تدريس خصوصي
کلاسهای خصوصی زبان و موفقیت در یادگیری انگلیسی
زمان مناسب برای شرکت در کلاسهای خصوصی تدریس انگلیسی:اگر قصد دارید برای موفقیت در امتحان دبیرستان و یا دانشگاه در کلاسهای خصوصی تدریس زبان انگلیسی شرکت کنید، هر چه زودتر کلاسها را هماهنگ نمائید.برگزاری کلاسهای خصوصی را به ایام امتحانات موکول ننمائید. در ایام امتحانات حجم دروسی که باید بخوانید بسیار زیاد خواهد شد و زمان کمتری برایشرکت در کلاسهای تدریس انگلیسی و یا کلاسهای خصوصی سایر دروس خواهید داشت.بنابراین، همانطور که برای خواندن دروس توصیه می شود در طول ترم درس بخوانید، برای شرکت در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی و یا سایر دروس هم این اصل را رعایت نمائید. در ایام امتحانات برای رفع اشکال و حل نمونه سوال امتحانی و ... می توانید از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید.
راهکارهای موفقیت در آموزش زبان انگلیسی:شرکت در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی یکی از بهترین راهکارها برای یادگیری بهتر آن است و البته کافی نیست. اگر می خواهید در امتحان زبانانگلیسی عالی عمل کنید، در امتحانات مدرسه و دانشگاه هم شرکت کنید و خودتان هم درس بخوانید. در طول ترم زبان انگلیسی را بخوانید و از خواندن زبان به صورت مقطعی پرهیز نمائید. زبان انگلیسی را به صورت مقطعی بخوانید نتیجه نمی گیرید. باید به صورت پیوسته خوانده شود. لغات را مرتبا مرور کنیدو به اخبار و داستان انگلیسی گوش دهید. تمرینات گرامر را انجام دهید و با دوستانتان انگلیسی حرف بزنید. از هر فرصتی برای یادگیری بهتر انگلیسی استفاده نمائید. در ماشین هم وقتی به سمت محل کار یا دانشگاه حرکت می کنید،کانال انگلیسی رادیو را باز کنید و گوش دهید. هر اشکال و سوالی که داشتید در کلاسهای خصوصی زبان بپرسید. در کلاسهای بحث آزاد و آموزشگاهها هم شرکت کنید و سطح زبان خودتان را تا حد عالی بالا ببرید.
در کلاسهای تدریس خصوصیزبان انگلیسی زمان بیشتری برای یادگیری و آموزش به نسبت کلاسهای زبان متوسطه و دانشگاه و کلاسهای زبان آموزشگاههای زبان وجود دارد. به عنوان مثال اگر بخواهید مکالمه زبان را یاد بگیرید، در کلاسهای تدریس خصوصی زبانزمان بیشتری دارید تا حرف بزنید. در کلاسهایی که در آموزشگاههای زبان برگزار می شود، معمولا یک دو نفر که مکالمه را بهتر بلد هستند نبض کلاس را در دست گرفته و دانش اموزان و یا دانشجویان ضعیف تر که اعتماد به نفس کمتریبرای حرف زدن دارند در حاشیه قرار می گیرند. بنابراین برای یک زبان آموز متوسط و ضعیف فرصت کمی برای حرف زدن در کلاسهای گروهی آموزش زبان وجود دارد. این افراد با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان،در زمان کمی می توانند سطح خودشان را ارتقا دهند و بر مکالمه زبان مسلط شوند. در ادامه و یا همزمان با کلاسهای خصوصی زبان، می توان در کلاسهای بحثآزاد و یا گروهی شرکت کرد و از اموخته ها به نحو بهتری استفاده نمود. برایمشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی زبان کلیک کنید. اگر در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان سوال دارید مطالعه مقاله قیمت تدریس خصوصی زبان می تواند بسیار مفید باشد.

باکمک بهترین اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران و استفاده از کلاسها و جلسات تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران در زمان کمتری به نسبت کلاسهای گروهی و با کیفیت بالاتر می توانید زبان انگلیسی را آموزش ببینید. اگر می خواهید زبان انگلیسی را ذر زمان کمتری آموزش ببینید، اگر قصد دارید در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی همچون تافل و آیلتس شرکت نمائید و برای این آزمونها آماده نیستید، در صورتیکه برای ارائه مقاله در کنفرانسهایخارجی و یا برای کار و تجارت خودتان قصد دارید مکالمه زبان را در کمترین زمان ممکن آموزش ببینید، اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدبیرستان و یا امتحان زبان عمومی دانشگاه و یا زبان تخصصی رشته های مختلف نمره خوبی بگیرید، چنانچه برای کسب درصد بالا در زبان کنکور و یا کنکور زبان قصد دارید سطح دانسته های خودتان را افزایش دهید، اگر می خواهید قواعدزبان و یا درک مطلب خودتان از متون انگلیسی را تقویت نمائید و .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان و استفاده از تجربه بهترین اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران می تواند کاملا مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی کاملا موثر است. در سایت (ایران مدرس) در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان هم مطالب زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه را در این زمینه مطالعه کنید.1- در کلاس آموزش و تدریسزبان انگلیسی مدرسه به صورت کامل شرکت کنید. در کلاس زبان حضور فعال داشتهباشید و سعی کنید در بحث ها مشارکت داشته باشید. به سوالاتی که در کلاس زبان انگلیسی توسط معلم زبان پرسیده می شود دقت کنید و اگر بلد بودید پاسخ دهید.

2- در کلاس زبان انگلیسی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. سعی کنید درس را یاد بگیرید. اگر به صورت پیوسته در طول ترم درس بخوانید کلاسها هم برای شما مفید خواهد بود. اجازه ندهید سر رشته مطالب از دستتان در برود. در کلاس زبان دبیرستان جزوه یادداشت کنید و نکات مهم را بنویسید.

3- در کلاس زبان و یا هر کلاس دیگری یادداشت کردن جزوه و نوشتن نکات مهمی که مدرس زبان بیان می کند به افزایش تمرکز شما و یادگیری بهتر شما کمک خواهد کرد. با نوشتن جزوه هم بعدا منبع خوبی برای مطالعه خواهید داشت و هم در کلاس زبان حواستان جمع تر خواهد بود.


کلاسهای خضوصی زبانبرای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی در تهران، کرج، اصفهان و یا هر جای دیگر ایران بسیار مفید و موثر است. در کلاسهای خصوصی زبان می توان مکالمه زبان انگلیسی را خیلی زودتر از آنچه در آموزشگاههای زبان آموزش می بینید، یاد بگیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان فرصت بیشتری برای حرف زدن دارید و اشتباهات و اشکالات شما زودتر مشخص و رفع خواهد شد. در کلاسهای مکالمه آموزشگاهها در کل یک ساعت تدریس ممکن است بتوانید 5 تا 10 دقیق حرف بزنید. در کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان کل کلاس و زمان کلاس برای تمرینمکالمه در اختیار شماست. برای آموزش گرامر زبان انگلیسیهم کلاسهای خصوصی بسیار مناسب است. در این کلاسهای می توانید به تعداد زیاد تمرین انجام دهید و نتیجه را به استاد خصوصی زبان خودتان برگردانید تااشکالات شما را برطرف کند. کلاسهای خصوصی زبان به نسبت کلاسهای مدرسه و کلاسهای آموزشگاههای زبان جو راحت تری دارد و بدون ترس از اشتباه در گرامر ومکالمه و بدون ترس از تمسخر دیگران می توانید انگلیسی حرف بزنید و به تدریج قوی و قوی تر شوید. مدرسین خانم و آقای فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان برای پیشرفت شما در زمینه آموزش زبان انگلیسی در کلاسهای تدریس خصوصی نهایت تلاش خودشان را خواهند کرد. اگر می خواهید در آزمونهای زبان انگلیسی شرکت کنید شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتس هم می تواند بسیار مفید باشد. در کمترین زمان بیشترین حجم مطالب را یاد خواهید گرفت.

اگر می خواهید مکالمه زبان را بهتر و سریعتر یاد بگیرید، علاوه بر موارد گفته شده، باید تا حدودیبر گرامر و قواعد زبان هم مسلط باشید. البته اگر زیاد گوش دهید و تمرین کنید و در کلاسهای خصوصی مکالمه و کلاسهای بحث آزاد و .... شرکت نمائید، بهصورت اتومایتک ساختار جمله ها را آموزش می بینید و قواعد را به صورت خود به خود آموزش خواهید دید. ولی اگر بخواهید به این روند سرعت ببخشید و قواعدرا سریعتر هم آموزش ببینید استفاده از جزوات و کتابهای آموزش گرامر زبان هم می تواند مفید باشد. خوشبختانه، در وب سایت (ایران مدرس) مطالب، جزوات و کتاب برای آموزش گرامر ارائه شده است. برای دانلود رایگان کتاب گرامر زبان بر روی عبارت کتاب گرامر زبان کلیک کنید و برای دانلود رایگان جزوات مبحثی بسیار عالی در زمینه آموزش قواعد زبان انگلیسی بر روی این لینککلیک کنید. برای آموزش بهتر مکالمه زبان انگلیسی و تسلط بر مکالمه زبان، بلد بودن  تسلط بر قواعد زبان هم می تواند مفید و موثر باشد.
برای آموزش خصوصی مکالمه زبان چند جلسه لازم است؟ درکل تعداد جلسات لازم برای آموزش خصوصی زبان انگلیسی به وضعیت کنونی شما بستگی دارد. اینکه چقدر زبان بلد هستید تعیین می کند که تا یادگیری بهتر چند جلسه لازم دارید. در ضمن، ممکن است شما برای هدف خاصی بخواهید در زمینهمشخصی مکالمه زبان را یاد بگیرید. مثلا بخواهید فقط مکالمات مرتبط با خریدو فروش کالا و خدمات را یاد بگیرید و یا شاید قرار است در یک کنفرانس علمیو در زمینه خاصی قرار است حرف بزنید و می خواهید برای این هدف آماده شوید.در این مثالهایی که زده شد تعداد جلسات کمتری لازم دارید. چون محدوده مکالمات محدودتر می شود و در نتیجه زودتر می توانید بر آن مسلط شوید. در کلاگر خودتان زبان را در حد متوسط بلد باشید با برگزاری 20 یا 30 جلسه کلاس خصوصی زبان می توانید حرف بزنید و تا حدی برمکالمه مسلط شوید. البته همانطور که گفته شد به خودتان و وقتی که برای آموزش زبان در نظر می گیرید هم بستگی دارد. در بین جلسات آموزش خصوصی مکالمه زبان هر چه بیشتر وقت بذارید مسلط تر خواهید شد و پیشرفت شما هم سریعتر خواهد بود.
قیمتکلاسهای تدریس خصوصی زبان با توجه به قیمتهای ارائه شده در بالا و قیمتهایارائه شده توسط مدرسین که در این بخش نشان داده نشده است ساعتی از 15000 تومان تا 100000 تومان متغییر است. همانطور که مشاهده می کنید بازه قیمت خیلی زیاد است و قیمتها کاملا متغییر است. یعنی تقریبا با هر قیمتی می توانید مدرس مورد نظر خودتان را پیدا کنید. البته قیمتی که هر مدرس ارائه کرده است را باید در کنار رزومه کاری و سابقه کاری مدرسه و .... ببینید. لیست مدرسین را مشاهده کنید و توضیحاتی که هر کدام از مدرسین زبان ارائه نموده اند را مشاهده نمائید. در نهایت مدرسی که فکر می کنید برای نتیجه گرفتن شما بهترین گزینه است و قیمتی که ارائه نموده است در محدوه قیمت موردنظر شما می باشد را انتخاب نمائید.
قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسیساعتی و جلسه ای به عوامل و پارامترهای مختلفی از جمله شهر محل تدریس، سابقه مدرس، تعداد جلسات، مقطع تحصیلی، مکان و زمان تدریس و .... بستگی دارد و قیمت ثابتی برای این کلاسها وجود ندارد. قیمت کلاسهای خصوصیزبان از 15 هزار تومان تا 100 هزار تومان متغییر است. حتی در موارد خاص ممکن است قیمتها بیشتر هم باشد. به عنوان یک مقدار متوسط می توان گفت قیمت کلاس خصوصی زبان 40 تا 60 هزار تومان می تواند مناسب باشد. البته در شهرهایکوچک ممکن است قیمتها پایینتر باشد. بعضی از مدرسین به صورت توافقی کار میکنند و تعدادی دیگر برای اطمینان دادن به شاگردانشان جلسه اول را رایگان ویا نصف قیمت برگزار می نمایند. ممکن است بعضی از مدرسین عبارت تضمینی را هم در آگهی تدریس خودشان ذکر کرده باشند که در این حالت هزینه کلاسها کمی افزایش خواهد یافت. البته باید از مدرس پرسید که منظورش از تضمینی چیست؟ بعضی از مدرسین کیفیت کار و جلسات تدریس را تضمین می کنند و بعضی دیگر نتیجه گرفتن شاگردشان را. در حالت دوم قیمتها بالاتر است.
آموزش سریع و در زمان کم با کلاسهای خصوصی زبان:با شرکت در کلاسهای خصوصی زبان هم می توان زبان انگلیسی (و یا هر زبان خارجی دیگری مانند زبان آلمانی، فرانسه و ....) سریعتر یاد گرفت و هم در زمان کمتری آموزش دید. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در امتحان زبان و یا کنکور زبان انگلیسی هم مفید و موثر است. اگر در زبان انگلیسی ضعفپایه ای دارید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نمی شوید، استفاده از کلاسها و مشاوره و برنامه ریزی یک مدرس خصوصی زبان خوب می تواندراهگشا باشد. البته خودتان هم باید تلاش کنید. باید لغات را مرور نمائید ودر قالب جمله از کلمات جدید استفاده کنید. گرامر را باید خوب آموزش ببینیدو تمرینات مربوطه را حل کنید. مطالبی که مزبوط به درک مطلب هستند را باید یکی دوبار یا چند بار مطالعه کنید و سعی کنید متوجه شوید. در هر کدام از این مباحث اشکال داشتید، می توانید از مدرس خصوصی زبان خودتان بپرسید. زبان انگلیسیجزوه دروس مهم و پرکاربرد در دوران دبیرستان و دانشگاه است. بلد بودن بهترزبان انگلیسی هم می تواند در درس و تحصیل موثر باشد و هم در زندگی روزمره هم قابل استفاده و مفید است. درس زبان انگلیسی در دوران دبیرستان از اهمیت خاصی برخوردار است. اگر زبان انگلیسی را خوب بلد باشید، هم در امتحان نمره خوبی خواهید گرفت و هم در کنکور که زبان انگلیسی در بین درسهای عمومی از جایگاه ویژه ای برخوردا است درصد بالایی خواهید زد. در ضمن در حال حاضر خیلی از کتابها، سایتهای اینترنتی، پروژه ها و مقالات علمی به زبان انگلیسینوشته شده است و بلد بودن زبان شرط استفاده از این منابع علمی است. از طرفدیگر در کار و تجارت و در سفرهای تفریحی و زیارتی و علمی به کشورهای خارجه، بلد بودن زبان انگلیسی و مکالمه زبان انگلیسی یک مزیت عالی به شمار می آید و به راحتی می توانید آدرس بپرسید، خرید کنید و کار خودتان را راه بیندازید.
اگر می خواهید برای امتحان زبان انگلیسی در مقطع دبیرستان و یا دانشگاه آماده شوید و عملکرد بهتری نسبت به ترمهای قبل داشته باشید، در مرحله اول باید سعی کنید به صورتکامل در کلاسهای زبان اصلی خودتان در مدرسه و دانشگاه شرکت کنید. روش تدریس مدرس یا استاد شما هر چه که باشد، در نهایت امتحان گیرنده ایشان هستند و با حضور در کلاس خواهید فهمید که چه مطالبی برای معلمخودتان مهمتر است و بیشتر بر روی چه مباحثی تاکید دارند. در کلاس های زبانانگلیسی به مطالب ارائه شده گوش دهید و نکات مهم را یادداشت کنید. لغات جدید را در همان زمان کلاس یاد بگیرید. کلمات و لغات جدید زبان را در قالب جملات آموزش ببینید و به نحوه کاربرد آنها در جمله دقت کنید. در کلاس درس سعی کنید گرامر را خوب یاد بگیرید و تمرینات آن را انجام دهید. بخش درک مطلب هم بسیار مفید است و لغات جدید را در قالب متنی ارائه کرده است. خلاصهاینکه سعی کنید بهترین استفاده را از زمان کلاس خودتان داشته باشید. به جای آنکه به نحوه تدریس مدرس و یا شرایط کلاس و ... معترض باشید سعی کنید از حداقل امکاناتی که وجود دارد بیشترین استفاده را داشته باشید. خصوصا زمانی که شما در کلاس می گذرانید دیگر باز نخواهد گشت. پس وقتی در کلاس زبان انگلیسی حاضر هستید حضور کاملی داشته باشید و از زمان خودتان بهترین استفاده را بکنید. در طول ترم سعی کنید به صورت مداوم و با برنامه ریزی زبان انگلیسی را بخوانید. تمرینات را در منزل انجام دهید و لغات و گرامرهایجدید را مرتبا مرور کنید. اگر لغات و کلمات جدید را در قالب جمله و متن و در طول زمان آموزش ببینید، دیرتر هم فراموش خواهید کرد. برای موفقیت در امتحان زبان می توانید از مدرسین خصوصی زبان هم کمک بگیرید.
شرکت در کلاسهای تدریسخصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر آن می تواند کاملا مفید و موثر باشد. بازدهی کلاسهای خصوصی زبان در بسیاری از موارد از کلاسهای گروهی مدرسه و دانشگاه و از کلاسهای گروهی که در آموزشگاههای زبان برگزار می گرددنیز بیشتر است. وقتی شما قصد دارید مکالمه زبان را یاد بگیرید در کلاسهای خصوصی زمان بیشتری برای حرف زدن به شما داده می شود. بنابراین، چون بیشتر حرف زدن را تمرین می کنید بهتر هم یاد می گیرید. البته در کلاسهای گروهی اموزش زبان هم مزیتی که وجود دارد این است که در بحثهای گروهی شرکت می کنید. نکته ای که وجود دارد این است که شما وقتی تلاش می کنید جمله بسازید ومنظور خودتان را برسانید بهتر یاد می گیرید. در کلاسهای خصوصی زبان این امکان بیشتر فراهم است. در یک کلاس گروهی آموزش مکالمه زبان، اگر مدت زمان کلاس را 90 دقیقه در نظر بگیریم و 10 نفر در کلاس حاضر باشند، اگر زمان به صورت عادلانه هم تقسیم شود (که معمولا اینطور نیست و یکی دو نفر که بهتر حرف می زنند کل کلاس را در اختیار می گیرند) شما 9 دقیقه وقت برای حرف زدن دارید. در این مدت زمان کم نمی توانید خیلی تمرین کنید. در کلاس خصوصی با زمان مشابه، کل کلاس در اختیار شما است و به راحتی می توانید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید. به صورت رایگان دانلود کنید: دانلود رایگان بهترین جزوات آموزشی گرامر و قواعد زبان انگلیسی


اگر می خواهید زبان انگلیسی را در منزل یاد بگیرید و در جستجوی راهکارهای آموزش سریع زبان و برنامه ریزی خوب برای اموزش زبان هستید، نکات زیر ممکن است برای شما مناسب باشد.

1- در ابتدای کار هدف خودتان از مطالعه زبان انگلیسی را به صورت کامل مشخص نمائید. آیا برای موفقیت در امتحان قصد مطالعه درس زبان را دارید و یا می خواهید مکالمه زبان خودتان را تقویت کنید. هر هدفی که داشته باشید کارهایی که برای آموزش بهتر زبان باید انجام دهید متفاوت خواهد بود.

2- اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدر مقطع متوسطه و دانشگاه شرکت کنید، برای یادگیری زبان در کلاسهای خودتانشرکت نمائید. در ادامه در منزل درس را مرور کنید و کتاب درسی را به خوبی بخوانید. هر چه در طول ترم زمان بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی در نظر بگیرید بهتر برای شما جا می افتد.

3- زبان انگلیسی را به صورت مداوم و پیوسته مطالعه کنید. اینطور نباشد که یک هفته هر روز 2 یا 3 ساعت وقت بگذارید و بعد از آندو هفته دیگر هیچ کاری انجام ندهید. اگر می خواهید برنامه ریزی شما برای یادگیری زبان خوب باشد باید این نکته را در آن رعایت کنید و به صورت مداوم مطالعه نمائید.

4- برای موفقیت در امتحان زبان انگلیسی بخشهای مختلف کتاب را خوب بخوانید. لغات جدید را خوب یاد بگیرید و کاربرد این لغات در متن را آموزش ببینید. تمرینات را به صورت مرتب حل کنید و نکات گرامری را رعایت نمائید. گرامر و قواعد هر درس را بخوانید و سعی کنید تمریناتی که مربوط به بخش گرامر است را هم به خوبی حل کنید.

تدریس زبان انگلیسی به صورت خصوصی مفید است؟کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی کاملا مفید و موثر است. در کلاسهای خصوصی زبان می توانید تمامی اشکالات گرامری،مکالمه ای و ... خودتان را در کمترین زمان برطرف نموده و برای امتحان زبانو یا هر هدف دیگری که مد نظرتان است به صورت کامل آماده شوید. کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزیت های فراوانی دارد. مثلا اگر قصد دارید مکالمه زبان را زودتر آموزش ببینید چون در کلاسهای خصوصی زمان بیشتری برای حرف زدن دارید سریعتر هم پیشرفت می کنید. یا اگر اشکالات پایه ای در زبان انگلیسی دارید مستقیم می توانید سراغ رفع اشکالات خودتان بروید و کلاسها را به گونه ای تنظیم کنید که 100 درصد برای شما مفید باشد. مطالعه کنید: چگونه یک زبان خارجی را بهتر یاد بگیریم؟
برای کسب درصد بالا در زبان انگلیسی در کنکوردر مرحله اول باید سعی کنید کتاب درسی زبان را خوب بخوانید و لغات جدید و درک مطلب ها را خوب یاد بگیرید. اگر در طول سالهای گذشته در کلاسهای آموزش زبان که در آموزشگاهها برگزار می شود در کنار کلاسهای مدرسه شرکت کرده باشید کار شما راحت تر خواهد بود. چنانچه الان که در حال مطالعه این مقاله هستید پشت کنکوری نمی باشید و وقت کافی دارید، همین الان هم شرکت در کلاسهای آموزش زبان برای برای یادگیری بهتر آن و قوی کردن پایه خودتان می تواند کاملا مفید باشد. پس در مرحله اول از طریق مطالعه کتاب درسی زبان انگلیسی، شرکت در کلاسهای اموزش زبان، مطالعه کتابهای داستان زبان، گوش دادن به مطالب آموزشی در زمینه یادگیری زبان و ....  باید سعی کنید پایه زبان خودتان را قوی کنید. اینکه سعی کنید همان اول کار سریع سراغ تست زنی وکار کردن تست های کنکور بروید خیلی مفید نخواهد بود. بسیاری از دانش آموزان سعی می کنند لغات جدید، گرامر و همه ی مطالب را از طریق تست یاد بگیرند و این روش اصلا روش خوبی نیست. برای یادگیری اصولی و پایه ای زبان انگلیسی ابتدا باید متن کتاب درسی را بخوانید و در کلاسهای مدرسه به مطالب ارائه شده با دقت گوش دهید.
منبع: ایران مدرس


(0) نظر
برچسب ها :
مهمترین عوامل موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی
در این بخش در رابطه با مهمترین عوامل موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی توضیحاتی ارائه شده است.  یک راهکار بسیار خوب برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی ریاضی و در نتیجه موفقیت در تدریس ریاضی این است که آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان (و یا در صورتتمایل به صورت ویژه) در سایت (سایت تدریس ریاضی www.Tadris.Riazi.com)ثبت نمائید. سایت تدریس ریاضی به صورت تخصصی در زمینه آگهی و تبلیغات تدریس ریاضی فعالیت دارد. در بالای همین صفحه بر روی عبارت ثبت آگهی جدید کلیک کنید. بعد از جذب شاگرد، اگر می خواهید در زمینه تدریس ریاضی موفق باشید و در جستجوی عوامل موفقیت در تدریس ریاضی هستید، باید بتوانید شاگردهایتان را حفظ کنید. در جلسه اول تدریس ریاضی بسیار خوب تدریس کنید. دیدی که جلسه اول شکل می گیرد تا مدتها باقی می ماند.
موفقیت در تدریس خصوصی: اگردر زمینه تدریس خصوصی موفق باشید و بتوانید رضایت شاگردهایتان را جلب کنیدمی توانید از کار تردیس درآمد بسیار خوبی بدست آورید. تردیس خصوصی به عنوان یک کار پاره وقت و تمام وقت درآمد خوبی دارد. اگر دانشجو هستید و یا کار اصلی شما چیز دیگریست باز هم به صورت پاره وقت در زمینه تدریس خصوصی میتوانید فعالیت داشته باشید. در زمینه موفقیت در تدریس خصوصی و راهکارهای تبدیل شدن به یک مدرس موفق هم در همین سایت مقالات زیادی ارائه شده است. بهعنوان مثال مقاله موفقیت در تدریس خصوصیرا مطالعه نمائید. برای موفقیت در تدریس خصوصی باید خوب شاگرد جذب کنید و در ادامه رضایت شاگردهایتان را تامین نمائید. موفقیت شما در تدریس خصوصی در گروه موفقیت شاگرهایتان در امتحانات و کنکور است.
برایموفقیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیک هوای شاگردهایتان را داشته باشید. کاریکنید تا شاگردهایتان قبول شوند و با نمره خوب امتحان فیزیک را پاس کنند. در این صورت ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت.
در صورتیکه آگهی تدریس فیزیک خودتان را ویژه کنید در کنار مطالب آموزشی، سوالات امتحانی، تست های کنکور و ... هم آگهی شما نمایش داده خواهد شد. مشاهده کنید: دانلود سوال و جزوات امتحانی فیزیک
برای موفق شدن در درس فیزیک بر آن مسلط باشید. فیزیک را به صورت مفهومی تشریح کنید و معنای فیزیک روابط و فرمولها را برایشاگردهایتان توضیح دهید. روند حل مسائل و دلیل استفاده از هر رابطه و روش های مختلف حل مسئله را توضیح دهید.
برای شاگردهایتان برنامه ریزی کنید و به آنها مشاوره بدهید. از هر روش و ابزاری برای نتیجه گرفتن آنها استفاده نمائید.
روشهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی را امتحان کنید. هر چه تعداد شاگردهای شما بیشتر باشد درآمد بیشتری خواهید داشت.
جلسه اول تدریس خصوصی را بسیار خوب عمل کنید تا شاگردهای شما به فکر جایگزین کردن مدرس دیگری به جای شما نباشند.
برای شاگردهایتان با تعهد و دلسوزی تدریس کنید. موفق شدن شاگردهایتان در موفق شدن شما در تدریس خصوصی کاملا موثر است.
یک راهکار بسیار عالی برای افزایش تعداد شاگردهایتان این است که شاگردهای فعلی شما رضایت کامل داشته باشند. هم خودشان ترم بعد تماس می گیرند و هم شاگردهای جدید به شما معرفی می کنند.
برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصیریاضی در مرحله اول باید به ریاضی علاقه داشته باشید. اگر از یادگیری و مطالعه ریاضی لذت می برید می توانید در تدریس آن هم موفق باشید. بنابراین در صورتیکه درس ریاضی را دوست دارید در این زمینه فعالیت کنید.
شرط دوم برای موفقیت در تدریس ریاضیاین است که بر این درس مسلط باشید. تنها با داشتن علاقه به درس ریاضی نمی توانید موفق باشید. علاوه بر ان باید درس ریاضی را خودتان خوب بلد باشید و حتی کاملا بر آن مسلط باشید.
برای آنکه در درس ریاضی حرفی برای گفتن داشته باشید باید با ایجاد تمایز مثبت خودتان را از تعداد زیاد مدرسین عادی ریاضیجدا کنید. به عنوان مثال می توانید جزوه تخصصی خودتان را داشته باشید. یا در برگه هایی که فقط یک صفحه است کل ریاضی یک پایه را خلاصه کنید و به شاگردتان بدهید.
برای آنکه در ذهن شاگردهایتان باقی بمانید در یکی دو جلسه اول تدریس ریاضیخیلی عالی عمل کنید. جلسات اول تدریس بسیار مهم است. عملکرد عالی در جلسه اول تدریس باعث می شود در باقی جلسات هم شاگردتان دید مثبتی نسبت به شما داشته باشد.
اگر تسلط شما بر درس ریاضی خیلیزیاد نیست از ریاضیات ابتدایی و متوسطه شروع کنید. برای فعالیت در زمینه ریاضی کنکور و ریاضیات دانشگاهی باید بیشتر مطالعه کنید و تسلط خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. تا وقتی که مسلط نیستید کلاس را قبول نکنید.
سعی کنید کلاسهای تدریس خصوصی شما متنوع و جذاب باشد. به صورت یکنواخت و خسته کننده تدریس نکنید. از شاگردتان سوال بپرسید تا خودش هم در کلاس فعالیت داشته باشد.
بخشی از کلاس را تمرین و مسئله حل کنید. بخشی از آن را تدریس کنید و حتی برای تنوع بعضا می توانید تمرینی به شاگردتان بدهیدتا خودش حل کند و بیشتر با درس درگیر شود.
به شاگردهایتان حتما برای زمانهای بین کلاسهای خصوصی تمرین و یا تکلیفی بدهید که انجام دهند و جلسه بعد ان را بخواهید. تاخود شاگرد شما درس نخواند پیشرفتی حاصل نمی شود.
ارزیابی را به هیچ وجه فراموش نکنید. در طول کلاسها از شاگردتان سوال بپرسید. به انها تمرین بدهید تا حل کنند و نتیجه را ببینید. روند پیشرفت را بررسی نمائید و اگر خوب نبود تغییری ایجاد نمائید.
پشتیبان و حامی شاگردهایتان داشته باشید. سعی کنیدرابطه نزدیک و دوستانه ای با آنها داشته باشید. به انها برای موفقیت در تحصیل و گرفتن نمرات خوب و ... مشاوره بدهید و برای انها برنامه ریزی کنید.
-برای موفق شدن در تدریس خصوصی باید شاگردهای خودتان را به موفقیت برسانید.هر چه شاگردهای شما نمره بهتری بگیرند شما نیز در تدریس موفق تر خواهید بود.
دروسی را تدریس کنید که خودتان به ان درسها علاقه مند هستید و آن دروس را خوب بلد می باشید و در دوران تحصیل نمرات خوبی در آن درسها گرفته اید.
قبل از شرکت در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی درس را مرور نمائید. حتی اگر درس را بلد هستید به صورت سطحی نگاهی به آن بیندازید.
جزوه کلاسی شاگردهایتان را در کلاسهای تدریس خصوصی در اولویت اول قرار دهید. بلاخره قرار است از همان جزوه امتحان گرفته شود.
کلاسهای خودتان را متنوع برگزار نمائید. هر از چند گاهی استراحت کوتاهی بدهید. گاها به شاگردتان اجازه دهید خودش سوال حل کند یا درس را توضیح دهد.
جلسات تدریس خصوصی را خیلی طولانی برگزار نکنید. کلاسهای طولانی خستهکننده خواهد بود. اگر لازم است کلاس را چند قسمت کنید و استراحت بدهید.
به تناسب وضعیت تحصیلی و میزان بلد بودن درس، برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه مخصوص خودش را داشته باشید. برای همه نسخه یکسانی نپیچید.
- تسلط خودتان بر دروس تدریسی را افزایش دهید: مهمترین عامل برای داشتن کلاسها و جلسات تدریس خصوصیاین است که به صورت کامل بر دروس تدریسی خودتان کاملا مسلط باشید. بین بلدبودن درس و مسلط بودن بر آن تفاوت وجود دارد. هر چه مسلط تر باشید بهتر تدریس می کنید و در زمان کمتری می توانید حجم بیشتری از درس را ارائه نمائید. با مسلط بودن بر درس فن بیان شما هم بهتر خواهد شد و این تسلط در حرف زدن شما خودش را نشان خواهد داد.
- در حد توان خودتان کلاس برگزار کنید: در طول روز تعداد کلاسهایی را برگزار کنید که می دانید از پس آنها بر می آئید. تدریس کار آسانی نیست و اگر تعداد کلاسهای خیلی زیادی داشته باشید در کلاسهای آخرخودتان عملکرد خوبی نخواهید داشت و ممکن است شاگردهایتان را از دست بدهید.ممکن است برای شما در طول روز 4 کلاس خوب باشد و شخص دیگری توانایی برگزاری 6 کلاس در روز را داشته باشد. تعداد کلاسهای خودتان را به گونه ای انتخاب نمائید که کیفیت تدریس کم نشود.
- کلاسهای خصوصی را متنوع برگزار نمائید: درکلاسهای تدریس خصوصی فقط تدریس نکنید. هر از چند گاهی تمرین حل کنید. بعضااز شاگردهایتان سوال بپرسید و اجازه دهید خودشان درس را توضیح دهند. مثلا می توانید از آنها بخواهید فلان مبحث را تا جلسه بعد بخوانند و جلسه بعد بهصورت کامل برای شما توضیح دهند. هم کلاس متنوع خواهد بود، هم یادگیری انهارا چک می کنید و هم کاری کرده اید که در بین کلاسهای تدریس خصوصی درس بخوانند. کلاسهای خودتان را جذاب و پر محتوا برگزار نمائید.
- در کلاسهای خصوصی متکلم وحده نباشید: به هر میزان کلاس شما از حالتی که فقط شما حرف بزنید دورتر شود و شاگرد یا شاگردهای شمادر برگزاری کلاس مشارکت بیشتری داشته باشند، بازدهی کلاسها هم بیشتر و بیشتر خواهد شد. اگر شما فقط خودتان حرف بزنید هیچ دیدی به نسبت میزان یادگیری شاگردهایتان نخواهید داشت و کلاسها خسته کننده خواهد بود. اما اگر شاگردهایتان را وادار به حرف زدن کنید هم کلاس جذابتر خواهد بود و هم شما از حرفهای آنها میزان یادگیریشان را خواهید فهمید. حین تدریس سوال به پرسیدو به توضیحات شاگردهایتان گوش دهید. مطالعه کنید: موفقیت در تدریس به چه عواملی بستگی دارد؟
به کار تدریس خصوصی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت قرار دهید:اگر می خواهید در بلند مدت مدرس خصوصی موفقی باشید و واقعا درامدی داشته باشید که واقعا رضایت بخش باشد، نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت اول قرار دهید. همانطور که می دانید در هر کار و تجارتی گفته می شود که حق با مشتری است. در کار تدریس خصوصی مشتریان شما همان شاگردهایتان هستند. اگر میخواهید در تدریس خصوصی موفق باشیدباید شاگردهای راضی داشته باشید. برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه ریزیخاص خودش را داشته باشید و به گونه ای درس و کلاس را پیش ببرید که شاگرد شما نتیجه بگیرد. اگر شاگرهای شما در امتحان و کنکور و ... موفق باشند، ترمهای بعد هم برای درسهای دیگرشان بر می گردند و حتی شاگردهای جدیدی به شما معرفی می کنند. به این ترتیب تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد و درآمد شما هم به سرعت افزایش می یابد.
دو جلسه را یکی کنید:همانطور که گفته شد، راهکاری که برای استفاده بهتر و بهنیه تر از وقتتان برای کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی وجود دارد این است که کلاسهای نزدیک به خودتان را قبول کنید تا در مسیر وقت شما خیلی تلف نشود. نکته دیگر این است که کلاسهایی را که برگزار می کنید به گونه ای برنامه ریزی کنید که کلاسهای نزدیک به هم را در زمانهای نزدیک به هم همانهگ نمائید. مثلا اگر درمحدوده ونک در تهران دو کلاس دارید هر دوی این کلاسها را در صبح شنبه (8 تا 10 برای یکی و 10 تا 12 برای دیگری) برگزار کنید. به این ترتیب وقت شما در مسیر کمتر تلف می شود. در نهایت روش دیگر این است که اگر شاگردهای شما مشکلی نداشتند می توانید مثلا در همان صبح شنبه برای یکی از شاگردهایتان دوجلسه کلاس خصوصی برگزار کنید. البته در بین کلاسها باید استراحت کافی در نظر بگیرید. در ایام امتحانات که معمولا حجم درسها زیاد است حتی ممکن است در یک روز برای یکی از شاگردهایتان 4 جلسه هم برگزار کنید. البته این کار تا جایی خوب است که بازدهی کلاسها کم نشود.
روش دیگری که باز هم تعداد کمتری از مدرسین قدیمی شاید سالهای سال است از این روش شاگرد جذب می کنند ثبت تبلیغات و آگهی تدریس خصوصیدر روزنامه و به عنوان مثال راهنمای روزنامه همشهری، جام جم و .... است. تعداد زیادی از افراد این کار را انجام نمی دهند چون همانطور که گفته شد میترسند پول خودشان را از دست بدهند و نتوانند شاگرد جذب کنند. البته تعدادیاز مدرسین هم شاید سالهای سال است از این روش شاگرد جذب می کنند و در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند. در حقیقت ثبت اگهی و تبلیغات در روزنامه به نسبت تبلیغات اینترنتی و .... هزینه بالاتری دارد. این احتمال هم وجود دارد که کسی با شما تماس نگیرد. ولی در کنار آن، این احتمال هم وجود دارد که از طریق همان یک آگهی شاگرد یا شاگردهایی جذب کنید و چندین برابر پول تبلیغات تدریس خصوصیخودتان درآمد کسب نمائید. اگر می خواهید درامد خوبی از تدریس خصوصی کسب کنید باید کمی محافظه کاری را کنار بگذارید و بعضا ریسک هم بکنید. البته بهثبت تبلیغ در روزنامه و یا در اینترنت و سایتهای اینترنتی و پرداخت هزینه کمی برای آن ریسک نمی توان گفت هر چند که اکثر افراد از آن هم اجتناب می کنند. می توانید ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در روزنامه را هم امتحان کنید و ببینید که آیا برای شما روش مناسبی است یا نه. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که تبلیغات تدریس خصوصی در بعضی از ایام بهتر جواب می دهد. مثلا در ترم اول از ابان تا اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه زمان مناسبی استو در ترم دوم هم از اوایل اردیبهشت تا اواخر تیر زمان خوبی می باشد. البتهمدرسینی که در کار تدریس و تدریس خصوصی جدی هستند معمولا در کل طول سال تبلیغات خودشان را دارند و در زمانهایی که دیگران کمتر تبلیغ می کنند و تعداد مدرسینی که تبلیغ می دهند کم است همین مدرسین ممکن است شاگردهای خوبیجذب کنند.
علاوه بر ارائه اسم تمام دروس تدریسی با جزئیات کامل در متن آگهی تدریس، در رابطه با سوابق کاری و دانشگاهها، مدارس و موسساتی که تدریس کرده اید توضیحات کامل ارائه کنید. هر فعالیت علمی و آموزشی ای که داشته اید را در متن آگهی ارائه نمائید. تمامی افتخارات و سوابق موفق تدریس خودتان را بنویسید. تعداد تماسهایی که با شما گرفته می شود متناسب است با مقدار توضیحاتی که در آگهی تدریسخودتان ارائه می کنید. هر چه توضیحات شما کاملتر و قانع کننده تر باشد، بیشتر اعتماد متقاضیان تدریس و والدین آنها جلب شده و تماسهای بیشتری با شما گرفته می شود. در ضمن، متن های طولانی تر و کاملتر از نظر گوگل هم اعتبار بالاتری دارد و آگهی شما در نتایج جستجوی گوگل بیشتر نمایش داده خواهد شد.

اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید، به سایت ایران مدرس( به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران) مراجعه نموده و با عضویت در این سایت به راحتی شاگرد جذب نمائید. ایران مدرس تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی دارد و بازدید روزانه آن در ایام امتحانات به بیش از 28000 بازدید در روز هم رسیده است. این وب سایت برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی (مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی زیست شناسی و .... ) در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در جایگاه اول تا سوم قرار دارد. در سایت ایران مدرسدر هر زمینه ای می توانید تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را ثبت نمائید. به عنوان مثال، علاوه بر موارد گفته شده در بالا، با عضویت در ایران مدرس می توانید در هر کدام از زمینه های تدریس خصوصی زبان آلمانی، تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصی برنامه نویسی، تدریس خصوصی پیانو، تدریس خصوصی کامپیوتر، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، تدریس خصوصی گیتار و ... به راحتی شاگرد جذب کنید و از کار تدریس خصوصی درآمد بالایی کسب نمائید.

باتوجه به مطالب ارائه شده، یکی از نکاتی که برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی در نظر بگیرید انتخاب مناسب دروسی است که می خواهید تدریس کنید. سعی کنید دروسی را انتخاب کنید که بر آنها مسلط هستید و خودتان از تدریس آنها لذت می برید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی فیزیک
در این بخش در رابطه با کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی فیزیک، نحوه جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس فیزیک و ... توضیحاتی ارائه شده است. اگر می خواهید از تدریس خصوصی فیزیکدر مقطع های متوسطه و دانشگاه و همچنین تدریس خصوصی فیزیک کنکور درآمد خوبی بدست آورید و در تدریس فیزیک موفق باشید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

1- برای کسب درامد بالا از تدریس فیزیکدر مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلفی برای پیدا کردن شاگرد خصوصی در زمینه تدریس فیزیک وجود دارد. با آموزشگاهها و موسسات تدریسخصوصی تماس بگیرید.

2- برای جذب شاگرد اگر در شروع کار هستید حین تماس باآموزشگاه بگویید که مثلا ارزانتر کار می کنید و یا درصد بیشتری را به نسبتسایر مدرسین به آموزشگاه پرداخت خواهید کرد و .... تا شما را در اولویت قرار دهند.

3- به صورت حضوری به آموزشگاههای تدریس خصوصی مختلف سر بزنید و برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی اعلام آمادگی کنید. پیشنهاد به صورت حضوری به آموزشگاهها موثرتر است.

4- در روزنامه همشهری و یا در اینترنت و سایتهای اینترنتی شماره آموزشگاههای مختلف را پیدا کنید و با آنها تماس بگیرید. هر چه تماسهای بیشتری بگیرید احتمال جذب شاگرد شما در زمینه آموزش خصوصی فیزیک بیشتر خواهد شد.

5- اگر در شروع کار تدریس هستید و می خواهید تدریس خصوصی فیزیک را شروع کنید، یکی دو جلسه اول را حاضر باشید رایگان کار کنید.اگر در همین یکی دو جلسه خوب عمل کنید کم کم شاگردهای بیشتری هم جذب خواهید کرد.

6- برای فعالیت در زمینه آموزش خصوصی فیزیک و کسب درامد بالا روش جذب شاگرد خودتان را محدود به آموزشگاهها نکنید. روش های بسیار دیگری وجود دارد. در این زمینه این مقاله را حتما بخوانید.

7- برای جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی وبلاگی برای خودتان بزنید. در وبلاگ خودتان در زمینه نحوه موفقیت در آموزش فیزیک و... مقاله ارائه دهید و شماره خودتان را هم به عنوان مدرس فیزیک ارائه دهید.
برای موفقیت در تدریس فیزیک وکسب درامد بالا از این درس، علاوه بر خوب و مفهومی تدریس کردن عوامل دیگریهم مهم هستند. هر چند که خوب تدریس کردن و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان در اولویت اول قرار دارد و اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند دوباره با شما کلاس برخواهند داشت و در نتیجه تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد، ولی به هر حال موارد دیگری هم در موفقیت در تدریس موثر است. به عنوان مثال باید در زمینه جذب شاگرد هم خوب عمل کنید. می توانید باآموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس فیزیک اعلام آمادگی نمائید. و یا خودتان به صورت مستقل تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران استو تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش فیزیک و سایر دروس دارد، می توانید تبلیغات تدریس خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه ثبت نموده و در زمینه آموزش فیزیک شاگرد جذب کنید. برای ثبت تبلیغات تدریسدر ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک کنید. آگهی تدریس فیزیک خودتان را خوب بنویسید و در متن آگهی توضیحات کاملی در زمینه رزومه کاری و سوابق تدریس خودتان ارائه نمائید. ثبت اگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس برای جذب شاگرد مفید و موثر است. ایران مدرس برای عبارتهایی مانند تدریس فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک در تهران، تدریس فیزیک دانشگاه و .... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در صدر نتایج قرار دارد. برای کسب درامد بالا از تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیک فرصت ثبت آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس خصوصی فیزیک بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
اگر می خواهید از تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک درامد بالایی کسب کنید بهترین راهکاری که وجود دارد این است که آگهی تدریس خودتان را به صورت رایگان در سایت (ایران مدرس) ثبت کنید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. با درج آگهی و تبلیغات در زمینه آموزش و تدریس خصوصیریاضی و تدریس خصوصی فیزیک در این سایت تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده متقاضی تدریس خصوصی قرار می گیرد. درج اگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شده و بازدهی بالاتری دارند. آگهی های تدریس ویژه در کنار بیش از 10000 مطلبآموزشی هم نمایش داده شده و بنابراین احتمال جذب شاگرد و بدست آوردن درآمدبالاتر از تدریس خصوصی فراهم خواهد بود. ثبت آگهی تدریس ریاضی و فیزیک به نسبت همکاری با آموزشگاهها درآمد بالاتری دارد. چرا که هر جلسه تمام مبلغ حق التدریس را برای خودتان برخواهید داشت. وقتی از طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید هر جلسه 30 تا 40 درصد حق التدریس را باید به آموزشگاه پرداخت کنید یعنی از هر 100 جلسه تدریس 30 تا 40 جلسه را به صورت رایگان کار می کنید. وقتی از طریق ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب می کنید، کل مبلغ دریافتی را برای خودتان بر می دارید و در ضمن قیمت کلاسهای تدریس خصوصیرا هم خودتان تعیین می کنید. وقتی به صورت مستقل و از طریق ثبت تبلیغات تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید در نهایت درآمد بالاتری خواهید داشت. حتی اگر آگهی تدریس ویژه ثبت کنید و هزینه ای پرداخت کنید، در نهایت با یکی دو جلسه کلاس این هزینه جبران شده و در ادامه تمامی مبلغ را برای خودتان بر خواهید داشت.
در مرحله بعد، برای کسب درآمد خوب و بالا از تدریس خصوصی فیزیک باید شاگرد جذب کنید و یا اگر در حال حاضر شاگردانی دارید سعی کنید تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. در سایت (ایران مدرس) توضیحات کاملی در رابطه با نحوه جذب شاگرد در زمینه تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی ریاضیو سایر دروس ارائه شده است و با مطالعه مقالات مربوطه می توانید به صورت بسیار خوبی در این زمینه عمل کنید. برای آشنایی با روشهای مختلف جذب شاگرد وپیدا کردن شاگرد خصوصی به منظور فعالیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیک و یا هر درس دیگری این مقاله و یا این مقاله را مطالعه کنید. یکی از رموز موفقیت در تدریس خصوصی فیزیکو یا سایر دروس این است که خوب شاگرد جذب کنید و تعداد شاگردهای زیادی داشته باشید. البته حفظ همین شاگردها و جلب رضایت آنها هم بسیار مهم است. ولی به هر حال در قدم اول جذب شاگرد و افزایش تعداد شاگردهایتان را باید دراولویت قرار دهید. در سایت (ایران مدرس) هم می توانید آگهی تدریس خودتان را ثبت کنید (در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید) واز این طریق شاگرد جذب نمائید. ثبت اگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس رایگاناست و اگر آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را خوب ثبت کنید و بنویسید (مقاله 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازدهدر این زمینه مفید و موثر است) ممکن است از هر روش جذب شاگرد دیگری برای شما مفیدتر و موثرتر باشد. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی و سایر دروس دارد.
با توجه به مطالب ارائه شده، برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی فیزیکو کسب درآمد خوب و بالا از آن در مرحله اول باید به صورت کامل بر درس مسلطباشید و در ادامه با امتحان کردن روشهای مختلف جذب شاگرد و از جمله ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس سعی کنید تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. در نهایت با تعهد کامل به کار تدریس سعی کنید شاگردهایتان را حتما به نتیجه برسانید تا ترمهای بعد هم دوباره با شما تماس بگیرند. به اینترتیب به یکی از مدرسین موفق در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک تبدیل خواهید شد.
منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی فیزیک در ایران مدرس

تدریس خصوصی فیزیک در ایران مدرس (بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران) - اگر در جستجوی لیست کامل مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک هستید .... اگر در تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و یا هر جای دیگر ایران قصد دارید از خدمات تدریس خصوصی فیزیک استفاده کنید ... چنانچه قصد دارید درس فیزیک را به صورت عمقی و پایه ای آموزش ببینید ... اگر می خواهید در امتحان فیزیک نمره خوبی بگیرید و یا در کنکور سراسری و آزاد برای درس فیزیک درصد بالایی کسب کنید .... در هر صورت، برای مشاهده کاملترین لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک متوسطه، کنکور و دانشگاهی در سایت ایران مدرس بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس خصوصی در زمینه تدریس فیزیک سایر دروس در آن ثبت نام کرده اند. بازدید ایران مدرس در ایام امتحانات نزدیک به 30000 بازدید در روز خواهد بود.

علاوه بر ارائه خدمات تدریس خصوصی فیزیک در سایت ایران مدرس، مقالات آموزشی، نمونه سوالات امتحانی، جزوه های درسی و کنکوری و .... برای یادگیری بهتر این درس توسط دانش آموزان و دانشجویان ارائه شده است. به عنوان مثال، چنانچه در زمینه قیمت، نرخ و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک سوال دارید مطالعه مقاله قیمت تدریس خصوصی فیزیک چقدر است؟ را از دست ندهید. قمیت و هزینه و نرخ کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیک به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. اگر می خواهید کلاسهای تدریس خصوصی را با قیمت خوبی برگزار کنید و از طرفی از مدرسین با سابقه و مجرب برای یادگیری بهتر دروس و موفقیت در امتحانات کمک بگیرید، بهتر است با این عوامل موثر بر قیمت کلاسهای خصوصی آشنا باشید. نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که مدرسین مختلف ریاضی و فیزیک (برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش ریاضی و فیزیک در ایران مدرس به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید) بسته به سابقه تدریس و شرایطی که خودشان دارند قیمتهای متفاوتی را برای کلاسهای خصوصی در نظر می گیرند. شاید در هیچ زمینه ای و برای هیچ نوع خدماتی بازه قیمتها آنقدر بزرگ نباشد که در کار تدریس خصوصی است. چنانچه قصد دارید از جزوه های آموزشی و سوالات امتحانی فیزیک که به صورت رایگان در ایران مدرس ارائه شده است استفاده نمائید بر روی عبارت دانلود سوال و جروه فیزیک کلیک کنید و در نهایت اگر قصد دارید تست های کنکور فیزیک را به صورت رایگان دانلود نمائید، بر روی عبارت تست کنکور فیزیک و یا سوالات کنکوری فیزیک کلیک نمائید.

فیزیک یک درس کاملا مفهومی و درک کردنی است. درس فیزیک را فقط با حفظ کردن فرمولها و روابط نمی توان یاد گرفت. درس فیزیک اصلا یک درس حفظ کردنی نیست. اگر می خواهید فیزیک را خوب یاد بگیرید باید سعی کنید به صورت مفهومی این درس را بخوانید و معنای فیزیکی روابط را هم برای خودتان تحلیل کنید. برای موفقیت در امتحان فیزیک باید فیزیک را در طول ترم خواند، در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کرد و حضور فعال داشت، در کلاسهای آموزشی با تمرکز کامل به مطالب گوش داد، جزوه نوشت و سوال پرسید، بعد از کلاسها، درس فیزیک را مرور کرد و مثالهای حل شده در کلاس را مورد بررسی دوباره قرار داد و درطول ترم تا جایی که وقت اجازه می دهد تمرین و مسئله حل کرد. برای یادگیری بهتر درس فیزیک باید برای آن وقت بگذارید و روابط و مسائل را برای خودتان توضیح دهید. اگر روابط فیزیک خوب فهمیده شود مانند ابزارکارهای مناسبی در درست شما خواهد بود و ممکن است برای حل سوالات راه حلهایی پیشنهاد بدهید که حتی به ذهن مدرس و معلم خودتان هم نرسد. با فهمیدن عمیق روابط فیزیک حتی می توانید برای بعضی از تمرینات چند راه حل ارائه کنید اگر به فیزیک علاقه دارید، فیزیک تدریس کنید:فیزیک درس قشنگی است. اگر شما هم به فیزیک علاقه دارید و از تدریس آن لذت می برید، در این صورت بروید سراغ تدریس درس فیزیک. در غیر اینصورت درسهای دیگری که به انها علاقه مند هستید را تدریس نمائید. علاقه به کار و به تدریس در بلند مدت باعث موفقیت شما می شود. اگر فقط برای پول و درامد تدریسکنید زیاد دوام نمی آورید. در کل اگر به تدریس علاقه ندارید، این کار را کنار بگذارید. موفق ترین افراد در هر کاری عاشق کار خودشان هستند..

خودتان خوب مطالب را درک کنید:برای اینکه در کار تدریس فیزیک موفق باشید و بتوانید فیزیک را مفهومی تدریس نمائید و مطالب را برای شاگردانتان خوب جا بیاندازید، در مرحله اول باید خودتان خوب مطالب را درک کرده باشید. حین مطالعه فیزیک و هنگامی که میخواهید برای تدریس آماده شوید، روی مسائل مختلف فکر کنید و راه حلهای مختلف حل یک مسئله را امتحان نمائید. هر چه تسلط خودتان بر مطلب بیشتر باشدکلاسهای شما برای شاگردانتان مفید تر خواهد بود.

مکان برگزاری کلاسهای خصوصی فیزیک و قیمت تدریس فیزیک: محلبرگزاری کلاسهای خصوصی فیزیک هم بر قیمت این کلاسها تاثیر می گذارد. معمولا هزینه برگزاری کلاس خصوصی فیزیک در منزل به نسبت آموزشگاه بالاتر است. وقتی که کلاس خصوصی فیزیک در آموزشگاه برگزار می گردد، چون معمولا برای مدرس راحت تر است و زمانی را در مسیر رفت و برگشت از دست نمی دهد، هزینه کمتری را برای کلاسهای خصوصی فیزیک مطالبه می کند. در عوض در ایام امتحانات و در سایر ایام نیز برای دانش آموزان و دانشجویان برگزاری کلاس فیزیک در منزل بهتر و راحت تر است. از طرفی دانشجو و دانش آموز زمانی را برای رسیدن به کلاس از دست نمی دهد (این مورد در ایام امتحانات بسیار مهم است) و از طرف دیگر جو کلاس وقتی که در منزل برگزار می گردد راحت تر می باشد و بازدهی کلاس هم بالاتر است. با توجه به موارد گفته شده، منطقی است که قیمت کلاس خصوصی فیزیک در منزل به نسبت آموزشگاه بالاتر باشد.

هر چه سایت یا وبلاگ شما مطالب مفیدتری داشته باشد و برای آموزش فیزیک مطالب بهتری ارائه کنید بازدید کننده بیشتری خواهید داشت و تعداد شاگردهای بیشتری هم جذب می کنید.
روش های دیگری هم برای جذب شاگرد وجود دارد. به عنوان مثال می توانید تراکت تبلیغات چاپ کنید و در زمینه توانایی های خودتان در زمینه تدریس فیزیک و سوابق تدریس خودتان در آن بنویسید و تراکت را توزیع نمائید.
البته چاپ و توزیع تراکت برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی هزینه دارد و مانند ثبت وبلاگ و یا درج اگهی تدریسدر ایران مدرس رایگان نیست. ولی به هر حال اگر در تهران (به عنوان مثال) در محله مشخصی قصد فعالیت در زمینه تدریس را دارید توزیع تراکت می تواند مفید باشد.

در کلاسهای خصوصی فیزیک مثالهای عملی و مملوس بزنید. مثلا وقتی فیزیک مکانیک را تدریس می کنید، می توانید بحث پرتابه را با پرتاب کردن یک تیله مملوس تر کنید. نقطه اوج و برد و .... را می توانید به صورت عملی به شاگردهایتان نشان دهید.
با امادگی کامل در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک حاضرشوید. اگر در کلاس فیزیک مسلط بر درس باشید، در زمان کمتر حجم بیشتری از مطالب را تدریس می کنید و کلاسهای شما در کل بازدهی و تاثیر بیشتری برای شاگردهایتان خواهد داشت.
در ایام امتحانات برای شاگردهایتان کلاسهای رفع اشکال و جمع بندی برگزار نمائید. کلاسهای خصوصی در طول ترم بسیار مفید و موثر است و همین کلاسها در ایام امتحانات می توانید نتیجه امتحان را بسیار بهتر کند. جلسات رفع اشکال را برگزار نمائید.

متن درس را به خوبی تفهیم کنید و ارتباط روابط ارائه شده در درس با اتفاقاتی که در عالم واقعیتمی افتد را توضیح دهید. خود شما بهتر می دانید که روابط ارائه شده در درس فیزیک معنی فیزیکی دارند و اگر دانش آموزان و دانشجویان این معانی و مفاهیمرا به خوبی درک کنند در حل مسائل و تست های کنکور فیزیک موفق تر عمل خواهند کرد. شما به عنوان مدرس و استاد فیزیک باید تلاش کنید که این نحوه مطالعه فیزیک را برای شاگردانتان جا بیندازید. اگر شما مفهومی تدریس کنید وبه این شکل با تمرینات و مسائل برخورد کنید که سعی کنید خواسته سوال را بهصورت عمقی درک نمائید شاگردهای شما هم خودشان این روند را برای حل تمریناتدیگر مورد استفاده قرار می دهند. سعی کنید در کلاسهای فیزیک به صورت متنوعتدریس کنید و هم درس بدهید و هم تمرین و مسئله حل کنید. مسائل را به صورت مفهومی تشریح کنید و با پرسیدن سوالاتی از شاگردهایتان از یادگیری آنها مطمئن شوید. مطالعه کنید: 20 عامل موثر و کلیدی برای ثبت آگهی تدریس خصوصی پربازده

تدریس خصوصی فیزیک دهم:سرفصلهای فیزیک دهم در ادامه ارائه شده است. فصل اول : فیزیک و اندازه گیری - فصل دوم : کار ، انرژی و توان - فصل سوم : ویژگی های فیزیکی مواد - فصل چهارم: دما و گرما - برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی فیزیک دهم بر روی عبارت تدریس فیزیک دهمکلیک کنید. برای آموزش و یادگیری بهتر فیزیک دهم سعی کنید به صورت کامل درکلاسهای فیزیک شرکت کنید. در کلاس فیزیک به مباحثی که توسط مدرس شما ارائهمی گردد با دقت گوش دهید و سعی کنید مطالب را به صورت مفهومی یاد بگیرید. راه حلها و روشهای حل مسائل و تمرینات فیزیک را خوب یاد بگیرید و سعی کنید برای هر سوال و مسئله بیش از یک راه حل را یاد بگیرید. از فیزیک دهم در کنکور هم سوال مطرح خواهد شد. اگر حین یادگیری آن در کلاس و مدرسه درس را مفهومی آموزش ببینید در مراحل بعد هم در امتحان نمره خوبی خواهید گرفت و همدر کنکور هم تست زنی برای شما راحت تر خواهد بود.درس فیزیک دهم را به صورتسطحی و فرمولی نخوانید و تلاش کنید مفاهیم را درک کنید. پایه را محکم بگذارید و در طول تحصیل از مزایای آن استفاده کنید. برای یادگیری بهتر درس فیزیک دهم در طول ترم تمرین و مسئله حل کنید و معنی فیزیکی روابط را درک نمائید. ثبت آگهی تدریس ریاضی وفیزیک به نسبت همکاری با آموزشگاهها درآمد بالاتری دارد. چرا که هر جلسه تمام مبلغ حق التدریس را برای خودتان برخواهید داشت. وقتی از طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید هر جلسه 30 تا 40 درصد حق التدریس را باید به آموزشگاه پرداخت کنید یعنی از هر 100 جلسه تدریس 30 تا 40 جلسه را به صورت رایگان کار می کنید. وقتی از طریق ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب می کنید، کل مبلغ دریافتی را برای خودتان بر می داریدو در ضمن قیمت کلاسهای تدریس خصوصیرا هم خودتان تعیین می کنید. وقتی به صورت مستقل و از طریق ثبت تبلیغات تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید در نهایت درآمد بالاتری خواهید داشت. حتی اگر آگهی تدریس ویژه ثبت کنید و هزینه ای پرداخت کنید، در نهایت با یکی دو جلسه کلاس این هزینه جبران شده و در ادامه تمامی مبلغ را برای خودتان بر خواهید داشت.
عوامل موفقیت در تدریس ریاضی

اگر مدرس فیزیک هستید و قصد دارید از کار تدریس فیزیک درآمد بالایی بدست آورید مطالعه مقاله زیر را از دست ندهید.

چگونه از تدریس خصوصی فیزیک درآمد بالایی بدست آوریم؟

منبع: ایران مدرس

 

(0) نظر
برچسب ها :
نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی
در این بخش در زمینه نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی، چگونگی جذب شاگرد و پول درآوردن از تدریس خصوصی و ... توضیحاتی ارائه شده است. - برای شروع فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضیو سایر دروس در مرحله اول باید شاگرد جذب کنید. برای جذب شاگرد روشهای مختلفی وجود دارد که در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شده است. در ابتدای کار برایکسب درامد از تدریس ریاضی و جذب شاگرد همه ی روشها را امتحان کنید، با آموزشگاهها تماس بگیرید، در سایتهای تبلیغاتی تدریس (مانند سایت: ایران مدرس)آگهی ثبت نمائید، وبلاگ بزنید، با همکارانتان تماس بگیرید، در روزنامه تبلیغ بدهید و ..... . در نهایت با توجه به دروس تدریسی و شهر محل سکونت خودتان بهترین روش جذب شاگرد را پیدا خواهید کرد. برای شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی همه ی روشهای جذب شاگرد را امتحان نمائید. - اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی سابقه کار ندارید و می خواهید این کار را شروع نمائید کمی به کاری که می خواهید انجام دهید فکر کنید. آیا به تدریس ریاضی علاقه دارید؟ اگر واقعا تدریس ریاضی و درس ریاضی را دوست داشته باشید واز تدریس آن لذت برید در کار تدریس بسیار موفق خواهید بود. البته اگر علاقه ای هم به این درس نداشته باشید ولی بر آن مسلط باشید باز هم می توانید تدریس کنید. ولی به هر حال عشق و علاقه به هر کاری برای موفقیت در آن کار لازم است. در صورتی درآمد شما از تدریس ریاضی بسیار خوب خواهد بود وبه یکی از پردرآمدترین مدرسین ریاضی تبدیل خواهید شد که به تدریس ریاضی علاقه داشته باشید. مطالعه کنید: چگونه از تدریس خصوصی ریاضی درآمد خوبی کسب کنیم؟
چرا ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس بهترین روش برای کسب درامد از تدریس خصوصی است؟خودتان حتما در مورد مزتیهای آگهی و تبلیغات اینترنتی به نسبت سایر انواع روشهای تبلیغاتی مطالب زیادی می دانید. تبلیغات اینترنتی گسترده است. با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس، تبلیغات شما در کل ایران دیده خواهد شد. اگرساکن تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران هستید، با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس در کل تهران و کرج و یا کل ایران آگهی شما توسط متقاضیان تدریس دیده خواهد شد. چه روش تبلیغاتی دیگری را می شناسید که این گستردگی را داشته باشد. در ضمن ثبت تبلیغات تدریسدر ایران مدرس رایگان است. مگر اینکه در تلویزیون بخواهید تبلیغ کنید تا گستردگی آن با گستردگی تبلیغات اینترنتی برابری کند. نکته بسیار مهمتری که در زمینه تبلیغات تدریس خصوصی و تبلیغات اینترنتی وجود دارد این است که ایننوع تبلیغات هدفمند است. به این معنی که در تبلیغات اینترنتی آگهی شما توسط متقاضیان واقعی تدریس دیده خواهد شد. در تبلیغات تراکت و تلویزیون و روزنامه و .... افراد زیادی آگهی شما را می بینند ولی اکثریت قریب به اتفاقآنها افرادی نیستند که خدمات شما را لازم داشته باشند. وقتی در سایت ایرانمدرس که به صورت تخصصی در زمینه اگهی تدریس خصوصی فعالیت دارد آگهی خودتانرا درج می کنید، متقضیان تدریس خصوصی از طریق گوگل به سمت آگهی شما هدایت شده و به راحتی می توانید شاگرد جذب نمائید. خصوصا اینکه سایت ایران مدرس برای عبارتهای تدریس خصوصی از نظر گوگل بهینه است. مثلا عبارت تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی،تدریس خصوصی ریاضی مهندسی و .... را در گوگل جستجو کنید. خواهید دید ایرانمدرس برای این عبارتهای در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل و در صدر نتایج (جایگاه اول تا سوم)  قرار دارد. بنابراین متقاضیان تدریس خصوصی به راحتی به سمت آگهی و تبلیغ شما هدایت خواهند شد. هدفمند بودن تبلیغات اینترنتی یعنی این. علاوه بر گسترده بودن تبلیغات اینترنتی تدریس خصوصینکته مهم دیگری که وجود دارد این است که این نوع تبلیغات دائمی و همیشگی است. شما یکبار آگهی می دهید و این آگهی شما تا وقتی که خودتان آن را حذف نکرده باشید باقی می ماند و برای جذب شاگرد شما می تواند موثر باشد. می توانید آن را ویرایش و به روز کنید و یا تبلیغات خودتان را ویژه کنید و بازدهی آن را افزایش دهید. تبلیغات روزنامه، تراکت، تلویزیون و .... یک روزه است و یا در نهایت چند روز باقی می ماند.
اگر قصد دارید از تدریس ریاضی پول بیشتری در بیاورید، راهکار دیگری که برای افزایش تعداد شاگردها و جذب شاگردهای بیشتر وجود دارد، علاوه بر تبلیغات بهتر که در بخش قبل گفته شد، این است که کیفیت کار خودتان را افزایش دهید و عملکرد بهتری در کلاسهای خصوصی ریاضی داشته باشید و در نهایت تعداد شاگردهای بیشتر را بانمرات بهتر به نتیجه مطلوب برسانید (مطالعه کنید: 10 نکته اساسی برای موفقیت در تدریس خصوصی ریاضی). ممکن است هر مدرس و معلم ریاضی ای برای تدریس این درس و برای موفق کردنشاگردهایش روش منحصر به فرد و مخصوص خودش را داشته باشد. در نهایت اگر اینمدرس و معلم ریاضی بتواند شاگردهایش را به نتیجه خوبی برساند و یادگیری بهتر درس ریاضی و گرفتن نمره خوب با هم بدست آید، می توان گفت که معلم، مدرس و یا استاد ریاضی در کار خودش موفق بوده است. هر توصیه ای که در این بخش نوشته شود ممکن است برای شما مفید باشد و یا شما خودتان راهکار بهتری را بلد باشید. اگر روند کاری شما باعث نتیجه گرفتن شاگردهایتان می شود و آنها درس ریاضی را به خوبی یاد می گیرند می توان گفت که روش تدریس شما موفقیت آمیز است. اگر تعداد زیادی از شاگردهای شما با وجود شرکت در کلاسهایتدریس خصوصیریاضی نتیجه نمی گیرند، باید روند عملکر خودتان را تغییر دهید و آن را بهبود ببخشید. در کلاسهای گروهی و کلاسهای مدرسه و دانشگاه مسئولیت نتیجه گرفتن دانش آموزان و دانشجویان در درس ریاضی با خودشان است. در کلاس خصوصی ریاضی این مسئولیت تا حد بالایی متوجه مدرس ریاضی است. اگر می خواهید در کار تدریس و آموزش خصوصی ریاضی موفق باشید و پول خوبی در بیاورید مسئولیت کامل این نتیجه را به عهده بگیرید. یعن حداقل پیش خودتان فکر کنید کلاسهای خصوصی ریاضی شما تضمینی است و مسئولیت 100 درصد نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشما می باشد. در حقیقت این طور هم می باشد. شما فقط برای تدریس در کلاسهایخصوصی حاضر نیستید. شما باید شاگردهایتان را در جهتی هدایت کنید و به گونهای تدریس کنید و به اندازه کافی تمرین و مسئله به آنها بدهید که در نهایت نتیجه بگیرند. در کار تدریس خصوصی ریاضی جدی باشید و اگر شاگرد شما درس نمیخواند به او بگویید که از ادامه کار انصراف خواهید داد و یا از والدین ایشان کمک بخواهید. خلاصه اینکه باید کاری کنید که شاگرد شما در مسیر صحیح قرار بگیرد. این بحث بهبود عملکرد و افزایش کیفیت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی شما حتی بیشتر از بحث تبلیغات در افزایش درآمد شما در کار تدریس خصوصی ریاضی می تواند موثر و مفید باشد. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم برای درس ریاضی و یا سایر دروس خودشان با شما تماس خواهند گرفت و تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. از طرفی شما را به دوستان و همکلاسی های خودشان هم معرفی خواهند کرد و از این طریق هم تعداد شاگردهای بیشتری پیدا خواهید کرد. پس یک راهکار عالی برای موفقیت در تدریس ریاضی و خوب پول درآوردن از تدریس ریاضی داشتن کلاسهای با کیفیت و نتیجه گرا است.
برای موفقیت در تدریس فیزیک وکسب درامد بالا از این درس، علاوه بر خوب و مفهومی تدریس کردن عوامل دیگریهم مهم هستند. هر چند که خوب تدریس کردن و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان در اولویت اول قرار دارد و اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند دوباره با شما کلاس برخواهند داشت و در نتیجه تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد، ولی به هر حال موارد دیگری هم در موفقیت در تدریس موثر است. به عنوان مثال باید در زمینه جذب شاگرد هم خوب عمل کنید. می توانید باآموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس فیزیک اعلام آمادگی نمائید. و یا خودتان به صورت مستقل تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران استو تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش فیزیک و سایر دروس دارد، می توانید تبلیغات تدریس خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه ثبت نموده و در زمینه آموزش فیزیک شاگرد جذب کنید. برای ثبت تبلیغات تدریسدر ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک کنید. آگهی تدریس فیزیک خودتان را خوب بنویسید و در متن آگهی توضیحات کاملی در زمینه رزومه کاری و سوابق تدریس خودتان ارائه نمائید. ثبت اگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس برای جذب شاگرد مفید و موثر است. ایران مدرس برای عبارتهایی مانند تدریس فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی فیزیک در تهران، تدریس فیزیک دانشگاه و .... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در صدر نتایج قرار دارد. برای کسب درامد بالا از تدریس فیزیک و موفقیت در تدریس فیزیک فرصت ثبت آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس خصوصی فیزیک بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید.
به کار تدریس خصوصی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت قرار دهید:اگر می خواهید در بلند مدت مدرس خصوصی موفقی باشید و واقعا درامدی داشته باشید که واقعا رضایت بخش باشد، نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت اول قرار دهید. همانطور که می دانید در هر کار و تجارتی گفته می شود که حق با مشتری است. در کار تدریس خصوصی مشتریان شما همان شاگردهایتان هستند. اگر میخواهید در تدریس خصوصی موفق باشیدباید شاگردهای راضی داشته باشید. برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه ریزیخاص خودش را داشته باشید و به گونه ای درس و کلاس را پیش ببرید که شاگرد شما نتیجه بگیرد. اگر شاگرهای شما در امتحان و کنکور و ... موفق باشند، ترمهای بعد هم برای درسهای دیگرشان بر می گردند و حتی شاگردهای جدیدی به شما معرفی می کنند. به این ترتیب تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد و درآمد شما هم به سرعت افزایش می یابد.
آگهی تدریس خصوصی خودتان را در ایران مدرس ویژه کنید:همانطور که گفته شد، در  سایت (ایران مدرس) می توانید تبلیغات تدریس خودتان را ثبت کنید و از این طریق شاگرد جذب نمائید. ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید برای حصول بازدهی بیشتر و جذب شاگردهای بیشتر آگهی خودتان را ویژه کنید. برای اطلاع از نحوه ثبت آگهی تدریس ویژه و هزینه ثبت آگهی تدریس خصوصی ویژه بر روی عبارت هزینه آگهی تدریس خصوصیکلیک کنید. آگهی های تدریس ویژه بازدهی بالاتری دارند و در صفحه اصلی سایتایران مدرس و صفحات داخلی آن بالاتر از آگهی های تدریس رایگان نمایش داده خواهند شد. در ضمن در ایران مدرس بیش از 10000 جزوه، سوالامتحانی، تست کنکور، مقاله آموزشی و .... ثبت شده است و آگهی های تدریس ویژه در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهند شد. آگهی های تدریس خصوصی ویژه در بخش کنکور ایران مدرس هم نمایش داده می شوند.
برای موفقیت در کار تدریس خصوصیو کسب درامد بالا از تدریس و تدریس خصوصی سعی کنید برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه مخصوص خودش را داشته باشید به نحوی که حتما نتیجه بگیرد. هیچ بهانه ای را قبول نکنید. از همه ابزارهایی که در اختیار دارید برای وادار کردن شاگردهایتان به درس خواندن استفاده کنید. می توانید از والدین کمک بگیرید و یا تهدید کنید که اگر تمرینات انجام نشود کلاسها را ادامه نمی دهید. البته معمولا کلاسها ادامه پیدا می کند ولی به این ترتیب شاگردهای شما تعهد شما به کلاسها را که مشاهده می کنند خودشان هم درس را میخوانند. بنابراین کلاسهای خصوصی مانند کلاسهای گروهی نیست. در کلاسهای گروهی شما درس خودتان را ارائه می کنید و ممکن است یعضی از افراد حاضر در کلاس درس هم نخوانند و قبول هم نشوند. شما نمی توانید روی 30 یا 40 نفر کنترل داشته باشید. در کلاسهای گروهی هم باید تمام تلاش خودتان را بکنید ولی به هر حال نمی توانید کاری کنید که همه درس بخوانند و یا قبول شوند. کلاس خصوصی متفاوت است. انتظار از کلاسهای خصوصی بالاتر است. در این کلاسهاباید شما علاوه بر ارائه درس شاگردهایتان را به سمت موفقیت و درس خواندن هدایت کنید و به آنها مشاوره بدهید و راهنمایی کنید. اگر می خواهید در درس وتحصیل موفق باشید و در نهایت درآمد بالایی از کار تدریس بدست آورید، به خاطر خودتان هم که شده است، باید سعی کنید همه ی شاگردهایتان نتیجه خوبی بگیرند و در امتحان قبول شوند. رمز موفقیت در تدریس خصوصی و بدست آوردن درآمد بالا از کار تدریسو آموزش در منزل این است که شاگردهای موفق و راضی داشته باشید. اگر شاگردهای شما در درس موفق شوند ترمهای بعد دوباره با شما تماس خواهند گرفت.حتی اگر سخت گیری کنید و در طول ترم از سخت گیریهای شما ناراحت هم بشوند در نهایت چیزی که یادشان می ماند این است که در امتحان نتیجه حوبی گرفته اند. بنابراین متعهدانه و با عشق و علاقه تدریس کنید. کلید موفقیت شما در تدریس خصوصی موفقیت شاگردهایتان در امتحان و کنکور است. مطالعه کنید: درآمد کار و شغل تدریس چقدر است؟
اگر می خواهید برای جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی آگهی تدریس خصوصی درج نمائید و درآمد کسب کنید، ایران مدرس بهترین گزینه برای شما است. سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی ریاضی مانند تدریس خصوصی ریاضی دانشگاه، تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی معلادلات دیفرانسیل، تدریس خصوصی ریاضیات گسستهو .... در نتایج جستجوی گوگل در صفحه اول و در صدر نتایج (جایگاه 1 تا 3) قرار دارد. به این ترتیب وقتی متقاضیان تدریس ریاضی در جستجوی مدرس ریاضی در گوگل این عبارتها را وارد کنند، ایران مدرس را در صدر نتایج خواهند دید وبا کلیک بر روی آن به سمت تبلیغات شما هدایت خواهند شد. ایران مدرس پربازدیدترین و پربیننده ترین سایت تدریس خصوصی ایران است و آگهی تدریس ریاضی شما را در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می دهد. علاوه بر مواردگفته شده، در این وب سایت بیش از 10000 جزوه آموزشی، سوال امتحانی، مقالات آموزشی در زمینه نحوه مطالعه ریاضی و سایر دروس و .... نیز ثبت شده است و در صورتیکه آگهی تدریس خودتان را ویژه کنید، تبلیغات شما علاوه بر صفحه اصلی و صفحات داخلی بخش تدریس خصوصی در کنار اینمطالب آموزشی هم نمایش داده خواهد شد. در ایران مدرس یک بخش تخصصی برای مطالب کنکوری هم وجود دارد و آگهی های تدریس ویژه در این بخش هم نمایش دادهخواهد شد. به این ترتیب می توانید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی کنکور هم شاگرد جذب کنید. برای جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی ریاضی فرصت درج اگهی در سایت ایران مدرس را از دست ندهید.
برای خوب پول درآوردن از تدریس خصوصیقبل از هر کار دیگری باید بهترین روشی که برای جذب شاگرد توسط شما مناسب است را پیدا کنید. مدرسین قدیمی تر و مدرسانی که سن و سال بالاتری دارند بهصورت سنتی از آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنند و تعدادی از انهاسالهای سال است که با آموزشگاههای تدریس خصوصی همکاری دارند. برای پیدا کردن شاگرد خصوصی و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی این هم یک روش است و شما هم می توانید از این روش استفاده نمائید. البته جذب شاگرداز طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی بهترین روش برای جذب شاگرد نیست و محدودیتهایی از لحاظ سقف درآمد برای شما ایجاد می کند. در مرحله اول قیمت کلاسهای خصوصی را خود اموزشگاه تعیین می کند. آموزشگاههای تدریس خصوصی معمولا برای جذب شاگرد بیشتر و کسب درآمد بالاتر قیمت کلاسهای خصوصیرا به صورت رقابتی پایین نگه می دارند. بنابراین شما با هزینه متوسط رو بهپایینی کلاسها را برگزار می کنید. در ضمن، از همین مقدار پولی هم که دریافت می کنید 30 تا 40 درصد آن را باید به آموزشگاه پرداخت نمائید. در نهایت با وجود تعداد کلاسهای زیاد درامد خیلی بالایی از تدریس خصوصی نخواهید داشت. اکثر مدرسینی که شاگردهای خودشان را از طریق آموزشگاهها و موسسات جذب می کنند به این دلیل روشهای دیگری را امتحان نمی کنند چون بسیارمحافظه کار هستند و می ترسند نکند برای تبلیغات هزینه کنند و پول خودشان را از دست بدهند.
چگونه شاگردهای بیشتری جذب کنیم؟همانطور که گفته شد قدم اول برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی جذب شاگرد است. اگر می خواهید شاگردهای بیشتری داشته باشید، در مرحله اول باید خوب تدریس کنید تا هر شاگردی که جذب می کنید را حفظ کنید و ترمهای بعد هم همین شاگردها دوباره پیش شما برگردند. در ادامه روشهای مختلف جذب شاگرد (این مقاله را بخوانید: چگونه شاگرد خصوصی جذب کنیم (15 راهکار جذب شاگرد))را امتحان کنید تا شاگردهای جدیدی هم پیدا کنید. برای داشتن تعداد شاگرد زیاد خوب تدریس کردن و به نتیجه رساندن شاگردهایتان بهترین روش است.
تدریس خصوصی چه درسهایی درآمد بالاتری دارد؟ دروسی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، عربی، زیستو ... جزو دروس پرمتقاضی تدریس خصوصی هستند. در زمینه تدریس هر کدام از این دروس که فعالیت داشته باشید و خوب کار کنید می توانید درآمد خوبی داشتهباشید. به صورت کلی هر درسی که تدریس آن سخت تر باشد و مدرسین کمتری توانایی تدریس آن را داشته باشند، هزینه تدریس بالاتری دارد. البته به شرط آنکه برای تدریس خصوصی متقاضی داشته باشد. فعالیت در زمینه تدریس خصوصی کنکور و دروس کنکوری احتمالا به نسبت سایر حالتها پردرآمدترین است.
درآمد کلاسهای نیمه خصوصی بالاتر است؟یکی از روشهایی که با استفاده از ان می توانید درآمد خودتان را از تدریس خصوصی افزایش دهید تشکیل دادن کلاسهای نیمه خصوصی و در صورت امکان کلاسهای چند نفره و گروهی است. کلاسهای نیمه خصوصی ممکن است 80 درصد بازدهی کلاسهایخصوصی را برای شاگردهایتان داشته باشد ولی در عوض هم برای شما درآمد بالاتری دارد و هم برای هر کدام از شاگردهایتان ارزانتر تمام می شود. می توانید به شاگردهایتان پیشنهاد دهید که با دوستانشان در کلاس شرکت کنند و در عوض هزینه برای هر کدام از آنها کمتر شده و در نهایت برای شما مبلغ دریافتی بیشتر خواهد شد.
رمز موفقیت در تدریس و تدریس خصوصیداشتن شاگردهای موفق و راضی است. اگر می خواهید خودتان در کار تدریس موفق باشید کاری کنید که شاگردهایتان در درس و تحصیل موفق باشند. وقتی شما به کار تدریس و به نتیجه گرفتن شاگردهایتان احساس تعهد می کنید، این احساس تعهد در تمامی گفتار و کلمات شما خودش را نشان می دهد و شاگردهایتان و والدین آنها این را درک می کنند و به شما اعتماد خواهند کرد. دقت کنید که در همه ی روابط اعتماد حرف اول را می زند. اگر شاگردهای شما به شما اعتماد کنند دیگر حاضر نخواهند بود با مدرس دیگری کلاس داشته باشند. اگر شاگردهای شما موفق و راضی باشند، ترمهای بعد برای دروس دیگرشان هم با شما تماس خواهند گرفت و حتی فامیل، دوستان و آشنایانشان را هم به شما معرفی خواهند کرد. در کار تدریس خصوصی حفظ شاگرداگر از جذب شاگردهای جدید مهمتر نباشد کم اهمیت تر نیست. در هر کاری وقتی شما درآمد خوبی خواهی داشت که مشتری های شما (که در کار تدریس خصوصی همان شاگردهای شما هستند) دوباره برای دریافت خدمات پیش شما برگردند. در کنار تلاش برای جذب شاگردهای بیشتر و گسترش فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی وامتحان کردن انواع روشهای جذب شاگرد، باید خیلی حواستان به شاگردهای فعلی هم باشد و رضایت انها را به صورت کامل کسب کنید.
درج اگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است و فقط در صورت تمایل می توانید آگهی تدریس خودتان راویژه کنید. آگهی های تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده شدهو بازدهی بالاتری دارند. آگهی های تدریس ویژه در کنار بیش از 10000 مطلبآموزشی هم نمایش داده شده و بنابراین احتمال جذب شاگرد و بدست آوردن درآمدبالاتر از تدریس خصوصی فراهم خواهد بود. ثبت آگهی تدریس ریاضی و فیزیک به نسبت همکاری با آموزشگاهها درآمد بالاتری دارد. چرا که هر جلسه تمام مبلغ حق التدریس را برای خودتان برخواهید داشت. وقتی از طریق آموزشگاههای تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید هر جلسه 30 تا 40 درصد حق التدریس را باید به آموزشگاه پرداخت کنید یعنی از هر 100 جلسه تدریس 30 تا 40 جلسه را به صورت رایگان کار می کنید. وقتی از طریق ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب می کنید، کل مبلغ دریافتی را برای خودتان بر می دارید و در ضمن قیمت کلاسهای تدریس خصوصیرا هم خودتان تعیین می کنید. وقتی به صورت مستقل و از طریق ثبت تبلیغات تدریس خصوصی شاگرد جذب می کنید در نهایت درآمد بالاتری خواهید داشت. حتی اگر آگهی تدریس ویژه ثبت کنید و هزینه ای پرداخت کنید، در نهایت با یکی دو جلسه کلاس این هزینه جبران شده و در ادامه تمامی مبلغ را برای خودتان بر خواهید داشت.
با توجه به مطالب ارائه شده برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک بهترین راهکار و یا حداقل یکی از بهترین راهکارهایی که وجود دارد ثبت اگهی تدریس در ایران مدرس به عنوان پربازدیدترین و معتبرترین سایت تبلیغات تدریس خصوصی ایران است.

منبع: ایران مدرس 
(0) نظر
برچسب ها :
سایت مدرسین تدریس خصوصی فیزیک متوسطه تا دانشگاه
سایت مدرسین تدریس خصوصی فیزیک متوسطه تا دانشگاه - برای جذب شاگرد بیشتر در زمینه اموزش و تدریس خصوصی فیزیک تبلیغات تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس)ثبت نمائید. با ثبت اگهی تدریس فیزیک در ایران مدرس به صورت مستقیم با متقاضیان تدریس فیزیک در ارتباط خواهید بود. برای مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه آموزش و تدریس فیزیک در ایران مدرس آگهی ثبت نموده اند بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید. برای موفقیت در تدریس خصوصی فیزیک، درس فیزیک را به صورت مفهومی و عمقی تدریس کنید. فقط فرمول و رابطه ارائه ننمائید. درس فیزیک یک درس کاملا مفهومی است و برای یادگیری بهتر آن باید معنی فیزیک روابط را خوب فهمید.
در ایام امتحانات برایشاگردهایتان کلاسهای رفع اشکال و جمع بندی برگزار نمائید. کلاسهای خصوصی در طول ترم بسیار مفید و موثر است و همین کلاسها در ایام امتحانات می توانید نتیجه امتحان را بسیار بهتر کند. جلسات رفع اشکال را برگزار نمائید.
برای اینکه از پس مسائل فیزیک بربیایید و بتوانید مسئله حل کنید، علاوه بر اینکه در کلاس فیزیک و حین تدریس فیزیک توسط معلمتان باید حواستان صد در صد جمع باشد، در ادامه برای اینکه خودتان بتوانید مسائل را حل کنید، باید درک درستی از حل مسئله داشته باشید. درس فیزیک درسی است که به یک ذهن آماده و استراحت کرده نیاز دارد. پس بهتر است فیزیک را در ساعاتی از روز مطالعه کنید که سرحالتر هستید. اگر مطالعه در صبح را دوست دارید، دروسی مانند فیزیک، ریاضی و شیمی را در آن ساعت مطالع نمائید. دروس عمومی را برای وقتی هایی بذارید که خیلی سرحال نیستید. قشنگی درس فیزیک به این است که تمامی روابط و فرمولهای ارائهشده در آن معنی فیزیکی دارد. می توانید فرمولها را برای خودتان توضیح دهیدو معنی آنها را بفهمید. اگر به این شکل با درس فیزیک برخورد کنید، هم درس را خوب می فهمید و هم در امتحان و کنکور موفق خواهید بود. بنابرانی فقط فرمول حفظ نکنید. بلکه فرمولها را متوجه شوید. در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک هم مدرس فیزیک معمولا به صورت مفهومی درس را توضیح می دهد. مگر اینکه امتحان خیلی نزدیک باشد و نتوانید خیلی وقت بذارید. در کنار کتاب درسی خودتان از کتابهای کمک آموزش معتبر برای آموزش بهتر فیزیک استفاده نمائید. برای موفقیت در امتحانفیزیک باید فیزیک را در طول ترم خواند، در کلاسهای مدرسه و دانشگاه به صورت کامل شرکت کردو حضور فعال داشت، در کلاسهای آموزشی با تمرکز کامل به مطالب گوش داد، جزوه نوشت و سوال پرسید، بعد از کلاسها درس فیزیک را مرور کرد و مثالهای حل شده در کلاس را مورد بررسی دوباره قرار داد و درطول ترم تا جایی که وقت اجازه می دهد تمرین و مسئله حل کرد. برای یادگیری بهتر درس فیزیکباید برای آن وقت بگذارید و روابط و مسائل را برای خودتان توضیح دهید. اگرروابط فیزیک خوب فهمیده شود مانند ابزارکارهای مناسبی در درست شما خواهد بود و ممکن است برای حل سوالات راه حلهایی پیشنهاد بدهید که حتی به ذهن مدرس و معلم خودتان هم نرسد. با فهمیدن عمیق روابط فیزیک حتی می توانید برای بعضی از تمرینات چند راه حل ارائه کنید.
چنانچه قصد دارید از جزوه های آموزشی و سوالات امتحانی فیزیک که به صورت رایگان در ایران مدرس ارائه شده است استفاده نمائید بر روی عبارت دانلود سوال و جروه فیزیک کلیک کنید و در نهایت اگر قصد دارید تست های کنکور فیزیک را به صورت رایگان دانلود نمائید، بر روی عبارت تست کنکور فیزیک و یا سوالات کنکوری فیزیک کلیک نمائید.
اگر تصمیم دارید از کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک برای گرفتن نمره خوب در این درس استفاده کنید، سعی کنید این کلاسها را در طول ترم داشته باشید و به ایام امتحانات موکول نکنید. البته اگر خودتان درس را بلد هستید و در کلاسهای مدرسه یا دانشگاه حاضر بوده اید و در طول ترم درس فیزیک را خوب خوانده اید و فقط در حد رفع اشکال لازم است از کلاسهای خصوصی استفاده نمائید، در این حالت موکول کردن کلاسهای خصوصی فیزیک به ایام امتحانات اشکالی ندارد. اتفاقا در این حالت استفاده از جلسات تدریس خصوصیبرای جمع بندی و رفع اشکال بسیار مفید بوده و می تواند نتیجه امتحان را درجهت مثبت آن بسیار تغییر دهد. اما اگر در درس فیزیک اشکالات پایه ای دارید، در ترمهای قبل در امتحان فیزیک عملکرد خوبی نداشته اید، در کلاسهای اصلی خودتان تدریس مدرس و یا استاد خودتان را خوب متوجه نمی شوید و .... دراین حالت، استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک را زودتر شروع کنید و به ایام امتحانات موکول ننمائید.
چند جلسه کلاس خصوصی برای یادگیری درس فیزیک لازم است؟تعداد جلسات لازم برای آموزش و یادگیری درس فیزیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. به مقطع تحصیلی، اینکه کلاسها برای کنکور است یا امتحان، به میزان بلد بودن خودتان و ... بستگی دارد. به صورت کلی می توان گفت اگر درس فیزیک را اصلا بلد نیستید حدود 15 جلسه کلاس خصوصی برای یادگیری ان لازم است. اگربه صورت متوسط بلد هستید 5 تا 10 جلسه کلاس خصوصی فیزیک لازم دارید و اگر درس فیزیک را خودتان خوانده اید برای رفع اشکال و جمع بندی 3 تا 5 جلسه کلاس کفایت می کند. البته در هر کدام از حالتهای ذکر شده اگر بخواهید تمرینو مسئله حل کنید، تعداد جلسات و کلاسهای خصوصی بیشتری را می توانید برگزارنمائید. یکی دو روز قبل از امتحان فیزیک حتما یک جلسه برای رفع اشکال و جمع بندی برگزار نمائید.
برای آموزش عمقی درس فیزیک بهعنوان یکی از دروس مهم روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش ها، همانطور که گفته شد، استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک است. برای یادگیری بهتر درس در طول ترم و برای رفع اشکال در ایام امتحانات استفاده از جلسات تدریس خصوصی فیزیک می تواند مفید و موثر باشد. در جلسات تدریس خصوصی فیزیکهر بحثی که در کلاسهای اصلی خودتان در مدرسه یا دانشگاه متوجه نشده اید، هر اشکالی که حین درس خواندن و یا حل تمرینات و مسائل برایتان پیش آمده است، هر نکته ای که مدتی است شما را با خودش درگیر کرده است و ..... را می توانید بپرسید. در ایام امتحانات که برای درس خواندن دوران بسیار مهمی است به مدرس و استاد اصلی خودتان دسترسی ندارید و بنابراین در کنار داشتن یک مدرس خصوصیخوب بسیار مفید و موثر است. در کنار کلاسهای اصلی خودتان در مدرسه یا دانشگاه و در کنار کلاسهای خصوصی فیزیک، برای یادگیری بهتر ان باید خودتان هم خوب درس بخوانید. هیچ چیزی نمی تواند جای درس خواندن خودتان را بگیرد. اگر فکر می کنید به جای مطالعه خودتان بهتر است کلاسهای خصوصی بیشتری داشتهباشید، این فکر اشتباه است. کلاسهای خصوصی مفید و موثر است به شرطی که خودتان هم درس بخوانید. تمرین و مسئله حل کنید و مسائل را تحلیل کنید. وقتییک مسئله جدید فیزیک را می خواهید حل کنید و راه حل آن را بلد نیستید سریعسراغ جواب آن نروید. خودتان کمی فکر کنید و راه حلی بنویسید. راه حل درست هم نبود ایرادی ندارد. مهم این است که به حل مسئله فکر کرده باشید. به این ترتیب ذهن شما قوی تر شده و فکر کردن به راه حلها را یاد می گیرید. اگر راهحل اشتباه بود با دیدن حل درست سوال اصلاحش کنید و نکته ای یاد بگیرید. اگر درست بود که چه بهتر. مطالعه کنید: راهکارهای رفع اشکال درس فیزیک
برای موفقیت در تدریس فیزیک وکسب درامد بالا از این درس، علاوه بر خوب و مفهومی تدریس کردن عوامل دیگریهم مهم هستند. هر چند که خوب تدریس کردن و تلاش برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان در اولویت اول قرار دارد و اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند دوباره با شما کلاس برخواهند داشت و در نتیجه تعداد شاگردهایتان بیشتر و بیشتر خواهد شد، ولی به هر حال موارد دیگری هم در موفقیت در تدریس موثر است. به عنوان مثال باید در زمینه جذب شاگرد هم خوب عمل کنید. می توانید باآموزشگاههای تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای تدریس فیزیک اعلام آمادگی نمائید. و یا خودتان به صورت مستقل تبلیغ کنید و شاگرد جذب نمائید. در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران استو تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرس ثبت نامی در زمینه آموزش فیزیک و سایر دروس دارد، می توانید تبلیغات تدریس خودتان را به صورت رایگان و یا ویژه ثبت نموده و در زمینه آموزش فیزیک شاگرد جذب کنید.
زمان خوب برای شروع کلاسهای خصوصی فیزیک کی است؟این که در چه زمانی کلاسهای خصوصی فیزیک را شروع کنید هم به عوامل زیادی بستگی دارد. اگر در درس فیزیک ضعیف هستید و اشکالات زیادی دارید و یا در کلاسهای اصلی خودتان در مدرسه یا دانشگاه غایب بوده اید، شرکت در کلاسهای خصوصی فیزیک را هر چه زودتر شروع کنید. اگر درس را اصلا بلد نیستید و یا اشکالات زیادی دارید، موکول کردن کلاسها به ایام فرجه ها و یا ایام امتحانات اصلا خوب نیست چون ممکن است نتیجه مورد نظر خودتان را نگیرید. اگردرس را در حد متوسط بلد هستید از همان اواسط ترم کلاسها را شروع کنید و اگر درس فیزیک را تا حد خوبی بلد هستید و فقط اشکالات جزئی دارید، برگزاری کلاسها را به ایام امتحانات هم موکول نمائید ایرادی ندارد. در ایام امتحانات که به استاد اصلی خودتان و یا به معلم فیزیک دسترسی ندارید، در کنار داشتن یک مدرس خوب فیزیک می تواند کاملا مفید و موثر باشد. در ایام امتحانات چون درسها خوانده می شود اشکالاتی که وجود دارد هم بیشتر مشخص خواهد شد و بنابراین در این ایام استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک برای رفع اشکال و جمع بندی کاملا موثر است. البته همانطور که گفته شد اگر تعداد جلسات بالایی لازم دارید و درس را خبو نخوانده اید زودترشروع کنید ولی در این حالت هم کلاسهای فیزیک را در ایام امتحانات هم ادامهدهید. نکته دیگری که وجود دارد این است که در ایام امتحانات قیمت و هزینه ای که مدرسین برای کلاسهای خصوصی ارائه می کنند بالاتر است و در ضمن پیدا کردن مدرس خوب هم در این ایام راحت نیست. بنابراین در هر صورت بهتر است کلاسهای خصوصی را از اوایل یا اواسط ترم شروع کنید و هم با اطمینان بیشتری در درس فیزیک قبول شوید و نتیجه خوبی بگیرید، هم با یک مدرس خوب فیزیک کلاسها را داشته باشید و هم بتوانید کلاسهای خصوصی را ارزانتر هماهنگ نمائید.
با شرکت در کلاسهای خصوصی فیزیک کلاسهای اصلی دیگر لازم نیست؟کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک بهتر است در کنار کلاسهای اصلی خودتان در مدرسهو دانشگاه مورد استفاده قرار گیرد و نه به جای انها. کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک برای یادگیری درس فیزیک بسیار مفید است ولی به هر حال امتحان فیزیک را مدرس و یا استاد فیزیک خودتان قرار است از شما بگیرد. بنابراین بهتر استدر کلاسهای فیزیک در مدرسه و دانشگاه هم شرکت کنید تا هم مطالب را یاد بگیرید و هم بدانید که مدرس و استاد اصلی خودتان بیشتر روی چه مطالبی تاکیددارد. در کلاسهای اصلی خودتان حضور فعال داشته باشید و جزوه بنویسید. همینجزوه ای که در کلاس فیزیک یادداشت می کنید باعث افزایش تمرکز شما شده و درضمن در ایام امتحانات و همچنین در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک بهترین منبع برای مطالعه است. (برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه آموزش ریاضی و فیزیک در ایران مدرس به ترتیب بر روی عبارتهای تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک کلیک کنید)
چگونه کلاسهای خصوصی ریاضی و فیزیک را با قیمت مناسب و ارزان هماهنگ کنیم؟اگر می خواهید این کلاسها را با یک مدرس خوب، با سابقه و مجرب داشته باشیدو از طرفی قیمت مناسبی هم پرداخت نمائید توضیحاتی که در ادامه ارائه شده است را مد نظر قرار دهید. در مرحله اول سعی کنید کلاسهای خصوصی را با مدرسین که به خودتان نزدیکتر هستند هماهنگ کنید. اگر ساکن شرق تهران هستید،با مدرسینی هماهنگ کنید که ساکن شرق تهران هستند. مدرس وقتی ببینید وقت کمتری از ایشان در مسیر رسیدن به کلاس تلف می شود، قیمت کلاس را پایینتر خواهد آورد. اگر تعداد واحدهای زیادی ندارید و می توانید در محل تدریس پیشنهادی مدرس برای برگزاری کلاسها حاضر شوید، باز هم می توانید تخفیف بیشتری بگیرید. هم برای ارزان تر هماهنگ کردن کلاسهای خصوصی و هم برای اطمینان از نتیجه گرفتن خودتان، کلاسهای خصوصی را از همان اوایل و یا حداکثر اواسط ترم شروع کنید. در ایام امتحانات مدرس خوب ریاضی و فیزیک را به سختی می توانید پیدا کنید، ریسک قبول نشدن شما بیشتر هم خواهد شد و در ضمن در این ایام قیمتهای بالاتری برای کلاسهای خصوصی مطالبه می کنند. چون به هر حال در ایام امتحانات تقاضا برای تدریس خصوصی خیلی بالا است. اگر بازهم می خواهید قیمت کلاسها مناسبتر و ارزان تر باشد، با یک دو نفر از دوستانتان که سطح تحصیلی انها تقریبا مشابه خودتان است هماهنگکنید و کلاسها را به صورت نیمه خصوصی برگزار نمائید.
با شرکت در کلاسهای خصوصی فیزیک می توانید هر اشکالی که دارید را بپرسید و درس را کاملا متوجه شوید. اگر مبحثی را در کلاس اصلی خودتان در مدرسه و دانشگاه خوب متوجه نشدهاید و فرصت برای پرسیدن سوال وجود نداشته است، در کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک می توانید از مدرس خصوصی خودتان هر سوالی را بپرسید. کلاسهای تدریس خصوصی به صورت کلی به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه مفیدتر و پربازده تر است. در حقیقت فرمولهای فیزیک باید خوب توضیح داده شود و مسائلی مختلفی با استفاده از آنها حل شود تا دانش آموز یا دانشجو درس را خوب متوجه شود. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه ممکن است زمان کافی برای این کار وجود نداشته باشد و یا مدرس فیزیک شما به صورت فیزیک درسندهد.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی: معدل بالا و نمره 20
تدریس خصوصی: معدل بالا و نمره 20 - اگر در ترمهای قبل معدل بالایی نداشته اید، برا افزایش معدل و ارتقای معدل خودتان می توانید روی کلاسهای تدریس خصوصی حساب باز کنید. اگر دانش آموز هستید، همانطور که می دانید، داشتن معدل بالادر موفقیت در کنکور به صورت مستقیم و غیر مستقیم موثر است. چون معدل در چند سال اخیر در رتبه نهایی شما در کنکور به صورت مستقیم تاثیر دارد. در ضمن، اگر معدل بالایی داشته باشید، یعنی درسها را خوب یاد گرفته اید و بنابراین در همان درسها هم در کنکور درصد بالاتری می زنید. بنابراین داشتن معدل بالا از این طریق هم در موفقیت شما در کنکور موثر است. درست است که بدون شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی هم می توان معدل بالایی داشت. ولی به هر حال اگر شما در ترمهای قبل معدل خوبی نداشته اید و در ترم پیش رو یا در ترمآینده می خواهید معدل خودتان را افزایش دهید، کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند راه حل خوبی باشد. اگر در بعضی از قسمتهای دروس اشکال دارید، اگردر بعضی از جلسات تدریس مدرسه یا دانشگاه غایب بوده اید، اگر درس را بلد هستید ولی نمی توانید تمرین حل کنید، اگر می خواهید برای بهتر یادگرفتن دروس از یک مدرس خوب کمک بگیرید، در هر صورت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی موثر و مفید است. کلاسهای تدریس خصوصی فقط مخصوص شاگردهای تنبل نیست.ممکن است شما از حالت متوسط بخواهید به خوب برسید و یا معدل خودتان را از خوب به عالی برسانید، در این حالت هم استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی موثر ومفید است. برای مشاهده لیست مدرسین بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی کلیک کنید. بسیاری از دانش اموزانو دانشجویان در کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه به علت تعداد زیاد افراد حاضر در کلاس و بعضا به خاطر عدم تسلط کامل مدرس و معلم بر درس و یا عدم کنترل کامل کلاس توسط استاد درس را خوب متوجه نمی شوند. در تمامی مقالات ارائه شده در این وب سایت (ایران مدرس) به دانش آموزان و دانشجویان توصیه شده است که در کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه حاضر شوند. ولی به هر حال، همانطور که گفته شده در بعضی از موارد ممکن است کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه کیفیت لازم را نداشته باشید و یا به هر دلیل ممکن است دانش آموز یا دانشجو در کلاسها حاضر نباشد. در این حالت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای کسب نمره بالا و افزایش معدلمی تواند مفید و موثر باشد. در کلاسهای مدرسه و دانشگاه تعداد افراد در کلاس بعضا به بیش از 40 نفر هم می رسد. در چنین کلاسهایی هر سوالی را دانش آموزان و دانشجویان نمی توانند بپرسند و مدرس هم فرصت نمی کند به تمامی سوالات پاسخ دهد. کلاسهای تدریس خصوصی برای یادگیری بهتر، رفع اشکال، پرسیدن هر گونه سوال درسی، رفع اشکال پایه های قبل در همان درس، افزایش معدل، کسب نمره 20 در امتحان و 100 درصد زدن دروس در کنکور می تواند مفید و موثر باشد. برای مطالعه بیشتر در زمینه فواید و مزایای کلاسهای خصوصی مقاله مزیتهای تدریس خصوصی و آموزش در منزل را مطالعه نمائید. در همین سایت مدرسین زیادی در زمینه اموزش و تدریس خصوصی فعالیت دارند.
کلاسهای تدریس خصوصی فقط مختص دانش آموزان و دانشجویان تنبل و ضعیف نیست. کلاسهای تدریس خصوصیکاربردهای زیادی می تواند داشته باشد. دانش اموزان و دانشجویان متوسط برایارتقای معدل خودشان و دانش اموزان و دانشجویان خوب برای تبدیل شدن به دانشآموز و دانشجوی عالی می توانند از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده کنند. در کل، کلاسهای تدریس خصوصی برای پیشرفت تحصیلی و موفقیت در تحصیل می تواند مفید و موثر باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی اشکالاتی می تواند برطرف گردد که در کلاسهای گروهی ممکن نیست. ممکن است دانشجویی حتی در مباحث ریاضی دبیرستان اشکال داشته باشد و در کلاسهای تدریسریاضی دانشگاه از ترس مسخره کردن سایر همکلاسی هایش اصلا جرات نکند سوالاتش را بپرسد. در این حالت با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی ریاضیبه راحتی می تواند اشکالات خودش را برطرف نماید. در حالت دیگر ممکن است دانش اموز یا دانشجویی در کلاسهای تدریس مدرسه یا دانشگاه غایب بوده باشد. برای جبران این غیبت ها استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی لازم و ضروری است.
اگر می خواهید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی 20 بگیرید، موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

1- سعی کنید کلاسهای خصوصی را در طول ترم برگزار کنید و این کلاسهای را به ایام امتحانات موکول نکنید.

2- اگر فقط برای رفع اشکال کلاسهای تدریس خصوصی را لازم دارید در ایام امتحانات هم می توانید چند جلسه کلاس خصوصی داشته باشید.

3- برای 20 گرفتن و شاگرد اول شدن در کنار کلاسهای تدریس خصوصی یک برنامه ریزی عالی و پشتکار قوی لازم دارید.

4- بعد از کلاسهای مدرسه و دانشگاه و یا کلاسهای تدریس خصوصی درس را مرور نمائید.

5- خوبی کلاسهای خصوصی این است که تا شب قبل امتحان می توانید این جلسات را ادامه دهید.
علاوه بر موارد گفته شده، تدریس خصوصی برای موفقیت تحصیلیو پیشرفت تحصیلی، افزایش معدل، کسب رتبه خوب در کنکور، موفقیت در آزمونهایمختلف و ... دانش آموزان و دانشجویان متوسط و خوب هم می تواند موثر و مفیدباشد. دانش آموز و دانشجویی که در دروس خودش به صورت متوسطی عمل کرده است،با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی می تواند عملکرد خودش را از خوب به عالی تغییر دهد و نمرات خودش را از حدود 15 و 16 به 20 ارتقا دهد. همانطور که میدانید، برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور باید عالی عمل کرد. با عملکرد متوسط نمی توان در کنکور رتبه بسیار خوبی کسب کرد. بنابراین، اگر دانش آموزی می خواهد در کنکور رتبه بسیار خوبی کسب کند، در این حالت نیز استفاده از کلاسهای تدریس خصوصیمی تواند مفید و موثر باشد. برای ارتقای معدل و کسب نمرات بسیار عالی هم استفاده از کلاسهای خصوصی می تواند بسیار مفید باشد. در کلاسهای تدریس خصوصی می توان تمرینات بیشتری حل کرد و تمرینات سطح بالاتری به نسبت کلاسهای مدرسه و دانشگاه حل کرد. می توان اشکالاتی که باعث شده است دانشجو ودانش آموز در حد متوسط باقی بماند را تشخیص داده و آنها را برطرف نمود به گونه ای که نتیجه ای که گرفته می شود بسیار بهتر از قبل باشد. با توجه به مطالب گفته شده، برای موفقیت در تحصیل، ارتقای معدل، کسب نمرات خوب و عالی وموفقیت در کنکور و سایر انواع آزمونها، تدریس خصوصی را به عنوان یک راه حلخوب مد نظر داشته باشید.
کلاسهای تدریس خصوصی فقط مختص دانشجویان و دانش آموزان ضعیف نیست. هر چند که دانش اموزان و دانشجویانی که در دروس مختلف ضعف دارند می توانند با استفاده از جلسات تدریس خصوصی ضعفها و اشکالات خودشان را برطرف نمایند، ولی دانشجویان و دانشآموزان متوسط هم می توانند با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی به دانش آموزان و دانشجویان خوب و عالی تبدیل شوند. شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در دروس و کسب نمرات بسیار خوب می تواند بسیار موثر باشد. دانش اموزان و دانشجویان با سطح درسی متوسط می توانند در کلاسهای تدریس خصوصی اشکالات خودشان را تشخیص داده و آنها را برطرف نمایند.کلاسهای تدریس خصوصی انعطاف بالایی دارد و برای هر سطح درسی و هر سطح تحصیلی می تواند موثر و مفید باشد. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصیکلیک نمائید. اگر میخواهید در امتحانات مدرسه و دانشگاه موفق عمل کنید و به نسبت ترمهای قبل تغییر اساسی در نتایجی که بدست می آورید ایجاد نمائید، اگر میخواهید معدل خودتان را افزایش دهید و دروس را با اطمینان پاس کرده و قبول شوید، اگر قصد دارید جزو نفرات برتر کلاس باشید و حتی شاگرد اول شوید،برای کسب نمره 20 در امتحاناتو درصد 100 در کنکور و ... شرکت در کلاسهای خصوصی را مد نظر داشته باشید. برای مطالعه بیشتر در زمینه استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای موفقیت درتحصیل و ارتقای معدل و ... مقاله کلاسهای تدریس خصوصی، بهترین گزینه در ایام امتحانات یا تدریس خصوصی و قبولی در امتحانات با نمرات بالا را مطالعه نمائید.
دلیل اینکه بسیاری از دانش اموزان و دانشجویان در دروس مختلف نمرات خوب کسب نمی کنند این است که در آن دروس اشکالاتی دارند که یا در کلاس درس جرات پرسیدن آنها را ندارند ویا حتی خودشان نمی دانند که چنین اشکالهایی وجود دارد. در کلاسهای مدرسه ودانشگاه، بر خلاف کلاسهای تدریس خصوصی،هر سوالی را نمی توان پرسید و فرصت و وقت برای پرسیدن همه ی سوالها وجود ندارد. بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان چون در پایه های قبلی در دروس مختلف اشکال داشته اند و با وجود اینکه آن اشکالات هنوز باقی مانده است در حال آموزش مباحث جدیدی هستند، در کلاسهای مدرسه و دانشگاه مطالب را خوب متوجه نمی شوند. در کلاسهای تدریس خصوصی می توان این اشکالات را تشخیص دادهو در ادامه برطرف نمود. کلاسهای تدریس خصوصی فرصتی بسیار عالی برای رفتن از سطح ضعیف به متوسط و از سطح متوسط به عالی است. حتی دانشجویان و دانش آموزانی که در سطح متوسطی قرار دارند، با شرکت در جلسات تدریس خصوصی می توانند در امتحانات عالی عمل کنند و حتی 20 بگیرند. بنابراین خوبی و مزیت کلاسهای خصوصی این است که مدرس با در اختیار داشتن فرصت کافی می تواند اشکالات پایه ای شاگرد خودش را تشخیص داده و آن را برطرف نماید. اگر می خواهید معدل خودتان را ارتقا ببخشید، در دروس مختلف مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، زبان، عربی و .... نمرات خوب و حتی 20 بگیرید و در درس و تحصیل موفق باشید، فرصت استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی را از دست ندهید.
تدریس خصوصی بهترین روش برای ارتقای معدل و افزایش معدلاست. در کلاسهای تدریس خصوصی می توانید تمرین و مسائل بیشتری حل کنید و نمونه سوالات سالهای قبل را هم بررسی نمائید. به این ترتیب کاملا بر ردس مسلط خواهید شد و در امتحانات نمره عالی و حتی 20 خواهید گرفت. برای مشاهدهلیست مدرسین فعال در زمینه آموزش و تدریس خصوصی بر روی لینک مدرسین تدریس خصوصی کلیک نمائید. اگر در کنار شرکت در کلاسهای خصوصیبه خودتان نظم بدهید و کمی بیشتر از قبل درس بخوانید حتی می توانید شاگرد اول شوید. همانطور که می دانید در سالهای اخیر داشتن معدل بالا فقط برای تحسین پدر و مادر و والدین نیست. در دوران متوسطه معدل بالا باعث می شود درکنکور هم رتبه بهتری داشته باشید. هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم. به صورت مستقیم به این معنی که معدل در حال حاضر به اندازه 25 درصددر کنکور تاثیر دارد و به صورت غیر مستقیم هم به این معنی که اگر شما معدلبالا داشته باشید یعنی درسهایتان را خوب خوانده اید و در کنکور هم از هماندرسها سوال مطرح می شود و بنابراین می توانید درصدهای بالاتری را در کنکورکسب نموده و در نتیجه رتبه بهتری بدست آورید. بنابراین برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور داشتن معدل بالا مهم است. در مقطع دانشگاه هم برایقبولی در مقاطع بالاتر و یا قبولی در آزمونهای استخدامی و مصاحبه و تقاضایتحصیل در خارج از کشور و .... داشتن معدل بالا مهم است.
در درس ریاضی که یک درس مهم است و بیشترین تعداد متقاضی تدریس خصوصی را دارد، بسیاری از دانش اموزان و دانشجویان اشکالات پایه ای در درس ریاضی دارند. در مباحثی مانند انتگرال، حد، مشتق،نسبتهای مثلثاتی و .... هر کدام از دانشجویان ودانش آموزان ممکن است اشکالات پایه ای داشته باشند. شرکت در کلاسهای خصوصی برای یادگیری پایه ای این مباحث و آموزش عمقی آن کاملا مفید است. برای مشاهده لیست مدرسین ریاضی بر روی عبارت تدریس ریاضی کلیک کنید.

درس فیزیک هم که یک درس کاملا مفهومی است در کلاسهای خصوصی می تواند بسیار خوب آموزش دیده شود. برای مشاهده لیست مدرسین فیزیک بر روی عبارت تدریس خصوصی فیزیککلیک کنید. فیزیک یک درس مهم برای دانش آموزان رشته های تجربی و ریاضی و دانشجویان رشته های فنی مهندسی و بسیاری از رشته های دیگر است. روابط فیزیکباید به خوبی درک شود تا بتوان مسادل را حل کرد. در کلاسهای خصوصی درک عمیق از این روابط قابل حصول است.

درس دیگری که استفاده از کلاسهای خصوصی برای یادگیری آن و پیشرفت در آن بسیار مناسب است، درس زبان انگلیسی می باشد. اتفاقا در گوگل هم که کلمه تدریس خصوصی را بزنید، یکی از مواردی که پیشنهاد داده می شود تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی زبان فرانسه، تدریس خصوصی زبان آلمانیو .... است. برای آموزش بهتر مکالمه زبان، گرامر زبان، قبولی در امتحان زبان انگلیسی، کسب درصد بالا در کنکور زبان و .... کلاسهای خصوصی زبان کاملا مفید است.

برای پیشرفت در تحصیل، ارتقای معدل، کسب نمرات عالی، قبولی در امتحان وکنکور و .... شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی بسیار مهم است. اگر قصد دارید کامپیوتر و یا انواع نرم افزارها را آموزش ببینید، در این حالت هم کلاسهای خصوصی می تواند مفید و موثر باشد. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه کامپیوتر و انواع نرم افزارها بر روی عبارت تدریس خصوصی کامپیوتر کلیک کنید. در کلاسهای خصوصی کامپیوتر و یا نرم افزارهای مختلف را در زمان کمتری می توان آموزش دید.
همانطور که می دانید در بسیاری از موارد داشتن معدل بالا مهم و ضروری است. به عنوان مثال اگر درمقطع متوسطه دوم مشغول تحصیل هستید، با خوب درس خواندن و استفاده از کلاسهای مدرسه و جلسات تدریس خصوصی و یادگیری بهتر دروس مزایای زیادی نصیب شما خواهد شد. از طرفی در امتحانات با نمره خوب قبول خواهید شد و دروس را مفهومی و عمقی یاد خواهید گرفت. از طرف دیگر معدل شما افزایش پیدا می کند وچون معدل در کنکور موثر است این افزایش معدلروی بهتر شدن رتبه کنکور شما هم موثر خواهد بود. نکته دیگر اینکه وقتی خوبدرس می خوانید و معدل خودتان را ارتقا می دهید، چون درسها را خوب یاد گرفته اید، در کنکور هم بهتر می توانید به تست ها پاسخ دهید و در نتیجه اینفایده را هم بدست خواهید اورد. بنابراین با یک تیر چند نشان را خواید زد. وقتی هدفی را برای خودتان تعیین می کنید و سعی می کنید مثلا معدل شما بالای18 باشد، در مسیر رسیدن به این هدف مزایای بیشتری هم نصیب شما خواهد شد. در مقطع دانشگاه هم داشتن معدل بالا لازم و در بسیاری از موارد ضروری است. بعد از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور ویا برای استخدام در شرکتهای دولتی و خصوصی داشتن معدل بالا یک مزیت به شمار می رود. برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری، گرفتن بورس از دانشگاهها و ... هم حداقل معدل مشخصی را باید کسب کنید.
اولا می توان گفت رسیدن به معدل بالالازم و ضروری است و برای ادامه تحصیل و موفقیت در آزمونهای شغلی و استخدامی، موفقیت در کنکور و .... می تواند موثر باشد. ثانیا از کلاسهای تدریس خصوصی به عنوان یک امکان خوب برای افزایش و ارتقای معدل خودتان می توانید استفاده کنید. مطالعه مقاله چگونه برای امتحانات نهایی برنامه ریزی کنیم و 14 توصیه برای موفقیت در تحصیل هم در این زمینه می تواند مفید و موثر باشد.

منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی
بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی، جذب شاگرد و خوب پول دراوردن از تدریس خصوصی در این بخش ارائه شده است. درامد تدریس خصوصی و جذب شاگرد:بعد از انکه برای خودتان مشخص کردید که قصد دارید چه درامدی از کار تدریس خصوصی بدست آورید باید روشهای مختلفی که برای پیداکردن شاگرد خصوصی وجود دارد را امتحان نمائید. با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی تماس بگیرید و برای کار تدریس اعلام آمادگی کنید. در روزنامه و مجلات تبلیغ کنید. تراکت چاپ کنید. برای خودتان وبلاگی بسازید و یا در نهایت به عنوان بهترین روش، آگهی تدریس خصوصی خودتان را در سایت (ایران مدرس)درج نمائید. ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس رایگان است. در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید، ثبت نام کنید و تبلیغات تدریس خودتان را درج نمائید. بدون اغراق بهترین روش برای جذب شاگرد و کسب درامد بالا از تدریس خصوصی ثبت اگهی تدریس در همین سایت است. ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرسآگهی تدریس خودشان را در آن ثبت نموده اند. ایران مدرس پربیننده ترین سایتتدریس ایران هم می باشد و ترمهای قبل بازدید آن در ایام امتحانات از 28000 بازدیددر روز هم گذشته است. به این ترتیب تبلیغات تدریس شما در معرض هزاران بازدید کننده و متقاضی تدریس خصوصی قرار می گیرد. شما می توانید آگهی تدریسخصوصی خودتان را در همین سایت به صورت رایگان ثبت نمائید و تنها در صورت تمایل می توانید تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را با پرداخت مبلغ مناسبی ویژهکرده و بازدهی آن را بیشتر و بیشتر کنید. اگر قصد دارید در زمینه روشهای مختلف جذب شاگرد اطلاعات کاملی بدست آورید بر روی این لینککلیک کنید و اگر می خواهید در زمینه نحوه نوشتن تبلیغات تدریس خصوصی موفق برای جذب شاگرد بیشتر و کسب درامد بالاتر از تدریس خصوصی اطلاعاتی بدست آورید، حتما مطالعه این مقاله را از دست ندهید.
اگر می خواهید از تدریس خصوصی فیزیکدر مقطع های متوسطه و دانشگاه و همچنین تدریس خصوصی فیزیک کنکور درآمد خوبی بدست آورید و در تدریس فیزیک موفق باشید موارد زیر را در نظر داشته باشید.
1- برای کسب درامد بالا از تدریس فیزیکدر مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلفی برای پیدا کردن شاگرد خصوصی در زمینه تدریس فیزیک وجود دارد. با آموزشگاهها و موسسات تدریسخصوصی تماس بگیرید.
2- برای جذب شاگرد اگر در شروع کار هستید حین تماس باآموزشگاه بگویید که مثلا ارزانتر کار می کنید و یا درصد بیشتری را به نسبتسایر مدرسین به آموزشگاه پرداخت خواهید کرد و .... تا شما را در اولویت قرار دهند.
3- به صورت حضوری به آموزشگاههای تدریس خصوصی مختلف سر بزنید و برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی اعلام آمادگی کنید. پیشنهاد به صورت حضوری به آموزشگاهها موثرتر است.
4- در روزنامه همشهری و یا در اینترنت و سایتهای اینترنتی شماره آموزشگاههای مختلف را پیدا کنید و با آنها تماس بگیرید. هر چه تماسهای بیشتری بگیرید احتمال جذب شاگرد شما در زمینه آموزش خصوصی فیزیک بیشتر خواهد شد.
5- اگر در شروع کار تدریس هستید و می خواهید تدریس خصوصی فیزیک را شروع کنید، یکی دو جلسه اول را حاضر باشید رایگان کار کنید.اگر در همین یکی دو جلسه خوب عمل کنید کم کم شاگردهای بیشتری هم جذب خواهید کرد.
برای اینکه در کار تدریس فیزیک موفق باشید، تمایز ایجاد کنید. کاری کنید که جایگزین کردن شما سخت باشد. پشتیبان و حامی شاگردهایتان باشید. کمی بیشتر در کلاس بمانید. مشاوره بدهید. در ایام امتحانات و بعد از امتحان هم پیگری نتیجه گرفتن شاگردهایتان باشید.
6- به شاگردهایتان نمونه سوال امتحانی بدهید. به آنها کتاب آموزشی به صورت رایگان هدیه بدهید. مطمئن باشید ارزشش را دارد. این شاگردهای شما دوباره بر خواهند گشت و شما را به افراد بیشتری معرفی می کنند. کلاسها را به گونه ای برگزار کنید که انگار تضمینی است.
7- به عنوان آخرین و مهمترین توصیه: هوایشاگردهایتان را داشته باشید. هیچ عذر و بهانه ای را از انها قبول نکنید و به هر ترتیبی که شده است آنها را به نتیجه برسانید. موفقیت شاگردهایتان در امتحان و کنکور فیزیک معادل با موفقیت شما در تدریس و کسب درآمد بالا است.

با توجه به مطالب ارائه شده، به عنوان جمع بندی می توان گفت که برای موفقیت در تدریس درس فیزیکو کسب درآمد بالا از ان باید روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و تعداد شاگردهایتان را از هر طریق ممکن افزایش دهید. در کنار آن باید شاگردهایتان را حفظ کنید و با ارائه تدریس موفق و با کیفیت تلاش کنید شاگردهایتان بهترین نتیجه ممکن را بگیرند. با تعهد و علاقه تدریس کنید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت قرار دهید. با ارائه یک تدریس منحصر به فرد و عالی و با ایجاد تمایزهای مثبت جایگزینی خودتان را برای شاگردهایتان سخت کنید. میزان درآمد شما نسبت مستقیم با این دارد که چقدر جایگزینی شما سخت باشد. در نهایت به عنوان بهترین راهکار برای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس فیزیک، آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) ثبت نمائید.
برای شروع فعالیت و یا گسترش فعالیت خودتان در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان فرانسه، تدریس آلمانی و .... و کسب درآمد بالا از تدریس زبان در ایران مدرس تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را درج نمائید و شاگرد جذب کنید. برای ثبت آگهی و تبلیغات رایگان در زمینه تدریس خصوصی در ایران مدرس در بالای همین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک کنید. در ادامه ثبت نام کنید و وارد کنترل پنل شوید. در کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج نمائید و برای اگهی خودتان کلمات کلیدی و عکس هم انتخاب نمائید. بعد از تایید مدیریت سایت آگهیتدریس شما نمایش داده خواهد شد.
برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالا از تدریس راهکارهای مختلفی وجود دارد. البته با مطالعه این مقالهخودتان هم تایید خواهید کرد که ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس بهترینراهکار برای پیدا کردن شاگرد خصوصی می باشد. ثبت آگهی تدریس در ایران مدرسرایگان است. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است. برای شروع فعالیت و یاگسرتش فعالیت خودتان در زمینه تدریس خصوصی در همین سایت برای دروس تدریسی خودتان می توانید خلاصه جزواتی ثبت کنید و شماره تماس خودتان را هم در جزوات ثبت کنید. این جزوه ها با نام خودتان در سایت منتشر می شود و باعث افزایش بازدید آگهی و تبلیغ شما هم خواهد شد. در کنترل پنل می توانید جزواتخودتان را درج کنید.

مطالعه کنید: حداکثر درآمد مدرسین تدریس خصوصی چقدر است؟
اگر به کار تدریس ریاضی علاقه دارید این کار را انجام دهید. برای موفقیت در هر کاری باید به آن کار علاقه داشته باشید. اگرریاضی را دوست ندارید و مثلا از تدریس فیزیک بیشتر لذت می برید، فیزیک را تدریس کنید. عشق و علاقه به کار در بلند مدت باعث موفقیت شما خواهد شد.
به کار تدریس ریاضی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد. هر چه بهتر تدریس کنید و برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان به صورت صادقانه تری تلاش کنید، شاگردهای شما بیشتر قدردان شماخواهند بود و علاوه بر مراجعه دوباره خودشان افراد دیگری را هم به شما معرفی می کنند.
هر چه تعداد شاگردهای بیشتری جذب کنید بهتر است. اما اگر این شاگردها را از دست بدهید فایده ای ندارد. باید شاگردهایتان را حفظ کنید تا پول زیادی در بیاورید. خصوصا در جلسه اول عالی عمل کنید. بسیاری از کلاسهای خصوصی به علت تدریس ناموفق مدرس، فقط یک جلسه طول می کشد!
علاوه بر ثبت آگهی تدریس، برای جذب شاگردهای بیشتر و کسب درآمد بالاتر از تدریس ریاضی روش های دیگری را هم برای جذب شاگرد خصوصی امتحان کنید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه کنید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی ریاضی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.iranmodaresثبت آگهی تدریس خصوصی زبان ویا هر درس دیگری در ایران مدرس رایگان است. تنها در صورت تمایل می توانید آگهی خودتان را ویژه کنید و بازدهی ان را افزایش دهید. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و در ایام امتحانات بازدید آن به بیش از 28000 بازدید در روز هم می رسد. البته خوبی فعالیتدر زمینه آموزش خصوصی زبان آن است که زیاد به فصل امتحانات بستگی ندارد و در ایام تعطیلات و عید و ... نیز متقاضی برای آموزش خصوصی زبان همواره وجوددارد. مطالعه کنید: درآمد تدریس زبان، حقوق و دستمزد مدرس زبان انگلیسی
اگر فکر می کنید که باثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس نمی توان شاگرد جذب کرد باید بگوییم که تعداد زیادی از مدرسینی که به صورت جدی در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان و سایر دروس فعالیت دارند بارها و بارها آگهی تدریس خودشان را در ایران مدرس تمدید نموده اند و برای ویژه کردن آگهی خودشان چندین بار (بعضی از مدرسین بیش از 20 بار) هزینه پرداخت کرده اند. فکر می کنید اگر این مدرسین نمی توانستند شاگرد جذب کنند دوباره برای تمدید آگهی تدریس خودشان وویژه کردن دوباره آن هزینه می کردند؟! ثبت آگهی تدریس زبان در ایران مدرس بهترین روش برای جذب شاگرد و کسب درآمد از آموزش خصوصی زبان میباشد. برای فعالیت در زمینه آموزش زبان می توانید با آموزشگاههای زبان هم تماس بگیرید. اشکال این کار این است که اولا معلوم نیست آموزشگاه زبان کی به شما اعتماد خواهد کرد و آیا اصلا به شما شاگرد معرفی خواهد کرد یا نه. ثانیا هر جلسه باید 30 تا 40 درصد مبلغ حق التدریس را به آموزشگاه پرداخت کنید. ثالثا قیمت کلاسهای خصوصی در این روش توسط اموزشگاه تعیین می شود و آموزشگاهها برای جذب شاگرد بیشتر معمولا قیمتها را پایین نگه می دارند. بنابراین از طریق همکاری با آموزشگاههای زبان هیچ وقت نمی توانید درامد خوبی از تدریس زبان کسب کنید. بهترین راهکار این است که خودتان اگهی تدریس ثبت نموده و به صورت مستقل شاگرد جذب نمائید. مطالعه نمائید: چگونه در زمینه تدریس خصوصی زبان فعالیت کنیم و درآمد کسب نمائیم؟
- روی نحوه حرف زدن خودتان وقتی برای کلاسهای خصوصی با شما تماس گرفته می شود کار کنید. با اطمینان و اعتماد به نفس حرف بزنید. البته اگر قبلا آمادگی های لازم را در خودتان ایجاد کرده باشید و بر درس ریاضی کاملا مسلط باشید، وقتی تماسی با شما گرفته می شود، چون به خودتان و نحوه تدریس و میزان معلومات خودتان اعتماد دارید، این اطمینان و اعتماد به نفس در حرفهای شما خودش را نشان خواهد داد و باعث می شود در جلب اطمینان دانش آموزان و دانجویان و یا والدین آنها موفق تر عمل کنید و راحت تر شاگرد جذب نمائید. پس قبل از آنکه بخواهید برای تدریس ریاضی تبلیغ کنید و یا اقدامی انجام دهید از تسلط خودتان بر درس مطمئن باشید. مطالعه کنید: چگونه از تدریس خصوصی ریاضی بیشتر پول دربیاوریم؟
- در همین ابتدای کار سعی کنید قوی شروع کنید. اگر تعداد کمی شاگرد جذب کردید و درآمد شما در ابتدای کار هم خیلی بالا نبود باز هم ایرادی ندارد. همین تعداد شاگردی که جذب کرده اید اگر نتیجه خوبی بگیرند شاگردهای دیگری هم به شما معرفی خواهندکرد. اگر خوب تدریس نکنید همین تعداد شاگرد را هم از دست خواهید داد. کیفیت کار شما بهترین تبلیغ برای شما است. البته معیار مهم برای پربازده بودن کلاسهای شما این است که شاگردانتان نتیجه مطلوب را بگیرند. به گونه ایتدریس کنید که انگار قول تضمینی بودن کلاسهای خصوصی را به شاگردانتان دادهاید. شاگردهایتان را به گونه ای هدایت کنید که حتما نتیجه مطلوب را بگیرند.
با توجه به مطالب ذکر شده، برای شروع فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی در مرحله اول با امتحان کردن روشهای مختلف جذب شاگرد، از جمله ثبت آگهی تدریس در همین سایت، تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. درس ریاضی را خوب بخوانید تا کاملا بر آن مسلط باشید. در کلاسهای خصوصی ریاضی عملکرد عالی داشته باشید (خصوصا در جلسه اول تدریس) تا شاگردهای شما نتیجه بگیرند و به تدریج تعداد شاگردهایتان افزایش یابد.
آیا همکاری با آموزشگاهها برای کسب درآمد از تدریس بهتر از ثبت آگهی در ایران مدرس نیست؟خیر. برای کسب درامد از تدریس خصوصی می توانید با آموزشگاهها همکاری کنید ولی برای کسب درآمد بالا خیر. وقتی با آموزشگاههای تدریس خصوصی کار می کنید(البته در اول راه و در شروع تدریس خصوصی همکاری با آموزشگاهها هم خوب است) قیمتهای کلاسهای خصوصی را آموزشگاه تعیین می کند و نه خود شما. آموزشگاهها برای جذب شاگرد بیشتر معمولا قیمتها را پایین و رقابتی اعلام میکنند. در نتیجه سقف درآمد شما از تدریس خصوصی توسط آموزشگاه تعیین می شود.همکاری با آموزشگاه ها هم می تواند یکی از روشهای جذب شاگرد باشد ولی بهترین روش نیست. وقتی با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی همکاری می کنید هر جلسه 30 یا 40 درصد مبلغ حق التدریس را باید به انها بدهید. یعنی در طولیک ترم اگر 20 میلیون تومان از تدریس درامد داشته باشید (به عنوان مثال) 6تا 8 میلیون تومان ان را باید به آموزشگاه بدهید. یعنی اگر برای هر جلسه تدریس 50 هزار تومان دریافت کنید، از 400 جلسه ای که کلاس برگزار کرده اید 120 تا 160 جلسه ان را رایگان کار کرده اید. چنانچه در طول یک ترم (6 ماه) هر ماه آگهی خودتان را در ایران مدرس 7 ستاره ویژه کنید و آگهی شما در بهترین مکان سایت هم نمایش داده شود، هزینه آگهی تدریس ویژه شما 1 میلیون تومان هم نخواهد شد و در ضمن درآمد شما می تواند از 20 میلیون تومانی که بهعنوان مثال ذکر شد هم می تواند بیشتر شود چرا که قیمت کلاسهای خصوصیرا خودتان تعیین می کنید و اگر خوب تدریس کنید می توانید برای هر جلسه مبلغ بالاتری را درخواست کنید. وقتی شاگردی را از طریق آموزشگاه جذب می کنید، اگر خوب هم تدریس کنید، همان شاگرد ترم بعد دوباره با آموزشگاه تماس خواهد گرفت و ممکن است مدرس دیگری معرفی شود. اگر خودتان شاگرد جذب کرده باشید (از طریق تبلیغات تدریس خصوصی) در صورت موفقیت در امتحان و رضایت از کلاس شما، همان شاگرد ترم بعد با خودتان تماس خواهد گرفت. مطالعه کنید: 30 راهکار برای تدریس موفق و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی
اگر می خواهید در کار تدریس و آموزش خصوصی ریاضی موفق باشید و پول خوبی در بیاورید مسئولیت کامل این نتیجه را به عهده بگیرید. یعن حداقل پیش خودتان فکر کنید کلاسهای خصوصیریاضی شما تضمینی است و مسئولیت 100 درصد نتیجه گرفتن شاگردهایتان با شما می باشد. در حقیقت این طور هم می باشد. شما فقط برای تدریس در کلاسهای خصوصی حاضر نیستید. شما باید شاگردهایتان را در جهتی هدایت کنید و به گونه ای تدریس کنید و به اندازه کافی تمرین و مسئله به آنها بدهید که در نهایت نتیجه بگیرند. در کار تدریس خصوصی ریاضی جدی باشید و اگر شاگرد شما درس نمیخواند به او بگویید که از ادامه کار انصراف خواهید داد و یا از والدین ایشان کمک بخواهید. خلاصه اینکه باید کاری کنید که شاگرد شما در مسیر صحیح قرار بگیرد. این بحث بهبود عملکرد و افزایش کیفیت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی شما حتی بیشتر از بحث تبلیغات در افزایش درآمد شما در کار تدریس خصوصی ریاضی می تواند موثر و مفید باشد. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم برای درس ریاضی و یا سایر دروس خودشان با شما تماس خواهند گرفت و تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. از طرفی شما را به دوستان و همکلاسی های خودشان هم معرفی خواهند کرد و از این طریق هم تعداد شاگردهای بیشتری پیدا خواهید کرد. پس یک راهکار عالی برای موفقیت در تدریس ریاضی و خوب پول درآوردن از تدریس ریاضی داشتن کلاسهای با کیفیت و نتیجه گرا است.
به کار تدریس خصوصی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت قرار دهید:اگر می خواهید در بلند مدت مدرس خصوصی موفقی باشید و واقعا درامدی داشته باشید که واقعا رضایت بخش باشد، نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت اول قرار دهید. همانطور که می دانید در هر کار و تجارتی گفته می شود که حق با مشتری است. در کار تدریس خصوصی مشتریان شما همان شاگردهایتان هستند. اگر میخواهید در تدریس خصوصی موفق باشیدباید شاگردهای راضی داشته باشید. برای هر کدام از شاگردهایتان برنامه ریزیخاص خودش را داشته باشید و به گونه ای درس و کلاس را پیش ببرید که شاگرد شما نتیجه بگیرد. اگر شاگرهای شما در امتحان و کنکور و ... موفق باشند، ترمهای بعد هم برای درسهای دیگرشان بر می گردند و حتی شاگردهای جدیدی به شما معرفی می کنند. به این ترتیب تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد و درآمد شما هم به سرعت افزایش می یابد.
گاها به صورت تضمینی تدریس خصوصی کنید:اگر به کار خودتان مطمئن هستید و کمی هم اهل ریسک کردن می باشید می توانیددر زمینه تدریس خصوصی به صورت تضمینی کار کنید. البته نکته ای را در نظر داشته باشید، اگر می خواهید در بلند مدت در کار تدریس و تدریس خصوصی موفق باشید و خوب پول دربیاورید، حتی اگر به شاگردهایتان و یا به والدین آنها قول تضمینی بودن کلاسها را نداده اید، پیش خودتان فرض کنید که کلاسها تضمینی استو به صورت متعهدانه و عالی تدریس کنید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان را در اولویت اول قرار دهید. به هر حال، می توانید در متن و عنوان آگهی تدریسخودتان در سایت (ایران مدرس) عبارت تضمینی را هم ذکر کنید و به صورت واقعی تضمینی کار کنید. شما می توانید کیفیت تدریس خودتان را تضمین کنید و یا نتیجه گرفتن حتمی شاگردهایتان را. مورد دوم بیشتر مد نظر شاگردهایتان و والدین آنهاست. اگر به صورت تضمینی کار کنید می توانید درآمد بالاتری داشتهباشید ولی در عوض باید کاری کنید که شاگردهایتان حتما نتیجه بگیرند.
برای موفقیت در تدریس خصوصی و خوب پول درآوردن از کار تدریسدر مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید و متعهدانه تدریس کنید. روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و برای کلاسهای خودتان قیمت مناسبی در نظر بگیرید. در نهایت با ارائه تدریس با کیفیت و بدست اوردن نتایج خوب برای شاگردهایتان مراحل موفقیت در کار تدریس را به سرعت طی کنید.
منبع: ایران مدرس
اگر می خواهید در درس وتحصیل موفق باشید و در نهایت درآمد بالایی از کار تدریس بدست آورید، به خاطر خودتان هم که شده است، باید سعی کنید همه ی شاگردهایتان نتیجه خوبی بگیرند و در امتحان قبول شوند. رمز موفقیت در تدریس خصوصی و بدست آوردن درآمد بالا از کار تدریسو آموزش در منزل این است که شاگردهای موفق و راضی داشته باشید. اگر شاگردهای شما در درس موفق شوند ترمهای بعد دوباره با شما تماس خواهند گرفت.حتی اگر سخت گیری کنید و در طول ترم از سخت گیریهای شما ناراحت هم بشوند در نهایت چیزی که یادشان می ماند این است که در امتحان نتیجه حوبی گرفته اند. بنابراین متعهدانه و با عشق و علاقه تدریس کنید. کلید موفقیت شما در تدریس خصوصی موفقیت شاگردهایتان در امتحان و کنکور است. مطالعه کنید: درآمد کار و شغل تدریس چقدر است؟
با توجه به مطالب ارائه شده برای بدست آوردن درآمد بالا از تدریس خصوصیو آموزش در منزل در مرحله اول با امتحان کردن روشهای مختلف جذب شاگرد و درصدر انها با ثبت آگهی تدریس خصوصی در سایت (ایران مدرس) سعی کنید به تعداد کافی شاگرد جذب کنید. در ادامه با ارائه تدریس خوب و موفق و جلسات تدریس خصوصی با کیفیت و با تعهد به تدریس و جدی گرفتن کلاسهای تدریس خصوصی سعی کنید تمامی شاگردهای خودتان را به نتیجه مطلوب که همان قبول شدن در امتحان و کنکور با نمره خوب و عالی است برسانید.
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
درآمد بالای تدریس خصوصی
در این بخش در زمینه درآمد بالای تدریس خصوصی، میزان درآمد مدرسین و اساتید تدریس خصوصی، چگونگی جذب شاگرد و کسب درآمد زیاد از کار تدریس و ... توضیحاتی ارائه می گردد. اگر سوالاتی مانند چگونه در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت داشته باشم و چگونه فعالیت خودم را در این زمینه شروع کنم؟ بهترین روش برای جذب شاگرد به منظور فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی چیست؟ درآمد تدریس خصوصی ریاضی چقدر می تواند باشد؟ آیا درآمد تدریس خصوصی ریاضی پایدار است و یا به صورت مقطعی می باشد؟روی کار تدریس خصوصیریاضی به صورت پاره وقت می توان حساب کرد و یا تمام وقت؟ و .... برای شما مطرح است در این مقاله به این موارد پاسخ داده خواهد شد. اگر برای کسب درآمد و فعالیت در زمینه آموزش ریاضی در منزل جدی هستید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.
چگونه در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت داشته باشم و چگونه فعالیت خودم را در این زمینه شروع کنم؟اگر قبلا در زمینه تدریس خصوصی ریاضی فعالیت داشته اید، با همان روشهایی که قبلا شاگرد جذب کرده اید دوباره می توانید شاگرد جذب کنید و علاوه بر آنراههای جدیدی را هم می توانید امتحان کنید. اگر می خواهید در زمینه تدریس ریاضی فعالیت خودتان را شروع کنید، باز هم باید روشهای مختلفی برای جذب شاگرد امتحان نمائید و در عین حال روی خودتان و تسلط خودتان بر تدریس ریاضی کار کنید. مثلا اگر قصد دارید در زمینه ریاضی ششمفعالیت داشته باشید کتاب ریاضی ششم را مطالعه کنید و برای آن جزوه خلاصه ای تهیه نمائید تا در کلاسهای خودتان استفاده کنید. همین تمایز کوچکی که ایجاد می کنید می تواند به موفقیت شما در تدریس منجر شود. پس بنابراین برایگسترش فعالیت خودتان در زمینه تدریس ریاضی و یا شروع فعالیت در زمینه آموزش ریاضی باید در دو زمینه خوب عمل کنید. یکی از آنها امتحان کردن روشهای مختلف برای جذب شاگرد است که در این مقاله مفصل توضیح داده شده است ودیگری به صورت همزمان افزایش توانایی های خودتان است. بر درس ریاضی مسلط شوید و تا جایی که می توانید خودتان در مرحله اول مباحث را خوب یاد بگیرید تا بتوانید در کمترین زمان بیشترین بازدهی را به شاگردهایتان برسانید. خصوصا برای دروس ریاضی دانشگاهی مانند ریاضی عمومی 1 و 2 ، ریاضی مهندسی،معادلات دیفرانسیل، محاسبات عددی و .... آمادگی قبل از جلسه تدریس کاملا لازم است. نکته مهمی که در مقالات قبلی همین سایت هم به ان اشاره شده است این است که خصوصا در جلسه اول تدریس ریاضی باید عملکرد خیلی خوبی داشته باشید. اگر قبل از حضور در کلاس آمادگی های لازم را در خودتان ایجاد کرده باشید و به این امر واقف باشید که جلسه اول باید از حالت عادی خودتان هم بسیار بهتر عمل کنید، در نهایت منجر به این می گردد که کلاسهای شما ادامه پیدا کند. در غیر اینصورت یک شاگرد را به صورت کلی از دست خواهید داد. یکی از بهترین روشها برای جذب شاگرد و فعالیت در زمینه تدریس خصوصی ریاضی ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس به عنوان بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است.
اگر تسلط شما بر درس ریاضی خیلیزیاد نیست از ریاضیات ابتدایی و متوسطه شروع کنید. برای فعالیت در زمینه ریاضی کنکور و ریاضیات دانشگاهی باید بیشتر مطالعه کنید و تسلط خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. تا وقتی که مسلط نیستید کلاس را قبول نکنید.
برای اینکه شاگردهایتان متعهد بودن شما به کار تدریس را احساس کنند در کلاسهای خصوصی ریاضی از هر تلاشی برای پیشرفت آنها فروگذار نکنید. مشاوره بدهید. برای شاگردهایتان برنامه ریزی کنید و به گونهای برخورد کنید که انگار کلاسها تضمینی است.
برای موفق شدن در درس ریاضی به موفق شدن شاگردهایتان فکر کنید و دغدغه اصلی شما باید همین باشد. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم با شما تماس خواهند گرفت. به این ترتیب تعداد شاگردهای شما افزایش پیدا خواهد کرد.
فرمولهای ریاضی را برای شاگردهای خودتان تشریح کنید. بسیاری از دانش اموزان و دانشجویان در درس ریاضی فقط فرمولها را حفظ می کنند. این روند را باید تغییر دهید. مسائل را به خوبی برای انها تشریح کنید و دلیل استفاده از هر فرمول را توضیح دهید.
هیچ بهانه ای را از شاگردهایتان قبول نکنید. همانطور که گفته شد، موفقیت شما در کار تدریس ریاضی در گرو موفقیت شاگردهایتان است. به انها تمرین بدهید و با جدیت جلسات بعد از انها حل تمرینات را بخواهید. از اهرمهای فشار مانند والدین استفاده کنید.
اینکه آیا کار تدریس خصوصی بازارکار خوبی داردو می توانید روی آن به عنوان یک شغل پاره وقت و یا حتی تمام وقت حساب کنیدبه خودتان بستگی دارد و به کارهایی که انجام می دهید. درامدی که هر کدام از مدرسین تدریس خصوصی بدست می آورند به عوامل زیادی بستگی دارد. در مرحله اول ذهنیتی که خودتان دارید مهم است. شاید شما هم در مورد قانون باورها شنیده باشید. اگر شما سقف مشخصی برای درآمد خودتان در ذهن دارید در نهایت به همان سقف درآمد خواهید رسید. اگر باور دارید که درامد 3 میلیون تومان درماه رویایی است و این سقف را برای خودتان در نظر گرفته اید، در نهایت پس از تلاش و کوشش زیاد به همین رقم خواهید رسید. کار خوبی که می توانید انجامدهید این است که همین مبلغی که الان در ذهن دارید و حدس می زنید برای شما قابل دستیابی است را فعلا به عنوان هدف خودتان در نظر بگیرید و بعد که به آن رسیدید هدف خودتان را بالاتر ببرید. پس همانطور که گفته شد، در مرحله اول میزان درامد شما از تدریس خصوصی و یا هر کاردیگری به ذهنیت شما بستگی دارد. فکر می کنید چقدر می توانید از کار تدریس درآمد بدست آورید. برای این ترم و یا ترم بعد آن را بر روی کاغذ بیاورید (مثلا: درآمد این ترم من از تدریس خصوصی در مجموع 6 ماه 20 میلیون تومان است) و برای رسیدن به آن تلاش کنید. برای ترمهای بعد می توانید این رقم را افزایش دهید. مثلا 25 درصد میزان درآمد خودتان را افزایش دهید. توجه کنید میزان درامد شما از تدریس خصوصی و یا هر کار دیگری بیشتر به ذهنیت و درون شما بستگی دارد تا عوامل بیرونی.
برای کسب درامد بالا از تدریس فیزیکدر مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید. روشهای مختلفی برای پیدا کردن شاگرد خصوصی در زمینه تدریس فیزیک وجود دارد. با آموزشگاهها و موسسات تدریسخصوصی تماس بگیرید.
برای جذب شاگرد اگر در شروع کار هستید حین تماس باآموزشگاه بگویید که مثلا ارزانتر کار می کنید و یا درصد بیشتری را به نسبتسایر مدرسین به آموزشگاه پرداخت خواهید کرد و .... تا شما را در اولویت قرار دهند.
به صورت حضوری به آموزشگاههای تدریس خصوصی مختلف سر بزنید و برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی اعلام آمادگی کنید. پیشنهاد به صورت حضوری به آموزشگاهها موثرتر است.
در روزنامه همشهری و یا در اینترنت و سایتهای اینترنتی شماره آموزشگاههای مختلف را پیدا کنید و با آنها تماس بگیرید. هر چه تماسهای بیشتری بگیرید احتمال جذب شاگرد شما در زمینه آموزش خصوصی فیزیک بیشتر خواهد شد.
اگر در شروع کار تدریس هستید و می خواهید تدریس خصوصی فیزیک را شروع کنید، یکی دو جلسه اول را حاضر باشید رایگان کار کنید.اگر در همین یکی دو جلسه خوب عمل کنید کم کم شاگردهای بیشتری هم جذب خواهید کرد. برای شروع فعالیت و یا گسترش فعالیت خودتان در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس زبان فرانسه، تدریس آلمانی و .... و کسب درآمد بالا از تدریس زبان در ایران مدرس تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را درج نمائید و شاگرد جذب کنید. اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبانفعالیت داشته باشید و درامد بدست آورید .... اگر قصد دارید فعالیت در زمینه آموزش خصوصی زبان را شروع کنید .... اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان فعالیت داشته اید و می خواهید شاگردهای بیشتری جذب نمائید ..... در هر صورتبرای جذب شاگرد و افزایش درامد خودتان در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایرزبانهای خارجی آگهی و تبلیغات خودتان را در سایت (ایران مدرس)ثبت نمائید. ثبت آگهی تدریس زبان و یا هر درس دیگری در ایران مدرس کاملا رایگان است. بر روی عبارت عضویت در سایت در بالای همین صفحه کلیک کنید و پساز ثبت نام آگهی تدریس زبان خودتان را درج نمائید. با ثبت آگهی تدریس خصوصی در زمینه آموزش زبان و یا هر زمینه دیگری در ایران مدرس، تبلیغات شمادر معرض دید هزاران بازدید کننده قرار گرفته و به صورت مستقیم و بدون واسطه شاگرد جذب خواهید کرد. همانطور که می دانید در حال حاضر ثبت تبلیغات در اینترنت برای معرفی کسب و کارها و خدمات مختلف بسیار موثر و پربازده است. سایت ایران مدرس به صورت تخصصی در زمینه تبلیغاتتدریس خصوصی فعالیت دارد. افرادی که از سایت ایران مدرس بازدید می کنند عمدتان دانش آموز و دانشجو هستند. با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس متقاضیان واقعی تدریس خصوصی آگهی تدریس شما را خواهند دید.
برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی به صورت جدی تر و کسب درآمد از تدریس می توانید آگهی تدریسخودتان را ویژه کنید. ثبت اگهی تدریس خصوصی ویژه مستلزم پرداخت هزینه است ولی در عوض بازدهی بالاتری هم دارد. آگهی تدریس ویژه بالاتر از آگهی های رایگان نمایش داده می شوند و بیشتر در معرض دید کاربران هستند.
برای جذب شاگرد خصوصی و کسب درامد بالا از تدریس راهکارهای مختلفی وجود دارد. البته با مطالعه این مقالهخودتان هم تایید خواهید کرد که ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس بهترینراهکار برای پیدا کردن شاگرد خصوصی می باشد. ثبت آگهی تدریس در ایران مدرسرایگان است. ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است.
یک ویژگی مثبت دیگر آگهی های تدریس خصوصی ویژه این است که فرض کنید کاربری از طریق گوگل و با وارد کردن عبارت تدریس خصوصی شیمیوارد ایران مدرس شود. در صفحه ای که به کاربر نمایش داده خواهد شد، آگهی تدریس ویژه در اولویت قرار دارند و در ابتدای صفحه نمایش داده می شوند. بنابراین احتمال تماس آگهی های ویژه بیشتر است. برای داشتن کلاسهای تدریس خصوصی مفید و موثر و موفقیت در تدریس، در مرحله اول باید خودتان بر دروی تدریسی خودتان کاملا مسلط باشد. کلاسهای خصوصی را جدی بگیرید و با تعهد تدریس کنید و از هیچ تلاشی برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان فروگذار نکنید. پشتیبان و حامی شاگردهایتان باشید و هیچ عذر و بهانه ای را از آنها برای درس نخواندن قبول نکنید. به گونه ای تدریس کنید که انگار کلاسهای خصوصی شما همواره تضمینی است و کیفیت تدریس خودتان را تا جایی بالا ببرید که جایگزین کردن شما سخت باشد.
بهکار تدریس ریاضی متعهد باشید و نتیجه گرفتن شاگردهایتان برایتان مهم باشد.هر چه بهتر تدریس کنید و برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان به صورت صادقانه تری تلاش کنید، شاگردهای شما بیشتر قدردان شما خواهند بود و علاوه بر مراجعه دوباره خودشان افراد دیگری را هم به شما معرفی می کنند.
هر چه تعداد شاگردهای بیشتری جذب کنید بهتر است. اما اگر این شاگردها را از دست بدهید فایده ای ندارد. باید شاگردهایتان را حفظ کنید تا پول زیادی در بیاورید. خصوصا در جلسه اول عالی عمل کنید. بسیاری از کلاسهای خصوصی به علت تدریس ناموفق مدرس، فقط یک جلسه طول می کشد!
علاوه بر ثبت آگهی تدریس، برای جذب شاگردهای بیشتر و کسب درآمد بالاتر از تدریس ریاضی روش های دیگری را هم برای جذب شاگرد خصوصی امتحان کنید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه مقاله راهکارهای مختلف جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی را مطالعه کنید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی ریاضی ثبت نامی در ایران مدرس بر روی عبارت مدرسین تدریس خصوصی ریاضی کلیک کنید.
مطالعه کنید: درآمد تدریس خصوصی ریاضی

با توجه به مطالب ارائه شده، برای پول درآوردن بیشتر از تدریس ریاضی و کسب درامد بالاتر باید در مرحله اول سعی کنید خوب شاگرد جذب نمائید و در ادامه با ارائه تدریس با کیفیت و موفق شاگردهای خودتان را حفظ کنید. با عشقو تعهد ریاضی را تدریس کنید و برای نتیجه گرفتن شاگردهایتان تلاش نمائید.

- روی نحوه حرف زدن خودتان وقتی برای کلاسهای خصوصی با شما تماس گرفته می شود کار کنید. با اطمینان و اعتماد به نفس حرف بزنید. البته اگر قبلا آمادگی های لازم را در خودتان ایجاد کرده باشید و بر درس ریاضی کاملا مسلط باشید، وقتی تماسی با شما گرفته می شود، چون به خودتان و نحوه تدریس و میزان معلومات خودتان اعتماد دارید، این اطمینان و اعتماد به نفس در حرفهای شما خودش را نشان خواهد داد و باعث می شود در جلب اطمینان دانش آموزان و دانجویان و یا والدین آنها موفق تر عمل کنید و راحت تر شاگرد جذب نمائید. پس قبل از آنکه بخواهید برای تدریس ریاضی تبلیغ کنید و یا اقدامی انجام دهید از تسلط خودتان بر درس مطمئن باشید. مطالعه کنید: چگونه از تدریس خصوصی ریاضی بیشتر پول دربیاوریم؟
- در همین ابتدای کار سعی کنید قوی شروع کنید. اگر تعداد کمی شاگرد جذب کردید و درآمد شما در ابتدای کار هم خیلی بالا نبود باز هم ایرادی ندارد. همین تعداد شاگردی که جذب کرده اید اگر نتیجه خوبی بگیرند شاگردهای دیگری هم به شما معرفی خواهندکرد. اگر خوب تدریس نکنید همین تعداد شاگرد را هم از دست خواهید داد. کیفیت کار شما بهترین تبلیغ برای شما است. البته معیار مهم برای پربازده بودن کلاسهای شما این است که شاگردانتان نتیجه مطلوب را بگیرند. به گونه ایتدریس کنید که انگار قول تضمینی بودن کلاسهای خصوصی را به شاگردانتان دادهاید. شاگردهایتان را به گونه ای هدایت کنید که حتما نتیجه مطلوب را بگیرند. اگر می خواهید در کار تدریس و آموزش خصوصی ریاضی موفق باشید و پول خوبی در بیاورید مسئولیت کامل این نتیجه را به عهده بگیرید. یعن حداقل پیش خودتان فکر کنید کلاسهای خصوصیریاضی شما تضمینی است و مسئولیت 100 درصد نتیجه گرفتن شاگردهایتان با شما می باشد. در حقیقت این طور هم می باشد. شما فقط برای تدریس در کلاسهای خصوصی حاضر نیستید. شما باید شاگردهایتان را در جهتی هدایت کنید و به گونه ای تدریس کنید و به اندازه کافی تمرین و مسئله به آنها بدهید که در نهایت نتیجه بگیرند. در کار تدریس خصوصی ریاضی جدی باشید و اگر شاگرد شما درس نمیخواند به او بگویید که از ادامه کار انصراف خواهید داد و یا از والدین ایشان کمک بخواهید. خلاصه اینکه باید کاری کنید که شاگرد شما در مسیر صحیح قرار بگیرد. این بحث بهبود عملکرد و افزایش کیفیت کلاسهای تدریس خصوصی ریاضی شما حتی بیشتر از بحث تبلیغات در افزایش درآمد شما در کار تدریس خصوصی ریاضی می تواند موثر و مفید باشد. اگر شاگردهای شما نتیجه بگیرند ترمهای بعد هم برای درس ریاضی و یا سایر دروس خودشان با شما تماس خواهند گرفت و تعداد شاگردهای شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. از طرفی شما را به دوستان و همکلاسی های خودشان هم معرفی خواهند کرد و از این طریق هم تعداد شاگردهای بیشتری پیدا خواهید کرد. پس یک راهکار عالی برای موفقیت در تدریس ریاضی و خوب پول درآوردن از تدریس ریاضی داشتن کلاسهای با کیفیت و نتیجه گرا است.
 آگهی تدریس خصوصی خودتان را در ایران مدرس ویژه کنید:همانطور که گفته شد، در سایت (ایران مدرس) می توانید تبلیغات تدریس خودتان را ثبت کنید و از این طریق شاگرد جذب نمائید. ثبت آگهی تدریس خصوصی در ایران مدرس کاملا رایگان است و تنها در صورت تمایل می توانید برای حصول بازدهی بیشتر و جذب شاگردهای بیشتر آگهی خودتان را ویژه کنید. برای اطلاع از نحوه ثبت آگهی تدریس ویژه و هزینه ثبت آگهی تدریس خصوصی ویژه بر روی عبارت هزینه آگهی تدریس خصوصیکلیک کنید. آگهی های تدریس ویژه بازدهی بالاتری دارند و در صفحه اصلی سایتایران مدرس و صفحات داخلی آن بالاتر از آگهی های تدریس رایگان نمایش داده خواهند شد. در ضمن در ایران مدرس بیش از 10000 جزوه، سوالامتحانی، تست کنکور، مقاله آموزشی و .... ثبت شده است و آگهی های تدریس ویژه در کنار این مطالب آموزشی هم نمایش داده خواهند شد. آگهی های تدریس خصوصی ویژه در بخش کنکور ایران مدرس هم نمایش داده می شوند.
روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و خوب شاگرد جذب نمائید: برای شروع کار تدریس و تدریس خصوصیمهمترین بخش کار این است که خوب شاگرد جذب کنید. تا شاگردی نباشد تمامی توصیه های دیگر هم بی معنی خواهد بود. پس در مرحله اول سعی کنید تعداد شاگردهای خودتان را افزایش دهید. برای مطالعه در این زمینه این مقالهرا بخوانید. روشهای زیادی برای جذب شاگرد خصوصی وجود دارد و اگر شما تا بهحال شاگرد جذب نکرده اید و یا تعداد شاگردهای کمی دارید باید روشهایی را که امتحان نکرده اید انجام دهید. یک راهکار عالی این است که آگهی تدریس خودتان را در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا پاییز 96 بیش از 17000 مدرسثبت نامی دارد ثبت نمائید. در بالای همین صفحه بر روی عضویت در سایت کلیک کنید، ثبت نام نمائید و پس از ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خودتان را درج کنید. مطالعه کنید: چگونه شاگرد خصوصی جذب کنیم (15 راهکار جذب شاگرد)
با توجه به مطالب ارائه شده برای موفقیت در تدریس خصوصی و خوب پول درآوردن از کار تدریسدر مرحله اول باید خوب شاگرد جذب کنید و متعهدانه تدریس کنید. روشهای مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و برای کلاسهای خودتان قیمت مناسبی در نظر بگیرید. در نهایت با ارائه تدریس با کیفیت و بدست اوردن نتایج خوب برای شاگردهایتان مراحل موفقیت در کار تدریس را به سرعت طی کنید.
منبع: ایران مدرس

(0) نظر
برچسب ها :
تدریس خصوصی زبان، مدرسین خصوصی خانم و آقا انگلیسی
تدریس خصوصی زبان، مدرسین خصوصی خانم و آقا انگلیسی - زبان انگلیسی یکی از دروس پایه ای و مهم در دوران دبیرستان و دانشگاه است. در صورتیکه در زمینه زبان انگلیسی در هر مقطعی به مدرس خصوصی احتیاج دارید، مدرس مورد نظر خودتان را در ایران مدرس می توانید پیدا کنید. در وب سایت ایران مدرس بیش از 17000 مدرس در زمینه تدریس خصوصی زبانو سایر دروس ثبت نام کرده اند. وب سایت ایران مدرس بیشترین مدرسین ثبت نامی را در بین وب سایتهای تدریس دارد. این وب سایت به صورت اختصاصی به بحثتدریس خصوصی زبان و سایر دروس دبیرستان، کنکور و دانشگاه پرداخته است. البته در وب سایت ایران مدرس در زمینه های دیگر از جمله تدریس خصوصی ابتدایی، تدریس موسیقی و ... نیز می توانید مدرس مورد نظر خود را پیدا کنید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای زبان آموز وقت بیشتری اختصاص داده می شود. در نتیجه، در صورتیکه خود زبان آموز علاقه نشان دهد و در زمانهای بین جلسات تدریس خصوصی زبان مطالعه کرده و مطالب آموزش داده شده را مرور نماید، یادگیری و آموزش زبان می تواند سریعتر اتفاق بیافتد.
در ایران مدرس اساتید و مدرسین زیادی در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، تدریس خصوصی تافل و تدریس خصوصی آیلتس ثبت نام کرده و فعالیت دارند. برای مشاهده مدرسان مزبور به ترتیب بر روی لینکهای تدریس زبان انگلیسی، تدریس تافل و تدریس آیلتس کلیک کنید.
هزینه و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی حدودا در سال 96 جلسه ای بین 20 تا 80 هزار تومان است. تعداد زیادی از مدرسین به صورت توافقی کار می کنند و احتمالا درهمین بازه قیمت مد نظرشان است. بعضی از مدرسین هم جلسه اول را به صورت رایگان کار می کنند. برای کسب اطلاعات کاملتر از قیمت کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی در سال 96 و 97 و یا هر زمان دیگری بر روی عبارت تدریس خصوصی زبانکلیک نمائید تا لیست کامل مدرسین زبان انگلیسی و هزینه ای که هر مدرس برایکلاسهای خصوصی مد نظر دارد را ببینید. همانطور که گفته شد، قیمت درخواست هر مدرس برای کلاسهای تدریس خصوصی را در کنار رزومه و سابقه کاری ایشان ببینید و در نهایت سعی کنید بهترین مدرس که بتواند شما را به نتیجه مطلوب برساند را انتخاب نمائید. اگر قیمت کلاسها کمی بالاتر هم بود ایرادی ندارد.مهم نتیجه گرفتن شماست.
مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی:شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی به نسبت کلاسهای اموزشگاهها و حتی کلاسهای مدرسه و دانشگاه مزیتهایی زیادی دارد. اگر می خواهید زبان انگلیسی خودتان را تقویت کنید و در امتحان زبان، کنکور زبان و یا المپیاد زبان رتبه خوبی بدست آورید، شرکت در کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی می تواند راه حل خوبی باشد. برای آموزش سریعتر مکالمه زبان هم می توانید روی جلسات خصوصی تدریس زبان انگلیسی حساب کنید. در کلاسهای خصوصی فرصت بیشتری برای سوال پرسیدن، مکالمه، رفع اشکال و یادگیری گرامر و دستور زبانو ... وجود دارد و درس را بهتر یاد می گیرید. تعداد جلسات خصوصی را خودتانتعیین می کنید و مدرس زبان را هم خودتان انتخاب می نمائید. کلاسهای تدریس خصوصی برای آموزش زبان انگلیسی و سایر دروس بسیار مفید و موثر است. کافی است تلاش و پشتکار خودتان را به آن اضافه کنید. با شرکت در کلاسهای خصوصی زبان هم می توان زبان انگلیسی (و یا هر زبان خارجی دیگری مانند زبان آلمانی، فرانسهو ....) سریعتر یاد گرفت و هم در زمان کمتری آموزش دید. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در امتحان زبان و یا کنکور زبان انگلیسی هم مفید و موثر است. اگر در زبان انگلیسی ضعف پایه ای دارید و در کلاسهای مدرسه و دانشگاه درس را خوب متوجه نمی شوید، استفاده از کلاسها و مشاوره و برنامه ریزی یک مدرس خصوصی زبان خوب می تواند راهگشا باشد. البته خودتان هم باید تلاش کنید. باید لغات را مرور نمائید و در قالب جمله از کلمات جدید استفادهکنید. گرامر را باید خوب آموزش ببینید و تمرینات مربوطه را حل کنید. مطالبی که مزبوط به درک مطلب هستند را باید یکی دوبار یا چند بار مطالعه کنید و سعی کنید متوجه شوید. در هر کدام از این مباحث اشکال داشتید، می توانید از مدرس خصوصی زبان خودتان بپرسید.
اگر می خواهید زبان انگلیسی را ذر زمان کمتری آموزش ببینید، اگر قصد دارید در آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی همچون تافل و آیلتس شرکت نمائید و برای این آزمونها آماده نیستید، در صورتیکه برای ارائه مقاله در کنفرانسهای خارجی و یا برای کار و تجارت خودتان قصد دارید مکالمه زبان را در کمترین زمان ممکن آموزش ببینید، اگر می خواهید در امتحان زبان انگلیسیدبیرستان و یا امتحان زبان عمومی دانشگاه و یا زبان تخصصی رشته های مختلف نمره خوبی بگیرید، چنانچه برای کسب درصد بالا در زبان کنکور و یا کنکور زبان قصد دارید سطح دانسته های خودتان را افزایش دهید، اگر می خواهید قواعدزبان و یا درک مطلب خودتان از متون انگلیسی را تقویت نمائید و .... در هر صورت، استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی زبان و استفاده از تجربه بهترین اساتید و مدرسین تدریس خصوصی زبان در تهران می تواند کاملا مفید و موثر باشد. کلاسهای تدریس خصوصی زبان برای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی کاملا موثر است. در سایت (ایران مدرس) در زمینه قیمت و هزینه کلاسهای تدریس خصوصی زبان هم مطالب زیادی ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله نرخ و قیمت تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه را در این زمینه مطالعه کنید.
در کلاس زبان انگلیسی فقط حضور فیزیکی نداشته باشید. سعی کنید درس را یاد بگیرید. اگر به صورت پیوسته در طول ترم درس بخوانید کلاسها هم برای شما مفید خواهد بود. اجازه ندهید سر رشته مطالب از دستتان در برود. در کلاس زبان دبیرستان جزوه یادداشت کنید و نکات مهم را بنویسید.
اگر می خواهید پایه ی زبان انگلیسی خودتان را کاملا قوی کنید، در فصل تابستان هم اموزش و یادگیریزبان را کنار نگذارید. اتفاقا در فصل تابستان فرصت بسیار خوبی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد. در کنار تفریح و استراحت از وقت خودتان بهترین استفاده را ببرید و پایه زبان خودتان را قوی کنید.
مهمترین عامل برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی و موفقیت در امتحان و گرفتن نمره خوب در امتحان زباناین است که برای آن وقت بگذارید و در طول ترم زبان را بخوانید. همانطور کهگفته شد پیوسته خواندن این درس و قطع نکردن مطالعه آن به مدت طولانی راهکار بسیار خوبی برای آموزش زبان است.
کلاسهای خضوصی زبانبرای آموزش و یادگیری بهتر زبان انگلیسی در تهران، کرج، اصفهان و یا هر جای دیگر ایران بسیار مفید و موثر است. در کلاسهای خصوصی زبان می توان مکالمه زبان انگلیسی را خیلی زودتر از آنچه در آموزشگاههای زبان آموزش می بینید، یاد بگیرید. در کلاسهای تدریس خصوصی زبان فرصت بیشتری برای حرف زدن دارید و اشتباهات و اشکالات شما زودتر مشخص و رفع خواهد شد. در کلاسهای مکالمه آموزشگاهها در کل یک ساعت تدریس ممکن است بتوانید 5 تا 10 دقیق حرف بزنید. در کلاسهای تدریس خصوصی مکالمه زبان کل کلاس و زمان کلاس برای تمرینمکالمه در اختیار شماست.
اگر می خواهید مکالمه زبان را بهتر و سریعتر یاد بگیرید، علاوه بر موارد گفته شده، باید تا حدودیبر گرامر و قواعد زبان هم مسلط باشید. البته اگر زیاد گوش دهید و تمرین کنید و در کلاسهای خصوصی مکالمه و کلاسهای بحث آزاد و .... شرکت نمائید، بهصورت اتومایتک ساختار جمله ها را آموزش می بینید و قواعد را به صورت خود به خود آموزش خواهید دید. ولی اگر بخواهید به این روند سرعت ببخشید و قواعدرا سریعتر هم آموزش ببینید استفاده از جزوات و کتابهای آموزش گرامر زبان هم می تواند مفید باشد.
اگر می خواهید مکالمه زبان انگلیسی را سریعتر و در زمان کمتری آموزش ببینید و بر آن مسلط شوید، علاوه بر استفاده از خدمات تدریسخصوصی مکالمه زبان انگلیسی توسط خانم و آقا در تهران و کرج و .... خودتان هم باید با تمرین مکالمه و استفاده از هر فرصت برای حرف زدن به زبان انگلیسی، گوش دادن فراوان به فیلم های زبان اصلی، موسیقی انگلیسی، رادیو و .... و در نهایت مطالعه قواعد و گرامر زبان انگلیسی سرعت یادگیری خودتان راافزایش دهید و مکالمه را سریعتر و بهتر آموزش ببینید. دقت کنید زبان انگلیسی را باید به صورت مداوم مطالعه کنید و تمرین و کلاس رفتن و .... شما به صورت مقطعی نباشد. حتی اگر وقت نداشتید زمان تمرین ها را کاهش دهید ولی قطع نکنید.
چگونه در زمینه آموزش خصوصی مکالمه زبان فعالیت کنیم؟ اگرمدرس زبان هستید و قصد دارید در زمینه اموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی وآموزش زبان فعالیت داشته باشید، بهترین راهکاری که برای جذب شاگرد وجود دارد این است که در سایت (ایران مدرس) که بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران است، آگهی تدریس خصوصی خودتان را ثبت نمائید. برای ثبت آگهی تدریس خصوصی در زمینه آموزش مکالمه زبان و یا هر زمینه دیگری در بالایهمین صفحه بر روی عبارت عضویت در سایت کلیک نمائید. ایران مدرس تا پاییر 96 بیش از 17000 مدرس تدریس خصوصی ثبت نامی در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایر دروس دارد. بیشترین تعداد مدرس ثبت نامی به نسبتهر سایت دیگری را در سایت ایران مدرس می توانید مشاهده کنید. ایران مدرس پربیننده ترین و پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی و آموزش ایران هم می باشد. در طول ترم بازدید متوسط ان حدود 15000 بازدید در روز است و در ایام امتحانات به نزدیک 30000 بازدید در روز هم می رسد. به این ترتیب اگر در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان و یا هر زمینه دیگری در این وب سایت آگهی ثبت کنید، تبلیغات شما در معرض دید هزاران بازدید کننده قرار می گیرد. ایران مدرس یک محیط کاملا آموزشی فراهم کرده است و در آن بیش از 10000 مطلبآموزشی، سوال امتحانی، جزوات آموزش گرامر زبان، تست کنکور زبان و .... ارائه شده است. اگر می خواهید در زمینه اموزش خصوصی مکالمه زبان فعالیت داشته باشید فرصت درج آگهی در ایران مدرس را از دست ندهید (مطالعه کنید: ثبت تبلیغ تدریس خصوصی و کسب درامد از کار تدریس). در عین حال برای مطالعه در زمینه روشهای مختلف جذب شاگرد و پیدا کردن شاگرد خصوصی و .... می توانید این مقاله را مطالعه نمائید. تعداد زیادی از مدرسینخصوصی زبان قیمت ساعتی کلاسهای تدریس خصوصی را به صورت توافقی ثبت نموده اند. این بدان معنی است که سر قیمت کلاسهای با شما به توافق خواهند رسید و از این بابت نباید نگران باشید. بنابراین اگر رزومه و سوابق کاری یکی از مدرسین را پسندیدید، و در بخش هزینه آگهی عبارت توافقی را ذکر کرده بودند، برای اطلاع دقیق از قیمت کلاس باید با ایشان تماس بگیرید. البته مدرسینی کهعبارت توافقی را ذکر نموده اند هم قیمت مشخصی را در نظر دارند ولی به هر حال سر هزینه کلاسهای خصوصی با شما کتار خواهند آمد. به صورت کلی مدرسینی که به صورت جدی تری کار تدریس انجام می دهند معمولا قیمت تدریس را توافقی اعلام می کنند و سر هزینه کلاسها با شما راه خواهند آمد و تخفیف هم می دهند.
اگر در جستجوی سایت مدرسین زبان انگلیسی (خصوصی و نیمه خصوصی - خانم و آقا) هستید، در سایت (ایران مدرس)لیست کاملی از مدرسین فعال در زمینه آموزش زبان انگلیسی را می توانید مشاهده نمائید. تعدادی از مدرسین زبان در پایین همین مطلب هم نشان داده شدهاند. کلاسهای تدریس خصوصی زبان به نسبت کلاسهایگروهی، کلاسهای مدرسه و دانشگاه و کلاسهای آموزش زبان در آموزشگاهها مزیتهای زیادی دارد و با شرکت در این کلاسها می توانید زبان انگلیسی و سایرزبان های خارجی را هم بهتر و هم در زمان کمتری یاد بگیرید.
عبارتهای کلیدی: زبان انگلیسی، سایت مدرسین زبان انگلیسی، تدریس زبان انگلیسی
منبع: ایران مدرس
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته چهارم مهر 1396 هفته سوم مهر 1396 هفته دوم مهر 1396 هفته اول مهر 1396 هفته سوم شهریور 1396 هفته دوم شهریور 1396 هفته اول شهریور 1396 هفته چهارم مرداد 1396 هفته سوم مرداد 1396 هفته دوم مرداد 1396 هفته اول مرداد 1396 هفته چهارم تیر 1396 هفته سوم تیر 1396 هفته اول تیر 1396 هفته چهارم خرداد 1396 هفته سوم خرداد 1396 هفته دوم خرداد 1396 هفته اول خرداد 1396 هفته چهارم اردیبهشت 1396 هفته سوم اردیبهشت 1396 هفته دوم اردیبهشت 1396 هفته اول اردیبهشت 1396 هفته چهارم فروردین 1396 هفته سوم فروردین 1396 هفته دوم فروردین 1396 هفته اول فروردین 1396 هفته سوم اسفند 1395 هفته دوم اسفند 1395 هفته اول اسفند 1395 هفته چهارم بهمن 1395 هفته سوم بهمن 1395 هفته دوم بهمن 1395 هفته اول بهمن 1395 هفته چهارم دی 1395 هفته سوم دی 1395 هفته دوم دی 1395 هفته اول دی 1395 هفته چهارم آذر 1395 هفته سوم آذر 1395 هفته دوم آذر 1395 هفته اول آذر 1395 هفته چهارم آبان 1395 هفته سوم آبان 1395 هفته دوم آبان 1395 هفته اول آبان 1395 هفته چهارم مهر 1395 هفته سوم مهر 1395 هفته دوم مهر 1395 هفته اول مهر 1395 هفته چهارم شهریور 1395 هفته سوم شهریور 1395 هفته دوم شهریور 1395 هفته اول شهریور 1395 هفته چهارم مرداد 1395 هفته سوم مرداد 1395 هفته دوم مرداد 1395 هفته اول مرداد 1395 هفته چهارم تیر 1395 هفته سوم تیر 1395 هفته دوم تیر 1395 هفته اول تیر 1395 هفته چهارم خرداد 1395 هفته سوم خرداد 1395 هفته دوم خرداد 1395 هفته اول خرداد 1395 هفته سوم اردیبهشت 1395 هفته دوم اردیبهشت 1395 هفته اول اردیبهشت 1395 هفته چهارم فروردین 1395 هفته سوم فروردین 1395 هفته دوم فروردین 1395 هفته اول فروردین 1395 هفته چهارم اسفند 1394 هفته سوم اسفند 1394 هفته دوم اسفند 1394 هفته اول اسفند 1394 هفته چهارم بهمن 1394 هفته سوم بهمن 1394 هفته دوم بهمن 1394 هفته اول بهمن 1394 هفته چهارم دی 1394 هفته سوم دی 1394 هفته دوم دی 1394 هفته اول دی 1394 هفته چهارم آذر 1394 هفته سوم آذر 1394 هفته دوم آذر 1394 هفته اول آذر 1394 هفته چهارم آبان 1394 هفته سوم آبان 1394 هفته دوم آبان 1394 هفته اول آبان 1394 هفته چهارم مهر 1394 هفته سوم مهر 1394 هفته دوم مهر 1394 هفته اول مهر 1394 هفته چهارم شهریور 1394 هفته سوم شهریور 1394 هفته دوم شهریور 1394 هفته اول شهریور 1394 هفته چهارم مرداد 1394 هفته سوم مرداد 1394 هفته دوم مرداد 1394 هفته اول مرداد 1394 هفته سوم تیر 1394 هفته دوم تیر 1394 هفته اول تیر 1394 هفته چهارم خرداد 1394 هفته دوم خرداد 1394 هفته اول خرداد 1394
موضوعات
تدریس خصوصی (518) دانلود سوال و جزوه (147) موفقیت در تحصیل (50) تور کیش آذر 94 (1) بدون موضوع (42)
صفحه ها
فیدها
آگهی رایگان
آگهی رایگان تور کیش تور کیش سال 95 برق صنعتی آگهی ثبت شرکت تابلو تبلیغاتی دیزل ژنراتور
تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی مدرسین تدریس ریاضی تدریس خصوصی فیزیک سایت تخصصی تبلیغ تدریس ریاضی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی تدریس خصوصی زبان انگلیسی تدریس خصوصی فرانسه تدریس خصوصی زبان آلمانی تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی عربی تدریس برق تدریس خصوصی زیست کنکور آموزش خصوصی تری دی مکس مدرسین تدریس خصوصی فیزیک
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 139579
تعداد نوشته ها : 681
تعداد نظرات : 14
X