تدريس خصوصي
سایت تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ریاضی

اگر در جستجوی بهترین سایت تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی ریاضی هستید به سایت تدریس ریاضی که آدرس آن در پایین ارائه شده است مراجعه نمائید.

http://www.tadris-riazi.com/

مطالعه مقاله های زیر هم مفید است.

(0) نظر
برچسب ها :
بهترین فیلم ها و مقالات تدریس خصوصی
بهترین فیلم ها و مقالات تدریس خصوصی ثبت شده در سایت ایران مدرس در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده بهترین فیلم ها و مقالات تدریس خصوصی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.
1- بهترین فیلم های تدریس خصوصی: برای مشاهده بهترین فیلم های تدریس خصوصی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.
مشاهده لیست کامل فیلم های تدریس خصوصی: فایل های ویدیویی/صوتی
2- بهترین و جدیدترین مقالات تدریس خصوصی: برای مشاهده آخرین مقالات تدریس خصوصی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.
بخشی از مطالب ارائه شده در مقالات تدریس خصوصی در ادامه قابل مشاهده است.
اگر می خواهید در کار تدریس خصوصی موفق باشید، سعی کنید دروسی را تدریس کنید که تعداد متقاضی بالایی برای کلاس داشته باشد. بعضی از دروس ممکن است به مرور زمان متقاضیانخودش را برای کلاس از دست بدهد. مثلا بعضی از رشته های دانشگاهی شاید چون بازارکار خوبی نداشته باشد به مرور زمان متقاضیان خودش برای کلاس های خصوصیرا از دست بدهد. از طرفی بعضی از دروس دیگر ممکن است با گذشت زمان تعداد متقاضیان بیشتری برای کلاس خصوصیپیدا کند. به عنوان مثال انواع نرم افزارها و آموزش های فنی و عملی ممکن است به تدریج که تمایل به سمت کارهای عملی بسشتر می شود متقاضیان بیشتری برای کلاس خصوصی داشته باشند. یا آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجیهم معمولا همواره متقاضیان خوبی برای کلاس دارد. البته بهتر است از بین دروس پرمتقاضی دروسی را تدریس کنید که خودتان به آن درس ها علاقه داشته باشید. به صورت خلاصه، باید حواستان به این باشد که چه درس هایی برای کلاس خصوصی متقاضی بالایی دارد و بیشتر آن درس ها را تدریس نمائید.  در ادامه سراغ روش هایمختلف جذب شاگرد بروید. می توانید از تبلیغات تراکتی استفاده نمائید. اگر محله یا مدرسه و دانشگاه مشخصی را در نظر دارید این روش می تواند مفید باشد. البته محدوده تحت پوشش آن بسیار کم است. روش دیگر استفاده از تبیلغاتروزنامه است که معمولا در ایام امتحانات بازدهی مناسبی دارد. البته تبلیغ روزنامه برای جذب شاگرد هم محدود به شهر محل سکونت خودتان می شود و هزینه بالایی هم دارد. می توانید با آموزشگاههای تدریس خصوصی در ارتباط باشید. برای شروع کار خوب است ولی به هر حال با کار کردن برای دیگران نمی توانید به درآمد بالا برسید. بهترین راهکار استفاده از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام، سایت های تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی مانند همین سایت ایران مدرس www.IranModares.com و سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.comو ایجاد سایت و وبلاگ برای خودتان است. خلاصه اینکه باید در اینترنت حضور قوی ای داشته باشید. باید سعی کنید شناخته شوید و معروف گردید. برای خودتانسایتی بزنید و در سایت خودتان مطالب آموزشی قرار دهید. اگر درسی را برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی انتخاب کرده باشید که به آن علاقه دارید خود به خود با عشق و علاقه روی سایت خودتان هم کار می کنید و محتواهای مفیدی راتولید خواهید کرد.
علاوهبر تسلط بسیار خوب بر درس باید موارد دیگری را هم رعایت نمائید. یکی از مهمترین نکات این است که باید در کلاس های تدریس خصوصی و در همان اولین جلسه مطالبی را ارائه نمائید که متناسب با نیاز و خواسته شاگرد شما باشد. شاگردهای شما معمولا کمی استرس دارند و نگران نتیجه امتحان هم هستند. اگر در کلاس های خصوصی و از همان جلسه اول مطالبی راارائه کنید که متناسب با سطح دانسته ها و خواسته شاگردهای شما نباشد، ایشان در اولین فرصت کلاس ها را کنسل خواهند کرد. پس همان ابتدای کار از ایشان سوال بپرسید که چه مطالبی را در نظر دارد، در چه مباحثی اشکال دارد ودوست دارد در کلاس مطالب به چه نوعی ارائه شود. حتی کمی بعد از شروع کلاس باز هم نظر ایشان را بپرسید و ببینید که آیا نوع تدریس را می پسندند و یا باید تغییراتی را ایجاد کنید. البته خیلی وسواس به خرج ندهید به گونه ای کهروند آزار دهنده باشد. ولی به هر حال حتما نظر شاگرد خودتان را بپرسید. در واقع کلاس های تدریس خصوصی قوانین خیلی مشخص و واضحی ندارد. در مقاله قوانین تدریس خصوصی و آموزش خصوصی در منزل و آموزشگاهتوضیحات کاملی ارائه شده است. البته به هر حال باید یک سری مسائل در این کلاس ها رعایت شود. اگر می خواهید در کار خودتان موفق باشید با ظاهری آراسته و با خوشرویی و ادب و نزاکت در منزل شاگرد خودتان حاضر شوید. سعی کنید سر وقت در کلاس حاضر باشید و پشتیبان و حامی شاگردهای خودتان باشید تابهترین نتیجه ممکن را بگیرند. بهتر است جلسه به جلسه هزینه ای که برای کلاس های تدریس خصوصی در نظر گرفته اید را تسویه نمائید تا بعدا مشکلی ایجاد نشود. رضایت شاگردهای خودتان را به صورت کامل جلب نمائید تا در کار تدریس خصوصی موفق باشید و درآمد بالایی بدست آورید.
کسب آمادگی بیشتر برای کنکور با شرکت در کلاس های خصوصی: اگردر حال درس خواندن برای کنکور هستید و یا تا کنکور زمان زیادی دارید ولی از همین الان به فکر هستید و می خواهید از فرصتی که در تابستان دارید استفاده نمائید بسیار خوب است که برای یک یا چند درس از کلاس های خصوصی کنکور استفاده نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین کنکور در همین سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکورکلیک کنید. برای اینکه از رقبای خودتان پیشی بگیرید و در کنکور موفق شوید تابستان فرصت بسیار خوبی است تا در کلاس های خصوصی کنکور شرکت نمائید. می توانید تعدادی از دروس را به صورت عمقی کار کنید و یا بر روی تست زنی و تکنیک های تست زنی متمرکز شوید. یک راهکار خوب برای انتخاب معلم خصوصیاین است که ابتدا لیست کامل مدرسین برای درس مورد نظر خودتان را مشاهده نمائید. از بین اساتیدی که در همین سایت ایران مدرس مشاهده می کنید چند استاد که فکر می کنید رزومه کاری و سوابق تدریس خوبی دارند را انتخاب نمائید. بد نیست که اساتید را از بین مدرسین ویژه که به صورت جدی تری در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند انتخاب نمائید. پس زمینه آگهی مدرسین ویژه به رنگ طلایی است. در مرحله بعد از بین اساتیدی که انتخاب کرده اید با مدرسی که قیمت مناسبتری ارائه نموده است برای هماهنگی کلاس تماس بگیرید.
اگر می خواهید تخفیف بگیرید و کلاس های زبان با قیمت مناسبتری هماهنگ شود می توانید به جای کلاسحضوری از کلاس اینترنتی و آنلاین استفاده نمائید. معمولا اساتید به دلیل اینکه در کلاس های مجازی مسیری را برای رسیدن به کلاس طی نمی کنند و وقت کمتری را از دست می دهند به نسبت کلاس های حضوری 20 تا 30 درصد تخفیف در نظر می گیرند. راهکار دیگری که برای هماهنگ کردن کلاس های خصوصی زبان با قیمت مناسبوجود دارد این است که با یکی از دوستان یا همکلاسی های خودتان دو نفره در این کلاس های شرکت کنید و هزینه را تقسیم نمائید. نکته دیگر اینکه اگر تعداد جلسات بالایی لازم دارید و یا اگر شاگرد جدیدی معرفی کنید باز هم می توانید روی تخفیف گرفتن از استاد حساب کنید. برای اینکه با استفادهاز کلاس های تدریس خصوصی بتوانید در درس ریاضی نمره بالا و حتی نمره 20 بگیرید باید سعی کنید از همان اوایل و یا حداقل از اواسط ترم شرکت در کلاس های خصوصی را شروع نمائید. روی یک برگه کاغذ بنویسید که نمره این ترم من دردرس ریاضی 20 است و آن را جایی قرار دهید که همیشه در معرض دید شما باشد. کلاس های خصوصی را زود شروع نمائید و تلاش کنید به صورت منظم در کلاس ها شرکت کنید. البته برای گرفتن نمره بیست در درس ریاضی فقط کلاس های خصوصی کافی نیست و باید در کلاس های مدرسه و یا دانشگاه هم حضور کامل و فعال داشته باشید. بهتر است در کلاس های خصوصی ریاضی هم از همان جزوه کلاسی استفاده نمائید. برای گرفتن نمره بیست در درس ریاضی باید تلاش کنید در مرحله اول بر جزوه کلاسی خودتان صد در صد مسلط باشید. بعد از کلاس های اصلیخودتان جزوه را بسیار خوب مطالعه کنید و هر سوالی که دارید از معلم خصوصی ریاضی خودتان بپرسید.
راهکارهایی برای گرفتننتیجه عالی از کلاس های تدریس خصوصی در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید کلاس های خصوصی برای شما نتایج خوبی داشته باشد موارد زیر را در نظرداشته باشید.
پیشنهاد ویژه ایران مدرس:
5 راهکار برای انتخاب درست معلم خصوصی
1- با یک معلم خصوصی خوب کلاس ها را هماهنگ نمائید. استادی که بر درس مسلط نباشد علاوه بر هزینه وقت شما را هم تلف خواهد کرد.
برای مشاهده لیست کامل معلم های خصوصی در همین سایت ایران مدرس و انتخاب یک معلم خوب بر روی عبارت لیست معلم های خصوصی کلیک کنید.
2- کلاس های تدریس خصوصی را جدی بگیرید و به توصیه های معلم خصوصی خودتان عمل نمائید. حل تمرینات داده شده بسیار مهم است.
3- در کلاس های خصوصی حواستان را صد در صد جمع نمائید. سعی کنید در زمان هایی کلاس های خصوصی را برگزار کنید که سرحال هستید و گیرایی بالایی دارید.

جزوه و خلاصه جزوه ثبت شده توسط مدرسین:علاوه بر موارد گفته شده در بالا، اساتید ثبت نامی در ایران مدرس برای دروس تدریسی خودشان جزوه و خلاصه جزوه و نمونه سوال امتحانی و ... هم ثبت کرده اند. بسیاری از اساتید برای دروسی که تدریس می کنند یک جزوه خوب خلاصهشده دارند و آن را در سایت درج نموده اند. برخی دیگر از اساتید جزوه های آماده ای را که دارند ثبت نموده اند. به هر حال اساتیدی که جدی تر هستند جزوه ثبت شده دارند و این می تواند معیاری برای شما باشد. از طرف دیگر نحوهارائه درس در جزوه توسط استاد هم می تواند دید خوبی به شما بدهد که ایشان استاد خوبی است یا نه. در ضمن می توانید از جزوات برای یادگیری بهتر دروس استفاده نمائید.
(0) نظر
برچسب ها :
جدیدترین و پربیننده ترین مقالات برای موفقیت در کنکور
جدیدترین و پربیننده ترین مقالات برای موفقیت در کنکور در این بخش ارائه شده است. اگر می خواهید در کنکور موفق شوید بر روی لینک های زیر کلیک کنید و مقالات زیر را بخوانید. از جمله جدیدترین مقالات ثبت شده در ایران مدرس می توان به 3 راهکار برای کسب درصد بالا در فیزیک کنکور، چگونه معلم کنکور شویم، چگونه فیزیک را 100 بزنیم، برترین اساتید کنکور 98 و 99 و .... چگونه در زیست کنکور موفق باشیم؟ اشاره کرد. مقالات 20 توصیه ی کلیدی برای موفقیت در کنکور، منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک، ، منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، عوامل موفقیت رتبه های برتر کنکور 93 از زبان خودشان، نحوه مطالعه زیست و ریاضی برای کنکور تجربی و .... هم پربیننده ترین مقالات برای موفقیت در کنکور است و بسیار مفید می باشد. بر روی لینک های زیر کلیک کنید.


(0) نظر
برچسب ها :
بهترین سایت های درج آگهی رایگان تدریس خصوصی ریاضی

بهترین سایت های درج آگهی رایگان تدریس خصوصی ریاضی - اگر در جستجوی سایت های معتبر برای درج آگهی رایگان تدریس خصوصی ریاضیهستید ادامه این مطلب را بخوانید. با درج تبلیغ در سایت های معتبر تبلیغاتتدریس خصوصی به راحتی می توانید شاگرد جذب کنید و از تدریس خصوصی ریاضی درآمد بالایی را بدست آورید.
1- سایت ایران مدرس www.IranModares.com
درجتبلیغ تدریس ریاضی در سایت ایران مدرس رایگان است با این وجود می توانید تبلیغات خودتان را ویژه هم بکنید و بازدهی آن را افزایش دهید. ایران مدرس بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا سال 98 نزدیک به 20000 مدرس ثبت نامی دارد. در سایت ایران مدرس علاوه بر ریاضی برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی سایر دروس هم می توانید آگهی و تبلیغ خودتان را درج نمائید. با جستجوی عبارت های مرتبط با تدریس خصوصی ریاضی در گوگل ایران مدرسرا در صفحه اول نتایج جستجو خواهید دید. در ایران مدرس علاوه بر لیست کاملمدرسین ریاضی و سایر دروس مقالات آموزشی و جزوه های درسی و نمونه سوال امتحانی و .... هم ثبت شده است و یک محیط کاملا آموزشی برای تبلیغات در زمینه تدریس خصوصی فراهم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تبلیغاتتدریس خصوصی ریاضی مقالات زیر را از سایت ایران مدرس مطالعه نمائید.

متن تبلیغاتی برای تدریس، نحوه تبلیغات تدریس خصوصی، آگهی تدریس خصوصی

تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی در ایران مدرس، جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس

چگونه برای جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی ریاضی خوب تبلیغ کنیم؟

آگهی تدریس خصوصی ریاضی، جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس ریاضی


2- سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com
سایتدیگری که برای جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی می توانید به صورت کامل روی آن حساب کنید سایت تدریس ریاضی است که آدرس آن در بالا ذکر شده است. سایت تدریس ریاضی به صورت تخصصی در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارد و مانند سایت ایران مدرس نمی توانید برای دروس دیگر در این سایت تبلیغ درج نمائید. سایت تدریس ریاضی هم از نظر گوگل کاملا بهینه است. همین الان در گوگل عبارت تبلیغ تدریس ریاضی و یا سایت تدریس ریاضی را جستجو کنید و خواهید دید که سایت www.Tadris-Riazi.comدر صدر نتایج جستجو به شما نشان داده خواهد شد. بنابراین با حضور در این سایت متقاضیان کلاس های خصوصی به راحتی به سمت تبلیغ شما هدایت می شوند. اگر مدرس یا دبیر ریاضی هستید درج تبلیغ در این سایت را هم به عنوان یک امکان خوب برای جذب شاگرد از دست ندهید. درج اگهی در سایت تدریس ریاضیهم رایگان است ولی در صورت تمایل می توانید تبلیغ خودتان را ویژه کنید تا بیشتر دیده شود. مطالعه مقالات زیر از سایت تدریس ریاضی هم مفید است.

نحوه نوشتن آگهی تدریس خصوصی ریاضی موفق و موثر

متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی + نمونه متن تبلیغات

چگونه در تبلیغ تدریس ریاضی موفق باشیم؟


حال چرا تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی بهترین روش جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس ریاضی است؟وقتی در اینترنت و در سایتهای تخصصی تبلیغات تدریس خصوصی مانند ایران مدرسآگهی خودتان را ثبت می کنید تبلیغ شما در کل کشور قابلیت دیده شدن دارد و حتی می توانید به صورت آنلاین شاگرد جذب کنید و از طریق اینترنت کار تدریس را انجام دهید. اگر در شهر کوچکی ساکن هستید و در شهر شما تقاضا برای تدریسریاضی کم است با استفاده از این روش می توانید از کل ایران شاگرد جذب نمائید. نکته دیگر اینکه آگهی شما برای همیشه و تا زمانی که خودتان ان را حذف نکنید باقی می ماند. در تبلیغات روزنامه و تراکت، آگهی شما یکی دو روز بیشتر دوام نمی آورد و دور انداخته می شود. تبلیغات اینترنتی قابل ویرایش است و هرزمان که بخواهید می توانید آن را کاملتر بنویسید و در نتیجه بازدهیو احتمال جذب شاگرد تبلیغ را افزایش دهید.
- ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است.تبلیغات بسیاری از مدرسین حتی در حالت رایگان هزاران بازدید گرفته است و این نشان می دهد این مدرسین شاگرد جذب نموده اند و تبلیغات برای انها موثر بوده است.
- تعداد زیادی از مدرسینی که در ایران مدرس در زمینه آموزش ریاضی و سایر دروس در ایران مدرس تبلیغ درج نموده اند بارها و بارها تبلیغات خودشان را تمدید نموده اندو اینخود نشان دهنده موثر بودن ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس است.
- ایران مدرس مرجع شماره 1 جذب شاگرد در ایران است. همین الان در گوگل عبارت جذب شاگرد خصوصی را جستجو کنید در بخش جستجوهای مشابه ایران مدرس را پیشنهاد می دهد و نه هیچ سایت دیگری را.
یکی از مزیتهای تبلیغات اینترنتی این است که مرزهای مکانی حذف می شود و شما می توانید از کل ایران و حتی از خارج از کشور شاگرد جذب نمائید. مزیت دیگری که وجود دارداین است که در تبلیغات اینترنتی محدودیت زمانی هم حذف خواهد شد. آگهی شما تا زمانی که خودتان آن را حذف نکنید در این وب سایت باقی خواهد ماند و برایجذب شاگرد شما مفید خواهد بود. در ضمن ساعت 10 شب، 8 صبح یا در هر زمان دیگری تبلیغ تدریس ریاضی شما در حال نمایش است و متقاضیان تدریس می توانند با دیدن آگهی شما با شما تماس بگیرند. همانطور که می دانید در حال حاضر همهی افراد با استفاده از گوشی های هوشمند به اینترنت دسترسی دارند و با حضورشما در اینترنت احتمال جذب شاگرد شما از هر روش دیگری بیشتر است.
برای کسب درآمد بالا از تدریس ریاضی موارد زیر را در نظر بگیرید.
1- تسلط خودتان را بر درس ریاضی افزایش دهید. هر چه مسلط تر باشید و بهتر تدریس کنید موفق تر خواهید بود.
2- مقطعی را تدریس کنید که بهتر از پس ان بر می آئید. اگر ریاضی ابتدایی را خوب تدریس می کنید همان مقطع را تدریس کنید.
3- کلاسهای ریاضی را متنوع برگزار نمائید. هم درس بدهید و هم تمرین حل کنید. اجازه ندهید کلاس خسته کننده باشد.
4- تمرین بدهید و حل تمرینات را بخواهید. در کلاسهای تدریس ریاضی جدی باشید.

تدریس خصوصی ریاضی هشتم

تدریس خصوصی ریاضی ششم

ایران مدرس پربازدیدترین و پربیننده ترین سایت تدریس خصوصی ایران است و آگهی تدریس ریاضی شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می دهد. علاوه بر مواردگفته شده، در این وب سایت بیش از 10000 جزوه آموزشی، سوال امتحانی، مقالات آموزشی در زمینه نحوه مطالعه ریاضی و سایر دروس و .... نیز ثبت شده است و در صورتیکه آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید، تبلیغات شما علاوه بر صفحه اصلی و صفحات داخلی بخش تدریس خصوصی در کنار اینمطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد. در ایران مدرس یک بخش تخصصی برای مطالب کنکوری هم وجود دارد و آگهی های تدریس ویژه در این بخش هم نمایش دادهخواهد شد. به این ترتیب می توانید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی کنکور هم شاگرد جذب کنید. برای جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی ریاضی فرصت درج اگهی در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. در این وب سایت گروه بندی متنوعی برای ثبت آگهی در زمینه آموزش ریاضی مانند تدریس ریاضی دانشگاه، تدریس ریاضی متوسطه، تدریس ریاضی کنکور و .... ثبت شده است و می توانید برای جذب شاگرد بیشتر چندین آگهی درج کنید. متن آگهی تدریس را باید کامل بنویسید. اکثر مدرسین در حد یکی دو خط می نویسند. این اصلا خوب نیست. باید به کاربران اطلاعات کافی بدهید و صادقانه رزومه خودتان را ارائهکنید تا به شما اعتماد کنند. باید تا جایی که ممکن است اعتماد سازی کنید. بهترین سوابق کاری خودتان را در پاراگراف اول متن آگهی تدریسارائه نمائید. در ادامه هر چه بیشتر بنویسید بهتر است. در چه مدارس و دانشگاههایی تدریس کرده اید، چند سال سابقه کاری دارید، در کنکور چه رتبه ای کسب کرده اید (اگر رتبه خوبی است آن را بنویسید)، نظرات شاگردهایتان را هم در متن آگهی اضافه کنید.
یکی از بهترین راهکارها برای افزایش بازدهی تبلیغات تدریس ریاضی این است که آگهی ویژه ثبتنمائید. آگهی تدریس ویژه مستلزم پرداخت هزینه است ولی در عوض همواره بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده می شود. در ضمن اگر همین الان به سمتچپ این مقاله نگاه کنید خواهید دید که آگهی های تدریس ویژه نمایش داده شدهاند. بنابراین با ویژه کردن تبلیغ تدریس ریاضی خودتان علاوه بر صفحه اصلی در صفحات داخلی و در کنار مقالات هم کاربران مشخصات شما را خواهند دید. دقت کنید که باید همه ی موارد گفته شده را با همرعایت کنید. به عنوان مثال، حتی اگر آگهی خودتان را ویژه کنید، با وجود اینکه به نسبت آگهی های رایگان تبلیغ شما بیشتر دیده خواهد شد، ولی اگر متنآگهی و رزومه کاری خودتان را خوب و قانع کننده ننوشته باشید با شما تماسی گرفته نخواهد شد.
بهترین سایت اگهی تدریس ریاضیبدون اغراق همین سایتی است که در ان حضور دارید. سایت tadris-riazi.com بهصورت تخصصی در زمینه تبلیغات تدریس ریاضی فعالیت دارد و در ان مقالاتی هم در این زمینه ثبت شده است. تخصصی بودن این سایت باعث شده است در نتایج جستجوی گوگل جایگاه خوبی داشته باشد. به عنوان مثال عبارتهایی مانند تدریس ریاضی، سایت تدریس ریاضی و ... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید که این سایت در نتایج جستجوی ان در صفحه اول قرار دارد. در نتیجه متقاضیان تدریس ریاضی به راحتی به سمت اگهی های این سایت هدایت می شوند.
پارامتر دیگری که بسیار مهم است این است که خودتان چقدر به این روش برای جذب شاگرد اهمیت می دهید و چقدر حاضر هستید برای آن زمان بگذارید و اگر لازم شد هزینه کنید. بسیاری از مدرسین حتی آگهی تدریس خصوصی ریاضی رایگان خودشان را هم خوب نمی نویسند چه برسد به اینکه بخواهند برای آن هزینه ای پرداخت کنند. اگر می خواهید به صورت رایگان و یا ویژه تبلیغ داشته باشید مهم است که آگهی شما خوب نوشته باشد. اولا کاربران و متقاضیان تدریس خصوصی ریاضی و یا والدین آنها از طریق گوگل که جستجو را انجام می دهند و وارد این وب سایت می شوند تعداد زیادی از مدرسین را می بینند. باید عنوان آگهی خودتان را خوب نوشته باشید و عکس خوبی برای تبلیغ خودتان انتخاب کرده باشید تا از بین مدرسین مختلف بر روی تبلیغ شما کلیک شود.
(0) نظر
برچسب ها :
جدیدترین فیلم های تدریس خصوصی از سایت ایران مدرس
جدیدترین فیلم های تدریس خصوصی از سایت ایران مدرس در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده جدیدترین فیلم های تدریس خصوصی از سایت ایران مدرس بر روی لینک های زیر کلیک کنید. در این فیلم ها در رابطه با نحوه انتخاب بهترین معلم و استاد تدریس خصوصی از ایران مدرس، نحوه انتخاب یک معلم شیمی خوب، قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی فیزیک و .... توضیح داده شده است. بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

(0) نظر
برچسب ها :
دانلود جدیدترین و پربیننده ترین جزوه های اموزشی به صورت رایگان
دانلود جدیدترین و پربیننده ترین جزوه های اموزشی به صورت رایگان در این بخش ارائه شده است. برای دانلود جدیدترین جزوه های آموزشی بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

جزوه آموزش ریاضی و احتمال - پیشامدهای مستقل و وابسته و احتمال شرطی

جزوهآموزش ریاضی و احتمال - پیشامدهای مستقل و وابسته و احتمال شرطی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزش ریاضی و احتمال...جزوه آموزش ریاضی - قوانین لگاریتم و نحوه حل معادلات لگاریتمی

جزوهآموزش ریاضی - قوانین لگاریتم و نحوه حل معادلات لگاریتمی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزش ریاضی - قوانین لگاریتم و نحوه...دانلود رایگان جزوه آموزشی ریاضی با عنوان محاسبه ی حد توابع

دانلودرایگان جزوه آموزشی با عنوان محاسبه ی حد توابع در این بخش ارائه شده است.برای دانلود رایگان جزوه آموزشی با عنوان محاسبه ی حد توابع...جزوه آموزش ریاضی - معادله درجه دوم و روش تغییر متغیر برای حل معادله

جزوه آموزش ریاضی - معادله درجه دوم و روش تغییر متغیر برای حل معادله در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزش...دانلود رایگان جزوه آموزش ریاضی مبحث نامعادلات

دانلودرایگان جزوه آموزش ریاضی مبحث نامعادلات در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزش ریاضی مبحث نامعادلات بر روی لینک زیر کلیک کنید.دانلود رایگان جزوه آموزش ریاضی مبحث معادلات گویا و معادلات رادیکالی

دانلودرایگان جزوه آموزش ریاضی مبحث معادلات گویا و معادلات رادیکالی در این بخشارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزش ریاضی مبحث...دانلود رایگان جزوه آموزش ریاضی مبحث فاکتوریل، جایگشت و ترتیب

دانلودرایگان جزوه آموزش ریاضی مبحث فاکتوریل، جایگشت و ترتیب در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوه آموزش ریاضی مبحث فاکتوریل، جایگشت و ترتیب بر روی...

برای دانلود رایگان پربیننده ترین جزوه های اموزشی سایت ایران مدرس هم بر روی لینک های زیر کلیک کنید.
(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در درس و تحصیل و کلاس های تدریس خصوصی

در این مقاله در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی و موفق شدن در درس و تحصیلتوضیحاتی ارائه می شود. ممکن است شما یک مدرس باشید و بخواهید در تدریس خصوصی موفق شوید و یا یک دانش اموز و دانشجو باشید و بخواهید با شرکت در کلاس های خصوصی در تحصیل موفق شوید. در هر صورت، مطالعه این مقاله و مقالاتی که در این بخش معرفی شده است می تواند مفید باشد.
پیشنهاد ویژه ایران مدرس:
100 نکته برای موفقیت در تدریس خصوصی

1- موفقیت در تدریس خصوصی:برای موفقیت در تدریس خصوصی باید در مرحله اول به کار تدریس علاقه داشته باشید. اگر علاقه داشته باشید 50 درصد راه را رفته اید. اگر از سر اجباری وبیکاری تدریس کنید موفق نمی شوید. در مرحله بعد برای موفقیت در تدریس دروسی را انتخاب کنید که به ان درس ها علاقه داشته باشید. دروسی که خودتان نمرات خوبی می گرفتید. البته دروس باید برای تدریس خصوصی پرمتقاضی هم باشند. در نهایت سعی کنید بر دروس تدریسی خودتان مسلط شوید. در مرحله بعد برای جذب شاگرد در سایت های معتبر تدریس خصوصی مانند ایران مدرس https://www.iranmodares.com/index.php و سایت تدریس ریاضی http://www.tadris-riazi.com/تبلیغ بدهید و یا از روش های دیگر جذب شاگرد استفاده نمائید. برای موفقیت در درس و تحصیل و یا موفقیت در تدریس خصوصی مطالعه مقالات زیر مفید است.
نحوه برگزاری موفق اولین جلسه کلاس خصوصی: در کار تدریس خصوصی اولین جلسه کلاس و نحوه برگزاری آن را باید خیلی جدی بگیرید. جلسه اول کلاس معمولا حالت اعتماد سازی دارد. اگر خیلی خوب تدریس کنید و درست عمل کنیدکلاس های شما ادامه پیدا می کند و ممکن است چند سال همان شاگرد را داشته باشید. اولا بسیار عالی تدریس کنید و مسلط در کلاس حاضر شوید. ثانیا حتما سعی کنید مطالبی که ارائه می کنید مواردی باشد که مد نظر شاگرد شما است و از ایشان بپرسید که هدفشان از برگزاری کلاس چیست. حین تدریس هم مرتبط سوال بپرسید و بازخورد بگیرید. ببینید که آیا مطالبی که ارائه می شود برای ایشانمفید است و روند ارائه درس را می پسندند یا نه. خلاصه اینکه در جلسه اول کلاس خصوصی باید 100 درصد رضایت شاگرد خودتان را جلب نمائید.

2- موفقیت در درس و تحصیل با کلاس های تدریس خصوصی:اگر دانشجو یا دانش اموز هستید با شرکت در کلاس های تدریس خصوصی می توانیدبه نسبت وضعیت فعلی خودتان تغییرات مثبت بزرگی را ایجاد نمائید. می توانیددرس ها را بسیار بهتر یاد بگیرید و موفق شوید. می توانید شاگرد اول شوید ونمره 20 بگیرید. در کلاس های خصوصی می توانید هر اشکالی را بپرسید و پایه تحصیلی خودتان را تقویت کنید. مطالعه مقالات ارائه شده در بالا برای شما هممفید است. برای مشاهده لیست کامل مدرسین تدریس خصوصی به سایت تدریس خصوصی ایران مدرس به آدرس https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.phpمراجعه نمائید. البته در کنار شرکت در کلاس های خصوصی برای موفق شدن در درس و تحصیل باید خودتان هم خوب درس بخوانید. درس خواندن خودتان همواره لازم است ولی به هر حال کلاس های خصوصی هم بسیار مفید و موثر است.
مشاهده ویدیوهای زیر هم مفید است.

فیلم آموزش نحوه انتخاب یک معلم خصوصی ریاضی خوب و با تجربه

فیلم آشنایی با سایت های خوب تدریس خصوصی ایران

عبارت های کلیدی: موفقیت در تدریس خصوصی، موفق شدن در درس و تحصیل


در طول ترم ممکن است به هر دلیل نتوانید در کلاس های خودتان در مدرسه یا دانشگاه شرکت کنید. ممکن است به دلیل بیماری و یا هر کار دیگری که برای شما پیش بیاید چند جلسهدر کلاس ها غایب باشید. معمولا دانش آموزان و دانشجویان در جلسه امتحان نمی توانند سوالاتی که از مباحث چنین جلساتی در امتحان مطرحمی شود را پاسخ دهند. اگر خودتان بخواهید غیبت ها را جبران نمائید کار کمیسخت خواهد شد و زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. وقتی مطلب جدیدی تدریس شده است بدون اینکه در کلاس حاضر بوده باشید فهم آن برای شما سخت می شود.
اگر در رابطه با نحوه محاسبه قیمت کلاس های خصوصی سوال دارید در ادامه توضیحات تکمیلی ارائه می شود. قیمت کلاس های خصوصی محاسبات خیلی پیچیده ای ندارد ولی عوامل مختلفی بر قیمت این کلاس ها اثر می گذارد. به عنوان مثال به هر میزان درس و یا نرمافزاری که شما می خواهید یاد بگیرید سخت تر و سطح بالاتر باشد و مدرسین کمتری بتوانند این درس یا نرم افزار را تدریس کنند کمتر باشند مسلما قیمت کلاس های آن هم بالاتر خواهد بود. پس اگر نرم افزار خاصی را در نظر دارید ویا به عنوان مثال در مقطع ارشد و دکتری قصد دارید معلم خصوصی داشته باشید باید انتظار داشته باشید قیمت کلاس ها بالا باشد.
اگر می خواهید زبان تدریس کنید باید در تمامی موارد و در تمامی زمینه ها عملکرد خوبی داشته باشید. بر زبان انگلیسی و یا هر زبان خارجی دیگری که تدریس می کنید 100 درصد مسلط باشید. از شاگردهای خودتان حمایت کنید و در کمترین زمان ممکن بیشترین حجم مطلب را ارائه دهید. تمایزهای مثبت برای کلاس های خودتان ایجادکنید و کارهایی انجام دهید که به یاد شاگردهایتان بماند. برای مشاهده لیستمدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی که در همین سایت ایران مدرس ثبت نام کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.
در این کلاس ها محدودیتی وجود ندارد و همانطور که بارها و بارها گفته شده است یکی از بهترین مزیت های کلاس های تدریس خصوصی این است که این کلاس ها انعطاف دارد.در کلاس های تدریس خصوصیمی تواند هدف شما فقط قبول شدن در درس ها باشد و یا اینکه بخواهید معدل الف شوید. هر دوی این موارد قابل حصول است. البته باید در نظر داشته باشید که کلاس های خصوصی را زودتر شروع نمائید. اگر زمان کافی داشته باشید به هر هدفی می توانید برسید.
وقتی خودتان درس را دوست دارید و از تدریس آن لذت می برید شاگردهای شما هم همین حس را پیدا خواهند کرد. نکته دیگر اینکه باید سعی کنید تمرکز داشته باشید. مثلا بهتر است فقط در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و یا فقط در زمینه تدریس خصوصی فیزیکفعالیت داشته باشید تا بخواهید درس های متعددی را پوشش دهید. اگر عربی را دوست دارید فقط تدریس عربی را انجام دهید. اگر در تدریس عربی نفر اول ایرانباشید و مثلا برای عربی کنکور شناخته شوید و معروف باشید درآمد شما به شدتبالا خواهد رفت. اگر دروس مختلفی را تدریس کنید و در همه ی آنها نفر 1000 مهم نباشید ممکن است هیچ درامدی نداشته باشید.
کلاس های تدریس خصوصی ریاضی برای تقویت پایه ریاضی کاملا مفید است. اینکه شما خودتان تصمیم گرفتهباشید این ترم خوب درس بخوانید و در کلاس های ریاضی حاضر باشید و تمرین بیشتری حل کنید بسیار مفید و حتی لازم است. اما به هر حال ممکن است اشکالاتی در درس ریاضی داشته باشید که کاملا پایه ای باشد و به سال ها و ترم های قبل برگردد. وقتی خودتان درس ریاضی را می خوانید و یا مباحث ریاضی ترم حاضر را مطالعه می کنید این اشکالات پایه ای برطرف نمی شود و ممکن است در حل مسائل در بعضی از موارد برای شما مشکل ایجاد نماید. در کلاس های خصوصی ریاضی می توانید مباحث ریاضی مرتبط با این ترم را مرور و مطالعه نمائید و یا مفاهیم پایه ای را کار کنید. استاد و معلم تدریس خصوصی شما وقتی می بیند که شما در مبحث خاصی اشکال دارید به صورت پایه ای آن را برای شما شرح می دهد و در نتیجه به تدریج قوی تر و قوی تر خواهید شد.
در فاصله زمانی بین کلاس ها درس بخوانید و مطالعه کنید:در کلاس های خصوصی بخواهید شرکت کنید و یا هر روش دیگری را برای یادگیری استفاده نمائید، در هر صورت کار اصلی را خودتان انجام می دهید. در نظر داشته باشید اول و آخر خودتان باید درس را مطالعه نمائید. استفاده از کلاس های خصوصی بسیار کمک کننده است ولی معلم خصوصی نمی تواند به جای شما درس بخواند، مرور کند و یا تمرین حل نماید. بنابراین سعی کنید با یک برنامه ریزی خوبحتما خودتان هم درس بخوانید و مرور کنید. نکته خوبی که وجود دارد این است که وقتی خودتان درس می خوانید بازدهی کلاس ها برای شما بیشتر خواهد شد. وقتی درس را مرور می کنید مطالبی که درک نکرده اید خودش را نشان خواهد داد.همین موارد را جلسه بعد می توانید از معلم خصوصی خودتان بپرسید. بنابراین حتما خودتان هم درس بخوانید. اگر می خواهید از کلاس های خصوصی نتیجه بگیریدو بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید حتما درس خواندن خودتان را در نظر داشته باشید.

قیمت کلاس های خصوصی فیزیک چگونه تعیین می شود؟

تدریس خصوصی دانشجویان و تدریس دانشجویی

تدریس خصوصی شیمی یازدهم

درخواست معلم خصوصی

(0) نظر
برچسب ها :
فیلم های جدید تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس
فیلم های جدید تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس در این بخش ارائه شده است. برای مشاهده فیلم آموزش نحوه انتخاب بدون واسطه معلم تدریس خصوصی از ایران مدرس، نحوه مشاهده شماره تماس بهترین اساتید و معلم های تدریس خصوصی، فیلم آشنایی با سایت های خوب تدریس خصوصی ایران، فیلم آموزش نحوه هماهنگ کردن کلاس های تدریس خصوصی ریاضی با بهترین قیمت در سال 98، تدریس خصوصی ریاضی هفتم در تهران توسط معلم های مجرب و با سابقه و .... بر روی لینک های زیر کلیک نمائید.
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی دانشجویی به عنوان بهترین کار پاره وقت
تدریس خصوصی دانشجویی به عنوان بهترین کار پاره وقت در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. تدریس خصوصی:در صورتی که پایه درسی قوی ای داشته باشید می توانید به دانشجویان یا دانشآموزان دیگر در درسهایشان کمک کرده و به ازای آن مبلغی دریافت کنید. در رابطه با تدریس خصوصی به دو شکل می توانید شاگرد جذب نمائید:
اگر شما دانشجو هستید می توانید کلاسهای خودتان را شرکت کنید و در اوقات دیگر که خودتان کلاس ندارید، می توانید جلسات تدریس خصوصیرا برگزار نمائید. یا اگر کارمند هستید و مثلا تا ساعت 4 سر کار هستید، جلسات تدریس خصوصی را می توانید بعد از ظهر برگزار نمائید و درآمد دومی را برای خودتان داشته باشید. مزیت دیگری که کار تدریس به نسبت انواع مشاغل و کارهای دیگر دارد این است که کار تدریس خصوصیبه نسبت زمانی که از شما می گیرد درامد خوبی دارد. اگر خوب تدریس کنید و در کار تدریس حرفه ای شوید، درامد شما از این کار به تدریج بیشتر و بیشتر هم خواهد شد. برای افزایش درامدتان از تدریس خصوصی اولا کلاسهایی را قبول کنید که به محل سکونت شما نزدیک باشد و در راه خیلی زمان از دست ندهید و ثانیا سعی کنید درسهایی را تدریس کنید که بر انها مسلط هستید و برای تدریس آنها خیلی لازم نباشد قبل از جلسات تدریس خصوصی مطالعه کنید و در خودتان آمادگی ایجاد نمائید. 

بهترین و پردرآمدترین کارهای دانشجویی و شغل دانشجویی تدریس خصوصی

بهترین روش برای جذب شاگرد و شروع یا گسترش فعالیت در زمینه تدریس خصوصی:اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی به عنوان یک کار و شغل نیمه وقت، کار دانشجویی و یا حتی یک شغل تمام وقت فعالیت داشته باشید، همانطور که گفته شد، در شروع کار می توانید با اموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی در ارتباط باشید و از طریق آنها شاگرد جذب کنید. جذب شاگرد از طریق موسسات تدریس خصوصی می تواند خوب باشد ولی به هر حال در ادامه می توانید از روشهای پربازده تری هم استفاده کنید. یکی از بهترین روشها برای پیدا کردن شاگردخصوصی ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس (همین سایت) است. درج تبلیغ در این وب سایت رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی تبلیغ خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. برای مشاهده لیست مدرسینی که در ایران مدرس آگهی تدریس خصوصی ثبت نموده اند و تا پاییز 96 به بیش از 17000 مدرس می رسد بر روی عبارت لیست مدرسین تدریس خصوصیکلیک کنید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و به صورت تخصصی در زمینه آگهی تدریس فعالیت دارد. برای مطالعه در زمینه نحوه ثبت آگهی و تبلیغات موثر برای جذب شاگرد حتما مقاله روش های تبلیغ تدریس خصوصی و جذب شاگردرا بخوانید. به منظور ثبت آگهی تدریس در این وب سایت در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید و پس از ثبت نام و ورود به کنترل پنلتبلیغات تدریس خودتان را درج کنید. در گوگل عبارت "جذب شاگرد خصوصی" را جستجو کنید، خواهید دید که در صفحه اول نتایج جستجو، گوگل سایت ایران مدرس را پیشنهاد می دهد.
پیشنهاد ویژه ایران مدرس: کار و شغل پردرآمد دانشجویی پاره وقت و نیمه وقت

وقتی بحث کار دانشجوییبه میان می آید، این نوع کارها باید ویژگی های خاص خودشان را داشته باشند.از طرفی دانشجویان نمی توانند به صورت تمام وقت در محل کار حاضر باشند و به لحاظ زمانی محدودیت دارند. در ضمن، کسی که به عنوان دانشجو می خواهید درآمدزایی داشته باشد چون در زمینه رشته تحصیلی خودش و یا سایر زمینه ها همسابقه کار چندانی ندارد، کارهایی که نیازمند دارا بودن سابقه بالا است هم نمی تواند به عنوان یک شغل دانشجویی در نظر گرفته شود. یا به هر حال کارهایی که نیازمند سرمایه گذاری بالا و تجربه بالا و .... است را نمی توان به عنوان یکی کار مناسب برای دانشجویان در نظرگرفت. در دوران دانشجویی، به نسبت دیدی که خود شما دارید، می توانید در زمینه ای کار خودتان را شروع کنید و ایده ای داشته باشید که مثلا با افتتاحیک وب سایت درآمد بدست آورید و یا می توانید به صورت ساعتی در شرکتها و موسسات مختلف فعالیت داشته باشید و درآمدی برای خودتان داشته باشید. بد نیست که نیم نگاهی به هر دو مورد داشته باشید. مسلما اگر بتوانید با راه اندازی یک استارت آپ کار خودتان را داشته باشید و از حالت کار کردن به صورتساعتی خارج شوید خیلی عالی است ولی به هر حال چنین کارهایی ممکن است حتی در یکی دو سال اول راه اندازی درآمدی نداشته باشد و یا شاید خودتان به این کار تمایلی نداشته باشید. به هر حال اگر دید بلند مدت وجود داشته باشد راه اندازی کاری برای خودتان می تواند بسیار خوب باشد و اگر بخواهید در همان دوران دانشجویی درآمد خوبی داشته باشید و علاوه بر تامین مخارج تحصیل مقداری هم پس انداز کنید، در این حالت هم زمینه های خوبی برای درآمد زایی وجود دارد.

فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل:مواردی که در بالا گفته شد درآمد خیلی خوبی ندارد ولی به هر حال قابل انجام است. اما می توانید در زمینه تدریس خصوصی و آموزش در منزل هم فعالیت داشته باشید. درامد کار تدریس خصوصی خصوصا در شهرهای بزرگ مانند تهران، کرجف تبریز و ... خوب است. اگر در شهر کوچکی دانشجو هستید می توانید به صورت آنلاین تدریس کنید. در همین سایت ایران مدرس می توانید ثبت نام کنید و با درج تبلیغات تدریس با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط باشید. سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.comهم گزینه خوبی برای درج تبلیغ در زمینه تدریس خصوصی ریاضی است. روش های مختلفی برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی وجود دارد که در مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی توضیح داده شده است.

مزیت های کار تدریس خصوصی به عنوان کار و شغل دانشجویی و یا کار نیمه وقت:کار تدریس خصوصی مزیت های فراوانی دارد. اولین و بهترین مزیت این کار به عنوان یک کار دانشجویی و نیمه وقت در سال 98 این است که وقت شما را زیاد نمی گیرد. سابقه کاری بالایی لازم ندارد و اگر خوب درس بدهید درامد خوبی هممی توانید بدست آورید. هر زمان که توانستید و وقت کردید می توانید در سال 98 و یا هر زمان دیگری این کار را انجام دهید و اگر وقت شما بعضا محدود بودمی توانید برای آن زمان کمتری را در نظر بگیرید. اگر پایه درسی شما قوی است و در زمینه همان رشته تحصیلی خودتان کلاس هماهنگ کنید انرژی زیادی از شما نمی گیرد و لازم نیست برای شرکت در کلاس ها زیاد مطالعه کنید. در نهایتاگر به کار تدریس و آموزش علاقه داشته باشید کار تدریس خصوصی می تواند برای شما جذاب، لذت بخش و در عین حال پردرآمد باشد. اگر در این زمینه به صورت جدی کار کنید حتی می توانید بعد از فارغ التحصیلی هم آن را دامه دهید وهمانطور که می دانید در حال حاضر درآمد بعضی از مدرسین و اساتید تدریس خصوصی کنکورحتی از پزشکان هم بیشتر است. مشخص است اگر در این زمینه قوی عمل کنید و شاگردهای شما خوب نتیجه بگیرند در نهایت بسیار موفق خواهید شد و درآمد بالایی خواهید داشت.
در این بخش توضیحاتی که ارائه می شود کمی با بخش های قبلی همین مقاله متفاوت است. این بخش خطاب به دانشجویانی است که قصد دارند در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشد. برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و جذب شاگرد می توانید تبلیغ خودتان را در همین سایت ایران مدرس که تا سال 98 نزدیک به 20000 مدرسثبت نامی دارد درج نمائید. در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید و بعد از ثبت نام تبلیغ خودتان را درج نمائید. می توانید به صورت رایگان و یا ویژه آگهی تدریس خصوصی خودتان را در همین سایت درج نمائید. تدریس خصوصی به عنوان یک کار دانشجویی می تواند درآمد خوبی داشته باشد. اگربر دروس رشته خودتان مسلط هستید و یا می توانید به عنوان مثال ریاضی،فیزیک، زبان، زیست، کامپیوتر و یا هر درس دیگری را خوب درس بدهید، در هر صورت با درج تبلیغ در همین سایت ایران مدرس می توانید به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط باشید و شاگرد جذب نمائید. در ایام دانشجویی کار تدریس خصوصی چون انعطاف زمانی دارد و می تواند با کلاس های خودتان تداخل نداشته باشد بسیار گزینه مناسبی است.
چرا کلاس های خصوصی با دانشجویان؟بسیاری از افراد و حتی والدین می خواهند از دانشجویان به عنوان معلم و استاد تدریس خصوصی استفاده نمایند. چرا که معمولا تدریس دانشجویی هزینه مناسبتری به نسبت کلاس های خصوصی دیگر دارد و همچنین دانشجویانی که خودشان به تازگی در کنکور قبول شده اند برای تدریس دروس کنکوری اطلاعات بهتر و به روز تری دارند به نسبت استادی که مثلا 20 سال قبل کنکور را شرکت کرده است. به هر حال در ایام دانشجویی می توان در زمینه تدریس خصوصی فعالیت بسیار خوبو موفقی داشت و حتی بعد از دوران دانشجویی هم آن را ادامه داد. اگر به کارتدریس خصوصی و آموزش علاقه دارید فعالیت در این زمینه گزینه بسیار خوبی برای شما است. ولی اگر به عنوان مثال دانشجوی رشته های فنی مهندسی هستید و به کارهای مهندسی بیشتر علاقه دارید بهتر است سراغ علاقه خودتان بروید. وقتی با علاقه به کاری می پردازید در بلند مدت هم لذت بیشتری از زندگی خواهید برد و هم در کار خودتان موفق تر خواهید بود.

تدریس خصوصی دانشجویان و تدریس دانشجویی

تدریس خصوصی دانشجویی


(1) نظر
برچسب ها :
نحوه نوشتن متن تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی

در این بخش در رابطه با نحوه نوشتن متن تبلیغات و آگهی تدریس خصوصیتوضیح داده می شود. اگر می خواهید در کار تدریس خصوصی موفق باشید و شاگردهای زیادی را جذب نمائید باید تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را خوب بنویسید. آگهی های تدریس خصوصی که در سایت ایران مدرس www.IranModares.com و یا سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.comقرار داده شده است توسط متقاضیان تدریس خصوصی دیده خواهد شد. البته آگهی هایی که عنوان را بهتر نوشته باشند بیشتر دیده می شوند. عکس هم در رابطه بامیزان دیده شدن تبلیغ موثر است. اما عاملی که بیشتر از این موارد در جذب شاگرد موثر است همان خوب نوشتن متن تبلیغات تدریس خصوصی است. شما از طریق متن تبلیغات تدریس خصوصیخودتان با متقاضیان تدریس خصوصی حرف می زنید و در واقع از همین طریق آنها را متقاعد می کنید که با شما کلاس داشته باشند. شما راه دیگری برای متقاعد کردن افراد ندارید. شما از طریق متن تبلیغ با والدین دانش آموزان و دانشجویان حرف می زنید و سعی دارید آنها را متقاعد کنید تا به شما اعتماد نمایند. اینکه در این کار چقدر موفق باشید به نحوه نوشتن تبلیغ شما بستگی دارد. بهترین روش برای نوشتن آگهی تدریس خصوصی به صورت زیر است:
1- دریک برگه یا در یک فایل ورد تمام ویژگی های خوب و منحصر به فرد خودتان و افتخارات و سوابق کاری در زمینه تدریس و غیر تدریس را ثبت کنید.
2- اسم تمام دروسی که می توانید درس بدهید را هم بنویسید.

پیشنهاد می شود مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده را هم مطالعه نمائید و فیلم آموزشی نحوه ثبت آگهی تدریس خصوصی رایگان و فیلم آموزش نحوه درج تبلیغات تدریس خصوصی در ایران مدرس را ببینید.

3- ویژگی های مثبت کلاس های خودتان، نحوه تدریس، برنامه ای که برای موفق کردن شاگردهایتان در نظر دارید و .... را هم بنویسید.
4- موارد بالا را به ترتیب اهمیت اولویت بندی کنید.
5- تبلیغات تدریس خودتان را با استفاده از موارد ذکر شده در بالا بنویسید و مهمترین موارد را در پاراگراف اول قرار دهید.
6- به مرور زمان متن تبلیغ خودتان را کامل کنید.
7- از شاگردهایی که همین الان دارید نظر سنجی کنید و به انتهای آگهی اضافه نمائید.
8- در ایران مدرس برای دروس تدریسی خودتان جزوه و خلاصه جزوه و یا نمونه فیلم تدریس خصوصی اضافه کنید.
9- از طولانی شدن متن تبلیغات تدریس نترسید. هر چه طولانی تر باشد بهتر است. مهمترین موارد را ابتدای متن ذکر کنید.
10- اعتماد سازی کنید. هر مطلبی که باعث جلب اعتماد کاربران می شود را ذکر نمائید.
استفاده از روش بالا به عنوان بهترین روش برای نوشتن آگهی تدریس خصوصی را توصیه می کنیم.

پیشنهاد می شود مقاله خوب نمونه آگهی تدریس خصوصی و نحوه نوشتن متن تبلیغاتی برای تدریس را هم بخوانید.
تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی موفق و پربیننده

ایران مدرس برای درج آگهی و تبلیغات اینترنتی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی کاملا موثر و پربازدید است. ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی مانند تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زیست، تدریس خصوصی عربی و ... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول قراردارد و متقاضیان تدریس و آموزش در منزل را به صورت مستقیم به سمت آگهی شماهدایت می کند. بسیاری از مدرسینی که در ایران مدرس آگهی و تبلیغ تدریس خصوصی ثبت کرده اند، بارها و بارها اگهی خودشان را تمدید نموده اند و این خود نشان دهنده موثر بودن ثبت تبلیغات تدریس در ایران مدرس است. در ایران مدرس هزاران مطلب و جزوه آموزشی ثبت شده است و آگهی و تبلیغات تدریس مدرسینو گروههای آموزشی در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده می شود.

ارائه توضیحات کامل، جامع و به اندازه کافی قانع کننده در رابطه با توانائیها و سوابق کاری:هر توضیح و یا مطلبی که در معرفی بهتر شما به بازدید کننده و متقاعد کردن او برای تماس با شما موثر است را در آگهی خود بگنجانید. یکی از مزیتهای آگهی اینترنتی این است که محدودیتی در ارائه مطلب وجود نداشته و به صورت کامل و جامع می توانید خودتان را معرفی کنید. نظرات شاگردهای قبلی خودتان را ذکر نمائید. اسم تمام مدارس و آموزشگاههایی که قبلا تدریس کرده اید و اسم تمام دروس تدریسی را ارائه کنید. افتخارات خودتان را بیان کنید.

بعضی از اساتید و مدرسین در متن آگهی تدریس خصوصی خودشان ذکر می کنند کهکلاس های انها تضمینی است. البته تضمینی بودن حالتهای مختلفی دارد. بعضی از مدرسین کیفیت کار را تضمین می کنند به این معنی که به نحوه تدریس خودشاناطمینان دارند و تضمین می کنند که حتما شاگرد از نحوه تدریس و کیفیت برگزاری کلاس ها راضی خواهد بود. در حالت دیگر معلم های خصوصی نتیجه گرفتن شاگرد خودشان رل تضمین می کنند و در صورتی مبلغ را دریافت می کنند که شاگردایشان نتیجه بگیرد. بنابراین این حالت دوم اطمینان بسیاری بیشتری به متقاضیان تدریس خصوصی می دهد. در هر صورت، می توانید از هر کدام از این روشهای اطمینان دادن بیشتر استفاده نمائید. حالت دیگر هم این است که به صورت معمولی کار کنید.

در سایت تدریس ریاضی مقالات زیادی در رابطه با نحوه افزایش بازدهی تبلیغات تدریس ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله چگونه بازدهی تبلیغات تدریس ریاضی را افزایش دهیم؟در این زمینه می تواند کاملا موثر باشد. باید عنوان خوبی برای اگهی خودتانانتخاب کنید و عکس مناسبی را هم برگزینید. عکس پرسنلی شیک بسیار خوب و موثر است. به هر میزان عکس رسمی تری برای تبلیغ خودتان ثبت کنید و عکس شما شیک تر باشد آگهی شما هم بیشتر دیده خواهد شد. در ادامه متن تبلیغ خودتان را عالی بنویسید. در هر مدرسه یا دانشگاهی اگر ریاضی درس داده اید، اگر خودتان در کنکور ریاضی را خوب زده اید، اگر نمره ریاضی شما 20 بوده است و یا مثلا در المپیاد ریاضی رتبه خوبی بدست آورده اید و .... در متن اگهی بنویسید.

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته اول تیر 1398 هفته اول خرداد 1398 هفته چهارم اردیبهشت 1398 هفته سوم اردیبهشت 1398 هفته دوم اردیبهشت 1398 هفته اول اردیبهشت 1398 هفته سوم فروردین 1398 هفته اول فروردین 1398 هفته سوم اسفند 1397 هفته اول اسفند 1397 هفته چهارم بهمن 1397 هفته اول بهمن 1397 هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (579) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (108)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 498381
تعداد نوشته ها : 829
تعداد نظرات : 17
X