تدريس خصوصي
جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی
اگر قصد جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی را دارید ... اگر می خواهید درآمد خودتان از کار تدریس را افزایش دهید ... اگر به کار تدریس علاقه دارید و با فعالیت در این زمینه می خواهید درامد بالایی کسب نمائید. ... در هر صورت، ادامه این مطلب را بخوانید. راهکارهای مختلفی به منظور جذب شاگرد وجود دارد که تعدادی از آنها در اینجا توضیح داده خواهد شد.

1- تماس با آموزشگاهها و ثبت نام به عنوان مدرس: در این حالت مقداری ازهزینه جلسات تدریس به صورت درصدی به آموزشگاه پرداخت خواهد شد.
2- چاپ تراکت و چسباندن آن در جاهای پر عبور و مرور: در این حالت به منظور جذب شاگرد تبلیغات خود را در جاهای پر رفت و آمد نصب می کنید.
3- درج آگهی در روزنامه ها: در این روش در روزنامه های دارای بخش نیازمندیها (مانند راهنمای همشهری) می توانید آگهی خود را درج نموده و به صورت مستقیم شاگرد جذب کنید. در این روش در ابتدا باید هزینه ای بپردازید ولی مزیتی که دارد این است که درصدی به آموزشگاهها پرداخت نمی کنید.
4- ایجاد وبلاگ و تبلیغات برای خودتان: در این حالت وبلاگی ساخته و توانمندیها و دروسی را که تدریس می کنید معرفی می نمایید. عیبی که این روش دارد این است که مدت زیادی طول می کشد تا وبلاگ شما توسط موتورهای جستجو شناخته شده و برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در نتایج اولیه آنها نشان داده شود. ضمنا اگر با اصول بهینه سازی وبلاگ آشنا نباشید ممکن است از این طریق نتوانید شاگرد جذب نمایید.
5- درج آگهی در وب سایتهای اختصاصی تدریس خصوصی: به جرات می توان گفت وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) بهترین گزینه برای درج آگهی تدریس خصوصی است. در این حالت چون خود وب سایت ایران مدرس بهینه است به بهترین وجه شاگرد و یا متقاضیان تدریس خصوصی را به سمت آگهی شما می کشاند. ضمنا هزینه درج آگهی در ایران مدرس در مقایسه با روزنامه بسیار کمتر است. مطلب دیگر اینکه در روزنامه کادر محدودی در اختیار شما قرار می گیرد و توضیحات چندانی در جهت جذب شاگرد نمی توانید ارائه بدهید. در حالتی که آگهیخود را در وب سایت درج کنید عکس و توضیحات مفصل را در جهت متقاعد کردن متقاضیان تدریس می توانید به آگهی خود اضافه نمائید.
تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان به علت ضعف پایه ای در دروس و یا داشتن غیبت و حاضر نشدن در کلاسهای درس به مدرس خصوصی نیاز دارند. بنابراینتعداد زیادی از مدرسین، دانشجویان و دبیران به صورت خصوصی به تدریس پرداخته و هم به متقاضیان تدریس برای یادگیری بهتر کمک می نمایند و هم از این راه کسب درآمد می کنند.
در صورتیکه شما نیز علاقه مند به تدریس هستید و از طرفی می خواهید از این راه درآمدی هم کسب نمائید، می توانید در زمینه تدریس خصوصی به فعالیت مشغول شوید.
به منظور شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی، ابتدا باید درسهای مد نظرتان را مشخص کرده و بر مطالب آنها تسلط پیدا کنید. به نحوی که بتوانید به خوبی و به صورت کامل آن را برای شاگردانتان توضیح دهید.
در ادامه با ایجاد وبلاگ، ثبت نام در آموزشگاههای تدریس خصوصی، درج آگهی در روزنامه و یا وب سایتهای اختصاصی تدریس خصوصی (مانند ایران مدرس: www.iranmodares.com) در جهت جذب شاگرد اقدام نمائید. در صورتیکه آگهی درج کرده اید ولی نمی توانید شاگرد جذب نمائید، روش درج آگهی، محل درج آگهی و یا محتوای آگهی تان را تغییر دهید.
بعد از جذب شاگرد، ادامه فعالیت شما و اینکه آیا جلسات تدریس شما ادامهپیدا کند یا نه، به کیفیت کار و نحوه تدریستان بستگی دارد. پس سعی کنید بردروس تدریسی مد نظرتان تسلط کامل داشته و فن بیان خود را تقویت کنید.
در این مقاله مزیتهای تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت مورد بررسی قرار می گیرد. از جمله برتری های تدریس خصوصی به نسبت سایر کارها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- درآمد مناسب و خوب به نسبت وقتی که گذاشته می شود: هر چند که برای تدریس خصوصی درآمد مشخصی را نمی توان در نظر گرفت و هر مدرسی به نسبت توانایی، فن بیان و سابقه ای که دارد مبلغی را مطالبه می نماید، ولی در کل می توان گفت که درآمد تدریس خصوصی در مقایسه با بسیاری از مشاغل دیگر بالاتر است.
2- انعطاف پذیری از لحاظ در نظر گرفتن وقت تدریس: زمانی که برای تدریس خصوصی و برگزاری کلاسها در نظر گرفته می شود به تناسب وقت مدرس و دانش آموزیا دانشجو قابل تعیین است و این خود یک مزیت به حساب می آید. چون در صورتیکه دانشجو هستید و یا در محل دیگری به کار مشغول هستید زمان تدریس را به دلخواه می توانید تغییر دهید.
3- یک کار پاره وقت و دانشجویی بدون احتیاج به سرمایه اولیه: بسیاری ازمشاغل در همان ابتدای کار به سرمایه نیاز دارند. تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و دانشجویی در ابتدای کار به هیچ سرمایه ای نیاز ندارد.
4- قابلیت انجام در کنار کارها و مشاغل دیگر: در صورتی که کارمند ادارهای یا شرکتی هستید و یا در جای دیگری مشغول به کارید می توانید به تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و شغل دوم فکر کنید.

در این بخش مقالات مرتبط با چگونگی جذب شاگرد و نحوه کسب درامد از تدریس خصوصیارائه شده است. اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جذب شاگرد آشنا شوید ...اگر قصد دارید در زمینه میزان درآمد کار تدریس و نحوه افزایش درامد خودتاناز تدریس خصوصی اطلاعات جامعی کسب نمائید ... اگر به کارتدریس علاقه دارید و قصد دارید در این زمینه فعالیت داشته باشید ... در هرصورت، برای کسب اطلاعات در زمینه تدریس و درآمد تدریس خصوصی بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و انها را مطالعه کنید. 
چگونگی جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی حسابداری
چگونگی درج آگهی تدریس خصوصی موثر
بهترین زمان درج آگهی تدریس خصوصی کدام است؟
هزینه تدریس خصوصی چقدر است؟
چگونگی افزایش درآمد از تدریس خصوصی
دلایلی که درج آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس را توجیه می کنند؟
چگونگی کسب درآمد از تدریس خصوصی
12 مزیت درج آگهی تدریس در ایران مدرس
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت
راهکارهایی برای کسب درآمد بیشتر از تدریس
جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی با ثبت آگهی تدریس
بدون واسطه شاگرد جذب کنید!
ثبت آگهی تدریس و کسب درآمد از تدریس خصوصی
درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید
راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی
چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟
چگونه درآمد خودمان از تدریس خصوصی را افزایش دهیم؟
پردرآمدترین شغلها، پردرآمدترین رشته های تحصیلی و درامد تدریس و آموزش
7 راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد بیشتر از تدریس خصوصی در سال 95
درج آگهی تدریس در ایران مدرس = افزایش درآمد از تدریس خصوصی
چگونه از تدریس و تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنیم؟
چگونه در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشیم و درآمد بالایی کسب کنیم؟
چگونه بیشترین درآمد را از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان
تدریس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و نیمه وقت
چگونه درامد بالایی از تدریس خصوصی کسب کنیم؟
درآمد کار و شغل تدریس چقدر است؟
موفقیت در کار تدریس و درآمد کار و شغل تدریس خصوصی

در این مقاله مطالبی در زمینه شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصیو گروهی ارائه می گردد. در وب سایت حاضر (ایران مدرس) مقالات و مطالب زیادی در زمینه تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس، چگونگی ثبت اگهی تدریس پربازده و موفق و نحوه جذب شاگرد، موفقیت در تدریس و نقش تدریس و تدریس خصوصی در موفقیت شاگردان، راهکارهای افزایش بازدهی کلاسهای تدریس خصوصی، مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای تدریس گروهی مدرسه و دانشگاه،ویژگیهای مدرسین موفق و ... ارائه شده است. تعدادی از مقالات مرتبط با موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در پایین همین مطالب و پنج مقاله هم در بالای همین مطلب ارائه شده است. علاوه بر مقاله حاضر، می توانید بر روی لینکهای ارائه شده کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید. در همین وب سایت می توانید عضو شوید و آگهی تدریس خصوصی خودتان را به صورت رایگان درج نمائید (در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید، ثبت نام نمائید و پس از ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج کنید). درج آگهی تدریس در همین وب سایت (ایران مدرس) پربازده و مفید و موثر است. ایران مدرس بزرگترینو پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. برای شروع کار تدریس و موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1-اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت نداشته اید و به تازگی فعالیت در این زمینه را آغاز کرده اید، برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس می توانید اگهی تدریس خودتان را در همین سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. ثبت آگهیتدریس در ایران مدرس کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی ویژه کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی بالاتری هم دارند.بسیاری از مدرسینی که در همین سایت آگهی تدریسخودشان را به صورت ویژه درج کرده اند، بارها و بارها آگهی تدریس ویژه خودشان را تمدید کرده اند (بعضی از مدرسین تدریس خصوصی حتی بیش از 20 بار این کار را انجام داده اند). این مسئله خود نشان دهنده این است که ثبت آگهیتدریس و تدریس خصوصی در ایران مدرس برای آنها مفید و موثر بوده است. مطمئنباشید که اگر با درج آگهی تدریس ویژه در ایران مدرس شاگرد جذب نمی کردند، آگهی ویژه خودشان را تمدید نکرده و مبالغ دیگری را پرداخت نمی کردند. شما هم اگر می خواهید فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی را اغاز نمائید و یا فعالیت خودتان در این زمینه را گسترش دهید، آگهی تدریس ویژه و یا رایگان خودتان را در همین سایت درج کنید. در این وب سایت هزاران جزوه و نمونه سوالامتحانی ارائه شده است و آگهی تدریس شما (البته اگر ویژه باشد) در کنار مطالب آموزشی مزبور هم نشان داده خواهد شد.

2- برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در مرحله اول باید خوب تبلیغ کنید و بتوانید شاگرد جذب کنید. تا وقتی که شاگرد جذب نکردهاید، موفقیت در تدریس هم معنی ندارد. یکی از بهترین راهکارها برای موفقیت در جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس، همانطور که گفته شد، درج آگهی تدریس درهمین سایت (ایران مدرس) است. البته برای جذب شاگرد راهکارهای دیگری هم وجود دارد. مثلا می توان با آموزشگاهها هماهنگ کرد، در روزنامه آگهی بدید، تراکت چاپ کنید و ... . برای مطالعه در زمینه راهکارهای مختلف جذب شاگرد و نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصیبر روی لینک زیر کلیک نموده و آن را مطالعه کنید. در مقاله زیر انواع روشهای جذب شاگرد و مزایا و معایب هر کدام توضیح داده شده است. اگر می خواهید شاگر جذب نموده و از کار تدریس درآمد خوبی کسب کنید، فرصت مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید.

 3-برای موفقیت در تدریس خصوصی و گروهی، همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شده است، باید نتیجه گرا باشید. باید سعی کنید تمامی کارها و فعالیت های شما در جهتی باشد که در پایان جلسات تدریس خصوصی و بعد از برگزاری امتحان شاگرد یا شاگردان شما نتیجه بگیرند. اینکه سبک تدریس شما به چه شکلی است و در طول ترم چند جلسه کلاس برگزار می کنید، یا حین برگزاری کلاس چه مطالبی را و به چه شکلی ارائه می نمائید و .... مهم نیست (هر چند در این زمینه ها هم مقالاتی در همین سایت موجود بوده و پیشنهاداتی ارائه شده است)، در نهایتاگر روش تدریس شما و راه و روش هدایت شاگردانتان منجر به موفقیت آنها در امتحانات و یا کنکور گردد، می توان گفت که شما در کار تدریس موفق بوده اید.برای موفقیت در کار تدریس پشتیبان و مشاوره شاگردانتان باشید به نحوی که به صورت کامل درک کنند که شما فقط برای گرفتن حق التدریس نیامده اید و نتیجه گرفتن آنها برای شما مهم است. همین که به کار تدریس و به تدریس خودتان متعهد باشید از نظر شاگردانتان بسیار ارزشمند است. البته مطمئنا مواردی همچون تسلط بر دروس تدریسی و ... نیز بسیار مهم و تاثیرگذار است. اگر می خواهید در کار تدریس موفق باشید باید موارد همچون حضور به موقع در کلاس، تسلط بر دروس تدریس و ... را هم در نظر بگیرید. ولی به هر حال، متعهدبودن به کار تدریس و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردانتان در اولویت قرار دارد و منجر به موفقیت شما در کار تدریس خصوصی می گردد. همانطور که گفته شد، در همین سایت مقالات دیگری در زمینه تدریسو تدریس خصوصی و موفقیت در تدریس ارائه شده است که تعدادی از آنها را در پایین همین مقاله هم می توانید مشاهده کنید. برای موفقیت در کار تدریس و آشنایی با روشهای مختلف جذب شاگرد و ... بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و آنها را مطالعه کنید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (524) دانلود سوال و جزوه (148) موفقیت در تحصیل (53) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (44)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 148296
تعداد نوشته ها : 692
تعداد نظرات : 14
X