تدريس خصوصي
کسب درآمد بالا و پول درآوردن از تدریس خصوصی
کسب درآمد بالا و پول درآوردن از تدریس خصوصی در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد.  اگر می خواهید از تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب کنید و خوب پول دربیاورید باید خوب تبلیغ کنید. آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید، در رزونامه تبلیغ کنید، برای خودتان وبلاگی بسازید، تراکت پخش کنید، با آموزشگاهها و همکارانتان در ارتباط باشید و به هر طریق ممکن شاگرد جذب نمائید. برای موفقیت در کار تدریس در مرحله بعد از جذب شاگرد باید خوب تدریس کنید و شاگردهایتان را حفظ کنید (مقاله چگونه شاگردهایمان را حفظ کنیم؟را بخوانید). در کار تدریس خصوصی مهمترین عامل در موفقیت شما نتیجه گرفتن شاگردانتان است. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. بنابراین نتیجه گرفتن شاگردانتان را سرلوحه کار خودتان قرار دهید.
حتما بخوانید: 15 راهکار برای افزایش درآمد از تدریس خصوصی
جلسه اول تدریس خصوصیعالی عمل کنید. اگر جلسه اول تدریس خیلی خوب عمل کنید، جلسات تدریس خصوصی شما ادامه پیدا کرده و در نهایت کلاسهای شما و درآمد شما از تدریس بیشتر و بیشتر خواهد شد. به شاگردانتان بسپارید که به شما دوستانشان را معرفی کنند. البته اگر خوب تدریس کنید، معمولا شاگردهای شما دوستان و فامیلخودشان را هم به شما معرفی می کنند. ولی خودتان هم می توانید از آنها بخواهید تا در صورت نیاز، افرادی را که متقاضی تدریس هستند به شما معرفی نمایند. جلسات گروهی تدریس به صورت رایگان برگزار کنید. می توانید هر از چند گاهی جلسات تدریس گروهی به صورت رایگان برگزار کنید و یا مشاوره رایگان تلفنی ارائه دهید و از این طریق شاگرد جذب نمائید.
برای کسب درآمد و پول درآوردن از تدریس و تدریس خصوصی در مرحله اول باید برای خودتان و توانائیهای خودتان خوب تبلیغ کنید تا بتوانید شاگرد جذب نمائید. در وب سایت (ایران مدرس) این امکان به خوبی فراهم شده است. در این وب سایت می توانید آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان درج نمائید. سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس ایران است و بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد. ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است. البته می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و بازدهی آن را افزایش دهید. با ثبت آگهی تدریس در اینوب سایت تبلیغات شما در معرض دید متقاضیان تدریس قرار خواهد گرفت. سعی کنید آگهی خودتان را کامل و جامع بنویسید. عنوان مناسبی اتخاب نمائید و تا جایی که می توانید متن آگهی را کامل بنویسید. برای کسب درآمد بالاتر از کار تدریس و تدریس خصوصی کیفیت جلسات تدریس خودتان را افزایش دهید. هر چه بهتر تدریس کنید، متقاضیان جلسات تدریس شما بیشتر و بیشتر شده و درامد شما هم افزایش پیدا می کند. شما تنها در صورتی درآمد خوب و بالایی خواهید داشت که مشتریان قبلی شما (و در کار تدریس شاگردهای قبلی شما) دوباره خدمات شما را بخواهند. بنابراین خوب تدریس کنید تا درامد شما افزایش پیدا کند.

با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، مدرس خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی کنکورو ... سایت ایران مدرس را در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل خواهید یافت. بنابراین با درج اگهی رایگان تدریس در ایران مدرس، متقاضیان تدریس به راحتیبه سمت آگهی شما هدایت شده و می توانید شاگرد جذب کنید و از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید.

مدرسانیکه تمایز ایجاد کرده اند و در زمینه ای و یا به گونه ای فعالیت می کنند کهکار انها تاثیر بسیار زیادی دارد، مسلما درآمد بسیار بالایی هم خواهند داشت. مدرس یا معلمی که به عنوان مثال در زمینه تدریس ریاضی کنکور فعالیت دارد و خلاصه جزوات منحصر به فردی تهیه کرده است و روشهای مخصوصی خودش که واقعا کارآمد هم است، برای پاسخ دادن به سوالات کنکور ارائه می کند مسلما درامد بالایی دارد. مدرس ریاضی ای که قبلا شاگردانش درصدهای بالایی را در درس ریاضی کنکور زده اند و در کار خودش معروف شده است و همه می دانند که میتوان به او اعتماد کرد، مسلما درآمد خیلی خوبی خواهد داشت. بنابراین اگر می خواهید در کار تدریس یا هر کار دیگری موفق باشید و درآمد خیلی خوبی کسب کنید، باید تمایز ایجاد کنید. باید به گونه ای تدریس کنید که نتایج عالی بگیرید و شاگردان شما بهترین نتیجه ها را بگیرند. هر قدر جایگزین کردن شما با یک نفر دیگر سخت تر و سخت تر باشد، درآمد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. بنابراین برای رسیدن به درامد عالی در کار تدریس باید در کار خودتان بسیار عالی عمل کنید و بدرخشید.
خوب نتیجه بگیرید:هدف نهایی شما از برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی باید این باشد که شاگرد شمانتیجه خوبی بگیرد. به صورت رفع تکلیفی تدریس نکنید. فقط به دنبال این نباشید که پول خودتان را بگیرید و بروید بلکه سعی کنید به هر ترتیبی که شدهدر طول ترم شاگرد یا شاگردهایتان را به گونه ای هدایت و راهنمایی کنید که در نهایت نتیجه مطلوب را بگیرند. در جلسات تدریس و در خارج از جلسات تدریس خصوصیهم به آنها مشاوره و راهنمایی بدهید. برای شاگردانتان برنامه ریزی کنید. از انها امتحان بگیرید و نتیجه را بهبود بدهید. بین جلسات تدریس به آنها تمرین و مسئله بدهید و در جلسات بعدی تدریس حل را از آنها بخواهید. خوب پشتیبانی کنید: همانطور که گفته شد علاوه بر ارائه درس پشتیبانی و حمایت شما در نتیجه گرفتن شاگرانتان بسیار مهم است. در طول ترم و تا شب امتحان شاگردهای خودتان را حمایت کنید و کاری کنید تا نتیجه مطلوب را بگیرند. بعضا برگزاری یک جلسه جمع بندی قبل از امتحان از کلجلسات طول ترم مفیدتر است. بنابراین تا جایی که می توانید پشتیبان خوبی باشید و به نتیجه گرفتن شاگردانتان کمک کنید. موفقیت شاگردان شما موفقیت شما است.
جذب شاگرد و افزایش درآمد از تدریس خصوصیبا درج آگهی تدریس در ایران مدرس به راحتی ممکن است. مدرسینی که در صفحه اصلی سایت مشاهده می کنید و در حال حاضر آگهی ویژه دارند، آگهی خودشان را بارها و بارها تمدید نموده اند. این خود نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس در ایران مدرس است.
حین تدریس از برگه های خودتان استفاده کنید. در صورتیکه حین تدریس و تدریس خصوصیاز برگه هایی استفاده کنید که اسم و شماره تماس خودتان روی آن تایپ شده باشد، این خودش باعث تبلیغات بیشتر برای شما خواهد شد. چون ممکن است شاگردانتان ترم های بعد شماره شما را نداشته باشند و یا اگر بخواهند شما رابه کس دیگری معرفی کنند می توانند اطلاعات تماس شما را از این برگه ها بخوانند. به شاگردانتان بسپرید که اگر کسی تدریس لازم داشت به شما بگویند. ممکن است دوست شاگردتان یا فامیل او هم به تدریس نیاز داشته باشد. شاگردهای شما می توانند برای شما شاگردهای جدیدی را پیدا کنند. با همکارانتان و دیگر مدرسان ارتباط داشته باشید. اگر شما مثلا در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت دارید می توانید با مدرسی که مثلا در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت می کند ارتباط برقرار کرده و اگر شاگرد شما که در حال یادگیری ریاضی با شما است به معلم زبان نیاز داشت شما همکارتان را معرفی کنید و همکار شما هم همین کار را برای شما انجام دهد.

حتما بخوانید: راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی


برای جذب شاگرد شما میتوانید با آموزشگاهها در ارتباط باشید و یا اینکه خودتان به صورت مستقل آگهی ثبت کنید و شاگرد جذب نمائید. حالت دم جذب شاگرد مزیتی که دارد این است که شما کل مبلغی را که برای جلسات تدریس و تدریس خصوصیدریافت می کنید برای خودتان بر می دارید و در عوض مبلغ مناسبی را برای ثبتآگهی پرداخت می کنید. در حالتی که آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد را به شما معرفی کنند، هر جلسه باید 30 تا 50 درصد از حق التدریس را به آموزشگاه پرداخت نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی
در این بخش مطالبی در زمینه قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی ارائه می گردد. قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی به عوامل مختلفی بستگی دارد. مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند با هزینه بالاتری کار می کنند. البته سابقه کار هم مهم است واکثر دانشجویان هم ترجیح می دهند با مدرسین با سابقه کلاس داشته باشند. هرچند در بین مدرسین تازه کار هم، اساتید خوب و کاربلدی را می توان پیدا کرد. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با هزینه پایینتری برگزار کنید وقیمت کلاسها پایینتر باشد راهکارهای زیادی وجود دارد. در همین سایت در اینزمینه هم مطالبی ارائه شده است. به عنوان مثال برای کاهش هزینه ها می توانید کلاسهای خصوصی را با مدرسی برگزار کنید که محل سکونتش به شما نزدیکتر باشد به این ترتیب وقت کمتری از خود مدرس در مسیر گرفته می شود و حاضر است با هزینه پایینتری کلاس را برگزار نماید. یا به جای کلاس خصوصی کلاس نیمه خصوصی داشته باشید. مثلا اگر می خواهید کلاس خصوصی ارزان زبان انگلیسی داشته باشید مقاله هزینه تدریس خصوصی زبان + کلاس خصوصی ارزان زبان انگلیسی و اگر برای ریاضی دانشگاهی قصد دارید کلاس تدریس خصوصی با قیمت پایین داشته باشید مقاله قیمت تدریس خصوصی ریاضی + کلاس خصوصی ارزان ریاضی را مطالعه نمائید. عبارتهای کلیدی: هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، قیمت تدریس ریاضی و فیزیک دانشگاه، نرخ کلاسهای خصوصی دروس دانشگاهی، چگونه کلاسهای خصوصی ارزان را هماهنگ کنم؟

iranmodares

بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت و هزینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، ریاضی و فیزیک دانشگاه ودروس تخصصی رشته های فنی مهندسی و سایر رشته ها مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی و مشاهده هزینه تدریس ثبت شده توسط آنها است. در سایت (ایران مدرس)مدرسین زیادی ثبت نام کرده و در زمینه آموزش خصوصی دروس دانشگاهی و دروس سایر مقاطع فعالیت دارند. تعداد زیادی از مدرسین در متن اگهی خودشان به قیمت و هزینه تدریس و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی خودشان اشاره کرده اند. بعضیاز مدرسین به صورت توافقی هم کار می کنند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در سایت ایران مدرس و اطلاع از قیمت و هزینه تدریس آنها بر روی عبارت مدرسان تدریس خصوصیکلیک کنید. در ادامه بر روی عنوان آگهی هر مدرس کلیک نموده و هزینه ای که برای کلاسهای خصوصی مد نظر هر مدرس است را می توانید مشاهده نمائید. برای کسب بهترین نتیجه از جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی فقط قیمت جلسات تدریسرا در نظر نگیرید. مهمتر از قیمت مناسب برای کلاسهای خصوصی، هماهنگ کردن جلسات با مدرسی است که بتواند شما را به نتیجه مورد نظرتان برساند. بنابراین در بسیاری از اوقات ارزشش را دارد که با یک مدرس خوب و با تجربه کلاسهای خصوصی را برگزار کنید، هر چند هزینه برگزاری کلاسها بالاتر باشد. در وب سایت (ایران مدرس) بارها و بارها در مقالات مختلف بر اهمیت جلسه اول تدریس و تدریس خصوصیتاکید شده است. اگر می خواهید برای بار اول در دانشگاه تدریس کنید و یا جلسه اول کلاسهای تدریس خصوصی را برگزار نمائید، سعی کنید در جلسه اول تدریس بهترین ارائه خودتان را داشته باشید. جلسه اول تدریس در دانشگاه تقریبا مهمترین جلسه تدریس شما است. ذهنیتی که در جلسه اول برای دانشجویان شما شکل می گیرد تا آخر باقی می ماند. اگر خوب تدریس کنید، تا آخر ترم با این ذهنیت که شما یکی استاد خوب هستید و تدریس شما خوب است در کلاس حاضر میشوند. اگر جلسه اول خوب تدریس خودتان را ارائه ندهید جلسات بعدی به سختی می توانید ذهنیت دانشجویان خودتان را تغییر دهید. بنابراین در جلسه اول تدریس در دانشگاه ، دبیرستان و یا حتی جلسه اول تدریس خصوصی سعی کنید بهترین تدریس خودتان را داشته باشید. سایت ایران مدرس برای دروس دانشگاهی بهینه ترین سایت از نظر گوگل است. به عنوان مثال اگر برای عبارتهایی همچون تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی کنترل، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی دینامیک، تدریس خصوصی مکانیک خاک، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی ریاضی مهندسیو .... در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که ایران مدرس در صفحه اول و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول نمایش داده خواهد شد (خودتان امتحان کنید). البته اگر درس دیگری هم مد نظرتان است، تدریس خصوصی +درس مورد نظرتان را در گوگل جستجو کنید، به احتمال خیلی زیاد دوباره یکی از سایتهایی که در صفحه اول  و جایگاههای اول نتایج جستجوی گوگل خواهید دید ایران مدرس است. یقینا هیچ سایت دیگری چنین جایگاهی را نداشته و بنابراین ایران مدرس بهترین سایت برای درج آگهی در زمینه تدریس دروس دانشگاهی است. اگر در زمینه دروس دبیرستان و دانشگاهی فعالیت دارید، وب سایت ایران مدرس بهترین مکان برای درج آگهی تدریس شماست. ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول یا چند جایگاه اول قرار دارد. با جستجوی عبارتهایی همچون تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک هالیدی و ... و تدریس خصوصی دروس اختصاصی رشته های مهندسی (مانند تدریس خصوصی ایستایی، تدریس خصوصی مدار، تدریس خصوصی ترمودینامیک، تدریس خصوصی تحقیق در عملیات و ...) سایت ایران مدرس را در صفحه اول گوگل و در جایگاه اول و یا چند جایگاه اول خواهید دید و این یعنی جذب شاگرد بیشتر. در وب سایت ایران مدرس تعدادی از مدرسین به صورت ویژه آگهی ثبت نموده اند و برای تدریساعلام آمادگی بیشتری دارند. شماره تماس این مدرسین نشان داده شده است و ازطریق تماس تلفنی می توانید با آنها در ارتباط باشید. برای سایر مدرسین، ازطریق ایمیل آنها می توانید جلسات تدریس را هماهنگ کنید.

iranmodares
(0) نظر
برچسب ها :
قیمت و هزینه تدریس خصوصی زبان
هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بین جلسه ای 10 هزار تومان تا 50 هزار تومان متغییر است. البته کسانی که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی کنکور و آزمونهای زبان انگلیسیفعالیت دارند ممکن است برای یک جلسه هزینه ای بین 50 تا 100 هزار تومان راهم مطالبه کنند. معمولا مدرسانی که دبیر رسمی هستند به نسبت دانشجویانی کهتدریس می کنند برای جلسات تدریس مبلغ بیشتری می گیرند. در حالتهای خاص مدرسی که کتابهای تالیفی زیادی داشته و یا برای تدریس زبان کنکور (به عنوان مثال) معروف شده است، ممکن است مبالغی بیشتر از این را هم درخواست کند. حتی هزینه ای که مدرسان زبان انگلیسی و سایر دروس درخواست می کنند به شهر محل سکونت، تجربه وسابقه مدرس، مدرک تحصیلی مدرس و ... نیز بستگی دارد. با توجه به آنچه گفته شد، هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و یا هر درس دیگری مقدار مشخصی نداشته و با توجه به سابقه و تجربه مدرس و شهر محل تدریسمتفاوت است. البته بسیاری از مدرسین به صورت توافقی تدریس می کنند و برای برگزاری جلسات تدریس خصوصی بر سر هزینه می توانید به توافق برسید. میزان تحصیلات مدرس زبان: هزینهو نرخ جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی به میزان تحصیلات مدرس زبان هم بستگی دارد. مسلما مدرسی که دکتری دارد به نسبت تحصیلات خودش هزینه بالاتریهم برای جلسات تدریس زبان مطالبه می کند.

- مقطع تحصیلی دانش آموز یا دانشجو: هزینه تدریس زبانکنکور نسبت به زبان انگلیسی دبیرستان بالاتر است. هزینه تدریس زبان دانشگاهی و تدریس مکالمه زبان انگلیسی و آزمونهای زبان هم به نسبت زبان دبیرستان بالاتر است. البته قاعده کلی نیست ولی به هر حال هر چه حساسیت آزمون و کلاس تدریس بالاتر باشد، هزینه جلسات تدریس خصوصی هم بیشتر خواهد شد.
بهترین راهکار برای اینکه بدانید هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و جلسات تدریس زبان چقدر است این است که با خود مدرسین زبان تماس گرفته و هزینه کلاسها را از آنها جویا شوید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان کلیککنید. تعدادی از مدرسین در آگهی خودشان هزینه تدریس زبان را ذکر کرده اند.بعضی از آنها توافقی کار می کنند و از بقیه مدرسین هم می توانید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس زبان را تلفنی و یا از طریق ایمیل بپرسید.عبارتهایکلیدی: هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج، تدریس خصوصی زبان در اصفهان، قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران
موفقیت در تدریس خصوصی و آموزش زبان انگلیسی
اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی، زبان، عربی و شیمی استفاده کنید و قیمت و هزینهکلاسها برایتان مهم است، بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت کلاسها پرسیدن هزینه کلاسهای تدریس خصوصیاز مدرسین است. در ادامه لیست مدرسین تدریس خصوصی هر درس به شما ارائه می گردد. تعدادی از مدرسین در آگهی تدریس خودشان که در سایت (ایران مدرس)ثبت کرده اند، هزینه تدریس را هم ذکر نموده اند. بعضی از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و تعداد دیگری از مدرسین شماره تماس خودشان را ارائه کرده اند و می توانید با آنها تماس گرفته و هزینه تدریس را بپرسید.
به عنوان مثال می توانید مقاله قیمت تدریس خصوصی، موسسه و آموزشگاه تدریس خصوصی در تهرانرا در این زمینه مطالعه نمائید. هر چند که هزینه کلاسهای تدریس خصوصی مهم است و بسیار خوب است که کلاسهای تدریس خصوصی را با هزینه پایین برگزار کنیدولی مطلبی که باید در نظر گرفته شود این است که نتیجه گرفتن شما و اینکه کلاسهای خصوصی را با یک مدرس خوب و با سابقه داشته باشید، به نسبت اینکه تنها کلاسهای با هزینه پایینی داشته باشید، در اولویت قرار دارد. هزینه کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و زبان و .... به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال اگر کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول نمائید، مسلما با هزینه بالاتری می توانید با مدرسین خصوصی هماهنگ کنید. بنابراین، همانطور که در مقالات قبلی ثبت شده در سایت (ایران مدرس) بارها و بارها گفته شده است، کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول نکنید و در طول ترم از جلسات تدریس خصوصیاستفاده نمائید. مگر اینکه فقط برای رفع اشکال بخواهید یکی دو جلسه از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید. بنابراین، با توجه به آنچه گفته شد، اینکه کلاسهای خوب و با کیفیتی داشته باشید و بتوانید با یک مدرس خصوصی با سابقه وخوب به نتیجه مورد نظرتان برسید از هماهنگ کردن جلسات تدریس خصوصی با هزینه پایین مهمتر است. برای مطالعه بیشتر در زمینه هزینه کلاسهای تدریس خصوصی مطالعه مقاله قیمت تدریس خصوصی و تدریس خصوصی ساعتی چند؟ هم می تواند مفید باشد.

کلاسهای تدریس خصوصی و کسب نمره بالا در درس زبان انگلیسی
اگر به خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم نیاز دارید ...

اگر خانم هستید و برای آموزش زبان انگلیسی ترجیح می دهید با مدرس زبان خانم کلاس خصوصی برگزار نمائید ....
اگر با برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل توسط مدرس خانم قصد دارید زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیرید و یا برای شرکت در آزمونهای زبان و یا کنکور زبان در حال مطالعه هستید و با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان قصد دارید بازدهی خودتان را افزایش دهید ....
اگر قصد دارید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم native آمریکایی مکالمه زبان انگلیسی را هر چه سریعتر یاد بگیرید ....
در هر صورت برای مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی خانم و آقا بر روی لینک تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید.

برای کسب اطلاعات کامل در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای خصوصی زبان مقاله قیمت تدریس زبان انگلیسی، موفقیت در آموزش و تدریس زبان انگلیسی و آیلتس در زمان کم یا هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسیرا مطالعه نمائید. قیمت کلاسهای خصوصی زبان به عوامل مختلفی بستگی دارد. در مقالات ذکر شده در زمینه این عوامل توضیحات کاملی ارائه شده است.
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان فرانسه و مشاهده قیمت هایی که مدرسین زبان فرانسه ذکر کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان فرانسه کلیک نمائید.
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان عربی و مشاهده قیمت هایی که مدرسین زبان عربی ذکر کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان عربی کلیک نمائید.
برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان آلمانی و مشاهده قیمت هایی که مدرسین زبان آلمانی ذکر کرده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان آلمانی کلیک نمائید.
برای مشاهده لیست کامل مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان و سایر دروس در سایت (ایران مدرس) بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید.
(0) نظر
برچسب ها :
قیمت تدریس ریاضی
اگر در زمینه قیمت تدریس ریاضی و هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی سوال دارید بر روی لینکهای زیر کلیک نموده و انها را مطالعه نمائید.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی


قیمت تدریس خصوصی ریاضی + کلاس خصوصی ارزان ریاضی

اگر می خواهید در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی، هزینه کلاسهای خصوصی ریاضی و نرخ آموزش ریاضی در منزلتوسط مدرسین خانم و آقا اطلاعاتی کسب نمائید و کلاسهای خصوصی ریاضی را با قیمت مناسب و ارزان هماهنک کنید، ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 2

هزینه و قیمت تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، زبان عربی سال 96

اگر قصد دارید در زمینه هزینه و قیمت تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، زبان عربی سال 96 و نرخ کلاسهای آموزش در منزل در سال 96 اطلاعاتی کسب کنید ...
....

بازدید: 64

قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور)

در این بخش عوامل و پارامترهای موثر در قیمت تدریس خصوصی ریاضی (ابتدایی، متوسطه، دانشگاه و کنکور) و اینکه قیمت تدریس خصوصی ریاضی به چه پارامترهایی بستگی دارد مورد بررسی قرار می گیرد. در همین سایت (ایران مدرس)مقالات زیادی در زمینه هزینه و قیمت تدریس خصوصی و کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس و ... ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها را مطالعه کنید. قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیکاملا متغیر است و از جلسه ای 10 هزار تومان (برای مدرسین تازه کار و ...)تا جلسه ای 200 هزار و حتی بیشتر می تواند تغییر کند. برای اطلاع دقیقتر از قیمت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی می توانید آگهی مدرسین را مشاهده نمائید (بر روی لینک مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید). قیمت تدریس خصوصی ریاضی به عوامل زیر بستگی دارد:
....

بازدید: 61

هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها

هزینه تدریس خصوصی ریاضی در تهران و سایر شهرستانها به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که در اینجا به تعدادی از آنها پرداخته می شود.
....

بازدید: 49

قیمت تدریس خصوصی ریاضی و موفقیت در آموزش ریاضیات

در این بخش مطالبی در رابطه با قیمت تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی ریاضی در اصفهان و  تهران، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی حسابان، تدریس خصوصی ریاضی هشتم، تدریس خصوصی ریاضی در کرج، تدریس خصوصی ریاضی هفتم، هشتم و نهم و .... ارائه شده است.
....

بازدید: 240

قیمت تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک + آموزش ریاضیات و فیزیک

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی سوال دارید و می خواهید هزینه و نرخ کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیات را بدانید ...
....

بازدید: 1040

تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، ریاضی مهندسی و حسابان

اگر در زمینه قیمت تدریس خصوصی ریاضی در تهران، اصفهان، کرج، مشهد، تبریز و یا دیگر شهرهای ایران سوال دارید ....
....

بازدید: 476

استفاده از جلسات تدریس خصوصی ریاضی چقدر هزینه دارد؟

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد، هزینه، نرخ و قیمت جلسات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس مقدار ثابتی نبوده و بسته به شهر، سابقه و تجربه مدرس و ... متغیر است.
....

بازدید: 905


 • هزینه، نرخ و قیمت جلسات تدریس خصوصی ریاضی، کلاس ارزان ریاضی
  دراین بخش مطالب بسیار مفیدی در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی ریاضی و نحوه هماهنگ کردن کلاس ارزان ریاضی و ... ارائه می گردد. هزینه، نرخ و قیمت جلسات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس مقدار ثابتی نبوده و بسته به شهر، سابقه و تجربه مدرس و ... متغیر است. مسلما مدرسینی که سابقه کاری بالاتری دارند و مدرک تحصیلی آنها نیز بالاتر است...
 • تدریس خصوصی و آموزش در منزل ریاضی + موفقیت در تدریس ریاضی
  اگردر جستجوی بهترین مدرسین تدریس خصوصی و آموزش در منزل ریاضی هستید .... اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی برای موفقیت در تحصیل استفاده نمائید .... در صورتیکه در رابطه با ریاضی عمومی 1 و 2 دانشگاه، ریاضیات مهندسی ، آمار و احتمال، معادلات دیفرانسیل و ... قصد دارید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید ... در...
 • تدریس موفق ریاضی، آموزش موفق ریاضی، نمره 20 درس ریاضی 
  دراین بخش مطالبی در زمینه تدریس موفق ریاضی، آموزش موفق ریاضی ، نمره 20 درس ریاضی ارائه می شود. برای موفقیت در تدریس ریاضی، مطالب را به زبان ساده و از دید دانشجو یا دانش آموز توضیح دهید. حین توضیح درس، سوالاتی از خود دانشجو یا دانش آموز بپرسید که هم وارد بحث شود و هم بازخورد بگیرید و ببینید که آیا درس را متوجه می شود...
 • چگونه در درس ریاضی نمره 20 بگیریم ؟ 
  اگرسوال چگونه در درس ریاضی نمره 20 بگیریم ؟ برای شما هم مطرح است .... اگر می خواهید با گرفتن نمره 20 در درس ریاضی هم کلاسی های خودتان را شگفت زده کنید .... اگر در زمینه نحوه مطالعه درس ریاضی، موفقیت در ریاضی و ... سوالدارید ... در هر صورت، ادامه این مطلب را بخوانید. درس ریاضی یکی از دروسیاست که اغلب دانش آموزان و... آموزش ریاضیات دبیرستان
 • جزوات آموزشی ریاضی، آموزش و تدریس خصوصی ریاضی 
  دراین بخش مطالبی در زمینه جزوات آموزشی ریاضی، آموزش و تدریس خصوصی ریاضی ،دانلود رایگان جزوه های ریاضی و ... ارائه می گردد. جزوه و یادداشت برداریدر کلاسهای تدریس ریاضی هم باعث افزایش تمرکز شما در کلاسهای تدریس ریاضی می گردد و هم می تواند به موفقیت شما در یادگیری و آموزش بهتر ریاضی کمک کند. همانطور که گفته شد یادداشت...
 • نکات عالی و کاربردی برای موفقیت و کسب نمره 20 در امتحان ریاضی 
  نکاتعالی و کاربردی برای موفقیت و کسب نمره 20 در امتحان ریاضی در این بخش ارائه می گردد. اگر می خواهید بالاترین نمره کلاس را در درس ریاضی بگیرید ... اگر می خواهید در امتحان ریاضی موفق باشید ... اگر می خواهید در درس ریاضی نمره 20 بگیرید ... در هر صورت برای مطالعه در زمینه نکات عالی و کاربردی برای موفقیت و کسب نمره 20 در...
(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در تحصیل و نمره 20 با کلاسهای تدریس خصوصی
در این بخش در رابطه با چگونگی موفقیت در تحصیل و کسب نمره 20 با کلاسهای تدریس خصوصی مطالبی ارائه می گردد. درهر حالت (اگر به تعداد زیادی جلسه تدریس خصوصی برای یادگیری کامل درس احتیاج دارید و یا اگر برای رفع اشکال چند جلسه بیشتر لازم ندارید) بهتر است کلاسهای خصوصی را زودتر شروع کرده و برگزاری این کلاسها را به ایام امتحانات موکول ننمائید. فایده دیگری که برگزاری زود هنگام کلاسهای تدریس خصوصی دارد این است که اگر شما کلاسها را زودتر برگزار نمائید، بین کلاسها فاصله زیادی برای مرور و حل تمرین و مسئله وجود دارد و درس را بهتر یاد می گیرید. در ایام امتحانات به این شکل نیست. در ایام امتحانات استرس کمی وجوددارد و درس خواندن در این ایام به اندازه طول ترم بازدهی ندارد. در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است که تا سال96 بیش از 16000 مدرس خصوصی در ان ثبت نام کرده اند. در این وب سایت کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصیرا می توانید مشاهده نمائید و مدرس مورد نظر خودتان را از بین آنها انتخابکنید. بعضی از مدرسین برای دروس تدریسی خودشان جزوه هم ثبت کرده اند. به منظور مشاهده لیست کامل مدرسین ثبت نامی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت زیر کلیک نمائید.

مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی در تهران

اگر در ترمهای قبل معدل بالایی نداشته اید، برا افزایش معدل و ارتقای معدل خودتان می توانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب باز کنید. اگر دانش آموز هستید، همانطور که می دانید، داشتن معدل بالادر موفقیت در کنکور به صورت مستقیم و غیر مستقیم موثر است. چون معدل در چند سال اخیر در رتبه نهایی شما در کنکور به صورت مستقیم تاثیر دارد. در ضمن، اگر معدل بالایی داشته باشید، یعنی درسها را خوب یاد گرفته اید و بنابراین در همان درسها هم در کنکور درصد بالاتری می زنید. بنابراین داشتن معدل بالا از این طریق هم در موفقیت شما در کنکور موثر است. درست است که بدون شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی هم می توان معدل بالایی داشت. ولی به هر حال اگر شما در ترمهای قبل معدل خوبی نداشته اید و در ترم پیش رو یا در ترمآینده می خواهید معدل خودتان را افزایش دهید، کلاسهای تدریس خصوصی می تواند راه حل خوبی باشد.
برای استفاده بهتر از کلاسهای خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
1- کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم برگزار کنید.
2- اگر برای رفع اشکال کلاس خصوصی لازم دارید در ایام امتحانات هم می توانید این کلاسها را برگزار نمائید.
3- اگر تعداد زیادی جلسه تدریس خصوصی لازم دارید و درس را خوب بلد نیستید هر چه زودتر شروع کنید.
4-در کنار کلاسهای تدریس خصوصی خودتان هم درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید.
5- به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.
 حتما بخوانید: کسب نمره 20 در امتحانات و درصد 100 در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی
برای شاگرد اول شدن میتوانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب کنید. برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات خوب هم می توانید روی جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل حساب کنید. البته باید خودتان هم درس بخوانید. مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی در مقاله میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور و فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزلتوضیح داده شده است. برای شاگرد اول شدن و کسب نمرات عالی و نمره 20 امتحان و درصد 100 و بالای 90 در کنکور باید برنامه ریزی داشته باشید. با برنامه پیش بروید و انگیزه داشته باشید. هدف های مشخص و واضحی برای خودتان تعیین کنید. در ادامه با انگیزه برای تحقق هدفهایتان تلاش کنید. برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه موفقیت در تحصیل مقاله چگونه از کلاس تدریس خصوصی برای موفقیت تحصیلی استفاده کنیم؟ یا رازهای موفقیت در تحصیل و موفق شدن در کنکور را مطالعه نمائید.
اگر می خواهید در زمینه راهکارهای موفقیت در درس فیزیک، نحوه گرفتن نمره 20 در درس فیزیک، کسب درصد بالا در کنکور فیزیک و ... مطالعه کنید، مقاله چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک یا گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی نیز می تواند مفید و موثر باشد.
علاوه بر تدریس خصوصیریاضی و فیزیک، در این وب سایت جزوات و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای دروس ریاضی و فیزیک هم ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و تست کنکور فیزیک به روی عبارتهای جزوه و سوال ریاضی و جزوه و سوال فیزیک کلیک نمائید.
با توجه به آنچه گفته شد، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک برای کسب نمره بالا و موفقیت در این دو درس می تواند مفید و موثر باشد. البته در کنار کلاسهای تدریس خصوصی خودتان هم باید درس بخوانید. کلاستدریس خصوصی نمی تواند جایگزین درس خواندن، مطالعه و حل تمرین شما را بگیرد. برای رفع اشکال، یادگیری دروس ریاضی و فیزیک در طول ترم، افزایش معدل، حل تمرینات و مسائل بیشتر و .... می توانید از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید.
استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیو کلاسهای تدریس و آموزش در منزل می تواند مفید باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی با در دست داشتن زمان کافی و با داشتن یک مدرس خوب و با سابقه و مجربمی توانید درسها را بهتر یاد بگیرید و در امتحانات نمرات بهتر و در کنکور درصد های بالاتری بزنید. کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزایای زیادی دارد که در مقاله مزایای کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل و فواید و مزایا استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصیدر مورد این مزایا توضیحات کافی ارائه شده است. البته همانطور که بارها و بارها گفته شده است در کنار کلاسهای تدریس خصوصی خودتان هم باید درس بخوانید و با برنامه پیش بروید. کلاسهای تدریس خصوصی را برای رفع اشکال، پرسیدن سوالاتی که حین خواندن درس یا حل تمرین و مسئله و یا در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه برایتان پیش می آید، انجام و حل تمرینات بیشتر و یا جبران غیبت هایی که در مدرسه یا دانشگاه داشته اید می توانید استفاده کنید.در همین سایت (ایران مدرس)،مدرسین زیادی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین و اساتید تدریس خصوصی کلیک کنید.
اگر می خواهید از کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل استفاده نمائید، در مرحله اول کلاسهای خصوصی را به جای کلاس مدرسه یا دانشگاه در نظر نگیرید. کلاسهای خصوصی در کنار کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه می تواند مفید باشد و نه به جای ان. در مرحله بعد سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصیرا با یک مدرس خوب و با تجربه برگزار کنید هر چند که قیمت تدریس کمی بالاتر باشد (برای مطالعه در زمینه قیمت کلاسهای خصوصی بر روی مقاله قیمت و هزینه تدریس خصوصی ریاضی، عربی، شیمی، زبان، فیزیک و دروس دانشگاهی کلیک نمائید). به منظور مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصیکلیک نمائید. شما در انتخاب مدرس و معلم خصوصی خودتان کاملا آزاد هستید و در صورتیکه مدرس خصوصی خوب تدریس نکرد و نحوه تدریس ایشان را پسند نکردید می توانید مدرس دیگری را انتخاب کنید. در مرحله بعد تلاش کنید کلاسهای تدریس خصوصی را در طول ترم و همزمان با کلاسهای مدرسه یا دانشگاه پیش ببرید. اگر می دانید که تعداد جلسات تدریس زیادی را نیاز دارید، از همان اوایل ترم شروع نمائید. موکول کردن کلاسهای خصوصی به ایام امتحانات هم ممکناست نتیجه گرفتن شما را با اشکال روبه رو کند و هم استرس شما بیشتر خواهد بود.
کلاسهای تدریس خصوصی در صورتیکه در طول ترم برگزار گردد بسیار مفید و موثر خواهد بود. شاید اکثرافراد فکر کنند که کلاسهای خصوصی مخصوص دانش آموزان و دانشجویان تنبل و درس نخوان است. در حالیکه در بسیاری از مواقع دانش آموزان و دانشجویان متوسط و زرنگ هم می توانند از این کلاسها استفاده نموده و نتیجه مورد نظر خودشان را بگیرند. به عنوان مثال اگر دانش آموز یا دانشجویی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به هر دلیلی غایب بوده باشد، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای جبران و رفع اشکال می تواند مفید و موثر باشد. در حالت دیگر برای حل تمرین و مسائل بیشتر و برای رفع اشکال هم می توان از جلسات و کلاسهای خصوصی استفاده کرد. اگر دانشجو یا دانش آموز بخواهد به نسبت ترمهایقبلی خود بهتر عمل کند و معدلش را افزایش دهد و یا در کنکور رتبه بهتری کسب کند، در این حالت هم استفاده از کلاسهای خصوصیمفید و موثر است. در بسیاری از مواقع تعداد دانش آموزان و یا دانشجویان درکلاسهای مدرسه و دانشگاه بسیار زیاد بوده و یادگیری در کلاس گروهی به سختیاتفاق می افتد. در این حالت هم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر است و برای موفقیت در امتحانات و افزایش معدل می توان از آن استفاده کرد. بعضی اوقات، مدرس یا استاد در مدرسه یا دانشگاه خوب تدریس نمی کند و شاگردها مطالب را متوجه نمی شوند. برای جبران این نقص هم می توان از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمود.ممکن است فردی بخواهد زبان انگلیسی را درزمان کم یاد بگیرد و یا در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسیو سایر زبانهای خارجی شرکت نماید. یا ممکن است فردی در حال آماده شدن برایکنکور، المپیاد و .... باشد. در تمامی این حالتها استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی و هماهنگ کردن با یک مدرس خصوصی با تجربه و مجرب می تواند بسیار مفید و موثر باشد.
کلاسهای تدریس خصوصی وآموزش در منزل مزیتهای فراوانی دارد. البته توصیه می شود دانشجویان و دانشآموزان تا جایی که می توانند در کلاسهای دانشگاه و مدرسه حاضر شده و به امید شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای خودشان غیبت نکنند. کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان یک امکان اضافه در کنار کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه می تواند مفید و موثر باشد. اگر به هر دلیل نتوانستید در کلاسهای مدرسه و دانشگاه حاضر شوید، برای جبران غیبت می توانید در کلاسهای تدریس خصوصی شرکت کنید. البته ممکن است در کلاسهای اصلی خودتان حاضر بوده باشید ولی درس را خوب متوجه نشده باشید و یا نحوه تدریس معلم شما در مدرسه و استاد شما در دانشگاه به گونه ای باشد که درس را خوب متوجه نشوید. در این حالت نیز استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. در حالت دیگر، کلاسهای تدریس خصوصی برای حل تمرین بیشتر و رفع اشکال می تواند موثر باشد. به عنوان مثال در درس ریاضی ممکن است شما اشکال پایه ای داشته باشید و اشکالات شما در درس ریاضی به پایه های قبل برگردد. در این حالت همهی سوالات خودتان را نمی توانید در کلاسهای مدرسه و دانشگاه بپرسید. چون دراین کلاسها فرصت کافی برای مطرح کردن همه ی سوالها وجود ندارد. بنابراین به عنوان مثال، اگر در درس ریاضی اشکال دارید و یا سوالات پایه ای دارید میتوانید از کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی استفاده کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی فرصت کافی برای رفع اشکال، حل تمرین و مسئله و پرسیدن هر نوع سوالی وجود دارد. کلاسهای تدریس خصوصی چون معمولا در منزل برگزار می گردد، جو راحت تری دارد و در این کلاسها یادگیری بهتر اتفاق می افتد. برای موفقیت درامتحانات و کسب درصد بالای کنکور شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. در وب سایت (ایران مدرس) مدرسین زیادی هم در زمینه آموزش و تدریس کنکور فعالیت دارند. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک کنید.

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
موفقیت در کنکور شیمی و امتحان شیمی
در این بخش راهکارهایی برای موفقیت در کنکور شیمی و امتحان شیمی ارائه می گردد. شیمی را برای کنکور باید مفهومی خواند. درس شیمی نه صد در صد مسئله ای و تحلیلی است و نه به صورت صد در صد حفظ کردنی می باشد. تستها و سوالاتی که از درس شیمی مطرح می شود ممکن است کاملا مفهومی باشد و یا مسئله ای باشد که برای حل آن باید از روابط ریاضی استفاده نمائید. مطالب متن درس را کاملا مفهومی بخوانید تا درک درستی از آن داشته باشید. در ادامه، روابط ارائه شده را یاد بگیرید و مثال و مسئله به اندازه کافی حل نمائید. اگر به صورت مبحثی در درس شیمی اشکال دارید، با استفاده از کلاسهای خصوصی می توانید این ضعف را جبران نمائید. به منظور مشاهده لیست مدرسان شیمی بر روی عبارت تدریس خصوصی شیمی کلیک نمائید.

iranmodares

تعادل در مطالعه برای کنکور
در زمینه چگونگی مطالعه درس شیمی برای کنکور مقاله نحوه مطالعه شیمی برای کنکور یا چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیم را مطالعه نمائید. درس شیمی یکی از دروس مهم در کنکور است. خصوصا برای رشته های ریاضی و تجربی، اگر در درس شیمی درصد خوبی بزنید می تواند بر روی رتبه کنکور شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد. اتفاقا درس شیمی به نسبت دروس ریاضی و فیزیکراحت تر است و می توان درصد خوبی در ان کسب کرد و حتی 100 درصد زد. برای کسب درصد بالا در درس شیمی کنکور راهکارهای مختلفی وجود دارد. در مرحله اولباید در کلاسهای تدریس شیمی به صورت کامل حاضر باشید. در کلاسهای تدریسشیمی مدرسه خوب گوش دهید و مطالب را یاد بگیرید. از معلم شیمی خودتان سوالبپرسید و به سوالهایی که دیگران می پرسند هم خوب گوش دهید. جدول تناوبی و فرمولهای شیمیایی را به خوبی یاد بگیرید. برای خودتان جزوه داشته باشید و مهمترین نکات درس شیمی را در آن یادداشت نمائید.
تدریس خصوصی شیمی– تدریس شیمی دبیرستان – تدریس شیمی دانشگاهی - مدرس خصوصیشیمی– تدریس حرفه ای شیمی– تدریس شیمی با قیمت مناسب – تدریس خصوصی شیمی دانشگاهی – آموزشگاه تدریس خصوصی شیمی
به منظور مشاهده لیست مدرسین شیمی مقطع دبیرستان مسیر زیر را در صفحه اصلی وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) دنبال کنید:
تدریس خصوصی دبیرستان> دروس مشترک>شیمی

جدول تناوبی
به منظور تسلط بر این جدول شما می‌توانید همانند جدول ضرب با تکرار زیاد آنرا یاد بگیرید و با چند بار نوشتن آن، این مهارت را در خود ایجاد کنید و سعی کنید کتاب درسی خود را کلمه به کلمه بخوانید و از جزوات کمک آموزشی هم راهنمایی بگیرید و نهایت استفاده و دقت را در حین مطالعه این درسداشته باشید و از آن خلاصه برداری کنید. تکرار و مرور درس شیمی بسیار مهم است یقین داشته باشید با تکرار و مرور این درس به تنتیجه خواهید رسید.
منبع: entrance.ir
کلمات کلیدی: نحوه مطالعه درس شیمی، نحوه مطالعه درس شیمی کنکور، برای کنکور چگونه شیمی بخوانیم، روش صحیح مطالعه شیمی کنکور، شیمی در کنکور، تاثیر شیمی در قبولی پزشکی، چقدر شیمی بخوانیم برای کنکور، تاثیر شیمی در موفقیت در کنکور
اگر می خواهید در درس شیمی نمره خوب و بالایی بگیرید، روشها و راهکارهای زیر می توان مفید باشد:
1- شرکت در کلاسهای شیمی مدرسه و جلسات تدریس خصوصی شیمی: برای آموزش صحیح درس شیمی در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم جلسات آموزش خصوصی شیمی شرکت نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین شیمی بر روی عبارت مدرس شیمی کلیک نمائید.
2- مطالعه مفهومی کتاب درسی شیمی: مطالب ارائه شده در کتاب درسی شیمی را با دقت بخوانید سپس به سراغ کتابهای غیر درسی بروید. کتاب درسی شیمی در اولویت قرار دارد.
3- حل تمرین و مثالهای کافی از درس شیمی: با حل مثال و تمرین کافی درس شیمی، تسلط شما بر آن افزایش می یابد.

دانلود جزوه شیمی 2

دانلود رایگان نمونه پرسش های امتحانی درس شیمی دوم دبیرستان


دانلود رایگان سوالات امتحان نهایی شیمی 3 خرداد 94 همراه با پاسخ
اگر سوال چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیمبرای شما هم مطرح است، این مقاله برای شما می تواند مفید باشد. اگر می خواهید درس شیمی را در کنکور خوب بزنید موارد زیر را در نظر بگیرید.

1- اگر هنوز درس شما تمام نشده است و فارغ التحصیل نشده اید، در کلاسهای شیمی مدرسه به صورت کامل شرکت کنید.

2- در کلاسهای تدریسشیمی حضور فعال داشته باشید و جزوه خودتان را یادداشت نمائید. مطالب را بهصورت مفهومی یاد بگیرید و نکات مهم را یادداشت نمائید. جزوه های کلاسی شیمی و جزوه هایی که خودتان حین مطالعه، حل تمرین و حین تست زنی یادداشت میکنید در دوران جمع بندی و دوران نزدیک به کنکور بسیار مفید خواهد بود. جزوه ای که خودتان در کلاس شیمی یا حین مطالعه یادداشت می کنید به نسبت جزواتی که از دیگران کپی بگیرید خیلی ارزشمندتر است. چون هم حین یادداشت جزوه خودتان درس را بهتر یاد می گیرید و هم نکاتی که از نظر خودتان مهم استدر جزوه یادداشت می شود.

3- در کلاسهای شیمی اگر یکی از دوستانتان سوالی پرسید گوش دهید. ممکن است بعدا همان سوال برای شما مطرح گردد.

4- بعد از کلاسهای تدریس شیمی درس را مرور نمائید. مرور درس بعد از کلاس باعث می شود مباحث را دیرتر فراموش نمائید.

5- در حین برگزاری کلاسها در طول ترم تمرین و مسئله حل کنید و تست کنکور شیمی هم بزنید.
6- در صورت لزوم از مدرسین خصوصی شیمی برای رفع اشکال کمک بگیرید. شرکت در کلاسهای کنکور تدریس خصوصی شیمی برای درصد بالا زدن شیمی می تواند مفید باشد.
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی شیمی دبیرستان، کنکور و دانشگاه در سایت ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی شیمی کلیک نمائید.

در بازه های زمانی مشخص شیمی را مرور کنید. شیمی درس فراری است و اگر به صورت مداوم مرور نشود در کنکور چیزی یادتان نمی ماند.
عبارتهای کلیدی: چگونه شیمی را برای کنکور بخوانیم،نحوه مطالعه کنکوری درس شیمی، چگونه شیمی را 100 درصد بزنیم، درصد بالای شیمی در کنکور، مطالعه اصولی درس شیمی برای کسب درصد بالای شیمی در کنکور

منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
کلاسها و جلسات تدریس خصوصی
برای استفاده صحیح از جلسات تدریس خصوصی موارد زیر را در نظر داشته باشید:
- جلسات تدریس خصوصی جایگزین مطالعه، کلاس درس مدرسه و دانشگاه، حل تمرین و مسئله و ... نیست. جلسات تدریس خصوصی به عنوان کمک و پشتیبانی بایدمورد استفاده قرار بگیرد.
- جلسات تدریس خصوصی را مانند کلاسهای مدرسه و دانشگاه جدی بگیرید. اگر مدرس خصوصی شما تمریناتی را تعیین کرد آنها را حل کنید.
- اگر لازم است برای درسی از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید، هر چه زودتر شروع کنید. در ایام امتحانات خیلی سرتان شلوغ می شود و زمان کافی نخواهید داشت.
- همه ی کارها رو برای جلسات تدریس خصوصی در نظر نگیرید. در بین جلسات خودتان هم فعالیت داشته باشید و تمرین و مسئله حل کنید.
- در جلسات تدریس خصوصی فعال باشید. سوال بپرسید و تا مطلب را یاد نگرفته اید کوناه نیایید.
برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی سایت ایران مدرس و انتخاب مدرس خصوصی مورد نظرتان بر روی عبارت معلم خصوصی کلیک کنید.

مدرسین تدریس خصوصی


اساتید، دبیران، معلمین و مدرسین کلاسهای تدریس خصوصی

اگر در جستجوی اساتید، دبیران، معلمین و مدرسین کلاسهای تدریس خصوصی هستید ....
....

بازدید: 3

بهترین استاد فیزیک کنکور

اگر در جستجوی بهترین استاد فیزیک کنکور هستید ...
....

بازدید: 19

کسب درآمد از تدریس خصوصی در آستانه شروع امتحانات میان ترم!

همانطور که می دانید، امتحانات میان ترمدر آستانه شروع شدن است. امتحانات میان ترم معمولا در اردیبهشت ماه برگزارمی گردد و دانش آموزان، دانشجویان و یا والدین آنها به تدریج به فکر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی خواهند بود. اگر می خواهید از کار تدریس درآمد کسب نمائید،با ویژه کردن آگهی تدریس خودتان در سایت ایران مدرس می توانید در این جهت اقدام کنید. ثبت آگهی تدریس ویژه، بهترین و موثرترین راهکار برای کسب درآمداز تدریس خصوصی است. چرا که قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین می کنید وبه آموزشگاه یا موسسات هم درصدی از حق التدریس را پرداخت نخواهید کرد. معمولا دانش آموزان و دانشجویانی که از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده می کنند، در آستانه شروع امتحانات میان ترم با مدرسین تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت از کلاسهای تدریس خصوصی، برای امتحانات پایان ترم هم با همان مدرس کلاسها را ادامه خواهند داد. بنابراین یکی از بهترین زمانهایی که می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و شاگرد جذب نمائید، همین الان است.در سایت ایران مدرس با پرداخت هزینه مناسبی می توانید آگهی خودتان را ویژهکرده و تبلیغات تدریس خودتان را بالاتر از آگهی های رایگان و در صفحه اصلی سایت قرار دهید.

....
بازدید: 12

سایت اساتید، مدرسین، معلمان و دبیران تدریس خصوصی ریاضی

اگر در جستجوی سایت اساتید، مدرسین، معلمان و دبیران تدریس خصوصی ریاضی هستید ....
....

بازدید: 16

کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصی + بهترین سایت تدریس

اگر در جستجوی کاملترین لیست مدرسین تدریس خصوصیهستید و می خواهید مدرس خصوصی مورد نظر خودتان را از بین تعداد زیادی مدرسمجرب و با سابقه که به صورت جدی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند انتخابنمائید ....
....

بازدید: 11


همانطور که می دانید، امتحانات میان ترمدر آستانه شروع شدن است. امتحانات میان ترم معمولا در اردیبهشت ماه برگزارمی گردد و دانش آموزان، دانشجویان و یا والدین آنها به تدریج به فکر استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی خواهند بود. اگر می خواهید از کار تدریس درآمد کسب نمائید،با ویژه کردن آگهی تدریس خودتان در سایت ایران مدرس می توانید در این جهت اقدام کنید. ثبت آگهی تدریس ویژه، بهترین و موثرترین راهکار برای کسب درآمداز تدریس خصوصی است. چرا که قیمت کلاسهای خصوصی را خودتان تعیین می کنید وبه آموزشگاه یا موسسات هم درصدی از حق التدریس را پرداخت نخواهید کرد. معمولا دانش آموزان و دانشجویانی که از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده می کنند، در آستانه شروع امتحانات میان ترم با مدرسین تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت از کلاسهای تدریس خصوصی، برای امتحانات پایان ترم هم با همان مدرس کلاسها را ادامه خواهند داد. بنابراین یکی از بهترین زمانهایی که می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کرده و شاگرد جذب نمائید، همین الان است.در سایت ایران مدرس با پرداخت هزینه مناسبی می توانید آگهی خودتان را ویژهکرده و تبلیغات تدریس خودتان را بالاتر از آگهی های رایگان و در صفحه اصلی سایت قرار دهید.

حتما بخوانید: 12 راهکار برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درآمد از تدریس خصوصی
برای جذب شاگرد و پیداکردن شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. یک راهکار خوب این است که با سایر مدرسین ارتباط برقرار نمائید. اگر شما ریاضی تدریس می کنید می توانید با مدرسین شیمیارتباط برقرار کنید و اگر شاگردهای آنها به تدریس ریاضی نیاز داشتند می توانند به شما شاگردهایشان را معرفی کنند و در عوض شما هم برای درس شیمی بهانها شاگرد معرفی نمائید. می توانید با دوستانتان گروه آموزشی تشکیل دهید واگر به عنوان مثال در همین سایت تبلیغات تدریس ثبت می کنید، هزینه را با یکدیگر تقسیم کنید. به این ترتیب هم می توانید بهتر و قوی تر تبلیغ کنید و هم هزینه تبلیغات تدریس برای شما کمتر خواهد بود. راهکار دیگری که برای جذبشاگرد خصوصی و افزایش درامد شما از کار تدریسوجود دارد این است که کارت خودتان را به شاگردانتان بدهید و به انها بگویید که در صورتیکه به شما معرفی کنند برای کلاسهای خودشان تخفیف در نظر می گیرید. البته اگر خوب تدریس کنید، به صورت اتوماتیک شما را دوستانشان معرفی خواهند کرد و سفارش شما دیگر لازم نخواهد بود. اگر خوب تدریس کنید، به تدریج درامد شما از کار تدریس افزایش می یابد چون شاگردهایتان ترم های آینده برای دروس دیگرشان هم با شما تماس خواهند گرفت. پس اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی به صورت ادامه دار فعالیت داشته باشید، تا جایی که برایتان ممکن است تسلط خودتان بر دروس تدریسیتان را افزایش دهید.
موفقیت در ارائه درس وکسب درامد بالا از تدریس هم با هم رابطه دارند. بعد از جذب شاگرد و هماهنگی کلاسها، اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید و درآمد بالایی از این کار کسب نمائید، باید خوب تدریس کنید. باید به صورت کامل بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید. اگر می خواهید درآمد خوبی از کار تدریس بدست آورید، دروسی را تدریس کنید که خودتان مباحث ارائه شده در آن دروس را دوست دارید و به آن دروس علاقه دارید. در ادامه تلاش کنید روز به روز بر دروسی که تدریس می کنید مسلط تر بوده و بهتر و بهتر تدریس کنید. برای مطالعه در این زمینه مقاله تدریس موفق، کلاسداری موفق و فنون کلاس داری را مطالعه نمائید.
اگر می خواهید در کار تدریس و تدریس خصوصی پیشرفت کنید دروسی را تدریس کنید که خودتان به انها علاقه دارید. اگر به دروس تدریسی خودتان علاقه داشته باشید، آن دروس را بهتر تدریس می کنید و احتمال نتیجه گرفتن شاگردهایتان هم افزایش می یابد. به عنوان مثال، اگر فیزیک را به نسبت درس ریاضی بیشتر دوست دارید و از تدریس آن بیشتر لذت می برد، در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت خودتان را بیشتر کنید. برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی باید تلاش کنید شاگردهایتان نتیجه بگیرند. در کلاسهای تدریس خصوصی درس را به گونه ای ارائه کنید که برای اکثریت شاگردهایتان مفید باشد و در کلاسهای تدریس خصوصی هم اشکال و ضعف های شاگردهایتان را تشخیص داده و آن را برطرف نمائید. برای موفقیت در فیزیک کنکور فقط هماهنگ کردن با بهترین استاد فیزیک کنکور و داشتن یک مدرس خصوصی خوب کافی نیست. در کنار استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک کنکور و در کنار استفاده از تجربه اساتید و معلمین فیزیک کنکور خودتان هم باید با علاقه و انگیزه بالا درس فیزیک و سایر دروس را خوب بخوانید تا در کنکور هم درس فیزیک را خوب بزنید و هم کلا رتبه خوبی بدست اورید. فیزیک یکی از مهمترین دروس در کنکور تجربی و ریاضی است. شاید بارها و بارها از مدرسین و اساتید مختلف شنیده باشید که سوالات کنکور مفهومی تر و عمیق تر شده است. پساگر می خواهید درس فیزیک را در کنکور خوب بزنید پایه را محکم بذارید. در کلاسهای تدریس مدرسه حاضر باشید و با دقت به مطالب ارائه شده گوش دهید. بعداز کلاسها درس را مرور نمائید. برای خودتان برنامه ریزی داشته باشید و با برنامه پیش بروید. برای مطالعه درس فیزیک، حل مسئله و تمرین، شرکت در کلاسهای تدریس فیزیک مدرسه و در صورت لزوم شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک، تست زنی درس فیزیک و .... برنامه داشته باشید.
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی و موفق شدن در امتحانات
در این بخش در رابطه با تدریس خصوصی و موفق شدن در امتحانات مطالبی ارائه می گردد. موفقیت در امتحانات میان ترم و پایان ترم با کلاسهای تدریس خصوصیممکن است. اگر می خواهید در امتحانات میان ترم نمره خوبی کسب کنید و یا درامتحانات پایان ترم عالی عمل نموده و معدل خودتان را افزایش دهید استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی را به عنوان یک راهکار خوب مد نظر داشته باشید. کلاسهای تدریس خصوصی برای رفع اشکال، جبران غیبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه، حل تمرین و مسئله بیشتر و یادگیری بهتر دروس می تواند مفید باشد. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در سایت (ایران مدرس) بر روی لینک مدرسین و معلمین تدریس خصوصی کلیک کنید.
در کلاسهای تدریس خصوصی وقت بیشتری برای ارائه درس و حل تمرین و مسئله توسط مدرس خصوصی وجود دارد. در این کلاسها حتی اگر دانشجو یا دانش آموز به عنوان مثال در درس ریاضی اشکالی داشته باشد که به پایه های قبل برگردد، می تواند به راحتی رفع اشکال کند. کلاسهای تدریس خصوصی معمولا در منزل دانشجو یا دانش آموز برگزار شده و جو راحتی دارد. در کلاسهای تدریس خصوصی هر سوالیرا با خیال راحت می توان پرسید. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه هم زمان کافی برای پرسیدن تمامی سوالات وجود ندارد و هم بسیاری از دانشجویان و دانش اموزان به خاطر ترس از مسخره شدن و .... جرات سوال پرسیدن ندارند. کلاسهای تدریس خصوصی اگر در زمان مناسب شروع شود و خیلی به امتحانات نزدیک نباشد میتواند موثر بوده و در یادگیری دانش آموزان و دانشجویان مفید باشد. راهکارهای عملی و کاربردی برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه در این بخش ارائه شده است. برای موفقیت در امتحانات مدرسه و دانشگاه، گرفتن نمره 20 در امتحانات، ارتقاء معدل و ... موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- به صورت مداوم در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. تا جایی که ممکن است غیبت نکنید و در کلاسهای تدریس حاضر شوید. غیبت در کلاسها باعث می شود عقب بیفتید و جبران مطالب ارائه شده سخت خواهد بود.
2- در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه با تمرکز کامل به مطالب ارائه شده گوش دهید.فقط حضور در کلاس مهم نیست بلکه گوش دادن به مطالب ارائه شده در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه هم مهم است. با انگیزه زیاد به مطالب ارائه شده گوش دهید و سوال بپرسید و به سوالهایی که پرسیده می شود گوش دهید.
3- در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی جزوه یادداشت کنید.جزوه خودتان را داشته باشید. در بسیاری از اوقات مطالبی که ارائه می شود وگفته می شود را با نوشتن بهتر یاد می گیرید. در ضمن نکاتی که به نظر خودتان مهم است در جزوه خودتان موجود است ولی دیگران ممکن است نکات مهم را یادداشت نکنند.
4- مطالب ارائه شده در کلاسها را مرور نمائید. بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه درس را مرور کنید. برای داشتن حضور ذهن باید درس را به صورت مداوم مرور نمائید.
5- به بهانه شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غیبت نکنید.حتما بخوانید: کسب نمره 20 در امتحانات و درصد 100 در کنکور با کلاسهای تدریس خصوصی

6- در کلاسهای خصوصی مانند کلاسهای مدرسه و دانشگاه تمرکز داشته باشید.
7- جزوه کلاسی مدرسه و دانشگاه را در کلاسهای تدریس خصوصی در اولویت قرار دهید.
8- کلاسهای خصوصی را در زمان مناسبی که خودتان بازدهی بهتری دارید برگزار نمائید.
9- از کلاسهای تدریس خصوصی انتظار خیلی زیادی نداشته باشید. در کنار این کلاسها پشتکار خودتان هم لازم است.
10- در صورتیکه از شیوه تدریس مدرس خصوصی خودتان راضی نبودید با یک مدرس دیگر هماهنگ کنید.

iranmodares

همانطور که می دانیم شیوه مطالعه هر درس با درسهای دیگر متفاوت است و با اتخاذ یک روش مناسب و درست برای مطالعه هر درس می توان کارایی و میزان یادگیری خود در آن درس را به میزان قابل توجهی افزایش داد. به عنوان مثال نحوه مطالعه درس ریاضیبا درس فیزیک که شاید تا حدودی شبیه به هم به نظر برسند باید متفاوت باشد.در اینجا قصد داریم نحوه صحیح مطالعه درس ریاضی را توضیح دهیم. ریاضی جز آن دسته از دروسی است که تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان در یادگیری آن مشکل دارند و تقریبا می توان گفت که درس ریاضی درسی است که بیشترین تقاضای مدرس خصوصی برای آن وجود دارد. در کنار داشتن یک مدرس خصوصیخوب و استفاده از مزایای تدریس خصوصی با مطالعه صحیح درس ریاضی می توان میزان یادگیری را به مقدار زیادی افزایش داد. به منظور یادگیری بهتر این درس مراحل زیر را انجام دهید. ابتدا نمره ای را که قصد دارید در درس ریاضی بگیرید مشخص نمایید. دوست دارید چه نمره ای بگیرید، 13، 15، 17 یا 20. به هر حال ابتدا باید تصمیم بگیرید. این مرحله را دست کم نگیرید چون حتما تصمیمی که در این مرحله می گیرید به وقوع خواهد پیوست. بعد از آنکه تصمیمتان را گرفتید آن را "به زبان شخصی، به صورتی مثبت و به زمان حال" بنویسید و روی دفترتان یا جایی که همیشه در معرض دیدتان قرار دارد بچسپانید. بلند پرواز باشید نمره زیر 17 یا 18 برای خودتان در نظر نگیرید. تصمیمتان را به شکلی بنویسید که انگار الان اتفاق افتاده است و آن را مرتب مرور کنید. با این کار ضمیر ناخودآگاهتان نیز در کنار پشتکار و روش کار درستتان به کمک شما می آید و حتما به هدفی که دارید می رسید. من خودم بارهاو بارها این را امتحان کرده ام و نتیجه گرفته ام. یک مثال برای انتخاب هدفیا تصمیم به صورت مقابل است: "خدا را شکر می کنم که این ترم نمره ریاضی من18 شد." یا " من مطمئنم که نمره ریاضی من این ترم بالای 18 است." (راستی این روش را برای رسیدن به هر هدف دیگری نیز می توانید به کار ببرید از جملهافزایش معدلتان تا نمره خاصی که مد نظرتان است، قبولی در کنکور و کسب رتبهدلخواهتان و یا ...).

استفاده از کلاسهای خصوصی و جلسات تدریس ریاضی و ریاضی مهندسیو همچنین کلاسهای خصوصی برای سایر دروس در صورتیکه به درستی مورد استفاده قرار گیرد و در کنار آنها خود دانش آموز و دانشجو تمرین و مسئله حل کند و مرور را هم از یاد نبرد، برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات خوب  می تواند مفید و موثر باشد. اگر شما هم به هر دلیلی نتوانسته اید در کلاسهای تدریس ریاضی مدرسه و یا دانشگاه شرکت کنید کلاسهای تدریس خصوصی گزینه خوبی برای شما است. البته همانطور که گفته شد خودتان هم باید مسئله حل کنید و مطالبی که در این جلسات ارائه می شود را بخوانید.

شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیکو ریاضی و یا هر درس دیگری در حالت کلی می تواند مفید و موثر باشد. البته همانطور که در مقالات قبلی هم گفته شده است، برای موفقیت در تحصیل و کسب نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک تنها شرکت در کلاسهای خصوصی کافی نیست. در کنار جلسات تدریس خصوصی باید درس بخوانید و تمرین و مسئله حل کنید. باید پشتکار داشته باشید و در طول ترم درس بخوانید. حتی باید کلاسهای خصوصی هم در طول ترم برگزار گردد. کلاسهای تدریس خصوصی، با توجه به مطالب گقته شده برای گرفتن نمره 20 و موفقیت در تحصیل موثر و مفید است.
برای موفقیت در دروس ریاضی و فیزیک و گرفتن نمره 20و یا حداقل گرفتن نمره بالا در این دروس می توانید با یک مدرس خصوصی خوب هماهنگ کنید و در طول ترم درسها را با هم پیش ببرید و یا در ایام امتحانات به صورت رفع اشکالی از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید.
در وب سایت (ایران مدرس) مطالب آموزشی زیادی در زمینه کسب نمره 20 در درس ریاضی و موفقیت در آموزش و یادگیری ریاضی و ... ارائه شده است. به عنوان مثال می توانید مقاله کسب نمره 20 در درس ریاضی و یادگیری و آموزش بهتر ریاضیات یا شیوه مطالعه صحیح و درست درس ریاضی و کسب نمره 20 در ریاضیات را مطالعه کنید. اگر می خواهید در زمینه راهکارهای موفقیت در درس فیزیک، نحوه گرفتن نمره 20 در درس فیزیک، کسب درصد بالا در کنکور فیزیک و ... مطالعه کنید، مقاله چگونگی کسب نمره عالی در درس فیزیک یا گرفتن نمره 20 در دروس ریاضی و فیزیک با جلسات تدریس خصوصی نیز می تواند مفید و موثر باشد.
علاوه بر تدریس خصوصیریاضی و فیزیک، در این وب سایت جزوات و نمونه سوالات امتحانی زیادی برای دروس ریاضی و فیزیک هم ارائه شده است. برای دانلود رایگان جزوات آموزشی، نمونه سوال امتحانی و تست کنکور ریاضی و تست کنکور فیزیک به روی عبارتهای جزوه و سوال ریاضی و جزوه و سوال فیزیک کلیک نمائید.

برای شاگرد اول شدن میتوانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب کنید. برای موفقیت در تحصیل و کسب نمرات خوب هم می توانید روی جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزل حساب کنید. البته باید خودتان هم درس بخوانید. مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی در مقاله میزان اهمیت کلاسهای تدریس خصوصی در ارتقاء معدل و موفقیت در کنکور و فواید کلاس های خصوصی و جلسات تدریس خصوصی و آموزش در منزلتوضیح داده شده است. برای شاگرد اول شدن و کسب نمرات عالی و نمره 20 امتحان و درصد 100 و بالای 90 در کنکور باید برنامه ریزی داشته باشید. با برنامه پیش بروید و انگیزه داشته باشید. هدف های مشخص و واضحی برای خودتان تعیین کنید. در ادامه با انگیزه برای تحقق هدفهایتان تلاش کنید. برای مطالعه مقالات بیشتر در زمینه موفقیت در تحصیل مقاله چگونه از کلاس تدریس خصوصی برای موفقیت تحصیلی استفاده کنیم؟ یا رازهای موفقیت در تحصیل و موفق شدن در کنکور را مطالعه نمائید.
برای بهترین شدن در کلاس درس و شاگرد اول شدن موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- شاگرد اول شدن راز خاصی ندارد. فقط باید با برنامه ریزی پیش بروید ودروس را در طول ترم بخوانید. باید هدف داشته باشید و با انگیزه و علاقه درس بخوانید. شاگرد اول شدن برنامه ریزی منسجم، علاقه و انگیزه و پشتکار میخواهد.
2- برای گرفتن بهترین نمرات در امتحانات در کلاسهای تدریسمدرسه یا دانشگاه به مطالبی که ارائه می شود با دقت گوش دهید. در کلاس درسجزوه یادداشت کنید و هر سوالی که برایتان پیش آمد را بپرسید.
3- درس های ارائه شده در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه را با دقت مرورنمائید. مهمترین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که در طول ترم درس بخوانید. مطالعه دروس را به ایام امتحانات موکول نکنید.

در کلاسهای تدریس مدرسه و یا کلاسهای تدریس خصوصی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. بلکه در اینکلاسها فعال باشید و با انگیزه و علاقه به مطالبی که ارائه می گردد گوش دهید. بعضی از دانشجویان و دانش آموزان فقط در کلاس حضور دارند و اگر آخر کلاس از آنها بپرسید که در چه زمینه ای تدریس یا صحبت شده است چیزی بلد نیستند. در کلاسهای گروهی و یا جلسات تدریس خصوصی جزوه یادداشت نموده و مهمترین نکاتی که به نظرتان می رسد را در جزوه خودتان بنویسید. جزوه خودتانبه نسبت جزوه سایر همکلاسی هایتان بهتر و مناسب تر است. در کلاس تدریس خصوصی یا کلاسهای گروهی سوال بپرسید و اشکالاتی که دارید را مطرح نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
آموزش و تدریس خصوصی کنکور
آموزش و تدریس خصوصی کنکور و دروس کنکوری در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. اگر در زمینه آموزش و تدریس کنکور فعالیت دارید و یا در زمینه تدریس کنکور به خدمات نیاز دارید، در هر صورت، ادامه این مطلب را بخوانید. در سایت ایران مدرس مطالب آموزشی، نمونه سوال امتحانی، تست کنکور، جزوات رایگان، کتابهای درسی و ... برای دانلود رایگان ارائه شده است. در کنار ان مدرسین تدریس خصوصیدروس ابتدایی ، دبیرستان، کنکور و دانشگاه هم در زمینه آموزش دروس کنکوری وغیر کنکوری فعالیت دارند. اگر شما می خواهید مطالب آموزشی، تست کنکور،سوالات کنکور و ... را به صورت رایگان دانلود کنید و یا لیست کاملی از مدرسین تدریس دروس دبیرستان و کنکور و دانشگاهی را مشاهده نموده و از خدماتتدریس خصوصی کنکور استفاده کنید، سایت ایران مدرس بهترین سایتی است که می توانید کل این موارد را در این وب سایت پیدا کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی دبیرستان، کنکور و دانشگاه شیمی بر روی عبارت مقابل کلیک کنید ........... تدریس خصوصی شیمی
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی دبیرستان، کنکور و دانشگاه فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید ........... تدریس خصوصی فیزیک
برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی دبیرستان، کنکور و دانشگاه ریاضی بر روی عبارت مقابل کلیک کنید ........... تدریس خصوصی ریاضی

اگر می خواهید با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی کنکور زبان انگلیسی قواعد و گرامر زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید و در کنکور زبان موفق عمل کنید و یا در درس زبان انگلیسی به عنوان یکی از دروس عمومی کنکور درصد بالایی کسب نمائید .... برای مشاهده لیست مدرسین تدریس زبان کنکور، دبیرستان و دانشگاه بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک نمائید. جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در صورتی که با مطالعه و مرور همراه باشد می تواند به کسب درصد بالا در زبان کنکور کمک زیادی به شما بکند. اگر برای یادگیری بهتر ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، زبان انگلیسی و ... و کسب درصد بالا در این دروس قصد دارید با یک مدرس خصوصی خوب کنکور هماهنگ کنید ....
در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس و آموزش دروس کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک نمائید.
اگر برای موفقیت در کنکور یک برنامه ریزی خوب و حساب شده داشته باشید ودر برنامه خودتان مطالعه و شرکت در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم جلسات تدریس خصوصی را گنجانده باشید، اگر به اندازه کافی تمرین و مسئله و تست کنکور کار کرده باشید به احتمال زیاد می توانید رتبه مورد نظر خودتان در کنکور را کسب کنید.
اگر در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری فعالیت دارید، برای ثبت آگهی تدریس خصوصی کنکور و جذب شاگرد به هیچ سایت دیگری جز ایران مدرس فکر نکنید. موقعیت وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل "تدریس خصوصی کنکور" در گوگل واقعا عالی است.
لطفا همین الان خودتان امتحان کنید!
به عنوان مثال تدریس خصوصی فیزیک کنکور - تدریس خصوصی ریاضی کنکور - تدریس خصوصی شیمی کنکور - تدریس خصوصی زیست کنکور - تدریس خصوصی عربی کنکور - تدریس خصوصی زبان کنکورو یا هر عبارت کلیدی دیگری که مرتبط با آموزش خصوصی کنکور باشد را در گوگلجستجو کنید. خواهید دید که اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی که در نتایججستجوی گوگل نشان داده خواهد شد ایران مدرس است. این موقعیت را هیچ وب سایت دیگری ندارد.
دقت کنید که متقاضیان کلاسهای خصوصی کنکور با همین عبارتها بدنبال مدرس خصوصی کنکوردر گوگل خواهند گشت. اگر شما عبارت دیگری هم به نظرتان می رسد امتحان کنید. چون ایران مدرس برای چنین عبارتهایی در جایگاه اول گوگل قرار دارد، متقاضیان تدریس خصوصی کنکور به راحتی به سمت آگهی شما هدایت خواهند شد. پس اگر در زمینه آموزش خصوصی کنکور فعالیت دارید، فرصت را از دست ندهید و همین الان آگهی خودتان را در ایران مدرس ثبت نمائید.

مدرسین تدریس خصوصی دروس کنکوری
عوامل زیادی در کسب رتبه خوب در کنکورموثر است. یکی از پارامترهایی که در سالهای اخیر موثر شده است، معدل دوره دبیرستان می باشد. اگر در طول دوره دبیرستان خوب تلاش کرده باشید و در صورتلزوم برای توقیت دروس و افزایش معدل از جلسات تدریس خصوصی استفاده کرده باشید، این پارامتر را به خوبی برای خودتان لحاظ کرده اید.
علاوه بر این، در خود ایام کنکور هم برای تقویت مهارتهای تست زنی، یادگیری بعضی از مباحثی که در آنها اشکال دارید، مشاوره برای نحوه برنامه ریزی در ایام کنکور و ... می توانید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید. البته در انتخاب مدرس خصوصی کنکور خود باید دقت کنید. حتی الامکان کلاسهای تدریس خصوصی را با کسی هماهنگ کنید که خودش در کنکور رتبه خوبی کسب کرده باشد.
در بسیاری از اوقات، برای آموزش در زمینه کنکور و کسب رتبه برتر کنکور، علاوه بر مواردی همچون تست زنی، برنامه ریزی صحیح، مطالعه عمیق و مفهومی و ... شرکت در کلاسهای خصوصی ریاضیات و فیزیک کنکور لازم است.
اگر به صورت مبحثی در بخشی از درسهای ریاضی و فیزیک کنکور اشکال دارید و یا به صورت پیوسته می خواهید در دوران کنکور از جلسات تدریس ریاضی و فیزیک استفاده نمائید، با مراجعه به لینکهای زیر می توانید با مدرسان مورد نظرتان هماهنگ نمائید.
به منظور مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی ریاضی دبیرستان و کنکور فعالیت دارند، بر روی عبارت تدریس ریاضی کنکور کلیک نمائید.
اگر می خواهید لیست مدرسان فعال در زمینه آموزش خصوصی فیزیک دبیرستان و کنکور را مشاهده کنید، بر روی عبارت مدرسین خصوصی فیزیک کنکور و دبیرستان کلیک نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
جذب شاگرد و درآمد تدریس خصوصی
در این بخش مطالبی در زمینه جذب شاگرد و درآمد تدریس خصوصی ارائه می گردد. برای جذب شاگرد می توانید از روشهای زیر استفاده کنید.

1- ثبت نام در آموزشگاههای تدریس خصوصی: یکی از روشهای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی تماس و یا مراجعه به آموزشگاههای مختلف و ثبت نام در آنها و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی است. اشکالی که این روش دارد این است که:

اولا آموزشگاهها برای اینکهشاگرد بیشتری داشته باشند قیمت ها را پایین می گویند و بنابراین شما خودتان تعیین کننده قیمت نبوده و درآمد کمی از تدریس خصوصی کسب می کنید.

دوما 30 یا 40 درصد و یا شاید حتی 50 درصد از هزینه تدریس را باید تا جلسه آخر به آموزشگاه پرداخت کنید و این منصفانه نیست.

سوما آموزشگاهها فقط به مدرسانی که خودشان اطمینان کنند شاگرد می دهند. شما اگر همین امروز هم در آموزشگاههای مختلف ثبت نام کنید تا ایام امتحانات که مدرسان خودشان دیگر ظرفیتشان کامل شود با شما تماس نمی گیرند.

2- ایجاد وبلاگ و تبلیغات برای تدریس: می توانید برایخودتان یک وبلاگ بسازید و برای ارائه خدمات تدریس خصوصی توسط خودتان در آنتبلیغ کنید. این روش هم بد نیست فقط اشکالی که دارد این است که اگر شما مثلا در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت دارید، کاربران با جستجوی عبارت تدریس خصوصی فیزیک در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر هیچ وقت به سمت وبلاگ شما هدایت نخواهند شد. مگر اینکه روی وبلاگتان خیلی کار کنید و بعد از یکی دو سال کم کم وبلاگتان بالا بیاید. بهینه سازی وبلاگ و وبسایت برای موتورهای جستجو طوری که در صفحه اول نتایج جستجو نمایش داده شود علم خودش را می خواهد. همین الان تدریس خصوصی فیزیک را در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که ایران مدرس (همین وب سایت) در صفحه اول و جایگاه اول قرار دارد. راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی
برای جذب شاگرد بیشتر و افزایش درامد از تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- آگهی و تبلیغات تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید. با درج اگهی تدریس در ایران مدرس، به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس خصوصی در ارتباط بوده و شاگرد جذب خواهید کرد.
آگهی تدریس شما پس از تایید مدیریت سایت نمایش داده شده و متقاضیان تدریس خصوصی با شما تماس خواهند گرفت. برای ثبت تبلیغات تدریس در بالای همین صفحه بر روی عبارت "عضویت در سایت" کلیک نمائید.
ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و تا سال 96 بیش از 16000 مدرس ثبت نامی دارد. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات به بیش از 25000 بازدید در روز هم می رسد. در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید.
2- با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید. برای جذبشاگرد می توانید با آموزشگاههای تدریس خصوصی تماس گرفته و برای ارائه تدریس اعلام آمادگی کنید. در اینترنت و روزنامه می توانید آگهی آموزشگاههایی که به مدرس خصوصی نیاز دارند را پیدا کنید.
3- برای جذب شاگرد بیشتر تراکت پخش کنید. راهکار دیگربرای جذب شاگرد، پخش تراکت است. می توانید در شهر و محله خودتان تراکت پخشنموده و شاگرد جذب نمائید. به این شکل هم می توانید از تدریس خصوصی درآمد کسب نمائید.
اگر می خواهید در زمینه سوال ( چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم ) اطلاعاتی کسب کنید، ادامه این مطلب را بخوانید.

برای پیدا کردن شاگرد خصوصی و جذب شاگرد خصوصی راهکارهای مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد.
1- تماس با آموزشگاههای تدریس خصوصی و اعلام آمادگی برای فعالیت در زمینه تدریس و آموزش
2- درج آگهی تدریس در روزنامه (به عنوان مثال، اگر ساکن تهران هستید میتوانید در روزنامه همشهری آگهی تدریس ثبت نموده و شاگرد جذب کنید)
3- ساختن وبلاگ و تبلیغ برای تدریس خصوصی - می توانید به صورت رایگان برای خودتان وبلاگی بسازید و در زمینه تدریس تبلیغات خودتان را در آن ثبت نمائید.
بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصیدر این بخش ارائه شده است. در این وب سایت (ایران مدرس) مقالات زیادی در زمینه جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی ارائه شده است. مقاله حاضر چکیده ای از مقالات ارائه شده در ایران مدرس در زمینه جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی است. برای مطالعه مقالات کاملتر در این زمینه بر روی عبارت درآمد تدریس خصوصی یا عبارت نحوه جذب شاگرد کلیک نمائید. برای کسب درآمد بالا از تدریس و تدریس خصوصی موارد زیر را مد نظر داشته باشید.
1- خوب تدریس کنید. برای موفقیت در کار تدریس مهمترینعامل این ست که خوب تدریس کنید. اگر همان جلسه اول تدریس نشان دهید که در کار تدریس حرفه ای هستید، جلسات تدریس ادامه پیدا می کند. در غیر اینصورت، جلسات تدریس شما به همان یک جلسه اول ختم می گردد. قبل از جلسه تدریس در خودتان آمادگی لازم را ایجاد کنید. اگر خوب تدریس کنید، شاگردهایی که این ترم داشته اید، ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. ضمنا شما را به آشناهای خودشان هم معرفی خواهند کرد.
2- پشتیبان شاگردهای خودتان باشید. در هر زمینه ای کهلازم است از شاگردهای خودتان حمایت کنید. در ایام امتحانات خصوصا حمایت بیشتری لازم است. به نتیجه گرفتن شاگردانتان علاقه مند بوده و پیگیر آن باشید. اگر شاگردهای شما حس کنند که شما واقعا برایتان نتیجه گرفتن انها مهم است و در این راه تلاش می کنید، به سختی مدرس دیگری را جایگزین شما خواهند کرد.
3- به کار تدریس متعهد باشید. دلسوزانه تدریس کنید.از شاگردانتان کار بکشید. به هر روشی که بلدید جلسات تدریس را در جهتی پیشببرید که منجر به نتیجه گرفتن شاگردانتان بشود و در این زمینه تلاش کنید. حتی اگر تضمینی برای نتیجه گرفتن شاگردانتان نداده اید، طوری تدریس کنید کهانگار اگر شاگرد شما نتیجه نگیرید مبلغی به شما پرداخت نمی شود.
چگونه شاگرد خصوصی جذب کنیم + درآمد تدریس خصوصی
بهترین راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی و یا افزایش درآمد شما از تدریس، درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در سایت (ایران مدرس)است. سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. در سایت ایران مدرس هزاران مدرس تدریس خصوصی ثبت نام کرده اند و در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان،تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک و سایر دروس فعالیت دارند. در بین سایتهای تدریس خصوصی، ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی را دارد (بیش از 16000 مدرس تدریس خصوصی تا سال 96). ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است و در ایام امتحانات بیش از 25000 بازدیدروزانه دارد. اگر در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید، ایران مدرس بهترین گزینه برای درج آگهی و تدریس شما است. با درج آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس به راحتی می توانید شاگرد جذب نموده و از کار تدریس درآمد بالایی کسب نمائید. ثبت آگهی تدریس خصوصی در سایت ایران مدرس رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید تبلیغات تدریس خودتان را ویژه کنید و بازدهی و اثر گذاری آن را افزایش دهید. برای مطالعه بیشتر در زمینه درج اگهی و تبلیغ تدریس خصوصی مقاله نمونه آگهی تدریس خصوصی ، متن تبلیغاتی برای تدریس، جذب شاگرد را مطالعه نمائید.

(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (439) دانلود سوال و جزوه (143) موفقیت در تحصیل (35) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (32)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی
ویلا
ویلا شمال
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 89543
تعداد نوشته ها : 582
تعداد نظرات : 9
X