تدريس خصوصي
آموزش مکالمه و موفقیت در امتحان و کنکور با کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی
آموزش مکالمه و موفقیت در امتحان و کنکور با کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی ممکن است در ادامه توضیحات بیشتری ارائه می شود. اگر قصد دارید مکالمه ویا گرامر زبان انگلیسی را خوب یاد بگیرید و در امتحان و کنکور و یا هر آزمون دیگری با موفقیت نمره قبولی را بگیرید استفاده از کلاس های خصوصی زبان انگلیسی را به عنوان یک امکان خوب در نظر داشته باشید (مشاهده لیست مدرسین انگلیسی در ایران مدرس). علاوه بر آن، در این وب سایت جزوات خوبی برای اموزش گرامر و قواعد زبان انگلیسی ارائه شده است که با کلیک بر روی عبارت دانلود گرامر و قواعد زبانمی توانید این جزوات را دانلود نمائید. در کلاس های تدریس خصوصی زبان چون استاد با یک نفر شاگرد سر و کار دارد می تواند سطح کلاس و مطالبی که در آن ارائه می شود را به گونه ای تنظیم کند که در نهایت بیشترین استفاده را برایشاگرد داشته باشد. در کلاس های گروهی مطالب به صورت کلی ارائه می گردد و در نتیجه ممکن است برای بعضی از شاگردها مفید باشد و برای بعضی دیگر چندان موثر نباشد. برای یادگیری بهتر و سریعتر زبان انگلیسی کلاس های تدریس خصوصیگزینه بسیار مناسبی است و در صورتیکه تلاش و پشتکار خودتان هم در کنار آن باشد، نهایتا می توانید بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.
پیشنهاد ایران مدرس: چگونه زبان انگلیسی را در مدت زمان کمتری بیاموزیم؟

این ویژگی انعطاف زیادی کلاس های خصوصی زبان باعث می شود بازدهی آنها خیلی بالاتر باشد. وقتیمطالبی که در کلاس ارائه می شود را خودتان و البته با مشورت معلم خصوصی زبان انتخاب می کنید در نتیجه در کمترین زمان ممکن به هدفی که در نظر داریدخواهید رسید. مثلا در کلاس های آموزشگاهها به صورت ترکیبی کار می شود. بخشی از کلاس ممکن است فیلم ببینید و بخشی دیگر را روی درک مطلب و یا گرامرکار کنید. برای هدف مشخصی که شما دارید و آن می تواند قبولی در کنکور، امتحان، یک آزمون خاص و یا یادگیری مکالمه زبان برای تجارت و یا مهاجرت باشد، ممکن است بخشی از مطالب کلاس های گروهی زبان مفید نباشد. در کلاس هایتدریس خصوصی سر فصل مشخص و از قبل تعیین شده ای وجود ندارد و شما می توانید مطالب را به اختیار خودتان انتخاب کنید. در نتیجه یادگیری در زمان کمتر و با بازدهی بالاتری اتفاق می افتد.

برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی بر روی عبارت های تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان آلمانی و تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید.

چرا یادگیری در کلاس های تدریس خصوصی سریعتر اتفاق می افتد؟کلاس های تدریس خصوصی سطح قابل تنظیمی دارد و سرفصل هایی برای ارائه درس در این کلاس ها از قبل تنظیم نشده است. بنابراین زبان آموز می تواند با مشورت مدرس و استاد خود مطالبی که در کلاس ارائه می شود را به گونه ای تعیین نماید که دقیقا مطالبی که در نظر دارد ارائه شود. وقتی در کلاس یک نفر حتی دو نفر بشود ممکن است در مواردی مطالب برای یکی از شاگردها مفید باشد و برای دیگری نباشد. ممکن است یکی از دو نفر سوالی بپرسد که دیگری از قبل بلد است و در نتیجه با آن سوال وقتش تلف شود. حال این را تعمیم بدهید به کلاس های گروهی که در ان 10 یا 15 نفر شاگرد حضور دارند. در کلاس های گروهی مطالبی که ارائه می شود مطالب و سر فصل هایی است که به صورت کلی در نظر گرفته شده است. این کلاس ها هم در حالتی که شما عجله نداشته باشید و بخواهید زبان را در طول زمان یاد بگیرید مفید است و می تواند به صورت کلی موثر باشد. ولی برای یادگیری مباحثی به صورت اختصاصی و یا برای یادگیری زبان انگلیسی و یا سایر زبان های خارجی در زمان کم استفاده از جلسات تدریس خصوصی زبان بسیار مفیدتر است.

پیشنهاد می شود مقاله
آموزش سریعتر گرامر، قواعد و مکالمه زبان انگلیسی را هم مطالعه نمائید.

کلاسها را با فاصله زمانی مناسب برگزار کنید. البته لازمه این کار این است که کمی زودتر به فکر باشید. اگر قرار است در امتحان یا آزمونی شرکت کنید و یا برای کسب رتبه خوب در کنکور می خواهید از این کلاس ها استفاده نمائید کم زودتر به فکر باشید تا لازم نشود نزدیک امتحان، آزمون و یا کنکور چند جلسه فشرده پشت سر هم داشته باشید. وقتی کلاس ها با فاصله بسیار نزدیک به هم برگزار می شود بازدهی آن کاهش می یابد. بنابراین با زودتر هماهنگ کردن کلاسها و زودتر به فکر بودن می توانید نتیجه بهتری از کلاس های خصوصی بگیرید.

پیشنهاد می شود مقاله
هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی – تدریس خصوصی زبان با قیمت مناسب را هم بخوانید.

نمره خوب امتحان زبان با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی

کلاس های تدریس خصوصی زبان را مانند کلاس های مدرسه و دانشگاه و حتی بیشتر از آن جدی بگیرید. درست است که در کلاس های خصوصی نمره ای در کار نیست و قرار نیست مثلا روی معدل شما تاثیر منفی بگذارد. ولی به هر حال همانطور که حاضر شده اید برای شرکت در این کلاس ها هزینه پرداخت کنید باید تلاش نمائید خودتان هم در بین جلسات کلاس ها تمرین و مسئله حل کنید به گونه ای که با سرعت بیشتر و در طولزمان کمتری بر مطالب مسلط شوید. حتی اگر بزرگترین و بهترین استاد زبان انگلیسی جهان بخواهد با شما کار کند در صورتیکه خودتان مطالب را مرور نکنیدو تمرینات را انجام ندهید فایده ندارد. بنابراین تلاش کنید به مواردی که معلم خصوصی و یا استاد زبان شما ذکر می کند توجه کنید و در طول برگزاری کلاس ها برای مرور مطالب وقت بگذارید.

اگر می خواهید در درس زبان انگلیسی نمره بالایی بگیرید و در این درس موفق باشید شرکت در کلاس هایتدریس خصوصی را در کنار راهکارهای دیگر مد نظر داشته باشید. در طول ترم ازاین کلاس ها استفاده کنید تا بازدهی بیشتری برای شما داشته باشد. اگر قراراست کلا مثلا 5 جلسه کلاس زبان داشته باشید بهتر است این 5 جلسه کلاس در طول ترم برگزار شود تا همه ی 5 جلسه کلاس خصوصی در هفته آخر برگزار گردد. البته در ایام نزدیک به امتحانات هم خوب است برای رفع اشکال و حل نمونه سوالات امتحانی از این کلاس ها استفاده نمود.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و کسب درصد بالای زبان کنکور

چگونه بازدهی کلاس های تدریس خصوصی زبان کنکور را افزایش دهیم؟این سوال، سوال بسیار خوبی است و بسیار مناسب است که دانش اموزان و یا دانشجویانی که از کلاس های خصوصی استفاده می کنند فکر نکنند که فقط حضور آنها در کلاس های خصوصی زبان کنکور کافی است و لازم نیست خودشان کاری انجامدهند. البته این کلاس ها اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد و برای صرفهجویی در زمان و گرفتن نتیجه بهتر بسیار مفید است. دانش آموز یا دانشجو باید سعی کند خودش هم با برنامه و در کنار سایر دروس زبان را برای کنکور بخواند و از کلاس های خصوصی برای رفع اشکال و یادگیری سریع تر درس استفاده نماید. برای درس زبان انگلیسی داشتن حضور ذهن بسیار مهم است و بنابراین در کنار کلاس های تدریس خصوصی مرور مداوم لغات و گرامر و قواعد جدید بسیار مفید است. در همین سایت ایران مدرس علاوه بر ارائه کاملترین لیست مدرسین زبان جزوات کنکوری بسیار خوبی برای یادگیری زبان کنکور و قواعد زبان انگلیسی به صورت کنکور ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید جزوه دانلود جزوه کنکوری خلاصه قواعد زبان انگلیسی یا دانلود جزوه کنکوری لغات و واژگان زبان چهارم دبیرستان (پیش دانشگاهی) رادانلود کنید و از آنها به صورت رایگان استفاده نمائید. می توانید هر هفته 1جلسه کلاس خصوصی زبان داشته باشید و اشکالاتی که در طول هفته برای شما پیشمی آید را یادداشت کنید و در آن یک جلسه رفع اشکال کنید.
زبان انگلیسی در ویکی پدیا
این ویدیو را هم ببینید:
بهترین معلم های تدریس خصوصی زبان انگلیسی خانم و آقا

منبع: سایت تدریس خصوصی ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
راهکارهایی برای گرفتن نمره 20 در دروس مختلف
راهکارهایی برای گرفتن نمره 20 در دروس مختلف در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید در رابطه با راهکارهایی برای گرفتن نمره 20 در دروس مختلف مطالعه کنید بر روی لینک های زیر کلیک نمائید.

چگونه درس بخوانیم تا نمره 20 بگیریم

دراین بخش در رابطه با نحوه درس خواندن برای گرفتن نمره 20 در دروس مختلف توضیحاتی ارائه می گردد. اگر خوب درس بخوانید و دقیق باشید می توانید...چگونه معدل بیست بگیریم و درس بخوانیم تا 20 بگیریم

دراین بخش در رابطه با چگونگی معدل بیست گرفتن و نحوه مطالعه و درس خواندن برای گرفتن نمره 20 توضیحاتی ارائه شده است. اگر می خواهید معدل بیست داشتهباشید ودر دروس خودتان نمره 20 بگیرید ادامه این مطلب را بخوانید. برای اینکه...چگونه امتحان ریاضی را بیست شویم

دراین بخش توضیحاتی در زمینه نحوه بیست شدن و 20 گرفتن در امتحان ریاضی ارائه می گردد. اگر می خواهید در امتحان ریاضی بیست شوید ادامه این مطلب رابخوانید. در سایت ایران مدرس (همین سایت) توضیحات بسیار کاملی در رابطه با نحوه 20...نحوه موفقیت در درس ریاضی و کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی

دراین بخش مطالبی در زمینه سوالات متداول در زمینه نحوه موفقیت در درس ریاضیو کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، چگونگی مفهومی خواندن ریاضی و گرفتن نمره 20در این درس، قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی و تعداد جلسات لازم برای موفقیت در...

چگونه در امتحان ریاضی 20 بگیریم

در این وب سایت (سایت تدریس ریاضی) در رابطه با نحوه 20 گرفتن در درس ......


نمره 20 ریاضی و در اولویت قرار دادن کتاب درسی

ااگر می خواهید در درس ریاضی نمره خوب و حتی 20 بگیرید یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید این است که کتاب ......


نمره 20 درس ریاضی و حضور فعال در کلاسهای ریاضی

اگر می خواهید در درس ریاضی 20 بگیرید یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید این ......

اگر می خواهید در درس فیزیک نمره 20 بگیرید و فیزیک را به صورت پایه ای و صحیح آموزش ببینید در مرحله اول سعی کنید به صورت کامل در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه یا دانشگاه شرکت کنید. حضو در کلاس فیزیک دریادگیری موثر و عمقی آن خیلی مهم است. در کلاس فیزیک هم حضور فعال داشته باشید. فقط اینکه در کلاس حاضر باشید کافی نیست. متاسفانه تعداد زیادی از دانش اموزان تنها از ترس والدین و یا به خاطر بحث حضور و غیاب توسط استاد در کلاسها شرکت می کنند. چگونه در درس ریاضی 20 بگیریم؟برای 20 گرفتن در درس ریاضی باید با برنامه ریزی پیش بروید و در طول ترم خوب درس بخوانید. در کلاسهای ریاضی از همان ابتدای ترم به صورت مرتب شرکت کنید و در طول ترم درس را مرتبا مرور کنید. برای 20 گرفتن در درس ریاضی لازم است تمرینات و مسائل زیادی حل کنید و هیچ اشکالی را بدون پاسخ نگذارید. در صورت لزوم برای رفع اشکال و تسلط کامل بر مطالب درسی از کلاسهای خصوصی ریاضی استفاده کنید. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه 20 گرفتن در درس ریاضی و امتحان ریاضی بر روی این لینک کلیک کنید.
برای بیست شدن در درس ریاضیبه نظم و برنامه ریزی نیاز دارید. باید در مرحله اول به صورت واقعی بخواهید این اتفاق بیافتد. اگر اوایل ترم یک بار تصمیم بگیرید که 20 شوید وبعد آن را کنار بگذارید فایده ندارد. باید روی تصمیم خودتان پافشاری کنید وبرای رسیدن به آن برنامه ریزی نمائید. روی برگه کاغذی بنویسید من مطمئن هستم نمره ریاضی من این ترم بیست است و آن را به دیوار اتاق خودتان بزنید. اجازه بدهید به صورت دائمی در معرض دید شما باشد. اگر ترمهای قبل نمره ریاضی شما حدود 10 و 11 بوده است اینکه بخواهید یک باره 20 شوید شاید کمی دور از دسترس باشد. البته اگر خودتان بخواهید باز هم امکان آن وجود دارد. اگر در این درس خیلی قوی نیستید می توانید در دو مرحله به هدف بیست شدن در درس ریاضی برسید. مثلا این ترم نمره خودتان را به بالای 16 برسانید و ترم بعد 20 بگیرید. اگر همیشه در حد متوسط بوده اید می توانید همین ترم بالاترین نمره را بگیرید.
کمی به نمره 20 و گرفتن معدل بیست فکر کنید. به نظر شما چگونه می توان معدل 20 داشت؟ واضح است که باید در دروس مختلف خودتان هیچ اشکالی نداشته باشید. یعنی در طول ترم اگر سوال و اشکالی دارید سعی کنید ان را برطرف نمائید. استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی هم می تواند برای رفع اشکال کاملا مفید باشد. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی کلیک کنید.البته مهمتر از همه ی این موارد این است که خودتان چقدر باور دارید که می توانید معدل بیست داشته باشید. اگر ترمهای قبل معدل شما حول و حوش 15 و 16 بوده است شاید باور اینکه این ترم بتوانید معدل 20 داشته باشید کمی برای خودتان هم سخت باشد. در این حالت باید سعی کنید ابتدا معدل خودتان را به حدود 18 و 19 ارتقا دهید و ترم بعد از آن به فکر این باشید که معدل بیست بگیرید.

پیشنهاد می کنیم این مقاله را هم بخوانید: راهکارهای عملی و کاربردی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه
منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
آموزش استاتیک به زبان ساده
اگر می خواهید استاتیک را به ساد ه ترین زبان ممکن و به راحت ترین شیوه یاد بگیرید .... اگر می خواهید در رابطه با سرفصل های درس استاتیک اطلاعات خوبی بدست بیاورید و مبحاث مهمی از این درس مانند گشتاور، معادلات تعادل، خرپا و .... را یاد بگیرید .... اگر در رابطه با نحوه پاس شدن و قبولی در درس استاتیک و در زمینه نحوه یادگیری آن نگران هستید .... در هر صورت، مطالعه مقالات زیر می تواند بسیار مفید و کمک کننده باشد. مشاهده لیست اساتید استاتیک

سرفصل های درس استاتیک

دراین بخش مطالبی در رابطه با سرفصل های درس استاتیک ارائه می گردد. تقریبا تمامی مدرسین و اساتید استاتیک در دانشگاههای مختلف کشور کم و بیش...آموزش گشتاور در استاتیک

دراین بخش در رابطه با آموزش گشتاور در استاتیک مطالبی ارائه می گردد. مبحث گشتاور در درس استاتیک یکی از مباحث بسیار مهم است. بسیاری از...چگونه استاتیک را تدریس کنیم

استاتیکیکی از دروس مهم در مقطع دانشگاه برای بسیاری از رشته های فنی و مهندسی است. مشابه درس های عمومی، بسیاری از دانشجویان رشته های فنی مهندسی مانند مهندسی...نحوه محاسبه گشتاور نیرو در درس استاتیک به زبان ساده

دراین بخش در رابطه با نحوه محاسبه گشتاور نیرو در درس استاتیک به زبان سادهتوضیحاتی ارائه می گردد. گشتاور در حقیقت اثر دورانی نیرو است. به عبارت دیگر...نحوه حل معادلات تعادل در درس استاتیک

دراین بخش در رابطه با نحوه حل معادلات تعادل در درس استاتیک توضیحاتی ارائهمی گردد. به جرات می توان گفت در درس استاتیک مهمترین مبحث و یا...آموزش تحلیل خرپا به روش مقطع و مفصل، تحلیل خرپا به روش گره

در این بخش مطالبی در رابطه با آموزش تحلیل خرپا به روش مقطع و مفصل، تحلیل خرپا به روش گره، نحوه تحلیل...نحوه یادگیری مبحث خرپا در درس استاتیک و ایستایی

در این بخش در رابطه با نحوه آموزش و یادگیری مبحث خرپا در درس استاتیک نکاتی ارائه می گردد. در درس استاتیک...چگونه استاتیک بخوانیم و آن را یاد بگیریم و پاس کنیم؟

یکیاز دروس مهم برای تمام رشته های فنی مهندسی درس استاتیک است. اگر این درس را خوب یاد بگیرید در درسهای دیگر که استاتیک برای آنها حالت پیش نیاز...

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین مقالات مرتبط با یادگیری و مطالعه بهتر ریاضی
بهترین مقالات مرتبط با یادگیری و مطالعه بهتر ریاضی که از سایت www.IranModares.com گرفته شده است را در این بخش می توانید مشاهده نمائید. اگر در رابطه با نحوه آموزش و یادگیری درس ریاضی سوال دارید و سوال چگونه ریاضی را یاد بگیریم برای شما مطرح است ... اگر در رابطه با نحوه گرفتن نمره 20 در درس ریاضی سوال دارید و یا می خواهید بدانید چگونه می توان در این درس قوی تر شد و .... در هر صورت به ادامه این مطلب توجه کنید..

در این بخش مقالات خوبی که در زمینه پاسخ به سوال چگونه ریاضی بخوانیمو آن را خوب یاد بگیریم؟ ارائه شده است و می توانید این مقالات را مطالعه کنید ارائه می گردد. مطالعه مقالات زیر در این زمینه کاملا مفید است.


چگونه ریاضی و فیزیک را بهتر یاد بگیریم؟

چگونه امتحان ریاضی را بیست شویم

چگونه ریاضی بخوانیم برای موفقیت در امتحان

چگونه ریاضی را بهتر، عمقی و مفهومی یاد بگیریم؟

چگونه ریاضی را تمرین کنیم

چگونه ریاضی را خوب یاد بگیریم و قوی تر شویم؟

چگونه ریاضی را سریع یاد بگیریم

چگونه ریاضی را بفهمیم، بهترین شیوه آموزش ریاضی و راه های یادگیری ریاضی

چگونه درس ریاضی را خوب، پایه ای و مفهومی آموزش ببینیم؟

چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم و در امتحان ریاضی موفق باشیم؟

چگونه ریاضی را برای کنکور بخوانیم و موفق باشیم

چگونه برای کنکور و امتحان ریاضی را درست بخوانیم؟

(0) نظر
برچسب ها :
چگونه در درس ریاضی قوی تر شویم؟
اگر می خواهید در درس ریاضی قوی تر شوید .... اگر می خواهید پایه ریاضی خودتان را تقویت کنید .... اگر قصد دارید این ترم در درس ریاضی نمره خوبی بگیرید و ریاضی خودتان را به صورت کلی قوی کنید .... در هر صورت، ادامه این مطلب را بخوانید. قوی شدن در ریاضی

در این بخش مطالبی در رابطه با قوی شدن در درس ریاضی و تقویت پایه ریاضی ارائه می گردد. در مقاله چگونه در ریاضی قوی شویم هم در این زمینه توضیحات بسیار خوبی ارائه شده است. برای اینکه در درس ریاضی قوی تر شوید باید از تمامی ابزارهایی که در دسترس است استفاده نمائید. برای قوی شدن در درس ریاضی ابتدا باید برای هر مبحث پایه را خوب بذارید. باید مطالب پایه ای هر بحث را خوب آموزش ببینید از تمرینات ساده تر شروع کنید و در مرحله بعد سراغ تمرینات سطح بالاتر بروید. بسیاری از افراد در مباحث پایه ای درس اشکال دارند و بدون اینکه اشکالات را برطرف نمایند سراغ مباحث سطح بالا می روند. بنابراین در مرحله اول سراغ پایه ای ترین مباحث بروید و پایه ریاضی خودتان را تقویت کنید و بعد از انجام این مرحله با حل سوالات سطح بالا سراغ قوی تر شدن در این درس بروید.

اما پایه ریاضی را چگونه می توان قوی کرد و چگونه می توان ابتدا مباحث پایه ای را خوب آموزش دید. راهکارهای مختلفی دارد. در کلاس های ریاضی حاضر باشید. کلاس های ریاضی برای آموزش اولیه هر مبحث بهترین روش است. یعنی به جای اینکه بخواهید خودتان از همان ابتدای کار درس را بخوانید سعی کنید در کلاس ان را یاد بگیرید. در کلاس روی مطالب بحث می شود و اگر سوالی دارید می توانید بپرسید. استاد و معلم ریاضی شما با تجریه و سابقه ای که دارد در کمترین زمان ممکن مباحث را ارائه می کند. بنابراین تلاش کنید در کلاس ها حاضر باشید.

آیا فقط حضور در کلاس برای یادگیری پایه ریاضی کافی است؟ خیر اینطور نیست. اولا فقط حاضر بودن در کلاس کافی نیست. حضور شما باید حضور فعالی باشد. بهترین راهکار این است که در دریف های جلو بنشینید و جزوه بنویسید. جزوه نوشتن به جمع شدن حواس شما کمک می کند. سوال بپرسید و اگر اشکالات زیادی دارید از مدرسین خصوصی ریاضی کمک بگیرید (مشاهده لیست مدرسین ریاضی). برای قوی شدن پایه ریاضی شما باید از تمامی امکانات به خوبی استفاده نمائید. در کلاس حاضر باشید و حضور فعال داشته باشید. قبل از کلاس نیم نگاهی به مبحث جدید بیندازید و بعد از کلاس هم مبحث خوانده شده را مرور نمائید. در فاصله زمانی بین کلاس ها تمرین و مسئله حل کنید و در نهایت در طول ترم برای یادگیری ریاضی وقت بگذارید. بهترین توصیه این است که در طول ترم درس بخوانید. برای یادگیری ریاضی درس خواندن در طول ترم و تمرین و مسئله حل کردن به اندازه کافی حیاتی است و به قوی تر شدن شما در این درس کمک می کند. مطالعه مقالات زیر هم مفید است.

چگونه ریاضی را خوب یاد بگیریم و قوی تر شویم؟

چگونه ریاضی خود را قوی کنیم

چگونه پایه ریاضی خود را قوی کنیم

راهکارهایی برای یادگیری بهتر و تقویت پایه درسی درس ریاضی

برای قوی شدن در درس ریاضی و گرفتن نمره خوب در این درس باید مجموعه ای از کارها را در طول ترم انجام دهید. بدون تعارف باید بگوییم، اگر ترمهای قبل در درس ریاضی نمره خوبی گرفته اید که بسیار عالی است و همان روند قبلی را ادامه دهید. اما اگر در امتحان ریاضی معمولا نمره خوبی نمی گیرید باید در خودتان تغییرات بنیادی و پایه ای ایجاد نمائید. اگر همان کارهایی را انجام دهید که همیشه انجام می دادید، به همان نتایج قبلی خواهید رسید.

برای درس ریاضی و همچنین سایر دروس معمولا این وسوسه وجود دارد که درس را کنار بگذارید و خواندن آن را به ایام امتحانات واگذار کنید. درس خواندن در ابتدای ترم و اواسط ترم که اجباری برای این کار وجود ندارد سخت است و معمولا دانش آموزان و دانشجویان تا لزوم شرکت در امتحان پیش نیاید درس نمی خوانند. اگر شما هم همیشه این کار را انجام داداه اید باید در برنامه روزانه خودتان و تعداد ساعت مطالعه خودتان در طول ترم تغییرات زیادی ایجاد کنید.
برای تقویت پایه ریاضی،درست فهمیدن و خوب فهمیدن ریاضی راهکارهای زیادی وجود دارد. در مرحله اول باید اراده کنید و تصمیم بگیرید این کار را انجام دهید. باید برای خودتان هدف مشخص و واضحی تعیین کنید و مثلا برای خودتان مشخص کنید که این ترم یا ترم آینده می خواهید ریاضی را بالای 18 بگیرید و یا حتی 20 بگیرید. اگر ریاضی را به صورت پایه ای و مفهومی بخوانید قاعدتا نمره خوبی هم می گیرید ودر نتیجه معدل شما هم افزایش پیدا کرده و اگر کنکور نداده اید، در کنکور هم ریاضی را بهتر خواهید زد. بعد از انکه تصمیم گرفتید که درس ریاضی را پایه ای و خوب یاد بگیرید باید برای خواندن و یاد گرفتن آن برنامه داشته باشید و راهکارهای مختلف را امتحان کنید. در مرحله اول در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کنید و در کلاسها حضور فعال داشتهباشید. سوال بپرسید و به صورت کاملا فعالانه به سوالات دیگران گوش دهید. برای خودتان جزوه بنویسید و نکات مهم را یادداشت نمائید. اگر مدرس ریاضی نکته ای را گفت که متوجه نشدید و فرصت سوال پرسیدن هم نبود، در گوشه ای آن نکته را یادداشت نمائید که بعدا بپرسید.
اگر می خواهید خودتان یا فرزندتان در درس ریاضی موفق باشد و به نسبت ترمهای قبل تفاوت مثبت قابل ملاحظه ای در نمره ریاضی ایجاد شود، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیریاضی می تواند راهکار مثبت و مفیدی باشد. تعداد جلسات کلاسهای خصوصی ریاضی و مدرسی که قرار است به شما تدریس خصوصی کند را هم خودتان تعیین می کنید. اگر در کنار کلاسهای خصوصی ریاضی خودتان هم درس ریاضی را بخوانید مطمئنا در امتحان نتیجه خوبی خواهید گرفت. در کلاسهای خصوصی ریاضی (در تهران، کرج ویا هر جای دیگر ایران) می توانید تمرینات زیادی برای یادگیری درس ریاضی حلکنید و حتی با بررسی نمونه سوالات امتحان ریاضی به صورت کامل برای امتحان آماده شوید.
منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
روش درست خواندن ریاضی برای امتحان و نحوه مطالعه درس ریاضی

روش درست خواندن ریاضی برای امتحان و نحوه مطالعه درس ریاضی برای امتحان در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. اساسی ترین نکته ای که در مورد درس ریاضی وجود دارد این است که این درس برای یادگیری به زمان نیاز دارد. حقیقت این است که ریاضی را در زمان کم نمی توان خوب یاد گرفت. ممکن است دیده باشید که بعضی از افراد می گویند یکی دو روز مانده به امتحان ریاضی را خوانده اند و نمره خوبی هم گرفته اند. این افراد فقط تمرینات و مسائل را حفظ کرده اند و شانس داشته اند که سوالات امتحانات خیلی مشابه سوال های کتاب یا جزوه بوده است. اگر از چنین افرادی یکی دو روز بعد از امتحان سوالی از ریاضی بپرسید که کمی متفاوت با جزوه کلاسی باشد ولی از همان مباحث باشد چیزی یادشان نخواهد آمد. بنابراین یادگیری ریاضی در یکی دو روز فایده ندارد و در مقاطع بالای تحصیلی مشکل ساز خواهد شد. پس برای یادگیری ریاضی باید وقت بگذارید و خوب تمرین کنید.

روش درست خواندن ریاضی برای امتحان این است که در طول ترم درس بخوانید. اگر سوال نحوه مطالعه ریاضی برای امتحان برای شما هم مطرح است فقط روی ایام امتحانات متمرکز نشوید. در طول ترم هم هر کاری که انجام دهید برای امتحان است. وقتی در طول ترم درس می خوانید آماده تر هستید و استرس کمتری دارید. وقتی در طول ترم درس می خوانید زمان کافی برای حل تمرین و مسئله دارید و مطالب به خوبی برای شما جا می افتد. برای این که نمره خوب امتحان ریاضی در انتظار شما باشد باید در کلاس های ریاضی به صورت منظم شرکت کنید و در عین حال در صورت لزوم یک معلم خصوصی خوب را هم در کنار خودتان داشته باشید. ریاضی درس مهمی است. وقتی ریاضی را خوب بلد هستید مسائل فیزیک را هم بهتر حل می کنید. حتی گرفتن نمره 20 در امتحان ریاضی هم ممکن است. برای یادگیری این درس وقت بگذارید و تمرین و مسئله حل کنید. اگر برای درس ریاضی تمرین حل نکنید انگار هیچ کاری انجام نداده اید. یادگیری این درس بدون تمرین حل کردن اتفاق نمی افتد.

با توجه به مطالب ارائه شده، روش درست خواندن ریاضی برای امتحان و نحوه مطالعه درس ریاضی این است که در طول ترم در کلاس ها حاضر باشید، خوب درس بخوانید، در کلاس جزوه بنویسید، تمرین و مسئله حل کنید و خواندن درس را به ایام امتحانات موکول نکنید. در این متن کوتاه در رابطه با چگونگی خواندن درس ریاضی برای موفقیت در امتحانات و قبولی با نمره خوب توضیحات کاملی ارائه شد.

(0) نظر
برچسب ها :
چگونه در امتحان درس ریاضی 20 بگیریم
در این بخش برای پاسخ به سوال چگونه در امتحان درس ریاضی 20 بگیریم مقالاتی معرفی می گردد و با مطالعه این مقالات می توانید اطلاعات خوبی در این زمینه بدست آورید. بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.
  • چگونه ریاضی 20 شویم
    دراین بخش در پاسخ به سوال چگونه ریاضی 20 شویم مطالبی ارائه می گردد. 20 شدن در درس ریاضی کار راحتی است. البته به تلاش و پشتکار نیاز دارد ولی به هر حال اگر در طول ترم درس بخوانید یک هدف قابل دستیابی است. برای بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان 20 گرفتن در درس ریاضی مهم است. گرفتن نمره خوبدر این درس و 20 گرفتن در درس...
(0) نظر
برچسب ها :
چگونه فیزیک را خوب یاد بگیریم؟

برای خوب یادگرفتن درس فیزیک باید تمام تلاش شما در طول ترم این باشد که مفاهیم را درک کنید و نحوه کاربرد فرمولها و ارتباط انها با پدیده های واقعی را بفهمید. فیزیک یک درس حفظ کردنی نیست بلکه درسی است که باید درک شود و خوب فهمیده شود. اگر برای یادگیری عمقی این درس وقت بگذارید در پایه های بعدی هم کار شما راحت تر خواهد شد. باید ذهن خودتان را به فکر کردن و ارائه راه حل عادت بدهید. در این راستا می توانید از مدرسین خصوصی فیزیک هم کمک بگیرید (مشاهده مدرسین خصوصی فیزیک). فرض کنید در کنار خودتان یک مدرس خوب که ممکن است معلم یا دبیر رسمی آموزش و پرورش باشد و یا یک استاد که خودش فارغ التحصیل دانشگاههای معتبر مانند دانشگاه تهران، صنعتی شریف، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه اصفهان و یا صنعتی اصفهان ، امیرکبیر، خواجه نصیر و .... باشد را داشته باشید. خوب مسلما در یادگیری بهتر درس فیزیک توسط شما تاثیر زیادی خواهد داشت. برای مشاهده لیست کامل مدرسین فیزیک و سایر دروس در ایران مدرس بر روی لینک زیر کلیک نمائید.

https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php

برای یادگیری بهتر درس فیزیک فقط استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی کافی نیست. کلاسهای خصوصی فقط یک راهکار از بین انواع راهکارهای مختلف است. باید خودتان هم خوب درس بخوانید و تمرین و مسئله حل نمائید. بهتر است درس فیزیک را در طول ترم بخوانید تا زمان کافی برای حل تمرین و مسئله و تفکر روی مسائل را داشته باشید. فرض کنید در یک ساعت 10 سوال فیزیک را ببینید و راه حل را سریع از روی حل المسائل نگاه کنید. تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه – آموزش خصوصی فیزیک 1 و 2 عمومی دانشگاه در حالت دیگر ممکن است در همان 1 ساعت 4 سوال را حل کنید ولی روی هر کدام 10 دقیقه تا یک ربع فکر کنید و سعی کنید راه حلی ارائه دهید. حالت دوم بسیار برای یادگیری فیزیک مفیدتر است. باید روی تمرینات فکر کنید، دست به خودکار شوید و راه حلی بنویسید. وقتی سعی می کنید راه حلی بنویسید ذهن شما فعال می شود و با تفکر روی تمرینات حتی اگر به جواب درست نرسید باز هم ذهن شما قوی تر خواهد شد. برای مطالعه بیشتر در زمینه خوب یادگیری فیزیک مقاله های زیر را بخوانید.

چگونه فیزیک را بخوانیم و یاد بگیریم

چگونه فیزیک را یاد بگیریم

گونه درس فیزیک را مفهومی و پایه ای یاد بگیریم؟

(0) نظر
برچسب ها :
چگونه ریاضی ششم را خوب یاد بگیریم؟

در این بخش در رابطه با نحوه یادگیری بهتر ریاضی پایه ششم مطالبی ارائه شده است. اگر می خواهید ریاضی ششم را خوب آموزش ببینید باید در کلاسهای ریاضی مرتب حاضر شوید و غیبت نکنید. در کلاسهای ریاضی حواستان جمع باشد و جزوه بنویسید. همین نوشتن جزوه در کلاسهای ریاضی ششم باعث می شود درس را بهتر آموزش ببینید. وقتی مطلبی را یادداشت می کنید حواستان جمع تر خواهد بود. در طول ترم ریاضی را بخوانید و مطالعه ی همه ی مطالب را برای ایام امتحانات باقی نگذارید. استفاده از کلاسهای خصوصی ریاضی هم برای آموزش بهتر ریاضی ششم بسیار موثر است. مقاله های زیر را در این زمینه مطالعه کنید.

کلاس تقویتی ریاضی ششم دبستان - تدریس خصوصی ریاضی ششم دبستان در تهران

تدریس خصوصی ریاضی ششم در تهران – مدرسین ریاضی ششم دبستان

در سایت ایران مدرس جزوات آموزشی و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای آموزش و یادگیری بهتر ریاضی ششم ارائه شده است. اگر می خواهید در امتحان ریاضی ششم موفق باشید استفاده از موارد زیر می تواند مفید و موثر باشد.


دانلود رایگان جزوات فصل به فصل ریاضی ششم و هفتم

دانلودرایگان جزوات فصل به فصل ریاضی ششم و هفتم در این بخش ارائه شده است. برایدانلود رایگان جزوات فصل به فصل ریاضی ششم و هفتم بر روی لینکهای زیر کلیککنید.دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل هفتم: تقریبدانلود...

بازدید: 3937

دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل هفتم: تقریب

برایدانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل هفتم: تقریب بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی ششم و سایر مقاطع بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. جزوات آموزشی فصول دیگر ریاضی ششم در همین...

بازدید: 2705

دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل ششم: تناسب و درصد

دانلودرایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل ششم: تناسب و درصد در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل ششم: تناسب و درصد بر روی لینک زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی ششم و سایر...

بازدید: 3799

دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل پنجم: اندازه گیری

برایدانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل پنجم: اندازه گیری بر روی لینکزیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس ریاضی ششم و سایر مقاطع بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. جزوات آموزشی فصول دیگر ریاضی ششم در...

بازدید: 7017

دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل چهارم: مختصات

دانلودرایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل چهارم: مختصات در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل چهارم: مختصات که شامل مباحثی همچون تقارن و مختصات، تقارن محوری، تقارن مرکزی است بر روی لینک...

بازدید: 4761

دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل سوم: اعداد اعشاری

دانلودرایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل سوم: اعداد اعشاری همراه با مثال و تمرین و مسئله با پاسخ تشریحی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزشی و تدریس ریاضی ششم - فصل سوم: اعداد اعشاری بر روی لینکزیر کلیک...

بازدید: 3417

دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل دوم: کسر

دانلودرایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل دوم: کسر همراه با مثال و تمرین و مسئله با پاسخ تشریحی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل دوم: کسر بر روی لینک زیر کلیک نمائید. جزوه مزبور شامل...

بازدید: 3818

دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل اول: عدد و الگوهای عددی

دانلودرایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل اول: عدد و الگوهای عددی همراه با مثال و تمرین و مسئله با پاسخ تشریحی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی ششم - فصل اول: عدد و الگوهای عددی بر رویلینک زیر...

بازدید: 7012

دانلود سوالات امتحانی ریاضیات پایه ششم (اول راهنمایی)

دراین بخش می توانید سوالات امتحانی ریاضیات پایه ششم (اول راهنمایی) را دانلود نمائید. برای دانلود سوالات امتحانی سوالات امتحانی ریاضی پایه ششم (اول راهنمایی) بر روی لینک زیر کلیک نمائید. منبع: گروه آموزش ریاضی استان مرکزی

بازدید: 764

دانلود نمونه سوال امتحانی ریاضی اول راهنمایی (ریاضی ششم)

در این بخش می توانید نمونه سوال امتحانی ریاضی اول راهنمایی (ریاضی ششم) را دانلود نمائید. منبع: آموزش و پرورش استان مرکزی

بازدید: 1042

دانلودنمونه سوال ریاضی پایه ششم فصل 5

در این بخش می توانید نمونه سوال ریاضی پایه ششم فصل 5 را دانلود کنید. منبع: آموزگار 6 قلم

بازدید: 8554

(0) نظر
برچسب ها :
نحوه قبولی و موفقیت در امتحان ریاضی
در این بخش در رابطه با نحوه قبولی و موفقیت در امتحان ریاضی مطالبی ارائه می گردد.

نحوه مطالعه ریاضی در ایام امتحانات: چنانچه همین الان که در حال مطالعه این مقاله هستید ایام امتحانات فرا رسیده است و یا زمان زیادی ندارید باز هم امید خودتان را از دست ندهید. با برنامه ریزی و نظم شروع به درس خواندن کنید. در این حالت که در طول ترم کمتر درس خوانده اید حتما در کنار داشتن یک مدرس خصوصی خوب ریاضی می تواند بسیار کمک کننده باشد (مشاهده لیست مدرسین ریاضی). در کلاسهای ریاضی معلم خصوصی می تواند در کمترین زمان مطالب را برای شما تشریح کند و تمرینات مهمتر و نمونه سوال امتحانی هم می توانید در این کلاسها حل نمائید. البته به هر حال درس خواندن خودتان هم کاملا لازم است. در ایام امتحانات برنامه های جنبی را کنار بگذارید و با تمرکز کامل درس بخوانید. مطالعه مقاله های زیر هم در رابطه با نحوه مطالعه درس ریاضی برای قبولی در امتحان با نمره خوب می تواند مفید و موثر باشد.


چگونه شب امتحان ریاضی بخوانیم

چگونه برای امتحان ریاضی درس بخوانیم و نمره خوبی بگیریم

چگونه امتحان ریاضی را بیست شویم

چگونه برای امتحان ریاضی درس بخوانیم، روش درست خواندن ریاضی

چگونه در امتحان ریاضی نمره بهتری بگیریم و قبول شویم؟

مطالعه درس ریاضی در طول ترم: پس درس خواندن در طول ترم برای یادگیری بهتر درس ریاضی کاملا مفید موثر و حتی لازم است. در طول ترم درس بخوانید. این رمز موفقیت است. اگر مداومت داشته باشید و به توانایی های خودتان ایمان داشته باشید و خوب درس بخوانید حتما موفق می شوید. فکر نکنید فلان نفر از شما باهوش تر است چون همیشه در کلاس به سوالات جواب می دهد. افرادی که در ریاضی، فیزیک و یا هر درس دیگری عملکرد بهتری به نسبت شما دارند فقط بیشتر از شما درس خوانده اند و برنامه ریزی بهتری دارند. پس به خودتان اعتماد داشته باشید. توانایی های ذهن شما آنقدر زیاد است که در کل عمرتان نمی توانید از همه ی ظرفیت های آن استفاده کنید. شما بسیار باهوش تر از آنچه فکر می کنید هستید فقط کافی است خوب درس بخوانید. مطالعه مقاله های زیر هم در این زمینه کاملا مفید است:

مطالعه عمقی کتاب درسی ریاضی: کتاب درسی را خوب بخوانید و در ایام امتحانات نمونه سوال امتحانی حل کنید. سعی کنید در کلاسهای اصلی خودتان غیبت نداشته باشید و در کلاسهای ریاضی حضور فعالی داشته باشید. نوشتن جزوه در کلاس به فهم بهتر مطالب و جمع شدن حواس شما کمک زیادی می کند. مجموعه عوامل گفته شده را در نظر داشته باشید و در طول ترم با برنامه ریزی و نظم درس بخوانید.


وقتی در کلاس حاضر هستید مدرس و معلمی که اتفاقا قرار است خود ایشان از شما امتحان بگیرد درس را ارائه می کند. در کلاسهای ریاضی جزوه ای ارائه می شود که برای مطالعه بعدی شما بسیار مفید است. اگر در کلاس حواستان جمع باشد، علاوه بر مطالبی که خود مدرس یا معلم شما می گوید یادداشت کنید، نکات دیگری را هم خودتان از لابه لای حرفهای ایشان می توانید متوجه شوید و نکات مهمی را به جزوه خودتان اضافه نمائید. جزوه ای که خودتان در کلاسهای ریاضی یادداشت کرده باشید برای موفقیت در امتحان ریاضی کاملا مفید است. در صورتیکه در درس ریاضی اشکالات زیادی دارید از مدرسین خصوصی هم می توانید کمک بگیرید. برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی ریاضی از ابتدایی تا متوسطه و دانشگاه و در تهران و کرج و کل کشور فعالیت دارند بر روی عبارت تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید. در هر مقطعی که در حال درس خواندن هستید ... اگر دانش آموز و یا دانشجوی دانشگاههای دولتی، آزاد، علمی کاربردی و .... هستید ... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای یادگیری بهتر درس ریاضی می تواند کاملا مفید باشد. 

مجموعه عواملی در تعیین نمره شما در درس ریاضی کاملا تعیین کننده هستند. به عبارت دیگر باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید تا در نهایت بتوانید در درس ریاضی و یا هر درس دیگری که برایتان مهم است نمره خوبی بگیرید. مهمترین عامل این است که برای یادگیری درس ریاضی وقت بگذارید. خصوصا در طول ترم خیلی مهم است که ریاضی را بخوانید. اکثر دانش آموزان و دانشجویان که در درس ریاضی می افتند و یا نمره خوبی نمی گیرند مطالعه درس را به ایام امتحانات موکول کرده بودند. به هر حال مطالعه ریاضی در طول ترم بسیار مهم است. در طول ترم زمان کافی برای حل تمرین و مسئله دارید و یکی از مهمترین کارهایی که برای یادگیری ریاضی باید انجام داد همین حل تمرین و مسئله است. در ایام امتحانات اگر درس را نخوانده باشید فقط سعی می کنید هر چه زودتر آن را تمام کنید و وقت کافی برای حل کردن مسئله و تمرین ندارید. در ایام امتحانات نمی توان ریاضی را به صورت مفهومی و عمقی یاد گرفت. - چگونه ریاضی را بهتر یاد بگیریم و موفق باشیم؟

(0) نظر
برچسب ها : موفقیت در امتحان ریاضی
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210784
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X