تدريس خصوصي
قیمت جدید کلاس های تدریس خصوصی سال 97 و 98
قیمت جدید کلاس های تدریس خصوصی سال 97 و 98 -قیمت جدید کلاس های تدریس خصوصی سال 97 و 98در این بخش توضیح داده شده است. برای اینکه از قیمت های جدید کلاس های تدریس خصوصی در سال 97 و 98 اطلاع پیدا کنید به یکی از دو صورت زیر عمل نمائید.

1- به سایت تدریس خصوصی ایران مدرسمراجعه کنید تا لیست مدرسین، رزومه کاری انها و قیمت کلاس های هر استاد راببینید. در ایران مدرس اساتید تدریس خصوصی قیمت کلاس های خودشان را ذکر نموده اند. بر روی عبارت اساتید و مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید تا لیست کامل مدرسین (حدود 19000 مدرس تا سال 98)در سایت ایران مدرس را ببینید. در ایران مدرس برای هر استاد رزومه کاری و سوابق تدریس، نظرات شاگردهای قبلی، قیمت مد نظر استاد برای کلاس های خصوصی خودش، دانشگاه محل تحصیل و رشته تحصیلی مدرس و .... نمایش داده شده است و در نتیجه انتخاب استاد برای شما بسیار راحت خواهد بود.

2- مقالاتی که در ادامه ارائه شده است و در آنها در زمینه قیمت کلاس های تدریس خصوصی توضیح داده شده است را بخوانید. با مطالعه این مقالات دید خوبی به نسبت کلاس های خصوصی و هزینه کلاس ها پیدا خواهید کرد و انتخاب مدرس و معلم برای شما راحت خواهد بود.

قیمت های جدید کلاس های تدریس خصوصی سال تحصیلی 97 – 98

نکاتی در رابطه با قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی

قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی اتوکد Autocad

چه قیمتی برای کلاس های تدریس خصوصی مناسب است؟

قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی با نرخ ارزان

منبع:

قیمت، نرخ و هزینه کلاس های تدریس خصوصی

در این بخش در رابطه با قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی در سال 97 و 98،نرخ کلاس های ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، زیست شناسی متوسطه و کنکوری، دروس دانشگاهی و کنکوری، انواع نرم افزارها، قیمت و هزینه کلاس هایتدریس خصوصی اتوکد Autocad و سایر نرم افزارهای مهندسی، اکسل، ورد، فوتوشاپ و .... توضیح داده شده است و مقالات خوبی هم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه معرفی شده است.

در حقیقت کلاس های تدریس خصوصیقیمت و هزینه بسیار مشخصی ندارد و در سال 97 و 98 مثلا برای درس ریاضی ممکن است استادی با هزینه 20 هزار تومان برای یک جلسه تدریس کند و استاد دیگری هزینه 150 هزار تومان را به شما بگوید. بنابراین اینکه بتوانید کلاس های خصوصی را با قیمت مناسب و با یک استاد خوب داشته باشید بسیار مهم است. از طرفی ممکن است کلاس ها را ارزان بتوانید هماهنگ کنید ولی مدرس، مدرس خوبی نباشد و نتیجه نگیرید و از طرفی ممکن است حتی با پرداخت هزینه خیلی بالا کلاس ها خیلی با کیفیت نباشد. اینطور نیست که اگر بیشتر پرداخت کنید حتما نتیجه بگیرید ولی به هر حال اساتید خوب خیلی ارزان هم تدریس نمی کنند.یک راهکار خوب این است که به سایت تدریس خصوصی ایران مدرس به عنوان بزرگترین سایت تدریس ایران مراجعه کنید و پس از مشاهده لیست اساتید و مشاهده رزومه و سوابق کاری هر استاد و در کنار آن با مشاهده قیمت کلاس های تدریس خصوصی در نهایت استاد و معلم مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید. در رابطه با قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی در سال 97 و 98 مطالعه مقالات زیر هم بسیار مفید است.

منبع

(0) نظر
برچسب ها :
آموزش نحوه کار کردن با نرم افزار آباکوس ABAQUS
آموزش نحوه کار کردن با نرم افزار آباکوس ABAQUS در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید با نرم افزار آباکوس کار کنید ادامه این مطلب می تواند مفید باشد.

چگونه آباکوس را بهتر یاد بگیریم؟ - آباکوسیکی از نرم افزارهای مهم تحلیل المان محدود است و در رشته های فنی مهندسی مانند مهندسی مکانیک و مهندسی عمران و .... کاربرد زیادی دارد. بسیاری از مسائل فنی مهندسی با استفاده از روابط تحلیلی قابل حل نیستند. در واقع وقتیمسئله پیچیده می شود نمی توان آن را با روشهای تحلیلی حل کرد. وقت بارگذاری بارگذاری پیچیده ای است و یا هندسه مسئله پیچیده می شود روشهای تحلیلی برای حل مسائل کاربرد خودشان را از دست می دهند. در این حالت می توان از روشهای تجربی و یا روش اجزاء محدود برای حل مسائل استفاده نمود. یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای اجزای محدود نرم افزار اباکوس است. برای یادگیری نرم افزار آباکوسمی توانید در کلاسهایی که در دانشگاهها بعضا برگزار می شود شرکت کنید و یادر آموزشگاههای خارج از دانشگاه در کلاسهای خصوصی استفاده نمائید. کتاب آموزش آباکوس که توسط دکتر حامد معیری و همکاران ایشان تالیف شده است هم منبع بسیار خوبی برای آموزش این نرم افزار است. در حالت دیگری می توانید ازکلاسهای خصوصی برای یادگیری آباکوس استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسینو اساتیدی  که در زمینه آموزش آباکوس فعالیت دارند بر روی عبارت تدریس خصوصی آباکوس کلیک کنید.

برای یادگیری بهتر نرم افزار آباکوسبهتر است به صورت عملی کار کنید. به این معنی که فقط به خواندن کتابهای کمک آموزشی و یا شرکت در کلاسها اکتفا نکنید بلکه خودتان هم کار کنید. هر چه بیشتر با خود نرم افزار بیشتر سر و کله بزنید بهتر یاد میگیرید. help خود نرم افزار هم منبع بسیار خوبی برای یادگیری و آموزش است. نرم افزار آباکوس بسیار گسترده است و بنابراین سعی کنید با توجه به پروژه ای که می خواهید انجام دهید مباحث مد نظر خودتان را عمقی و خوب یاد بگیرید. وقتی تحلیل انجام شد باید تعداد المانها را افزایش دهید تا از همگرا شدن جوابها مطمئن گردید. در ضمن حل تحلیلی یا تجربی اگر موجود است می تواند برای صحه گذاری کار شما مورد استفاده قرار بگیرد. دانستن مبانی روش اجزاء محدود به استفاده درست از این نرم افزار کمک زیادی می کند.

در این بخش مراحل تحلیل و بدست آوردن تنش و کرنش در آباکوس abaqus توضیح داده می شود. البته معمولا در نرم افزار های المان محدود مانند انسیس و کتیا و .... هم روند کار به همین ترتیب است. نکته دیگر اینکه در بسیاری از موارد می تواند مدلسازی اولیه قطعه را با اتوکد، مکانیکال دسکتاپ، سالیدورک و .... انجام داد و در مرحله بعد مدل را وارد آباکوس نموده و تحلیل را ادامه داد.
Abaqus/CAE که شامل محیطی برای طراحی و مدلسازی (پیش پردازش) و نمایش گرافیکی نتایج حاصل از تحلیل است.
نرم‌افزار آباکوس شامل ۴ بخش است:
 Abaqus/Standardکه یک تحلیل گر کلی بر مبنای روش اجزای محدود می‌باشد و از رویکرد انتگرال‌گیری ضمنی استفاده می‌کند. در بسیاری از موارد برای انجام تحلیل های تنش و کرنش ساده و بسیاری از مسائل دیگر از این بخش استفاده می شود. این قسمت پرکاربردترین بخش نرم افزار آباکوس هم می باشد.
 Abaqus/Explicitکه یک تحلیل گر خاص اجزای محدود می‌باشد و از رویکرد صریح برای انتگرال‌گیری استفاده می‌کند و برای حل سیستم‌های غیرخطی شامل مسائل تماس ودر حالت بارگذاری گذرا کاربرد دارد. برای بسیاری از تحلیل های دینامیکی ازاین بخش از نرم افزار آباکوس استفاده می گردد.
 Abaqus/CFD که یک نرم‌افزار تحلیل دینامیک سیالات است و از نسخه ۶٫۰ به بعد به این مجموعه نرم‌افزاری اضافه شد. افرادی که کارهای سیالاتی انجام می دهند از این بخش استفاده می کنند. مثلا اگر بخواهید توزیع فشار اطراف بدنه یک بالگرد را بدست آورید از این قسمت استفاده می کنید.
 Abaqus/Electromagnetic که یک نرم‌افزار تحلیل مسائل الکترومغناطیس است.
برایاینجام یک تحلیل تنش ساده در نرم افزار آباکوس کاری که باید انجام شود به این ترتیب است که در مرحله اول مدلسازی را با خود نرم افزار آباکوس و یا باسایر نرم افزارهایی که معرفی شد انجام می دهید. در مرحله بعد برای مدل ایجاد شده ماده را تعریف می کنید. اگر ماده همگن و ایزوتروپیک است فقط تعریف کردن ضریب پواسون و مدول یانگ کافی است. در مرحله بعد نیروهای وارد بر قطعه و شرایط مرزی را با توجه به مسئله اصلی مورد بررسی تعریف می کنید. البته اگر چند قطعه دارید باید قبل از این مرحله اسمبل و مرج شود. در مرحلهبعد مدل را مش می زنید و روی مش آن کار می کنید تا حالت خوب و منظمی بدست آید در نهایت در مرحله آخر از مدل خودتان ران می گیرید. البته روند به صورتکلی توضیح داده شده است و ممکن است جزئیاتی داشته باشد که ذکر نشده است. در هر تحلیل المان محدود و اجزای محدود که با آباکوس یا هر نرم افزار دیگریانجام می شود دقت و صحت باید بررسی گردد. دقت تحلیل با ریزتر کردن المانهابررسی می شود تا جایی که با بیشتر ریزتر کردن مش ها نتایج تغییر نکند. اینمرحله بسیار مهم است. در ضمن کار خودتان را باید با یک کار تجربی و یا کارتحلیلی مقایسه کنید و صحت کار خودتان را نشان دهید. تحلیل المان محدود بدون این دو مرحله نتایج قابل اعتمادی نمی دهد. برای مشاهده لیست مدرسین آباکوس که می توانند در زمینه یادگیری بهتر این نرم افزار به شما کمک کنند بر روی عبارت تدریس خصوصی آباکوس کلیک نمائید.

منبع: وبلاگ آموزش آباکوس

(0) نظر
برچسب ها :
اساتید ریاضی و دانشکده های ریاضی دانشگاههای ایران

معرفی اساتید ریاضی و دانشکده های ریاضی دانشگاههای کشور در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه معرفی اساتید ریاضی و دانشکده های ریاضی دانشگاههای کشور و .... ادامه این مطلب را بخوانید.

1- دانشکده ریاضی خوانسار

http://khansar-cmc.ac.ir

مشاهده لیست اساتید ریاضی خوانسار: http://khansar-cmc.ac.ir/fa/persons/index?personTypeId=1

2- دانشکده ریاضی دانشگاه گیلان http://guilan.ac.ir/math/

3- دانشکده ریاضی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان https://iasbs.ac.ir/dep/indexa20f.html

دانشکده ریاضی در سال 1373 تاسیس شد و اقدام به پذیرش دانشجوی کارشناسی‌ارشد در رشته‌های ریاضی محض و کاربردی نمود. دوره دکتری ریاضی نیز از سال 1382 آغاز شد. فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی دانشکده ریاضی در زمینه‌های ریاضی محض، ریاضی مالی و علوم کامپیوتر است. دانشکده ریاضی دوره‌های تحصیلات تکمیلی را با هدف تربیت متخصصان و پژوهشگران علوم ریاضی که بتوانند تحقیقاتی در سطح بین‌المللی ارائه دهند برگزار می‌کند. فعالیت اعضای هیات علمی دانشکده با تاکید بر محور پژوهش بوده و با همکاری‌های ملی و بین‌المللی، در مورد موضوعات روز ریاضیات به تحقیق می‌پردازند.

4- دانشکده ریاضی دانشگاه تهران http://science.ut.ac.ir/math این دانشکده با سابقه ترین مرکز آموزش عالی ریاضیات در ایران است که بیشترین سهم را در تربیت متخصصان شاخه های مختلف علوم ریاضی داشته است. بعضی از گرایش های دیگر علوم ریاضی مانند "آمار و احتمال" ، "ریاضیات کاربردی" و "علوم کامپیوتر" در این دانشکده به موازات ریاضیات محض رشد کرده و به جامعة ایرانی معرفی شده اند. نقش ممتاز و هدایت گر این دانشکده در جامعة ریاضی ایران در سال 1350 شمسی با داشتن بیشترین عضو در هیأت مؤسس انجمن ریاضی ایران نمایان گردید.

برای مشاهده لیست اساتید تدریس خصوصی ریاضی تمامی مقاطع و مدرسین خصوصی ریاضی دانشگاهی بر روی عبارت اساتید و مدرسین خصوصی ریاضی کلیک کنید.

5- دانشکده علوم ریاضی دانشگاه الزهرا http://math.alzahra.ac.ir/ گروه ریاضی دانشگاه الزهرا، در سال ۱۳۵۵ تاسیس و در ابتدا با سه نفر هیئت علمی در رشته ی دبیری محض در مقطع کارشناسی آغاز به کار کرد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با ایجاد رشته های ریاضی محض و ریاضی کاربردی در مقطع کارشناسی گسترش یافت. دوره ی تحصیلات تکمیلی، درسال ۱۳۷۹ با ایجاد رشته ی کارشناسی ارشد ریاضی آغاز و در سال ۱۳۸۱با پذیرش دانشجو در مقطع دکتری، گسترش یافت. پس از آن با ایجاد دو رشته ی آمار و علوم کامپیوتر و با توجه به توسعه ی کمی و کیفی، در سال ۱۳۹۳، به حول و قوه ی الهی، از گروه ریاضی به دانشکده علوم ریاضی ارتقا پیداکرد.

6- دانشکده ریاضی امیرکبیر http://math.aut.ac.ir/autcms/mathematics-computer-science/fa/home دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر تا قبل از تأسیس رشته ریاضی در مقطع کارشناسی، بصورت گروه ریاضی مسئولیت تدریس دروس ریاضی دانشجویان رشته‌های مختلف مهندسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر را برعهده داشته و پس از تأسیس دانشکده، از سال 1366، فعالیت تخصصی خود را در سطح کارشناسی ریاضی کاربردی (کاربرد درکامپیوتر) آغاز نمود. سپس با تغیر گرایش های رشته ریاضی اقدام به پذیرش دانشجو در دو رشته کاربردی و ریاضی محض نمود و همچنین از سال 1377 رشته علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی را ایجاد نمود

7- دانشکده ریاضی شهید بهشتی https://www.sbu.ac.ir/Cols/mathsci/Pages/default.aspx به وب‌ سایت دانشکده علوم ریاضی دانشگاه شهید بهشتی خوش‌ آمدید. این دانشکده از سال 1346 در امر آموزش علوم ریاضی و پژوهش‌های مرتبط با آن فعالیت کرده است. این دانشکده با تشکیل گروه ریاضی آغاز و با شکل‌گیری گروه آمار در سال 1355، تشکیل گروه علوم کامپیوتر در سال 1378، و تشکیل گروه ریاضی کاربردی و صنعتی در سال 1395فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خود را گسترش داد. حضور اساتید توانمند با تخصص‌های متنوع و کارمندان دلسوز در این دانشکده فرصت منحصر به فردی در اختیار دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری قرار می‌دهد تا در محیط علمی فراهم شده، با استعانت از پروردگار متعال بتوانند در طول تحصیل خود اوقاتی پر‌بار و آینده‌ای روشن را رقم زنند. از آنجایی که یکی از اهداف اعضای هیئت علمی دانشکده علوم ریاضی کمک به تحقیقات برون‌سازمانی است، این دانشکده در ارائه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و ارتباط با مراکز صنعتی نیز خدمت رسانی می‌کند. اساتید ریاضی شهید بهشتی

8- دانشکده و مدرسین ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان https://mathdept.iut.ac.ir/

دانلود رایگان نمونه سوال امتحانی و جزوات آموزشی ریاضی دانشگاه

مشاهده اساتید و توضیحات گروه ریاضی محض https://mathdept.iut.ac.ir/fa/research-group/508

گروه ریاضی محض در دی ماه 1392 رسماً در دانشکده علوم ریاضی تاسیس و در کنار گروه های آمار و ریاضی کاربردی به عنوان یکی از  گروه های آموزشی دانشکده علوم ریاضی به فعالیتهایش ادامه داد. این گروه با برخورداری از 16 عضو هیات علمی (2استاد - 4 دانشیار - 10 استادیار) در شاخه های مختلف، اکنون یکی از فعال ترین گروه های ریاضی محض کشور است.

9- دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت در ویکی پدیا برای مشاهده توضیحات اینجا کلیک نمائید. دانشکدهٔ ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران در بدو تأسیس به عنوان یکی از گروه‌های دانشکدهٔ علوم فعالیت داشت. با توسعهٔ دانشگاه، گروه ریاضی در سال ۱۳۶۳ خ. اقدام به تأسیس رشتهٔ ریاضی با دو گرایش محض و کاربردی نمود. در سال ۱۳۶۸ خ. با پذیرش ۱۱ دانشجو در گرایش محض و در سال ۱۳۶۹ خ. با پذیرش ۶ دانشجو در گرایش کاربردی به فعالیت خود را در دورهٔ کارشناسی ارشد نیز توسعه داد. در سال ۱۳۶۸ خ. مقدمات ارتقای گروه ریاضی به دانشکدهٔ ریاضی آغاز شد و در سال ۱۳۷۳ خ. بر طبق قوانین دانشگاه، گروه ریاضی صلاحیت تبدیل به دانشکده را کسب نمود. در همین سال دانشکدهٔ ریاضی اقدام به پذیرش ۹ نفر دانشجو در مقطع دکتری در دو گرایش محض و کاربردی نمود. در سال ۱۳۷۹ خ. همزمان با گسترش دانشکده‌های ریاضی داخل کشور این دانشکده تلاشی را برای تأسیس گروه آمار و گروه علوم کامپیوتر آغاز کرد که در سال ۱۳۸۴ خ. این امر تحقق یافت و کار خود را با پذیرش ۱۲ دانشجو در مهر ۱۳۸۵ خ. آغاز کرد.

10- دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تبریز http://mathematic.tabrizu.ac.ir/fa اولین گروه از دانشجویان ریاضی دانشگاه تبریز در مهر ماه 1330 به این دانشگاه وارد شدند، این دانشجویان پس از یک سال تحصیل به علت عدم وجود استاد و امکانات لازم به دانشسرای عالی تهران منتقل گردیدند، از این دانشجویان میتوان به افرادی همچون باقر اردبیلی، حسین ملک فام، علی اشرف شادپور، علی ابری، علی اصغر صدیق اشاره نمود ضمناً لازم به یاد آوری است که در این زمان مرحوم پروفسور هشترودی ریاست دانشگاه تبریز را بر عهده داشتند. دانشکده علوم در سال 1375 به چهار گروه آموزشی (ریاضی محض، ریاضی کاربردی، آمار، علوم کامپیوتر) منشعب گردید و در حال حاضر دانشکده علوم ریاضی نیز فعالیتهای آموزشی و پژوهشی خود را در این چهار گروه با همکاری 60 نفر عضو هیات علمی، 477 دانشجو در مقطع کارشناسی، 263 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و 117 دانشجو در مقطع دکتری، ادامه می‌دهد.

11- دانشکده علوم ریاضی دانشگاه مازندران : http://math.umz.ac.ir/ گروه ریاضی که از این پس در دو گرایش محض و کاربردی به فعالیت هایش ادامه می داد در سال 1376 اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نمود. با توجه به توانایی های بالقوه ای که در گروه وجود داشت دانشگاه مازندران توفیق تربیت دانشجویان دوره دکتری ریاضی را از سال 1381 یافت. در کنار تلاش های انجام یافته در گروه ریاضی، گروه آمار فعالیت های مستقل خود را با عنوان رشته آمار از سال 1381 آغاز نمود. این گروه از سال 1384 موفق به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد گردید. علاوه بر گروه های مذکور، گروه علوم کامپیوتر از سال 1383 با پذیرش دانشجو گامی موثر در توسعه کاربردهای ریاضی برداشت.

12- دانشکده علوم ریاضی دانشگاه کاشان https://math.kashanu.ac.ir/fa

13- دانشکده و اساتید ریاضی دانشگاه شهرکرد https://www.sku.ac.ir/Faculty/Mathematical دانشکده علوم ریاضی از سال ۱۳۹۰ به عنوان  یک دانشکده تأسیس شد. هسته اولیه این دانشکده بعنوان گروه ریاضی در سال ۱۳۷۱ با پذیرش دانشجوی ریاضی شروع به فعالیت کرده است، این دانشکده در حال حاضر دارای حدود ۵۷۵ دانشجو است که شامل دانشجویان دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

14- دانشکده علوم ریاضی فردوسی مشهد https://mathstat.um.ac.ir/index.php?lang=fa گروه آموزشی ریاضی شامل 36 نفر کادر علمی می باشد و در رشته های ریاضی محض و ریاضی کاربردی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد . کاربردی : دانشجویان ریاضیات کاربردی در طول دوره چهارساله تحصیل خود برای اخذ مدرک کارشناسی ، 136 واحد درسی را می گذرانند . این دانشجویان روشهای تحلیل مسایل واقعی در زندگی روزمره را با استفاده از تکنیک های ریاضی به منظور بهبود و بهینه سازی عملکردشان فرا می گیرند . همچنین دروس پیشنهادی برای دانشجویان این دوره آنان را به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آماده می کند .

15- دانشکده ریاضی و اساتید ریاضی دانشگاه صنعتی شیراز http://math.sutech.ac.ir/ دانشکده ریاضی در اردیبهشت ماه ۱۳۸۳ به عنوان یکی از گروه های آموزشی دانشکده علوم پایه دانشگاه صنعتی شیراز با هدف فعالیت در زمینه های مختلف کاربردی مورد نیاز جامعه رسماً شروع به فعالیت نمود. در راستای تحققق اهداف ریاضیات در سطح عالی و گسترش مرزهای دانش، این دانشکده از همان ابتدا اقدام به راه اندازی دوره کارشناسی ارشد نمود. به منظور گسترش پژوهش های بنیادی و با هدف تأمین اعضای هیأت علمی دانشگاه های کشور، در بهمن ماه ۱۳۸۹ اقدام به پذیرش دانشجوی دکتری ریاضی نمود.

16- دانشکده ریاضی دانشگاه دامغان http://math.du.ac.ir/ هم اکنون این دانشکده دارای سه گروه ریاضیات و کاربردها، علوم کامپیوتر و آمار می باشد. همچنین تعداد 29 عضو هیات علمی در دانشکده در حال تدریس و تحقیق بوده و تعداد 837 دانشجو  در 3 رشته کارشناسی و 3 رشته کارشناسی ارشد ( ریاضی محض، کاربردی و علوم کامپیوتر)  و 2 رشته دکترا ( ریاضی محض و کاربردی ) مشغول به تحصیل می باشند. همچنین تعداد 4 کارمند در زمینه امور هماهنگی آموزشی و یا به عنوان کارشناس در دانشکده فعالیت می نمایند. دانشکده ریاضی در پردیس 1 و در ساختمان خوارزمی واقع شده است.

چگونه ریاضی دانشگاه را بخوانیم؟

17- دانشکده ریاضی خوانسار در سایت وزارت علوم. برای مشاهده توضیحات بر روی این لینک کلیک کنید.

18- دانشکده ریاضی دانشگاه سمنان: http://msc.semnan.ac.ir/ ریاضیدانان و ریاضی کاران بسیاری در تاریخ علم کشورمان خدمات ارزنده ای در جهت پیشبرد جهانی علوم و توسعه ریاضی در ایران عزیزمان انجام داده اند که نام آن ها را در تاریخ علم ایران و جهان جاودانه کرده است. از خوارزمی و خیام و غیاث الدین جمشید کاشانی گرفته تا حسابی و هشترودی و شهریاری در کنار صدها ریاضیدان برجسته ایرانی در حال و گذشته این مرزو بوم که در معتبرترین دانشگاههای دنیا مشغول کار بوده و هستند. در این میان نام هایی چون لطفی عسگرزاده وجود دارند که نظریه پردازی های او در تمام علوم نفوذ کرده و تاریخ علم دنیا دانشمندی با این تعداد ارجاع به نظریاتش کمتر به خود دیده است.عبارت کلیدی: استاد ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه، مدرسین ریاضی، هیات علمی ریاضی

منبع: 

ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
استفاده مفید و موثر از کلاس های خصوصی
استفاده مفید و موثر از کلاس های خصوصی - در این بخش در رابطه با اینکه چگونه بهترین استفاده را از کلاس های تدریس خصوصی داشته باشیم توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید کلاس های تدریس خصوصی برای شما مفید و موثر باشد نکاتی که در این بخش ارائه می شود را در نظر داشته باشید.
برای اینکه فایده کلاس های خصوصی برای شما بیشتر شود و نمره بهتری بگیرید و یا در کنکور موفق تر باشید کلاس را با یک معلم خوب هماهنگ نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس و برای انتخاب مدرس و معلم مورد نظر خودتان بر روی عبارت اساتید و معلمان تدریس خصوصی کلیک کنید. کلاس را با یک مدرس خوب و با سابقه که خودش از یک دانشگاه خوب فارغ التحصیل شده است هماهنگ نمائید. در ضمن خودتان هم این کلاس ها را جدی بگیرید. تمریناتی که به شما داده می شود را خوب مورد بررسی قرار دهید و حل کنید. توجه داشته باشید که کلاس های تدریس خصوصی و اموزش در منزل کمک کننده است ولی نمی توانید جای درس خواندن شما و یا جای حل تمرین و مسئله توسط خود شما را بگیرد. این کلاس ها وقتی استفاده دارد و مفید است که با درس خواندن خود شما همراه باشد. وقتی خودتان درسها را مرور می کنید خود کلاس ها هم مفیدتر خواهد بود چرا که حین درس خواندن اشکالات شما مشخص خواهد شد و در نتیجه در کلاس ها سوالات زیادی برای پرسیدن دارید. همین امر باعث می شود در کلاس های خصوصی حضور فعال تری داشته باشید و بهتر مطالب را یاد بگیرید. در طول ترم از این کلاس ها استفاده کنید و خواندن تمام درس ها را برای ایام امتحانات باقی نگذارید. مطالعه مقالات زیر هم می تواند مفید باشد.

چرا کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل موثر است؟

دراین بخش در رابطه با کلاسهای تدریس خصوصی و دلایل موثر بودن ان برای موفقیت در تحصیل توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید در درس و تحصیل موفق...

بازدید: 140

چرا کلاسهای تدریس خصوصی برای آموزش سریعتر و مفهومی تر دروس مفید است؟

دراین بخش در رابطه با کلاسهای تدریس خصوصی، مزایا و فواید این کلاسها، نحوهاستفاده بهتر از کلاسهای خصوصی برای آموزش سریعتر و مفهومی تر دروس مختلف و... مطالبی ارائه شده است. اگر می خواهید در کنار سایر پارامترها و عوامل موثر...

بازدید: 121

چگونه با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی در امتحانات با نمره خوب قبول شویم؟

یکیاز امکاناتی که با استفاده از آن می توانید در امتحانات موفق شوید و با نمره خوب قبول شوید، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی است. کلاسهای تدریس خصوصی می تواند باعث تحول مثبت در نمرات شما شود و به نسبت ترمهای قبل معدلخودتان..

تدریس خصوصی؛ بهتر از کلاسهای مدرسه و دانشگاه

شرکتدر کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور، ارتقای معدل، کسب نمرات عالی، قبولی در ازمونهای مختلف و .... حتی می تواند بهتر، مفیدتر و موثر تر از کلاسهای مدرسه و دانشگاه باشد. در ادامه دلایل بهتر و موثر...

بازدید: 112

فواید تدریس خصوصی ریاضی برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضیات

فوایدتدریس خصوصی ریاضی برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضیات، کسب نمرات عالی در درس ریاضی، قبولی در امتحان ریاضی و کسب درصد بالا در کنکور ریاضی در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی فرصت بسیار...

بازدید: 205

با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در امتحانات 20 بگیرید

اگرمی خواهید در امتحانات و امتحانات نهایی 20 بگیرید ... اگر می خواهید معدلخودتان را افزایش دهید ... اگر 20 گرفتن قبولی در امتحانات با نمره خوب و شاگرد اول شدن برای شما مهم است ... در هر صورت، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می...

چگونه تدریس خصوصی به گرفتن نمرات بالاتر کمک می کند؟

دراین بخش در رابطه با فواید کلاس های تدریس خصوصی برای گرفتن نمرات بالاتر وبهتر و در رابطه با اینکه این کلاس ها چگونه می تواند به موفقیت در امتحانات و گرفتن...

بازدید: 33

کلاس های تدریس خصوصی و گرفتن نمرات بهتر و خوب تر

کلاس های تدریس خصوصی و گرفتن نمرات بهتر و خوب تر

دراین بخش در رابطه با کلاس های تدریس خصوصی و گرفتن نمرات بهتر و خوب تر توضیحاتی ارائه می گردد. مسلما یکی از بهترین راهکارهایی که با...

بازدید: 12

کلاس های تدریس خصوصی و بهبود نمرات و معدل

کلاس های تدریس خصوصی و بهبود نمرات و معدل

باشرکت در کلاس های تدریس خصوصی می توانید نمرات خودتان را بهبود ببخشید و به نسبت ترم های قبل نمره های بهتری بگیرید. کلاس های تدریس خصوصی برای گرفتن نمرات عالی و...

بازدید: 115

کلاس های تدریس خصوصی و رفع اشکال در دروس مختلف

کلاس های تدریس خصوصی و رفع اشکال در دروس مختلف

با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی می توان در دروس مختلف از جمله ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، عربی، زیست و .... رفع اشکال کرد. در...

بازدید: 39

کلاس های تدریس خصوصی و یادگیری سریع تر دروس

کلاس های تدریس خصوصی و یادگیری سریع تر دروس

باشرکت در کلاس های تدریس خصوصی می توان درس های مختلف را زودتر و سریع تر یاد گرفت. این کلاس ها بازدهی بسیار خوبی دارد و در بسیاری از حالات برای...

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210754
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X