تدريس خصوصي
نحوه ثبت آگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی موفق و موثر

نحوه ثبت آگهی و تبلیغات رایگان تدریس خصوصی موفق و موثر - در این بخش در رابطه با نحوه ثبت آگهی تدریس خصوصی موفق برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی توضیحاتی ارائه می گردد و مقالات مفیدی هم در این زمینه معرفی می شود. برای ثبت آگهی تدریس خصوصی موفق انتخاب سایت معتبر و تخصصی در این زمینه مانند سایت www.IranModares.com، خوب نوشتن عنوان و متن تبلیغ، انتخاب عکس مناسب برای تبلیغات تدریس خصوصی، جدی گرفتن تبلیغات اینترنتی برای جذب شاگرد و .... بسیار مهم است. باید متن تبلیغ خودتان را خوب بنویسید و سوابق تدریس را ذکر نمائید. افتخارات خودتان را همدر متن تبلیغات تدریس خصوصی ذکر کنید. اگر در دوران تحصیل خودتان معدل بالایی داشته اید، در کنکور رتبه خوبی بدست آورده اید، معلم و دبیر رسمی هستید، در المپیاد و یا آزمونهای علمی معتبر رتبه خوبی بدست آورده اید و یاهر افتخار دیگری که دارید را در متن آگهی تدریس خصوصی ذکر نمائید. در موردنحوه تدریس خودتان هم توضیح دهید که چگونه درس می دهید و چه برنامه هایی برای به موفقیت رساندن شاگردهایتان دارید. اگر شاگردهای قبلی شما خوب نتیجهگرفته اند حتما در متن تبلیغ ان را ذکر کنید.

مطالعه مقالات زیر هم در زمینه انتخاب سایت خوب برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی و چگونگی درج آگهی و تبلیغات موفق تدریس بسیار موثر است.


بهترین سایت های آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ایران

10 نکته برای درج آگهی تدریس خصوصی موفق و پربازده

20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده

نحوه نوشتن عنوان و متن آگهی تدریس خصوصی موثر و موفق

چگونگی درج آگهی تدریس خصوصی موثر

بهترین سایت معتبر و پربیننده آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی ایران

تبلیغ تدریس خصوصی در سایت معتبر، بهترین روش جذب شاگرد

متن آگهی تدریس خصوصی ریاضی + نمونه متن تبلیغات

مشاهده کنید: سایت تدریس خصوصی ایران مدرس

اگر به صورت تضمینی کار می کنید .... اگر کلاسهای آنلاین هم برگزار می کنید .... اگر جلسه اول را رایگان ویا نیمه قیمت برگزار می کنید .... در هر صورت، اگر برای تدریس شرایط خاصی دارید که به نفع شاگردهایتان می باشد حتما در عنوان آگهی ارائه دهید. برای مطالعه بیشتر در زمینه نحوه ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موثر و موفق بر روی عبارت آگهی تدریس خصوصیکلیک کنید. در کلاسهای خصوصی و گروهی نظرات شاگردهایتان را بنویسید و نظرات مثبت انها را در متن آگهی ارائه دهید. این کار بسیار در جذب شاگرد موثر است. متن تبلیغات کاملتر = درآمد بیشتر از تدریس خصوصی ر عنوان آگهی مواردی را بنویسید که واقعا در کلاسهای خودتان اجرا خواهید کرد. به عنوان مثال تنها وقتی از عبارت تضمینی استفاده کنید که کلاسهای شما حالت تضمینی دارد. اگر فقط کیفیت کلاسها را تضمین کنید به وضوح بنویسید که منظور شما چیست تا بعدا مشکلی بوجود نیاید.
برایافزایش بازدهی و بازدید آگهی تدریس خودتان برای دروسی که تدریس می کنید درهمین سایت جزوه یا خلاصه جزوه ثبت نمائید. در کنار آگهی شما جزوات ثبت شدهتوسط شما نمایش داده خواهد شد.
برای خودتان سایت یا وبلاگی بزنید و برای خدمات تدریس خصوصی تبلیغ کنید. در صورت ثبت اگهی تدریسویژه در همین سایت می توانید به سایت یا وبلاگ خودتان هم لینک بدهید و جایگاه آن را در نتایج جستجوی گوگل ارتقا دهید. در عنوان تبلیغ خودتانمهمترین ویژگی های بارزی که دارید را بنویسید. اگر در دانشگاه تدریس می کنید، رتبه خوبی در کنکور کسب کرده اید، در المپیاد موفقیتی بدست آورده اید، سابقه کاری بالایی دارید، تضمینی درس می دهید، دبیر و یا معلم رسمی آموزش و پرورش هستید و خلاصه اینکه هر ویژگی متمایزی که دارید را در عنوان تبلیغات تدریس خودتان درج نمائید. در ادامه سراغ بحث اصلی این مقاله که همان نحوه نوشتن متن پربازده و موفق برای جذب شاگرد و موفقیت در تدریس است می رویم. دقت کنید که متقاضیان تدریس فقط دنبال این هستند که با یک نشانه و یا با مجموعه ای از نشانه ها بتوانند به یک مدرس خوب اعتماد کنند. مهمترین عامل همین بحث اعتماد کردن است. اگر بتوانید اطمینان متقاضیان تدریس خصوصی را جذب کنید در جذب شاگرد بسیار موفق خواهید بود. بنابراین با در نظر گرفتن یک عنوان جذاب و یک عکس مرتب و شیک متقاضیان تدریس را به متن آگهی بکشانید و کاری کنید که روی تبلیغ شما کلیک کنند.
بعضی از مدرسین از یک عکس دسته جمعی عکس خودشان را با فتوشاپبرش می زنند و برای اگهی ثبت می نمایند. این کار نه حرفه ای است و نه برایایجاد دید مثبت در متقاضیان تدریس خصوصی می تواند مفید باشد. عکسی که در کنار ساحل، در جنگل، در کنار یک منظره زیبا و ... گرفته شده است هم مناسب نیست. به یاد داشته باشید یک عکس پرسنلی شیک و مرتب برای تبلیغات تدریس خصوصی و افزایش بازدهی آن بهترین گزینه است. علاوه بر عنوان، متن وعکس آگهی می توانید برای تبلیغ خودتان کلمات و یا عبارت های کلیدی مناسبی انتخاب کنید تا تبلیغ شما در صفحات بیشتری نمایش داده شود و بیشتر دیده شود. مثلا اگر خانم هستید و ریاضی درس می دهید یک عبارت کلیک خوب می تواند "تدریس ریاضی توسط مدرس خانم"باشد که اتفاقا در گوگل هم بسیار پرسرچ است. در هر زمینه ای چنین عبارت هایی وجود دارد و به عنوان کلمات کلیدی می تواند انتخاب گردد.
متن تبلیغ شما می تواند روز به روز تکمیل تر گردد و بازدهی آن افزایش پیدا کند. هر زمان موردجدیدی به نظرتان رسید به متن تبلیغ اضافه کنید. به هر میزان رزومه کاملتریرا ارائه نمائید و نشان دهید که خودتان در درس و تحصیل و در بحث آموزش موفق تر بوده اید اعتماد کاربران را بیشتر جلب کرده و تماس های بیشتری هم با شما گرفته خواهد شد. به عنوان مثال اگر می خواهید هم در این وب سایت ایران مدرس و هم در سایت تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com تبلیغ داشته باشید سعی کنید متن و عنوان آگهی های تدریس یکسان نباشد و کپی کاری نکنید. در هر سایت تبلیغ مختص خودش را ثبت کنید. گوگل متن های کپی شده را از نتایج جستجوی خودش حذف می کند.
 مشکل اکثر افرادی که در اینترنت در جستجوی یک معلم و مدرس خصوصی خوبهستند اعتماد است. افراد زیادی در سایت های مختلف به عنوان مدرس و معلم ثبت نام کرده اند. می توانید با ارائه رزومه عالی و با بیان اینکه کلاس هایشما تضمینی است اعتماد افراد بیشتری را جلب کرده و شاگردهای بیشتری داشته باشید. در ایران مدرس می توانید بعد از ورود به صفحه شخصی خودتان برای دروسی که تدریس می کنید جزوه ثبت کنید. جزواتی که ثبت می کنید هم در صفحه شخصی خودتان و هم در بخش دانلود سایت نمایش داده شده و باعث افزایش بازدید صفحه تبلیغ شما می گردد. در جزواتی که ثبت می کنید مشخصات خودتان و شماره تماس خودتان را هم ثبت کنید تا در صورتیکه در سایت های دیگر کپی شد باز هم برای شما تبلیغ شود. بعضی از اساتید جزوات بسیار زیادی برای دروس تدریسی خودشان ثبت نموده اند. به عنوان مثال به صفحه شخصی این استاد نگاهی بیندازید.
 می توانیدعلاوه بر ورودی هایی که ممکن است از طریق بازدیدهای طبیعی سایت ایران مدرس و یا از طریق گوگل برای صفحه شما وجود داشته باشد خودتان هم با پخش کردن تبلیغ خودتان در شبکه های اجتماعی هم اعتبار آن را برای گوگل افزایش دهید و هم باعث شوید از روش های دیگری هم تبلیغ شما ورودی داشته باشد. در صفحاتی که در مورد تدریس و یا دروس تدریسی شما در انجمن ها بحث شده است عنوان آگهی خودتان را قرار دهید. اگر وبلاگی دارید از وبلاگ خودتان هم به صفحه آگهی خودتان لینک بدهید. در سایت ایران مدرس چرخی بزنید و آگهی های تدریس خصوصی اساتید مختلف را ببینید. ممکن است هر استاد نکته ای را ذکر کرده باشد که بسیار به درد شما بخورد. از آنها ایده بگیرید (مشاهده لیست مدرسین خصوصی).البته آگهی های سایر اساتید را کپی نکنید ولی می توانید از اینکه چگونه متن را نوشته اند و یا چه مواردی را ذکر نموده اند ایده بگیرید. خصوصا به آگهی های مدرسین و اساتید ویژه که در کار تدریس خصوصی جدی تر هستند بسیار دقت کنید.

مطالعه مقاله
نحوه ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موفق و پربازدید را هم به شما پیشنهاد می کنیم.
نکاتی وجود دارد که بادر نظر گرفتن آنها می توانید نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری را افزایش دهید. به عنوان مثال همان متن آگهی که گفته شد بسیار مهم است. اگر متن تبلیغ خوب، کامل و قانع کننده نوشته شده باشد افرادی که آگهی شما را می بینند تبدیل به مشتری و شاگرد خواهند شد. قیمت و هزینه کلاس های تدریس خصوصی شما هم یکی از این موارد است. اکثر مدرسین ویژه که به صورت جدی تری کار تدریس خصوصی را دنبال می کنند و در همین سایت ایران مدرس ثبت نام کرده اند در بخش هزینه تدریس خصوصی عبارت "توافقی"را ذکر نموده اند. شما هم می توانید از این عبارت استفاده نمائید و یا قیمتی که مد نظر خودتان است را درج نمائید. به هر حال باید به تناسب دروسی که تدریس می کنید و به تناسب سوابق کاری و رزومه ای که دارید قیمت پیشنهادیشما منطقی باشد. به عنوان مثال ممکن است برای استادی که شیمی کنکور درس میدهد و شناخته شده است درخواست قیمت 200 هزار تومان برای یک جلسه منطقی به نظر برسد و بتواند شاگرد هم جذب کند ولی همان هزینه برای ریاضی متوسطه ممکناست بالا به نظر برسد. خلاصه اینکه عاملی که می تواند منجر به افزایش تماسهای شما شود این است که قیمت ها را مناسب و خوب تعیین کرده باشید. نرخ کلاس ها نه آنقدر پایین باشد که در نهایت بعد از کلی تلاش درآمد شما قابل ملاحظه نگردد و نه آنقدر زیاد باشد که تماسی با شما گرفته نشود.

مطالعه مقاله
نحوه ثبت آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موفق و پربازدید هم مفید است.

منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته دوم دی 1397 هفته اول دی 1397 هفته سوم آذر 1397 هفته اول آبان 1397 هفته سوم مهر 1397 هفته اول مهر 1397 هفته دوم مرداد 1397 هفته اول مرداد 1397 هفته سوم تیر 1397 هفته دوم تیر 1397 هفته اول تیر 1397 هفته چهارم خرداد 1397 هفته سوم خرداد 1397 هفته دوم خرداد 1397 هفته اول خرداد 1397 هفته چهارم اردیبهشت 1397 هفته سوم اردیبهشت 1397 هفته دوم اردیبهشت 1397 هفته اول اردیبهشت 1397 هفته چهارم فروردین 1397 هفته سوم فروردین 1397 هفته دوم فروردین 1397 هفته اول فروردین 1397 هفته سوم اسفند 1396 هفته اول اسفند 1396 هفته چهارم بهمن 1396 هفته سوم بهمن 1396 هفته دوم بهمن 1396 هفته اول بهمن 1396 هفته چهارم دی 1396 هفته سوم دی 1396 هفته دوم دی 1396 هفته اول دی 1396 هفته چهارم آذر 1396 هفته سوم آذر 1396 هفته دوم آذر 1396 هفته اول آذر 1396 هفته سوم آبان 1396 هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (577) دانلود سوال و جزوه (154) موفقیت در تحصیل (71) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (88)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی در ایران مدرس تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک سایت تدریس خصوصی تدریس خصوصی زیست شناسی تدریس خصوصی فیزیک هالیدی تدریس خصوصی آمار مقالات و مطالب تدریس خصوصی سایت تدریس خصوصی ریاضی اساتید خصوصی مقاومت مصالح دکتر سیروان محمدی گروه مکانیک دانشگاه کردستان معلم خصوصی ریاضی فیلم تدریس خصوصی معلم خصوصی فیزیک لیست مدرسین شیمی تدریس خصوصی آمار معلم خصوصی حسابداری
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 210760
تعداد نوشته ها : 807
تعداد نظرات : 15
X