تدريس خصوصي
آموزش خرپا در استاتیک، نحوه تحلیل خرپا با روش گره و مقطع
اگر در زمینه تحلیل خرپا به روش مقطع و یا تحلیل خرپا به روش گره اشکال دارید و می خواهید این روش ها را خوب یاد بگیرید .... چنانچه در جستجوی آموزش تحلیل خرپا به روش مقطع هستید و می خواهید در اینترنت یک جزوه تحلیل خرپای خوب دانلود کنید .... در هر صورت برای دانلود رایگان مطالب آموزش و مطالعه در زمینه اموزش حل خرپا به روش گره، آموزش تحلیل خرپا به روش مفصل، مثال حل شده خرپا، حل مسائل خرپا استاتیک و .... بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

اگر در جستجوی جزوه تحلیل خرپا هستید، جزوات دانلود خرپا و دانلود جزوه استاتیک: خرپامی تواند برای شما مفید و موثر باشد. نکته دیگر اینکه در همین سایت نمونه سوالات امتحانی خوبی برای درس استاتیک ارائه شده است و در نمونه سوالات ارائه شده از بحث خرپا هم می توانید سوالاتی را مشاهده نمائید. به عنوان مثال می توانید بر روی لینک دانلود رایگان نمونه سوال امتحانی درس استاتیک رشته مهندسی مکانیک یا دانلود رایگان نمونه سوالات امتحانی درس استاتیک مقطع دانشگاه کلیک کنید تا سوالات امتحانی استاتیک و خرپا را به صورت رایگان دانلود نمائید.
مطالعه مقاله چگونه استاتیک بخوانیم و آن را یاد بگیریم و پاس کنیم؟برای یادگیری بهتر این درس هم مفید است. روش گره زدن روش کاملا روتین و سرراستی است و چالش خاصی ندارد. اما روش برش زدن و یا مقطع زدن در خرپا کمی خلاقیت می خواهد و باید به اندازه کافی تمرین کرده باشید. اینکه چگونه برش بزنید و برش خوبی بزنید و بعد از ان هم معادلات تعادل را به درستی استفاده کنید به تمرین نیاز دارد.
(0) نظر
برچسب ها :
اساتید فیزیک دانشگاههای ایران
اساتید فیزیک دانشگاههای ایران -گروه فیزیک دانشگاه شهرکرد: برای مشاهده گروه فیزیک دانشگاه شهر کرد بر روی عبارت فیزیک دانشگاه شهرکرد کلیک کنید.

ویدیوهای مرتبط با آموزش فیزیک: در سایت آپارات و سایتهای دیگر اشتراک ویدیو مطالب زیادی در زمینه یادگیری فیزیک ارائه شده است. برای مشاهده بر روی عبارت ویدیوی آموزش فیزیک کلیک کنید.

دانلود کتاب فیزیک 1 پایه دهم: اگر می خواهید کتاب فیزیک 1 پایه دهم را به صورت رایگان دانلود نمائید بر روی عبارت کتاب فیزیک 1 دهم کلیک کنید.

مجله پژوهش فیزیک ایران: انجمن فیزیک ایرانصاحب امتیاز مجله پژوهش فیزیک ایران است و هیئت ویراستاران را منصوب می‌کند. هیئت ویراستاران بر امور علمی مجله نظارت می‌کند. انتشار این مجله حاصل فعالیت مشترک دانشگاه صنعتی اصفهان و انجمن فیزیک ایران است.

فیزیک در ویکی پدیا: در سایت ویکی پدیا در مورد علم فیزیک و آموزش فیزیک و ... توضیحات زیادی ارائه شده است. بر روی عبارت فیزیک کلیک کنید.

دانشکده فیزیک دانشگاه کاشان https://physics.kashanu.ac.ir/fa در سایت دانشکده اطلاعاتی ثبت نشده بود. تدریس خصوصی دروس دانشگاه

3-     دانشکده فیزیک دانشگاه سمنان http://physics.semnan.ac.ir/ گروه آموزشی فیزیک از بهمن ماه سال 1376 به عنوان یکی از گروه های دانشکده علوم پایه اقدام به پذیرش دانشجوی کارشناسی فیزیک کاربردی کرد. این گروه در مهر ماه 1381 با جذب اولین گروه دانشجویان کارشناسی ارشد و در بهمن ماه سال 1386 با پذیرش اولین گروه دانشجویان دکتری، فعالیت‌های خود را در مقاطع تحصیلات تکمیلی آغاز نمود. گروه فیزیک از سال 1390 به دانشکده فیزیک ارتقاء یافت و در حال حاضر حدود 425 دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف در این دانشکده مشغول به تحصیل می باشند. تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه

4-     دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان https://physics.iut.ac.ir/

5-     دانشکده فیزیک دانشگاه شهید بهشتی https://www.sbu.ac.ir/Cols/Physics/Pages/default.aspx  

گروه فیزیک دانشگاه شهید بهشتی به عنوان زیر مجموعه­ای از دانشکده علوم طی سال­های 1346 الی 1348 شمسی تأسیس گردید. این گروه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش­های ماده چگال، اتمی- ملکولی(لیزر و پلاسما)، ذرات بنیادی و نظریه میدان­ها، گرانش و کیهان‌شناسی و اخیراً سیستم­های پیچیده فعالیت می‌کند. با هدف بنیان و توسعه شاخه‌های پژوهشی بنیادی، کاربردی و توسعه­ای ارتقاء گروه فیزیک به یک دانشکده­ مستقل با عنوان "دانشکده فیزیک" در حال پی‌گیری است.

6-      دانشکده فیزیک دانشگاه تهران: http://physics.ut.ac.ir/

The Department of Physics moved to its current location in 1972, and later in 2006, it was divided into several independent research groups. Please, refer to the individual pages for each group for more details.

7-      دانشکده فیزیک دانشگاه تبریز http://physics.tabrizu.ac.ir/fa

رشته فیزیک در سال یکهزار و سیصد و سی و نه در دانشگاه تبریز دایر شد و تا سال هزار و سیصد و هفتاد و چهار  تحت عنوان گروه فیزیک بعنوان یکی از پنج گروه آموزشی دانشکده علوم به فعالیتهای آموزشی و پژوهشی و تربیت نیروهای متخصص در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در این شاخه پرداخت.


دانشکده فیزیک دانشگاه سمنان http://physics.semnan.ac.ir/ گروه آموزشی فیزیک از بهمن ماه سال 1376 به عنوان یکی از گروه های دانشکده علوم پایه اقدام به پذیرش دانشجوی کارشناسی فیزیک کاربردی کرد. این گروه در مهر ماه 1381 با جذب اولین گروه دانشجویان کارشناسی ارشد و در بهمن ماه سال 1386 با پذیرش اولین گروه دانشجویان دکتری، فعالیت‌های خود را در مقاطع تحصیلات تکمیلی آغاز نمود. گروه فیزیک از سال 1390 به دانشکده فیزیک ارتقاء یافت و در حال حاضر حدود 425 دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف در این دانشکده مشغول به تحصیل می­باشند.


  دانشکده فیزیک دانشگاه تهران http://physics.ut.ac.ir/

2-      دانشکده فیزیک پردیس علوم دانشگاه تهران http://science.ut.ac.ir/faculty_physics  گروه فیزیک در سال 1352 از دانشکده علوم به مکان فعلی خود در انتهای خیابان کارگر شمالی منتقل شد و با گسترش بیشتر گروه و تشکیل زیر شاخه‌های مختلف در سال 1385 به دانشکده فیزیک ارتقا یافت. در حال حاضر دوره‌های آموزشی و پژوهشی در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری فیزیک در گرایش‌های تخصصی: فیزیک اتمی مولکولی، فیزیک ذرات بنیادی، گرانش و فیزیک نجومی، فیزیک ماده چگال، فیزیک مهندسی و فیزیک هسته‌ای در شاخه‌های نظری، تجربی و محاسباتی فعال بوده و هر سال از طریق آزمون سراسری دانشجو می‌پذیرند.

3-      دانشکده فیزیک دانشگاه شریف http://phys.sharif.edu/ From the beginning of the establishment of the department of physics in 1967, the department tried to conform all the educational programs to creditable departments of physics around the world. We see that the number of graduate students published theses in international journals exceed one hundred. The faculty include leaders in major areas of physics in Iran. Today more than 350 undergraduates and 250 plus graduate students are being supervised by 31 faculty members, sometimes invited professors from inside or outside of the country.

4-  

1- دانشکده فیزیک دانشگاه ملایر: گروه فیزیک دانشگاه ملایر در سال 1388 با اخذ مجوز و پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی فیزیک حالت جامد کار خود را آغاز نمود. این گروه در حال حاضر دارای 14 عضو هیات علمی در گرایش های مختلف فیزیک می باشد.  دانشگاه ملایر در سال 1389 موفق به اخذ مجوز کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد؛ سال 1390 دکتری فیزیک حالت جامد و سال 1395 کارشناسی ارشد فوتونیک از دفتر گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی شده است. تا کنون ده ها دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری فیزیک حالت جامد و دو دانشجوی پسا دکتری از این دانشگاه فارغ التحصیل شده است و در سال 1396 اولین دوره دانشجویان کارشناسی ارشد فوتونیک را پذیرش می کند. برای مشاهده لیست اساتید فیزیک دانشگاه ملایر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

http://malayeru.ac.ir/portal/home/?form/21412/33428/%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87

2- دانشکده فیزیک دانشگاه تحصیلا تکمیلی علوم پایه زنجان: دانشکده فیزیک به عنوان اولین دانشکده دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه در راستی هدف اصلی دانشگاه برای پیشرفت دانش در زمینه علوم پایه در بهار ۱۳۷۲ با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد کار خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۷۵ دوره دکتری فیزیک با پذیرش اولین دانشجویان در شاخه‌های ماده چگال نظری، اخترفیزیک و فیزیک ریاضی راه اندازی شد. به فاصله کمی دوره کارشناسی ارشد در شاخه اپتیک تجربی ایجاد شد. در سال ۱۳۷۹ دوره ویژه دکتری پیوسته برای دانش‌آموزانی که رتبه‌های برتر در آزمون سراسری ورودی دانشگاه‌ها داشتند راه اندازی شد. برای مشاهده اساتید فیزیک این دانشگاه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://iasbs.ac.ir/dep/pages69c5.html


اساتید فیزیک و دانشکده های فیزیک دانشگاههای ایران در این بخش معرفی می شود. برای آشنایی با اساتید فیزیک و دانشکده های فیزیک دانشگاههای ایران ادامه این مطلب را بخوانید.

1- گروه فیزیک دانشگاه یاسوج: برای مشاهده لیست اساتید گروه فیزیک دانشگاه یاسوج بر روی لینک اساتید فیزیک دانشگاه یاسوج کلیک نمائید.

2- دانشکده فیزیک دانشگاه کردستان: برای مشاهده سایت دانشکده فیزیک دانشگاه کردستان بر روی لینک زیر کلیک نمائید. https://uok.ac.ir/fa/faculties/science/departments/physics.aspx

گروه فیزیک دانشگاه کردستان عملاً از سال ۱۳۷۱ و تقریباً همزمان با تاسیس دانشگاه کردستان با حضور آقایان عبدالحسن بصیره و محمد رضا فرومند در محل دانشکده علوم قدیم (دانشکده ادبیات و علوم انسانی فعلی) شروع به کار نمود. تا قبل از پاییز سال ۱۳۷۳ عمده فعالیت‌های گروه بر ارایه دروس فیزیک پایه و آزمایشگاه‌های آن دروس برای دانشجویان رشته‌های شیمی و ریاضی متمرکز بود. در طی چند سال اول فعالیت‌های گروه، آزمایشگاه‌های فیزیک عمومی تاسیس و تجهیز شد. در پاییز سال ۱۳۷۲ مقدمات پذیرش دانشجوی رشته فیزیک فراهم و برای اخذ مجوز دوره کارشناسی فیزیک اقدام شد. مشاهده اساتید فیزیک دانشگاه کردستان

(اساتید فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک: در سایت ایران مدرس اساتید زیادی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک از متوسطه تا دانشگاه فعالیت دارند. برای مشاهده اساتید فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک بر روی عبارت استاد خصوصی فیزیک کلیک نمائید)

3- دانشکده فیزیک دانشگاه یزد:

https://www.yazd.ac.ir/faculties/science/departments/physics/home/i/12109

مشاهده اساتید فیزیک این دانشگاه:

https://www.yazd.ac.ir/faculties/science/departments/physics/people/academics/active

4- دانشکده فیزیک دانشگاه علم و صنعت: دانشکده فیزیک از سال 1368 با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی فعالیت خود را آغاز نمود. در سال 1374 تحصیلات تکمیلی این دانشکده نیز با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد شکل گرفت و از سال 1381 با پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تحصیلات تکمیلی فعالیت خود را ادامه داد.  لازم به ذکر است این دانشکده در سال 1383 با معرفی گرایش مهندسی فتونیک در مقطع کارشناسی ارشد فعالیت خود را به ‌طور گسترده‌تری ادامه می‌دهد. در حال حاضر دانشکده دارای 16 عضو هیأت علمی است که در دو گروه حالت جامد و اتمی - مولکولی-فتونیک به فعالیت مشغول می‌باشند.  http://physics.iust.ac.ir/

5- دانشکده فیزیک دانشگاه خواجه نصیر: https://physics.kntu.ac.ir/ دانشکده فیزیک دانشگاه در سال ۱۳۹۲ تاسیس شده است هرچند گروه فیزیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از سال ۱۳۵۸ با ارائه دروس پایه سرویسی شروع به کار نموده و درسالهای ۱۳۶۹ و ۱۳۷۱ به ترتیب دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد فیزیک را دایر نمود.  اساتید فیزیک خواجه نصیر

تدریس خصوصی فیزیک عمومی 2 – استاد خصوصی فیزیک 2 دانشگاه و سرفصلهای آن

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین مقالات تدریس خصوصی از سایت تدریس خصوصی ایران مدرس
بهترین مقالات تدریس خصوصی از سایت تدریس خصوصی ایران مدرس در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه دلایل پربازده بودن کلاس های تدریس خصوصی و دلایل بازدهی بالاتر این کلاس ها به نسبت کلاس های مدرسه و دانشگاه و همچنین چگونگی افزایش بازدهی این کلاس ها، نحوه ثبت نام در زمینه تدریس خصوصی و چگونگی اقدام برای جذب شاگرد و کسب درامد از این کار، چگونگی استفاده از جلسات تدریس خصوصی برای گرفتن نمرات بهتر و موفقیت در درس و تحصیل، راهکارهای بهتر نتیجه دادن این کلاس ها، و اینکه چگونه می توان به صورت پاره وقت و نیمه وقت در این زمینه فعالیت کرد و .... مطالبی ارائه شده است. اگر به مدرس و معلم خصوصی نیاز دارید و یا می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید با مطالعه مقالاتی که در ادامه ارائه شده است می توان گفت که به هر سوالی که در این زمینه دارید پاسخ داده خواهد شد. سایت ایران مدرس www.IranModares.com به عنوان بزرگترین مرجع تدریس خصوصی ایران کاملترین مقالات در زمینه تدریس خصوصی را دارد و می توانید به این سایت برای هماهنگی با اساتید و یا برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی مراجعه نمائید.


منبع: سایت تدریس خصوصی ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین مقالات مرتبط با یادگیری و مطالعه بهتر ریاضی
بهترین مقالات مرتبط با یادگیری و مطالعه بهتر ریاضی که از سایت www.IranModares.com گرفته شده است را در این بخش می توانید مشاهده نمائید. اگر در رابطه با نحوه آموزش و یادگیری درس ریاضی سوال دارید و سوال چگونه ریاضی را یاد بگیریم برای شما مطرح است ... اگر در رابطه با نحوه گرفتن نمره 20 در درس ریاضی سوال دارید و یا می خواهید بدانید چگونه می توان در این درس قوی تر شد و .... در هر صورت به ادامه این مطلب توجه کنید..

در این بخش مقالات خوبی که در زمینه پاسخ به سوال چگونه ریاضی بخوانیمو آن را خوب یاد بگیریم؟ ارائه شده است و می توانید این مقالات را مطالعه کنید ارائه می گردد. مطالعه مقالات زیر در این زمینه کاملا مفید است.


چگونه ریاضی و فیزیک را بهتر یاد بگیریم؟

چگونه امتحان ریاضی را بیست شویم

چگونه ریاضی بخوانیم برای موفقیت در امتحان

چگونه ریاضی را بهتر، عمقی و مفهومی یاد بگیریم؟

چگونه ریاضی را تمرین کنیم

چگونه ریاضی را خوب یاد بگیریم و قوی تر شویم؟

چگونه ریاضی را سریع یاد بگیریم

چگونه ریاضی را بفهمیم، بهترین شیوه آموزش ریاضی و راه های یادگیری ریاضی

چگونه درس ریاضی را خوب، پایه ای و مفهومی آموزش ببینیم؟

چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم و در امتحان ریاضی موفق باشیم؟

چگونه ریاضی را برای کنکور بخوانیم و موفق باشیم

چگونه برای کنکور و امتحان ریاضی را درست بخوانیم؟

(0) نظر
برچسب ها :
معرفی اساتید زبان و دانشکده های زبان دانشگاههای ایران

معرفی اساتید زبان و دانشکده های زبان دانشگاههای ایران در این بخش ارائه شده است. برای آشنایی با اساتید زبان و دانشکده های زبان دانشگاههای ایران ادامه این مطلب را بخوانید.

1- دانشکده زبان دانشگاه تهران http://ffll.ut.ac.ir/ تاسیس دانشکده زبان‌های خارجی به مرکز زبان‌های خارجی دانشکده ادبیات بازمی گردد که از سال 1348 فعالیت خود را آغاز نمود و سرانجام در سال 1367 با عنوان دانشکده زبان‌های خارجی به رسمیت شناخته شد و به دنبال آن گروه‌های زبان آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی، روسی و فرانسه که بعضاًً از زمان تاسیس دانشگاه تهران در دانشکده ادبیات مشغول به فعالیت بودند، به این دانشکده منتقل شدند. پس از گذشت سه سال از آغاز فعالیت رسمی دانشکده، زبان و ادبیات اردو و به دنبال آن زبان و ادبیات ژاپنی نیز به جمع رشته‌های قبلی پیوستند. تاسیس چندین رشته جدید از جمله زبان اسپانیایی، ترکی استانبولی، چینی، سوئدی، کره‌ای، یونانی و همچنین گسترش گرایش‌ها و تاسیس مقاطع تحصیلی ارشد و دکترا در برنامه ده ساله توسعه دانشکده پیش‌بینی شده است. – مشاهده گروه و اساتید انگلیسی دانشگاه تهران: http://ffll.ut.ac.ir/endept

2- دانشکده زبان خارجی دانشگاه آزاد علوم تحقیقات: برای مشاهده سایت این دانشکده اینجا کلیک کنید.

مشاهده مدرسین خصوصی زبان ایران مدرس

3- دانشکده زبان خارجی دانشگاه تبریز: برای مشاهده بر روی این لینک کلیک نمائید.     دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی، هم زمان با تاسیس دانشگاه تبریز به عنوان نخستین دانشکده این دانشگاه در سال ۱۳۲۶ تاسیس شد.

4- گروه زبان دانشگاه شهرکرد: https://www.sku.ac.ir/Department/english گروه زبان انگلیسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد  درسال 1382 فعالیت خود را با هدف تربیت مترجمان ورزیده و ذیصلاح در زمینه های فرهنگی ادبی و علوم انسانی و با پذیرش 67 دانشجو در مقطع کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی آغاز نمود . مشاهده اساتید زبان خارجی دانشگاه شهر کرد: https://www.sku.ac.ir/Department/english/Department-Members

5- گروه زبان انگلیسی دانشگاه تربیت مدرس: گروه زبان انگلیسی دانشگاه تربیت مدرس در رشته زبان انگلیسی، گرایش آموزش زبان انگلیسی، در دو مقطع کارشناسی‌ارشد و دکتری دانشجو می‌پذیرد. مشاهده اساتید انگلیسی تربیت مدرس

6- دانشکده زبان های خارجی دانشگاه کاشان: مشاهده اساتید

7- دانشگاه دولتی زبانشناسی مسکو مرکز معتبر علوم انسانی هم در عرصه ملی و هم بین المللی می باشد. در چهارچوب برنامه دانشگاه، دانشکده زبان انگلیسی نوآوری در آموزش زبان و انجام تحقیقات در بر دارد

.

http://language-education.soodiran.com/

مشاهده اساتید تدریس خصوصی ایران مدرس

ما برنامه های در سه مقطه داریم:

کارشناسی (آموزش زبان خارجی و فرهنگ نظری؛ زبانشناسی نظری و تطبیقی؛ ترجمه زبات اشاره).

کارشناسی ارشد (زبانشناسی، علم زبانشناسی، و ارتباطات بین فرهنگ ها؛‌ زبانشناسی نظری، تطبیقی، عملی)

https://linguanet.ru/pe/studies/institutes-faculties-departments/the-maurice-thorez-institute-of-foreign-languages/the-faculty-of-english/

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210769
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X