تدريس خصوصي
تدریس ریاضی
اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی نهم، ریاضی پایه هشت و یا ریاضی در هر مقطع دیگری به ارائه خدمات نیاز دارید ...
اگر در جستجوی یک سایت عالی و پربازدید برای ثبت آگهی و درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی هستید ....
اگر می خواهید در زمینه اموزش و تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه فعالیت داشته باشید و درآمد خوبی کسب کنید...
اگر در زمینه هزینه، نرخ و قیمت تدریس خصوصی ریاضی سول دارید ...
چنانچه در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی ششم ابتدایی، تدریس خصوصی ریاضی هفتم در تهران، تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان، تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی، تدریس خصوصی هندسه، حسابان، جبر و احتمال، آمار و ... به ارائه خدمات نیاز دارید ...
در هر صورت، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اساتید تدریس خصوصی ریاضی

مشاهده موارد زیر هم در این زمینه می تواند مفید باشد.

(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در تدریس و کسب درآمد بالا از تدریس
چگونه از تدریس خصوصی دروس دانشـگاهی درآمد بالایی کسب کنیم؟ -اگردانشجو هستید و در زمینه آموزش و تدریس دروس تخصصی رشته خودتان و یا در زمینه آموزش ریاضیات و فیزیک دانشـگاهی، زبان عمومی و تخصصی دانشگاه و ....سابقه کار دارید و یا می خواهید در این زمینه فعالیت خودتان را شروع کنید ویا فارغ التحصیل شده اید و به تدریس خصوصی و گروهی دروس دانشـگاهی علاقه مند هستید، در هر صورت در ادامه نکاتی ذکر می شود که با توجه کردن بهآنها می توانید از تدریس دروس دانشگاه درآمد خوبی بدست آورید. .... برای مطالعه بیشتر در این زمینه بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

چگونه از تدریس خصوصی دروس دانشگاهی درآمد بالایی کسب کنیم؟

حتما بخوانید: کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی: تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

چگونه در تدریس خصوصی موفق باشیم و درآمد بالایی کسب کنیم؟ کلیک کنید

موفقیت در تدریس

یادگیری بهتر دروس دانشگاهی: سعی کنید در کلاسهای خودتان به صورت کامل حاضر باشید. در دانشگاه بعضی از اساتید در کلاس حضور غیاب انجام می دهند و بعضی دیگر نه. در هر حال شما سعی کنید در کلاسها به صورت کامل حاضر باشید. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که در این کلاسها حضور شما نباید فقط حضور فیزیکی باشد بلکه باید سعی کنید با تمام وجود برای یادگیری تلاش کنید و بر روی مباحثی که ارائه می شود تمرکز کنید تا درس را خوب یاد بگیرید. در کلاس جزوه بنویسید و هر سوالی که برایتان پیش امد بپرسید. کتابهای مرجع که معمولا در مقطع دانشگاه معرفی می شود به صورت کامل تدریس نخواهد شد. بنابراین، حضور در کلاس برای اطلاع از مهمترین مطالب مورد نظر استاد خودتان و برای نوشتن جزوه خوب کاملا مهم است.

ادامه مطلب


اگردر جستجوی بهترین سایت آموزش و تدریس دروس عمومی و تخصصی دانشگاه هستید .... اگر می خواهید کاملترین لیست مدرسین و اساتید فعال در زمینه آموزش دروس دانشگاهیرا مشاهده کنید ... چنانچه قصد دارید در زمینه تدریس دروس دانشگاهی فعالیتداشته باشید و در بزرگترین سایت آموزش ایران عضو شوید و شاگرد جذب کنید ... در هر صورت بر روی لینک زیر کلیک کنید:


بهترین سایت آموزش و تدریس دروس عمومی و تخصصی دانشگاه

مطالعه کنید: بهترین روش تدریس در دانشگاه و آموزش دروس دانشگاهی

چنانچه قصد دارید زبان انگلیسی تدریس کنید و موفق باشید مطالعه موارد زیر هم می تواند مفید باشد.

کلیک کنید

نحوه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، چگونگی مدرس زبان موفقی باشیم؟

اگر می خواهید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در امتحانات موفق شوید مطالعه مقالات زیر می تواند مفید باشد.

موفقیت در امتحانات با کلاس‌های تدریس خصوصی

چگونه با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در درس و تحصیل موفق تر باشیم؟


برای موفقیت در تدریس فیزیک وکسب درامد بالا از این درس، علاوه بر خوب و مفهومی تدریس کردن عوامل دیگریهم مهم هستند. هر چند که خوب تدریس کردن و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان در اولویت اول قرار دارد و اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند دوباره با شما کلاس برخواهند داشت و در نتیجه تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد، ولی به هر حال موارد دیگری هم در موفقیت در تدریس موثر است. به عنوان مثال باید در زمینه جذب شاگرد هم خوب عمل کنید. می توانید باآموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس فیزیک اعلام آمادگی نمائید. و یا خودتان به صورت مستقل تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید.  بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید: نکته دیگری که برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصیباید در نظر داشته باشید این است که بر دروس تدریسی خودتان به صورت کامل مسلط باشید. برای موفقیت در کار تدریس فقط بلد بودن درسها مهم نیست بلکه باید قدمهای بیشتری بردارید و بر دروس تدریسی خودتان به صورت کامل مسلط باشید. این تسلط شما در نحوه تدریس شما و حتی کلماتی که برای انتقال مفاهیمانتخاب می کنید خودش را نشان خواهد داد و شاگردهای شما این مطلب را درک خواهند کرد. اگر بر دروس تدریسی خودتان به صورت کامل مسلط باشید حین تدریس به جای اینکه به مطلبی که دارید ارائه می کنید فکر کنید، حواستان به نحوه ارائه مطالب خواهد بود و در نتیجه کلاس مفیدتری خواهید داشت. در کلاسهای گروهی مدرسه و دانشگاه و در کلاسهای تدریس خصوصی، وقتی که بر درس مسلط باشید، در زمان کمتری حجم بیشتری از مطالب را با کیفیت بالاتر ارائه خواهیدکرد و شاگردهای راضی تری خواهید داشت.

راهکار دیگری که وجود دارد این است که کلاس را به گروههای 5 نفره تقسیم بندی کنید و هر جلسه در حد 10 دقیقه از یکی از گروهها بخواهید که مطالب جلسه قبل را برای کلاس ارائه کند تا درس مرور شود. بحثهایی را که ارائه می کنید تا جایی که وقت بهشما اجازه می دهد باز کنید. اگر بحثهای فشرده ای دارید که باید ارائه شود بخش از کلاس را کامل تدریس کنید و هر وقت دیدید کلاس حالت خسته کننده پیدا کرده است ان را به حالت سوال و جواب تبدیل کنید. از شاگردهایتان توضیح بخواهید و سوال بپرسید. وقتی از یکی از شاگردهایتان سوال می پرسید بقیه افراد حاضر در کلاس هم حواسشان را جمع تر خواهند کرد. خود همین سوال پرسیدنو توضیح خواستن باعث می شود کلاس متنوع تری داشته باشید و در نهایت تعداد بیشتری از شاگردهای شما درس را یاد بگیرند و خوب متوجه شوند. در ضمن، وقتی بخش از اداره کلاس را به عهده خود شاگردهایتان می اندازید، خودتان کمتر خسته می شوید و برای ارائه مطالب انرژی بالاتری خواهید داشت.

در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی متکلم وحده نباشید:در نظر گرفتن این نکته هم برای موفقیت در تدریس بسیار مهم است. هر چه بیشتر کلاسهای شما دو طرفه باشد و از حالتی که فقط خودتان حرف بزنید و همه گوش بدهند بیشتر فاصله بگیرد، کلاس فعال تر و پویاتر بوده و برای شاگردهایتان مفیدتر و پربارتر خواهد بود. در حالتی که فقط خودتان حرف بزنیدو بخواهید مطالب را به صورت یک طرفه ارائه نمائید، بعد از مدتی کلاس خسته کننده خواهد شد. اما در صورتیکه شاگرد یا شاگردهایتان را در ارائه مطالب مشارکت دهید کلاس جذابتر و مفید تر خواهد بود. می توانید از شاگردهایتان حین تدریس سوال بپرسید و یا بعضا از انها بخواهید بخشی از درس را ارائه کنند. برای حل تعدادی از تمرینات و مثالها از شاگردهایتان بخواهید که پای تخته بیایند و خودشان این کار را انجام دهند. می توانید هر جلسه موضوعی را انتخاب کنید و یک ربع روی آن به صورت گروهی بحث کنید.

تمرین بدهید و حل تمرینات و مسائل را بخواهید:بخش مهمی از کار تدریس ارزیابی است. شما اگر از اول ترم تا آخر ترم درس بدهید و بسیار خوب هم تدریس کنید اما اگر ارزیابی نداشته باشید نمی دانید ومتوجه نخواهید شد که آیا شاگردهای شما درس را متوجه شده اند یا نه. شما باید ارزیابی از میزان یادگیری شاگردهایتان داشته باشید تا هم میزان یادگیری آنها را بسنجید و هم نحوه تدریس خودتان را آزمایش کنید. اگر میزان یادگیری اکثریت حاضر در کلاس خوب نیست احتمالا شما باید در نحوه تدریس خودتان تجدید نظر کنید. ساده ترین ارزیابی که به شما دید می دهد و می توانید از ان برای اصلاح نحوه تدریس خودتان استفاده کنید همان سوال پرسیدن در کلاس حین تدریس است. هم کلاس متنوع تر خواهد شد، هم همه ی افراد حاضر درکلاس بیشتر حواسشان را جمع خواهند کرد و هم متوجه خواهید شد که مطالب ارائه شده قابل فهم بوده است یا نه. نوع دیگر ارزیابی ارائه تمرین به شاگردهایتان است و اینکه حل تمرینات را از آنها بخواهید و حتی نمره ای برایآن در نظر بگیرید. حل تمرین و مسئله و مرور درس در طول ترم برای یادگیری آن ضروری است. اگر تنها ارزیابی همان امتحان پایان ترم باشد بیشتر افراد حاضر در کلاس در پاس کردن و یادگیری درس موفق نخواهند بود. شاگردهای شما وقتی درس را خوب یاد می گیرند که همزمان با برگزاری کلاسها خودشان درس بخوانند و تمرین حل کنند. پس ارزیابی و تمرین دادن را فراموش نکنید.

متمایز باشید و غیر قابل جایگزین:مطالب ارائه شده در بخشهای قبل کاملا مهم است. خوب است برای موفقیت در تدریس دروس تدریسی را با دقت انتخاب کنید که هم پرمتقاضی باشند و هم خودتانبه آن دروس علاقه داشته باشید. بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید و روشهایمختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و در ضمن با ارائه تدریس عالی و پشتیبانی وحمایت کامل از شاگردهایتان سعی کنید شاگردهایتان را حفظ نمائید. اما علاوهبر این موارد بحث دیگری که باید بسیار به آن توجه کنید و اگر آن را مد نظرقرار دهید شاید بتوان گفت جزو 10 درصد مدرسین برتر خواهید بود این است که سعی کنید با ایجاد تمایزهای مثبت کاری کنید که غیر قابل جایگزین شوید. به عنوان توضیح بیشتر، شما باید ویژگیهای بارز و خاص و مثبتی در خودتان ایجاد کنید به گونه ای که در کمتر مدرس تدریس خصوصی ای این ویژگیها را بتوان پیداکرد و در نهایت این منجر شود به اینکه شاگردهای شما حتی فکر اینکه بخواهندبا مدرس دیگری کلاسهای خودشان را هماهنگ کنند به ذهنشان خطور نکند.

تسلط بر دروس تدریسی و جلسه اول کلاس:در کلاسهای تدریس خصوصی سعی کنید در حداقل زمان بیشترین مقدار مطلب را ارائه کنید. این اتفاق وقتی می افتد که خودتان بر درس کاملا مسلط باشید. جزوه کلاسی بهترین منبع برای استفاده در کلاسهای تدریس خصوصی است. چون در این کلاسها هدف آمادگی برای امتحان است (معمولا) بهتر است از همان جزوه خوددانش آموز یا دانشجو استفاده کنید. همانطور که گفته شد سعی کنید با تسلط کامل در کلاس درس حاضر شوید. خصوصا جلسه اول تدریس بسیار مهم است. در جلسه اول تدریس شما ارزیابی خواهید شد. اگر بهترین مدرس شهر هم باشید در صورتیکهدر جلسه اول نتوانید سوالی را پاسخ دهید (ممکن است در آن لحظه راه حل به فکر شما نرسد یا به هر دلیل دیگری) به احتمال زیاد کلاسها کنسل خواهد شد. بسیاری از والدین روی معلم خصوصیفرزندانشان بسیار حساس هستند و خصوصا جلسه اول با حساسیت بالا کلاس را دنبال می کنند. در جلسه اول باید کلاس را کنترل کنید. اگر سوالی پرسیده شد وجواب را در آن لحظه ندانستید، سعی نکنید روی راه حل فکر کنید و شاگرد شما منتظر بماند در حالیکه شما در تلاش هستید حواب را پیدا کنید. سراغ بحث دیگری بروید. بگویید که حالا این را بعدا بررسی خواهیم کرد. هدف سرکار گذاشتن شاگردتان نیست. به هر حال شما باید جلسه را مدیریت کنید و هیچ نشانیاز ضعف نداشته باشید. محکم و بلند تدریس کنید. مباحثی را که مسلط هستید ازجنبه های مختلف توضیح دهید. مفهومی و عمقی درس را ارائه کنید و جلسه اول میخ را محکم بکوبید. هدف این است که در جلسه اول مسلط خودتان را نشان دهید.البته سعی کنید مسلط باشید و به صورت واقعی کلاسها شما مفید باشد. مواردی که گفته شد به این خاطر است که به خاطر پاسخ ندادن شما به یک سوال کوچک که ممکن است در آن لحظه جواب به ذهنتان نرسد کلاسها کنسل نشود.

8 نکته کلیدی برای موفقیت در کلاسهای تدریس خصوصی - برای موفقیت در کلاسهای تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.

1- قبل از کلاس اگر بر مطلب تسلط ندارید آن را مطالعه کنید.

2- سر وقت در کلاس حاضر باشید.

3- در کلاس جدی باشید و در عین حال سعی کنید کلاس خسته کننده ای نباشد.

4- حین توضیح درس از شاگردتان سوال بپرسید و او را هم در مباحث و توضیحات دخیل کنید.

5- برای جلسات تدریس بعد سوال و تمرین داده و با جدیت حل آنها را بخواهید.

6- کمی بیشتر در کلاس درس بمانید (به نسبت آنچه از قبل تعیین کرده بودید).

7- درس را از دید دانشجو و دانش آموز دیده و طوری توضیح دهید که کامل متوجه شود.

8- در کلاس درس به اندازه کافی تمرین و مثال حل کنید.

همانطور که می دانید، تفاوت جلسات تدریس خصوصی با جلسات تدریس گروهی در این است که در جلسات تدریس خصوصی چون مدرسقرار است تنها به یک نفر درس بدهد، در این جلسات می تواند مطالبی که در کلاس ارائه می کند را به تناسب وضعیت تحصیلی دانشجو یا دانش آموز انتخاب کند و کلاس مفیدتری را برای او فراهم نماید. این یک مزیت مهم برای جلسات تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای گروهی است.

بنابراین، برای موفقیتدر تدریس در مرحله اول باید خودتان مطلب را خوب بلد باشید. برای موفقیت بیشتر در تدریس میزان تسلطتان بر بحث را بالاتر ببرید. بیشتر مطالعه کنید وروی نحوه بیان خودتان هم دقت کنید. مطلب را از دید شاگردتان ببینید و وسط کلاس به صورت مرتب از او بخواهید توضیح دهد. به این ترتیب متوجه خواهید شد که آیا مطلب را خوب فهمیده است یا نه.

درسهایی را تدریس کنیدکه بر آنها مسلط هستید. با گذشت زمان سعی کنید بر درسهای تدریسی خودتان مسلط تر شده و کیفیت کارتان را افزایش دهید. از انتظاری که از شما می رود عبور کنید. کار اضافه انجام دهید و به بهترین شکل عمل کنید. هر چه خاصتر شوید و جایگزین کردن شما مشکل تر باشد درآمدتان افزایش می یابد.

با تسلط کافی بر درس در جلسات تدریس خصوصی حاضر شوید:همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شد، سعی کنید قبل از حضور در جلسات تدریس و تدریس خصوصی آمادگی لازم را برای ارائه درس در خودتان ایجاد کنید. حتی اگر درس را چندین بار ارائه کرده اید یک مرور ساده می تواند به تسلط بهتر شما بر درس کمک زیادی بکند. در جلسات تدریس خصوصی در صورت امکان جزوه خود دانشجو یا دانش آموز را بگیرید و قبل از شروع جلسه بعدی تدریس نگاهی بهآن بیاندازید. می توانید مسائل و تمرینات جدیدی آماده کنید و با مرور درس سرعت ارائه آن در جلسات تدریس خصوصی را هم افزایش دهید.

دراین بخش ویژگیهای بهترین مدرسین تدریس خصوصی و مدرسان موفق مورد بررسی قرار می گیرد. مدرسان موفق کاملا بر دروس تدریسی خودشان مسلط هستند. این مدرسان تعداد محدودی درس تدریس می کنند ولی در عوض همان دروس را بسیارعالی تدریس می نمایند. کسانی که در تدریسموفق هستند دروس تدریس خودشان را مرتبا مطالعه کرده و تسلط خودشان را حفظ می کنند. این مدرسان کار اضافه انجام می دهند و شاگردهای خودشان را شگفت زده می کنند. کتاب به انها هدیه می دهند. جزوه و نمونه سوال به شاگردانشان می دهند و شاگردهای خودشان را به صورت مداوم حمایت می کنند. مدرسین و معلمین موفق سر وقت در کلاس تدریس حاضر می شوند. این مدرسین اگر لازم باشد کمی اضافه تر هم می مانند.


در کلاسهای تدریس خصوصی معلمو مدرس باید در مرحله اول کار سعی کند شناخت کاملی از شاگرد خود پیدا کند.جلسه اول تدریس خصوصی همانطور که در مطالب قبلی هم گفته شد بسیار مهم بودهو بر روی نحوه تدریس معلم در کلاس و جلسات تدریس خصوصی موثر است. در جلسه اول تدریس خصوصی معلم باید از شاگرد خود، حین تدریس، سوالاتی بپرسد تا با سطح علمی او و همچنین با میزان معلومات شاگردش آشنا شده و کلاس خودش را به گونه ای با او هماهنگ کند که در نهایت شاگرد او راضیبوده و در امتحانات هم نتیجه خوبی بگیرد و در عین حال درس را هم به خوبی فرا بگیرید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم مدرس، استاد و معلم باید به صورت کلی تری این روش را در نظر بگیرند. به این معنی که در کلاس تدریسدر جلسات اول تدریس و یا در طول ترم سوالاتی پرسیده شود که سطح کلی کلاس مشخص شده و در ادامه مدرس و استاد خودش را با سطح متوسط کلاس هماهنگ کند. در کلاسهای گروهی به نسبت کلاسهای تدریس خصوصی نمی توان کاری کرد که همه راضی بوده و همه شاگردان درس را یاد بگیرند. به هر حال بعضی از دانش آموزانو دانشجویان خودشان درس نمی خوانند و به مطالب اهمیت نمی دهند. البته معلمو مدرس می تواند تا جایی که ممکن است با ایجاد یک فضای خوب در کلاس درس و جلسات تدریس و تدریس خصوصی باید کاری کند که مباحث برای همه مفید باشد. یک راه حل خوب این است که در بعضی از بخشهای کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی حالتپرسش و پاسخ به کلاس درس داده شود. به این معنی که معلم، استاد و مدرس از دانش آموزان و شاگردانش سوال بپرسد و آنها را هم وارد بحث کند. به این ترتیب همه حواسشان را به یادگیری درس معطوف می کنند.


- کلاسهای خصوصی را متنوع برگزار نمائید: درکلاسهای تدریس خصوصی فقط تدریس نکنید. هر از چند گاهی تمرین حل کنید. بعضااز شاگردهایتان سوال بپرسید و اجازه دهید خودشان درس را توضیح دهند. مثلا می توانید از آنها بخواهید فلان مبحث را تا جلسه بعد بخوانند و جلسه بعد بهصورت کامل برای شما توضیح دهند. هم کلاس متنوع خواهد بود، هم یادگیری انهارا چک می کنید و هم کاری کرده اید که در بین کلاسهای تدریس خصوصی درس بخوانند. کلاسهای خودتان را جذاب و پر محتوا برگزار نمائید.

- در کلاسهای خصوصی متکلم وحده نباشید: به هر میزان کلاس شما از حالتی که فقط شما حرف بزنید دورتر شود و شاگرد یا شاگردهای شمادر برگزاری کلاس مشارکت بیشتری داشته باشند، بازدهی کلاسها هم بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر شما فقط خودتان حرف بزنید هیچ دیدی به نسبت میزان یادگیری شاگردهایتان نخواهید داشت و کلاسها خسته کننده خواهد بود. اما اگر شاگردهایتان را وادار به حرف زدن کنید هم کلاس جذابتر خواهد بود و هم شما از حرفهای آنها میزان یادگیریشان را خواهید فهمید. حین تدریس سوال به پرسیدو به توضیحات شاگردهایتان گوش دهید. مطالعه کنید:
موفقیت در تدریس به چه عواملی بستگی دارد؟

با توجه به مطالب ارائه شده، برای افزایش بازدهی کلاسهای تدریس خصوصی تسلطخودتان را بر درس های تدریسی افزایش دهید. دروسی را تدریس کنید که به آنهاعلاقه دارید. کلاسهای نزدیک خودتان را قبول کنید و تعداد منطقی کلاس در روز برگزار کنید. پشتیبان و مشاور شاگردهایتان باشید و به انها تمرین و مسئله بدهید. در کلاسهای تدریس خصوصی از شاگردهایتان توضیح بخواهید و ارزیابی را فراموش نکنید.

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت خودتان را آغاز کنید و یا گسترش دهید، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) که بزرگترین وپربازدیدترین سایت تدریس ایران است ثبت نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر دراین زمینه این مقاله را بخوانید.

منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها :
راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس، درامد بالای شغل تدریس خصوصی
راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس، درامد بالای شغل تدریس خصوصی و ... در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.  خوب تدریس کنید. اگر کیفیت کلاسهایتان را بالا ببرید، بعد از مدتی تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد. به این ترتیب درآمد شما افزایش پیدا می کند.
آگهی تدریس خودتان را در وب سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین سایت تدریسایران است. با ثبت آگهی در این وب سایت آگهی شما در معرض دید بازدید کنندگان و متقاضیان تدریس قرار خواهد گرفت. برای گرفتن نتیجه بهتر آگهی خودرا به حالت ویژه ثبت نمائید. بسیاری از مدرسینی که آگهی ویژه ثبت نموده اند، آگهی خودشان را برای بیش از 10 بار تمدید نموده اند.

راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی

کار اضافه انجام دهید. به شاگردانتان نمونه سوال امتحانی، جزوات خلاصه و کتابهای آموزشی بدهید. کمی بیشتر در جلسات تدریسبمانید. پیگیر نتیجه گرفتن آنها باشید و برایتان موفقیت آنها مهم باشد. بهاین ترتیب از دیگران متمایز می شوید و پله های ترقی را طی می کنید. 
پشتیبان شاگردهای خودتان باشید. درهر زمینه ای که لازم است از شاگردهای خودتان حمایت کنید. در ایام امتحاناتخصوصا حمایت بیشتری لازم است. به نتیجه گرفتن شاگردانتان علاقه مند بوده وپیگیر آن باشید. اگر شاگردهای شما حس کنند که شما واقعا برایتان نتیجه گرفتن انها مهم است و در این راه تلاش می کنید، به سختی مدرس دیگری را جایگزین شما خواهند کرد.
با شاگردهای خودتان در تماس باشید.همانطور که گفته شده پشتیبانی و حمایت شما از شاگردانتان یکی از عوامل مهمموفقیت در کار تدریس و کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی است. در ایام امتحانات با شاگردهای خودتان در تماس باشید و پیگیر امتحانات آنها باشید. بعد از امتحانات هم نتیجه امتحان را پیگیری کنید.
خوب نتیجه بگیرید:هدف نهایی شما از برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی باید این باشد که شاگرد شمانتیجه خوبی بگیرد. به صورت رفع تکلیفی تدریس نکنید. فقط به دنبال این نباشید که پول خودتان را بگیرید و بروید بلکه سعی کنید به هر ترتیبی که شدهدر طول ترم شاگرد یا شاگردهایتان را به گونه ای هدایت و راهنمایی کنید که در نهایت نتیجه مطلوب را بگیرند. در جلسات تدریس و در خارج از جلسات تدریس خصوصیهم به آنها مشاوره و راهنمایی بدهید. برای شاگردانتان برنامه ریزی کنید. از انها امتحان بگیرید و نتیجه را بهبود بدهید. بین جلسات تدریس به آنها تمرین و مسئله بدهید و در جلسات بعدی تدریس حل را از آنها بخواهید.
کلاسهای تدریس خصوصی ای را بردارید که به محل سکونت شما نزدیکتر باشد تا اکثر وقت شما برای رفت وآمد تلف نشود و در طول روز بتوانید کلاسهای بیشتری داشته باشید.
اگر در یک روز چند کلاس تدریس خصوصیدارید، مواردی را که به هم نزدیک هستند در زمان یکسانی برگزار نمائید (مثلا صبح شنبه) تا زمان زیادی بین کلاسها و برای رفت و آمد از شما گرفته نشود. کلاسهای دو نفره و سه نفره برگزار کنید که هم برای شاگردهایتان بهتر خواهد بود و هم درآمد شما بیشتر خواهد شد.
اهکار دیگری که وجود دارد این است که با سایر مدرسین در ارتباط باشید و هم شما به آنها شاگرد معرفی نمائید و هم از آنها شاگرد بگیرید. فرض کنید که شما تدریس ریاضیانجام می دهید و یکی از شاگردهای شما علاوه بر ریاضی در درس فیزیک هم اشکال دارد. می توانید برای تدریس فیزیک این شاگردتان را به یکی از مدرسهایفیزیک معرفی کنید و در عوض هر وقت شاگردهای ایشان به مدرس ریاضی نیاز داشتند، ایشان هم شما را معرفی خواهد کرد. به این ترتیب می توانید تعداد شاگردهای خودتان را بیشتر و بیشتر کنید و از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب نمائید.
به تدریج کیفیت کار و در ادامه هزینه کلاسهای خصوصی خودتان را افزایش دهید.اگر خوب تدریس کنید و شاگردهای شما نتیجه مناسبی بگیرند ترمهای بعد هم با شما تماس گرفته و می توانید مبلغ بالاتری را برای کلاسهای خودتان مطالبه نمائید. به این ترتیب با داشتن تعداد شاگردهای ثبت هم درامد شما افزایش می یابد. باید آنقدر خوب عمل کنید و خوب نتیجه بگیرید که جایگزین کردن شما سختباشد. اگر جایگزین کردن شما سخت باشد، شاگردهای شما حاضر خواهند بود مبلغ بالاتری هم برای کلاسهای خصوصی شما پرداخت نمایند. دروسی را تدریس کنید که متقاضی بیشتری دارد. به عنوان مثال تدریس خصوصی ریاضی، تدریس زبان، فیزیک، شیمیو ... تعداد متقاضیان بالاتری دارد. با فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس پرمتقاضی احتمال جذب شاگرد و کسب درآمد شما از کار تدریس بیشتر خواهد شد. البته ممکن است شما بعضی از دروس تخصصی رشته خودتان را تدریس کنید که افرادکمتری قادر به تدریس آنها هستند و به این ترتیب هم از کار تدریس پول خوبی در بیاورید. کارت خودتان را به شاگردهایتان بدهید.برای گسترش کار خودتان در زمینه تدریس خصوصی و افزایش تعداد شاگردهایتان وافزایش درامد خودتان از تدریس خصوصی، کارت خودتان را به شاگردهایتان بدهیدو از آنها بخواهید در صورتیکه یکی از فامیلها، آشنایان و یا دوستانشان به خدمات تدریس خصوصی نیاز داشتند کارت را به ایشان بدهند. البته در صورتیکه کار شما و کیفیت جلسات تدریس خصوصی شما خوب باشد، این اتفاق به صورت اتوماتیک می افتد ولی به هر حال ممکن است شماره تماس شما فراموش شود و با دادان کارت خودتان می توانید شاگردهای بیشتری جذب کنید. حتی می توانید بعضیاز تمرینها و خلاصه نویسیهای مهم را در برگه هایی به شاگردانتان بدهید که در سربرگ آن شماره تماس و اطلاعات تماس خودتان ثبت شده است. درآمد مدرسین تدریس خصوصی:همانطور که گفته شد، درآمد مدرسین تدریس خصوصی مقدار ثابتی ندارد. در مرحله اول به خود مدرس بستگی دارد. بعضی از مدرسین با سابقه و مجرب ممکن است بیش از 10 یا 20 برابر یک مدرس تازه کار درامد داشته باشند. بعضی از مدرسین برای یک جلسه تدریس خصوصی 1 ساعت و نیم مبلغ 20 هزار تومان را ممکن است دریافت کنند و تعدادی از مدرسین برای همان یک ساعت و نیم مبلغ 200 هزارتومان! درآمد مدرسین به عوامل مختلفی بستگی دارد. در شهرهای بزرگ چون توانمالی مردم بالاتر بوده و در کل هزینه ها هم بالاتر می باشد، درامد مدرسین وهزینه کلاسهای تدریس خصوصی هم بیشتر است. از طرفی درآمد مدرسین تدریس خصوصی به عواملی همچون سابقه تدریس مدرس، مدرک تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل ودروسی که تدریس می کند بستگی دارد. کیفیت کار تدریس مدرسین هم بر روی درآمد انها بسیار تاثیر گذار است. اگر شما خوب تدریس کنید و جایگزین کردن شما سخت باشد، قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین خواهید کرد. بنابراین اگر مدرسی درامد بالایی دارد در مرحله اول و در ابتدای کار همین ذهنیت و هدف را داشته است که درآمد بالایی کسب کند و در ادامه برای رسیدن به هدف خودش، کارهای لازم را انجام داه است.  اگر می خواهید از کار تدریس خصوصی درآمد خوبی کسب کنید باید به صورت جدی در این زمینه فعالیت داشته باشید و سعی کنید همه ی شاگردهایتان نتیجه بگیرند. هر چه میزان نتیجهگرفتن شاگردهایتان بیشتر باشد، درآمد شما هم از تدریس خصوصی افزایش می یابد. برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی به تدریج که تعداد شاگردهای بیشتری جذب کردید و تجربه و سابقه کار شما هم بیشتر شد، می توانید هزینه کلاسها را بالا برده و درامد خودتان را افزایش دهید. اگر خوب تدریس کنید و خوب نتیجه بگیرید و به کار تدریس متعهد باشید و پشتیبان و حامی شاگردهایتانباشید، شاگردهای شما با پرداخت هزینه بالاتر برای کلاسهای شما مشکلی نخواهند داشت و درآمد شما هم افزایش می یابد. راهکار دیگری که برای کسب درآمد بالاتر از تدریس خصوصی وجود دارد تشکیل کلاسهای نیمه خصوصی است که هم برای شاگردهای شما به صرفه تر است و هم درآمد بیشتری برای شما خواهد داشت.
برای جذب شاگرد روش های مختلفی وجود دارد که در مقالاتی که در بالا معرفی شد به صورت کامل این روشها توضیح داده شده است. به صورت خلاصه می توان گفت برای جذب شاگرد روشهایی مانند تماس با آموزشگاههای تدریس خصوصی و تقاضای شاگرد و کلاس، چاپتراکت و توزیع آن در محلات مورد نظر و یا در دانشگاهها و مدارس، تبلیغ در روزنامه و مجلات در زمینه تدریس خصوصی، ساختن یک وبلاگ برای خودتان و معرفی توانایی های خودتان در زمینه تدریس خصوصی درآن، تبلیغات در اینترنت و در سایتهای تبلیغاتی اینترنتی و خصوصی ثبت آگهی تدریسدر سایتهایی که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی فعالیت دارند (مانند سایت: ایران مدرس)،ارتباط با سایر مدرسین و معرفی شاگرد به آنها و گرفتن شاگرد از آنها، سپردن به شاگردهای فعلی خودتان که دوستان و همکلاسی هایشان را به شما معرفینمایند، اگر دانشجو هستید انجام تدریس خصوصی به همکلاسی های خودتان که در سطح تحصیلی پایینتری قرار دارند و .... وجود دارد. البته ممکن است روشهای دیگری هم برای پیدا کردن شاگرد خصوصی و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی وجود داشته باشد که در این بخش به آن اشاره نشده باشد. کلاسهای دور از محل سکونت خودتان را قبول نکنید: برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصیباید در طول روز بتوانید تعداد کلاسهای بیشتری داشته باشید. اگر کلاسهای با مسافت خیلی طولانی را قبول نکنید در روز می توانید 5 یا 6 جلسه کلاس خصوصی داشته باشید. در شهرهای بزرگ مانند شهر تهران قبول کردن کلاسهای خصوصی با مسافت طولانی دردسرساز خواهد شد و یک نصف روز را در ترافیک خواهیدماند.
دو جلسه تدریس خصوصی را یکی کنید:روش خوبی که برای افزایش تعداد جلسات تدریس خصوصی در روز وجود دارد و با استفاده از ان می توانید درآمد خودتان را افزایش دهید این است که برای شاگردهایتان دو جلسه را با هم برگزار نمائید. البته همه ی شاگردهایتان این را قبول نخواهند کرد. اگر می خواهید از این روش استفاده کنید، بین دو جلسه تدریس خصوصی یک ربع یا 20 دقیقه به شاگردتان استراحت بدهید تا بازدهی کلاسها کم نشود.
کلاس های نیمه خصوصی برگزار نمائید: راهکاردیگری برای افزایش درآمد شما از تدریس خصوصی وجود دارد. به جای کلاسهای خصوصی، کلاسهای نیمه خصوصی برگزار کنید. مثلا به جای جلسه ای 70 هزار تومانمی توانید کلاسها را دو نفره برگزار نموده و از هر نفر 50 هزار توان بگیرید. به این ترتیب هم قیمت کلاسها برای شاگردانتان پایینتر خواهد بود و هم در نهایت درامد شما از تدریس خصوصی بیشتر خواهد شد. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت کرده و درآمد کسب کنید، فرصت درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. با ثبت آگهی تدریس خصوصی در این وب سایت متقاضیان تدریس خصوصی به صورت مستقیم با شما در تماس خواهند بود. شما می توانید آگهی تدریس خودتان را در زمینه آموزش ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، زیست، زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، انواع نرم افزارها، کامپیوتر، دروس تخصصی دانشگاه، ریاضی و فیزیک دانشگاه، ریاضی مهندسیو معادلات دیفرانسیل، ریاضی 1 و 2 عمومی دانشگاه، محاسبات عددی، آیلتس و تافل و .... در ایران مدرس درج نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید. اگر به تدریس علاقه دارید شروع کنید.شاید بهتر بود این مورد را قبل از همه ی موارد دیگر مطرح می کردیم. همانطور که گفته شد همه می توانند تدریس کنند و شاید بسیاری از افراد چون کار دیگری ندارند و حرفه دیگری بلد نیستند به تدریس و تدریس خصوصی روی می آورند. شما که در شروع کار هستید این کار را نکنید. اگر واقعا به تدریس خصوصی علاقه دارید این کار را شروع کنید. افرادی که به کارشان علاقه مند هستند همیشه موفق تر خواهند بود. اگر مثلا در زمینه صنعت و کارهای صنعتی استعداد و علاقه بیشتری دارید به آن سمت حرکت کنید. حداقل دروسی را تدریس کنید که به آنها علاقه دارید. اگر می خواهید از تدریس خصوصی درآمد بالایی داشته باشید تنها هنگامی این کار را شروع کنید و آن را ادامه دهید که به آنعلاقه مند باشید. جلسه اول تدریس خصوصی عالی عمل کنید. همانطورکه گفته شد، برای موفقیت در تدریس خصوصی باید شاگردهایتان را هم حفظ کنید.جلسه اول بسیار مهم است. دیدی که شاگرد یا شاگردهای شما در جلسه اول تدریسنسبت به نحوه تدریس شما پیدا می کنند تا آخر باقی می ماند. بنابراین اگر جلسه اول عملکرد خوبی داشته باشید هم کلاسها ادامه پیدا می کند و هم در کارتدریس موفق خواهید بود. در جلسه اول تدریس خصوصی به نسبت حالت عادی خودتانهم بهتر عمل کنید. در همین سایت در این زمینه هم توضیحات کافی ارائه شده است. به عنوان مثال مطالعه این مقاله در این زمینه می تواند مفید باشد.
اینکه آیا کار تدریس خصوصی بازارکار خوبی داردو می توانید روی آن به عنوان یک شغل پاره وقت و یا حتی تمام وقت حساب کنیدبه خودتان بستگی دارد و به کارهایی که انجام می دهید. درامدی که هر کدام از مدرسین تدریس خصوصی بدست می آورند به عوامل زیادی بستگی دارد. در مرحله اول ذهنیتی که خودتان دارید مهم است. شاید شما هم در مورد قانون باورها شنیده باشید. اگر شما سقف مشخصی برای درآمد خودتان در ذهن دارید در نهایت به همان سقف درآمد خواهید رسید. اگر باور دارید که درامد 3 میلیون تومان درماه رویایی است و این سقف را برای خودتان در نظر گرفته اید، در نهایت پس از تلاش و کوشش زیاد به همین رقم خواهید رسید. کار خوبی که می توانید انجامدهید این است که همین مبلغی که الان در ذهن دارید و حدس می زنید برای شما قابل دستیابی است را فعلا به عنوان هدف خودتان در نظر بگیرید و بعد که به آن رسیدید هدف خودتان را بالاتر ببرید. پس همانطور که گفته شد، در مرحله اول میزان درامد شما از تدریس خصوصی و یا هر کاردیگری به ذهنیت شما بستگی دارد. فکر می کنید چقدر می توانید از کار تدریس درآمد بدست آورید. برای این ترم و یا ترم بعد آن را بر روی کاغذ بیاورید (مثلا: درآمد این ترم من از تدریس خصوصی در مجموع 6 ماه 20 میلیون تومان است) و برای رسیدن به آن تلاش کنید. برای ترمهای بعد می توانید این رقم را افزایش دهید. مثلا 25 درصد میزان درآمد خودتان را افزایش دهید. توجه کنید میزان درامد شما از تدریس خصوصی و یا هر کار دیگری بیشتر به ذهنیت و درون شما بستگی دارد تا عوامل بیرونی.
با افزایش کیفیت کلاسها و افزایش سابقه کار خودتان به تدریج قیمتها را افزایش دهید:همانطور که گفته شد در هر کاری تعیین و ارائه قیمتهای مناسب یکی از عوامل موثر بر موفقیت در آن کار است. در بسیاری از کارها و خدمات برای جذب مشتری ارائه قیمت رقابتی لازم و ضروری است. اگر می خواهید به تعداد کافی شاگرد جذب کنید قیمت ارائه شده توسط شما باید مناسب باشد. از طرفی می توانید به روشهای دیگری ارزش آفرینی کنید و با توجه به رزومه خودتان قیمت بدهید. اگر سابقه کاری بالایی در کار تدریس خصوصی داشته باشید، اگر شاگردهای قبلی شما نتایج بسیار خوبی گرفته باشند و به صورت مستند بتوانید در متن آگهی تدریس خودتان به آنها ارجاع دهید، اگر خودتان در درسی که تدریس می کنید نمره بسیار خوبی گرفته اید و یا در کنکوررتبه خوبی کسب نموده اید، اگر روش تدریس خاص و منحصر به فردی دارید و به صورت تضمینی تدریس می کنید و .... در اینصورت می توانید قیمتهای بالاتری ارائه کرده و باز هم جذب شاگرد خوبی داشته باشید. پس در اوایل کار در تدریسخصوصی قیمت های پایین یا متوسطی ارائه کنید و به تدریج که قوی تر شدید قیمتهای بالاتری درخواست نمائید. برای موفقیت در کار تدریس خصوصیو کسب درامد بالا از تدریس و تدریس خصوصی سعی کنید برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه مخصوص خودش را داشته باشید به نحوی که حتما نتیجه بگیرد. هیچ بهانه ای را قبول نکنید. از همه ابزارهایی که در اختیار دارید برای وادار کردن شاگردهایتان به درس خواندن استفاده کنید. می توانید از والدین کمک بگیرید و یا تهدید کنید که اگر تمرینات انجام نشود کلاسها را ادامه نمی دهید. البته معمولا کلاسها ادامه پیدا می کند ولی به این ترتیب شاگردهای شما تعهد شما به کلاسها را که مشاهده می کنند خودشان هم درس را میخوانند. بنابراین کلاسهای خصوصی مانند کلاسهای گروهی نیست. در کلاسهای گروهی شما درس خودتان را ارائه می کنید و ممکن است یعضی از افراد حاضر در کلاس درس هم نخوانند و قبول هم نشوند. شما نمی توانید روی 30 یا 40 نفر کنترل داشته باشید. در کلاسهای گروهی هم باید تمام تلاش خودتان را بکنید ولی به هر حال نمی توانید کاری کنید که همه درس بخوانند و یا قبول شوند. کلاس خصوصی متفاوت است. انتظار از کلاسهای خصوصی بالاتر است. در این کلاسهاباید شما علاوه بر ارائه درس شاگردهایتان را به سمت موفقیت و درس خواندن هدایت کنید و به آنها مشاوره بدهید و راهنمایی کنید. اگر می خواهید در درس وتحصیل موفق باشید و در نهایت درآمد بالایی از کار تدریس بدست آورید، به خاطر خودتان هم که شده است، باید سعی کنید همه ی شاگردهایتان نتیجه خوبی بگیرند و در امتحان قبول شوند.
در یک روز چند جلسه کلاس خصوصی می توان برگزار کرد؟تعداد جلساتی که در یک روز می توانید برگزار کنید به توان و انرژی خودتان بستگی دارد. شاید حداکثر بتوانید 6 جلسه کلاس برگزار نمائید. بعضی از مدرسین ممکن است جلسات بیشتری هم بتوانند. اگر برای بعضی از شاگردهایتان دوجلسه را یکی بکنید و در مسیر وقت شما خیلی تلف نشود، می توانید تعداد جلسات کلاس خصوصی بیشتری در روز داشته باشید. راهکار دیگر برای برگزاری تعداد جلسات تدریس خصوصی بیشتر در روز این است که کلاسهای نزدیک به هم را پشت سر هم برگزار کنید و به این ترتیب باز هم زمان کمتری در مسیر تلف خواهدشد.
چگونه درآمد بالاتری از تدریس خصوصی بدست آوریم؟ مطالعه این مقالهدر زمینه کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. برای بدست آوردن درآمد بالاتر از تدریس خصوصی در زمینه های مختلف باید عملکرد خوبی داشته باشید. در مرحله اول باید خوب شاگرد جذب نمائید. برای جذب شاگرد می توانید آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) درج کنید. روشهای دیگر را هم امتحان کنید. برای کلاسهای خودتان قیمت مناسبی را در نظر بگیرید تا به اندازه کافی شاگرد جذب کنید. در ادامه به تدریج که در کار خودتان پیشرفت کردید قیمت ها را بالاتر ببرید.
همانطور که گفته شد، رمز موفقیت در تدریس و تدریس خصوصیداشتن شاگردهای موفق و راضی است. اگر می خواهید خودتان در کار تدریس موفق باشید کاری کنید که شاگردهایتان در درس و تحصیل موفق باشند. وقتی شما به کار تدریس و به نتیجه گرفتن شاگردهایتان احساس تعهد می کنید، این احساس تعهد در تمامی گفتار و کلمات شما خودش را نشان می دهد و شاگردهایتان و والدین آنها این را درک می کنند و به شما اعتماد خواهند کرد. دقت کنید که در همه ی روابط اعتماد حرف اول را می زند. اگر شاگردهای شما به شما اعتماد کنند دیگر حاضر نخواهند بود با مدرس دیگری کلاس داشته باشند. اگر شاگردهای شما موفق و راضی باشند، ترمهای بعد برای دروس دیگرشان هم با شما تماس خواهند گرفت و حتی فامیل، دوستان و آشنایانشان را هم به شما معرفی خواهند کرد. در کار تدریس خصوصی حفظ شاگرداگر از جذب شاگردهای جدید مهمتر نباشد کم اهمیت تر نیست. در هر کاری وقتی شما درآمد خوبی خواهی داشت که مشتری های شما (که در کار تدریس خصوصی همان شاگردهای شما هستند) دوباره برای دریافت خدمات پیش شما برگردند. در کنار تلاش برای جذب شاگردهای بیشتر و گسترش فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی وامتحان کردن انواع روشهای جذب شاگرد، باید خیلی حواستان به شاگردهای فعلی هم باشد و رضایت انها را به صورت کامل کسب کنید.
تمایز ایجاد کنید و منحصر به فرد باشید:برای کسب درآمد بالا در هر کاری باید به گونه ای عملکرد خودتان را تنظیم کنید که جایگزینی شما سخت باشد. هر چه عملکرد بهتری داشته باشید و بهتر تدریس کنید شاگردهای شما کمتر به فکرشان می رسد با مدرس دیگری کار کنند. باایجاد تمایزهای مثبت و منحصر به فرد خودتان را از خیل عظیم مدرسین با عملکرد متوسط جدا کنید و عالی باشید.
اگر به تدریس علاقه دارید کار تدریس را انجام دهید:برای موفقیت در هر کاری علاقه به آن کار مهم است. درست است که شما اگر واقعا به تدریس هم علاقه نداشته باشید باز هم می توانید درآمد کسب کنید. ولی برای تبدیل شدن به یکی از بهترین مدرسین و کسب درآمد بالا و در عین خاللذت بردن از کارتان، داشتن علاقه مهم است. دروسی را تدریس کنید که به آن دروس علاقه دارید. مطالعه کنید: چگونه درآمد بالاتری از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
کار اضافه انجام دهید: انجامکار اضافه یکی از روشهایی است که می توانید با استفاده از ان تمایز ایجاد کنید و در نتیجه جایگزینی خودتان را سخت تر کنید. مثلا اگر کلاسهای تدریس خصوصی را یک ساعت و نیم هماهنگ کرده اید یک ساعت و 45 دقیقه در کلاس بمانید. کتاب کمک اموزشی و یا نمونه سوال امتحانی به شاگردهایتان هدیه بدهید. به صورت تلفنی مشاوره بدهید و ....
با شاگردهایتان در ارتباط باشید: این هم یک روش دیگر برای ایجا تمایز مثبت و در نتیجه کسب درآمد بالاتر از تدریس خصوصی است. حتی در زمانهای خارج از کلاس با شاگردهای خودتان در ارتباط باشید. اگرسوال داشتند از طریق تلفن به انها پاسخ دهید. در ایام امتحانات پیگیر وضعیت آنها باشید و حتی بعد از امتحان هم از نحوه امتحان دادن و نمره ای کهگرفته اند خبر بگیرید.
خوب تدریس کردن:شاید تعجب کنید ولی واقعا یکی از بهترین روشها برای داشتن تعداد شاگردهای بالا خوب تدریس کردن است. هر چه کیفیت کلاسهای تدریس خصوصی خودتان را بیشترکنید شاگردهای شما برای ادامه کلاس یا شما مشتاق تر خواهند بود و در ترم های بعد هم برای درسهای دیگرشان دوباره با شما تماس خواهند گرفت. اگر شما بخواهید هر ترم شاگردهای جدیدی جذب کنید و این شاگردها ترم های بعد دوباره با شما تماس نگیرند، هیچ وقت نمی توانید تعداد شاگردهای زیادی داشته باشید ودرآمد خوبی از تدریس خصوصی بدست آورید. با ارائه تدریس عالی شاگردهایتان را به کلاسهای خودتان وفادار کنید.
نوشتن خلاصه جزوه در صفحات چاپ شده خودتان: می توانید در همان کلاسهای تدریس خصوصیخودتان برای افزایش تعداد شاگردهای خودتان تبلیغ کنید. سعی کنید همیشه تعدادی کاغذ سفید A4 همراه داشته باشید که در بالای صفحه مشخصات شما و شماره ارتباطی شما ثبت شده باشد. این کاغذها به جز اطلاعات تماس شما مطلب دیگری ندارد. در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید حین ارائه درس مطالب را خلاصه نویسی کنید و فرمولها و روابط مهم را در این کاغذها بنویسید. به این ترتیب شاگردهای شما خلاصه ای از مهمترین مطالب را در این کاغذها خواهند داشت و برای شما تبلیغ خواهد شد.
دادن کارت خودتان به شاگردهایتان: روشدیگری که برای افزایش تعداد شاگردها وجود دارد این است که برای خودتان کارت چاپ کنید و هر جا تدریس داشتید یکی دو تا از این کارت ها را به شاگردتان بدهید. این کارتها هم بعدا  برای ارتباط گرفتن همین شاگردها با شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت و هم اگر به شاگردتان اعتماد دارید می توانید تعداد بیشتری از این کارتها به ایشان بدهید تا در کلاس توزیع کند. البته اگر تدریس شما عالی باشد و شاگردهای شما راضی باشند به صورت اتوماتیکو بدون توصیه شما هم شاگردهای دیگری به شما معرفی خواهند کرد.
تدریس به همکلاسی ها یا هم دانشکده ای های خودتان:اگر دانشجو هستید ممکن است برای جبران بخشی از هزینه های تحصیل و یا برای کسب درامد همزمان با درس خواندن بخواهید به صورت پاره وقت در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید. در این حالت هم هر کدام از روشهای ارائه شده در بالا برای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. در کنار ان یک امکان اضافه هم وجود دارد و ان این است که در دانشکده خودتانتراکت توزیع کنید و به دانشجوهایی که سال پایینی شما هستند و یا از شما دردرس ضعیف تر هستند تدریس کنید.
برای افزایش درامد خودتان از تدریس خصوصی،یک و نیم و یا دو برابر کردن درامد خودتان از تدریس و .... راهکارهای مختلفی وجود دارد. شما می توانید راهکارهای بسیار بیشتری ارائه کنید. به صورت مداوم به هدف خودتان فکر کنید و هر راه حل جدیدی که به نظرتان رسید رابه لیست اضافه نمائید. در همین سایت (ایران مدرس) تبلیغات خودتان را ثبت کنید و یا اگر قبلا ثبت نموده اید آگهی تدریسخودتان را کاملتر بنویسید و یا در صورت تمایل آن را ویژه کنید. در همین سایت برای دروس تدریسی خودتان می توانید جزوه ثبت کنید و بازدید آگهی تدریسخودتان را افزایش دهید و تعداد شاگرد بیشتری جذب کنید. می توانید علاوه برایران مدرس در سایتهای آگهی و تبلیغات دیگر مانند سایت www.tadris-riazi.com (تبلیغات تخصصی در زمینه تدریس ریاضی) ، سایت www.irankonkur.com (تبلیغات در زمینه تدریس کنکور)، سایت www.soodiran.com(سایت پربازدید تبلیغات اینترنتی) و .... نیز آگهی خودتان را درج نمائید. همین که هدف مشخصی برای خودتان تعیین کنید و برای رسیدن به آن متعهد شوید برنامه روزانه و فعالیتهای شما هم نسبت به قبل تغییر خواهد کرد و کارهایی انجام خواهید داد که به احتمال زیاد شما را به هدف خودتان می رساند. پس رقمدقیق درآمدی که می خواهید از تدریس خصوصی در ترم حاضر کسب کنید را بنویسید، راه حلهای مختلفی ارائه دهید و با پشتکار و دید مثبت برای رسیدن به هدف خودتان تلاش کنید. درآمد فعلی شما از تدریس خصوصی هر مقداری که باشد، اگر هر ترم درامد خودتان را 50 درصد افزایش دهید،بعد از 3 یا 4 سال درآمد عالی ای خواهید داشت.

تبلیغات تدریس خصوصی و جذب شاگرد:اگر می خواهید در کار تدریس خصوصی موفق باشید باید خودتان را خوب معرفی کنید و در رابطه با توانایی های خودتان خوب توضیح دهید. افراد موفق از تبلیغ توانایی های خودشان هراسی ندارند. البته هدف فخر فروشی و غرور و ....نیست. اما تا زمانی که شما در رابطه با توانایی هایی که دارید و تمایزهای مثبتی که دارید خوب توضیح ندهید و خودتان را تبلیغ نکنید دانش آموزان و دانشجویان و والدین انها از کجا باید بدانند که چنین مدرس خوبی وجود دارد ومیتوانند از خدمات تدریس ایشان استفاده کنند. اگر بخواهید از طریق آموزشگاهها شاگرد جذب کنید چون آموزشگاهها متقاضیان زیادی برای تدریس دارنداحتمالا شاگردهای خوبی به شما معرفی نخواهند کرد و یا قیمت کلاسهاآن مقداری نخواهد بود که مد نظر شما است. بهترین راهکار برای جذب شاگرد این است که برای خودتان سایت یا وبلاگی بزنید و به صورت همزمان از تبلیغات اینترنتی در سایتهای تخصصی تدریس خصوصی (مانند سایت: ایران مدرس) استفاده کنید. ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید و بازدهی ان را افزایش دهید. البته برای جذب شاگرد روش های مختلفی وجود دارد که در بخش نحوه جذب شاگردبه صورت مفصل توضیح داده شده است ولی به هر حال با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس تبلیغات تدریس شما در کل کشور دیده خواهد شد و می توانید حتی بهصورت آنلاین هم شاگرد جذب کنید. البته متن آگهی خودتان را کامل بنویسید و رزومه کاملی ارائه دهید و اسم تمام دروس تدریسی خودتان را بنویسید. برای مطالعه در زمینه نحوه ثبت تبلیغات موثر مقاله نکات مهم برای افزایش بازدهی و تاثیر گذاری تبلیغات تدریس خصوصی را مطالعه کنید. در صورتیکه خوب تدریس کنید و روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان نمائید، می توانید از کار تدریس درآمد خوبی بدست آورید.

در کلاسهای تدریس خصوصی مسئولیت 100 درصدی نتیجه گرفتن شاگردهایتان را به عهده بگیرید و از هر روشی برای هدایت انها در مسیر صحیح یادگیری استفاده کنید. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند و ترمهای بعد برای سایر دروس خودشان با شما تماس بگیرند، در این صورت در کار تدریس موفق خواهید بود. شما نمی توانید فقط روی شاگردهای جدید حساب کنید. شاگردهای قدیمی شما اگر برنگردند، کسب درامد بالا از تدریس سخت خواهد شد.

منبع: ایران مدرس
 
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، درآمد تدریس دانشگاه و قیمت کلاسهای دانشگاه
در این بخش مطالبی در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، درآمد تدریس دانشگاه و قیمت کلاسهای دانشگاه و .... ارائه می گردد. اگر در زمینه دروس دبیرستان و دانشگاهی فعالیت دارید، وب سایت ایران مدرس بهترین مکان برای درج آگهی تدریس شماست. ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول قرار دارد. با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک هالیدی و ... و تدریس خصوصی دروس اختصاصی رشته های مهندسی (مانند تدریس خصوصی ایستایی، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی ترمودینامیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات و ...) سایت ایران مدرس را در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول و یا چند جایگاه اول خواهید دید و این یعنی جذب شاگرد بیشتر.
اگر می خواهید در کار تدریس دانشگاهی و دبیرستانی و در کار تدریس خصوصی موفق باشید و بهترین تدریس خودتان را ارائه دهید، در مرحله اول باید دروسی را برای تدریس انتخابکنید که در محدوده تخصص خودتان باشد و به تدریس آنها علاقه مند باشید. مثلا اگر 10 درس را می توانید تدریس نمائید و به پنج درس از بین این 10 درسعلاقه بیشتر دارید سعی کنید این 5 درس را تدریس نمائید. علاقه برای موفقیتدر هر کاری و از جمله برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی شرط لازم است. بهترین مدرسین و مدرسینی که بهترین روشهای تدریس را دارند حتما به تدریس علاقه مند هستند. در مرحله بعد تلاش کنید بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. مطالعه پیش از جلسات تدریس برای تسلط بر درس مفید و موثر است. البته اگر نکته قبلی را رعایت کرده باشید و دروس مورد علاقه خودتان را تدریس کنید، مسلط شدن بر این دروس برای شما کاری نخواهد داشت و اتفاقا لذت بخش هم خواهد بود. در مرحله بعدی در کلاس تدریسهم باید خوب عمل کنید. سعی کنید برای تمام وقت کلاس برنامه داشته باشید و مطالب را هم به گونه ای ارائه نمائید که کلاس خسته کننده نباشد. بخشی از کلاس را درس بدهید و بخش دیگری از آن را تمرین و مسئله حل کنید. از دانش آموزان و دانشجویان بخواهید تا کنفرانس بدهند. اگر کلاسهای تدریس خصوصی دارید هم می توانید از شاگردتان بخواهید که درس را خودش توضیح دهد (بخشی ازکلاس). یا تمرینی را بدهید که حل کند و برای شما راه حل را توضیح دهد. بهترین روش تدریس در دانشگاه و دبیرستان یک روش منحصر به فرد و یکسان نیست.به دروس تدریسی شما و سطح شاگردانتان و ... بستگی دارد. اگر در نهایت شاگردان شما از کلاس شما راضی باشند و مطالب را یاد بگیرند و در کنار ان درامتحانات هم نتیجه مورد نظر خودشان را باکمک شما بگیرند، می توان گفت که شما بهترین روش تدریس در دانشگاه و دبیرستان و یا یکی از بهترین روشهای تدریس را به کار برده اید. اگر روسی را برای تدریس انتخاب کرده اید و با استفاده از آن اکثر شاگردهای شما نتیجه مناسب را می گیرند، بدانید که روش تدریس شما خوب و مناسب است. - مطالعه کنید: شرایط تدریس در دانشگاه آزاد
در این وب سایت (ایران مدرس) بارها و بارها در مقالات مختلف بر اهمیت جلسه اول تدریس و تدریس خصوصیتاکید شده است. اگر می خواهید برای بار اول در دانشگاه تدریس کنید و یا جلسه اول کلاسهای تدریس خصوصی را برگزار نمائید، سعی کنید در جلسه اول تدریس بهترین ارائه خودتان را داشته باشید. جلسه اول تدریس در دانشگاه تقریبا مهمترین جلسه تدریس شما است. ذهنیتی که در جلسه اول برای دانشجویان شما شکل می گیرد تا آخر باقی می ماند. اگر خوب تدریس کنید، تا آخر ترم با این ذهنیت که شما یکی استاد خوب هستید و تدریس شما خوب است در کلاس حاضر میشوند. اگر جلسه اول خوب تدریس خودتان را ارائه ندهید جلسات بعدی به سختی می توانید ذهنیت دانشجویان خودتان را تغییر دهید. بنابراین در جلسه اول تدریس در دانشگاه ، دبیرستان و یا حتی جلسه اول تدریس خصوصی سعی کنید بهترین تدریس خودتان را داشته باشید.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و کسب درآمد از تدریس دروس دانشگاه، آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نموده و به راحتی شاگرد جذب کنید. به منظور کسبدرآمد از تدریس خصوصی و فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی می توانید در سایت (ایران مدرس)عضو شده وآگهی تدریس خودتان را به صورت کاملا رایگان درج نمائید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و برای ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی و سایر دروس کاملا بهینه، موثر و مفید است. در سایت ایران مدرس تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نام نموده و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. برای فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصیو کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهی تدریس در ایران مدرس را از دست ندهید. ایران مدرس برای عبارتهای مرتبط با تدریس دروس دانشگاه (مانند تدریس خصوصی استاتیک،تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه، تدریس خصوصی ترمودینامیک، تدریس خصوصی الکترونیک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی محاسبات عددی، تدریس خصوصی دینامیک، تدریس خصوصی شیمیدانشگاه، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی مکانیک خاک و ....) در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قرار دارد و باعث می شود شاگردان بیشتری به سمت آگهی تدریس شما جذب شوند.
اگر می خواهید در کلاسهای تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و تدریس در دانشگاه موفق باشید و بهترین روش تدریس در دانشگاه را داشته باشید، در کلاسدرس با انرژی تدریس کنید. باید حواستان به تک تک دانشجویان باشد و اگر دیدید یکی از دانشجویان به درس گوش نمی دهد از او سوال بپرسید و به این ترتیب باعث شوید که بقیه دانشجویان هم بهتر به درس گوش دهند. برای داشته تدریس عالی در دانشگاه باید دانشجویان هم در روند ارائه درس مشارکت داشته باشند. از آنها سوال بپرسید و از آنها توضیح بخواهید. اگر خود دانشجویان درارائه مباحث مشارکت کنند، هم کلاس جذابتر خواهد بود و هم درس را بهتر یاد می گیرند. در کنار استفاده از امکاناتی مانند پاروپوینت و ... خودتان هم ازوایت برد استفاده نموده و مطالب را بر روی تخته بنویسید. ارائه درس تنها با استفاده از پاورپوینت خیلی موثر نخواهد بود.
قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند با هزینه بالاتری کار می کنند. البته سابقه کار هم مهم است واکثر دانشجویان هم ترجیح می دهند با مدرسین با سابقه کلاس داشته باشند. هرچند در بین مدرسین تازه کار هم، اساتید خوب و کاربلدی را می توان پیدا کرد. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با هزینه پایینتری برگزار کنید وقیمت کلاسها پایینتر باشد راهکارهای زیادی وجود دارد. در همین سایت در اینزمینه هم مطالبی ارائه شده است. به عنوان مثال برای کاهش هزینه ها می توانید کلاسهای خصوصی را با مدرسی برگزار کنید که محل سکونتش به شما نزدیکتر باشد به این ترتیب وقت کمتری از خود مدرس در مسیر گرفته می شود و حاضر است با هزینه پایینتری کلاس را برگزار نماید. یا به جای کلاس خصوصی کلاس نیمه خصوصی داشته باشید. مثلا اگر می خواهید کلاس خصوصی ارزان زبان انگلیسی داشته باشید مقاله هزینه تدریس خصوصی زبان + کلاس خصوصی ارزان زبان انگلیسی و اگر برای ریاضی دانشگاهی قصد دارید کلاس تدریس خصوصی با قیمت پایین داشته باشید مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی + کلاس خصوصی ارزان ریاضیرا مطالعه نمائید. نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که کیفیت را فدای قیمت نکنید. درست است که هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی مهم است ولیمهمتر از آن نتیجه گرفتن شماست. مثلا اگر شما 10 جلسه کلاس خصوصی ریاضی دانشگاهی را با هزینه 50 هزار تومان داشته باشید و نتیجه نگیرید بهتر است یا 10 جلسه با هزینه 70 هزار تومان و در عوض نتیجه بگیرید؟ مسلما حالت دوم بهتر است. در حالت اول کل 500 هزار تومان شما هدر رفته است. در حالیکه در حالت دوم با صرف کمی هزینه بالاتر نتیجه گرفته اید. ارائه این مثال به این معنی نیست که حتما باید هزینه بالاتری پرداخت کنید تا نتیجه بگیرید. ولی بههر حال اگر دیدید که مدرس یا استاد تدریس خصوصی دروس دانشگاهیرزومه و سابقه کاری خوبی دارد و احتمال نتیجه گرفتن شما با این استاد بیشتر است، در صورتیکه هزینه کمی بالاتری به نسبت سایر اساتید را مطالبه کرد، ارزشش را دارد که این مبلغ را پرداخت نمائید.
تدریس خصوصی دروس دانشگاهی - تدریس خصوصی مهندسی برق: مدرسین فعال در زمینه دروس مهندسی برق دروسی مانند الکترونیک، مدار،سیگنال ها و سیستم ها، الکترومغناطیس تدریس خصوصی میکروپروسسور، مخابرات، تجزیه و تحلیل سیستم، مدار منطقی، تکنیک پالس، میدان ها و امواج، ماکرویو، آنتن و ... را تدریس می کنند.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی - تدریس خصوصی مهندسی مکانیک: دروس اصلی و مهم مهندسی مکانیک شامل استاتیک،مقاومت مصالح، دینامیک، طراحی اجزاء، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و ... است. مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی دروس مهندسی مکانیک برای هر کدام از این دروس که لازم باشد، خدمات تدریس خصوصی را به شما ارائهمی دهند.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی - تدریس خصوصی مهندسی کامپیوتر:اگر در زمینه تدریس دروس مهندسی کامپیوتر مانند ساختمان گسسته، کامپایلر؛ نظریه زبان ها، شی گرایی، طراحی الگوریتم،  سیستم عامل،  پایگاه داده، ساختمان داده،  VLSI،  الکترونیک دیجیتال، معماری کامپیوتر،  مدار منطقی، مهندسی نرم افزار و ... به ارائه خدمات نیاز دارید، در همین سایت مدرس مورد نظز خودتان را می توانید پیدا کنید.
موفقیت در تدریس دانشگاه و تدریس خصوصی دانشگاهی

اگر می خواهید در تدریس دانشگاه و تدریس خصوصی دروس دانشگاهی موفق باشید باید تسلط خودتان را بر مطالب تدریسی ارائه دهید. تدریس دروس دانشگاهبه نسبت دروس دبیرستان و ابتدایی و ... کمی سخت تر است و تلاش بیشتری هم لازم دارد. خصوصا در جلسه اول تدریس باید خیلی خوب عمل کنید. در این زمینه مطالعه مقاله چگونه در زمینه تدریس خصوصی موفق تر عمل کنیم؟مفید است. در مقطع دانشگاهی دانشجویان مطالب بیشتری را بلد هستند و اگر بردرسی که تدریس می کنید کاملا مسلط نباشید، ممکن است بعضا سوالهایی از شما پرسیده شود که جوابش را بلد نباشید. خصوصا در کلاسهای گروهی باید کاملا مسلط بر درس در کلاس حضور یابید. در مرحله بعد سعی کنید کلاس جذاب و خوبی داشته باشید. از دانشجویان بخواهید در کلاس و تدریس مشارکت داشته باشند. سوال بپرسید و از آنها توضیح بخواهید. هر چه میزان مشارکت دانشجویان در تدریسدروس دانشگاهی و برگزاری کلاس بالاتر باشد، کلاس جذابتر و بازدهی آن هم بالاتر خواهد بود. در کلاسهای خصوصی مقطع دانشگاه هم با پرسیدن سوال از شاگرد خودتان تلاش کنید نقطه ضعف هایش را تشخیص داده و انها را برطرف نمائید. در کلاسهای خصوصی هم بعضا به شاگردتان اجازه دهید خودش تمرین و مسئله حل کند و توضیح درس را از او بخواهید. برای موفقیت در کلاسهای خصوصی دانشگاهی تلاش کنید شاگردتان نتیجه مورد نظر را بگیرد و در امتحان موفق شود. در ذهن خودتان مسئولیت کامل نتیجه گرفتن شاگردتان را به عهده بگیرید. این رمز موفقیت در تدریس است.
برای موفقیت در امتحانات دانشگاه و قبولی در امتحانات و گرفتن نمرات خوب و عالی استفاده ازکلاسهای تدریس خصوصی می تواند کاملا مفید و موثر باشد. اگر در ترمهای قبل در امتحانات دانشگاه خوب عمل نکرده اید، اگر یکی دو ترم است که نتایج قابل قبولی بدست نمی آورید و در امتحانات موفق نبوده اید، چنانچه دروس پیشنیاز را نتوانسته اید پاس کنید و در انتخاب واحد و برداشتن واحدهای جدید به مشکلخورده اید، اگر از درس و دانشگاه زدهشده اید و تصمیم گرفته اید قید درس خواندن در مقطع دانشگاه را بزنید .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مقطع دانشگاه و استفاده از تجربه اساتید خصوصی می تواند برای برگشت دوباره شما به درس و تحصیل و کسب نمرات عالی و پاس شدن موفقیت آمیز درسها مفید و موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید تمامی اشکالات خودتان را برطرف نمائید. در مقطع دانشگاه معمولا بعضی از دروس پیشنیاز سایر دروس هستند و اگر درسی را خوب آموزش ندیده باشید، ممکن است درسهای دیگر را هم خوب متوجه نشوید. مثلا در رشته مهندسی مکانیک برای درس مقاومت مصالح و دینامیک درس استاتیکپیش نیاز است و اگر استاتیک را خوب آموزش ندیده باشید در این دو درس هم اشکال خواهید داشت. در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید چنین اشکالاتی را برطرف نمائید. در بسیاری از موارد دانشجویان با وجود اینکه دو یا سه ترم دردرسهای خودشان موفق نبوده اند و در امتحانات نمرات خوبی نگرفته اند، با شرکت در کلاسهای خصوصی دانشگاهی دوباره به درس وتحصیل باز گشته اند و اتفاقا در نهایت با معدل خوبی هم فارغ التحصیل شده اند. در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید هر سوالی را بپرسید و حتی نگران ابتدایی بودن سوال خودتان هم نباشید. در کلاسهای گروهی تدریس در دانشگاه هرسوالی را نمی توان پرسید.

شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد


فعالیت در زمینه آموزشو تدریس خصوصی دروس دانشگاهی می تواند درآمد خوبی داشته باشد. دروس دانشگاهی درسهای راحتی نیستند و افراد زیادی نمی توانند در این زمینه فعالیت داشته باشند. به عبارت دیگر، به نسبت دروسی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی مقطع دبیرستان، برای تدریس دروس مقطع دانشگاه متقاضیان کمتری وجود دارد و بنابراین رقیبهای کمتری هم خواهید داشت. نکته دیگری که وجود دارد چون سطح دروس دانشگاه بالاتر است و تدریس آنها هم کار آسانی نیست، معمولا هزینهو قیمت کلاسهای خصوصی این دروس بالاتر است و اگر بتوانید در این زمینه فعالیت داشته باشید درآمد خوبی در انتظار شما خواهد بود. اگر به تدریس دروسرشته دانشگاهی خودتان علاقه دارید و در درسهای خودتان نمرات خوبی گرفته اید و توانایی تدریس و انتقال مفاهیم را دارید، فعالیت در زمینه تدریس خصوصی این دروس به عنوان کار پاره وقت و یا تمام وقت می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. البته اویل کار ممکن است تعداد شاگردهای شما خیلی زیاد نباشد و درامد شما محدود باشد ولی به هر حال در ادامه، اگر خوب تدریس کرده باشید و شاگردهای شما نتیجه بگیرند، شاگردهای ثابت خودتان را خواهید داشت ودر نتیجه درامد قابل توجهی بدست خواهید آورد. نکته خوب دیگری که در رابطه با فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی وجود دارد این است که اگر شما به عنوان مثال ترم اول کلاس تدریس خصوصی استاتیک را با دانشجویی داشته باشید و ایشان نتیجه خوبی بگیرد، این دانشجو در طول 4 سال تحصیل برای دروس دیگر خودش هم با شما تماس خواهد گرفت و تعدادجلسات زیادی را می توانید به این ترتیب تنها با یکی از شاگردهایتان داشته باشید. به این ترتیب شاگردهای ثابت خودتان را خواهید داشت و درامد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

اگرخود شما مدرس هستید و قصد دارید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس دانشگاهی فعالیت داشته باشید باز هم ایران مدرس بهترین گزینه برای ثبت آگهیو تبلیغات تدریس شما است. هامنطور که می دانید در حال حاضر بیشتر افراد برای پیدا کردن خدمات مورد نظر خودشان از اینترنت استفاده می کنند. خدمات تدریس خصوصی هم از این امر مستثنی نیست. شما می توانید آگهی تدریس خودتان را در هر سایت آگهی ای ثبت کنید. سایتهای ثبت تبلیغات عمومی و سایتهای درج اگهی رایگان معتبر مانند سایت آگهی رایگان سودایرانهم می تواند گزینه خوبی برای درج تبلیغات تدریس شما باشد. اما تمایزی که سایت ایران مدرس دارد این است که به صورت تخصصی در زمینه آگهی تدریس خصوصی وتبلیغات آموزش فعالیت دارد. در نتیجه ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریسخصوصی (خصوصا برای دروس دانشگاهی) در نتایج جستجوی گوگلدر صدر نتایج قرار دارد و برای ثبت تبلیغات تدریس کاملا پربازده است. اگر به صورت جدی قصد دارید در زمینه آموزش و تدریس دروس دانشگاهی فعالیت داشته باشید فرصت ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران را از دست ندهید. تعداد مدرسین ثبت نامی در ایران مدرس تا پاییز 96 به بیش از 17000 مدرس رسیده است و مدرسین ثبت نامی در این وب سایت در زمینه آموزش دروس مختلف از ابتدایی تا دانشگاه فعالیت دارند. درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس به نسبت سایر انواع روشهای جذب شاگرد مزیتهای زیادی دارد از جمله اینکه علاوه بر جذب شاگرد در محل سکونت و شهر محل سکونت خودتان می توانید از کل کشور شاگردجذب نمائید و به صورت اینترنتی و آنلاین خدمات تدریس خصوصی را انجام دهید.آگهی تدریس شما در کل کشور دیده خواهد شد و می توانید به صورت مستقیم شاگرد جذب نمائید. جلسه اول تدریس در دانشگاه

برای کسب درامد بالا از تدریس خصوصی دروس دانشگاهیدر صورتیکه ساکن تهران، کرج و یا شهرهای بزرگ ایران باشید که دانشگاههای زیادی در آن شهر های وجود دارد کار شما راحت تر خواهد بود. در تهران چون تعداد دانشگاهها خیلی به نسبت جاهای دیگر بیشتر است تقاضا برای تدریس خصوصیهم خیلی بالا می باشد. به هر حال، هر جا که ساکن هستید می توانید در زمینهتدریس دروس دانشگاهی فعالیت کنید و اگر ساکن یکی از شهرهای کوچک ایران می باشید حتی می توانید به صورت آنلاین شاگرد جذب کنید و با نرم افزارهایی مانند اسکایپ به صورت انلاین کار تدریس را انجام دهید. حتی در بعضی ازمواردمدرسین و اساتید تدریس خصوصی به صورت اینترنتی به دانشجویانی که در خارج از کشور مشغول به تحصیل هستند درس داده اند. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی اگر خود شما دانشجو هستید می توانید در دانشکده و یا دانشگاه محل تحصیل خودتان تراکت توزیع کنید و به دانشجویانی که در درس ضعیفهستند تدریس کنید. می توانید در سایر دانشگاهها، دانشگاه آزاد، پیام نور، غیر انتفاعی، علمی کاربردی و .... هم برای کار خودتان تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. در هر صورت یک راهکار برای جذب شاگرد همین موردی است که گفته شد. روش های دیگری هم برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی و کسب درآمد از آن وجود دارد. می توانید با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس دروس دانشگاهی اعلام آمادگی کنید. اگر حضوری سر بزنید که بهتر است. معمولا در آموزشگاهها یک منشی کار هماهنگ کردن کلاسها را انجام می دهد که اگر به ایشان به صورت کلی بگویید مثلا مهندسی برق تدریس میکنید شاید اگر تقاضایی برای تدریس یکی از دروس مهندسی برق وجود داشته باشدایشان به خوبی شما متوجه نشوند. پس بهتر است اسم تک تک دروسی که تدریس می کنید را به ایشان بگویید. چون به هر حال برای تدریس بعضی از دروس مدرسین کمتری توانای دارند و اعلام آمادگی می کنند و اگر شما بتوانید این دروس را پوشش دهید راحت تر شاگرد جذب خواهید کرد.

دانشگاه فرهنگیان

منبع: ایران مدرس (استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت ایران مدرس مجاز است)


(0) نظر
برچسب ها :
چگونگی موفقیت در تدریس خصوصی فیزیک و کسب درآمد بالا
در این بخش در زمینه چگونگی موفقیت در تدریس خصوصی فیزیک و کسب درآمد بالا از آن توضیحاتی ارائه شده است. اگر به صورت جدی قصد دارید از تدریس فیزیک درامد بالایی بدست آورید، مطالعه این مقاله می تواند برای شما مفید باشد. برای موفقیت در تدریس فیزیک موارد زیر را در نظر داشته باشید.
1- خودتان مسائل فیزیکرا به خوبی درک کنید و روند حل آنها را به صورت مفهومی برای شاگردانتان توضیح دهید. همانطور که می دانید، درس فیزیک چون در واقع با مسائل فیزیکی در ارتباط است فقط با حفظ کردن فرمولها یاد گرفته نمی شود.
2- راههای مختلفی که برای حل یک مسئله وجود دارد را به شاگردتان بگوئید. بعضی از مسائل فیزیک را با چند روش می توان حل کرد. در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیککه نسبت به کلاسهای مدرسه زمان بیشتری در اختیار مدرس قرار دارد می توان روی این روشهای مختلف کار کرد. به این ترتیب دانشجو یا دانش آموز با دید بازتری با مسائل برخورد کرده و به جای اینکه یک راه حل مشخصی را حفظ کند میفهمد که اگر راه حلی را به یاد نداشت می تواند راه حل دیگری را پیدا کند. حین تدریس ریاضی شاید یک روند خوب این باشد که ابتدا متن درس را ارائه دهید و مرحله به مرحله تمرین حل کنید. هر فرمول جدیدی که گفته شد از ان تمرین و مثال حل کنید. سوال بپرسید و ببینید که شاگردتان مباحث قبلی را که برای یاد گرفتن مبحث فعلی لازم می باشد بلد است. اگر بلد نیست، گریزی به آن مباحث هم بزنید. در نهایت شاگرد شما باید نتیجه بگیرد و شما باید تشخیص دهید که اشکال کار کجاست.
در جلسات تدریس و تدریس خصوصی فیزیک علاوه بر آموزش روابط و فرمولها ارتباط آنها با فیزیک مسئله را هم تشریح کنید. فیزیک یک درس مفهومی است و سعی کنید به صورت مفهومی توجیه کنید که مثلا فلان رابطه چرا می تواند این مسئله را تشریح کند. در نهایت حل مسئله و توضیح مفهومی آنها هم به درک درس کمک زیادی می کند.
هم برای درس ریاضی و هم فیزیک حتی در حد یک سوال هم که شده به شاگردتان تمرین بدهید تا برای جلسه بعد حل کند و با جدیت از او نتیجه را بخواهید. حتی برایش نمره هم در نظر بگیرید. به این ترتیب در فاصله زمانی هر دو جلسه تدریس خصوصی، شاگرد شما مباحث جلسه قبل را مرور نموده و یاد خواهد گرفت. تمرین بدهید و حل آن را بخواهید:یکی از بهترین راهکارها برای موفق شدن و نتیجه گرفتن شاگردانتان این است که به آنها تمرین بدهید تا در فاصله زمانی بین جلسات تدریس فیزیک آنها را حل کنند. حل تمرین و مسئله برای یادگیری دروسی مانند ریاضی و فیزیک واقعا لازم و مفید است. مدرسانی که ریاضی و فیزیک تدریس می کنند و جلسات تدریس خصوصی ریاضیو فیزیک برگزار می نمایند حتما تمرین و مسئله را باید به عنوان بخشی از کلاس در نظر بگیرند. تمریناتی را که شاگردانتان حل کرده اند بررسی کنیدو اشکالات آنها را برطرف نمائید.
ارزیابی را فراموش نکنید: همانطور که در مورد قبلیگفته شد، یکی از راهکارها برای ارزیابی شاگردانتان تمربن دادن به آنها و بررسی تمرینات حل شده توسط آنان می باشد. می توانید در بعضی از جلسات تدریسفیزیک یک امتحان کوچک یا کوئیز هم بگیرید و میزان پیشرفت شاگردهایتان را ارزیابی نمائید. حتما این بخش را مد نظر داشته باشید. هدف شما در نهایت باید نتیجه گرفتن شاگردانتان و موفقیت آنها باشد. به این ترتیب خودتان هم در تدریس موفق خواهید شد. با ارزیابی مداوم میزان یادگیری آنها و نزدیک شدنبه هدف که همانا موفقیت شاگردهایتان است را می سنجید.
حمایت را تا روز امتحان قطع نکنید: همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شد، هدف از برگزاری جلسات تدریس خصوصی تنها ارائه درس نیست. شما باید به شاگردهایتان مشاوره بدهید و در برنامه ریزی تحصیل و درسیبه آنها کمک کنید. در نهایت تا روز امتحان حمایت خودتان را از انها قطع ننمائید. حتی بعد از برگزاری امتحان هم پیگیر نمره و نتیجه آنان باشید. در کلاس درس و کلاس تدریس ریاضی مطالب را با بیان قابل فهم و روان توضیح دهید. از به کار بردن کلمات سنگین و عجیب غریب خودداری نمائید. مطلب را از بالا ببینید. سعی کنیداشکال شاگردتان را تشخیص دهید و آن مشکل را حل کنید. هر کدام از شاگردهای شما ممکن است مشکل درسی مربوط به خودش را داشته باشد. تشخیص این مشکل و اینکلاس تدریس ریاضی را به چه سمتی ببرید با شما است. کوئیز یا امتحان بگیرید: برای موفقیت در تدریس ریاضی و فیزیک و برای اینکه خیالتان راحت باشد که شاگردان شما نتیجه خواهند گرفت، ارزیابی و امتحان گرفتن را فراموش نکنید. می توانید در تعدادی از جلسات اول جلسه یک کوئیز بگیرید و در حد 15 دقیقه وقت به آن اختصاص دهید. کوئیز و امتحان باعث می شود میزان یادگیری شاگردانتان مورد سنجش قرار گرفته و اگر خوب درس را یاد نگرفته اند روش تدریس خودتان را اصلاح کنید و یا توصیه هایی در رابطه با روش مطالعه به آنها داشته باشید.
قبل از حضور در جلسات تدریس و تدریس خصوصی آمادگی لازم را در خودتان ایجاد کنید. تاجایی که می توانید بر مباحث تدریسی مسلط باشید. اگر کار تدریس را به تازگیشروع کرده اید در ابتدای کار چند درس محدود را درس بدهید تا خوب بر انها مسلط شوید. در ادامه می توانید تعداد درسهای تدریسی خودتان را بیشتر کنید. قبل از جلسات تدریس وقت بذارید و بر مطلب مسلط شوید.

کسانیکه در کار تدریس موفق هستند خوب درس می دهند. فن بیان قوی ای دارند و مطالب را از دید شاگردشان می بینند. شما هم اگر می خواهید در تدریس موفق باشید باید حین تدریس از شاگرد خودتان سوال بپرسید و تشخیص دهید که نقطه ضعف آنها کجاست؟ هر کدام از شاگردهای شما ممکن است در بخشی از درس اشکال داشته باشند و این جز با سوال پرسیدن مشخص نخواهد شد. شما باید خوب تشخیص دهید که شاگرد شما چه اشکال اساسی ای دارد و چه روندی را باید پیش گرفت تا در تحصیل موفق شود. باید جلسات تدریس خصوصیرا به گونه ای پی ببرید که موفقیت شاگرانتان حتمی باشد. به شاگردهای خودتان مشاوره بدهید و در طول ترم و تا شب امتحان پشتیبان آنها باشید.

فیزیک را مفهومی تدریس نمائید: فیزیک یک درس کاملا مفهومی است. در کلاسهای تدریسو تدریس خصوصی فیزیک هم این نکته را مد نظر داشته باشید. فقط فرمول ندهید ونگوئید که با این فرمول مسئله حل می شود. معنی روابط فیزیکی مختلف و دلیل کاربرد آنها در مسائل را توضیح دهید. سعی کنید شاگردانتان مفهوم روابط را درک کنند و بفمهند.

پشتیبانی و حمایت کامل از شاگردانتان: یکی از مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصیبرای دانشجویان و دانش آموزان این است که مدرس به صورت کامل در طول ترم ازآنها حمایت کرده و به موفق شدن آنها در تحصیل کمک می کند. اگر شما هم به کار تدریس خصوصی مشغول هستید، تلاش کنید تا از شاگردانتان به صورت کامل حمایت نمائید. یکی از تفاوتهای کلاسهای خصوصی و گروهی همین است. از شما انتظار می رود که به صورت کامل از شاگردانتان حمایت کنید و از هیچ تلاشی برای رسیدن آنها به موفقیت فروگذار نکنید.
مهمتریننکته برای موفقیت در تدریس فیزیک توجه به این نکته است که شما برای برگزاری تعداد محدودی جلسات تدریس یا تدریس خصوصی از شاگردانتان پول نمی گیرید. بلکه شما برای رساندن آنها به نتیجه مطلوب مورد نظرشان است که مبلغ را دریافت می نمائید. بنابراین با این دید در کلاسهای خصوصیو یا کلاسهای تدریس نیمه خصوصی و گروهی حاضر شوید. تلاش کنید تا شاگردهای شما نتیجه بگیرند و به این ترتیب درآمد خودتان از کار تدریس را هم روز به روز افزایش دهید. اگر خوب تدریس کنید، شاگردهای شما ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت و حتی شما را به دوستان، آشنایان و فامیلهایشان معرفی خواهند کرد.
فیزیک چیست؟
اگر مدرس فیزیک هستید و یا قصد دارید در زمینه آموزش خصوصی فیزیک فعالیت خودتان را شروع نمائید، برای موفقیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و کسب درامد بالا از تدریس موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و یا افزایش تعداد شاگردهایتان، آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه در سایت (ایران مدرس) ثبت کنید.

2- با ثبت آگهی تدریس فیزیک در ایران مدرس متقاضیان تدریس خصوصی فیزیک آگهی شما را مشاهده کرده و به صورت مستقیم با خود شما برای کلاس خصوصی تماس خواهند گرفت.

3- به منظور ثبت آگهی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان؛ کنکور، دانشگاه، المپیاد فیزیک و .... در این وب سایت، در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید.

4- در گوگل عبارت "تدریس خصوصی فیزیک"را جستجوی کنید. یکی از سایتهایی که در صفحه اول نتایج خواهید دید ایران مدرس است. بنابراین با درج تبلیغات در ایران مدرس به راحتی شاگرد جذب خواهید کرد.

5- ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و سایر دروس را در بین سایتهای تدریس خصوصی در ایران دارد: بیش از 17000 مدرس ثبت نامی تا پاییز 96

6- آگهی تدریس فیزیک خودتان را به صورت رایگان در همین سایت می توانید درج نمائید. با این وجود، با ثبت آگهی ویژه تدریس بازدهی تبلیغ خودتان را بیشتر کنید. مشاهده نمائید: هزینه ثبت آگهی تدریس ویژه

7- روشهای دیگری هم برای جذب شاگرد در زمینه اموزش خصوصی فیزیک وجود دارد. برای مطالعه در زمینه روش های پیدا کردن شاگرد خصوصی مطالعه این مقاله کاملا مفید و موثر است.

نکته ای که باید خیلی به آن توجه کنید این است که اگر شاگردهای شما راضی باشند و نتیجه بگیرند و در امتحان فیزیک و کنکور فیزیک موفق باشند موفقیت شما در تدریس فیزیک و سایر دروش و کسب درامد بالای شما تضمین شده است. اگر شاگردهای شما راضی باشند شاگردهای جدید به شما معرفی می کنند. اگر شاگردهای شما راضی باشند ترمهای بعد هم برای برگزاری کلاس برای سایر دروش خودشان پیش شما بر می گردند. حتی اگر قیمت تدریس خصوصی فیزیکرا بیشتر کنید باز هم حاضر خواهند بود با شما کلاس داشته باشند. پس کیفیت کار خودتان را در اولویت اول قرار دهید و تا جایی که می توانید عالی تدریس کنید. بنابراین از بین همه ی روشهای ذکر شده می توان گفت کسب رضایت شاگردهای فعلی خودتان بهترین روش برای موفقیت در تدریس فیزیک است. برای پیدا کردن شاگردهای خصوصی جدید می توانید برای خودتان یک سایت یا وبلاگ بزنید و مطالب آموزشی در زمینه فیزیک ارائه کنید و در کنار آن برای خدمات تدریس خصوصی خودتان تبلیغ کنید. می توانید در رزونامه یا از طریق تراکت برگزاری یکی دو جلسه کلاس فیزیک کنکور را به صورت رایگان اعلام کنید و در ادامه از بین شرکت کنندگان شاگرد جذب کنید. با همکارانتان در ارتباط باشید.فرض کنید شما با مدرسین تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی شیمی، تدریس زبان انگلیسیو ... در ارتباط باشید و به آنها شاگرد معرفی کنید و از آنها برای درس فیزیک شاگرد بگیرید. به این ترتیب تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. دامنه ارتباطات خودتان را گسترش دهید. فراموش نکنید با درج تبلیغات تدریس فیزیک در سایت (ایران مدرس) آگهی تدریس شما توسط هزاران متقاضی تدریس فیزیک دیده خواهد شد. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و در ایام امتحانات بازدید ان نزدیک به 30000 بازدید در روز خواهد بود.
راهکاری که گفته شد کاملا عملی و امتحان شده است و برای موفقیت در تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضی و یا هر درس دیگری می تواند کاملا موثر باشد. برای جذب شاگرد می توانید آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایرانثبت کنید. ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید تبلیغ خودتان را با پرداخت هزینه مناسبی ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. برای ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید و بعد از ثبت نام آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید. اگر می خواهید آگهی تدریس شما برای جذب شاگرد و موفقیت در تدریس فیزیک موثر باشد حتما این مقاله را بخوانید. البته روشهای دیگری هم برای جذب شاگرد وجود دارد که در مقاله 25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی به صورت کامل توضیح داده شده است.
با توجه به مطالب ارائه شده، برای موفقیت در تدریس خصوصی فیزیک وکسب درآمد بالا از آن تنها خوب تدریس کردن کافی نیست. در مرحله اول باید محدودیتهای ذهنی خودتان را برطرف کنید و برای خودتان هدف مشخصی در نظر بگیرید به نحوی که هر ترم 10 تا 20 درصد درآمد خودتان را افزایش دهید. در ادامه با استفاده از خلاقیت خودتان و با جستجو در اینترنت و .... راهکارهایموثرتر جذب شاگرد، ارائه تدریس و .... را پیدا کنید و به سوی موفقیت در تدریس فیزیک گام های جدی بردارید.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی با تبلیغات رایگان اینترنتی
در این بخش مطالبی در زمینه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی با تبلیغات رایگان اینترنتی ارائه می گردد.

اگر می خواهید شاگرد جذب کنید و در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید ....

اگر قصد دارید با ثبت اگهی و تبلیغات رایگان تدریس درامد بالایی از تدریس خصوصی بدست آورید ....

اگر به کار تدریس علاقه دارید و قصد دارید با ثبت آگهی تدریس در این زمینه فعالیت خودتان را شروع کنید و یا گسترش دهید ....

در هر صورت، ادامه این مطلب را بخوانید.

مطالعه کنید: نحوه کسب درامد بالا از تدریس خصوصی

چگونه در تدریس خصوصی موفق باشیم و درآمد بالایی کسب کنیم؟

ممکن است شما در زمینهتدریس خصوصی فعالیت داشته اید و در این زمینه سابقه کاری بالایی داشته باشید و از روشهای مختلفی شاگرد جذب کرده باشید (از طریق آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی، تبلیغات تراکتی و تبلیغات تدریس خصوصی در بخش نیازمندیهای روزنامه ها، از طریق فامیلها و آشنایان و دوستان، از طریق سایتو وبلاگ خودتان و .....). در همین سایت ایران مدرس نیز مقالات زیادی در زمینه انواع روشهای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی ارائه شده است به نحوه که وقتی در گوگل عبارت "جذب شاگرد خصوصی" را جستجوی می کنید یکی از پیشنهادهایی که گوگل در پایین صفحه اول نتایج جستجو به شما می دهد "وب سایت ایران مدرس" است. به عنوان مثال، برای مطالعه در زمینه انواع روشهای مختلف جذب شاگرد بر روی این لینک و یا این لینککلیک نمائید. از بین روشهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی، ثبتتبلیغات تدریس در اینترنت و خصوصا در سایتهایی که مانند سایت (ایران مدرس) به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوصیفعالیت دارند بهترین روش و پربازده ترین روش می باشد. با درج اگهی تدریس خصوصی در این وب سایت به راحتی شاگرد جذب کنید و از کار تدریس خصوصی درآمد بالایی بدست آورید. دلایل زیر نشان می دهید که تبلیغات اینترنتی تدریس خصوصی بهترین روش جذب شاگرد خصوصی است.

تبلیغات تدریس خصوصی

ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در اینترنت نه به لحاظ زمانی و نه به لحاظ مکانی محددویت ندارد. آگهیو تبلیغات تدریس خصوصی شما در همین سایت ایران مدرس تا وقتی که خودتان آن را حذف نکنید باقی می ماند. وقتی در روزنامه تبلیغ می دهید آگهی شما فقط همان یک روز باقی می ماند و بعد از آن کسی تبلیغ شما را نخواهد دید. تبلیغات اینترنتی در هر ساعتی از شبانه روز قابل مشاهده است و با گسترش گوشی های هوشمند همه ی افراد از کل کشور می توانند تبلیغات شما را مشاهده نمایند.
در تبلیغات اینترنتی امکانات زیادی برای معرفی خودتان دارید و هر مقدار که بخواهید می توانید درزمینه سوابق تدریس، رزومه کاری، مزایای کلاسهای خصوصی خودتان و ... توضیح دهید. در تبلیغات روزنامه و تراکت توضیحات مختصری می توانید ارائه کنید. درهمین سایت برای آگهی های تدریس خصوصی خودتان میتوانید عکس انتخاب نمائید و توضیحات کامل در زمینه سوابق تدریس خودتان ارائه کنید تا دانش آموزان و والدین آنها با اطمینان با شما تماس بگیرند. در این سایت می توانید نظرات شاگردهایتان را ثبت کنید و برای دروس تدریسی خودتان جزوه ثبت نمائید.
برای مطالعه بیشتر در زمینه انواع روشهای جذب شاگرد حتما مقاله 25 راهکار عملی و کاربردی برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی را مطالعه کنید و یا بر روی این لینککلیک نمائید. روشهای مختلفی برای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی و کسبدرامد بالا از تدریس خصوصی فیزیک وجود دارد. در هر کاری ممکن است در ابتدای کار درامد شما خیلی زیاد نباشد. حتی اگر بخواهید مغازه ای باز کنید می دانید که شاید تا مدت زیادی درامد شما بالا نباشد و به تدریج که مشتریانبا مغازه شما آشنا شوند درامد شما هم بیشتر و بیشتر خواهد شد. هر کاری در ابتدای امر به همین صورت است. در کار تدریس فیزیک هم اگر در ابتدای کار درامد شما خیلی بالا نبود نا امید نشوید. ادامه دهید و شاگردهای بیشتری جذبکنید. اگر مثلا ترم قبل کلا 4 میلیون تومان از تدریس فیزیک درامد کسب نموده اید، این ترم هدف را برای خودتان روی 7 میلیون تومان قرار دهید و به تدریج پیشرفت کنید. برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی فیزیکباید در زمینه های مختلفی عملکرد خوبی داشته باشید. قبل از انجام هر کاری برای خودتان تعیین کنید که این ترم چقدر می خواهید درآمد داشته باشید. مثلاهمان 7 میلیون را در نظر بگیرید. البته اگر قبلا به این درآمد رسیده اید باید مقدار بیشتری برای خودتان در نظر بگیرید. پس در ابتدای کار برای خودتان مشخص کنید که می خواهید چقدر از تدریس خصوصی فیزیک درآمد داشته باشید و در ادامه برای رسیدن به هدف خودتان تلاش کنید. راهکارهای مختلف را امتحان کنید و به نسبت ترمهای قبل خودتان پیشرفت کنید.
برای کسب درآمد بالا از تدریس زباندر صورتی در این زمینه فعالیت کنید که خودتان به زبان و آموزش آن علاقه دارید. اگر اینطور باشد حتما موفق خواهید شد و در ضمن هم از کارتان لذت خواهید برد و هم درامد خوبی بدست خواهید آورد. خبر خوب اینکه، تدریس خصوصی زبان پر سرچ ترین عبارت در گوگل است و به نسبت تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس شیمی، تدریس عربیو یا هر درس دیگری متقاضی بالاتری دارد. در ضمن، آموزش زبان منحصر به ایاممدرسه و دانشگاه نیست و افراد زیادی برای اهداف تجاری از کلاسهای تدریس خصوصی زبان استفاده می کنند. با تعطیل شدن مدارس و دانشگاهها نه تنها مانندسایر دروس کار تدریس خصوصی کم نمی شود بلکه بیشتر رونق می گیرد. بنابراین اگر واقعا به تدریس زبان و آموزش زبان علاقه دارید و در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشید، بازارکار خوبی در این زمینه وجود دارد و می توانید درامدبسیار خوبی بدست اورید. می توانید در زمینه اموزش مکاله زبان، آمادگی زبانانگلیسی، فرانسه و آلمانی برای امتحانات، آموزش زبان برای آزمونهایی مانندآیلتس و تافل، آموزش گرامر زبان، تدریس خصوصی زبان کنکور و .... فعالیت داشته باشید و درامد بسیار خوبی بدست آورید.

برای فعالیت در زمینه تدریس انگلیسی و کسب درآمد از این کار، همانطور که گفته شد راهکارهای مختلفی وجود دارد. اولین راهکار همان ارتباط گرفتن با آموزشگاههای تدریس زبان است. روش دیگری که برای جذب شاگرد وجود دارد این است که خودتان به صورت مستقل شاگرد جذب کنید. می توانید تراکت چاپ کنید و در محله های مورد نظر یا در مدارس و دانشگاهها توزیع نمائید. می توانید در مدارس مختلف با هماهنگی مدیر مدرسه یکی دو جلسه به صورت رایگان کلاس آموزش گرامر زبان (به عنوان مثال) برگزار کنید و در آخر جلسه دوم کارت خودتان را توزیع نمائید. می توانید در روزنامه و بخش نیازمندیهای ان تبلیغ بدهید و در زمینه اموزش زبان شاگرد جذب کنید. می توانید برای خودتان سایت یا وبلاگی داشته باشید و در کنار ارائه مطالب آموزشی یادگیری زبان برای خدمات تدریس خصوصی خودتان همتبلیغ کنید. می توانید در سایتهای عمومی اگهی اینترنتی مانند ایستگاه، ایران تجارت، سودایران و .... تبلیغ کنید. به عنوان بهترین راهکار، می توانید تبلیغات تدریس زبان خودتان را در سایت (ایران مدرس) که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی فعالیت دارد و بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است (با بیش از 17000 مدرستدریس خصوصی تا پاییز 96) ثبت نمائید. با ثبت آگهی در این وب سایت، تبلیغات تدریس شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی زبان انگلیسی قرار می گیرد.  اکثر مدرسینی که وقتشان به صورت کامل پر است و از تدریس درامد بالایی دارند، تعداد زیادی ازشاگردهایشان را از ترمهای قبل دارند. یا ترمهای قبل با هیمن شاگردهایشان کلاس داشته اند و یا شاگردهای قبلی خودشان چون راضی بوده اند این شاگردهای جدید را به آنها معرفی کرده اند. پس شاگردهای راضی و شاگردهایی که در امتحان زبان انگلیسی، کنکور زبان، مکالمه زبان و .... خوب نتیجه گرفته اند رمز موفقیت در تدریس زبان هستند. شما باید به صورت مداوم روی خودتان و توانایی های خودتان کار کنید  و به صورت مداوم بهتر و بهتر شوید. برای اینکه شرایط بیرونی تغییر کند و درآمد شما بیشتر شود، در ابتدای کار باید تغییرات به صورت درونی اتفاق بیافتد. باید بخواهید که درآمد بالاتری داشته باشید و برای آن برنامه داشته باشید و با مطالعه بیشتر توانایی های خودتان را بیشتر کنید به گونه ای که کلاسهای شما بهترین بازدهی را برای شاگردهایتان داشته باشد. ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرسبهترین روش برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی است. ممکن است روشهای دیگری مانند تبلیغات در روزنامه، تبلیغات تراکتی، همکاری با آموزشگاهها و ... برای جذب شاگرد وجود داشته باشد ولی هیچکدام از روشهای مزبور بازدهی ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس را ندارد. وقتی از طریق اموزشگاهها شاگرد جذب می کنید، هر جلسه باید 30 یا 40 درصد درامد تدریس را به انها پرداخت کنید و در نتیجه درامد شما محدود خواهد شد. در ضمندر این حالت قیمت و نرخ کلاسهای تدریس خصوصیرا خودتان تعیین نخواهید کرد. همکاری با اموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی برای شروع کار خوب است ولی در ادامه با ثبت تبلیغ در همین سایت می توانید به صورت مستقل کار کنید. درج اگهی تدریس در سایتهای آگهی عمومی هم به اندازه درج تبلیغات تدریس در ایران مدرس مفید نخواهد بود. البته نکته ای کهباید در نظر داشته باشید این است که اگهی تدریس خصوصی خودتان را خوب و متقاعد کننده بنویسید. برای تبلیغات تدریس خودتان یک عکس پرسنلی مرتب انتخاب کنید. عکس در افزایش بازدهی آگهی کاملا موثر است. اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید باید برای نوشتن آگهی خودتان وقت بگذارید. رزومه کاملی ارائه دهید و اسم تمام دروس تدریسی را بنویسید. از شاگردهایتان نظر خواهید کنید و نظرات مثبت انها را در متن آگهی بنویسید. (مثلا این آگهیرا ببینید). برای دروس تدریسی خودتان جزوه یا خلاصه جزوه ثبت کنید و به صورت مداوم آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را به روز کنید. هر چه آگهی تدریس شما کاملتر و متقاعد کننده تر باشد احتمال جذب شاگرد شما بیشتر خواهد شد. در ایران مدرس ما تلاش خواهیم کرد آگهی شما دیده شود. اینکه آگهی تدریس خودتان را خوب بنویسید به گونه ای که افرادی که تبلیغ شما را می بینند متقاعد شوند برای کلاسهای تدریس خصوصی با شما تماس بگیرند به عهده خود شما است.

مطالعه کنید: آگهی تدریس خصوصی و نحوه درج تبلیغات تدریس خصوصی
ثبت آگهی تدریس خصوصی زبان انگلیسی در ایران مدرس به نسبت سایر انواع روشها برای جذب شاگردمزایای بسیار زیادی دارد. درج اگهی تدریس در این وب سایت رایگان است. اما می توانید تبلیغات تدریس خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید.

ثبت آگهی رایگان تدریس خصوصی، علاوه بر ارزانترین، بهترین روشبرای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی هم می باشد. در ادامه در این رابطه توضیحات کافی ارائه می گردد. با درج تبلیغات اینترنتی و ثبت آگهی رایگان و یا آگهی ویژه تدریس خصوصی در سایت (ایران مدرس) و یا سایتهایتبلیغات عمومی مانند سایت www.soodiran.com آگهی و تبلیغات تدریس شما بدونمحدودیت زمانی و بدون محدودیت مکانی در کل کشور قابل مشاهده خواهد بود. تبلیغات اینترنتیکاملا گسترده است. شما حتی اگر در یک شهر کوچک سکونت دارید و در شهر محل سکونت شما متقاضی زیادی برای تدریس خصوصی وجود ندارد، می توانید از طریق اینترنتی برای خدمات تدریس خودتان تبلیغ کنید و از تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران شاگرد خصوصی به صورت آنلاین جذب نمائید. چه نوع تبلیغات دیگری این مزیت و این گستردگی را دارد. در تبلیغات اینترنتی می توانید هر مقدار توضیح در زمینه رزومه کاری و سوابق تدریس خودتان ارائه دهید. هیچ محدودیت کاراکتری وجود ندارد. در تبلیغات روزنامه و مجله و تراکت و .... مرتبا بایدنگران این باشید که با تعداد کاراکتر محدودی که در اختیار دارید چه چیزهایی را باید در آگهی بنویسید و کدام ها را حذف نمائید.  چگونه در ثبت آگهی تدریس ریاضی موفق باشیم؟
درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصیدر اینترنت و خصوصا در سایتهایی مانند ایران مدرس که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغ تدریس خصوصی فعالیت دارند، به نسبت سایر انواع روشهایتبلیغاتی برای جذب شاگرد بسیار مفیدتر و موثر تر است. در حال حاضر استفادهاز اینترنت کاملا فراگیر شده است و تقریبا همه ی افراد جامعه روی گوشی هایخودشان اینترنت دارند. استفاده از اینترنت و تبلیغات اینترنتی به گونه ای توسطعه پیدا کرده است که استفاده از روزنامه و درج تبلیغات بر روی کاغذ دیگر توجیه چندانی ندارد. تبلیغات اینترنتی برای تدریس خصوصی و جذب شاگرد ویا ارائه هر نوع کالا و خدمات دیگر کاملا موثر و پربازده است. تبلیغات در اینترنت محدودیت زمانی ندارد. آگهی خودتان را در هر زمانی و سریعتر از هر نوع تبلیغات دیگر می توانید منتشر کنید. آگهی شما در هر زمانی (حتی ساعت 2 نصف شب) قابل مشاهده خواهد بود. تبلیغات شما اینطور نیست که برای زمان محدودی باقی بماند و تا زمانی که خودتان آگهی تدریس را حذف نکرده اید در ایران مدرس و یا سایر سایتهای تبلیغاتی باقی می ماند. پس اگر دقت کرده باشید، تبلیغات اینترنتی به لحاظ زمانی هیچ محدودیتی ندارد. به لحاظ مکانی هم آگهی اینترنتی به نسبت انواع تبلیغات دیگر کاملا دارای مزیت است. شما ممکن است ساکن تبریز باشید و برای اموزش (به عنوان مثال) و تدریس خصوصی تری دی مکساز تهران، کرج، اصفهان، مشهد و یا هر جای دیگر ایران شاگرد جذب کنید و به صورت آنلاین تدریس کنید. این مزیت را نه تبلیغات روزنامه دارد و نه تبلیغاتتراکت و نه هیچ نوع تبلیغات دیگری.
اگر می خواهید درامد خودتان را از تدریس خصوصی دو برابر کنید باید در زمینه های مشخصی به نسبت ترمهای قبل بهتر عمل کنید. چنانچه در شروع کار هستید و یا به صورت پراکنده تدریس کرده اید و در ترمهای قبل درآمد مشخصی از این کار نداشته اید، در اینحالت دو برابر کردن درامد از تدریس خصوصی خیلی معنی پیدا نخواهد کرد و باید تلاش کنید مبلغ مشخصی را برای خودتان در نظر بگیرید و سعی کنید به ان برسید. اما اگر ترم قبل درآمد مشخصی از کار تدریس داشته اید و به صورت حرفهای در این زمینه فعالیت کرده اید می توانید این ترم حداقل درآمد خودتان را50 درصد افزایش دهید و یا حتی درامد خودتان را دو برابر کنید. اگر می دانید دو برابر شدن درامد شما از تدریس خصوصی کمی بعید به نظر می رسد و ضمیر ناخودآگاه شما آن را پس می زند می توانید فعلا افزایش درآمدخودتان را برابر 50 درصد در نظر بگیرید. به عنوان مثال اگر ترم قبل 20 میلیون تومان از کار تدریس درآمد داشته اید، این ترم می توانید درآمد 30 میلیون تومان را برای خودتان هدف قرار دهید و یا اگر دو برابر کردن درامد مد نظرتان است 40 میلیون تومان را برای خودتان در نظر بگیرید. هر کدام از حالتها را که در نظر دارید، درآمد مورد نظرتان که قصد دارید از تدریس خصوصیکسب کنید را بر روی کاغذ بنویسید و همیشه همراه خودتان داشته باشید. متعهدشوید که این ترم درآمدی که مشخص کرده اید را از تدریس خصوصی بدست آورید.
علاوه بر ایران مدرس در سایتهای آگهی و تبلیغات دیگر مانند سایت www.tadris-riazi.com (تبلیغات تخصصی در زمینه تدریس ریاضی) ، سایت www.irankonkur.com (تبلیغات در زمینه تدریس کنکور)، سایت www.soodiran.com (سایت پربازدید تبلیغات اینترنتی) و .... نیز آگهی خودتان را درج نمائید. همین که هدف مشخصی برای خودتان تعیین کنید و برای رسیدن به آن متعهد شوید برنامه روزانه و فعالیتهای شما هم نسبتبه قبل تغییر خواهد کرد و کارهایی انجام خواهید داد که به احتمال زیاد شمارا به هدف خودتان می رساند. پس رقم دقیق درآمدی که می خواهید از تدریس خصوصیدر ترم حاضر کسب کنید را بنویسید، راه حلهای مختلفی ارائه دهید و با پشتکار و دید مثبت برای رسیدن به هدف خودتان تلاش کنید. درآمد فعلی شما از تدریس خصوصی هر مقداری که باشد، اگر هر ترم درامد خودتان را 50 درصد افزایشدهید، بعد از 3 یا 4 سال درآمد عالی ای خواهید داشت.  ایران مدرس: بهترین سایت ثبت آگهی تدریس خصوصی کنکور
اگر در کار تدریس جدی هستید در حقیقت باید حاضر باشید هزینه هایی هم برای آن پرداخت کنید. فکر نمی کنم شخصی در کاری به موفقیت رسیده باشد و برای موفق شدن در آن کار هزینه پرداخت نکرده باشد. البته به این معنی نیست که به صرف اینکه هزینه کردید حتما در کار تدریس یا هر کار دیگری موفق خواهید بود ولی به هر حال درمسیر موفقیت و در این مورد خاص مورد بررسی، در مسیر تبدیل شدن به یک مدرس خصوصی موفقبعضا شاید لازم باشد هزینه هایی را بپردازید. اولین هزینه ای که لازم است پرداخت شود همان زمان است. شما برای موفقیت در تدریس خصوصی باید به آن زماناختصاص دهید چه برای برگزاری کلاسها و چه برای تبلیغات و جذب شاگرد و ..... به عنوان مثال اگر در همین سایت (ایران مدرس) قصد دارید تبلیغات تدریس ثبت کنید (مطالعه نمائید: 20 دلیل که نشان می دهد ایران مدرس بهترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی ایران است!)برای نوشتن آگهی خودتان باید وقت بگذارید. البته روی حرف ما با افرادی استکه می خواهند به صورت جدی در کار تدریس فعالیت داشته باشند. دهها آگهی در همین سایت ثبت شده است که فرد آگهی دهنده یکی دو جمله بیشتر ذکر نکرده است.به این شکل نمی توان شاگرد جذب کرد. آگهی تدریس باید متن کاملی داشته باشدو قانع کننده باشد. در متن آگهی تدریس خودتان اسم تمام دروس تدریسی را بنویسید و رزومه بسیار کاملی از خودتان ارائه دهید. اگر در کار تدریس جدی هستید، باید متن تبلیغات خودتان را به گونه ای بنویسید که وقتی متقاضیان تدریس خصوصی یا والدین آنها تبلیغ شما را دیدند متقاعد شوند با شما تماس بگیرند (در زمینه نحوه ثبت آگهی موفق تدریس حتما این مقاله را بخوانید). دلیل اینکه بعضی از مدرسین نتیجه خوبی می گیرند و برخی دیگر نتیجه نمی گیرند همین است. 

در کار تدریس مداومت داشته باشید. ممکن است در مراحل اول کار درآمد بالایی نداشته باشید ولی به تدریج اوضاع بهتر خواهد شد.

تبلیغات رایگان تدریس خصوصی

از سایتها و وبلاگهای مختف و شبکه های اجتماعی و فرومها و .... به صفحه آگهی خودتان لینک بدهید تا اعتبار آن از نظر گوگل افزایش پیدا کند.
علاوه بر دروس مورد علاقه خودتان در زمینه تدریس دروس پرمتقاضی مانند ریاضی، زبان، فیزیک و .... هم فعالیت کنید.
برای شاگردهای خودتان پشتیبان و حمایتگر باشید. با ارائه خدمات منحصر به فرد غیر قابل جایگزین شوید.
منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
کلاسهای خصوصی زبان و موفقیت در یادگیری انگلیسی
زمان مناسب برای شرکت در کلاسهای خصوصی تدریس انگلیسی:اگر قصد دارید برای موفقیت در امتحان دبیرستان و یا دانشگاه در کلاسهای خصوصی تدریس زبان انگلیسی شرکت کنید، هر چه زودتر کلاسها را هماهنگ نمائید.برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول ننمائید. در ایام امتحانات حجم دروسی که باید بخوانید بسیار زیاد خواهد شد و زمان کمتری برایشرکت در کلاسهای تدریس انگلیسی و یا کلاسهای خصوصی سایر دروس خواهید داشت.بنابراین، همانطور که برای خواندن دروس توصیه می شود در طول ترم درس بخوانید، برای شرکت در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی و یا سایر دروس هم این اصل را رعایت نمائید. در ایام امتحانات برای رفع اشکال و حل نمونه سوال امتحانی و ... می توانید از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید.
راهکارهای موفقیت در آموزش زبان انگلیسی:شرکت در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی یکی از بهترین راهکارها برای یادگیری بهتر آن است و البته کافی نیست. اگر می خواهید در امتحان زبانانگلیسی عالی عمل کنید، در امتحانات مدرسه و دانشگاه هم شرکت کنید و خودتان هم درس بخوانید. در طول ترم زبان انگلیسی را بخوانید و از خواندن زبان به صورت مقطعی پرهیز نمائید. زبان انگلیسی را به صورت مقطعی بخوانید نتیجه نمی گیرید. باید به صورت پیوسته خوانده شود. لغات را مرتبا مرور کنیدو به اخبار و داستان انگلیسی گوش دهید. تمرینات گرامر را انجام دهید و با دوستانتان انگلیسی حرف بزنید. از هر فرصتی برای یادگیری بهتر انگلیسی استفاده نمائید. در ماشین هم وقتی به سمت محل کار یا دانشگاه حرکت می کنید،کانال انگلیسی رادیو را باز کنید و گوش دهید. هر اشکال و سوالی که داشتید در کلاسهای خصوصی زبان بپرسید. در کلاسهای بحث آزاد و آموزشگاهها هم شرکت کنید و سطح زبان خودتان را تا حد عالی بالا ببرید.
در کلاسهای تدریس خصوصیزبان انگلیسی زمان بیشتری برای یادگیری و آموزش به نسبت کلاسهای زبان متوسطه و دانشگاه و کلاسهای زبان آموزشگاههای زبان وجود دارد. به عنوان مثال اگر بخواهید مکالمه زبان را یاد بگیرید، در کلاسهای تدریس خصوصی زبانزمان بیشتری دارید تا حرف بزنید. در کلاسهایی که در آموزشگاههای زبان برگزار می شود، معمولا یک دو نفر که مکالمه را بهتر بلد هستند نبض کلاس را در دست گرفته و دانش اموزان و یا دانشجویان ضعیف تر که اعتماد به نفس کمتریبرای حرف زدن دارند در حاشیه قرار می گیرند. بنابراین برای یک زبان آموز متوسط و ضعیف فرصت کمی برای حرف زدن در کلاسهای گروهی آموزش زبان وجود دارد. این افراد با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان،در زمان کمی می توانند سطح خودشان را ارتقا دهند و بر مکالمه زبان مسلط شوند. در ادامه و یا همزمان با کلاسهای خصوصی زبان، می توان در کلاسهای بحثآزاد و یا گروهی شرکت کرد و از اموخته ها به نحو بهتری استفاده نمود. برایمشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی زبان کلیک کنید. اگر در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان سوال دارید مطالعه مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان می تواند بسیار مفید باشد.

باکمک بهترین اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران و استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران در زمان کمتری به نسبت کلاسهای گروهی و با کیفیت بالاتر می توانید زبان انگلیسی را آموزش ببینید. اگر می خواهید زبان انگلیسی را ذر زمان کمتری آموزش ببینید، اگر قصد دارید در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی همچون تافل و آیلتس شرکت نمائید و برای این آزمونها آماده نیستید، در صورتیکه برای ارائه مقاله در کنفرانسهایخارجی و یا برای کار و تجارت خودتان قصد دارید مکالمه زبان را در کمترین زمان ممکن آموزش ببینید، اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدبیرستان و یا امتحان زبان عمومی دانشگاه و یا زبان تخصصی رشته های مختلف نمره خوبی بگیرید، چنانچه برای کسب درصد بالا در زبان کنکور و یا کنکور زبان قصد دارید سطح دانسته های خودتان را افزایش دهید، اگر می خواهید قواعدزبان و یا درک مطلب خودتان از متون انگلیسی را تقویت نمائید و .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان و استفاده از تجربه بهترین اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران می تواند کاملا مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی کاملا موثر است. در سایت (ایران مدرس) در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان هم مطالب زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه را در این زمینه مطالعه کنید.1- در کلاس آموزش و تدریسزبان انگلیسی مدرسه به صورت کامل شرکت کنید. در کلاس زبان حضور فعال داشتهباشید و سعی کنید در بحث ها مشارکت داشته باشید. به سوالاتی که در کلاس زبان انگلیسی توسط معلم زبان پرسیده می شود دقت کنید و اگر بلد بودید پاسخ دهید.

2- در کلاس زبان انگلیسی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. سعی کنید درس را یاد بگیرید. اگر به صورت پیوسته در طول ترم درس بخوانید کلاسها هم برای شما مفید خواهد بود. اجازه ندهید سر رشته مطالب از دستتان در برود. در کلاس زبان دبیرستان جزوه یادداشت کنید و نکات مهم را بنویسید.

3- در کلاس زبان و یا هر کلاس دیگری یادداشت کردن جزوه و نوشتن نکات مهمی که مدرس زبان بیان می کند به افزایش تمرکز شما و یادگیری بهتر شما کمک خواهد کرد. با نوشتن جزوه هم بعدا منبع خوبی برای مطالعه خواهید داشت و هم در کلاس زبان حواستان جمع تر خواهد بود.


کلاسهای خضوصی زبانبرای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی در تهران، کرج، اصفهان و یا هر جای دیگر ایران بسیار مفید و موثر است. در کلاسهای خصوصی زبان می توان مکالمه زبان انگلیسی را خیلی زودتر از آنچه در آموزشگاههای زبان آموزش می بینید، یاد بگیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان فرصت بیشتری برای حرف زدن دارید و اشتباهات و اشکالات شما زودتر مشخص و رفع خواهد شد. در کلاسهای مکالمه آموزشگاهها در کل یک ساعت تدریس ممکن است بتوانید 5 تا 10 دقیق حرف بزنید. در کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان کل کلاس و زمان کلاس برای تمرینمکالمه در اختیار شماست. برای آموزش گرامر زبان انگلیسیهم کلاسهای خصوصی بسیار مناسب است. در این کلاسهای می توانید به تعداد زیاد تمرین انجام دهید و نتیجه را به استاد خصوصی زبان خودتان برگردانید تااشکالات شما را برطرف کند. کلاسهای خصوصی زبان به نسبت کلاسهای مدرسه و کلاسهای آموزشگاههای زبان جو راحت تری دارد و بدون ترس از اشتباه در گرامر ومکالمه و بدون ترس از تمسخر دیگران می توانید انگلیسی حرف بزنید و به تدریج قوی و قوی تر شوید. مدرسین خانم و آقای فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان برای پیشرفت شما در زمینه آموزش زبان انگلیسی در کلاسهای تدریس خصوصی نهایت تلاش خودشان را خواهند کرد. اگر می خواهید در آزمونهای زبان انگلیسی شرکت کنید شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتس هم می تواند بسیار مفید باشد. در کمترین زمان بیشترین حجم مطالب را یاد خواهید گرفت.

اگر می خواهید مکالمه زبان را بهتر و سریعتر یاد بگیرید، علاوه بر موارد گفته شده، باید تا حدودیبر گرامر و قواعد زبان هم مسلط باشید. البته اگر زیاد گوش دهید و تمرین کنید و در کلاسهای خصوصی مکالمه و کلاسهای بحث آزاد و .... شرکت نمائید، بهصورت اتومایتک ساختار جمله ها را آموزش می بینید و قواعد را به صورت خود به خود آموزش خواهید دید. ولی اگر بخواهید به این روند سرعت ببخشید و قواعدرا سریعتر هم آموزش ببینید استفاده از جزوات و کتابهای آموزش گرامر زبان هم می تواند مفید باشد. خوشبختانه، در وب سایت (ایران مدرس) مطالب، جزوات و کتاب برای آموزش گرامر ارائه شده است. برای دانلود رایگان کتاب گرامر زبان بر روی عبارت کتاب گرامر زبان کلیک کنید و برای دانلود رایگان جزوات مبحثی بسیار عالی در زمینه آموزش قواعد زبان انگلیسی بر روی این لینککلیک کنید. برای آموزش بهتر مکالمه زبان انگلیسی و تسلط بر مکالمه زبان، بلد بودن  تسلط بر قواعد زبان هم می تواند مفید و موثر باشد.
برای آموزش خصوصی مکالمه زبان چند جلسه لازم است؟ درکل تعداد جلسات لازم برای آموزش خصوصی زبان انگلیسی به وضعیت کنونی شما بستگی دارد. اینکه چقدر زبان بلد هستید تعیین می کند که تا یادگیری بهتر چند جلسه لازم دارید. در ضمن، ممکن است شما برای هدف خاصی بخواهید در زمینهمشخصی مکالمه زبان را یاد بگیرید. مثلا بخواهید فقط مکالمات مرتبط با خریدو فروش کالا و خدمات را یاد بگیرید و یا شاید قرار است در یک کنفرانس علمیو در زمینه خاصی قرار است حرف بزنید و می خواهید برای این هدف آماده شوید.در این مثالهایی که زده شد تعداد جلسات کمتری لازم دارید. چون محدوده مکالمات محدودتر می شود و در نتیجه زودتر می توانید بر آن مسلط شوید. در کلاگر خودتان زبان را در حد متوسط بلد باشید با برگزاری 20 یا 30 جلسه کلاس خصوصی زبان می توانید حرف بزنید و تا حدی برمکالمه مسلط شوید. البته همانطور که گفته شد به خودتان و وقتی که برای آموزش زبان در نظر می گیرید هم بستگی دارد. در بین جلسات آموزش خصوصی مکالمه زبان هر چه بیشتر وقت بذارید مسلط تر خواهید شد و پیشرفت شما هم سریعتر خواهد بود.
قیمتکلاسهای تدریس خصوصی زبان با توجه به قیمتهای ارائه شده در بالا و قیمتهایارائه شده توسط مدرسین که در این بخش نشان داده نشده است ساعتی از 15000 تومان تا 100000 تومان متغییر است. همانطور که مشاهده می کنید بازه قیمت خیلی زیاد است و قیمتها کاملا متغییر است. یعنی تقریبا با هر قیمتی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. البته قیمتی که هر مدرس ارائه کرده است را باید در کنار رزومه کاری و سابقه کاری مدرسه و .... ببینید. لیست مدرسین را مشاهده کنید و توضیحاتی که هر کدام از مدرسین زبان ارائه نموده اند را مشاهده نمائید. در نهایت مدرسی که فکر می کنید برای نتیجه گرفتن شما بهترین گزینه است و قیمتی که ارائه نموده است در محدوه قیمت موردنظر شما می باشد را انتخاب نمائید.
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیساعتی و جلسه ای به عوامل و پارامترهای مختلفی از جمله شهر محل تدریس، سابقه مدرس، تعداد جلسات، مقطع تحصیلی، مکان و زمان تدریس و .... بستگی دارد و قیمت ثابتی برای این کلاسها وجود ندارد. قیمت کلاسهای خصوصیزبان از 15 هزار تومان تا 100 هزار تومان متغییر است. حتی در موارد خاص ممکن است قیمتها بیشتر هم باشد. به عنوان یک مقدار متوسط می توان گفت قیمت کلاس خصوصی زبان 40 تا 60 هزار تومان می تواند مناسب باشد. البته در شهرهایکوچک ممکن است قیمتها پایینتر باشد. بعضی از مدرسین به صورت توافقی کار میکنند و تعدادی دیگر برای اطمینان دادن به شاگردانشان جلسه اول را رایگان ویا نصف قیمت برگزار می نمایند. ممکن است بعضی از مدرسین عبارت تضمینی را هم در آگهی تدریس خودشان ذکر کرده باشند که در این حالت هزینه کلاسها کمی افزایش خواهد یافت. البته باید از مدرس پرسید که منظورش از تضمینی چیست؟ بعضی از مدرسین کیفیت کار و جلسات تدریس را تضمین می کنند و بعضی دیگر نتیجه گرفتن شاگردشان را. در حالت دوم قیمتها بالاتر است.
آموزش سریع و در زمان کم با کلاسهای خصوصی زبان:با شرکت در کلاسهای خصوصی زبان هم می توان زبان انگلیسی (و یا هر زبان خارجی دیگری مانند زبان آلمانی، فرانسه و ....) سریعتر یاد گرفت و هم در زمان کمتری آموزش دید. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در امتحان زبان و یا کنکور زبان انگلیسی هم مفید و موثر است. اگر در زبان انگلیسی ضعفپایه ای دارید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نمی شوید، استفاده از کلاسها و مشاوره و برنامه ریزی یک مدرس خصوصی زبان خوب می تواندراهگشا باشد. البته خودتان هم باید تلاش کنید. باید لغات را مرور نمائید ودر قالب جمله از کلمات جدید استفاده کنید. گرامر را باید خوب آموزش ببینیدو تمرینات مربوطه را حل کنید. مطالبی که مزبوط به درک مطلب هستند را باید یکی دوبار یا چند بار مطالعه کنید و سعی کنید متوجه شوید. در هر کدام از این مباحث اشکال داشتید، می توانید از مدرس خصوصی زبان خودتان بپرسید. زبان انگلیسیجزوه دروس مهم و پرکاربرد در دوران دبیرستان و دانشگاه است. بلد بودن بهترزبان انگلیسی هم می تواند در درس و تحصیل موثر باشد و هم در زندگی روزمره هم قابل استفاده و مفید است. درس زبان انگلیسی در دوران دبیرستان از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر زبان انگلیسی را خوب بلد باشید، هم در امتحان نمره خوبی خواهید گرفت و هم در کنکور که زبان انگلیسی در بین درسهای عمومی از جایگاه ویژه ای برخوردا است درصد بالایی خواهید زد. در ضمن در حال حاضر خیلی از کتابها، سایتهای اینترنتی، پروژه ها و مقالات علمی به زبان انگلیسینوشته شده است و بلد بودن زبان شرط استفاده از این منابع علمی است. از طرفدیگر در کار و تجارت و در سفرهای تفریحی و زیارتی و علمی به کشورهای خارجه، بلد بودن زبان انگلیسی و مکالمه زبان انگلیسی یک مزیت عالی به شمار می آید و به راحتی می توانید آدرس بپرسید، خرید کنید و کار خودتان را راه بیندازید.
اگر می خواهید برای امتحان زبان انگلیسی در مقطع دبیرستان و یا دانشگاه آماده شوید و عملکرد بهتری نسبت به ترمهای قبل داشته باشید، در مرحله اول باید سعی کنید به صورتکامل در کلاسهای زبان اصلی خودتان در مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. روش تدریس مدرس یا استاد شما هر چه که باشد، در نهایت امتحان گیرنده ایشان هستند و با حضور در کلاس خواهید فهمید که چه مطالبی برای معلمخودتان مهمتر است و بیشتر بر روی چه مباحثی تاکید دارند. در کلاس های زبانانگلیسی به مطالب ارائه شده گوش دهید و نکات مهم را یادداشت کنید. لغات جدید را در همان زمان کلاس یاد بگیرید. کلمات و لغات جدید زبان را در قالب جملات آموزش ببینید و به نحوه کاربرد آنها در جمله دقت کنید. در کلاس درس سعی کنید گرامر را خوب یاد بگیرید و تمرینات آن را انجام دهید. بخش درک مطلب هم بسیار مفید است و لغات جدید را در قالب متنی ارائه کرده است. خلاصهاینکه سعی کنید بهترین استفاده را از زمان کلاس خودتان داشته باشید. به جای آنکه به نحوه تدریس مدرس و یا شرایط کلاس و ... معترض باشید سعی کنید از حداقل امکاناتی که وجود دارد بیشترین استفاده را داشته باشید. خصوصا زمانی که شما در کلاس می گذرانید دیگر باز نخواهد گشت. پس وقتی در کلاس زبان انگلیسی حاضر هستید حضور کاملی داشته باشید و از زمان خودتان بهترین استفاده را بکنید. در طول ترم سعی کنید به صورت مداوم و با برنامه ریزی زبان انگلیسی را بخوانید. تمرینات را در منزل انجام دهید و لغات و گرامرهایجدید را مرتبا مرور کنید. اگر لغات و کلمات جدید را در قالب جمله و متن و در طول زمان آموزش ببینید، دیرتر هم فراموش خواهید کرد. برای موفقیت در امتحان زبان می توانید از مدرسین خصوصی زبان هم کمک بگیرید.
شرکت در کلاسهای تدریسخصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر آن می تواند کاملا مفید و موثر باشد. بازدهی کلاسهای خصوصی زبان در بسیاری از موارد از کلاسهای گروهی مدرسه و دانشگاه و از کلاسهای گروهی که در آموزشگاههای زبان برگزار می گرددنیز بیشتر است. وقتی شما قصد دارید مکالمه زبان را یاد بگیرید در کلاسهای خصوصی زمان بیشتری برای حرف زدن به شما داده می شود. بنابراین، چون بیشتر حرف زدن را تمرین می کنید بهتر هم یاد می گیرید. البته در کلاسهای گروهی اموزش زبان هم مزیتی که وجود دارد این است که در بحثهای گروهی شرکت می کنید. نکته ای که وجود دارد این است که شما وقتی تلاش می کنید جمله بسازید ومنظور خودتان را برسانید بهتر یاد می گیرید. در کلاسهای خصوصی زبان این امکان بیشتر فراهم است. در یک کلاس گروهی آموزش مکالمه زبان، اگر مدت زمان کلاس را 90 دقیقه در نظر بگیریم و 10 نفر در کلاس حاضر باشند، اگر زمان به صورت عادلانه هم تقسیم شود (که معمولا اینطور نیست و یکی دو نفر که بهتر حرف می زنند کل کلاس را در اختیار می گیرند) شما 9 دقیقه وقت برای حرف زدن دارید. در این مدت زمان کم نمی توانید خیلی تمرین کنید. در کلاس خصوصی با زمان مشابه، کل کلاس در اختیار شما است و به راحتی می توانید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید. به صورت رایگان دانلود کنید: دانلود رایگان بهترین جزوات آموزشی گرامر و قواعد زبان انگلیسی


اگر می خواهید زبان انگلیسی را در منزل یاد بگیرید و در جستجوی راهکارهای آموزش سریع زبان و برنامه ریزی خوب برای اموزش زبان هستید، نکات زیر ممکن است برای شما مناسب باشد.

1- در ابتدای کار هدف خودتان از مطالعه زبان انگلیسی را به صورت کامل مشخص نمائید. آیا برای موفقیت در امتحان قصد مطالعه درس زبان را دارید و یا می خواهید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید. هر هدفی که داشته باشید کارهایی که برای آموزش بهتر زبان باید انجام دهید متفاوت خواهد بود.

2- اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدر مقطع متوسطه و دانشگاه شرکت کنید، برای یادگیری زبان در کلاسهای خودتانشرکت نمائید. در ادامه در منزل درس را مرور کنید و کتاب درسی را به خوبی بخوانید. هر چه در طول ترم زمان بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی در نظر بگیرید بهتر برای شما جا می افتد.

3- زبان انگلیسی را به صورت مداوم و پیوسته مطالعه کنید. اینطور نباشد که یک هفته هر روز 2 یا 3 ساعت وقت بگذارید و بعد از آندو هفته دیگر هیچ کاری انجام ندهید. اگر می خواهید برنامه ریزی شما برای یادگیری زبان خوب باشد باید این نکته را در آن رعایت کنید و به صورت مداوم مطالعه نمائید.

4- برای موفقیت در امتحان زبان انگلیسی بخشهای مختلف کتاب را خوب بخوانید. لغات جدید را خوب یاد بگیرید و کاربرد این لغات در متن را آموزش ببینید. تمرینات را به صورت مرتب حل کنید و نکات گرامری را رعایت نمائید. گرامر و قواعد هر درس را بخوانید و سعی کنید تمریناتی که مربوط به بخش گرامر است را هم به خوبی حل کنید.

تدریس زبان انگلیسی به صورت خصوصی مفید است؟کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی کاملا مفید و موثر است. در کلاسهای خصوصی زبان می توانید تمامی اشکالات گرامری،مکالمه ای و ... خودتان را در کمترین زمان برطرف نموده و برای امتحان زبانو یا هر هدف دیگری که مد نظرتان است به صورت کامل آماده شوید. کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزیت های فراوانی دارد. مثلا اگر قصد دارید مکالمه زبان را زودتر آموزش ببینید چون در کلاسهای خصوصی زمان بیشتری برای حرف زدن دارید سریعتر هم پیشرفت می کنید. یا اگر اشکالات پایه ای در زبان انگلیسی دارید مستقیم می توانید سراغ رفع اشکالات خودتان بروید و کلاسها را به گونه ای تنظیم کنید که 100 درصد برای شما مفید باشد. مطالعه کنید: چگونه یک زبان خارجی را بهتر یاد بگیریم؟
برای کسب درصد بالا در زبان انگلیسی در کنکوردر مرحله اول باید سعی کنید کتاب درسی زبان را خوب بخوانید و لغات جدید و درک مطلب ها را خوب یاد بگیرید. اگر در طول سالهای گذشته در کلاسهای آموزش زبان که در آموزشگاهها برگزار می شود در کنار کلاسهای مدرسه شرکت کرده باشید کار شما راحت تر خواهد بود. چنانچه الان که در حال مطالعه این مقاله هستید پشت کنکوری نمی باشید و وقت کافی دارید، همین الان هم شرکت در کلاسهای آموزش زبان برای برای یادگیری بهتر آن و قوی کردن پایه خودتان می تواند کاملا مفید باشد. پس در مرحله اول از طریق مطالعه کتاب درسی زبان انگلیسی، شرکت در کلاسهای اموزش زبان، مطالعه کتابهای داستان زبان، گوش دادن به مطالب آموزشی در زمینه یادگیری زبان و ....  باید سعی کنید پایه زبان خودتان را قوی کنید. اینکه سعی کنید همان اول کار سریع سراغ تست زنی وکار کردن تست های کنکور بروید خیلی مفید نخواهد بود. بسیاری از دانش آموزان سعی می کنند لغات جدید، گرامر و همه ی مطالب را از طریق تست یاد بگیرند و این روش اصلا روش خوبی نیست. برای یادگیری اصولی و پایه ای زبان انگلیسی ابتدا باید متن کتاب درسی را بخوانید و در کلاسهای مدرسه به مطالب ارائه شده با دقت گوش دهید.
منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها :
مهمترین عوامل موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی
در این بخش در رابطه با مهمترین عوامل موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی توضیحاتی ارائه شده است.  یک راهکار بسیار خوب برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی ریاضی و در نتیجه موفقیت در تدریس ریاضی این است که آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان (و یا در صورتتمایل به صورت ویژه) در سایت (سایت تدریس ریاضی www.Tadris.Riazi.com)ثبت نمائید. سایت تدریس ریاضی به صورت تخصصی در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس ریاضی فعالیت دارد. در بالای همین صفحه بر روی عبارت ثبت آگهی جدید کلیک کنید. بعد از جذب شاگرد، اگر می خواهید در زمینه تدریس ریاضی موفق باشید و در جستجوی عوامل موفقیت در تدریس ریاضی هستید، باید بتوانید شاگردهایتان را حفظ کنید. در جلسه اول تدریس ریاضی بسیار خوب تدریس کنید. دیدی که جلسه اول شکل می گیرد تا مدتها باقی می ماند.
موفقیت در تدریس خصوصی: اگردر زمینه تدریس خصوصی موفق باشید و بتوانید رضایت شاگردهایتان را جلب کنیدمی توانید از کار تردیس درآمد بسیار خوبی بدست آورید. تردیس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت درآمد خوبی دارد. اگر دانشجو هستید و یا کار اصلی شما چیز دیگریست باز هم به صورت پاره وقت در زمینه تدریس خصوصی میتوانید فعالیت داشته باشید. در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی و راهکارهای تبدیل شدن به یک مدرس موفق هم در همین سایت مقالات زیادی ارائه شده است. بهعنوان مثال مقاله موفقیت در تدریس خصوصیرا مطالعه نمائید. برای موفقیت در تدریس خصوصی باید خوب شاگرد جذب کنید و در ادامه رضایت شاگردهایتان را تامین نمائید. موفقیت شما در تدریس خصوصی در گروه موفقیت شاگرهایتان در امتحانات و کنکور است.
برایموفقیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیک هوای شاگردهایتان را داشته باشید. کاریکنید تا شاگردهایتان قبول شوند و با نمره خوب امتحان فیزیک را پاس کنند. در این صورت ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت.
در صورتیکه آگهی تدریس فیزیک خودتان را ویژه کنید در کنار مطالب آموزشی، سوالات امتحانی، تست های کنکور و ... هم آگهی شما نمایش داده خواهد شد. مشاهده کنید: دانلود سوال و جزوات امتحانی فیزیک
برای موفق شدن در درس فیزیک بر آن مسلط باشید. فیزیک را به صورت مفهومی تشریح کنید و معنای فیزیک روابط و فرمولها را برایشاگردهایتان توضیح دهید. روند حل مسائل و دلیل استفاده از هر رابطه و روش های مختلف حل مسئله را توضیح دهید.
برای شاگردهایتان برنامه ریزی کنید و به آنها مشاوره بدهید. از هر روش و ابزاری برای نتیجه گرفتن آنها استفاده نمائید.
روشهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی را امتحان کنید. هر چه تعداد شاگردهای شما بیشتر باشد درآمد بیشتری خواهید داشت.
جلسه اول تدریس خصوصی را بسیار خوب عمل کنید تا شاگردهای شما به فکر جایگزین کردن مدرس دیگری به جای شما نباشند.
برای شاگردهایتان با تعهد و دلسوزی تدریس کنید. موفق شدن شاگردهایتان در موفق شدن شما در تدریس خصوصی کاملا موثر است.
یک راهکار بسیار عالی برای افزایش تعداد شاگردهایتان این است که شاگردهای فعلی شما رضایت کامل داشته باشند. هم خودشان ترم بعد تماس می گیرند و هم شاگردهای جدید به شما معرفی می کنند.
برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصیریاضی در مرحله اول باید به ریاضی علاقه داشته باشید. اگر از یادگیری و مطالعه ریاضی لذت می برید می توانید در تدریس آن هم موفق باشید. بنابراین در صورتیکه درس ریاضی را دوست دارید در این زمینه فعالیت کنید.
شرط دوم برای موفقیت در تدریس ریاضیاین است که بر این درس مسلط باشید. تنها با داشتن علاقه به درس ریاضی نمی توانید موفق باشید. علاوه بر ان باید درس ریاضی را خودتان خوب بلد باشید و حتی کاملا بر آن مسلط باشید.
برای آنکه در درس ریاضی حرفی برای گفتن داشته باشید باید با ایجاد تمایز مثبت خودتان را از تعداد زیاد مدرسین عادی ریاضیجدا کنید. به عنوان مثال می توانید جزوه تخصصی خودتان را داشته باشید. یا در برگه هایی که فقط یک صفحه است کل ریاضی یک پایه را خلاصه کنید و به شاگردتان بدهید.
برای آنکه در ذهن شاگردهایتان باقی بمانید در یکی دو جلسه اول تدریس ریاضیخیلی عالی عمل کنید. جلسات اول تدریس بسیار مهم است. عملکرد عالی در جلسه اول تدریس باعث می شود در باقی جلسات هم شاگردتان دید مثبتی نسبت به شما داشته باشد.
اگر تسلط شما بر درس ریاضی خیلیزیاد نیست از ریاضیات ابتدایی و متوسطه شروع کنید. برای فعالیت در زمینه ریاضی کنکور و ریاضیات دانشگاهی باید بیشتر مطالعه کنید و تسلط خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. تا وقتی که مسلط نیستید کلاس را قبول نکنید.
سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی شما متنوع و جذاب باشد. به صورت یکنواخت و خسته کننده تدریس نکنید. از شاگردتان سوال بپرسید تا خودش هم در کلاس فعالیت داشته باشد.
بخشی از کلاس را تمرین و مسئله حل کنید. بخشی از آن را تدریس کنید و حتی برای تنوع بعضا می توانید تمرینی به شاگردتان بدهیدتا خودش حل کند و بیشتر با درس درگیر شود.
به شاگردهایتان حتما برای زمانهای بین کلاسهای خصوصی تمرین و یا تکلیفی بدهید که انجام دهند و جلسه بعد ان را بخواهید. تاخود شاگرد شما درس نخواند پیشرفتی حاصل نمی شود.
ارزیابی را به هیچ وجه فراموش نکنید. در طول کلاسها از شاگردتان سوال بپرسید. به انها تمرین بدهید تا حل کنند و نتیجه را ببینید. روند پیشرفت را بررسی نمائید و اگر خوب نبود تغییری ایجاد نمائید.
پشتیبان و حامی شاگردهایتان داشته باشید. سعی کنیدرابطه نزدیک و دوستانه ای با آنها داشته باشید. به انها برای موفقیت در تحصیل و گرفتن نمرات خوب و ... مشاوره بدهید و برای انها برنامه ریزی کنید.
-برای موفق شدن در تدریس خصوصی باید شاگردهای خودتان را به موفقیت برسانید.هر چه شاگردهای شما نمره بهتری بگیرند شما نیز در تدریس موفق تر خواهید بود.
دروسی را تدریس کنید که خودتان به ان درسها علاقه مند هستید و آن دروس را خوب بلد می باشید و در دوران تحصیل نمرات خوبی در آن درسها گرفته اید.
قبل از شرکت در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی درس را مرور نمائید. حتی اگر درس را بلد هستید به صورت سطحی نگاهی به آن بیندازید.
جزوه کلاسی شاگردهایتان را در کلاسهای تدریس خصوصی در اولویت اول قرار دهید. بلاخره قرار است از همان جزوه امتحان گرفته شود.
کلاسهای خودتان را متنوع برگزار نمائید. هر از چند گاهی استراحت کوتاهی بدهید. گاها به شاگردتان اجازه دهید خودش سوال حل کند یا درس را توضیح دهد.
جلسات تدریس خصوصی را خیلی طولانی برگزار نکنید. کلاسهای طولانی خستهکننده خواهد بود. اگر لازم است کلاس را چند قسمت کنید و استراحت بدهید.
به تناسب وضعیت تحصیلی و میزان بلد بودن درس، برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه مخصوص خودش را داشته باشید. برای همه نسخه یکسانی نپیچید.
- تسلط خودتان بر دروس تدریسی را افزایش دهید: مهمترین عامل برای داشتن کلاسها و جلسات تدریس خصوصیاین است که به صورت کامل بر دروس تدریسی خودتان کاملا مسلط باشید. بین بلدبودن درس و مسلط بودن بر آن تفاوت وجود دارد. هر چه مسلط تر باشید بهتر تدریس می کنید و در زمان کمتری می توانید حجم بیشتری از درس را ارائه نمائید. با مسلط بودن بر درس فن بیان شما هم بهتر خواهد شد و این تسلط در حرف زدن شما خودش را نشان خواهد داد.
- در حد توان خودتان کلاس برگزار کنید: در طول روز تعداد کلاسهایی را برگزار کنید که می دانید از پس آنها بر می آئید. تدریس کار آسانی نیست و اگر تعداد کلاسهای خیلی زیادی داشته باشید در کلاسهای آخرخودتان عملکرد خوبی نخواهید داشت و ممکن است شاگردهایتان را از دست بدهید.ممکن است برای شما در طول روز 4 کلاس خوب باشد و شخص دیگری توانایی برگزاری 6 کلاس در روز را داشته باشد. تعداد کلاسهای خودتان را به گونه ای انتخاب نمائید که کیفیت تدریس کم نشود.
- کلاسهای خصوصی را متنوع برگزار نمائید: درکلاسهای تدریس خصوصی فقط تدریس نکنید. هر از چند گاهی تمرین حل کنید. بعضااز شاگردهایتان سوال بپرسید و اجازه دهید خودشان درس را توضیح دهند. مثلا می توانید از آنها بخواهید فلان مبحث را تا جلسه بعد بخوانند و جلسه بعد بهصورت کامل برای شما توضیح دهند. هم کلاس متنوع خواهد بود، هم یادگیری انهارا چک می کنید و هم کاری کرده اید که در بین کلاسهای تدریس خصوصی درس بخوانند. کلاسهای خودتان را جذاب و پر محتوا برگزار نمائید.
- در کلاسهای خصوصی متکلم وحده نباشید: به هر میزان کلاس شما از حالتی که فقط شما حرف بزنید دورتر شود و شاگرد یا شاگردهای شمادر برگزاری کلاس مشارکت بیشتری داشته باشند، بازدهی کلاسها هم بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر شما فقط خودتان حرف بزنید هیچ دیدی به نسبت میزان یادگیری شاگردهایتان نخواهید داشت و کلاسها خسته کننده خواهد بود. اما اگر شاگردهایتان را وادار به حرف زدن کنید هم کلاس جذابتر خواهد بود و هم شما از حرفهای آنها میزان یادگیریشان را خواهید فهمید. حین تدریس سوال به پرسیدو به توضیحات شاگردهایتان گوش دهید. مطالعه کنید: موفقیت در تدریس به چه عواملی بستگی دارد؟
به کار تدریس خصوصی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت قرار دهید:اگر می خواهید در بلند مدت مدرس خصوصی موفقی باشید و واقعا درامدی داشته باشید که واقعا رضایت بخش باشد، نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت اول قرار دهید. همانطور که می دانید در هر کار و تجارتی گفته می شود که حق با مشتری است. در کار تدریس خصوصی مشتریان شما همان شاگردهایتان هستند. اگر میخواهید در تدریس خصوصی موفق باشیدباید شاگردهای راضی داشته باشید. برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه ریزیخاص خودش را داشته باشید و به گونه ای درس و کلاس را پیش ببرید که شاگرد شما نتیجه بگیرد. اگر شاگرهای شما در امتحان و کنکور و ... موفق باشند، ترمهای بعد هم برای درسهای دیگرشان بر می گردند و حتی شاگردهای جدیدی به شما معرفی می کنند. به این ترتیب تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد و درآمد شما هم به سرعت افزایش می یابد.
دو جلسه را یکی کنید:همانطور که گفته شد، راهکاری که برای استفاده بهتر و بهنیه تر از وقتتان برای کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی وجود دارد این است که کلاسهای نزدیک به خودتان را قبول کنید تا در مسیر وقت شما خیلی تلف نشود. نکته دیگر این است که کلاسهایی را که برگزار می کنید به گونه ای برنامه ریزی کنید که کلاسهای نزدیک به هم را در زمانهای نزدیک به هم همانهگ نمائید. مثلا اگر درمحدوده ونک در تهران دو کلاس دارید هر دوی این کلاسها را در صبح شنبه (8 تا 10 برای یکی و 10 تا 12 برای دیگری) برگزار کنید. به این ترتیب وقت شما در مسیر کمتر تلف می شود. در نهایت روش دیگر این است که اگر شاگردهای شما مشکلی نداشتند می توانید مثلا در همان صبح شنبه برای یکی از شاگردهایتان دوجلسه کلاس خصوصی برگزار کنید. البته در بین کلاسها باید استراحت کافی در نظر بگیرید. در ایام امتحانات که معمولا حجم درسها زیاد است حتی ممکن است در یک روز برای یکی از شاگردهایتان 4 جلسه هم برگزار کنید. البته این کار تا جایی خوب است که بازدهی کلاسها کم نشود.
روش دیگری که باز هم تعداد کمتری از مدرسین قدیمی شاید سالهای سال است از این روش شاگرد جذب می کنند ثبت تبلیغات و آگهی تدریس خصوصیدر روزنامه و به عنوان مثال راهنمای روزنامه همشهری، جام جم و .... است. تعداد زیادی از افراد این کار را انجام نمی دهند چون همانطور که گفته شد میترسند پول خودشان را از دست بدهند و نتوانند شاگرد جذب کنند. البته تعدادیاز مدرسین هم شاید سالهای سال است از این روش شاگرد جذب می کنند و در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند. در حقیقت ثبت اگهی و تبلیغات در روزنامه به نسبت تبلیغات اینترنتی و .... هزینه بالاتری دارد. این احتمال هم وجود دارد که کسی با شما تماس نگیرد. ولی در کنار آن، این احتمال هم وجود دارد که از طریق همان یک آگهی شاگرد یا شاگردهایی جذب کنید و چندین برابر پول تبلیغات تدریس خصوصیخودتان درآمد کسب نمائید. اگر می خواهید درامد خوبی از تدریس خصوصی کسب کنید باید کمی محافظه کاری را کنار بگذارید و بعضا ریسک هم بکنید. البته بهثبت تبلیغ در روزنامه و یا در اینترنت و سایتهای اینترنتی و پرداخت هزینه کمی برای آن ریسک نمی توان گفت هر چند که اکثر افراد از آن هم اجتناب می کنند. می توانید ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در روزنامه را هم امتحان کنید و ببینید که آیا برای شما روش مناسبی است یا نه. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که تبلیغات تدریس خصوصی در بعضی از ایام بهتر جواب می دهد. مثلا در ترم اول از ابان تا اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه زمان مناسبی استو در ترم دوم هم از اوایل اردیبهشت تا اواخر تیر زمان خوبی می باشد. البتهمدرسینی که در کار تدریس و تدریس خصوصی جدی هستند معمولا در کل طول سال تبلیغات خودشان را دارند و در زمانهایی که دیگران کمتر تبلیغ می کنند و تعداد مدرسینی که تبلیغ می دهند کم است همین مدرسین ممکن است شاگردهای خوبیجذب کنند.
علاوه بر ارائه اسم تمام دروس تدریسی با جزئیات کامل در متن آگهی تدریس، در رابطه با سوابق کاری و دانشگاهها، مدارس و موسساتی که تدریس کرده اید توضیحات کامل ارائه کنید. هر فعالیت علمی و آموزشی ای که داشته اید را در متن آگهی ارائه نمائید. تمامی افتخارات و سوابق موفق تدریس خودتان را بنویسید. تعداد تماسهایی که با شما گرفته می شود متناسب است با مقدار توضیحاتی که در آگهی تدریسخودتان ارائه می کنید. هر چه توضیحات شما کاملتر و قانع کننده تر باشد، بیشتر اعتماد متقاضیان تدریس و والدین آنها جلب شده و تماسهای بیشتری با شما گرفته می شود. در ضمن، متن های طولانی تر و کاملتر از نظر گوگل هم اعتبار بالاتری دارد و آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل بیشتر نمایش داده خواهد شد.

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید، به سایت ایران مدرس( به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران) مراجعه نموده و با عضویت در این سایت به راحتی شاگرد جذب نمائید. ایران مدرس تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی دارد و بازدید روزانه آن در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدید در روز هم رسیده است. این وب سایت برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی (مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زیست شناسی و .... ) در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در جایگاه اول تا سوم قرار دارد. در سایت ایران مدرسدر هر زمینه ای می توانید تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را ثبت نمائید. به عنوان مثال، علاوه بر موارد گفته شده در بالا، با عضویت در ایران مدرس می توانید در هر کدام از زمینه های تدریس خصوصی زبان آلمانی، تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصی برنامه نویسی، تدریس خصوصی پیانو، تدریس خصوصی کامپیوتر، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، تدریس خصوصی گیتار و ... به راحتی شاگرد جذب کنید و از کار تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب نمائید.

باتوجه به مطالب ارائه شده، یکی از نکاتی که برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در نظر بگیرید انتخاب مناسب دروسی است که می خواهید تدریس کنید. سعی کنید دروسی را انتخاب کنید که بر آنها مسلط هستید و خودتان از تدریس آنها لذت می برید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی فیزیک
در این بخش در رابطه با کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی فیزیک، نحوه جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس فیزیک و ... توضیحاتی ارائه شده است. اگر می خواهید از تدریس خصوصی فیزیکدر مقطع های متوسطه و دانشگاه و همچنین تدریس خصوصی فیزیک کنکور درآمد خوبی بدست آورید و در تدریس فیزیک موفق باشید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- برای کسب درامد بالا از تدریس فیزیکدر مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلفی برای پیدا کردن شاگرد خصوصی در زمینه تدریس فیزیک وجود دارد. با آموزشگاهها و موسسات تدریسخصوصی تماس بگیرید.

2- برای جذب شاگرد اگر در شروع کار هستید حین تماس باآموزشگاه بگویید که مثلا ارزانتر کار می کنید و یا درصد بیشتری را به نسبتسایر مدرسین به آموزشگاه پرداخت خواهید کرد و .... تا شما را در اولویت قرار دهند.

3- به صورت حضوری به آموزشگاههای تدریس خصوصی مختلف سر بزنید و برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی اعلام آمادگی کنید. پیشنهاد به صورت حضوری به آموزشگاهها موثرتر است.

4- در روزنامه همشهری و یا در اینترنت و سایتهای اینترنتی شماره آموزشگاههای مختلف را پیدا کنید و با آنها تماس بگیرید. هر چه تماسهای بیشتری بگیرید احتمال جذب شاگرد شما در زمینه آموزش خصوصی فیزیک بیشتر خواهد شد.

5- اگر در شروع کار تدریس هستید و می خواهید تدریس خصوصی فیزیک را شروع کنید، یکی دو جلسه اول را حاضر باشید رایگان کار کنید.اگر در همین یکی دو جلسه خوب عمل کنید کم کم شاگردهای بیشتری هم جذب خواهید کرد.

6- برای فعالیت در زمینه آموزش خصوصی فیزیک و کسب درامد بالا روش جذب شاگرد خودتان را محدود به آموزشگاهها نکنید. روش های بسیار دیگری وجود دارد. در این زمینه این مقاله را حتما بخوانید.

7- برای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی وبلاگی برای خودتان بزنید. در وبلاگ خودتان در زمینه نحوه موفقیت در آموزش فیزیک و... مقاله ارائه دهید و شماره خودتان را هم به عنوان مدرس فیزیک ارائه دهید.
برای موفقیت در تدریس فیزیک وکسب درامد بالا از این درس، علاوه بر خوب و مفهومی تدریس کردن عوامل دیگریهم مهم هستند. هر چند که خوب تدریس کردن و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان در اولویت اول قرار دارد و اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند دوباره با شما کلاس برخواهند داشت و در نتیجه تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد، ولی به هر حال موارد دیگری هم در موفقیت در تدریس موثر است. به عنوان مثال باید در زمینه جذب شاگرد هم خوب عمل کنید. می توانید باآموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس فیزیک اعلام آمادگی نمائید. و یا خودتان به صورت مستقل تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران استو تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش فیزیک و سایر دروس دارد، می توانید تبلیغات تدریس خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه ثبت نموده و در زمینه آموزش فیزیک شاگرد جذب کنید. برای ثبت تبلیغات تدریسدر ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک کنید. آگهی تدریس فیزیک خودتان را خوب بنویسید و در متن آگهی توضیحات کاملی در زمینه رزومه کاری و سوابق تدریس خودتان ارائه نمائید. ثبت اگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس برای جذب شاگرد مفید و موثر است. ایران مدرس برای عبارتهایی مانند تدریس فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک در تهران، تدریس فیزیک دانشگاه و .... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در صدر نتایج قرار دارد. برای کسب درامد بالا از تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیک فرصت ثبت آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس خصوصی فیزیک بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
اگر می خواهید از تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک درامد بالایی کسب کنید بهترین راهکاری که وجود دارد این است که آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان در سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. با درج آگهی و تبلیغات در زمینه آموزش و تدریس خصوصیریاضی و تدریس خصوصی فیزیک در این سایت تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی قرار می گیرد. درج اگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی بالاتری دارند. آگهی های تدریس ویژه در کنار بیش از 10000 مطلبآموزشی هم نمایش داده شده و بنابراین احتمال جذب شاگرد و بدست آوردن درآمدبالاتر از تدریس خصوصی فراهم خواهد بود. ثبت آگهی تدریس ریاضی و فیزیک به نسبت همکاری با آموزشگاهها درآمد بالاتری دارد. چرا که هر جلسه تمام مبلغ حق التدریس را برای خودتان برخواهید داشت. وقتی از طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید هر جلسه 30 تا 40 درصد حق التدریس را باید به آموزشگاه پرداخت کنید یعنی از هر 100 جلسه تدریس 30 تا 40 جلسه را به صورت رایگان کار می کنید. وقتی از طریق ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب می کنید، کل مبلغ دریافتی را برای خودتان بر می دارید و در ضمن قیمت کلاسهای تدریس خصوصیرا هم خودتان تعیین می کنید. وقتی به صورت مستقل و از طریق ثبت تبلیغات تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید در نهایت درآمد بالاتری خواهید داشت. حتی اگر آگهی تدریس ویژه ثبت کنید و هزینه ای پرداخت کنید، در نهایت با یکی دو جلسه کلاس این هزینه جبران شده و در ادامه تمامی مبلغ را برای خودتان بر خواهید داشت.
در مرحله بعد، برای کسب درآمد خوب و بالا از تدریس خصوصی فیزیک باید شاگرد جذب کنید و یا اگر در حال حاضر شاگردانی دارید سعی کنید تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. در سایت (ایران مدرس) توضیحات کاملی در رابطه با نحوه جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضیو سایر دروس ارائه شده است و با مطالعه مقالات مربوطه می توانید به صورت بسیار خوبی در این زمینه عمل کنید. برای آشنایی با روشهای مختلف جذب شاگرد وپیدا کردن شاگرد خصوصی به منظور فعالیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و یا هر درس دیگری این مقاله و یا این مقاله را مطالعه کنید. یکی از رموز موفقیت در تدریس خصوصی فیزیکو یا سایر دروس این است که خوب شاگرد جذب کنید و تعداد شاگردهای زیادی داشته باشید. البته حفظ همین شاگردها و جلب رضایت آنها هم بسیار مهم است. ولی به هر حال در قدم اول جذب شاگرد و افزایش تعداد شاگردهایتان را باید دراولویت قرار دهید. در سایت (ایران مدرس) هم می توانید آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید (در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید) واز این طریق شاگرد جذب نمائید. ثبت اگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس رایگاناست و اگر آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را خوب ثبت کنید و بنویسید (مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازدهدر این زمینه مفید و موثر است) ممکن است از هر روش جذب شاگرد دیگری برای شما مفیدتر و موثرتر باشد. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و سایر دروس دارد.
با توجه به مطالب ارائه شده، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیکو کسب درآمد خوب و بالا از آن در مرحله اول باید به صورت کامل بر درس مسلطباشید و در ادامه با امتحان کردن روشهای مختلف جذب شاگرد و از جمله ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس سعی کنید تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. در نهایت با تعهد کامل به کار تدریس سعی کنید شاگردهایتان را حتما به نتیجه برسانید تا ترمهای بعد هم دوباره با شما تماس بگیرند. به اینترتیب به یکی از مدرسین موفق در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک تبدیل خواهید شد.
منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی فیزیک در ایران مدرس

تدریس خصوصی فیزیک در ایران مدرس (بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران) - اگر در جستجوی لیست کامل مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک هستید .... اگر در تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و یا هر جای دیگر ایران قصد دارید از خدمات تدریس خصوصی فیزیک استفاده کنید ... چنانچه قصد دارید درس فیزیک را به صورت عمقی و پایه ای آموزش ببینید ... اگر می خواهید در امتحان فیزیک نمره خوبی بگیرید و یا در کنکور سراسری و آزاد برای درس فیزیک درصد بالایی کسب کنید .... در هر صورت، برای مشاهده کاملترین لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک متوسطه، کنکور و دانشگاهی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس خصوصی در زمینه تدریس فیزیک سایر دروس در آن ثبت نام کرده اند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات نزدیک به 30000 بازدید در روز خواهد بود.

علاوه بر ارائه خدمات تدریس خصوصی فیزیک در سایت ایران مدرس، مقالات آموزشی، نمونه سوالات امتحانی، جزوه های درسی و کنکوری و .... برای یادگیری بهتر این درس توسط دانش آموزان و دانشجویان ارائه شده است. به عنوان مثال، چنانچه در زمینه قیمت، نرخ و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک سوال دارید مطالعه مقاله قیمت تدریس خصوصی فیزیک چقدر است؟ را از دست ندهید. قمیت و هزینه و نرخ کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیک به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت خوبی برگزار کنید و از طرفی از مدرسین با سابقه و مجرب برای یادگیری بهتر دروس و موفقیت در امتحانات کمک بگیرید، بهتر است با این عوامل موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی آشنا باشید. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که مدرسین مختلف ریاضی و فیزیک (برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش ریاضی و فیزیک در ایران مدرس به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید) بسته به سابقه تدریس و شرایطی که خودشان دارند قیمتهای متفاوتی را برای کلاسهای خصوصی در نظر می گیرند. شاید در هیچ زمینه ای و برای هیچ نوع خدماتی بازه قیمتها آنقدر بزرگ نباشد که در کار تدریس خصوصی است. چنانچه قصد دارید از جزوه های آموزشی و سوالات امتحانی فیزیک که به صورت رایگان در ایران مدرس ارائه شده است استفاده نمائید بر روی عبارت دانلود سوال و جروه فیزیک کلیک کنید و در نهایت اگر قصد دارید تست های کنکور فیزیک را به صورت رایگان دانلود نمائید، بر روی عبارت تست کنکور فیزیک و یا سوالات کنکوری فیزیک کلیک نمائید.

فیزیک یک درس کاملا مفهومی و درک کردنی است. درس فیزیک را فقط با حفظ کردن فرمولها و روابط نمی توان یاد گرفت. درس فیزیک اصلا یک درس حفظ کردنی نیست. اگر می خواهید فیزیک را خوب یاد بگیرید باید سعی کنید به صورت مفهومی این درس را بخوانید و معنای فیزیکی روابط را هم برای خودتان تحلیل کنید. برای موفقیت در امتحان فیزیک باید فیزیک را در طول ترم خواند، در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کرد و حضور فعال داشت، در کلاسهای آموزشی با تمرکز کامل به مطالب گوش داد، جزوه نوشت و سوال پرسید، بعد از کلاسها، درس فیزیک را مرور کرد و مثالهای حل شده در کلاس را مورد بررسی دوباره قرار داد و درطول ترم تا جایی که وقت اجازه می دهد تمرین و مسئله حل کرد. برای یادگیری بهتر درس فیزیک باید برای آن وقت بگذارید و روابط و مسائل را برای خودتان توضیح دهید. اگر روابط فیزیک خوب فهمیده شود مانند ابزارکارهای مناسبی در درست شما خواهد بود و ممکن است برای حل سوالات راه حلهایی پیشنهاد بدهید که حتی به ذهن مدرس و معلم خودتان هم نرسد. با فهمیدن عمیق روابط فیزیک حتی می توانید برای بعضی از تمرینات چند راه حل ارائه کنید اگر به فیزیک علاقه دارید، فیزیک تدریس کنید:فیزیک درس قشنگی است. اگر شما هم به فیزیک علاقه دارید و از تدریس آن لذت می برید، در این صورت بروید سراغ تدریس درس فیزیک. در غیر اینصورت درسهای دیگری که به انها علاقه مند هستید را تدریس نمائید. علاقه به کار و به تدریس در بلند مدت باعث موفقیت شما می شود. اگر فقط برای پول و درامد تدریسکنید زیاد دوام نمی آورید. در کل اگر به تدریس علاقه ندارید، این کار را کنار بگذارید. موفق ترین افراد در هر کاری عاشق کار خودشان هستند..

خودتان خوب مطالب را درک کنید:برای اینکه در کار تدریس فیزیک موفق باشید و بتوانید فیزیک را مفهومی تدریس نمائید و مطالب را برای شاگردانتان خوب جا بیاندازید، در مرحله اول باید خودتان خوب مطالب را درک کرده باشید. حین مطالعه فیزیک و هنگامی که میخواهید برای تدریس آماده شوید، روی مسائل مختلف فکر کنید و راه حلهای مختلف حل یک مسئله را امتحان نمائید. هر چه تسلط خودتان بر مطلب بیشتر باشدکلاسهای شما برای شاگردانتان مفید تر خواهد بود.

مکان برگزاری کلاسهای خصوصی فیزیک و قیمت تدریس فیزیک: محلبرگزاری کلاسهای خصوصی فیزیک هم بر قیمت این کلاسها تاثیر می گذارد. معمولا هزینه برگزاری کلاس خصوصی فیزیک در منزل به نسبت آموزشگاه بالاتر است. وقتی که کلاس خصوصی فیزیک در آموزشگاه برگزار می گردد، چون معمولا برای مدرس راحت تر است و زمانی را در مسیر رفت و برگشت از دست نمی دهد، هزینه کمتری را برای کلاسهای خصوصی فیزیک مطالبه می کند. در عوض در ایام امتحانات و در سایر ایام نیز برای دانش آموزان و دانشجویان برگزاری کلاس فیزیک در منزل بهتر و راحت تر است. از طرفی دانشجو و دانش آموز زمانی را برای رسیدن به کلاس از دست نمی دهد (این مورد در ایام امتحانات بسیار مهم است) و از طرف دیگر جو کلاس وقتی که در منزل برگزار می گردد راحت تر می باشد و بازدهی کلاس هم بالاتر است. با توجه به موارد گفته شده، منطقی است که قیمت کلاس خصوصی فیزیک در منزل به نسبت آموزشگاه بالاتر باشد.

هر چه سایت یا وبلاگ شما مطالب مفیدتری داشته باشد و برای آموزش فیزیک مطالب بهتری ارائه کنید بازدید کننده بیشتری خواهید داشت و تعداد شاگردهای بیشتری هم جذب می کنید.
روش های دیگری هم برای جذب شاگرد وجود دارد. به عنوان مثال می توانید تراکت تبلیغات چاپ کنید و در زمینه توانایی های خودتان در زمینه تدریس فیزیک و سوابق تدریس خودتان در آن بنویسید و تراکت را توزیع نمائید.
البته چاپ و توزیع تراکت برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی هزینه دارد و مانند ثبت وبلاگ و یا درج اگهی تدریسدر ایران مدرس رایگان نیست. ولی به هر حال اگر در تهران (به عنوان مثال) در محله مشخصی قصد فعالیت در زمینه تدریس را دارید توزیع تراکت می تواند مفید باشد.

در کلاسهای خصوصی فیزیک مثالهای عملی و مملوس بزنید. مثلا وقتی فیزیک مکانیک را تدریس می کنید، می توانید بحث پرتابه را با پرتاب کردن یک تیله مملوس تر کنید. نقطه اوج و برد و .... را می توانید به صورت عملی به شاگردهایتان نشان دهید.
با امادگی کامل در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک حاضرشوید. اگر در کلاس فیزیک مسلط بر درس باشید، در زمان کمتر حجم بیشتری از مطالب را تدریس می کنید و کلاسهای شما در کل بازدهی و تاثیر بیشتری برای شاگردهایتان خواهد داشت.
در ایام امتحانات برای شاگردهایتان کلاسهای رفع اشکال و جمع بندی برگزار نمائید. کلاسهای خصوصی در طول ترم بسیار مفید و موثر است و همین کلاسها در ایام امتحانات می توانید نتیجه امتحان را بسیار بهتر کند. جلسات رفع اشکال را برگزار نمائید.

متن درس را به خوبی تفهیم کنید و ارتباط روابط ارائه شده در درس با اتفاقاتی که در عالم واقعیتمی افتد را توضیح دهید. خود شما بهتر می دانید که روابط ارائه شده در درس فیزیک معنی فیزیکی دارند و اگر دانش آموزان و دانشجویان این معانی و مفاهیمرا به خوبی درک کنند در حل مسائل و تست های کنکور فیزیک موفق تر عمل خواهند کرد. شما به عنوان مدرس و استاد فیزیک باید تلاش کنید که این نحوه مطالعه فیزیک را برای شاگردانتان جا بیندازید. اگر شما مفهومی تدریس کنید وبه این شکل با تمرینات و مسائل برخورد کنید که سعی کنید خواسته سوال را بهصورت عمقی درک نمائید شاگردهای شما هم خودشان این روند را برای حل تمریناتدیگر مورد استفاده قرار می دهند. سعی کنید در کلاسهای فیزیک به صورت متنوعتدریس کنید و هم درس بدهید و هم تمرین و مسئله حل کنید. مسائل را به صورت مفهومی تشریح کنید و با پرسیدن سوالاتی از شاگردهایتان از یادگیری آنها مطمئن شوید. مطالعه کنید: 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده

تدریس خصوصی فیزیک دهم:سرفصلهای فیزیک دهم در ادامه ارائه شده است. فصل اول : فیزیک و اندازه گیری - فصل دوم : کار ، انرژی و توان - فصل سوم : ویژگی های فیزیکی مواد - فصل چهارم: دما و گرما - برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک دهم بر روی عبارت تدریس فیزیک دهمکلیک کنید. برای آموزش و یادگیری بهتر فیزیک دهم سعی کنید به صورت کامل درکلاسهای فیزیک شرکت کنید. در کلاس فیزیک به مباحثی که توسط مدرس شما ارائهمی گردد با دقت گوش دهید و سعی کنید مطالب را به صورت مفهومی یاد بگیرید. راه حلها و روشهای حل مسائل و تمرینات فیزیک را خوب یاد بگیرید و سعی کنید برای هر سوال و مسئله بیش از یک راه حل را یاد بگیرید. از فیزیک دهم در کنکور هم سوال مطرح خواهد شد. اگر حین یادگیری آن در کلاس و مدرسه درس را مفهومی آموزش ببینید در مراحل بعد هم در امتحان نمره خوبی خواهید گرفت و همدر کنکور هم تست زنی برای شما راحت تر خواهد بود.درس فیزیک دهم را به صورتسطحی و فرمولی نخوانید و تلاش کنید مفاهیم را درک کنید. پایه را محکم بگذارید و در طول تحصیل از مزایای آن استفاده کنید. برای یادگیری بهتر درس فیزیک دهم در طول ترم تمرین و مسئله حل کنید و معنی فیزیکی روابط را درک نمائید. ثبت آگهی تدریس ریاضی وفیزیک به نسبت همکاری با آموزشگاهها درآمد بالاتری دارد. چرا که هر جلسه تمام مبلغ حق التدریس را برای خودتان برخواهید داشت. وقتی از طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید هر جلسه 30 تا 40 درصد حق التدریس را باید به آموزشگاه پرداخت کنید یعنی از هر 100 جلسه تدریس 30 تا 40 جلسه را به صورت رایگان کار می کنید. وقتی از طریق ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب می کنید، کل مبلغ دریافتی را برای خودتان بر می داریدو در ضمن قیمت کلاسهای تدریس خصوصیرا هم خودتان تعیین می کنید. وقتی به صورت مستقل و از طریق ثبت تبلیغات تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید در نهایت درآمد بالاتری خواهید داشت. حتی اگر آگهی تدریس ویژه ثبت کنید و هزینه ای پرداخت کنید، در نهایت با یکی دو جلسه کلاس این هزینه جبران شده و در ادامه تمامی مبلغ را برای خودتان بر خواهید داشت.
عوامل موفقیت در تدریس ریاضی

اگر مدرس فیزیک هستید و قصد دارید از کار تدریس فیزیک درآمد بالایی بدست آورید مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید.

چگونه از تدریس خصوصی فیزیک درآمد بالایی بدست آوریم؟

منبع: ایران مدرس

 

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (524) دانلود سوال و جزوه (148) موفقیت در تحصیل (53) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (44)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 148265
تعداد نوشته ها : 692
تعداد نظرات : 14
X