تدريس خصوصي
بهترین قیمت کلاس تدریس خصوصی، معلم و استاد خصوصی ارزان
در این بخش مطالبی در زمینه بهترین قیمت کلاس تدریس خصوصی، معلم و استاد خصوصی ارزان و .... ارائه شده است. برای هماهنگ کردن کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت کم و نرخ و هزینه پایین سعی کنید شرکت در کلاسهای خصوصی را از اوایل و یا حداقل اواسط ترم شروع نمائید. خصوصا اوایل ترم که تقاضا برای تدریس خصوصی کمتر است با قیمتهای خیلی مناسبی می توانید این کلاسها را هماهنگ کنید. به صورت مستقیم با مدرسین تدریس خصوصی تماس بگیرید و کلاسها را با واسطه هماهنگ نکنید. دروس مختلفی که دارید را با یک مدرس هماهنگ کنید تا تعداد جلسات تدریس بیشتر شود بتوانید تخفیف بگیرید. حتی می توانید از دوستان و همکلاسی هایتان به مدرس خودتان معرفی کنید و به این ترتیب برای کلاسهای خصوصی خودتان تخفیف بگیرید. شرکت در کلاسهای نیمه خصوصی هم روش دیگری برای کاهش هزینه ها است. در نهایت سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین مجرب و با سابقه هماهنگ کنید و خودتان هم درس بخوانید تا از کلاسها نتیجه بگیرید و ترمهای بعد مجبور نباشید دوباره برای قبولی در درسها زمان بگذارید و بیشتر هزینه کنید. در ایران مدرس مقالات زیادی در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی، نحوه هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان، عوامل موثر بر هزینه کلاسهای خصوصی و .... ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت کم و نرخ و هزینه پایین یا تدریس خصوصی ساعتی چند؟را مطالعه نمائید. مدرسین با تجربه تر معمولا قیمت های بالاتری برای کلاسها دریافت می کنند. شهر محل تدریس، تعداد جلسات، درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر هم بر قیمت و نرخ کلاسهای خصوصی تاثیر میگذارد. از بین مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس توصیه می شود کلاسهای تدریس خصوصی را با مدرسین ویژه که رنگ پس زمینه آگهی آنها طلایی و یا نقره ای استهماهنگ کنید. مدرسین ویژه حاضر شده اند برای ثبت آگهی تدریس هزینه پرداخت کنند و بنابراین به صورت جدی تری کار تدریس را دنبال می کنند. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با بهترین قیمت و نرخهماهنگ کنید و در کنار آن نتیجه خوبی هم بگیرید، برای انتخاب مدرس خصوصی مد نظرتان فقط قیمت پایین کلاسها را مد نظر قرار ندهید. سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسی هماهنگ کنید که مطمئن هستید کار ایشان خوب است و حتما نتیجه می گیرید. حال اگر هزینه کمی بالاتر هم باشد ارزشش را دارد.
به نظر می رسد به جای انکه در جستجوی بهترین قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی باشید بهتر است در جستجوی مدرسی باشید که به بهترین شکل شما را به نتیجه مطلوب خودتان برساند.اگر همان قیمت 50 هزار تومان را به عنوان قیمت مد نظر شما در نظر بگیریم، فرضا چنانچه مدرسی برای کلاسهای خصوصی خودش قیمت 70 هزار تومان را برای یک جلسه در نظر گرفته باشد و شما مطمئن هستید که این مدرس برای شما مناسب است،بهتر است کلاسها را با ایشان هماهنگ کنید. خلاصه اینکه اگر در محدوده قیمتمورد نظر خودتان مدرس ریاضی خوب و مناسبی پیدا کردید که چه بهتر. در غیر اینصورت بهتر است کلاس را با مدرس با سابقه تر و دارای رزومه بهتری هماهنگ کنید هر چند قیمت کلاسهای خصوصی ایشان کم بالاتر باشد. البته لزوما اینطور نیست که مدرسینی که قیمت بالاتری را درخواست می کنند بهتر تدریس کنند ولی بحث این است که اگر مدرس ریاضی خوبی را پیدا کردید و به این نتیجه رسیدید که خوب تدریس می کنند و با ایشان نتیجه بهتری می گیرید، کلاس را با ایشان هماهنگ کنید هر چند قیمتها کمی بالاتر باشد. بیائید از طریق یک مثال مطلب را واضح تر ارائه کنیم. فرض کنید شما برای هر جلسه کلاس خصوصی ریاضی همان مبلغ 50 هزار تومان را در نظر دارید و 20 جلسه کلاس هم لازم داشته باشید. در ضمن مدرسی را پیدا کرده اید که رزومه متوسطی دارد و متوسط تدریس می کند وهزینه 50 هزار تومان را هم درخواست می کند. از طرفی مدرسدیگری با رزومه عالی برای یک جلسه تدریس خصوصی ریاضی قیمت 60 هزار تومان را درخواست می کند. حال اگر شما با مدرس اول کار کنید هزینه کل 1 میلیون تومان خواهد شد ولی ممکن است نتیجه نگیرید و 1 میلیون تومان شما هم از دست برود. در حالیکه اگر کلاسهای ریاضی را با مدرس دوم داشته باشید 1 میلیون و 200 هزار تومان هزینه دارید ولی در عوض احتمال بیشتری برای نتیجه گرفتن شمادر امتحان ریاضی وجود دارد. به نظر شما کدام حالت بهتر است؟
مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس در مقطع متوسطه و دبیرستان و سایر مقاطع دروس مختلفی را تدریس می کنند. شما در این وب سایت و با مشاهده لیست مدرسین (بر روی عبارت لیست مدرسین خصوصی کلیک کنید) می توانید در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی کامپیوتر و یا هر درس دیگری خدمات دریافت کنید. سایت (ایران مدرس)بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران است و کاملترین لیست مدرسین را در همین سایت می توانید پیدا کنید. برای موفقیت در امتحانات، موفقیت در کنکور و المپیادهای دانش آموزی و .... می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. همانطور که گفته شد، مقطع متوسطه مقطع سرنوشت سازی است و اگر در این مقطع خوب درس بخوانید و مطالعه کنید در دانشگاه هم موفق تر بوده و رشتهو دانشگاه بهتری هم قبول خواهید شد. بنابراین در مرحله اول سعی کنید در کلاسهای تدریس برگزار شده در مدرسه توسط معلم و دبیر خودتان به صورت کامل حاضر شوید. هر چه کمتر غیبت کنید بهتر است و درسها را بهتر یاد می گیرید. اگر می خواهید در کلاسهای خصوصی هم شرکت کنید باز هم کلاسهای اصلی خودتان را از دست ندهید. در کلاسهای مدرسه حتما جزوه بنویسید. نوشتن جزوه باعث می شود به درس توجه بیشتری داشته باشید و بهتر آن را بفهمید. در ضمن همین جزوههم در ایام امتحانات، هم در ایام کنکور و هم در کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان یک منبع خوب و خلاصه شده می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در کلاسهای مدرسه و در کلاسهای تدریس خصوصی هم با تمرکز کامل به مطالب گوش دهید. به هر حال شما برای حضور در کلاسها وقت می ذارید و حیف است که وقت شما تلف شود. اگر چیزی یاد نگیرید و استفاده مفید از کلاسها (چه کلاسهای مدرسه و چه کلاسهای خصوصی) نداشته باشید همان بهتر که در این کلاسها شرکت نکنید.
قیمت کلاسهای تدریس خصوصیاز 25 هزار تومان برای یک جلسه تا 250000 تومان برای یک جلسه متغیر است. قیمت کلاسهای خصوصی به موارد و عوامل زیادی بستگی دارد و شما باید قیمت کلاسها را در کنار رزومه مدرس ببینید و خودتان تصمیم بگیرید کلاسها را با کدام مدرس خصوصی هماهنگ نمائید.
تعدادی از مدرسین هر قیمتی را که در نظر داشته باشند، جلسه اول را به صورت رایگان کار می کنند و می خواهند به شما اطمینانبدهند که اگر از کیفیت تدریس آنها راضی نبودید وجهی دریافت نمی کنند. به این ترتیب می خواهند ریسک کار را برای شما کم کرده و تصمیم گیری برای شما راحت تر شود. در صورت تمایل می توانید با این مدرسین کلاسها را هماهنگ کنید.
تعدادی از مدرسین قیمتها را برای یک ساعت تدریس، تعدادی دیگر برای 90 دقیقه و تعدادی دیگر برای 2 ساعت تدریس ارائه نموده اند. بنابراین حین بررسی قیمتهای کلاسهای خصوصی به این نکته هم توجه داشته باشید.
قیمتهای ارائه شده برای شهریور 96 است ولی به هر حال می توان گفت که برای سال تحصیلی 96-97 معتبر است چون قیمتها خیلی متفاوت از این نخواهد بود. در ضمن بازه قیمتی از 25000 تا 250000 خیلی بازهطولانی ای است و هر قیمتی را پوشش می دهد.
شاید بتوان گفت، به صورت متوسط قیمت کلاسهای تدریسخصوصی که تعداد بیشتری از مدرسین برای کلاسهای خصوصی در نظر دارند در سال تحصیلی 96-97 حدود 50000 تومان برای یک جلسه است. تعداد بسیار کمی از مدرسین قیمتهای بالای 100000 توامن را در نظر دارند.
تعدادی از مدرسین ثبت نامی در سایت (ایران مدرس)در جزئیات آگهی تدریس خودشان و در بخش هزینه تدریس عبارت توافقی را ذکر کرده اند. اکثر مدرسینی که به صورت جدی کار تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس را دنبال می کنند به صورت توافقی در زمینه تدریس فعالیت دارند و سر هزینه کلاسها با شما کنار خواهند آمد. البته این مدرسین هم برای کلاسهای خصوصی خودشان قیمت و هزینه ای را مد نظر دارند. تفاوت این است که می خاوهند بگویند با شما سر قیمت کلاسها کنار خواهند آمد و از این بابت نگران نباشید.بعضی از مدرسین حتی پا را یک قدم فراتر گذاشته اند و جلسه اول را به صورت رایگان تدریس می کنند. یعنی یک جلسه برای شما کلاس تدریس ریاضی را برگزار می کنند. اگر راضی بودید هزینه کلاس را پرداخت کرده و کلاسها ادامه پیدا میکند. اگر راضی نبودید هزینه ای پرداخت نکرده و کلاسها هم ادامه پیدا نمی کند. به این ترتیب شما هیچ ریسکی را برای شرکت در کلاسهای خصوصی نخواهید داشت. بعضی از مدرسین ریاضی کیفیت کلاسهای خصوصی خودشان را تضمینمی کنند و بعضی دیگر واقعا تضمینی کار می کنند. یعنی اگر شما در امتحان ریاضی نتیجه نگیرید، نصف هزینه را دریافت می کنند و بعضی از مدرسین هیچ هزینه ای را دریافت نمی کنند. البته همانطور که گفته شد، قیمت و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی تضمینی بالاتر است.
چگونه کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیک را با قیمت مناسب و ارزان هماهنگ کنیم؟اگر می خواهید این کلاسها را با یک مدرس خوب، با سابقه و مجرب داشته باشیدو از طرفی قیمت مناسبی هم پرداخت نمائید توضیحاتی که در ادامه ارائه شده است را مد نظر قرار دهید. در مرحله اول سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین که به خودتان نزدیکتر هستند هماهنگ کنید. اگر ساکن شرق تهران هستید،با مدرسینی هماهنگ کنید که ساکن شرق تهران هستند. مدرس وقتی ببینید وقت کمتری از ایشان در مسیر رسیدن به کلاس تلف می شود، قیمت کلاس را پایینتر خواهد آورد. اگر تعداد واحدهای زیادی ندارید و می توانید در محل تدریس پیشنهادی مدرس برای برگزاری کلاسها حاضر شوید، باز هم می توانید تخفیف بیشتری بگیرید. هم برای ارزان تر هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی و هم برای اطمینان از نتیجه گرفتن خودتان، کلاسهای خصوصی را از همان اوایل و یا حداکثر اواسط ترم شروع کنید. در ایام امتحانات مدرس خوب ریاضی و فیزیک را به سختی می توانید پیدا کنید، ریسک قبول نشدن شما بیشتر هم خواهد شد و در ضمن در این ایام قیمتهای بالاتری برای کلاسهای خصوصی مطالبه می کنند. چون به هر حال در ایام امتحانات تقاضا برای تدریس خصوصی خیلی بالا است. اگر بازهم می خواهید قیمت کلاسها مناسبتر و ارزان تر باشد، با یک دو نفر از دوستانتان که سطح تحصیلی انها تقریبا مشابه خودتان است هماهنگکنید و کلاسها را به صورت نیمه خصوصی برگزار نمائید.
تعدادی از قیمتهایی که مدرسین فیزیک برای کلاسهای خصوصی در آگهی تدریس خودشان ثبت نموده اند در ادامه ذکر شده است.

هزینه تدریس: 100-130 هزار تومان برای هر جلسه 1.5 ساعته

قیمت تدریس: 20000

هزینه تدریس: جلسه ای 60000

قیمت تدریس: 20-80 هزارتومان

هزینه تدریس: توافقی

قیمت تدریس: 60000

هزینه تدریس: هر جلسه 1.5 ساعتی 20000 تومان

قیمت تدریس: 40000

هزینه تدریس: جلسه یک ساعت و نیم 40 هزار تومان

نرخ تدریس: توافقی
 
بعضیاز مدرسین ریاضی و مدرسین فیزیک و سایر دروس در همین سایت در بخش هزینه تدریس عبارت توافقی را ذکر نموده اند. توافقی به این معنی است که شما باید با مدرس مورد نظرتان تماس بگیرید و سر قیمت کلاسهای تدریس خصوصی به توافق برسید. این مدرسین معمولا قیمت مشخصی را برای کلاسهای خصوصی خودشان در نظر دارند ولی به هر حال اگر با آنها تماس بگیرید با شما توافق خواهند کرد و احتمالا تخفیف هم می توانید از آنها بگیرید.
تعدادی از مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس کلاسهای تدریس خصوصی را به صورت تضمینی برگزار می کنند. البته قیمت کلاسهای تضمینی بالاتر است. در کلاسهای خصوصی تضمینی شما در صورت نتیجه گرفتن هزینه پرداخت خواهید کرد. البته باید از مدرس در ابتدای کار بپرسید که منظورش از کلمه تضمینی چیست و بعضی از مدرسین کیفیت کار خودشان را تضمین می کنند و نه نتیجه گرفتن شما را. تعدادی از مدرسین جلسه اول تدریس را به صورت رایگان برگزار می کنند. - برای هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی زبان با بهترین قیمت سعی کنید با مدرسینی کلاس را هماهنگ کنید که به شما نزدیکتر هستند. به عنوان مثال اگر خودتان ساکن غرب تهران هستید بهتر است با مدرسی کلاسهای خصوصی زبان را هماهنگ کنید که ایشان هم ساکن غرب تهران است. به این ترتیب مسیر برای ایشان هم نزدیکتر بوده و هزینهکمتری مطالبه می کند.
- به منظور ارزانتر هماهنگ کردن کلاسهای زبان می توانید با یکی از دوستانتان به صورت نیمه خصوصی در این کلاسها شرکت کنید. اگر مدرس برای کلاسخصوصی زبان مبلغ 50 تومان را درخواست کند کلاس نیمه خصوصی را با 60 تومان برگزار خواهد کرد. بنابراین هر کدام از شما 30 تومان پرداخت خواهید کرد و این یعنی 40 درصد ارزانتر به نسبت کلاس خصوصی.
- مدرسین به تعداد جلسات بالای کلاسهای تدریس خصوصی تخفیف می دهند. اگرخودتان تعداد جلسه بالا لازم ندارید می توانید به مدرس زبان خودتان شاگرد جدید معرفی کنید و برای کلاسهای خودتان از ایشان تخفیف بگیرید. در نظر گرفتن همه ی موارد ذکر شده می تواند باعث شود کلاسهای انگلیسی را با بهترین قیمت داشته باشید.
آیا لزوما پرداخت هزینه بیشتر احتمال نتیجه گرفتن را افزایش می دهد؟نکته ای که باید به ان توجه داشته باشید این است که لزوما پرداخت هزینه بیشتر به معنی احتمال بالاتر نتیجه گرفتن شما در امتحان، کنکور و یا هر آزمون دیگری نیست. درست است که مدرسین با سابقه برای کلاسهای خصوصی هزینه بالاتری هم درخواست می کنند ولی به هر حال مدرسین تازه کار هم بعضا خیلی خوب تدریس می کنند و کلاسهای مفیدی را برگزار می نمایند. در هر صورت، برای نتیجه گرفتن در امتحان خودتان هم باید درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنیدو با پرداخت هزینه بیشتر تلاش و کوشش خودتان حذف نمی شود.
با توجه به مطالب ارائه شده، با مطالعه مقالات ارائه شده در همین سایت (ایران مدرس)که تعدادی از آنها هم در پایین همین مطلب نشان داده شده است، و در کنار آنبا مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را با بهترین قیمت داشته باشید. البته همواره نتیجه گرفتن شما به نسبت ارزان هماهنگ کردن کلاسها در اولویت قرار دارد و باید درانتخاب مدرس این معیار را در اولویت قرار دهید.

منبع: ایران مدرس
 
(0) نظر
برچسب ها : قیمت تدریس خصوصی
شرایط معرفی دانشجویان نمونه کشوری دانشگاه آزاد سال 96

جزییات و شرایط معرفی دانشجویان نمونه کشوری دانشگاه آزاد اعلام شد

دومین مراسم معرفی دانشجویان نمونه کشوری دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با روز دانشجو(16 آذرماه) برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر علیرضا صامت مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: برایدومین سال متوالی، دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی از 7 گروه مختلف علوم پایه، فنی مهندسی، پزشکی، علوم انسانی، دامپزشکی و هنر و معماری انتخاب و همزمان با مراسم روز 16 آذر با حضور رئیس هیات موسس و امنا و رئیسدانشگاه مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

وی افزود: دانشجویان نمونه از گروه‌های آموزشی و در مقاطع گوناگون با توجه به کسب بالاترین امتیاز و بالاترین رتبه براساس آیین‌نامه و الحاقیه مربوطه انتخاب می‌شوند.

مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درباره شرایط شرکت‌کنندگان برای انتخاب دانشجوی نمونه گفت: گذراندن آزمون جامع و داشتن مدرک زبان(EPT ) و یا هر یک از آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی برای شرکت در جشنواره دانشجوی نمونه، در مقطع دکتری تخصصی(PHD) الزامی است.

وی افزود: برای دانشجویان مقطع دکتری تخصصی پژوهش محور شرط ورود به جشنواره، پذیرش یک مقاله ISI مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با EP حداقل 5/0 در همان مقطع تحصیلی الزامی است.

دکتر صامت خاطرنشان کرد: دانشجویان مقطع دکتری تخصصی( پژوهش محور) نیز می‌توانند در جشنواره دانشجوی نمونه شرکت کنند. شرط ورود به جشنواره، پذیرشیک مقاله ISI مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با EP حداقل 5/0 درهمان مقطع تحصیلی الزامی است.

دکتر صامت با بیان اینکه کسب حداقل معدل 16 در مقطع تحصیلی پیشین، برای دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی و تمام گروههای آموزشی الزامی است، افزود: در قسمت امتیازدهی پژوهشی، چاپ مقالات در مجلات معتبر خارجی، مجلات علمی پژوهشی و علمی و ترویجی، ارائه مقاله در همایش‌ها و کنفرانس‌های داخلی و بین‌المللی، مجری یا همکاری در انجام طرح‌های تحقیقاتی، تألیف، ترجمه و گردآوری کتاب، اختراع، ابداع و نوآوری، تجاری‌سازی ایده در مقطع کنونی و تاسه سال قبل از مقطع تحصیلی کنونی نیز در امتیازدهی مورد بررسی قرار می‌گیرد.


اگر در جستجوی بهترین سایت درج آگهی تدریس دروس دانشگاهی هستید، وب سایت (ایران مدرس) بهترین گزینه برای شما است. وب سایت ایران مدرس تا دی 94 بیش از 12000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید روزانه ایران مدرس در ایام امتحانات به 20000 در روز نزدیک شده و حتی در بعضی از روزها بیشتر از 20000 در روز خواهد بود. سایت ایران مدرس برای دروس دانشگاهی بهینه ترین سایت از نظر گوگل است. به عنوان مثال اگر برای عبارتهایی همچون تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی دینامیک، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی ریاضی مهندسیو .... در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول نمایش داده خواهد شد (خودتان امتحان کنید). البته اگر درس دیگری هم مد نظرتان است، تدریس خصوصی +درس مورد نظرتان را درگوگل جستجو کنید، به احتمال خیلی زیاد دوباره یکی از سایتهایی که در صفحه اول  و جایگاههای اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید ایران مدرس است. یقینا هیچ سایت دیگری چنین جایگاهی را نداشته و بنابراین ایران مدرس بهترین سایت برای درج آگهی در زمینه تدریس دروس دانشگاهی است.

(0) نظر
برچسب ها :
چگونه در تدریس ریاضی و فیزیک موفق شویم؟
در این بخش مطالبی در زمینه نحوه تدریس موفق ریاضی و فیزیک و چگونگی تدریس اصولی و صحیح این دو درس ارائه شده است. برای موفقیت در تدریس ریاضیات و فیزیک ابتدایی تا دانشگاه در مرحله اول سعی کنید تسلط خودتان را بر مطلب تدریسی بالا ببرید. ممکن است شما مبحثی را که می خواهید تدریس کنید بلد باشید. ولی به هر حال، بلد بودن با تسلط داشتن متفاوت است. وقتی که بر مبحث مسلط هستید، مطالب را روانتر هم ارائه می کنید. در مرحله بعد سعی کنید مطالبی را که در جلسات تدریس می خواهید ارائه کنید برنامه ریزی کنید. اینکه چه بخشی از کلاس را می خواهید درس بدهید و چه سهمی از آن را می خواهید تمرین حل کنید.
البته برای جلسات تدریس خصوصی ریاضیو تدریس فیزیک شاید خیلی برنامه ریزی دست شما نباشد و جزوه کلاسی باید گفته شود. ولی به هر حال سعی کنید که کلاس متنوعی داشته باشید و با گنجاندنبخشهای مختلف در آن کلاس را از خسته کننده بودن نجات دهید. حین تدریس ریاضی شاید یک روند خوب این باشد که ابتدا متن درس را ارائه دهید و مرحله به مرحله تمرین حل کنید. هر فرمول جدیدی که گفته شد از ان تمرین و مثال حل کنید. سوال بپرسید و ببینید که شاگردتان مباحث قبلی را که برای یاد گرفتن مبحث فعلی لازم می باشد بلد است. اگر بلد نیست، گریزی به آنمباحث هم بزنید. در نهایت شاگرد شما باید نتیجه بگیرد و شما باید تشخیص دهید که اشکال کار کجاست. در جلسات تدریس و تدریس خصوصی فیزیکعلاوه بر آموزش روابط و فرمولها ارتباط آنها با فیزیک مسئله را هم تشریح کنید. فیزیک یک درس مفهومی است و سعی کنید به صورت مفهومی توجیه کنید که مثلا فلان رابطه چرا می تواند این مسئله را تشریح کند. در نهایت حل مسئله وتوضیح مفهومی آنها هم به درک درس کمک زیادی می کند.
ارزیابی را فراموش نکنید:همانطور که در مورد قبلی گفته شد، یکی از راهکارها برای ارزیابی شاگردانتان تمربن دادن به آنها و بررسی تمرینات حل شده توسط آنان می باشد. می توانید در بعضی از جلسات تدریس فیزیک یک امتحان کوچک یا کوئیز هم بگیریدو میزان پیشرفت شاگردهایتان را ارزیابی نمائید. حتما این بخش را مد نظر داشته باشید. هدف شما در نهایت باید نتیجه گرفتن شاگردانتان و موفقیت آنها باشد. به این ترتیب خودتان هم در تدریس موفق خواهید شد. با ارزیابی مداوم میزان یادگیری آنها و نزدیک شدن به هدف که همانا موفقیت شاگردهایتان است رامی سنجید.
حمایت را تا روز امتحان قطع نکنید: همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شد، هدف از برگزاری جلسات تدریس خصوصی تنها ارائه درس نیست. شما باید به شاگردهایتان مشاوره بدهید و در برنامه ریزی تحصیل و درسیبه آنها کمک کنید. در نهایت تا روز امتحان حمایت خودتان را از انها قطع ننمائید. حتی بعد از برگزاری امتحان هم پیگیر نمره و نتیجه آنان باشید.
اول اشکال را پیدا نمائید، سپس تدریس کنید: هر کدام از شاگردهای شما ممکن است در بخشی از درس اشکال داشته باشد و یا نوع اشکال او متفاوت باشد. در جلسات تدریس خصوصی و کلاسهای تدریس فیزیک باید این اشکالات را تشخیص داده و آنها را برطرف کنید. یکی از شاگردهای شما ممکناست در درک متن درس اشکال داشته باشد. دیگری ممکن است در حل مسائل ناتوان باشد. بسته به اشکالی که وجود دارد، در کلاسهای تدریس خصوصی برای هر کدام از شاگردهایتان راه حل مناسبی را برگزینید و نحوه تدریس خودتان را انتخاب کنید.
اگر به فیزیک علاقه دارید، فیزیک تدریس کنید:فیزیک درس قشنگی است. اگر شما هم به فیزیک علاقه دارید و از تدریس آن لذت می برید، در این صورت بروید سراغ تدریس درس فیزیک. در غیر اینصورت درسهای دیگری که به انها علاقه مند هستید را تدریس نمائید. علاقه به کار و به تدریس در بلند مدت باعث موفقیت شما می شود. اگر فقط برای پول و درامد تدریسکنید زیاد دوام نمی آورید. در کل اگر به تدریس علاقه ندارید، این کار را کنار بگذارید. موفق ترین افراد در هر کاری عاشق کار خودشان هستند.
در کلاس تدریس ریاضی جدی باشید: تدریس ریاضیرا جدی بگیرید تا شاگرد یا شاگردان شما هم آن را جدی بگیرند. در کلاس درس در عین حال که جدی هستید و مطالب را تا جایی که می توانید به بهترین شکل ارائه می کنید، استراحت و شوخی را هم در نظر بگیرید. جدی بودن کلاس تدریس به معنی خشک و بی روح بودن آن نیست. در کلاس تدریس خود درس را جدی بگیرید ومطالب را عالی ارائه کنید. تمرین بدهید و تمرینات را با جدیت در جلسات بعدی تدریس ریاضی بخواهید. سوال بپرسید و از دانش آموزان و یا دانشجویان باجدیت انجام تمرینات و حل مسائل و مثالها را بخواهید. اگر شاگردهای شما در طول برگزاری کلاسها، درس را جدی نگیرند و تمرین و مسئله حل نکنند در آخر کلاسها به مشل بر می خورند. بنابراین باید در طول ترم و در زمان برگزاری کلاسها آنها هدایت کنید. در ضمن، تنها در صورتی که شاگرد یا شاگردهای شما تمرین حل کنند می توانید تشخیص دهید که درس را یاد گرفته اند یا نه. در جلسات تدریس خصوصی متکلم وحده نباشید.در حین تدریس به صورت مداوم از شاگرد یا شاگردهایتان سوال بپرسید. با پرسیدن سوال متوجه خواهید شد که شاگردهای شما چه مقدار از مطلب را متوجه شده اند. در کلاسهای تدریس گروهی وقتی از یکی از شاگردها سوال می پرسید بقیه هم حواسشان را جمع می کنند و این برای یادگیری آنها بهتر است.
با امادگی کامل در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک حاضر شوید. اگر در کلاس فیزیک مسلط بر درس باشید، در زمان کمتر حجم بیشتری از مطالب را تدریس می کنید و کلاسهای شما در کل بازدهی و تاثیر بیشتری برای شاگردهایتان خواهد داشت.
در ایام امتحانات برای شاگردهایتان کلاسهای رفع اشکال و جمع بندی برگزار نمائید. کلاسهای خصوصی در طول ترم بسیار مفید و موثر است و همین کلاسها در ایام امتحانات می توانید نتیجه امتحان را بسیار بهتر کند. جلسات رفع اشکال را برگزار نمائید.
در ایام امتحانات برای شاگردهایتان نمونه سوالات امتحانی حل کنید. بعد از خواندن متن کتاب درسی و حل تمرین و مسئله چند روز مانده به امتحان حل کردن سوالات امتحانی برای موفقیت در امتحان فیزیک و آشنایی با روند حل سوالات کاملا مفید است.
پیگیر نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید. پشتیبان و حامی آنها باشید. فلسفه کلاسهای خصوصی فقط ارائه درس نیست. بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان به حمایت بیشتر از خود کلاس نیاز دارند. بعد از امتحان هم برای اطلاع از نتیجه با شاگردهایتان تماس بگیرید.
(0) نظر
برچسب ها :
بهترین راهکارها برای موفقیت در کنکور و کسب رتبه برتر کنکور
بهترین راهکارها برای موفقیت در کنکور و کسب رتبه برتر کنکور در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید در کنکور موفق باشید، ادامه این مطلب را بخوانید. راهکارهای مطالعه شیمی، زیست، ریاضی، فیزیک و ... برای موفقیت در کنکور ارائه شده است.

بهترین روش خواندن شیمی برای کنکور

اگر در جستجوی بهترین روش خواندن شیمی برای کنکور هستید ...

اگر می خواهید با کسب اطلاع از بهترین روش خواندن شیمی برای کنکور در شیمی کنکور 100 بزنید ...

اگر در حال مطالعه برای کنکور هستید و در زمینه روش خواندن درس شیمی سوال دارید ...

در هر صورت، برای مطالعه در زمینه چگونگی مطالعه درس شیمی و بهترین روش خواندن شیمی برای کنکور در سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی ارائه شده است.

به عنوان مثال می توانید در زمینه چگونگی مطالعه درس شیمی برای کنکور مقاله نحوه مطالعه شیمی برای کنکور یا چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیم را مطالعه نمائید.
اگر در درس شیمی اشکالدارید و یا بعضی از فصول را خوب متوجه نمی شوید می توانید از کلاسهای خصوصی شیمی استفاده نمائید (برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش وتدریس خصوصی شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمیکلیک نمائید). کتاب درسی را برای خودتان ملاک قرار دهید و برای مطالعه درسشیمی از آن استفاده کنید. از کتابهای کمک آموزشی معتبر استفاده کنید. بهترین تست هایی که برای درس شیمی و سایر دروس می توانید بزنید، تست های کنکورهای سراسری گذشته و کنکور آزاد است. اگر این تست ها را زدید بعد می توانید بروید سراغ تست های تالیفی.

iranmodares

تدریس خصوصی ریاضی کنکور و 100 درصد زدن ریاضی کنکور

اگر می خواهید در ریاضی کنکور 100 درصد بزنید، در کنار تلاش و کوشش خودتان، به عنوان یک عامل خوب، موثر و کمک کننده می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور استفاده نمائید.

کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی کنکور برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور و حتی 100 درصد زدن ریاضی کنکور می تواند مفید و موثر باشد. برای مشاهده لیستمدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و آموزش ریاضی کنکور، مدرسین فعال در زمینه ریاضیات از ابتدایی تا دانشگاه و ... بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضیکلیک نمائید. اگر بخواهید در کنکور ریاضی را خوب بزنید باید مطالب را به صورت عمقی و پایه ای یاد بگیرید. باید در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و در صورت لزوم کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیشرکت کنید. برای موفقیت در ریاضی کنکور باید درس را خوب مرور نمائید، تمرین و مسئله حل کنید و بر مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس ریاضی مسلط شوید. برای کسب درصد بالای ریاضی کنکور باید خوب تست کار کنید و تست ها را با در نظر گرفتن زمان استاندارد بتوانید بزنید.

چگونه زیست کنکور را 100 بزنیم

اگر سوال چگونه زیست کنکور را 100 بزنیم برای شما هم مطرح است و می خواهید در کنکور تجربی زیست را خوب بزنید و درصد بالایی برای آن کسب نمائید موارد زیر را رعایت کنید.

1- در کلاسهای تدریس زیست به صورت کامل شرکت کنید و به مباحثی که ارائه می گردد با دقت گوش دهید. در کلاس جزوه یادداشت کنید و نکات مهم و کنکوری را یادداشت نمائید. برای 100 درصد زدن زیست باید کوچکترین نکات را هم مد نظر داشته باشید و همه را یادداشت کنید.

2- زیست را به عنوان درسی که باید فهمیده شود و نه یکدرس حفظ کردنی نگاه کنید. در کلاسهای تدریس زیست هم سعی کنید درس را خوب بفهمید و به سوالاتی که سایر همکلاسی هایتان می پرسند گوش دهید. سوالهای آنها را پیش خودتان تحلیل کنید و به جواب مدرس زیست خودتان دقت نمائید.مشاهده کنید: دانلود رایگان تست های کنکور زیست شناسی سال دوم دبیرستان

3- یادداشت کردن یک جزوه خوب حین تدریس زیست، مطالعه درس زیست، تست زنی و ... بسیار مهم است. یک جزوه داشته باشید که تمام نکاتیکه در طول تحصیل در زمینه زیست شناسی یاد می گیرید را در ان یادداشت نمائید. اگر می خواهید زیست کنکور را 100 درصد بزنید باید در طول تحصیل و در ایام کنکور یک جزوه خوب یادداشت کنید و در ایام جمع بندی و نزدیک کنکور آن را مطالعه نمائید.
اگرمی خواهید در زیست کنکور موفق باشید باید در ایام تحصیل و ایام کنکور با برنامه ریزی و پشتکار درس بخوانید. از وقت خودتان به بهترین شکل استفاده نمائید و به صورت صد در صدی بر کتاب درسی زیست مسلط باشید. با افرادی که زیست کنکور را 100 درصد زده اند مشورت کنید و مهمترین بخشهای کتاب که سوالات بیشتر از آنها مطرح می شود را بپرسید. خوب درس بخوانید و مفهومی درس بخوانید. درس را برای خودتان تشریح کنید و جزوات خوب وخلاصه ای یادداشت نمائید تا بعدا در ایام جمع بندی از آنها استفاده نمائید. بعضی از افراد در امتحان زیست خوب عمل می کنند ولی وقتی نوبت به تست زنی می رسد عملکرد خوبی ندارند. تست زنی زیست شناسی را تمرین کنید و بر آن مسلط شوید.

حتما ببینید: دانلود کتاب، جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور زیست تمامی مقاطع

عبارتهای کلیدی: چگونه زیست کنکور را 100 بزنیم، موفقیت در زیست کنکور، نحوه مطالعه زیست کنکور، زیست شناسی کنکور


چگونه برای کنکور درس بخوانیم

اگر در زمینه چگونه درس خواندن برای کنکورو نحوه درس خواندن برای قبول شدن در کنکور سوال دارید، در این بخش نکات آموزنده ای در زمینه نحوه مطالعه برای قبولی و موفقیت در کنکور ارائه شده است. برای موفقیت در کنکور موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- هدف مشخصی برای خودتان تعیین کنید.تعیین هدف برای موفقیت در هر کاری لازم است. همه ی افراد موفق در ذهن خودشان هدف واضحی برای خودشان دارند. البته بهتر است که هدف خودتان را بر روی کاغذ بیاورید. مثلا می توانید در زمینه موفقیت در کنکور هدف خودتان را به این ترتیب بنویسید: من امسال در کنکور رتبه زیر 1000 را کسب کرده ام و خدا را برای این موفقیت شکرگزارم.همین هدف گذاری و تصمیم باعث می شود تکلیف خودتان را بدانید. بعد از هدف گذاری برای خودتان واضح خواهد شد که واقعا چه می خواهید. این بسیار بسیار مهم است. همین هدف گذاری می تواند مرز بین موفقیت و شکست باشد. برای مطالعهدر زمینه اهمیت هدف گذاری برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور مقاله تاثیر هدف گذاری در موفقیت تحصیلی را بخوانید.

2- در راستای رسیدن به هدفتان برنامه ریزی کنید.حال که هدف خودتان را تعیین کردید و به وضوح برای خودتان مشخص است که چه می خواهید، باید برای رسیدن به ان و تحقق هدفتان برنامه ریزی کنید. اگر در مرحله اول هدف خودتان را تعیین نکرده باشید، در برنامه ریزی هم به مشکل برخورد خواهید کرد. در سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه برنامه ریزی صحیح ارائه شده است. به عنوان مثال مطالعه مقاله برای موفقیت در تحصیل و کنکور چگونه برنامه ریزی کنیم؟می تواند مفید باشد. با یک برنامه ریزی صحیح برای رسیدن برای هدف از قبل مشخص شده، نحوه درس خواندن شما برای کنکور خود به خود تنظیم شده و در هر لحظه تکلیف خودتان را می دانید. اگر برنامه ریزی خوبی نداشته باشید سر در گم خواهید بود. برنامه شما باید مختص خودتان باشد و با عادتها و ویژگیهای شخصیتی شما سازگار باشد.

3- وقت را از دست ندهید.در ایام کنکور باید خیلی روی وقت خودتان حساس باشید. هر شب برای روز بعد برنامه ریزی کنید و مشخص نمائید که در طول روز چه کارهایی را می خواهید انجام دهید و چه دروسی را می خواهید مطالعه نمائید. تا جایی که می توانید درس بخوانید و از زمان خودتان بهترین استفاده را داشته باشید. البته باید به صورت همزمان کیفیت مطالعه خودتان را هم حفظ کنید و درست درس بخوانید. چیزی که مشخص است ساعت مطالعه در زمان کنکوربسیار مهم است و اگر بتوانید ساعت کاری خودتان را افزایش دهید نتیجه بهتریخواهید گرفت. همین که از شب قبل کارهای روزانه را مشخص نمائید، در زمان شما صرفه جویی خواهد شد. وقت های مرده را تا جایی که می توانید کاهش دهید. با خودتان رقابت کنید و هر روز و هر هفته به نسبت روز قبل یا هفته قبل زمانمطالعه خودتان را افزایش دهید.

چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم

اگر سوال چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیمبرای شما هم مطرح است و قصد دارید در زمینه نحوه مطالعه صحیح برای کنکور وبرنامه ریزی درست کنکور اطلاعاتی کسب نمائید، موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- برنامه ریزی شما برای کنکور باید مختص خودتان باشد. می توانید از برنامه ریزی دیگران ایده بگیرید و نکات مثبتی که در برنامه ریزی دیگران وجود دارد را در برنامه خودتان هم اعمل نمائید. ولی در نهایت باید برای خودتان برنامه مخصوص خودتان را داشته باشید.


iranmodares

حتما بخوانید: 10 نکته کلیدی در برنامه ریزی صحیح درسی

2- برنامه ریزی شما برای کنکور باید مطابق با عادتها وسلیقه خودتان باشد. مثلا اگر شما صبح زود بازدهی بالاتری برای مطالعه دارید، در برنامه ریزی خودتان برای کنکور باید دروسی که سخت تر و مشکل تر هستند را در صبح زود قرار دهید.

3- برنامه ریزی برای کنکورباید متعادل باشد. به این معنی که در آن به همه دروس بر اساس اهمیت آنها زمان اختصاص داده شده باشد و در ضمن برای استراحت و کارهای دیگر هم زمان درنظر گرفته باشید. برنامه را آنقدر سخت گیرانه در نظر نگیرید که نتوانید ادامه دهید.مطالعه کنید: برای موفقیت در تحصیل و کنکور چگونه برنامه ریزی کنیم؟

4- هیچ برنامه ای به صورت 100 درصد قابل اجرا نیست. چون به هر حال ممکن است اتفاقاتی پیش بیاید که قبلا پیش بینی نشده بود. اگربخش از برنامه اجرا نشد، ایرادی ندارد. برنامه را به صورت کلی کنار نگذارید و دوباره ادامه دهید.

5- ممکن است برنامه شما برای کنکور و نحوه برنامه ریزی شما در مراحل اولیه آن خیلی کارا و موثر نباشد و اجرای آن سخت باشد. باز هم ایرادی ندارد. مرحله به مرحله برنامه ریزی خودتان را اصلاح کنید تا نتیجه مطلب بدست آید.

برای دانلود رایگان سوالات کنکوری و تست های کنکور سالهای گذشته بر روی عبارت دانلود تست کنکور و یا سوالات کنکوری کلیک کنید.

چگونه در کنکور فیزیک درصد بالایی بزنیم؟

برای کسب درصد بالا در هر کدام از دروس اختصاصی و عمومی در کنکور برنامه ریزی درست، پشتکار و مطالعه صحیح لازم است. اگر شما در کلاسهای خصوصی فیزیک یا کلاسهای فیزیک مدرسه به مطالب ارائه شده توسط معلم فیزیکخود خوب گوش داده باشید، کارتان برای کسب درصد بالای فیزیک در کنکور راحتتر می شود. البته اگر در بعضی از قسمتها مشکل دارید می توانید با هماهنگی با یک مدرس خصوصی فیزیک کنکور خوب اشکالات را برطرف نمائید.

علاوه بر مطالب گفته شده، یک برنامه ریزی خوب می تواند به شما در کسب درصد بالای کنکور درس فیزیک بسیار کمک نماید. باید در کنار سایر دروس برای مطالعه و تست زدن فیزیک برنامه خوبی داشته باشید. برای رشته های تجربی و انسانی درس فیزیک از درسهای مهم بوده و کسب درصد بالا در آن به موفقیت شما در کنکور کمک شایانی می کند.

اگر هنوز فارغ التحصیل نشده اید و کلاسهای فیزیک مدرسه یا کلاسهای خصوصی فیزیک را دارید، مرور درس بعد از کلاس را فراموش نکنید. ابتدا سعی کنید درس را یاد بگیرید سپس سراغ تست زدن بروید. البته خیلی وقتها بعضی از قسمتهای درس را که حین تدریس فیزیک توسط معلم یا مدرس خصوصی فیزیکخود یاد نگرفته اید، حین تست زدن متوجه خواهید شد. تست زدن خودش به فهمیدندرس کمک می کند ولی قبل از خواندن درس سراغ تست زنی نروید.
اگر می خواهید در کنکور سراسری و آزاد برای درس فیزیک درصد بالایی کسب کنید ترکیبی از مطالعه مفهومی و عمیق، درک کامل مطالب و تست زنی لازم است.

در ابتدای امر، در کلاسهای فیزیک مدرسه یا در جلسات تدریس خصوصی فیزیک کنکوری که دارید با صد در صد حواس جمع گوش دهید. سعی کنید مطالب را کامل بفهمید و هر جایی که سوال داشتید بپرسید.

در مرحله بعد، مطالب ارائه شده را مرور کنید و جزوات خلاصه ای به زبان خودتان یادداشت نمائید. این جزوات خلاصه در مرورهای بعدی بسیار مفید خواهند بود.

ضمنا اگر مطلبی را به زبان خودتان بنویسید این به آن معنی است که مطلب را درک کرده اید و این بسیار خوب و البته لازم است.
برای موفقیت در کنکور، عوامل مهمی تاثیر دارند. از مهمترین عواملی که برای موفقیت در کنکور لازم است به موارد زیر می توان اشاره کرد.

1- تعیین هدف: برای موفقیت در تحصیل، موفقیت در کنکورو موفقیت در هر کاری در شروع کار باید هدف واضح و مشخصی داشته باشید. ابتدا خواسته خود را به وضوح مشخص نمائید. اگر برای کنکور درس می خوانید، تعیین کنید که چه رتبه ای می خواهید در کنکور کسب نمائید. هدف خود را واضح،مشخص و به زبان حال ساده و به صورت مثبت بنویسید. به عنوان مثال: رتبه من در کنکور امسال 200 است. نوشتن هدف به صورت مقابل مناسب نیست: رتبه من در کنکور امسال 200 خواهد بود.

2- پشتکار: یکی از مهمترین پارامترها برای موفقیت در کنکور و کلا موفقیت در زندگی داشتن پشتکار است. ممکن است در مدتی که برای کنکور مطالعه می کنید مشکلاتی پیش آید. در این مواقع پشتکار داشته باشید و ادامه دهید.

3- برنامه ریزی صحیح: با یک برنامهریزی صحیح موفقیت شما در کنکور تضمین می شود. در برنامه ریزی خودتان، مطالعه عمیق و مفهومی، تست زنی، مرورهای به جا و به موقع، شرکت در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی کنکور و .... را بگنجانید. با کسانی که در زمینه برنامه ریزی تحصیلی و برنامه ریزی برای کنکور تجربه دارند مشورت کنید.

موفقیت تحصیلی و کنکوری با جلسات تدریس خصوصی

موفقیت تحصیلی و کنکوری با جلسات تدریس خصوصیممکن است. اگر می خواهید معدل خودتان را افزایش دهید، درسها را با موفقیت پاس کنید، نمرات خوبی بگیرید و در کنکور موفق شوید، کلاسهای تدریس خصوصی رابه عنوان یک راهکار خوب مد نظر داشته باشید.

کلاسهای تدریس خصوصی برای رفع اشکال و ارتقای سطح دانسته های شما مفید وموثر است. در جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی هر سوالی که مد نظر خودتان است را می توانید بپرسید. البته جلسات تدریس خصوصی را نباید به ایام امتحانات موکول کنید. اگر قصد دارید در کلاسهای خصوصی شرکت کنید هر چه سریعتر شروع کنید. در کنار کلاسهای تدریس خصوصی مطالعه و حل تمرین و مسئله را هم در نظربگیرید.

اگر در کلاسهای تدریس مدرسه غائب بوده اید، جلسات تدریس خصوصی گزینه خوبی برای جبران غیبتها است. البته نباید به هوای شرکت در کلاسهای خصوصی عمدا غیبت کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی هر اشکال و سوالی که از سالهای قبلبرایتان باقی مانده است را هم می توانید بپرسید. این خود یکی از مزیتهای کلاسهای خصوصی است.

اگر می خواهید در امتحانات پایان ترم موفق شوید و نمرات خوبی کسب نمائید، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی کمک خوبی می تواند به شما بکند. حتی با شرکت در کلاسهای خصوصی می توانید به نمره 20 هم برسید. البته همانطور کهقبلا هم گفته شده است، کلاسهای تدریس خصوصی نمی تواند جایگزین کلاسهای مدرسه و مطالعه و حل تمرین و ... باشد. در کنار موارد گفته شده است که می توانید از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.
بعد از پیدا کردن یک مدرس خوب، جلسه اول کلاس خصوصی را با ایشان برگزار نموده و با مشورت مدرس خودتان تعداد جلسات تدریس در هفته و زمان برگزاری آن را مشخص نمائید. برای برنامه ریزی و راهکارهای موفقیت در کنکورهم می توانید از مدرس خودتان کمک بگیرید. کلاسهای خصوصی کنکور را به عنوانیک امکان اضافه در نظر بگیرید و در کنار آن خودتان با تلاش و پشتکار درس بخوانید. هدف مشخص و واضحی برای خودتان برای موفقیت در کنکور در نظر بگیرید(مثلا: من امسال رشته مهندسی برقدانشگاه تهران قبول شده ام) و با انگیزه ای که این هدف برای شما ایجاد می کند با پشتکار و انرژی بالا ادامه دهید. کتاب های درسی را در اولویت قرار دهید. برای موفقیت در کنکور، قبل از هر چیز دیگری، باید کتاب درسی را خوب بلد باشید. تست های استاندارد حل کنید و تکنیک های تست زنی را یاد بگیرید. هر جا سوال و اشکالی داشتید و درس را متوجه نشدید، در یک برگه کاغذ یادداشتنمائید و از مدرس خصوصی خودتان بپرسید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
قیمت تدریس خصوصی - کلاس خصوصی ارزان
در این بخش در زمینه قیمت تدریس خصوصی - کلاس خصوصی ارزان و ... توضیحاتی ارائه می گردد. (کلیک کنید: لیست مدرسین تدریس خصوصی) بهترین روش برای کسب اطلاعات جدید و به روز در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه و سایر زبانهای خارجی پرسیدن قیمت از خود مدرسین زبان است.در سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبانفعالیت دارند. این مدرسین آگهی تدریس خودشان را در همین سایت ثبت نموده اند. با مشاهده جزئیات آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین می توانید برای هر کدام از مدرسین هزینه ای را که ثبت نموده اند مشاهده نمائید و با مشاهدهچند آگهی تدریس خصوصی برآورد کلی ای از قیمتهای کلاس خصوصی داشته باشید.  برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.

تعدادی از قیمتهایی که مدرسین برای تدریس زبان در آگهی تدریس خودشان ذکر کرده اند در ادامه ارائه شده است.هزینه تدریس: 40000 تومان هر جلسههزینه تدریس: جلسه ای ۱۲۰۰۰۰هزینه تدریس: توافقیهزینه تدریس: 30 جلسه 3 میلیون تومانهزینه تدریس: هزینه هرساعت 40هزار تومانهزینه تدریس: از ساعتی 30000 تومانهزینه تدریس: توافقی........


iranmodares


همانطور که مشاهده می کنید، تعدادی از مدرسین در بخش هزینه تدریس عبارت توافقی را ذکر کرده اند که می توانید با آنها تماس بگیرید و سر قیمت کلاسهای خصوصی زبان به توافق برسید.

قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان در تهران و کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان با هزینه کلاسهای خصوصی زبان برای آمادگی آزمونهای آیلتس و تافلمتفاوت است. در همین سایت (ایران مدرس) در زمینه عوامل و پارامترهای موثر بر کلاسهای خصوصی زبان توضیحات و مقالات زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیرا مطالعه نمائید. حتی ممکن است مدرسین خانم و آقا با هزینه های متفاوتی تدریس کنند و یا مدرسین زبان native برای کلاسهای خصوصی قیمت بالاتری را مطالبه نمایند. قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان به مدرک تحصیلی و سابقه مدرس، محل تدریس، زمان تدریس، تعداد جلسات تدریس خصوصی زبان، مقطع و درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. همانطور که گفتهشد، با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسیکلیک کنید)، و مقایسه رزومه و توانایی های مدرس با قیمتی که درخواست کرده است می توانید ارزیابی خوبی از قیمت کلاس داشته باشید و جلسات تدریس خصوصی زبان را با قیمت مناسبی هماهنگ نمائید. اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی و یا قیمت کلاسهای خصوصی به صورت کلی سوال دارید، بر روی عبارت قیمت کلاسهای تدریس خصوصی کلیک نمائید.

تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایین

اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی با قیمت پایین استفاده کنید و کلاسهای خصوصی را ارزان تر هماهنگ نمائید، موراد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده قیمت هایی که اساتید تدریس خصوصی برای کلاسهای خصوصی در آگهی خودشان ثبت نموده اند و همچنین پیدا کردن مدرسینی که با قیمت ارزانتر کار می کنند بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید.

2- برای مطالعه در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی و همچنین کسب اطلاعات در زمینه عوامل موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی مقاله تدریس خصوصی ساعتی چند؟ یا هزینه کلاسهای تدریس خصوصی چقدر است؟ را مطالعه نمائید. با شناخت پارامترهای موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی می توانید کلاسهای ارزان تری را هماهنگ نمائید.

3- برای استفاده از جلسات تدریس خصوصی ارزان تر، هماهنگی کلاسها را در طول ترم انجام دهید و آن را به ایام امتحانات موکول نکنید. با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، به جای ایام امتحانات، علاوه بر اینکه کلاسها را ازران تر و با قیمت پایینتر می توانید هماهنگ کنید، احتمال نتیجه گرفتن شما هم بیشتر خواهد شد.
قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، دبیرستان، کنکور، دانشگاه و ... و همچنین هزینهکلاسهای خصوصی سایر دروس به عوامل مختلفی بستگی دارد. بهترین راه برای اینکه بدانید قیمت تدریس خصوصی کلاسهای ریاضی در حال حاضر چقدر است و مدرسین چه مبلغی را برای کلاسهای خصوصی مطالبه می کنند این است که لیست مدرسین ریاضی که در همین سایت (ایران مدرس) ثبت نام کرده و آگهی تدریس درج نموده اند را ببینید و مشاهده کنید که چه قیمتی را در متن آگهی خودشان ذکر کرده اند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضیکلیک کنید. با کلیک بر روی عبارت مزبور، لیست آگهی های تدریس مدرسین ریاضیرا خواهید دید. در ادامه بر روی آگهی تدریس هر مدرس کلیک کنید تا ببینید که چه هزینه ای را درخواست کرده است. با مشاهده اگهی تدریس چند مدرس ریاضی به صورت کلی متوجه خواهید شد که مدرسین برای کلاسهای خصوصی ریاضی چه قیمت را مد نظر دارند. ممکن است یک مدرس برای هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی قیمت 50 هزارتومان را تعیین کرده باشد و مدرس دیگری 100 هزار تومان. بعضی از مدرسین ریاضی شاید ارزان تر کار کنند و جلسه ای 20 هزار تومان را برای قیمت کلاس خصوصی ریاضی در نظر گرفته باشند.

اگرمی خواهید کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس خصوصی را با قیمت مناسبتر و پایینتری هماهنگ کنید، برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید. در ایام امتحانات چون مدرسین کلاسهای زیادی به انها پیشنهاد می گرددو سرشان شلوق تر خواهد بود با هزینه پایین تدریس نمی کنند. بنابراین با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم، چون هم فرصت بیشتری برای درس خواندن و حل تمرین و مسئله و .... دارید، هم بهتر نتیجه می گیرید و مطمئن تر خواهید بود که امتحانات را با موفقیت پشت سر خواهید گذاشت و هم می توانید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت مناسبتری هماهنگ کنید. کلا برای موفقیت در تحصیل و برای کسب نمرات خوب در امتحانات و افزایش معدل و .... درس خواندن و حل تمرین و مسئله و برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی در طول ترم به نسبت موکول کردن مطالعه و حل تمرین و .... به ایام امتحانات بسیار مناسبتر بوده و خیال خودتان هم از بابت نتیجه گرفتن و کسب نمرات بهتر راحت تر خواهد بود.

- کلاسهای تدریس خصوصیرا در طول ترم برگزار نمائید و یا حداقل شروع کلاسها را قبل از امتحانات انجام دهید. در ایام امتحانات قیمت کلاسهای تدریس خصوصی افزایش می یابد.

- در صورت امکان، کلاسهای خصوصی را به صورت نیمه خصوصی با یکی از دوستانتان برگزار کنید تا قیمت کلاسها برای هر دو نفر شما بهتر و مناسبتر باشد.

- با مدرسین مختلف تماس بگیرید و سر قیمت کلاسهای خصوصی بحث کنید تا بتوانید یک مدرس خوب با قیمت مناسب را پیدا کنید.

- کلاسهای خصوصی را به صورت مستقیم با خود مدرسین هماهنگ کنید. چون اگربا آموزشگاهها و موسسات کلاسهای خصوصی را هماهنگ نمائید، چون درصدی از قیمت کلاس به آموزشگاه پرداخت می شود و در نهایت باید هم به آموزشگاه و هم به مدرس هزینه پرداخت کنید، معمولا قیمتها بالاتر خواهد بود.


قیمت تدریس خصوصی ریاضی:در وب سایت (ایران مدرس) مطالب بسیار زیادی در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و نرخ تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس ارائه شده است. قیمت تدریس خصوصی ریاضی به عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال مدرسین با سابقه و مجرب هزینه بالاتری برای کلاسهای خصوصی ریاضی مطالبه می کنند. یا در شهرهای بزرگتر قیمت تدریس خصوصی ریاضی و قیمت کلاسهای خصوصی بهطور کلی بالاتر است. البته اگر مدرسی که کلاس را با ایشان هماهنگ می کنید با سابقه باشد و کار تدریس را خوب انجام دهد ارزشش را دارد که قیمت بالاتریهم پرداخت کنید. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در حالت کلی مقدار مشخصی ندارد. بعضی از مدرسین تازه کار ممکن است با 10 هزار تومان برای یک جلسه تدریس ریاضی هم مشکلی نداشته باشند و تعدادی از مدرسین ریاضی هم ممکن است برای هر جلسه تدریس ریاضی مبلغ 150 هزار تومان را مطالبه کنند. البته همانطور که گفته شد قیمت کلاسهای خصوصی به عوامل مختلفی بستگی دارد. باید رزومه و سوابق کاری مدرس را ببینید و بررسی کنید که آیا به نسبت سوابق کاری و رزومه و دانشگاه محل تحصیل و در نهایت با توجهبه نحوه تدریس مدرس، آیا قیمتی که پرداخت می کنید مناسب است یا نه (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و مشاهده رزومه مدرسین و سوابق کاری وهزینه ای که هر کدام از مدرسین تدریس خصوصی برای کلاسهای خصوصی ثبت نموده اند بر روی عبارت مدرس تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید). به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور) را مطالعه نمائید.


قیمت کلاسهای تدریس خصوصیبه عوامل زیادی بستگی دارد. بعضی از مدرسین که در زمینه خاصی فعالیت دارند(مانند تدریس کنکور یا یک نرم افزار صنعتی خاص و ....) قیمت های بسیار بالایی را برای کلاسهای تدریس خصوصی مطالبه می کنند.البته هر مدرس و معلمی که در زمینه کنکور فعالیت می کند چنین درآمدی ندارد. بعضی از مدرسین که سالهای سال در زمینه آموزش کنکورفعالیت داشته اند و مدرس رتبه های برتر کنکور هستند و معروف شده اند برای کلاسهای خصوصی قیمت های نجومی درخواست می کنند. در حالت عادی بسته به نیاز شما و بسته به سایر عوامل مدرس خصوصی مناسب با قیمت مورد نظر خودتان را می توانید پیدا کنید.


قیمت تدریس خصوصی ریاضی و شرایط و زمان تدریس:در ایام امتحانات قیمت تدریس خصوصی ریاضی و کلاسهای خصوصی سایر دروس بالاتر است. در ایام امتحانات مدرسین سرشان شلوق تر بوده و هماهنگ کردن با آنها برای کلاسهای خصوصی سخت تر هم می باشد. پس اگر می خواهید از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن تر باشید و در ضمن کلاسهای خصوصی ریاضی را با قیمت مناسبتری هم هماهنگ نمائید، جلسات تدریس خصوصی ریاضی را در طول ترم برگزار کنید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی و تعداد جلسات تدریس ریاضی: قیمت تدریس خصوصیریاضی به تعداد جلسات تدریس خصوصی ریاضی هم بستگی دارد. هر چه تعداد جلساتکلاسهای خصوصی بیشتر باشد، هزینه و قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی پایینتر خواهد بود. جلسات خصوصی ریاضی که به صورت رفع اشکالی و در ایام امتحانات برگزار می شود معمولا قیمت بالاتری هم دارد.


مشاهده قیمت واقعی تدریس خصوصی دروس ابتدایی:ممکن است شما در اینترنت و در سایتهای مختلف اینترنتی مقالات و نوشته های زیادی در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ابتدایی مطالعه کرده باشید. بسیاری از این مقالات ممکن است قدیمی باشد و در حال حاضر قیمتها تغییر کرده باشد. بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی و هزینه تدریس خصوصی ابتدایی این است که لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش دروس ابتدایی را مشاهده نموده و ببینید که هر مدرس برای کلاسهای خصوصی چه هزینه ای را درخواست کرده است. در سایت (ایران مدرس) بیش از 16300 مدرستدریس خصوصی ثبت نا کرده و در زمینه اموزش و تدریس خصوصی دروس مقطع ابتدایی و سایر مقاطع فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی دروس ابتدایی بر روی عبارت تدریس خصوصی ابتداییکلیک نمائید تا لیست مدرسین را مشاهده کنید. در ادامه بر روی آگهی هر مدرسکلیک نمائید تا هزینه ای که برای کلاسهای خصوصی در نظر دارد را مشاهده نمائید. بعضی از مدرسین در بخش مرتبط با هزینه تدریس عبارت "توافقی"را ذکر نموده اند. با این مدرسین باید تماس بگیرید و سر قیمت کلاسهای خصوصی به توافق برسید. بعضی از مدرسین تدریس ابتدایی حتی جلسه اول را به صورت رایگان یا نیم بها کار می کنند و اگر همان جلسه اول تدریس خصوصی از تدریس آنها راضی نبودید، هزینه ای پرداخت نمی کنید. هزینه و قیمت تدریس خصوصی دروس ابتدایی (به نسبت دروس کنکوری و دانشگاه و ...) پایینتر است. البته مدرسین با سابقه و دبیران و معلمین با سابقه آموزش و پرورش ممکن است هزینه های بالاتری را مطالبه نمایند.
راهکار دیگری که برای هماهنک کردن کلاسهای خصوصی با قیمت پایین و ارزانوجود دارد این است که با مدرسینی کلاسها را هماهنگ کنید که به محل سکونت شما نزدیکتر باشند و در مسیر رفت و برگشت وقت کمتری از آنها گرفته شود. در مقاله ای که معرفی شود این موارد به خوبی مورد بررسی قرار گرفته است و با مطالعه آن می توانید روش های مختلف برای داشتن کلاسهای خصوصی ابتدایی و ریاضی ابتدایی با قیمت مناسب را یاد بگیرید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
درآمد مدرسین، اساتید و معلمین تدریس خصوصی
در این بخش مطالبی در زمینه درآمد مدرسین، اساتید و معلمین تدریس خصوصی و ... ارائه می گردد. برای موفقیت در تدریس وکسب درآمد بالا از تدریس خصوصی تنها اینکه خوب تبلیغ کنید مهم نیست. بلکه باید خوب هم تدریس کنید. در بسیاری از اوقات جلسات تدریس خصوصیبیشتر از یک جلسه طول نمی کشد. دلیل آن هم این است که شاگرد نحوه تدریس مدرس را نپسندیده است. بنابراین در جلسه اول تدریس باید عالی عمل کنید. در جلسه اول تدریس بهترین تدریس خودتان را داشته باشید و در جلسات بعدی هم خیلی خوب عمل کنید. از انتظار فراتر روید و با تسلط کامل در جلسات تدریس خصوصی حضور داشته باشید. به این ترتیب شاگردهای شما، شما را به دوستان و فامیل هایشان معرفی خواهند کرد. اگر می خواهید در آمد شما از تدریس خصوصی ادامه دار و مداوم و همچنین افزایشی باشد سعی کنید در کار تدریس عالی عمل کنید. همانطور که می دانید، در ایام تابستان به نسبت سایر ایام سال تقاضا برای تدریس خصوصی کمی کاهش مییابد. در این ایام درآمد مدرسین هم از تدریس خصوصی کمتر خواهد شد. در این مقاله سعی شده راهکارهایی برای کسب درآمد از تدریس خصوصی در ایام تابستان ارائه گردد.
1- تدریس خصوصی زبان انگلیسی:اگر مدرس زبان هستید و در طول سال تحصیلی هم در زمینه آموزش و تدریس زبان فعالیت داشته اید، به احتمال زیاد در ایام تابستان هم برای برگزاری کلاسهایتدریس خصوصی و جذب شاگرد مشکلی ندارید. چون به هر حال در ایام تابستان تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان در زمینه یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به ارائه خدمات نیاز دارند. اگر در طول ترم در زمینه تدریس سایر دروس فعالیت می کردید در ایام تابستان می توانید زبان انگلیسی را برای پایه های پایینتر که توانایی تدریس به آنها را دارید تدریس کنید.
2- تدریس خصوصی ریاضی به صورت تقویتی: در ایام تابستان می توانید برای شاگردهای قبلی خودتان کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیرا به صورت تقویتی برگزار کنید. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در درسریاضی اشکال دارند و اگر به آنها پیشنهاد بدهید که در ایام تابستان هفته ای یک یا دو جلسه کلاس ریاضی برای آنها برگزار کنید و پایه ریاضی آنها را تقویت کنید از این پیشنهاد استقبال می کنند. می توانید با شاگرد خودتان درسریاضی سال بعد را شروع کنید تا در ترم بعد در اموزش و یادگیری آن موفقتر باشد.

مدرسانیکه تمایز ایجاد کرده اند و در زمینه ای و یا به گونه ای فعالیت می کنند کهکار انها تاثیر بسیار زیادی دارد، مسلما درآمد بسیار بالایی هم خواهند داشت. مدرس یا معلمی که به عنوان مثال در زمینه تدریس ریاضی کنکور فعالیت دارد و خلاصه جزوات منحصر به فردی تهیه کرده است و روشهای مخصوصی خودش که واقعا کارآمد هم است، برای پاسخ دادن به سوالات کنکور ارائه می کند مسلما درامد بالایی دارد. مدرس ریاضی ای که قبلا شاگردانش درصدهای بالایی را در درس ریاضی کنکور زده اند و در کار خودش معروف شده است و همه می دانند که میتوان به او اعتماد کرد، مسلما درآمد خیلی خوبی خواهد داشت. بنابراین اگر می خواهید در کار تدریس یا هر کار دیگری موفق باشید و درآمد خیلی خوبی کسب کنید، باید تمایز ایجاد کنید. باید به گونه ای تدریس کنید که نتایج عالی بگیرید و شاگردان شما بهترین نتیجه ها را بگیرند. هر قدر جایگزین کردن شما با یک نفر دیگر سخت تر و سخت تر باشد، درآمد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. بنابراین برای رسیدن به درامد عالی در کار تدریس باید در کار خودتان بسیار عالی عمل کنید و بدرخشید.

با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید یافت. بنابراین با درج اگهی رایگان تدریس در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتیبه سمت آگهی شما هدایت شده و می توانید شاگرد جذب کنید و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید.
درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسیو .... به عوامل مختلفی بستگی دارد. تدریس خصوصی زبان و آموزش زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی به نسبت سایر دروس و رشته ها و ... بیشترین متقاضی را دارد. اگر مدرسی بتواند در این زمینه فعالیت خوبی داشته باشد، خوب شاگرد جذب نموده و خوب تدریسکند، به دلیل وجود تقاضای بالا برای تدریس زبان، می تواند درآمد خوبی داشته باشد. درآمد و حقوق مدرسین زبان، در صورتیکه با آموزشگاهها، کانون زبان و .... کار کنند، محدود به تعرفه آموزشگاه خواهد بود. به هر حال آموزشگاهها برای جذب شاگرد بیشتر هم که شده تلاش می کنند تا جایی که ممکن است قیمتها را پایین و رقابتی نگه دارند. اگر مدرس زبان هستید و قصد دارید از کار تدریس و آموزش زبان درآمد بالایی کسب نمائید، پیشنهاد می شود خودتان به صورت مستقل کار کنید. یا حداقل در کنار کار با موسسات، آموزشگاههای زبان، کانون زبان و ... خودتان هم به صورت مستقل شاگردجذب کنید تا بتوانید قیتها را خودتان تعیین نموده و حقوق و دستمزد خودتان را به مرور افزایش دهید. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان به صورت مستقل و کسب درآمد بالا از تدریس زبان باید راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید. در این زمینه می توانید مقاله چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم (10 راهکار جذب شاگرد) یا 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه کنید.
درآمد تدریس خصوصی ریاضی و شهر محل تدریس: درشهرهای بزرگتر معمولا درآمد مدرسین تدریس ریاضی و مدرسین به صورت کلی بالاتر است. در شهرهای بزرگتر مشکلات ترافیکی و رفت و آمدی بیشتر بوده و هزینه های زندگی هم کلا بالاتر است. بنابراین مدرسین هزینه بیشتری را برای کلاسهای خصوصی ریاضی مطالبه می کنند. درآمد تدریس خصوصی ریاضی و مقطع تحصیلی: اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس ریاضی بیشتر باشد، در مقاطع تحصیلی بالاتر تدریس کنید. تدریس برای تیزهوشان و یا تدریس ریاضی کنکور هم به نسبت تدریس ریاضی دبیرستان درآمد بالاتری دارد. درآمد تدریس خصوصی ریاضی و محل تدریس ریاضی:معمولا هزینه تدریس ریاضی در آموزشگاه با هزینه تدریس ریاضی در منزل متفاوت است. اگر می خواهید درآمد شما از کار تدریس افزایش پیدا کند، در مرحله اول کلاسهایی را قبول کنید که خودتان نزدیک باشد و در مرحله بعد کلاسها را در منزل برگزار نمائید. دانش آموزان و دانشجویان برگزاری کلاسهایخصوصی در منزل را ترجیح می دهند و حاضر هستند هزینه بالاتری برای آن پرداخت کنند چون رفت و آمدی برای حضور در کلاس نخواهند داشت.iranmodares


افزایش درآمد شما از تدریس خصوصی:


در کلاسهای تدریس خصوصی عالی عمل کنید تا شاگردهای شما، شما را به دوستان و آشنایشان معرفی کنند.
نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد و برای آن برنامه داشته باشید تا شاگردهایتان ترمهای بعد هم با شما تماس بگیرند.
با افزایش کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان به تدریج هزینه کلاسهای تدریس خصوصی را افزایش دهید تا درآمدتان بیشتر گردد.
در همین سایت آگهی تدریس خودتان را از حالت رایگانبه ویژه تغییر دهید تا اختمال جذب شاگرد شما بیشتر شده و تعداد تماسهایتانافزایش یابد.
کلاسهای تدریس خصوصی ای را بردارید که به محل سکونت شما نزدیکتر باشد تا اکثر وقت شما برای رفت و آمد تلف نشود و در طول روز بتوانید کلاسهای بیشتری داشته باشید.


اگر می خواهید درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنید باید روش های مختلف پیدا کردن شاگرد خصوصیرا امتحان کنید. با آموزشگاهها تماس بگیرید. موسسات تدریس خصوصی در اینترنت و در روزنامه ها آگهی های جذب مدرس خودشان را ثبت می کنند. با این موسسات در ارتباط باشید. البته به نسبت درج آگهی تدریس در اینترنت و در سایت ایران مدرس کار کردن با آموزشگاهها مشکلی که دارد این استکه باید درصدی را به آنها پرداخت نمائید. ولی به هر حال یکی از راههای جذبشاگرد و کسب درآمد از کار تدریس است. در ادامه اگر تعداد شاگردهای شما بیشتر شد می توانید به صورت مستقل کار کنید و کل مبلغ تدریس را برای خودتانبردارید. راهکار دیگری که وجود دارد این است که با سایر مدرسین تدریس خصوصی در ارتباط باشید و هم شما به آنها شاگرد معرفی نمائید و هم از آنها شاگرد بگیرید. فرض کنید که شما تدریس ریاضیانجام می دهید و یکی از شاگردهای شما علاوه بر ریاضی در درس فیزیک هم اشکال دارد. می توانید برای تدریس فیزیک این شاگردتان را به یکی از مدرسهایفیزیک معرفی کنید و در عوض هر وقت شاگردهای ایشان به مدرس ریاضی نیاز داشتند، ایشان هم شما را معرفی خواهد کرد. به این ترتیب می توانید تعداد شاگردهای خودتان را بیشتر و بیشتر کنید و از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب نمائید.
برای شروع کسب درامد از تدریس، پول درآوردن از تدریس خصوصی و افزایش درامد خودتان از کار تدریس راهکارهای زیر می تواند مفید باشد.

1- برای جذب شاگرد راهکارهای مختلف را امتحان کنید. برای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی باید تعداد شاگردهایتان را بیشتر کنید و برای افزایش تعداد شاگردهایتان راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان نمائید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی یا 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه نمائید.

2- خوب تدریس کنید و شاگردهای خودتان را حفظ کنید. مهمترین نکته در موفقیت در تدریس و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی و خوب پول درآوردن از کار تدریس، خوب تدریس کردن و خوب نتیجه گرفتن شاگردهایتان است. اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه خوبی بگیرند، به تدریج درامدشما بیشتر و بیشتر خواهد شد. با ارائه تدریس خوب و با کیفیت هم شاگردهای فعلی خودتان را حفظ می کنید و هم تعداد شاگردهای شما افزایش پیدا خواهد کرد.

3- به تدریج کیفیت کار و در ادامه هزینه کلاسهای خصوصی خودتان را افزایش دهید.اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه مناسبی بگیرند ترمهای بعد هم با شما تماس گرفته و می توانید مبلغ بالاتری را برای کلاسهای خودتان مطالبه نمائید. به این ترتیب با داشتن تعداد شاگردهای ثبت هم درامد شما افزایش می یابد. باید آنقدر خوب عمل کنید و خوب نتیجه بگیرید که جایگزین کردن شما سختباشد. اگر جایگزین کردن شما سخت باشد، شاگردهای شما حاضر خواهند بود مبلغ بالاتری هم برای کلاسهای خصوصی شما پرداخت نمایند.

4- کلاسهایی را قبول کنید که به شما نزدیکتر است. اگرمی خواهید وقت شما در مسیر رسیدن به کلاسها تلف نشود و با وقت بیشتری که برای شما باقی می ماند درآمد بیشتری از تدریس خصوصی کسب نمائید، کلاسهایی را قبول کنید که به محل سکونت شما نزدیکتر باشد و در زمان کمی بتوانید در منزل شاگرد خودتان حاضر شوید.

درآمد مدرسین تدریس خصوصی:همانطور که گفته شد، درآمد مدرسین تدریس خصوصی مقدار ثابتی ندارد. در مرحله اول به خود مدرس بستگی دارد. بعضی از مدرسین با سابقه و مجرب ممکن است بیش از 10 یا 20 برابر یک مدرس تازه کار درامد داشته باشند. بعضی از مدرسین برای یک جلسه تدریس خصوصی 1 ساعت و نیم مبلغ 20 هزار تومان را ممکن است دریافت کنند و تعدادی از مدرسین برای همان یک ساعت و نیم مبلغ 200 هزارتومان! درآمد مدرسین به عوامل مختلفی بستگی دارد. در شهرهای بزرگ چون توانمالی مردم بالاتر بوده و در کل هزینه ها هم بالاتر می باشد، درامد مدرسین وهزینه کلاسهای تدریس خصوصی هم بیشتر است. از طرفی درآمد مدرسین تدریس خصوصی به عواملی همچون سابقه تدریس مدرس، مدرک تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل ودروسی که تدریس می کند بستگی دارد. کیفیت کار تدریس مدرسین هم بر روی درآمد انها بسیار تاثیر گذار است. اگر شما خوب تدریس کنید و جایگزین کردن شما سخت باشد، قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین خواهید کرد. بنابراین اگر مدرسی درامد بالایی دارد در مرحله اول و در ابتدای کار همین ذهنیت و هدف را داشته است که درآمد بالایی کسب کند و در ادامه برای رسیدن به هدف خودش، کارهای لازم را انجام داه است. اگر بخواهید از تدریس خصوصی درآمد بالایی داشته باشید، باید عالی تدریس کنید، روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید، دروسی را تدریس کنید که هزینه تدریس آنها بالاتر است و در حفظشاگردهایتان و به نتیجه رساندن آنها تلاش کنید. فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری درامد بسیار خوبی دارد. البته دانش آموزان و دانشجویان ووالدین انها بسیار سخت اعتماد می کنند. چون نتیجه گرفتن در کنکور برای افراد بسیار مهم است و به نسبت قبولی در امتحانات تاثیر بسیار بیشتری در زندگی افراد دارد، بنابراین در انتخاب مدرس تدریس خصوصی کنکور بسیار دقت و وسواس وجود دارد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی کنکور فعالیت داشته باشید و درآمد بسیار بالایی کسب کنید باید متمایز وعالی باشید و در رزومه خودتان مواردی را ارائه دهید که دانش اموزان و دانشجویان و یا والدین آنها بتوانند به شما اعتماد کنند. اگر در کار تدریس وتدریس خصوصی خوب عمل کنید، در هر زمینه ای که فعالیت دارید و هر درس و رشته ای را که تدریس می کنید می توانید درآمد بالایی کسب نمائید. اگر به کار خودتان تعهد داشته باشید و برای نتیجه گرفتن و آموزش شاگردهایتان با جدیت تلاش کنید، مطمئنا درآمد شما روز به روز بیشتر و بیشتر خواهد شد. درآمد مدرسین تدریس خصوصی، بیشتر از هر عامل دیگری به خود مدرس بستگی دارد.
در حقیقت درامد مدرسینتدریس خصوصی می تواند در زمره شغلهای پردرآمد ایران قرار بگیرد. در تهران وشهرهای بزرگ مدرسین تدریس خصوصی به خوبی از کار تدریس خصوصی پول در می آورند. بعضی از مدرسین که معروف شده اند و در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری (تدریس ریاضی کنکور، تدریس زیست کنکور،تدریس فیزیک کنکور و ....) فعالیت دارند ممکن است برای هر جلسه تدریس مبلغ300000 تومان و حتی بیشتر هم دریافت کنند. اگر در روز به صورت متوسط سه کلاس داشته باشند، می توان گفت که درامد ماهانه آنها می تواند به 30 میلیونتومان هم برسد. البته تعداد این مدرسین که چنین درآمد های بالایی دارند کماست و حتی تعداد بسیار کمتری از اساتید ممکن است درآمدهای بالاتری هم داشته باشند. تعداد بیشتری از مدرسین به نسبت مبلغ گفته شده درامد پایینتریدارند ولی هنوز درآمد آنها از کار تدریس قابل توجه است. مدرسین تدریس خصوصی به صورت متوسط می توانند از 5 تا 10 میلیون تومان در ماه درآمد داشتهباشند. البته درامد کار تدریس در ایام امتحانات بیشتر شده و در مقاطع دیگری ممکن است کمی کمتر باشد. اگر شما در ابتدای راه هستید و یا می خواهیدکار تدریس خصوصی را شروع کنید ممکن است در آغاز کار درامد بالایی نداشته باشید. ولی به تدریج که تعداد شاگردهایتان بیشتر شود درامد شما هم افزایش خواهد یافت.

چگونه درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
اگر می خواهید از کار تدریس درامد بالایی داشته باشید در مرحله اول باید کاملا بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. باید خیلی عالی تدریس کنید و کلاسهایی با کیفیت بالا ارائه دهید. برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی و کسب درآمدهای بالا از کار تدریس باید به گونه ای عمل کنید که اکثر شاگردهایتان و بلکه تمام آنها نتیجه بگیرند. کیفیت جلسات تدریس خصوصی خودتان را در حدی نگه دارید که جایگزین کردن شما مشکل باشد. کار دیگری که برای افزایش درامد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی انجام دهید این است که خوب تبلیغ کنید و راهکارهای مختلف جذب شاگرد را امتحان نمائید (برای مطالعه در زمینه راهکارهای مختلف جذب شاگرد مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصیرا مطالعه نمائید). یک راهکار خوب برای افزایش تعداد شاگردها و افزایش درامدتان از کار تدریس خصوصی درج اگهی تدریس در سایت (ایران مدرس) است. ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد و بازدید روزانه آن در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدیددر روز هم رسیده است. با درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس که به صورت تخصصی در زمینه اگهی و تبلیغ تدریس خصوصی فعالیت دارد متقاضیان تدریس خصوصیآگهی شما را مشاهده کرده و به صورت مستقیم با خود شما تماس خواهند گرفت.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
نمره 20 و موفقیت در امتحانات نهایی
در این بخش مطالبی در زمینه نحوه کسب نمره 20 و موفقیت در امتحانات نهایی ارائه می گردد. برای موفقیت در امتحانات نهایی ریاضی، موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه و کسب درصد بالای ریاضی در کنکور سراسری و آزاد می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید.
کلاسای تدریس خصوصی به صورت کلی و جلسات تدریس خصوصی ریاضیبه صورت خاص، اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرند و در کنار آن مطالعه ومرور و حل تمرین و مسئله وجود داشته باشد، می تواند در موفقیت تحصیلی موثرو مفید باشد.
البته نباید به امید شرکت در کلاسهای خصوصی در جلسات تدریس مدرسه و دانشگاه غیبت کرد. کلاسهای گروهی ای که در دانشگاه و مدرسه تشکیل می شود نیز مزایایی برای خودش دارد. به عنوان مثال ممکن است حل یک مسئله به بحث کشیده شود و در جریان همان بحث شما مطالب زیادی یاد بگیرید. و یا یکی از همکلاسی هایتان سوالی بپرسد که بعدا برای شما هم مطرح گردد.
چه در کلاسهای گروهی تدریس مدرسه و دانشگاه و چه در جلسات تدریس خصوصی سعی کنید حضور فعالی داشته باشید. سوال بپرسید و در مباحثی که مطرح می شود شرکت کنید. در کلاسهای تدریس مدرسه اگر کسی سوالی پرسید، گوش دهید و ببینیداز آن چه چیزی می توانید یاد بگیرید. اگر سوال یا مسئله ای مطرح شد برای پاسخ دادن به آن داوطلب شوید. اگر می خواهید در امتحانات نهایی موفق شوید ...

اگر فردا امتحان ندارید و هیچی نخوندید ...

اگر قصد دارید در امتحانات نهایی 20 بگیرید ...

در صورتیکه در زمینه برنامه ریزی امتحان نهایی، موفقیت در امتحان نهایی، برنامه ریزی برای امتحانات نهایی 95، برنامه ریزی برای امتحانات نهایی سوم ریاضی، برنامه ریزی برای امتحانات نهایی سوم تجربی و .... سوال دارید ....

در هر صورت برای موفقیت در امتحانات نهایی ادامه این مطلب را بخوانید.

در مرحله اول برای موفقیت در امتحانات نهایی باید در طول ترم درس را بخوانید (البته اگر الان که دارید این مقاله را می خوانید پایان ترم است دراین مورد دیگر نمی توان کاری کرد). درس خواندن در طول ترم به موفقیت شما در امتحانات و امتحانات نهایی کمک زیادی می کند. با درس خواندن در طول ترم،به جای شب امتحان، مطلب بهتر برایتان جا افتاده و تمرینها و مسائل بیشتری را حل خواهید کرد.
1- برای موفقیت در امتحانات و امتحانات نهاییدر مرحله اول باید خود کتاب درسی را خوب یاد بگیرید. یعنی قبل از اینکه سراغ حل تمرین و مسئله بروید و قبل از اینکه از کتابهای کمک درسی استفاده کنید، باید متن کتاب درسی را خوب بفهمید و متوجه شوید.

iranmodares

برنامه ریزی امتحان نهایی

2- برای خوب فهمیدن متن کتاب درسی باید به صورت مرتب در کلاسهای تدریسمدرسه حاضر شوید. غیبت نکنید و در کلاس درس جزوه یادداشت نمائید. فعال باشید و سوال بپرسید. اگر برای یک درس معلمتان خوب درس نمی دهد از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید.

(برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی بر روی لینک مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید)

3- در کنار کلاس تدریس و تدریس خصوصی خودتان مطالعه کنید و درسها را خوب بخوانید. برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و شیمی حل تمرین خیلی مهم است. تمرین و مسئله حل کنید و تسلط خودتان را بیشتر کنید. با حل تمرینات بیشتر احتمال اینکه در امتحانات نهایی 20 بگیرید بیشتر و بیشتر خواهد شد. تمرین مادر تسلط است. کسی که ریاضی را از شما بهتر بلد است فقط بیشتر تمرین حل کرده است.
در این بخش مطالب در رابطه با برنامه ریزی برای موفقیت در امتحانات و امتحانات نهایی ارائه می گردد.

1- در برنامه ریزی خودتان تمامی موارد مهم را در نظر بگیرید. به عنوان مثال شرکت در کلاسهای مدرسه و کلاسهای تدریس خصوصی(در صورت لزوم)، مرور مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس، مطالعه کتاب درسی، حل تمرین و مسئله، انجام تکالیف درسی و ... را در برنامه خودتان در نظر بگیرید. برنامه شما باید شامل تمام کارهایی باشد که لازم است در طول روز انجام دهید. بنابراین ابتدا بنشینید و تمام کارهایی که باید انجام شود را بنویسید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت مدرس خصوصی کلیک کنید.

2- در مرحله بعد در یک برگه دیگر تمام زمان و وقت آزادی که دارید را بنویسید. در طول روز بعد از شرکت در کلاسهای تدریس و یا جلسات تدریس خصوصی چقدر وقت آزاد برای شما باقی می ماند. ممکن است در روزهای مختلف مقدار وقت آزادی که دارید متفاوت از هم باشد. به عنوان یک تخمین خوب باید حساب کتاب کنید و ببینید در یک هفته چقدر وقت آزاد دارید. تمام وقتی را که برای درس خواندن در اختیار دارید محاسبه کنید.


iranmodares

3- حال با توجه به کارهایی که باید انجام شود و با توجه به زمانی که دراختیار دارید یک برنامه ریزی خوب برای خودتان انجام دهید. برنامه شما بایدشامل تفریح و استراحت هم بشود. برنامه شما باید منعطف باشد. اگر بخشی از برنامه اجرا نشد نا امید نشوید و آن را کنار نگذارید بلکه برنامه خودتان رااصلاح کنید. در برنامه درسی شما شرکت در کلاسهای مدرسه و مثلا شاید شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیکو ... هم گنجانده شود. اگر صبح بهتر می توانید درس بخوانید، ساعات مطالعه را صبح در نظر بگیرید. خلاصه اینکه برنامه درسی شما باید مخصوص خود شما باشد. از برنامه دیگران الگو برداری کنید ولی ممکن است دقیقا برنامه شخص دیگری برای شما مناسب نباشد.
برای موفقیت در امتحان نهایی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- برنامه ریزی داشته باشید. داشتن هر برنامه ای از بی برنامگی بهتر است. سعی کنید متناسب با عادات مطالعه ای که خودتان دارید برنامه ریزی کنید. برنامه را خودتان برای خودتان بنویسید.

2- هدف داشته باشید. هدف واضح و مشخص به موفقیت شما کمک زیادی می کند. مثلا هدف خودتان را به این شکل تعیین کنید: معدل این ترم من بالای 18 است. هدف سوخت کوره موفقیت است.

3- به خودتان نظم بدهید. در طول ترم درس بخوانید. بعد از کلاسهای درس ،درسهای تدریس شده را مرور کنید. در کنار استراحت و تفریح با برنامه ریزی صحیح از انباشت شدن درسها جلوگیری کنید.

4- در کلاسهای تدریس مدرسه فعال باشید. با دقت گوش دهید. سوال بپرسید. در صورت لزوم از کلاسهای خصوصی استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت معلم خصوصی کلیک کنید.

5- در کلاسهای تدریس مدرسه جزوه یادداشت کنید. حین مطالعه و حین تمرین حل کردن هم خلاصه برداری کنید. این خلاصه ها را در ایام امتحانات می توانیدمرور کنید و کلی جلو بیافتید.
لحاظ کردن استراحت کافی در برنامه ریزی درسی
اگر قصد برنامه ریزی برای امتحانات نهایی سوم ریاضی و تجربی را دارید موارد زیر را در نظر بگیرید:

1- در برنامه خودتان عادتهای شخص خودتان را دخالت دهید. مثلا اگر صبح را برای مطالعه دوست دارید در برنامه ریزی خودتان این امر را در نظر بگیریدو کارهای دیگر را به بعد از ظهر موکول کنید. اگر مثلا صبح بازدهی بهتری برای درس خواندن دارید و دوست دارید دم غروب بیرون بروید و قدم بزنید برنامه خودتان را به همین شکل بچینید. لازم نیست حتما برنامه ریزی شما خیلی سفت و سخت باشد. می توانید در نهایت ساعت مطالعه و بازدهی خوبی داشته باشید و در کنار آن به تفریحات خودتان هم برسید.

2- اگر الان که در حال مطالعه این مقاله هستید ایام امتحانات هنوز فرا نرسیده است، بهتر است که درس خواندن را از همین الان شروع کنید. مطالعه و درس خواندن را به ایام امتحانات موکول نکنید. در کلاسهای تدریس مدرسه شرکت کنید و تا جایی که می توانید فعال باشید. در کلاسهای تدریس مدرسه جزوه بردارید و مهمترین نکاتی که به نظرتان میرسد را یادداشت کنید. به جزوه دیگران اکتفا نکنید. ممکن است دیگران خوب گوش ندهند و یا مطالب واقعا مهم را یادداشت نکنند. بنابراین جزوه خودتان را داشته باشید.

3- درسهایی مانند هندسه، جبر و احتمال، فیزیک، حسابان و ... برای دانش آموزان رشته ریاضی خیلی مهم هستند. در کنکور هم این دروس نقش بسزایی در رتبه شما دارند. پس این درسهای راخوب بخوانید. اگر در این درسها اشکال داشتید از کلاسهای تدریس خصوصی هندسه، تدریس خصوصی جبر و احتمال، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی و ... استفاده کنید. در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی ثبت نام کرده اند و در این زمینه می توانند به شما کمک کنند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید.

4- اگر در رشته تجربی هم تحصیل می کنید باز هم دروسی مانند ریاضی، فیزیک، زیست، شیمی و ... برای شما مهم است. برای این دروس هم می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زیستو ... استفاده کنید. البتخ توجه داشته باشید شرکت در کلاسهای خصوصی به معنی تعطیل شدن مطالعه و مرور خود شما نیست. تلاش خودتان همواره لازم بوده ومهمترین نقش را دارد. بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و جلسات تدریس خصوصی حتما درس را مرور کنید.

راهکارهای عالی برای موفقیت در امتحانات و کسب نمرات عالی
5- در صورت لزوم، از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. کلاسهای تدریس خصوصی مزایای فراوانی دارد. برای کسب اطلاعات در زمینه مزایای کلاسهای خصوصی این مقاله را بخوانید: مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی + لیست مدرسین تدریس خصوصی . در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی و آموزش فعالیت دارند. به منظور مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک نمائید.

6- برای موفقیت در امتحانات درس را در طول ترم بخوانید.موکول کردن مطالعه و حل تمرین به ایام امتحانات باعث می شود تا نتیجه گرفتن برای شما سخت باشد. تا جایی که برای شما ممکن است در طول ترم درس بخوانید. به این ترتیب هم بدون استرس درس را مطالعه می کنید و هم مسئله و تمرین بیشتری حل می نمائید و هم احتمال موفقیت شما در امتحانات افزایش می یابد.

7- برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک به اندازه کافی مسئله و تمرین حل کنید. برایدروس ریاضی و فیزیک حل تمرین و مسئله مهم و حیاتی است. مانند ورزشکاری که هر مقدار بیشتر تمرین کند آماده تر خواهد شد، ذهن شما هم هر چه بیشتر تمرینحل کند برای حل مسائل سخت آماده تر خواهد بود. استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک هم می تواند کمک کننده باشد.

8- با برنامه ریزی درس بخوانید.داشتن هر برنامه ای از بی برنامگی بهتر است. تمام افراد موفق برنامه ریزی دارند. بهتر است برنامه ریزی خودتان را روی کاغذ بیاورید و به مرور آن را اصلاح کنید. اگر برنامه شما کامل اجرا نشد ایرادی ندارد. برنامه خودتان را کم کم بهتر و بهتر کنید و از آن دست نکشید. برای کسب اطلاعات در زمینه برنامه ریزی مقاله برای موفقیت در تحصیل و کنکور چگونه برنامه ریزی کنیم؟ را بخوانید.

9- در ایام امتحانات عالی عمل کنید. هرچند که نباید دروس را به ایام امتحانات موکول کنید و در طول ترم باید درس بخوانید، ولی به هر حال در ایام امتحانات هم باید کارهایی انجام دهید تا احتمال موفقیت شما افزایش یابد. در ایام امتحانات دروس را مرور نمائید و رفع اشکال کنید. در صورت لزوم از کلاسهای تدریس خصوصی برای رفع اشکال و جمعبندی دروس استفاده نمائید.


iranmodares

برای 20 گرفتن در امتحانات نهایی باید با برنامه ریزی پیش بروید. در طول ترم و حتی درایام امتحانات روی وقت خودتان حساس باشید و برای تمامی زمانهای خودتان برنامه داشته باشید. با انگیزه و هدف و با کمک یک برنامه خوب موفقیت شما در تحصیل حتمی است.
 بعد از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی دروس را مرور کنید. مرور دروس بعد از کلاسهای مدرسه و دانشگاه و کلاسهای خصوصی باعث می شود دروس برای مدت بیشتری در ذهن شما باقی بماند و اگر مطلبی را خوب یاد نگرفته باشید یادداشت کنید تا جلسات بعد بپرسید.
در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه حضور فعال داشته باشید. جزوه یادداشت کنید و سوال بپرسید. برای یادگیری بهتر و کسب نمرات بالاتر با انگیزه درس بخوانید و برای عالی بودن برنامه ریزی کنید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
نمره 20 و موفقیت در امتحانات با تدریس خصوصی
نمره 20 و موفقیت در امتحانات با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ممکن و آسان است (مشاهده کنید: لیست مدرسین تدریس خصوصی) همانطور که می دانیم در سالهای اخیر اثر معدل در کنکور بیشتر و بیشتر شده است. برای افزایش و ارتقای معدل و یا برای موفقیت در کنکور هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی جو راحت تری حاکم است و زمان بیشتری در اختیار شاگرد و استاد قرار داشته و بنابراین یادگیری بهتر اتفاق می افتد. اگر می خواهید نمره 20 بگیرید، از حالت بد به خوب و از حالت متوسط و خوب به عالی برسید، اگر می خواهید در آزمونهای زبان انگلیسی شرکت کنید و یا مکالمه زبان را زودتر یاد بگیرید، اگر قصد دارید شاگرد اول شوید و یا غیبت هایی که در کلاس مدرسه و دانشگاه داشته اید را جبران نمائید، اگر قصد دارید در کنکور رتبه خوبی کسب کنید و یا در ایام امتحانات هستید و می خواهید اشکالات خودتان را برطرف نمائید .... در هر حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. برای مطالعه بیشتر در زمینه فواید و مزایای کلاسهای تدریس خصوصی مقاله فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل را مطالعه نمائید.

iranmodares

برای کسب اطلاعات در زمینه عوامل موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی مقاله قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و اصفهان یا هزینه کلاسهای تدریس خصوصی چقدر است؟ و برای کسب اطلاعات در زمینه نحوه هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان مقاله تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایین را مطالعه نمائید.
اگر به کلاسهای تدریس خصوصی نیاز دارید، استفاده از این کلاسهای را زودتر شروع نمائید. درس خواندن و شرکت در کلاسهای خصوصی در طول ترم نسبت به ایام امتحانات بهتر استو بازدهی بالاتری دارد.
در کلاسهای مدرسه و دانشگاه از پایه های قبل نمی توان سوال پرسید و وقت کلاس اجازه پرسیدن سوالهای خارج از چهارچوب کلاس را نمی دهد. در کلاسهای تدریس خصوصی چنین اشکالاتی را به راحتی می توان برطرف نمود. مطلب دیگر اینکه تعدادی از دانشجویان و دانش آموزان که در یکی دو ترم گذشته تحصیلی خودشان خوب درس نخوانده اند و اعتماد به نفس خودشان را برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در دروس از دست داده اند با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می توانند انگیزه جدیدی در خودشان ایجاد کرده و به درس و تحصیل بازگردند. به هر حال دانشجو یا دانش آموزی که از درس عقب افتاده باشد، جلسات بعدی تدریس را هم خوب متوجه نمی شود. بنابراین روند افت تحصیلی او ادامه پیدا می کند.
اگر می خواهید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی 20 بگیرید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
1- سعی کنید کلاسهای خصوصی را در طول ترم برگزار کنید و این کلاسهای را به ایام امتحانات موکول نکنید.
2- اگر فقط برای رفع اشکال کلاسهای تدریس خصوصی را لازم دارید در ایام امتحانات هم می توانید چند جلسه کلاس خصوصی داشته باشید.
3- برای 20 گرفتن و شاگرد اول شدن در کنار کلاسهای تدریس خصوصی یک برنامه ریزی عالی و پشتکار قوی لازم دارید.
4- بعد از کلاسهای مدرسه و دانشگاه و یا کلاسهای تدریس خصوصی درس را مرور نمائید.
5- خوبی کلاسهای خصوصی این است که تا شب قبل امتحان می توانید این جلسات را ادامه دهید.
6- به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.
7- در کلاسهای تدریس خصوصی جزوه کلاسهای مدرسه یا دانشگاه را در اولویت قرار دهید.
قیمت و هزینه جلسات تدریس خصوصی از جلسه ای 10 هزار تومان به ازای یک ساعت (برای مدرسین تازه کار و یا در شهرهای کوچک و ....) تا ساعتی 150 هزار تومان (برای مدرسین مجرب با 20 و 30 سال سابقه کار و دبیران باسابقه آموزش و پرورش و مدرسین معروف کنکور و ....) و حتی بیشتر از این قیمتها هم می تواند باشد. البته اگر می خواهید در امتحان، کنکور و یا هر آزمونی که قصد دارید برای آن در کلاسهای تدریس خصوصی شرکت کنید موفق باشید باید در کنار قیمت کلاسهای تدریسخصوصی سابقه کار مدرس، مدرک تحصیلی و رزومه کاری او را هم ببینید. درست است که ارزان هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی خوب است و اگر کمتر هزینه کنید بسیار عالی می باشد ولی در کنار آن و البته مهمتر از آن نتیجه گرفتن خودتاندر اولویت اول می باشد. بنابراین فقط به قیمتهای کلاسهای خصوصیتوجه نکنید و همه ی موارد را با هم ببینید. اگر از بین مدرسینی که انتخاب کرده اید، یکی از آنها قیمت بالاتری را مطالبه می کند ولی در عوض رزومه بهتری ارائه کرده است و می دانید که احتمالا با ایشان نتیجه بهتری می گیرید، قیمت بالاتر را بپردازید و در عوض از نتیجه گرفتن خودتان مطمئن باشید.

توصیه به مدرسین تدریس خصوصی: برای داشتن عملکرد عالی در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی در مرحله اول باید اشکالات و ضعفهای شاگرد خصوصی خودتان را در همان یکی دو جلسه اول تشخیص داده و همچنین هدف ازتشکیل کلاس را از او بپرسید. مهمترین نکته در جلسات تدریس خصوصی و کلاسهایتدریس خصوصی ریاضی این است که روند پیش بردن کلاسها را به گونه ای تنظیم کنید که نهایتا منجر به نتیجه گرفتن شاگردتان شود. ممکن است برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه و روند متفاوتی را در نظر بگیرد. اشکالات هر کدام از شاگردهایتان را با سوال پرسیدن حین تدریس، تشخیص دهید. در ادامه تلاش کنید تا اشکالات برطرف شود. ممکن است در کلاسهای تدریس خصوصیریاضی تشخیص شما این باشد که مثلا یکی از شاگردانتان درس ریاضی را به صورتپایه ای بلد نیست و باید یکی دو جلسه اشکالات پایه ای او را برطرف نمائید.یا ممکن است یکی دیگر از شاگردهای شما درس را متوجه می شود ولی تمرین های ریاضی را خوب نمی تواند حل کند. بنابراین، برای هر کدام از شاگردهایتان باید برنامه خودش را داشته باشید. باید متعهدانه و دلسوزانه در زمینه یادگیری و نتیجه گرفتن شاگردهایتان تلاش کنید و در نهایت مزد این کار را خواهید گرفت. در صورتیکه شاکرهای شما تعهد و دلسوزی شما را ببینند و نتیجه خوب بگیرند هم برای دروس دیگرشان دوباره به شما مراجعه خواهند کرد و هم فامیلها، آشنایان و دوستانشان را به شما معرفی خواهند کرد. مطلب دیگری که باید در نظر بگیرید این است که باید عملکرد خودتان را هم حین برگزاری کلاسها بسنجید. باید حین تدریس سوالهایی از مطالب قبلی بپرسید و میزان یادگیری شاگردهایتان را بسنجید. یا به آنها تمرین بدهید تا در فاصله زمانی بین جلسات تدریس ریاضیآن را حل کنند و شما نتیجه را ببینید. اگر به سوالات شما خوب پاسخ داده نشد و یا شاگرد شما نتوانست تمرینات را خوب حل کند باید دلیل را پیدا کنید وروند کار و روند کلاسهای تدریس ریاضی را به گونه ای تغییر دهید که نتیجه بهتری بگیرید. برای موفقیت در تدریس ریاضی و موفقیت در کار تدریس خصوصی به صورت کلی، مسئولیت 100 درصدی نتیجه گرفتن شاگردهایتان را به عهده بگیرید.
----------------------------
کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای موفقیت در درس ریاضی،کسب نمره عالی در درس ریاضی و حتی کسب نمره 20 درس ریاضی، کسب درصد بالای کنکور ریاضی و یادگیری اصولی و پایه ای درس ریاضی می تواند مفید و موثر باشد. اگر می خواهید ریاضی را بهتر یاد بگیرید، البته که باید خودتان هم خوب درس بخوانید و تلاش و پشتکار داشته باشید. ولی به هر حال، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی هم می تواند بسیار کمک کننده باشد. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ریاضی در سایت (ایران مدرس) بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مدرسین تدریس خصوصی ریاضی

اگردر کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه غایب بوده اید و یا از نحوه تدریسمدرس و استاد ریاضی خودتان در مدرسه یا دانشگاه راضی نیستید و درس را خوب متوجه نمی شوید، در هر صورت، استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی می تواند مفیدو موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، درس ریاضی را به بهترین شکل ممکن می توانید آموزش ببینید. در کلاسهای خصوصی ریاضی فرصت و زمان بیشتری برای رفع اشکال، حل تمرین و مسئله، توضیح مسائل و مثالها و ... وجود دارد. کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی تاشب امتحان می تواند ادامه پیدا کند و مدرس خصوصی می تواند به صورت کامل ازشاگردهای خودش حمایت کند. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه جو راحت تری هم دارد. کلاسهای تدریس خصوصی چون در منزل برگزار می گردد، جو راحت تری دارد. بسیاری از دانشجویان و دانشآموزان در کلاسهای دانشگاه و یا کلاسهای مدرسه جرات پرسیدن سوالهای درسی خودشان را ندارند و یا چون دروس قبلی را از پایه یاد نگرفته اند در کلاسهایمدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نمی شوند. در این حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است. در بسیاری از مواقع دبیر، معلم و مدرس خوب تدریس نمی کند و یا فن بیان خوبی ندارد و نمی تواند درس را خوب بهشاگردانش یاد بدهد، در این حالت نیز استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی موثر ومفید است. اگر دانشجو یا دانش آموز به هر دلیلی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت کند و یا در طول ترم مشکلی برایش پیش بیاید، با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند غیبت را جبران کرده و درس را حتی بهتر از دانشجویان و دانش آموزانی که در کلاس درس حاضر بوده اند یاد بگیرد.

کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی بازدهی بالاتری دارد. در این کلاسها دقیقا اشکالات دانش آموز بررسی شده و برطرف می گردد. در این کلاسها فرصت بیشتری برای حل تمرین و مسئله وجود دارد و هر اشکالی که وجود داشته باشد حتی اگر به پایه های قبل برگردد، می تواند برطرف گردد. توصیه می شود، اگر تصمیم دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید، حتما این کلاسها را در طول ترم برگزار نموده و به ایام امتحانات موکول نکنید. برای مطالعه بیشتر در زمینه فواید و مزایای کلاسهای تدریس خصوصی مقاله مزایای تدریس خصوصی نسبت به تدریس گروهی کدام است؟را مطالعه کنید. اگر در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی سوال دارید و نمی دانید که در حال حاضر نرخ برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی چقدر است، مقاله قیمت تدریس خصوصی ، هزینه کلاس خصوصی را مطالعه کنید.
برای موفقیت در امتحانات باید سعی کنید در طول ترم درس بخوانید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کنید. برای موفقیت در امتحانات باید با هدف و انگیزه درس بخوانید و برای یادگیری بهتر تمامی تلاش خودتان را به کار گیرید. اگر می خواهید در امتحانات موفق شوید،باید در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه خوب گوش دهید، جزوه یادداشت کنید وسوال بپرسید. بعد از کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی باید دروس را مرور کنید.کتاب درسی را در اولویت قرار دهید و برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و ...تمرین و مسئله حل کنید. در کنار مطالب گفته شده و موارد ذکر شده، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی هم برای موفقیت در امتحانات می تواند مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصیرا در صورت امکان در طول ترم برگزار نمائید و اگر هنوز تا ایام امتحانات فرصت باقی است، تلاش کنید از فرصت باقی مانده استفاده کنید. البته اگر هم اکنون که در حال مطالعه این مقاله هستید، ایام امتحانات فرا رسیده است باز هم نا امید نشوید. در ایام امتحانات هم برای رفع اشکال و حل تمرین و مسئله بیشتر و یادگیری بخش های باقی مانده دروس و هم چنین برای جمع بندی و اطمینان از خوب نتیجه گرفتن در امتحانات می توانید از کلاسهای تدریس خصوصیاستفاده کنید. ولی اگر هنوز تا برگزاری امتحانات فرصت دارید و قصد دارید برای پیشرفت تحصیلی و کسب نمرات بالاتر و قبولی در امتحانات با نمرات خوب قصد استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی را دارید، هر چه زودتر برگزاری کلاسها را شروع کنید. اگر درس تمام شد یکی دو جلسه می توانید سوالهای امتحانی ترمهای قبل را با مدرس خودتان کار کنید. برای موفقیت در امتحانات و افزایش معدل فرصت شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی را از دست ندهید.
در وب سایت (ایران مدرس)بارها و بارها در مقالات مختلف گفته شده است که در صورت امکان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید. این حرف در حالت کلیدرست است و تا جایی که می توانید مطالعه و حل تمرین، مرور دروس، خواندن کتاب درسی، شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی و ... را نباید به ایام امتحانات واگذار نمائید. ولی به هر حال، ممکن است شرایط به گونه ای باشد که در طول ترم به علت زیاد بودن تعداد کلاسهای مدرسه یا دانشگاه و یا به هر دلیل دیگری نتوانید از کلاسهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل استفاده نمائید. یا در حالت دیگر، ممکن است شما در طول ترم خودتان درس را مطالعه نموده و پا بهپای کلاسهای مدرسه و دانشگاه پیش بروید و در طول ترم لزومی نبینید که از کلاسهای خصوصی استفاده کنید. در هر کدام از این حالتها، در ایام امتحانات، برای رفع اشکال، حل تمرین و مسائل بیشتر و گرفتن نمرات خوب و عالی می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. بنابراین، اگر در طول ترم خودتان دروس را مطالعه کرده اید و یا بیشتر از چند جلسه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی را لازم نمی بینید، در ایام امتحانات می توانید از کلاسهای خصوصی استفاده کنید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی و موفقیت در امتحانات
در این بخش در رابطه با تدریس خصوصی و موفقیت در امتحانات، راهکارهای استفاده مفید از کلاسهای تدریس خصوصی برای کسب نمرات عالی و موفق شدن در امتحانات و .... ارائه شده است. به منظور موفقیت در امتحانات پایان ترم و میان ترم راهکارهای زیر می تواند مفید باشد:
1- خواندن دروس را به ایام امتحانات موکول نکنید و در طول ترم مطالعه آهسته و پیوسته را داشته باشید.
2- تمرین و نمونه سوالات امتحانی به اندازه کافی حل کنید تا در جلسه امتحان از پس حل سوالات برآیید. با حل هر سوال ذهن و مغز شما یک مرحله رشد می کند.
مطالعه کنید:
3- برنامه درسی منظمی داشته باشید تا بتوانید همه ی دروس را پوشش دهید. سعی کنید از وقتتان به صورت مفید استفاده نمائید.
4- بعد از کلاسهای مدرسه، جلسات آموزش خصوصی در منزل و مطالعات خودتان مرور را فراموش نکنید.
5- برای دروسی چون ریاضی، فیزیک و شیمی به اندازه کافی مسئله، مثال و تمرین حل کنید.
6- برای مطالعه دروس به اندازه کافی وقت در نظر بگیرید.
 7- در مورد سوالهای چند گزینه ای، ابتدا جوابهایی که مطمئنید غلط هستند را کنار بگذارید.
8- در مورد سوالهای تشریحی، ابتدا سر فصلها را بنویسید و بعد سرفصلها را بسط دهید.
9- اولین فردی نباشید که جلسه را ترک می کند. اگر به سوالها جواب داده ووقت اضافه دارید، بهتر است به وارسی و اصلاح جواب های خود بپردازید.
اگر می خواهید برای امتحان ریاضی درس بخوانید در مرحله اول کلاسهای تدریس ریاضیرا جدی بگیرید. در کلاسهای تدریس ریاضی مباحث درسی به صورت کاملا ارائه میگردد. درادامه تمرین و مثال حل می شود. تمرینات و مثالهایی که در کلاسهای تدریس ریاضی حل می شود برای یادگیری بسیار موثر است.
البته فقط حضور در کلاسهای تدریس ریاضی شرط نیست. بلکه باید در کلاسهای تدریس ریاضی حضور فعال داشته باشید. حل تمرین و مسائلرا دنبال کنید و سوال بپرسید. اگر به هر دلیل نتوانستید در کلاسهای تدریس ریاضی شرکت کنید، برای جبران مطالب ارائه شده، از جلسات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید. برای مشاهده مدرسین خصوصی ریاضی بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. برای درس فیزیک هم مشابه درس ریاضی شرکت در کلاسهای تدریس فیزیک و عدم غیبت در کلاسها در طول ترم مهم است. برای فیزیک مهم می توانید از کلاسهای خصوصی فیزیک استفاده کنید (برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیککلیک نمائید). درس فیزیک به نسبت ریاضی کمی مفهومی تر است. یعنی ممکن است در درس ریاضی شما فرمول و رابطه ای را استفاده کنید و معنی آن را خیلی خوب هم متوجه نشده و اشکالی هم پیش نیاید. ولی در درس فیزیک، همانطور که از اسمدرس مشخص است، همه ی فرمولها و راوبط معنی فیزیک دارند. سعی کنید معنی روابط و اینکه در عالم واقعیت این روابط به چه معنی ای هستند را بفهمید. برای درس فیزیک هم حضور فعال در کلاسهای تدریس فیزیک و در صورت لزوم کلاسهای خصوصی مهم است. دقت کنید که فیزیک را هم در طول ترم بخوانید و حتی اگر خواستید از کلاسهای خصوصی فیزیک هم استفاده کنید آنها را هم در طول ترمبرگزار نمائید. در طول ترم مرتبا با یک برنامه ریزی عالی درس را بخوانید ومرور کنید. تمرین و مسئله حل نمائید و معنی روابط و فرمولهای فیزیک را برای خودتان تشریح کنید. مانند ریاضی، برای فیزیک هم حل تمرین و مسئله بسیار مهم است.
در کنار کلاس تدریس و تدریس خصوصی خودتان مطالعه کنید و درسها را خوب بخوانید. برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک و شیمی حل تمرین خیلی مهم است. تمرین و مسئله حل کنید و تسلطخودتان را بیشتر کنید. با حل تمرینات بیشتر احتمال اینکه در امتحانات نهایی 20 بگیرید بیشتر و بیشتر خواهد شد. تمرین مادر تسلط است. کسی که ریاضی را از شما بهتر بلد است فقط بیشتر تمرین حل کرده است.
به منظور برنامه ریزی برای امتحانات نهایی نکات زیر را در نظر داشته باشید:
1- برنامه ریزی را با توجه به عادتهای مطالعه خودتان در نظر بگیرید. اگر صبح بهتر می توانید مطالعه کنید، در برنامه ریزی خودتان ساعتهای صبح را برای مطالعه در نظر بگیرید.
2- برنامه ریزی شما برای امتحانات نهایی باید منعطف باشد. تا جایی که می توانید به برنامه پایبند باشید ولی در عین حال اگر برنامه ریزی شما ایرادی داشت آن را برطرف کنید و ادامه دهید.
3- داشتن هر برنامه ای از بی برنامه گی بهتر است. حتما با برنامه پیش بروید. می توانید برنامه را در ذهن خودتان داشته باشید ولی اگر برنامه را بر روی کاغذ بیاورید بازدهی و اثر بخشی ان چندین برابر می شود. 
تا جایی که می توانید ووقت دارید، تمرین و مسئله حل کنید. تمرین مادر یادگیری است. هر چه تمریناتبیشتری برای درس ریاضی حل کنید تسلط شما افزایش می یابد. البته حین تمرین حل کردن باید به نحوه حل تمرین فکر کنید و خودتان راه حل ارائه دهید. حتی اگر راه حل شما اشتباه هم باشد اشکالی ندارد ولی حتما قبل از اینکه حل درستسوال را نگاه کنید، خودتان به حل مسئله فکر کرده و راه حلی ارائه دهید.


iranmodares


بهصورت خلاصه، سعی کنید حتما در کلاسهای تدریس ریاضی و فیزیک حضور داشته باشید و در ضمن حضور شما در این کلاسها هم حضور فعالی باشد. تلاش کنید به بهترین شکل ممکن به مطالب گوش دهید. هر جلسه سعی کنید حداقل یک سوال بپرسیدو با تمرکز صد در صد به مطالب گوش دهید. دروس ریاضی و فیزیک هم در دبیرستان و هم در دانشگاه دروس مهمی بوده و برای سایر دروس هم حالت پایه دارند. بعد از کلاسهای تدریس یا تدریس خصوصی ریاض و فیزیک و یا هر درس دیگری هم حتما مرور مختصری را در نظر بگیرید. تمرینهایی که در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به شما داده می شود را حل کنید و با انگیزه بالا و دقت فراوان به مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس گوش دهید.
راهکارهای عملی و کاربردی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه در این بخش ارائه شده است. برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه، گرفتن نمره 20 در امتحانات، ارتقاء معدل و ... موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- به صورت مداوم در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. تا جایی که ممکن است غیبت نکنید و در کلاسهای تدریس حاضر شوید. غیبت در کلاسها باعث می شود عقب بیفتید و جبران مطالب ارائه شده سخت خواهد بود.

2- در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه با تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوش دهید.فقط حضور در کلاس مهم نیست بلکه گوش دادن به مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه هم مهم است. با انگیزه زیاد به مطالب ارائه شده گوش دهید و سوال بپرسید و به سوالهایی که پرسیده می شود گوش دهید.

3- در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی جزوه یادداشت کنید.جزوه خودتان را داشته باشید. در بسیاری از اوقات مطالبی که ارائه می شود وگفته می شود را با نوشتن بهتر یاد می گیرید. در ضمن نکاتی که به نظر خودتان مهم است در جزوه خودتان موجود است ولی دیگران ممکن است نکات مهم را یادداشت نکنند.

4- مطالب ارائه شده در کلاسها را مرور نمائید. بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه درس را مرور کنید. برای داشتن حضور ذهن باید درس را به صورت مداوم مرور نمائید.

5- در صورت لزوم، از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. کلاسهای تدریس خصوصی مزایای فراوانی دارد. برای کسب اطلاعات در زمینه مزایای کلاسهای خصوصی این مقاله را بخوانید: مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی + لیست مدرسین تدریس خصوصی . در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی و آموزش فعالیت دارند.

6- برای موفقیت در امتحانات درس را در طول ترم بخوانید.موکول کردن مطالعه و حل تمرین به ایام امتحانات باعث می شود تا نتیجه گرفتن برای شما سخت باشد. تا جایی که برای شما ممکن است در طول ترم درس بخوانید. به این ترتیب هم بدون استرس درس را مطالعه می کنید و هم مسئله و تمرین بیشتری حل می نمائید و هم احتمال موفقیت شما در امتحانات افزایش می یابد.

7- برای دروسی مانند ریاضی و فیزیک به اندازه کافی مسئله و تمرین حل کنید. برایدروس ریاضی و فیزیک حل تمرین و مسئله مهم و حیاتی است. مانند ورزشکاری که هر مقدار بیشتر تمرین کند آماده تر خواهد شد، ذهن شما هم هر چه بیشتر تمرینحل کند برای حل مسائل سخت آماده تر خواهد بود.

کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه در طول ترم برگزار گردد بسیار مفید و موثر خواهد بود. شاید اکثرافراد فکر کنند که کلاسهای خصوصی مخصوص دانش آموزان و دانشجویان تنبل و درس نخوان است. در حالیکه در بسیاری از مواقع دانش آموزان و دانشجویان متوسط و زرنگ هم می توانند از این کلاسها استفاده نموده و نتیجه مورد نظر خودشان را بگیرند. به عنوان مثال اگر دانش آموز یا دانشجویی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به هر دلیلی غایب بوده باشد، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای جبران و رفع اشکال می تواند مفید و موثر باشد. در حالت دیگر برای حل تمرین و مسائل بیشتر و برای رفع اشکال هم می توان از جلسات و کلاسهای خصوصی استفاده کرد. اگر دانشجو یا دانش آموز بخواهد به نسبت ترمهایقبلی خود بهتر عمل کند و معدلش را افزایش دهد و یا در کنکور رتبه بهتری کسب کند، در این حالت هم استفاده از کلاسهای خصوصیمفید و موثر است. در بسیاری از مواقع تعداد دانش آموزان و یا دانشجویان درکلاسهای مدرسه و دانشگاه بسیار زیاد بوده و یادگیری در کلاس گروهی به سختیاتفاق می افتد. در این حالت هم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است و برای موفقیت در امتحانات و افزایش معدل می توان از آن استفاده کرد. بعضی اوقات، مدرس یا استاد در مدرسه یا دانشگاه خوب تدریس نمی کند و شاگردها مطالب را متوجه نمی شوند. برای جبران این نقص هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمود. در کلاسهای تدریس خصوصی وقت بیشتری برای ارائه درس و حل تمرین و مسئله توسط مدرس خصوصی وجود دارد. در این کلاسها حتی اگر دانشجو یا دانش آموز به عنوان مثال در درس ریاضی اشکالی داشته باشد که به پایه های قبل برگردد، می تواند به راحتی رفع اشکال کند. کلاسهای تدریس خصوصی معمولا در منزل دانشجو یا دانش آموز برگزار شده و جو راحتی دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی هر سوالی را با خیال راحت می توان پرسید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم زمان کافی برای پرسیدن تمامی سوالات وجود ندارد و هم بسیاری از دانشجویان و دانش اموزان به خاطر ترس از مسخره شدن و .... جرات سوال پرسیدن ندارند. کلاسهای تدریس خصوصی اگر در زمان مناسب شروع شود و خیلی به امتحانات نزدیک نباشد می تواند موثر بوده و در یادگیری دانش آموزان و دانشجویان مفید باشد. البته در ایام امتحانات هم می توان از این کلاسهای برای رفع اشکال استفاده کرد. ولی اگر دانشجو یا دانش آموز درس را به کلی بلد نیست، بهتر است هر چه زودتر کلاسها را شروع کرده و در طول ترم از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نماید. در کلاسهای تدریس خصوصی انتخاب مدرس و استاد با خود دانشجو یا دانش آموز بوده و در صورتی که نحوه تدریس مدرس مناسب و موثر نباشد، می توان مدرس دیگری را جایگزین کرد. به این ترتیب همیشه امکان برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی با یک مدرس و معلم خوب وجود دارد. نکته خوب دیگری که در رابطه با کلاسهای خصوصی وجود دارد و می تواند منجر به موفقیت در امتحانات میان ترم و پایان ترم گردد این است که تعداد جلسات تدریس خصوصی و محل برگزاری این کلاسها و اینکه تا کی کلاسها برگزار گردد کاملا اختیاری و دلبخواهی است. تا یکی دو ساعت قبل از امتحان هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد. در بسیاری از اوقات یک جلسه جمع بندی و رفع اشکال قبل از امتحان می تواند نتیجه را بسیار بهبود ببخشد و موثر و مفید باشد.
برای شاگرد اول شدن میتوانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب کنید. برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات خوب هم می توانید روی جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل حساب کنید. البته باید خودتان هم درس بخوانید. مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی در مقاله میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور و فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزلتوضیح داده شده است. برای شاگرد اول شدن و کسب نمرات عالی و نمره 20 امتحان و درصد 100 و بالای 90 در کنکور باید برنامه ریزی داشته باشید. با برنامه پیش بروید و انگیزه داشته باشید. هدف های مشخص و واضحی برای خودتان تعیین کنید. در ادامه با انگیزه برای تحقق هدفهایتان تلاش کنید. برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه موفقیت در تحصیل مقاله چگونه از کلاس تدریس خصوصی برای موفقیت تحصیلی استفاده کنیم؟ یا رازهای موفقیت در تحصیل و موفق شدن در کنکور را مطالعه نمائید.
در کلاسهای تدریس مدرسه و یا کلاسهای تدریس خصوصی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. بلکه در اینکلاسها فعال باشید و با انگیزه و علاقه به مطالبی که ارائه می گردد گوش دهید. بعضی از دانشجویان و دانش آموزان فقط در کلاس حضور دارند و اگر آخر کلاس از آنها بپرسید که در چه زمینه ای تدریس یا صحبت شده است چیزی بلد نیستند. در کلاسهای گروهی و یا جلسات تدریس خصوصی جزوه یادداشت نموده و مهمترین نکاتی که به نظرتان می رسد را در جزوه خودتان بنویسید. جزوه خودتانبه نسبت جزوه سایر همکلاسی هایتان بهتر و مناسب تر است. در کلاس تدریس خصوصی یا کلاسهای گروهی سوال بپرسید و اشکالاتی که دارید را مطرح نمائید.
اگر در ترمهای قبل معدل بالایی نداشته اید، برا افزایش معدل و ارتقای معدل خودتان می توانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب باز کنید. اگر دانش آموز هستید، همانطور که می دانید، داشتن معدل بالادر موفقیت در کنکور به صورت مستقیم و غیر مستقیم موثر است. چون معدل در چند سال اخیر در رتبه نهایی شما در کنکور به صورت مستقیم تاثیر دارد. در ضمن، اگر معدل بالایی داشته باشید، یعنی درسها را خوب یاد گرفته اید و بنابراین در همان درسها هم در کنکور درصد بالاتری می زنید. بنابراین داشتن معدل بالا از این طریق هم در موفقیت شما در کنکور موثر است. درست است که بدون شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی هم می توان معدل بالایی داشت. ولی به هر حال اگر شما در ترمهای قبل معدل خوبی نداشته اید و در ترم پیش رو یا در ترمآینده می خواهید معدل خودتان را افزایش دهید، کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند راه حل خوبی باشد. اگر در بعضی از قسمتهای دروس اشکال دارید، اگردر بعضی از جلسات تدریس مدرسه یا دانشگاه غایب بوده اید، اگر درس را بلد هستید ولی نمی توانید تمرین حل کنید، اگر می خواهید برای بهتر یادگرفتن دروس از یک مدرس خوب کمک بگیرید، در هر صورت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی موثر و مفید است. کلاسهای تدریس خصوصی فقط مخصوص شاگردهای تنبل نیست.ممکن است شما از حالت متوسط بخواهید به خوب برسید و یا معدل خودتان را از خوب به عالی برسانید، در این حالت هم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی موثر ومفید است. بسیاری از دانش اموزانو دانشجویان در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه به علت تعداد زیاد افراد حاضر در کلاس و بعضا به خاطر عدم تسلط کامل مدرس و معلم بر درس و یا عدم کنترل کامل کلاس توسط استاد درس را خوب متوجه نمی شوند. در تمامی مقالات ارائه شده در این وب سایت (ایران مدرس) به دانش آموزان و دانشجویان توصیه شده است که در کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه حاضر شوند. ولی به هر حال، همانطور که گفته شده در بعضی از موارد ممکن است کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه کیفیت لازم را نداشته باشید و یا به هر دلیل ممکن است دانش آموز یا دانشجو در کلاسها حاضر نباشد. در این حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای کسب نمره بالا و افزایش معدلمی تواند مفید و موثر باشد. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه تعداد افراد در کلاس بعضا به بیش از 40 نفر هم می رسد. در چنین کلاسهایی هر سوالی را دانش آموزان و دانشجویان نمی توانند بپرسند و مدرس هم فرصت نمی کند به تمامی سوالات پاسخ دهد. کلاسهای تدریس خصوصی برای یادگیری بهتر، رفع اشکال، پرسیدن هر گونه سوال درسی، رفع اشکال پایه های قبل در همان درس، افزایش معدل، کسب نمره 20 در امتحان و 100 درصد زدن دروس در کنکور می تواند مفید و موثر باشد.
همانطور که می دانیم در سالهای اخیر اثر معدل در کنکور بیشتر و بیشتر شده است. برای افزایش و ارتقای معدل و یا برای موفقیت در کنکور هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی جو راحت تری حاکم است و زمان بیشتری در اختیار شاگرد و استاد قرار داشته و بنابراین یادگیری بهتر اتفاق می افتد. اگر می خواهید نمره 20 بگیرید، از حالت بد به خوب و از حالت متوسط و خوب به عالی برسید، اگر می خواهید در آزمونهای زبان انگلیسی شرکت کنید و یا مکالمه زبان را زودتر یاد بگیرید، اگر قصد دارید شاگرد اول شوید و یا غیبت هایی که در کلاس مدرسه و دانشگاه داشته اید را جبران نمائید، اگر قصد دارید در کنکور رتبه خوبی کسب کنید و یا در ایام امتحانات هستید و می خواهید اشکالات خودتان را برطرف نمائید .... در هر حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. برای مطالعه بیشتر در زمینه فواید و مزایای کلاسهای تدریس خصوصی مقاله فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزلرا مطالعه نمائید. نکته مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که فقط شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی مهم نیست، بلکه استفاده درست از این کلاسها نیز مهم بوده و اگر می خواهید نتیجه مورد نظر خودتان را در امتحان، آزمونها، کنکور و ... بگیرید در کنار کلاسهای تدریس خصوصی باید خودتان هم تلاش و پشتکار داشته باشید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله چگونه از کلاسهای تدریس خصوصی مفیدتر استفاده کنیم؟ را مطالعه نمائید.
اگر به کلاسهای تدریس خصوصی نیاز دارید، استفاده از این کلاسهای را زودتر شروع نمائید. درس خواندن و شرکت در کلاسهای خصوصی در طول ترم نسبت به ایام امتحانات بهتر استو بازدهی بالاتری دارد.

عبارتهای کلیدی: مدرس تدریس خصوصی، موفقیت در امتحانات، موفقیت در کنکور، مدرسین تدریس خصوصی، کلاس خصوصی، آموزش خصوصی، معلم تدریس خصوصی

اگر می خواهید در امتحانات به صورت موفقیت آمیزی قبول شده و نمرات عالی و حتی نمره 20بگیرید، از کلاسهای تدریس خصوصی باید به صورت صحیح استفاده نمائید. در مرحله اول به امید شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاهغیبت نکنید. کلاسهای تدریس خصوصی در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه می تواند مفید باشد و نه به جای آن. اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی بهترین استفاده را داشته باشید و با شرکت در این کلاسها نمرات عالی بگیرید ومعدل خودتان را افزایش دهید، در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه هم شرکت کنید و در کنار آن برای نتیجه بهتر گرفتن، در کلاسهای تدریس خصوصی هم شرکت کنید. نکته دیگری که باید در نظر گرفته شود این است که کلاسهای تدریس خصوصی را درطول ترم برگزار نمائید. برای موفقیت در تحصیل باید درسها را به مرور و در طول زمان یاد بگیرید. بنابراین باید در طول ترم درس بخوانید. اگر می خواهیداز کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید. این کلاسها را هم در طول ترم برگزارنمائید. به این ترتیب در زمانهای بین کلاسهای خصوصی می توانید درس را مرورنمائید و تمرین و مسئله حل کنید و اگر اشکالی دارید حین همین مطالعه و حل تمرین و .... مشخص خواهد شد. در ایام امتحانات به دلیل استرسی که وجود داردو به دلیل زمان کمی که وجود دارد بازدهی کلاسهای خصوصی کم خواهد شد. در ضمن نمی توانید به اندازه کافی تمرین و مسئله حل کنید. البته اگر فقط برای رفع اشکال قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنید و خودتان درس را خوب خوانده اید، می توانید در ایام امتحانات چند جلسه کلاس خصوصی برای رفع اشکال داشته باشید. سعی کنید در طول ترم درسها را بخوانید و فقط مرور درسها، حل تمرینات و مسائل اضافی و رفع اشکال را برای ایام امتحانات باقی بگذارید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
قیمت تدریس خصوصی زبان + هزینه آموزش زبان

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل در تهران و کرج native

اگر به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل در تهران و کرج نیاز دارید ...

چنانچه در زمینه قیمت و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و کرج توسط مدرسین آقا و خانم سوال دارید ...

اگر می خواهید لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی خانم و آقا که در تهران و کرج در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبان فعالیت دارند را مشاهده نمائید ....

اگر می خواهید از خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی و یا مدرسین آقا و خانم نیتیو استفاده کنید و قصد دارید زبان را بدون لهجه یاد بگیرید ...

در هر صورت، لیست کاملی از مدرسین و گروههای آموزشی فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی را در سایت (ایران مدرس) می توانید پیدا کنید.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.

پس از مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان، در لیست ارائه شده جستجو کنید تا مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. در لیست مدرسین زبان سایت ایران مدرس مدرس زبان خانم و آقا در تهران و کرج و یا هر جای دیگر ایران رامی توانید پیدا کنید. اگر می خواهید با مدرسین زبان nativeکلاس داشته باشید در همان لیست مدرسین می توانید مدرس زبان مورد نظر خودتان را پیدا کنید و یا به شکل دیگر با گروههای آموزشی موجود در لیست مدرسین زبان حرف بزنید تا مدرس زبان خانم و آقای native را برای شما هماهنگکنند.

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، هزینه تدریسخصوصی زبان انگلیسی در تهران و نرخ تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج و .... سوال دارید هم به دو صورت در این زمینه می توانید اطلاعات کسب نمائید.

1- با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان و در ادامه کلیک بر روی آگهی تدریس زبان هر مدرس، در جزئیات اگهی مدرسین می توانید قیمت درخواستی آنها را برای کلاسهای خصوصی زبان در تهران و کرج ببینید. به این ترتیب به صورت حدودی می توانید از قیمت های کلاس خصوصی زباناطلاع کسب کنید. بعضی از مدرسین برای قیمت کلاسهای خصوصی زبان عبارت "توافقی" را در آگهی تدریس خودشان ذکر کرده اند که باید با آنها تماس بگیرید و قیمت را بپرسید. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زبان از ساعتی 10 هزار تومان تا 100 هزار تومان و بیشتر می تواند متغییر باشد. باید آگهی مدرسین و رزومه کاری انها را ببینید و در کنار این موارد قیمتی که هر مدرس برای کلاسهای خصوصی خودش مطالبه کرده است را ارزیابی نمائید. درنهایت با مدرس مورد نظر خودتان کلاس را هماهنگ نمائید. برای مطالعه در زمینه نحوه هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی ارزان زبان انگلیسی و سایر دروس مقاله تدریس خصوصی ارزان، کلاس خصوصی با قیمت پایین را مطالعه نمائید.

iranmodares

2- قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان در تهران و کرج به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دبیرستان با هزینه کلاسهای خصوصی زبان برای آمادگی آزمونهای آیلتس و تافلمتفاوت است. در سایت (ایران مدرس) در زمینه عوامل و پارامترهای موثر بر کلاسهای خصوصی زبان توضیحات و مقالات زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیرا مطالعه نمائید. حتی ممکن است مدرسین خانم و آقا با هزینه های متفاوتی تدریس کنند و یا مدرسین زبان native برای کلاسهای خصوصی قیمت بالاتری را مطالبه نمایند. قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان به مدرک تحصیلی و سابقه مدرس، محل تدریس، زمان تدریس، تعداد جلسات تدریس خصوصی زبان، مقطع و درسی که قرار است تدریس شود و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. همانطور که گفتهشد، با مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان (برای مشاهده لیست مدرسین تدریس زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسیکلیک کنید)، و مقایسه رزومه و توانایی های مدرس با قیمتی که درخواست کرده است می توانید ارزیابی خوبی از قیمت کلاس داشته باشید و جلسات تدریس خصوصی زبان را با قیمت مناسبی هماهنگ نمائید. اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی ساعتی و یا قیمت کلاسهای خصوصی به صورت کلی سوال دارید، بر روی عبارت قیمت کلاسهای تدریس خصوصی کلیک نمائید. برای دانلود رایگان جزوات گرامر زبان انگلیسی بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

هزینه و قیمت آموزش و تدریس زبان انگلیسی + جزوات آموزش زبان

اگر می خواهید هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی و ... را بدانید ...

اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم، آموزش خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران و ... نیاز دارید ...

اگر می خواهید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان در کمترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیرید ...

اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی هستید و یا می خواهید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید و یا برای کنکور زبان در حال مطالعه هستید ...

در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی در وب سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. تعدادی از مدرسین زبان در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

در وب سایت (ایران مدرس)علاوه بر تدریس خصوصی زبان و سایر دروس، مطالب آموزشی زیادی در زمینه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی هم ارائه شده است. برای دانلود رایگان این مطالب بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

 تعدادی از جزوات بسیار عالی در زمینه گرامر زبان انگلیسی هم در ادامه ارائه شده است.

 
برای مشاهده لیست کامل مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس بر روی لینک تدریس خصوصی کلیک کنید.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیدر منزل به شرایط مختلفی بستگی دارد و از 10 هزار تومان برای یک جلسه تا 100 هزار تومان و برای مدرسان حرفه ای حتی تا رقم های بالاتر هم متغیر است.

قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در حالت کلی به شرایط زیر بستگی دارد:

1- سابقه تدریس مدرس: هر چه سابقه کار مدرس تدریس زبان انگلیسیو یا سایر زبانهای خارجی بالاتر باشد برای جلسات تدریس خصوصی مبلغ بیشتری را درخواست می کند. قاعدتا، مدرسی که سابقه کار بالاتری دارد بهتر هم می تواند تدریس کند و در زمان کوتاهتری می تواند درس را جمع کند.

2- شهر محل تدریس: قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل در شهرهای بزرگتر مانند تهران، تبریز، اصفهان و مشهد و ... به نسبت شهرهای کوچکتر بالاتر است. در شهرهای بزرگتز بحث ترافیک و دوری مسیر هم مطرح است و مدرس زبان باید وقت بیشتری را برای رسیدن به منزل شاگرد خود در نظر بگیرد و بنابراین مبلغ بالاتری را هم مطالبه خواهد کرد.

3- مقطع و درس تدریسی: مبلغی که برای تدریس زبان انگلیسی کنکور و دانشگاه باید پرداخت کنید به نسبت قیمت کلاس تدریس خصوصی زبان دبیرستان بالاتر است. اگر در حال آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی همچونتافل، آیلتس و ... هستید و برای موفقیت در این امتحانات قصد دارید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید، قاعدتا هزینه این کلاسها به نسبت کلاسهای آموزش زبان انگلیسی معمولی بالاتر است.

4- سطح سواد مدرس زبان: هر چه مدرس زبان مورد نظر شما تحصیلات بالاتری داشته باشد، قاعدتا مبلغ بیشتری را برای کلاسهای تدریس زبان مطالبه می کند.

علاوه بر موارد ذکر شده، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل ممکن است به عوامل دیگری هم بستگی داشته باشد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که همین الان با مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی ثبت نامی در سایت (ایران مدرس)تماس گرفته و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل را از چند نفر از آنها بپرسید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از مدرسین زبان هم در پایین همین مطلب نشان داده شده اند.

برای دانلود مطالب آموزشی، کتابهای آموزش قواعد و گرامر زبان انگلیسی و ... بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.
هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بین جلسه ای 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان متغییر است. البته کسانی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسیفعالیت دارند ممکن است برای یک جلسه هزینه ای بین 50 تا 100 هزار تومان راهم مطالبه کنند. معمولا مدرسانی که دبیر رسمی هستند به نسبت دانشجویانی کهتدریس می کنند برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری می گیرند.

در حالتهای خاص مدرسی که کتابهای تالیفی زیادی داشته و یا برای تدریس زبان کنکور (به عنوان مثال) معروف شده است، ممکن است مبالغی بیشتر از این را هم درخواست کند. حتی هزینه ای که مدرسان زبان انگلیسی و سایر دروس درخواست می کنند به شهر محل سکونت، تجربه وسابقه مدرس، مدرک تحصیلی مدرس و ... نیز بستگی دارد.

اگر سوال چگونه زبان انگلیسی تدریس کنیم برای شما هم مطرح است و می خواهید در زمینه تدریس زبان انگلیسی فعالیت داشته باشید و درآمد کسب کنید، ادامه این مطلب را بخوانید.

1- در مرحله اول برای فعالیت در زمینه تدریس زبان انگلیسی باید شاگرد جذب کنید: اگر هنوز شاگرد جذب نکرده اید و یا تعداد شاگردهای کمی دارید، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصیزبان انگلیسی و یا سایر زبانهای خارجی، در همین سایت (ایران مدرس) عضو شوید (بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک کنید) و در ادامه آگهی تدریس زبان خودتان را درج نمائید تا متقاضیان تدریس زبان به صورت مستقیم با شما در ارتباط باشند. ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد و بهترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران (با بیش از 25000 بازدید روزانه در ایام امتحانات) برای ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایردروس است. مطالعه مقاله چگونه در تدریس خصوصی زبان موفق باشیم و درآمد بالایی کسب نمائیم؟هم در زمینه پاسخ به سوال چگونه زبان انگلیسی تدریس کنیم می تواند مفید و موثر باشد. زبان انگلیسی یکی از دروسی است که بیشترین متقاضی تدریس و تدریسخصوصی را دارد. اگر می خواهید درآمد خوبی از تدریس زبان کسب کنید، فرصت درج آگهی در همین سایت (ایران مدرس) را از دست ندهید.

مشاهده کنید: مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی

2- در جلسه اول تدریس خصوصی زبان انگلیسی عالی عمل کنید:برای موفق بودن در کار تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا هر درس دیگری، در جلسه اول تدریس بهترین عملکرد خودتان را داشته باشید. دیدی که شاگرد یا شاگردهای شما به نسبت نوع تدریس شما پیدا می کنند اکثرا در جلسه اول شکل میگیرد و تغییر دادن آن هم سخت است. اگر در جلسه اول تدریس زبان عالی عمل کنید، شاگردهای شما حتی اگر در جلسات بعدی تدریس به خوبی جلسه اول نباشید، از شما تعریف خواهند کرد. در ضمن، در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی، عالی بودن در جلسه اول تدریس ادامه دار بودن کلاسها را تضمین می کند.

3- هدف از تشکیل کلاس تدریس خصوصی زبان یا کلاس گروهی تدریس زبان انگلیسی را خوب متوجه شوید:بسیاری از مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی و مدرسین زبان خیلی خوب و پر انرژِ تدریس می کنند ولی چون مطالبی که ارائه می کنند در جهت اهداف کلاس نیست در نهایت شاگردهای راضی ای ندارند. به عنوان مثال اگر شما کلاس تدریس خصوصی زبان را برگزار می کنید و شاگرد شما می خواهد در امتحان نمره 20 بگیرد و یا نمره خیلی خوبی بگیرد، باید فقط در این جهت کار کنید و جزوه کلاسی او را مد نظر قرار دهید. کار کردن مکالمه در این کلاس، به عنوان مثال، برای رسیدن به هدف آن مفید نخواهد بود.

4- با پرسیدن سوال ضعف شاگرد یا شاگرهایتان را خوب تشخیص دهید:سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی و تدریس گروهی زبان انگلیسی را که برگزار میکنید، حالت دو طرفه داشته باشد. یعنی شما متکلم وحده نباشید. این کار دو فایده دارد. هم کلاس جذابتر خواهد بود و هم شاگرد یا شاگردهای شما که حرف می زنند و می خواهند مطلبی را توضیح دهند شما از میزان یادگیری آنها و اشکالاتی که دارند اطلاع حاصل خواهید کرد. عمدا سوالاتی را بپرسید که از طریق آنها بتوانید میزان یادگیری شاگردهای خودتان را بسنجید.

5- اگر کلاس تدریس خصوصی زبان برگزار می کنید، از جزوات مدرسه و دانشگاه استفاده نمائید:در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی این امر مهم است. چون کلاسهای خصوصی زبان قرار است به موفقیت دانش آموز یا دانشجو در کلاسهای مدرسه کمک کند، بنابراین باید مدرس زبان در کلاسهای خصوصی از همان جزوه های کلاسی مدرسه و دانشگاه استفاده نموده و آن جزوات را برای خود در اولویت قرار دهد. حتی اگرمدرس خودش جزوات بهتری داشته باشد، به هر حال در امتحان از جزوات کلاسی مدرسه و دانشگاه سوال مطرح می شود و این جزوات در اولویت قرار دارند.

حتما بخوانید: موفقیت در تدریس خصوصی و آموزش زبان انگلیسی

6-
مواردی را برای زمانهای بین کلاسهای تدریس زبان انگلیسی به عنوان تمرین مشخص کنید:در راستای یادگیری و نتیجه گرفتن شاگردهایتان، تمریناتی را به آنها بدهید که در زمانهای بین کلاسهای تدریس زبان انگلیسی انجام دهند. برای یادگیری بهتر، فعالیت خود شاگردهایتان بسیار مهم است. شما باید آنها را به سمتی هدایت کنید که درس بخوانند. 1000 جلسه کلاس هم برگزار شود، اگر خود شاگرد یا شاگردهایتان درس نخوانند اتفاقی نمی افتد و درس را یاد نمی گیرند. شما با دادن تمرین به انها هم جدی بودن کلاسها را یادآور می شوید و هم در نهایتبه نتیجه گرفتن آنها کمک می کنید. برای دانلود جزوات عالی آموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی بر روی لینک دانلود رایگان بهترین جزوات آموزشی گرامر و قواعد زبان انگلیسی کلیک نمائید.

عبارتهای کلیدی: زبان انگلیسی، نحوه تدریس زبان انگلیسی، چگونگی تدریس زبان انگلیسی، تدریس موثر زبان انگلیسی، تدریس موفق زبان انگلیسی

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (524) دانلود سوال و جزوه (148) موفقیت در تحصیل (53) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (44)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 148299
تعداد نوشته ها : 692
تعداد نظرات : 14
X