تدريس خصوصي
نحوه مطالعه درست زیست شناسی برای موفقیت در امتحان و کنکور

برای دانلود رایگان جزوات کنکوری و نکات کنکوری زیست شناسیبر روی لینک های زیر کلیک کنید. در ادامه لینک هایی ارائه شده است که با کلیک بر روی آنها می توانید دانلود رایگان جزوات کنکوری و نکات کنکوری زیستشناسی را داشته باشید. برای مشاهده لیست مدرسین زیست متوسطه و کنکور در همین سایت ایران مدرس بر روی لینک تدریس خصوصی زیست شناسی کلیک کنید.

پیشنهاد ویژه ایران مدرس: دانلود کتاب، جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور زیست تمامی مقاطع

چگونه برای امتحان و کنکور زیست بخوانیم

راهکارهایی برای کسب درصد بالا در زیست شناسی کنکور در این بخش ارائه می گردد:

1- در کلاسهای تدریس زیست در مدرسه حضور کامل داشته باشید و جزوه برداری کنید. با حضور در کلاس و مطالعه جزوه خودتان که در کلاس یادداشت کرده اید، بعدا مطالعه کتاب درسی خیلی برایتان راحتتر خواهد بود.

2- در کلاس تدریس زیست حضور فعال داشته باشید و هر مطلبی را که متوجه نشدید بپرسید. شما بالاخره زمانی را در کلاس حضور خواهید داشت و چه بهتر کهاز این زمان استفاده کاملا را ببرید.

3- بعد از جلسات تدریس زیست در منزل موارد تدریس شده را مرور کنید. همین امر باعث می شود مواردی که درس داده شده است را دیرتر فراموش نمائید.


4- در صورت لزوم از کلاسهای تدریس خصوصیزیست و کلاسهای تدریس زیست کنکور استفاده کنید و از مدرسین تدریس خصوصی زیست برای موفقیت در کنکور و کسب درصد بالای زیست شناسی کمک بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زیست دبیرستان و کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست شناسی کلیک نمائید.

5- درس زیست شناسی را به صورت مداوم مرور نمائید. در کنکور تست هایی را می زنید که صد در صد بر مباحث مربوط به انها مسلط بوده وحضور ذهن کامل داشته باشید. برای کسب درصد صد در زیست کنکور باید بر مطالبزیست شناسی صد در صد مسلط باشید. مرورهای به موقع و مداوم در ایام کنکور به شما در تسلط بیشتر و بالاتر کمک می کند.

6- برای موفقیت در زیست کنکور و کسب درصد 100 در زیست شناسیمطالعه کتاب درسی را در اولویت قرار دهید. یادگیری درس از طریق تست زنی و یا از طریق مطالعه کتابهای نکته و تست و کتابهای کمک آموزشی درست نیست. اینموارد را به بعد از خواندن کتاب درسی زیست شناسی موکول نمائید. در کتابهای نکته و تست ممکن است تمامی مطالب کتاب درسی پوشش نداده شده باشد و از جاهایی از کتاب درسی سوال مطرح شود که در کتابهای کمک اموزشی ممکن است به آن مباحث پرداخته نشده باشد.

شروع از نقطه آغاز: دراین روش دانش‌آموز باید از نقطه آغاز شروع کند یعنی اگر امروز از صفحات 1 تا10 را می‌خوانید و فردا صفحات 1 تا 20 به ترتیب هر روز قبل از مطالعه مباحث جدید باید مباحث قبل را یک دور مرور کنید. این روش را همانند روش معارف می‌توانید مطالعه کنید. مثلاً یک جزوه 30 صفحه‌ای دارید و در 3 روز باید آن را مطالعه کنید روز اول از صفحه 1 تا 10 روزنامه وار روخوانی می‌کنید و از کشیدن ماژیک زیر آن خوداری کنید. روز دوم قبل از مطالعه قسمت دوم یعنی 10 تا 20 باید نکات مهم قسمت اول را مطالعه کنید. روز سوم ابتدا نکات مهم قسمت اول را مرور می‌کنید سپس نکات مهم قسمت دوم یعنی10 تا 20 را با ماژیک مشخص نموده و قسمت بعدی را بطور سطحی روخوانی می‌کنید. چنانچه کتاب مورد مطالعه بیشتر از این باشد به همین ترتیب مطالعه را تا آخر ادامه می‌دهید.

از مطالب خلاصه‌بردای کنید. می‌توانید مطالب مهم را به‌صورت نکات جداگانه درون دفتر یا فیش‌هایی بنویسید. اما بهترین روش برای خلاصه‌برداری، نوشتن مطالب مهم به‌صورت نمودارهای درختی، شبکه‌ای، جدول‌ها، شکل و.... می‌باشد. یعنی مطالبی را که یاد گرفته‌اید به شکلی که ذهنتان آن را خلق می‌کند بازنویسی کنید. (مثال)
قیمت جلسات تدریس خصوصی زیستبه عوامل دیگری مانند دانشگاه محل تحصیل مدرس، رشته تحصیلی خود مدرس (مثلااگر مدرس زیست کنکور خودش مدرک پزشکی از دانشگاه تهران داشته باشد هم می توان بیشتر به ایشان اعتماد کرد و هم احتمالا قیمت کلاسهای خصوصی ایشان بیشتر است)، شهر محل تدریس (قیمت کلاسهای خصوصی زیست و سایر دروس در شهرهایبزرگ مانند تهران بالاتر است)، تعداد جلسات تدریس خصوصی، تضمینی بودن یا نبودن کلاسها، تعداد دانش آموزان قبلی مدرس که در درس زیست درصدهای خوبی زده اند و .... بستگی دارد. در کل قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زیست شناسی کنکور بالا می باشد و به دلیل اهمیت آن بسیاری از افراد حاضر هستند این مبالغ را بپردازند. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی زیست شناسی دبیرستان و کنکور از 20 هزار تومان برای هر جلسه تا 200 یا 300 هزار تومانبرای هر جلسه و بیشتر هم می تواند باشد. مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی زیست کنکور سالهای سال است فعالیت دارند و در این زمینه تجربه و سابقه بسیار بالایی دارند، برای کلاسهای خصوصی زیست قیمتهای بسیار بالایی در نظر می گیرند که حتی ممکن است قابل باور نباشد.
با برنامه ریزی و نظم درس بخوانید:وقتی در حال مطالعه برای امتحان هستید و یا می خواهید در کنکور شرکت کنید زیست شناسی تنها درسی نیست که شما دارید بلکه درسهای متعددی باید خوانده شود و در کنار آن ممکن است کارهای دیگری هم داشته باشید. بنابراین باید بتوانید زمان خودتان را مدیریت نمائید. باید بتوانید با یک برنامه ریزی خوبهم برای درس زیست شناسی به اندازه کافی وقت در نظر بگیرید و هم در عین حالبه درسها و کارهای دیگر خودتان هم برسید. بنابراین برنامه ریزی داشته باشید و در طول ترم درس بخوانید تا اواخر ترم به شما فشار نیاید. به هر میزان به خودتان نظم بیشتری بدهید و زمان خودتان را بهتر مدیریت کنید در امتحان زیست و زیست شناسی کنکور و در کل در تحصیل موفق تر خواهید بود.

برای خودتان هدف مشخص و واضحی برای نمره و یا درصد زیست داشته باشید:اگر امتحان زیست دارید مثلا برای خودتان مشخص کنید که این ترم قصد دارید نمره بالای 18 بگیرید. اگر می خواهید در کنکور شرکت کنید به عنوان مثال رویبرگه کاغذی بنویسید که: درصد زیست شناسی کنکور من بالای 80 درصد است. این موارد را به عنوان مثال در نظر بگیرید ولی به هر حال مهم است که برای خودتان هدف، نمره و یا درصد مشخصی داشته باشید. در نظر گرفتن یک هدف واضح ومشخص احتمال موفقیت شما را به میزان بسیار زیادی افزایش می دهد.

روش های یادگیری زیست به منظور آمادگی در کنکور

روش مطالعه درس زیست شناسی ۱ و ۲ ـ گروه تجربی برای کنکور

همانطورکه می دانید خوب زدن زیست در کنکور تجربی بسیار مهم است. در ابتدای کار کتاب درسی را عمقی و مفهومی بخوانید. نکات مهم را مشخص کنید و موارد مهم کهباید مرور شود را در جزوه خلاصه ای برای خودتان بنویسید. در ایام کنکوراز هر فرصتی برای مطالعه زیست استفاده کنید. حین مطالعه اشکالات خودتان رایادداشت نموده و از دبیر زیست شناسی کنکور خودتان بپرسید. تست های سالهای قبل را کار کنید و تمامی کتابهای زیست شناسیرا ریز به ریز و نکته به نکته بخوانید. فقط درس را حفظ نکنید. درس زیست راخوب بفهمید و در کنکور عالی عمل کنید. استفاده از تجربه مدرسین و دبیران با سابقه زیست شناسی و شرکت در کلاسهای خصوصی زیست هم می تواند به شما کمک بزرگی بکند.

حتما ببینید: دانلود کتاب، جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور زیست تمامی مقاطع

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها : زیست کنکور
دانلود رایگان نمونه سوالات امتحانی و جزوه آموزشی برنامه نویسی
دانلود رایگان نمونه سوالات امتحانی و جزوه آموزشی برنامه نویسی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان نمونه سوالات امتحانی و جزوه آموزشی برنامه نویسی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان نمونه سوالات امتحانی درس برنامه نویسی

دانلودرایگان نمونه سوالات امتحانی درس برنامه نویسی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان نمونه سوالات امتحانی درس برنامه نویسی...

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی و آموزش برنامه نویسی بر روی عبارت تدریس خصوصی برنامه نویسی کلیک کنید.

جزوه آموزشی زبان برنامه نویسی C#

دوره مقدماتیبا استفاده از Visual Studioدانلود رایگان جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C

دانلودرایگان جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C در این بخش ارائه شده است. برایدانلود رایگان جزوه آموزش برنامه نویسی به زبان C بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی برنامه نویسی بر...

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین جزوات و سوالات امتحانی شیمی
بهترین جزوات و سوالات امتحانی شیمی -بهترین جزوات رایگان آموزش شیمی و سوالات امتحانی درس شیمیدر این بخش ارائه شده است. برای دانلود بهترین جزوات رایگان آموزش شیمی و سوالات امتحانی درس شیمی از سایت ایران مدرس بر روی لینک های زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسینو اساتیدی که در زمینه تدریس خصوصی شیمی فعالیت دارند و می توانند به شما در یادگیری بهتر مباحث مفاهیم پایه ای تعادل و عوامل موثر بر یک تعادل و ثابت آن از درس شیمی و .... کمک کنند بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمی کلیک نمائید.


جزوه آموزشی مفاهیم پایه ای تعادل و عوامل موثر بر یک تعادل و ثابت آن از درس شیمی

جزوه کنکوری اوربیتال: فصل اول: ساختار اتم

خلاصه درس ۲ شیمی دهم

خلاصه درس ۱ شیمی دهم

دانلود رایگان تست های کنکور فصول اول تا سوم شیمی 1 اول دبیرستان

سوالات امتحان نهایی درس عملیات دستگاهی در صنایع شیمیایی رشته صنایع شیمیایی شهریور 95

دانلود رایگان سول امتحانی شیمی 3 سوم متوسطه شهریور 95 با پاسخ تشریحی

خلاصه جزوه شیمی آلی-فصل1

خلاصه جزوه درس شیمی عمومی 1-فصل7

دانلود کلید سؤالات شیمی کنکورهای سراسری 85 تا 93

(0) نظر
برچسب ها :
لیست اساتید دانشگاههای ایران و مدرسین دروس دانشگاهی

لیست اساتید دانشگاههای ایران و مدرسین دروس دانشگاهی در این بخش ارائه شده است.

1- دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد

http://khoiau.ac.ir/University-Professors

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد یکی از واحدهای جامع  دانشگاه آزاد  است. این واحد در مهرماه ۱۳۶۴ در شهر خرم‌آباد تأسیس و در نیمه اول ۱۳۶۵ با پذیرش ۲۵۰ دانشجو در سه رشته رسماً فعالیتش را آغاز نمود. هم اکنون حدود ۱۱۰۰۰ دانشجو در ۷۰ رشته تحصیلی در این واحد مشغول به تحصیل هستند و با احتساب این تعداد دانشجو این دانشگاه بزرگترین دانشگاه آزاد در استان لرستان می‌باشد. مساحت کل دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد ۳۶ هکتار است که از این میزان ۱۰۰،۰۰۰ متر مربع آن به ساخت فضای آموزشی اختصاص داده شده و مابقی به عنوان فضای سبز، فضای ورزشی و خدماتی مورد استفاده قرار گرفته است .تعداد ۳۹۰ عضو هیأت علمی تمام وقت، نیمه وقت و حق‌التدریس با این دانشگاه همکاری دارند. این دانشگاه مشتمل بر دو مجتمع ولیعصر و شهرک دانشگاهی آیت‌الله کمالوند می‌باشند.

2- دانشگاه آزاد استهبان

http://www.iauest.ac.ir/7.html

واینک با داشتن فضای آموزشی و رشته تحصیلی از مقطع کاردانی تا دکترا،اعضای هیئت علمی توانمند،کتابخانه مجهز،سالن های ورزشی،کارگاه های آموزشی،مرکز اینترنت،خوابگاه ها،بیش از 12هزار نفر دانش آموخته کارشناسی واشد که درسراسر میهن اسلامی مشغول خدمت وبسیار موفق می باشند؛همراه با کیفیت آموزشی مطلوب این واحد را نزد مردم آگاه وصاحب تشخیص از منزلتی والابرخوردارکرده است.

3- دانشگاه آزاد ایذه

http://www.izehiau.ac.ir/faculty-members

واحد ایذه از جمله واحدهای دهگانه منطقه 6 است که در خرداد 65 با رشته های زبان و ادبیات فارسی، آموزش ابتدایی و الهیات و معارف اسلامی با 300 دانشجو در یک ساختمان مسکونی آغاز به کار کرد. در سال 72 به ساختمان فعلی نقل مکان کرد و از سال 85 تا کنون بیش از 50 هکتار زمین از طریق منابع طبیعی تهیه و اقدام به ساختن ساختمان های مورد نیاز خود کرده است.

اساتید تدریس خصوصی دانشگاه

https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php

و سایر مقاطع

4- دانشگاه ولی عصر رفسنجان

http://vru.ac.ir/?part=menu&inc=menu&id=199

دانشگاه ولی عصر(عج) شامل شش دانشکده علوم پایه، ریاضی و کامپیوتر، فنی و مهندسی، کشاورزی، ادبیات و اقتصاد و مدیریت است و دانشجویان می توانند در این دانشگاه در رشته هایی چون ریاضی محض، ریاضی کاربردی، آمار، علوم کامپیوتر، مهنـدسی کامپیوتر، فیزیک، ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، حسابداری، علوم قرآن، مدیریت و حدیث، اقتصاد اسلامی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، باغبانی، خاکشناسی، گیاهپزشکی، زراعت و مهندسی عمران در مقطع کارشناسی، رشته های ریاضی محض گرایشهای جبر، آنالیز و هندسه، ریاضی کاربردی، فیزیک حالت جامد فوتونیک گرایش لیزر، شیمی گرایشهای آلی و تجزیه،‌ زبــــان و ادبیات انگلیسی، حسابداری، مهندسی کشاورزی گرایشهای علوم باغبانی، حشره شناسی، زراعت و خاکشناسی در مقطع کارشناسی ارشد و رشته ریاضی در مقطع دکتری به تحصیل علم بپردازند.

5- گروه ریاضی دانشگاه اراک

http://math.araku.ac.ir/

گروه ریاضی از سال ۱۳۵۱ فعالیت آموزشی خود را با پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی آغاز نمود. دوره کارشناسی ارشد ریاضی در گرایش های محض و کاربردی به ترتیب در سالهای ۱۳۸۳ و ۱۳۸۴ ایجاد شدند و دوره دکتری ریاضی محض از سال ۱۳۹۱ راه اندازی گردیده است.

6- دانشگاه تربت حیدریه

http://www.torbath.ac.ir/content/%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF

با عنایت به گسترش رشته های تحصیلی و جذب هیات علمی و توسعه فضاهای آموزشی و اداری و پیگیریهای مسئولین دانشکده و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و نظر مساعد دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه فردوسی، شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مورخه 1390/10/04 با ارتقاء این دانشکده به سطح مجتمع آموزش عالی تربت حیدریه و با تصویب دو دانشکده موافقت نمود:

1- دانشکده فنی و مهندسی

2- دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی

در نهایت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ هفتم بهمن ماه 1391 موافقت قطعی خود را با ارتقاء مجتمع آموزش عالی به دانشگاه اعلام نمود.

7- دانشگاه بوعلی سینا

http://basu.ac.ir/

8- لیست اساتید فعال در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php?metaword=%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3+%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C

https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک
بهترین مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک در این بخش معرفی می شود. تعدادی از بهترین مدرسین فیزیک خانم و آقا در ایران مدرسکه در زمینه تدریس خصوصی فیزیک متوسطه، کنکور و فیزیک دانشگاهی فعالیت دارند در این بخش معرفی شده است. برای مشاهده تعدادی از اساتید مجرب و با سابقه فیزیک ادامه این مطلب را بخوانید.

1- خانم صفری:ریاضی و فیزیک را آسان بیاموزید، تدریس مفهومی و کامل به صورت خصوصی و نیمه خصوصی فیزیک پایه هفتم، هشتم، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم رشته ریاضی وتجربی، فیزیک کنکور، ریاضی هفتم، هشتم، نهم

2- آقای دکتر بیک محمدلو- تدریس خصوصی در استان تهران و کرج - تضمینی 100%- تدریس خصوصی ریاضیات کنکور، تدریس خصوصی فیزیک کنکور-مشاوره دوره کنکور-تدریس کلیه دروس دانشگاهی- الاستیسیته،ریاضی مهندسی پیشرفته،ریاضی و فیزیک عمومی،استاتیک،آمار و احتمالات، اقتصاد خرد و...

3- آقای علی حسین زاده- تدریس خصوصی در تهران - فوق لیسانس فیزیک هسته ای - تدریس مفهومی فیزیک،تقویتی دبیرستان کنکور و فیزیک پایه دانشگاه،تدریس به صورت آنلاین و حضوری، تدریس خصوصی دروس فیزیک عمومی 1 و2 ، استاتیک، دینامیک، ترمودینامیک،ریاضی عمومی، ریاضی مهندسی

4- خانم پگاه قدیری -فوق لیسانس مهندسی مکانیک - ریاضی و فیزیک را مفهومی یاد بگیرید. تدریس فیزیک و ریاضی به صورت مفهومی فیزیک دهم ، یازدهم ، دوازدهم، کنکور ریاضی نهم، دهم، یازدهم ، دوازدهم دروس پایه دانشگاهی رشته های فنی

5- خانم زینب جعفری -فوق لیسانس مهندسی نفت - صنعت نفت: تدریس فیزیک و ریاضی آمادگی امتحانات، تیزهوشان و کنکور توسط رتبه تک رقمی آزمون دکترا، رتبه دو رقمی کنکور کارشناسی ارشد و فارغ التحصیل گروه A دانشگاه صنعت نفت - مدرس فیزیک و ریاضی تیزهوشان (سلام) مدرس کنکور خارج از ایران (ترکیه) سابقه تدریس در آموزشگاه های فخر، بهار، ادیبان، جهش، قیطریه، فخرنوین و مدارس تهران


برای مشاهده لیست کامل اساتید برتر فیزیک در تهران و کرج و کل کشور کلیک کنید: تدریس خصوصی فیزیک

تعدادی از بهترین مدرسین ریاضی و اساتید ریاضیات در سایت ایران مدرس در این بخش معرفی می شود. اگر می خواهید برای یادگیری بهتر درس ریاضی از کلاس های خصوصی استفاده کنید می توانید با یکی از اساتید ریاضی که در ادامه معرفی می شود کلاس ها را هماهنگ نمائید.

1-شکراله برازنده - تدریس خصوصی در تهران -فوق لیسانس ریاضی محض - شهید چمران-تهران

تدریسخصوصی تمامی دروس ریاضی دبیرستان (دوره اول و دوره دوم) و دانشگاه -آمادگیویژه دروس ریاضی کنکور سراسری 98 آمادگی ویژه المپیاد و تیزهوشان آمادگی ویژه امتحانات نهایی 97 حسابان، جبر ، هندسه ۲
2- حمید مجیدی - تدریس خصوصی در تهران و کرج -فوق لیسانس الکترونیک - تهران
تدریسخصوصی ریاضی دانشگاه، معادلات دیفرانسیل تیزهوشان ششم هفتم هشتم و نهم ،حسابان،جبرواحتمال،هندسه1و2،ریاضیات گسسته هندسه تحلیلی، آمار، فیزیک 1،فیزیک2، فیزیک3، ریاضی1، ریاضی2، ریاضی3، ریاضی4 دبیرستان4
3- حسین رضایی (مدرس ریاضی) - تدریس خصوصی در تهران -فوق لیسانس مهندسی مکانیک - صنعتی امیرکبیر(پلی تکنیک تهران)
تدریسمفهومی ریاضیات ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم، کنکور و دانشگاه، توسط فارغ التحصیل ممتاز دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مدرس دانشگاه و کلاس های ریاضیکنکور با 11 سال سابقه تدریس همراه با مشاوره رایگان
4- شقایق ولی پور - تدریس خصوصی در تهران- فوق لیسانس ریاضی کاربردی - دانشگاه خوارزمی(تربیت معلم سابق)
تدریسخصوصى ریاضى تمام مقاطع، ریاضیات دانشگاهى، تدریس خصوصى ریاضى یازدهم، ریاضى دهم، ریاضى نهم، ریاضى هشتم، ریاضى هفتم، ریاضى ابتدایى، تدریس خصوصىزبان انگلیسى،تدریس خصوصى نرم افزار اکسل، افترافکت
5- فرزاد رشیدی (19سال سابقه تدریس) - تدریس خصوصی در تهران-کرج-اسلامشهر -فوق لیسانس مهندسی برق شریف - تهران
مدرسمدارس تیزهوشان و کنکور - تدریس خصوصی ریاضی متوسطه اول(ششم هفتم هشتم نهمتیزهوشان)-متوسطه دوم(ریاضی دهم-ریاضی یازدهم-حسابان 1-امار-هندسه-دیفرانسیل-گسسته) ریاضی کنکور - ریاضی و فیزیک را از پایه مانند زبان مادری روان و ماندگار بیاموزید. 18 سال سابقه تدریس در مدارس برتر تهران
6 -مریم پناهی - تدریس خصوصی در تهران- کرج -فوق لیسانس ریاضی کاربردی - الزهرا تهران
تدریسخصوصی تحقیق در عملیات - پژوهش عملیاتی آمار و احتمالات مهندسی- آمار و کاربرد آن در مدیریت -ریاضی مهندسی- معادلات دیفرانسیل -محاسبات عددی-ریاضیات عمومی کلیه ی رشته ها مقاطع کاردانی کارشناسی و ارشد
7- امین یارمحمدی - تدریس خصوصی در تهران -فوق لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه تهران - دانشگاه تهران
تدریسخصوصی ریاضیات دانشگاهی شامل: ---------------------------------------- ریاضی عمومی 1 ریاضی عمومی 2 معادلات دیفرانسیل محاسبات عددی ریاضیات مهندسی ریاضیات گسسته آمار و ....
8-آرش امینی فر - تدریس خصوصی در تهران -لیسانس مهندسی عمران - شهید چمران
تدریس ریاضیات * ششم * هفتم * هشتم * نهم * و * آمادگی آزمونهای ورودی دبیرستان* تقویتی و تیزهوشانی


(0) نظر
برچسب ها :
اساتید و مدرسین فیزیک تعدادی از دانشگاههای معتبر و بزرگ ایران
اساتید و مدرسین فیزیک تعدادی از دانشگاههای معتبر و بزرگ ایران در این بخش معرفی شده است. برای آشنایی با اساتید و مدرسین فیزیک تعدادی از دانشگاههای معتبر و بزرگ ایران همچون دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، اساتید فیزیک دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شریف  و .... ادامه این مطلب را بخوانید.

1- اساتید و اعضای هیات علمی فیزیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی: برای مشاهده لیست کامل اساتید و اعضای هیات علمی فیزیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اینجا کلیک کنید.

دانشکده فیزیک دانشگاه در سال ۱۳۹۲ تاسیس شده است هرچند گروه فیزیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از سال ۱۳۵۸ با ارائه دروس پایه سرویسی شروع به کار نموده و درسالهای ۱۳۶۹ و۱۳۷۱ به ترتیب دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد فیزیک را دایر نمود.

2- اساتید فیزیک دانشگاه شیراز

http://sess.shirazu.ac.ir/sess/FResearch/FacultyCVSrchDep.aspx?OP=Srl=1106

3- اساتید و مدرسین فیزیک دانشگاه شهید بهشتی:گروه فیزیک دانشگاه شهید بهشتی به عنوان زیر مجموعه­ای از دانشکده علوم طیسال­های 1346 الی 1348 شمسی تأسیس گردید. این گروه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش­های ماده چگال، اتمی- ملکولی(لیزر و پلاسما)، ذرات بنیادی و نظریه میدان­ها، گرانش و کیهان‌شناسی و اخیراً سیستم­های پیچیده فعالیت می‌کند. با هدف بنیان و توسعه شاخه‌های پژوهشی بنیادی، کاربردی و توسعه­ای ارتقاء گروه فیزیک به یک دانشکده­ مستقل با عنوان "دانشکده فیزیک" در حال پی‌گیری است. کلیک کنید: اساتید فیزیک شهید بهشتی

4- اساتید فیزیک اتمی مولکولی دانشگاه تربیت مدرس

http://www.modares.ac.ir/sci/departments/molecular-physics/facultymembers

این گروه با دراختیار داشتن آزمایشگاه‌های پیشرفته یکی ازگروه های فعال دانشگاه به شمار می‌آید.

5- اساتید و اعضای هیات علمی گروه فیزیک دانشگاه تبریز

http://physics.tabrizu.ac.ir/fa/page/2869/%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87

6- اساتید فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان

https://physics.iut.ac.ir/fa/faculty_fa

7- اساتید فیزیک دانشگاه اصفهان

http://sci.ui.ac.ir/Default_.aspx?code=18&lang=1&sub=7&Page_=AdvEForm&tempname=sciences&pageId=2011&pri=17145_2_1&pub=1_0__4_18__6_22__28_2_6__22_10_37

برای آشنایی با اساتید فیزیک دانشگاههای ایران از جمله اساتید فیزیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه، دانشگاه بوعلی سینای همدان، دانشگاه صنعتی شاهرود، اساتید و مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک دانشگاهی و سایر مقاطع، اساتید فیزیک دانشگاه ولی عصر رفسنجان، دانشگاه کاشان، دانشگاه ایلام و .... ادامه این مطلب را مطالعه نمائید.

1- اساتید فیزیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه: برای مشاهده لیست کامل اساتید فیزیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایذه بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

http://www.izehiau.ac.ir/faculty-members/listid/609/categoryid/50

2- اساتید فیزیک دانشگاه بوعلی سینای همدان: برای مشاهده لیست اساتید این دانشگاه هم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://profs.basu.ac.ir/show_info_edugroup.php?prof=true&gid=22

3- اساتید و مدرسین فیزیک دانشگاه صنعتی شاهرود

https://shahroodut.ac.ir/fa/schools/index.php?id=S009

4- گروه فیزیک دانشگاه هرمزگان: http://www.hormozgan.ac.ir/?fkeyid=&siteid=1&pageid=1133&p=10&showitem=100

5- گروه فیزیک دانشگاه محقق اردبیلی:

گروه آموزشی فیزیک دانشکده در سال تحصیلی 73-1372 با پذیرش 34 نفر دانشجو به عنوان اولین گروه آموزشی دانشکده علوم  فعالیت خود را آغاز نمود. این گروه هر سال به طور مستمر دانشجوی کارشناسی در رشته فیزیک جذب کرده است و از سال تحصیلی 92-91 در چهار گرایش فیزیک حالت جامد، فیزیک اتمی و مولکولی، فیزیک نظری و فیزیک هسته ای دانشجو می پذیرد.

6- دانشکده فیزیک صنعتی اصفهان: http://physics.iut.ac.ir/

مشاهده لیست اساتید فیزیک این دانشگاه: http://physics.iut.ac.ir/fa/faculty_fa

7- فیزیک دانشگاه گیلان: گروه فیزیک همزمان با تاسیس دانشکده علوم پایه در دانشگاه گیلان راه اندازی شد. در سال ۵۷ اقدام به پذیرش دانشجو نموده  و مجوز رشته – گرایش ها در سال ۶۳ از وزارت علوم اخذ شد.گروه فیزیک هم اکنون در گرایش های حالت جامد، هسته ای، اتمی مولکولی و بنیادی و همچنین رشته فوتونیک در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری جمعا دارای ۴۹۷ دانشجوی در حال تحصیل می باشد.

در حال حاضر دکتر مهدوی فر مدیریت گروه را بر عهده دارند.

http://guilan.ac.ir/sc/%D9%81%DB%8C%D8%B2%DB%8C%DA%A9/

تعدادی از اساتید و دانشکده های فیزیک دانشگاه های ایراندر این بخش معرفی می گردد. برای آشنایی با تعدادی از اساتید و دانشکده هایفیزیک دانشگاه های ایران ادامه این مطلب را بخوانید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی فیزیک اینجا کلیک کنید.

1- دانشکده فیزیک دانشگاه شریف http://phys.sharif.edu/From the beginning of the establishment of the department of physics in1967, the department tried to conform all the educational programs to creditable departments of physics around the world.

2- دانشکده فیزیک دانشگاه کاشان: https://physics.kashanu.ac.ir/fa اساتید فیزیک کاشان

3- دانشکده فیزیک دانشگاه شهید بهشتی:گروه فیزیک دانشگاه شهید بهشتی به عنوان زیر مجموعه­ای از دانشکده علوم طیسال­های 1346 الی 1348 شمسی تأسیس گردید. این گروه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در گرایش­های ماده چگال، اتمی- ملکولی(لیزر و پلاسما)، ذرات بنیادی و نظریه میدان­ها، گرانش و کیهان‌شناسی و اخیراً سیستم­های پیچیده فعالیت می‌کند.  برای مشاهده اساتید فیزیک این دانشگاه اینجا کلیک کنید.

4- دانشکده فیزیک دانشگاه سمنان http://physics.semnan.ac.ir/گروه علوم پایه از سال 1374  پس از استقلال از دانشکده مهندسی در قالب دانشکده علوم پایه و با داشتن دو رشته ریاضی کاربردی و فیزیک در ساختمان دانشکده علوم پایه فعالیت خود را آغاز کرد. با ایجاد دانشکده های فیزیک و شیمی از سال 1390، پردیس علوم شامل سه دانشکده مذکور می­باشد. اساتید فیزیک سمنان

5- دانشکده فیزیک دانشگاه تبریز http://physics.tabrizu.ac.ir/faرشته فیزیک در سال یکهزار و سیصد و سی و نه در دانشگاه تبریز دایر شد و تاسال هزار و سیصد و هفتاد و چهار  تحت عنوان گروه فیزیک بعنوان یکی از پنج گروه آموزشی دانشکده علوم به فعالیتهای آموزشی و پژوهشی و تربیت نیروهای متخصص در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در این شاخه پرداخت.

اساتید و مدرسین فیزیک دانشگاه شهید مدنی آذربایجان: برای مشاهده لیست اعضای هیات علمی و اساتید و مدرسین فیزیک دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

http://science.azaruniv.ac.ir/?PageID=81

اساتید گروه فیزیک دانشگاه ارومیه:  http://olum.urmia.ac.ir/olum_physics_department

گروه فیزیک در سال 1356 به همت و تلاش آقای دکتر محمد رضا بهفروز در دانشکده علوم تاسیس گردید و سپس دیگر همکاران به گروه پیوستند و این گروه کار خود را در رشته فیزیک­کاربردی آغاز نمود. پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شورای گروه فیزیک تشکیل و در ایام انقلاب فرهنگی آزمایشگاهای کارشناسی نظیر فیزیک پایه 1و 2و 3 ،اپتیک، فیزیک جدید، فیزیک هسته ای، الکترونیک، و کارگاه فیزیک تاسیس گردید، و تعدادی از مربیان گروه جهت تحصیل در مقطع دکتری، عازم ادامه تحصیل شدند که پس از بازگشت، دیگر گرایشهای گروه نظیر، هسته ای، حالت جامد، اتمی- مولکولی تاسیس و پذیرش دانشجو نمودند و در سال 1371 مقطع کارشناسی ارشد در گرایشهای مختلف در این گروه تاسیس گردید.

اساتید گروه فیزیک دانشگاه شاهد: برای مشاهده لیست اساتید گروه فیزیک دانشگاه شاهد بر روی عبارت اساتید فیزیک دانشگاه شاهد کلیک نمائید.

اساتید گروه ریاضی و فیزیک دانشگاه آزاد واحد بجنورد: http://www.bojnourdiau.ac.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=1335%3A1392-07-03-07-34-06&catid=68%3A-&Itemid=445


(0) نظر
برچسب ها :
معرفی بهترین سایت های تدریس خصوصی و آموزش ریاضی
معرفی بهترین سایت های تدریس خصوصی و آموزش ریاضی در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید از خدمات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید و بهترین مدرسین و اساتید خصوصی ریاضی را ببینید و یا اگر قصد دارید از جزوات آموزشی و نمونه سوالات امتحانی برای درس ریاضی استفاده کنید در هر صورت مطالعه ادامه این مطلب مفید است.

اگر در جستجوی سایت مدرسین، دبیران و معلم های تدریس خصوصی ریاضی هستید به سایت ایران مدرسمراجعه نمائید. سایت ایران مدرس ویژگی هایی دارد که ان را یک وب سایت عالیبرای انتخاب معلم خصوصی ریاضی می سازد. اول اینکه در سایت ایران مدرس شماره تماس معلمان و اساتید به صورت مستقیم نمایش داده شده است و واسطه ای در کار نیست.

سایت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و آموزش ریاضی

در سایت هایی که به صورت واسطه ای کار می کنید چون بخشی از هزینه برای موسسه و بخشی دیگر برای مدرس خواهد بود در نتیجه معمولا قیمت کلاس ها بالاتر است. در سایت ایران مدرس شما فقط به مدرس ریاضی هزینه پرداخت خواهیدکرد و در نتیجه با هزینه و نرخ مناسب تری می توانید استاد مورد نظر خودتانرا پیدا کنید. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی در ایران مدرس بر روی عبارت مشاهده مدرسین ریاضی در ایران مدرسکلیک کنید. نکته دیگر اینکه در سایت ایران مدرس به صورت وضوح و با شفافیت بالا رزومه کاری و وسابق تدریس تمام مدرسین را می توانید ببینید و مشاهده کنید و استادی که فکر می کنید بهتر است را انتخاب نمائید. اینطور نیست که مدیر موسسه با یکی از اساتید رابطه بهتری داشته باشد و ایشان را برای تدریسبفرستد. شما خودتان دانشگاه محل تحصیل و رشته تحصیلی استاد و وسابق تدریس ورزومه ایشان را می بینید و معلم خودتان را انتخاب می کنید. ایران مدرس بهترین و بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران است.


موفقیت در کلاس های تدریس خصوصی ریاضی برای اساتید ریاضی

برترین سایت تدریس ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه

زمان مناسب و با بازدهی بالا برای کلاس های تدریس خصوصی ریاضی

معرفی سایت های فارسی و انگلیسی مرتبط با ریاضی در این بخش انجام می شود. اگر می خواهید با سایت های فعال در زمینه آموزش و تدریس ریاضی   Mathematics  آشنا شوید، ادامه این مطلب را بخوانید. 

https://www.khanacademy.org/math/math1 مطالب آموزشی جالبی به زبان انگلیسی در زمینه ریاضی دارد.

https://www.edx.org/course/subject/math آموزش ریاضی از دانشگاهها و موسسات مختلف جهان در این سایت ارائه شده است.

http://www.math.com/ آموزش ریاضی به صورت آنلاین – این سایت هم به زبان انگلیسی است.

http://www.tadris-riazi.com/ سایت تخصصی آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی به زبان فارسی و ارائه لیست کامل مدرسین ریاضی

جزوه و سوال ریاضی   دانلود رایگان جزوه و سوال ریاضی به زبان فارسی در سایت ایران مدرس از مباحث ریاضی مانند مثلثات، مشتق، انتگرال، تابع و ....

سایت مدرسین ریاضی  با مراجعه به این سایت لیست کاملی از اساتید تدریس خصوصی ریاضی را می توانید مشاهده کنید.


سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com : تخصصی ترین سایت ایران در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی است. اگر می خواهید در سایتی که فقط آگهی مرتبط با تدریس ریاضی ارائه شده است تبلیغ داشته باشید به این سایت مراجعه نمائید. در سایت تدریس ریاضی مقالات متعددی در زمینه نحوه مطالعه و برنامه ریزی برای موفقیت در امتحان ریاضی، نحوه یادگیری بهتر این درس، چگونگی کسب درآمد بالا از کار تدریس خصوصی ریاضی و ... ارائه شده است. در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی هم مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی در سال 96 و 97 چقدر است؟ ارائه شده است. در این سایت هم می توانید به صورت رایگان آگهی داشته باشید البته با پرداخت هزینه مناسب می توانید آگهی ویژه هم داشته باشید تا هم در صفحه اصلی سایت و هم در صفحات داخلی مشخصات شما در جایگاه بالاتری نمایش داده شود. 

با توجه به مطالب ارائه شده، با درج تبلیغ در سایتهای ایران مدرس و تدریس ریاضی می توانید به راحتی شاگرد جذب کنید و درآمد خوبی بدست آورید. اگر در جستجوی مرجع تدریس خصوصی ریاضی، بزرگترین سایت تدریس ریاضی و سایتی هستید که بیشترین تعداد مدرسین ریاضی و اساتید ریاضی را داشته باشد و بتوانید با آگاهی و با در دست داشتن اطلاعات کافی استاد و مدرس ریاضی خودتان را انتخاب کنید ... اگر می خواهید با انتخاب یک مدرس خوب و با تجربه از بهترین سایت تدریس ریاضی ایران و از سایت مرجع تدریس خصوصی ایران در این درس خوب پیشرفت کنید، در امتحان ریاضی موفق باشید و در کنکور هم ریاضی را خوب بزنید .... چنانچه قصد دارید پایه ریاضی خودتان را قوی کنید و در درس ریاضی بهترین نتایج را بدست آورید ... در هر صورت، برای مشاهده کاملترین لیست مدرسین و اساتید تدریس خصوصی ریاضی به سایت ایران مدرس مراجعه نمائید
مقالات چگونه ریاضی بخوانیم؟ و چگونه در درس ریاضی 20 بگیریم؟ در این زمینه جزوه مقالات پربازدید سایت ایران مدرس هستند. استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی برای گرفتن نمره خوب در این درس کاملا مفید است به شرط آنکه خود دانشجو یا دانش آموز هم درس بخواند و تمرین و مسئله حل نکند. بدون حل تمرین و مسئله نمی توان ریاضی را یاد گرفت. در واقع وقتی تمرین حل می کنید از مطالبی که در کلاسهای مدرسه و دانشگاه و یا درکلاسهای خصوصی یاد گرفته اید عملا استفاده می کنید و در این حال اشکالهای شما خودش را نشان خواهد داد. با مراجعه به سایت ایران مدرس به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین مرجع تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس و انتخاب یک مدرس خوب و با تجربه و در کنار آن با افزایش تلاش و کوشش خودتان قبولی با نمره خوب در درس ریاضی را برای خودتان تضمین کنید.

دلایل زیر نشان می دهد ایران مدرس بهترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی است.

1- ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است: بازدید روزانه نزدیک 30000 بازدید در روز در ایام امتحانات
2- ایران مدرس از نظر گوگل کاملا بهینه است: عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و ... را در گوگل جستجو کنید. ایران مدرس را در صدر نتایج خواهید دید.
3- در ایران مدرس بیش از 10000 جزوه آموزشی، سوال امتحانی، تست کنکور و ... ثبت شده است و آگهی های تدریس ریاضی ویژه و سایر دروس در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد.
4- ایران مدرس یک بخش اختصاصی برای کنکور دارد و تبلیغات تدریس ریاضی ویژه در بخش کنکور هم نمایش داده می شود.

در صورتی که در زمینه تدریس گروهی و یا خصوصی ریاضی مشغول به فعالیت هستید، وب سایت ایران مدرس بهترین گزینه برای درج آگهی و بنر شما می باشد. تعداد زیادی از مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی ریاضی به فعالیت مشغول هستند برای چندمین بار است که آگهی خود را تمدید می کنند و این خود نشان می دهد که درج آگهی تدریس ریاضی در ایران مدرس کاملا موثر است.
عبارتهای کلیدی: تدریسخصوصی در تهران و استان تهران، بهترین سایت تدریس و سایت معتبر و پربازدیدتدریس خصوصی، قیمت تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، گروه آموزشی، آموزشگاه و یا یک موسسه خصوصی در تهران، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، ریاضی و فیزیک دانشگاه


سایت انجن ریاضی ایران: اگر می خواهید با انجمن ریاضی آشنا شوید و در جریان کارهای آنها قرار بگیرید و به ریاضی علاقه دارید می توانید به سایت آنها سر بزنید. آدرس سایتانجمن ریاضی http://fa.ims.ir/ است.   در فروردین‌ماه‌ سال‌ ۱۳۵۰ ‌همزمان‌ با برگز‌ار‌ى‌  دومین‌ کنفر‌انس‌ ریاضى‌ کشور در د‌انشگاه‌ صنعتى‌ شریف‌، ‌هیات‌ موسسان‌ با تصویب‌ ‌اساسنامه‌ و ‌انتخاب‌ ۶ نفر به‌ ‌عنو‌ان‌ ‌ا‌عضا‌ى‌ شور‌ا‌ى‌ اجر‌ایى‌، تشکیل‌ ‌انجمن‌ ریاضى‌ ‌ایر‌ان‌ ر‌ا ‌ا‌علام‌ کرد.

سایت گروه درسی ریاضی دفتر تالیف:یک سایت بسیار مفید است و کتابهای پشتیبان تدریس ریاضی و .... را در این سایت می توانید دانلود نمائید. برای ورود به این سایت بر روی این لینک کلیک کنید.سایت دپارتمان ریاضی دانشگاه شریف: در این سایت می توانید در زمینه ریاضی در دانشگاه شریف اطلاعات خوبی را کسب کنید. برای مشاهده این سایت بر روی لینک ریاضی شریف کلیک کنید.

(0) نظر
برچسب ها :
قیمت جدید کلاس های تدریس خصوصی سال 97 و 98
قیمت جدید کلاس های تدریس خصوصی سال 97 و 98 -قیمت جدید کلاس های تدریس خصوصی سال 97 و 98در این بخش توضیح داده شده است. برای اینکه از قیمت های جدید کلاس های تدریس خصوصی در سال 97 و 98 اطلاع پیدا کنید به یکی از دو صورت زیر عمل نمائید.

1- به سایت تدریس خصوصی ایران مدرسمراجعه کنید تا لیست مدرسین، رزومه کاری انها و قیمت کلاس های هر استاد راببینید. در ایران مدرس اساتید تدریس خصوصی قیمت کلاس های خودشان را ذکر نموده اند. بر روی عبارت اساتید و مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید تا لیست کامل مدرسین (حدود 19000 مدرس تا سال 98)در سایت ایران مدرس را ببینید. در ایران مدرس برای هر استاد رزومه کاری و سوابق تدریس، نظرات شاگردهای قبلی، قیمت مد نظر استاد برای کلاس های خصوصی خودش، دانشگاه محل تحصیل و رشته تحصیلی مدرس و .... نمایش داده شده است و در نتیجه انتخاب استاد برای شما بسیار راحت خواهد بود.

2- مقالاتی که در ادامه ارائه شده است و در آنها در زمینه قیمت کلاس های تدریس خصوصی توضیح داده شده است را بخوانید. با مطالعه این مقالات دید خوبی به نسبت کلاس های خصوصی و هزینه کلاس ها پیدا خواهید کرد و انتخاب مدرس و معلم برای شما راحت خواهد بود.

قیمت های جدید کلاس های تدریس خصوصی سال تحصیلی 97 – 98

نکاتی در رابطه با قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی

قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی اتوکد Autocad

چه قیمتی برای کلاس های تدریس خصوصی مناسب است؟

قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی با نرخ ارزان

منبع:

قیمت، نرخ و هزینه کلاس های تدریس خصوصی

در این بخش در رابطه با قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی در سال 97 و 98،نرخ کلاس های ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، زیست شناسی متوسطه و کنکوری، دروس دانشگاهی و کنکوری، انواع نرم افزارها، قیمت و هزینه کلاس هایتدریس خصوصی اتوکد Autocad و سایر نرم افزارهای مهندسی، اکسل، ورد، فوتوشاپ و .... توضیح داده شده است و مقالات خوبی هم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه معرفی شده است.

در حقیقت کلاس های تدریس خصوصیقیمت و هزینه بسیار مشخصی ندارد و در سال 97 و 98 مثلا برای درس ریاضی ممکن است استادی با هزینه 20 هزار تومان برای یک جلسه تدریس کند و استاد دیگری هزینه 150 هزار تومان را به شما بگوید. بنابراین اینکه بتوانید کلاس های خصوصی را با قیمت مناسب و با یک استاد خوب داشته باشید بسیار مهم است. از طرفی ممکن است کلاس ها را ارزان بتوانید هماهنگ کنید ولی مدرس، مدرس خوبی نباشد و نتیجه نگیرید و از طرفی ممکن است حتی با پرداخت هزینه خیلی بالا کلاس ها خیلی با کیفیت نباشد. اینطور نیست که اگر بیشتر پرداخت کنید حتما نتیجه بگیرید ولی به هر حال اساتید خوب خیلی ارزان هم تدریس نمی کنند.یک راهکار خوب این است که به سایت تدریس خصوصی ایران مدرس به عنوان بزرگترین سایت تدریس ایران مراجعه کنید و پس از مشاهده لیست اساتید و مشاهده رزومه و سوابق کاری هر استاد و در کنار آن با مشاهده قیمت کلاس های تدریس خصوصی در نهایت استاد و معلم مورد نظر خودتان را انتخاب نمائید. در رابطه با قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی در سال 97 و 98 مطالعه مقالات زیر هم بسیار مفید است.

منبع

(0) نظر
برچسب ها :
آموزش نحوه کار کردن با نرم افزار آباکوس ABAQUS
آموزش نحوه کار کردن با نرم افزار آباکوس ABAQUS در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید با نرم افزار آباکوس کار کنید ادامه این مطلب می تواند مفید باشد.

چگونه آباکوس را بهتر یاد بگیریم؟ - آباکوسیکی از نرم افزارهای مهم تحلیل المان محدود است و در رشته های فنی مهندسی مانند مهندسی مکانیک و مهندسی عمران و .... کاربرد زیادی دارد. بسیاری از مسائل فنی مهندسی با استفاده از روابط تحلیلی قابل حل نیستند. در واقع وقتیمسئله پیچیده می شود نمی توان آن را با روشهای تحلیلی حل کرد. وقت بارگذاری بارگذاری پیچیده ای است و یا هندسه مسئله پیچیده می شود روشهای تحلیلی برای حل مسائل کاربرد خودشان را از دست می دهند. در این حالت می توان از روشهای تجربی و یا روش اجزاء محدود برای حل مسائل استفاده نمود. یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای اجزای محدود نرم افزار اباکوس است. برای یادگیری نرم افزار آباکوسمی توانید در کلاسهایی که در دانشگاهها بعضا برگزار می شود شرکت کنید و یادر آموزشگاههای خارج از دانشگاه در کلاسهای خصوصی استفاده نمائید. کتاب آموزش آباکوس که توسط دکتر حامد معیری و همکاران ایشان تالیف شده است هم منبع بسیار خوبی برای آموزش این نرم افزار است. در حالت دیگری می توانید ازکلاسهای خصوصی برای یادگیری آباکوس استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسینو اساتیدی  که در زمینه آموزش آباکوس فعالیت دارند بر روی عبارت تدریس خصوصی آباکوس کلیک کنید.

برای یادگیری بهتر نرم افزار آباکوسبهتر است به صورت عملی کار کنید. به این معنی که فقط به خواندن کتابهای کمک آموزشی و یا شرکت در کلاسها اکتفا نکنید بلکه خودتان هم کار کنید. هر چه بیشتر با خود نرم افزار بیشتر سر و کله بزنید بهتر یاد میگیرید. help خود نرم افزار هم منبع بسیار خوبی برای یادگیری و آموزش است. نرم افزار آباکوس بسیار گسترده است و بنابراین سعی کنید با توجه به پروژه ای که می خواهید انجام دهید مباحث مد نظر خودتان را عمقی و خوب یاد بگیرید. وقتی تحلیل انجام شد باید تعداد المانها را افزایش دهید تا از همگرا شدن جوابها مطمئن گردید. در ضمن حل تحلیلی یا تجربی اگر موجود است می تواند برای صحه گذاری کار شما مورد استفاده قرار بگیرد. دانستن مبانی روش اجزاء محدود به استفاده درست از این نرم افزار کمک زیادی می کند.

در این بخش مراحل تحلیل و بدست آوردن تنش و کرنش در آباکوس abaqus توضیح داده می شود. البته معمولا در نرم افزار های المان محدود مانند انسیس و کتیا و .... هم روند کار به همین ترتیب است. نکته دیگر اینکه در بسیاری از موارد می تواند مدلسازی اولیه قطعه را با اتوکد، مکانیکال دسکتاپ، سالیدورک و .... انجام داد و در مرحله بعد مدل را وارد آباکوس نموده و تحلیل را ادامه داد.
Abaqus/CAE که شامل محیطی برای طراحی و مدلسازی (پیش پردازش) و نمایش گرافیکی نتایج حاصل از تحلیل است.
نرم‌افزار آباکوس شامل ۴ بخش است:
 Abaqus/Standardکه یک تحلیل گر کلی بر مبنای روش اجزای محدود می‌باشد و از رویکرد انتگرال‌گیری ضمنی استفاده می‌کند. در بسیاری از موارد برای انجام تحلیل های تنش و کرنش ساده و بسیاری از مسائل دیگر از این بخش استفاده می شود. این قسمت پرکاربردترین بخش نرم افزار آباکوس هم می باشد.
 Abaqus/Explicitکه یک تحلیل گر خاص اجزای محدود می‌باشد و از رویکرد صریح برای انتگرال‌گیری استفاده می‌کند و برای حل سیستم‌های غیرخطی شامل مسائل تماس ودر حالت بارگذاری گذرا کاربرد دارد. برای بسیاری از تحلیل های دینامیکی ازاین بخش از نرم افزار آباکوس استفاده می گردد.
 Abaqus/CFD که یک نرم‌افزار تحلیل دینامیک سیالات است و از نسخه ۶٫۰ به بعد به این مجموعه نرم‌افزاری اضافه شد. افرادی که کارهای سیالاتی انجام می دهند از این بخش استفاده می کنند. مثلا اگر بخواهید توزیع فشار اطراف بدنه یک بالگرد را بدست آورید از این قسمت استفاده می کنید.
 Abaqus/Electromagnetic که یک نرم‌افزار تحلیل مسائل الکترومغناطیس است.
برایاینجام یک تحلیل تنش ساده در نرم افزار آباکوس کاری که باید انجام شود به این ترتیب است که در مرحله اول مدلسازی را با خود نرم افزار آباکوس و یا باسایر نرم افزارهایی که معرفی شد انجام می دهید. در مرحله بعد برای مدل ایجاد شده ماده را تعریف می کنید. اگر ماده همگن و ایزوتروپیک است فقط تعریف کردن ضریب پواسون و مدول یانگ کافی است. در مرحله بعد نیروهای وارد بر قطعه و شرایط مرزی را با توجه به مسئله اصلی مورد بررسی تعریف می کنید. البته اگر چند قطعه دارید باید قبل از این مرحله اسمبل و مرج شود. در مرحلهبعد مدل را مش می زنید و روی مش آن کار می کنید تا حالت خوب و منظمی بدست آید در نهایت در مرحله آخر از مدل خودتان ران می گیرید. البته روند به صورتکلی توضیح داده شده است و ممکن است جزئیاتی داشته باشد که ذکر نشده است. در هر تحلیل المان محدود و اجزای محدود که با آباکوس یا هر نرم افزار دیگریانجام می شود دقت و صحت باید بررسی گردد. دقت تحلیل با ریزتر کردن المانهابررسی می شود تا جایی که با بیشتر ریزتر کردن مش ها نتایج تغییر نکند. اینمرحله بسیار مهم است. در ضمن کار خودتان را باید با یک کار تجربی و یا کارتحلیلی مقایسه کنید و صحت کار خودتان را نشان دهید. تحلیل المان محدود بدون این دو مرحله نتایج قابل اعتمادی نمی دهد. برای مشاهده لیست مدرسین آباکوس که می توانند در زمینه یادگیری بهتر این نرم افزار به شما کمک کنند بر روی عبارت تدریس خصوصی آباکوس کلیک نمائید.

منبع: وبلاگ آموزش آباکوس

(0) نظر
برچسب ها :
اساتید ریاضی و دانشکده های ریاضی دانشگاههای ایران

معرفی اساتید ریاضی و دانشکده های ریاضی دانشگاههای کشور در این بخش ارائه شده است. برای مطالعه در زمینه معرفی اساتید ریاضی و دانشکده های ریاضی دانشگاههای کشور و .... ادامه این مطلب را بخوانید.

1- دانشکده ریاضی خوانسار

http://khansar-cmc.ac.ir

مشاهده لیست اساتید ریاضی خوانسار: http://khansar-cmc.ac.ir/fa/persons/index?personTypeId=1

2- دانشکده ریاضی دانشگاه گیلان http://guilan.ac.ir/math/

3- دانشکده ریاضی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان https://iasbs.ac.ir/dep/indexa20f.html

دانشکده ریاضی در سال 1373 تاسیس شد و اقدام به پذیرش دانشجوی کارشناسی‌ارشد در رشته‌های ریاضی محض و کاربردی نمود. دوره دکتری ریاضی نیز از سال 1382 آغاز شد. فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی دانشکده ریاضی در زمینه‌های ریاضی محض، ریاضی مالی و علوم کامپیوتر است. دانشکده ریاضی دوره‌های تحصیلات تکمیلی را با هدف تربیت متخصصان و پژوهشگران علوم ریاضی که بتوانند تحقیقاتی در سطح بین‌المللی ارائه دهند برگزار می‌کند. فعالیت اعضای هیات علمی دانشکده با تاکید بر محور پژوهش بوده و با همکاری‌های ملی و بین‌المللی، در مورد موضوعات روز ریاضیات به تحقیق می‌پردازند.

4- دانشکده ریاضی دانشگاه تهران http://science.ut.ac.ir/math این دانشکده با سابقه ترین مرکز آموزش عالی ریاضیات در ایران است که بیشترین سهم را در تربیت متخصصان شاخه های مختلف علوم ریاضی داشته است. بعضی از گرایش های دیگر علوم ریاضی مانند "آمار و احتمال" ، "ریاضیات کاربردی" و "علوم کامپیوتر" در این دانشکده به موازات ریاضیات محض رشد کرده و به جامعة ایرانی معرفی شده اند. نقش ممتاز و هدایت گر این دانشکده در جامعة ریاضی ایران در سال 1350 شمسی با داشتن بیشترین عضو در هیأت مؤسس انجمن ریاضی ایران نمایان گردید.

برای مشاهده لیست اساتید تدریس خصوصی ریاضی تمامی مقاطع و مدرسین خصوصی ریاضی دانشگاهی بر روی عبارت اساتید و مدرسین خصوصی ریاضی کلیک کنید.

5- دانشکده علوم ریاضی دانشگاه الزهرا http://math.alzahra.ac.ir/ گروه ریاضی دانشگاه الزهرا، در سال ۱۳۵۵ تاسیس و در ابتدا با سه نفر هیئت علمی در رشته ی دبیری محض در مقطع کارشناسی آغاز به کار کرد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، با ایجاد رشته های ریاضی محض و ریاضی کاربردی در مقطع کارشناسی گسترش یافت. دوره ی تحصیلات تکمیلی، درسال ۱۳۷۹ با ایجاد رشته ی کارشناسی ارشد ریاضی آغاز و در سال ۱۳۸۱با پذیرش دانشجو در مقطع دکتری، گسترش یافت. پس از آن با ایجاد دو رشته ی آمار و علوم کامپیوتر و با توجه به توسعه ی کمی و کیفی، در سال ۱۳۹۳، به حول و قوه ی الهی، از گروه ریاضی به دانشکده علوم ریاضی ارتقا پیداکرد.

6- دانشکده ریاضی امیرکبیر http://math.aut.ac.ir/autcms/mathematics-computer-science/fa/home دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر تا قبل از تأسیس رشته ریاضی در مقطع کارشناسی، بصورت گروه ریاضی مسئولیت تدریس دروس ریاضی دانشجویان رشته‌های مختلف مهندسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر را برعهده داشته و پس از تأسیس دانشکده، از سال 1366، فعالیت تخصصی خود را در سطح کارشناسی ریاضی کاربردی (کاربرد درکامپیوتر) آغاز نمود. سپس با تغیر گرایش های رشته ریاضی اقدام به پذیرش دانشجو در دو رشته کاربردی و ریاضی محض نمود و همچنین از سال 1377 رشته علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی را ایجاد نمود

7- دانشکده ریاضی شهید بهشتی https://www.sbu.ac.ir/Cols/mathsci/Pages/default.aspx به وب‌ سایت دانشکده علوم ریاضی دانشگاه شهید بهشتی خوش‌ آمدید. این دانشکده از سال 1346 در امر آموزش علوم ریاضی و پژوهش‌های مرتبط با آن فعالیت کرده است. این دانشکده با تشکیل گروه ریاضی آغاز و با شکل‌گیری گروه آمار در سال 1355، تشکیل گروه علوم کامپیوتر در سال 1378، و تشکیل گروه ریاضی کاربردی و صنعتی در سال 1395فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی خود را گسترش داد. حضور اساتید توانمند با تخصص‌های متنوع و کارمندان دلسوز در این دانشکده فرصت منحصر به فردی در اختیار دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری قرار می‌دهد تا در محیط علمی فراهم شده، با استعانت از پروردگار متعال بتوانند در طول تحصیل خود اوقاتی پر‌بار و آینده‌ای روشن را رقم زنند. از آنجایی که یکی از اهداف اعضای هیئت علمی دانشکده علوم ریاضی کمک به تحقیقات برون‌سازمانی است، این دانشکده در ارائه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و ارتباط با مراکز صنعتی نیز خدمت رسانی می‌کند. اساتید ریاضی شهید بهشتی

8- دانشکده و مدرسین ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان https://mathdept.iut.ac.ir/

دانلود رایگان نمونه سوال امتحانی و جزوات آموزشی ریاضی دانشگاه

مشاهده اساتید و توضیحات گروه ریاضی محض https://mathdept.iut.ac.ir/fa/research-group/508

گروه ریاضی محض در دی ماه 1392 رسماً در دانشکده علوم ریاضی تاسیس و در کنار گروه های آمار و ریاضی کاربردی به عنوان یکی از  گروه های آموزشی دانشکده علوم ریاضی به فعالیتهایش ادامه داد. این گروه با برخورداری از 16 عضو هیات علمی (2استاد - 4 دانشیار - 10 استادیار) در شاخه های مختلف، اکنون یکی از فعال ترین گروه های ریاضی محض کشور است.

9- دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت در ویکی پدیا برای مشاهده توضیحات اینجا کلیک نمائید. دانشکدهٔ ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران در بدو تأسیس به عنوان یکی از گروه‌های دانشکدهٔ علوم فعالیت داشت. با توسعهٔ دانشگاه، گروه ریاضی در سال ۱۳۶۳ خ. اقدام به تأسیس رشتهٔ ریاضی با دو گرایش محض و کاربردی نمود. در سال ۱۳۶۸ خ. با پذیرش ۱۱ دانشجو در گرایش محض و در سال ۱۳۶۹ خ. با پذیرش ۶ دانشجو در گرایش کاربردی به فعالیت خود را در دورهٔ کارشناسی ارشد نیز توسعه داد. در سال ۱۳۶۸ خ. مقدمات ارتقای گروه ریاضی به دانشکدهٔ ریاضی آغاز شد و در سال ۱۳۷۳ خ. بر طبق قوانین دانشگاه، گروه ریاضی صلاحیت تبدیل به دانشکده را کسب نمود. در همین سال دانشکدهٔ ریاضی اقدام به پذیرش ۹ نفر دانشجو در مقطع دکتری در دو گرایش محض و کاربردی نمود. در سال ۱۳۷۹ خ. همزمان با گسترش دانشکده‌های ریاضی داخل کشور این دانشکده تلاشی را برای تأسیس گروه آمار و گروه علوم کامپیوتر آغاز کرد که در سال ۱۳۸۴ خ. این امر تحقق یافت و کار خود را با پذیرش ۱۲ دانشجو در مهر ۱۳۸۵ خ. آغاز کرد.

10- دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تبریز http://mathematic.tabrizu.ac.ir/fa اولین گروه از دانشجویان ریاضی دانشگاه تبریز در مهر ماه 1330 به این دانشگاه وارد شدند، این دانشجویان پس از یک سال تحصیل به علت عدم وجود استاد و امکانات لازم به دانشسرای عالی تهران منتقل گردیدند، از این دانشجویان میتوان به افرادی همچون باقر اردبیلی، حسین ملک فام، علی اشرف شادپور، علی ابری، علی اصغر صدیق اشاره نمود ضمناً لازم به یاد آوری است که در این زمان مرحوم پروفسور هشترودی ریاست دانشگاه تبریز را بر عهده داشتند. دانشکده علوم در سال 1375 به چهار گروه آموزشی (ریاضی محض، ریاضی کاربردی، آمار، علوم کامپیوتر) منشعب گردید و در حال حاضر دانشکده علوم ریاضی نیز فعالیتهای آموزشی و پژوهشی خود را در این چهار گروه با همکاری 60 نفر عضو هیات علمی، 477 دانشجو در مقطع کارشناسی، 263 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و 117 دانشجو در مقطع دکتری، ادامه می‌دهد.

11- دانشکده علوم ریاضی دانشگاه مازندران : http://math.umz.ac.ir/ گروه ریاضی که از این پس در دو گرایش محض و کاربردی به فعالیت هایش ادامه می داد در سال 1376 اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد نمود. با توجه به توانایی های بالقوه ای که در گروه وجود داشت دانشگاه مازندران توفیق تربیت دانشجویان دوره دکتری ریاضی را از سال 1381 یافت. در کنار تلاش های انجام یافته در گروه ریاضی، گروه آمار فعالیت های مستقل خود را با عنوان رشته آمار از سال 1381 آغاز نمود. این گروه از سال 1384 موفق به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد گردید. علاوه بر گروه های مذکور، گروه علوم کامپیوتر از سال 1383 با پذیرش دانشجو گامی موثر در توسعه کاربردهای ریاضی برداشت.

12- دانشکده علوم ریاضی دانشگاه کاشان https://math.kashanu.ac.ir/fa

13- دانشکده و اساتید ریاضی دانشگاه شهرکرد https://www.sku.ac.ir/Faculty/Mathematical دانشکده علوم ریاضی از سال ۱۳۹۰ به عنوان  یک دانشکده تأسیس شد. هسته اولیه این دانشکده بعنوان گروه ریاضی در سال ۱۳۷۱ با پذیرش دانشجوی ریاضی شروع به فعالیت کرده است، این دانشکده در حال حاضر دارای حدود ۵۷۵ دانشجو است که شامل دانشجویان دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

14- دانشکده علوم ریاضی فردوسی مشهد https://mathstat.um.ac.ir/index.php?lang=fa گروه آموزشی ریاضی شامل 36 نفر کادر علمی می باشد و در رشته های ریاضی محض و ریاضی کاربردی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد . کاربردی : دانشجویان ریاضیات کاربردی در طول دوره چهارساله تحصیل خود برای اخذ مدرک کارشناسی ، 136 واحد درسی را می گذرانند . این دانشجویان روشهای تحلیل مسایل واقعی در زندگی روزمره را با استفاده از تکنیک های ریاضی به منظور بهبود و بهینه سازی عملکردشان فرا می گیرند . همچنین دروس پیشنهادی برای دانشجویان این دوره آنان را به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آماده می کند .

15- دانشکده ریاضی و اساتید ریاضی دانشگاه صنعتی شیراز http://math.sutech.ac.ir/ دانشکده ریاضی در اردیبهشت ماه ۱۳۸۳ به عنوان یکی از گروه های آموزشی دانشکده علوم پایه دانشگاه صنعتی شیراز با هدف فعالیت در زمینه های مختلف کاربردی مورد نیاز جامعه رسماً شروع به فعالیت نمود. در راستای تحققق اهداف ریاضیات در سطح عالی و گسترش مرزهای دانش، این دانشکده از همان ابتدا اقدام به راه اندازی دوره کارشناسی ارشد نمود. به منظور گسترش پژوهش های بنیادی و با هدف تأمین اعضای هیأت علمی دانشگاه های کشور، در بهمن ماه ۱۳۸۹ اقدام به پذیرش دانشجوی دکتری ریاضی نمود.

16- دانشکده ریاضی دانشگاه دامغان http://math.du.ac.ir/ هم اکنون این دانشکده دارای سه گروه ریاضیات و کاربردها، علوم کامپیوتر و آمار می باشد. همچنین تعداد 29 عضو هیات علمی در دانشکده در حال تدریس و تحقیق بوده و تعداد 837 دانشجو  در 3 رشته کارشناسی و 3 رشته کارشناسی ارشد ( ریاضی محض، کاربردی و علوم کامپیوتر)  و 2 رشته دکترا ( ریاضی محض و کاربردی ) مشغول به تحصیل می باشند. همچنین تعداد 4 کارمند در زمینه امور هماهنگی آموزشی و یا به عنوان کارشناس در دانشکده فعالیت می نمایند. دانشکده ریاضی در پردیس 1 و در ساختمان خوارزمی واقع شده است.

چگونه ریاضی دانشگاه را بخوانیم؟

17- دانشکده ریاضی خوانسار در سایت وزارت علوم. برای مشاهده توضیحات بر روی این لینک کلیک کنید.

18- دانشکده ریاضی دانشگاه سمنان: http://msc.semnan.ac.ir/ ریاضیدانان و ریاضی کاران بسیاری در تاریخ علم کشورمان خدمات ارزنده ای در جهت پیشبرد جهانی علوم و توسعه ریاضی در ایران عزیزمان انجام داده اند که نام آن ها را در تاریخ علم ایران و جهان جاودانه کرده است. از خوارزمی و خیام و غیاث الدین جمشید کاشانی گرفته تا حسابی و هشترودی و شهریاری در کنار صدها ریاضیدان برجسته ایرانی در حال و گذشته این مرزو بوم که در معتبرترین دانشگاههای دنیا مشغول کار بوده و هستند. در این میان نام هایی چون لطفی عسگرزاده وجود دارند که نظریه پردازی های او در تمام علوم نفوذ کرده و تاریخ علم دنیا دانشمندی با این تعداد ارجاع به نظریاتش کمتر به خود دیده است.عبارت کلیدی: استاد ریاضی، تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه، مدرسین ریاضی، هیات علمی ریاضی

منبع: 

ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210750
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X